www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktiváló e-mail?
2026 Június 22, 03:55:22

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Népautós Szilveszter
Pólus Center
2026. december 31.
921841 Hozzaszólás 218 Témában írta 1620 Felhasználó
Legújabb tag: samlevy0515
* Főoldal Bejelentkezés Regisztráció
Oldalak: [1] 2 3 4 5 6 ... 10
 1 
 Dátum: 2026 Június 20, 17:10:52 
Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta BlackPsenior
Aki utalna, megteheti (ide a topikba írja be, hogy nyomon tudjam követni :-)):

utaltam BlackP és BlackP senior + FOXPOST

 2 
 Dátum: 2026 Június 20, 08:15:42 
Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta Typ117
V.Á. az informatikus kollégám, megtetszett neki a póló. Remélem, hamarosan Bogara is lesz. :-)

Cheesy hajrá

Én már tegnap utaltam. Remélem ez a korábbi számlaszám

 3 
 Dátum: 2026 Június 20, 05:56:32 
Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta stonemen
Aki utalna, megteheti (ide a topikba írja be, hogy nyomon tudjam követni :-)):

Kövesi Zoltán
Raiffeisen Bank
12010611-01424207-00100009

A posta költséget légyszi keressétek ki a választott szolgáltatónál és annyival többet utaljatok.
Köszi!

 4 
 Dátum: 2026 Június 20, 05:54:37 
Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta stonemen
V.Á. az informatikus kollégám, megtetszett neki a póló. Remélem, hamarosan Bogara is lesz. :-)

Kössz Stone! nemsokára utalok, aztán majd egyeztetek Gumibogival.

most nézem, a listát, ki az a V.Á. ? ő rendelt először

 5 
 Dátum: 2026 Június 19, 12:39:25 
Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta Typ117
Kössz Stone! nemsokára utalok, aztán majd egyeztetek Gumibogival.

most nézem, a listát, ki az a V.Á. ? ő rendelt először

 6 
 Dátum: 2026 Június 18, 18:36:09 
Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta stonemen
Megvannak a pólók; kérek mindenkit, hogy nekem utalja majd az árát akár személyes átvételt, akár postát kért.
A személyes átvételt minden esetben előzetesen egyeztetni kell a gumibogival - a "beestem addideapólóma ittegytizes ésmárittsemvagyok" nem működik.
Aki postát kért, írja le legyen szíves privátban a telefonszámát, email címét és hogy pontosan milyen és melyik automatába kéri a pólókat. Válaszban elküldöm a teljes költséget postával.

Idei árak:
sima póló: 4.500,-Ft
galléros póló: 6.000,-Ft
hosszú ujjú póló: 6.000,-Ft
kapucnis pulóver: 8.000,-Ft

Köszi!

 7 
 Dátum: 2026 Június 17, 10:08:26 
Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta abes
Grin Grin Grin , közben váltottam ,plenáris üléseket nézem! B@szott szórakoztató Cool
:-D
Rá lehet kapni.

Öröm nézni a vergődést.

 8 
 Dátum: 2026 Június 16, 07:34:01 
Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta zsozsy
Az a Mr Popcorn felesége???  Evil Grin Cool
Grin Grin Grin , közben váltottam ,plenáris üléseket nézem! B@szott szórakoztató Cool

 9 
 Dátum: 2026 Június 15, 20:19:37 
Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta gumibogi
Sziasztok. 

Lelkes hobbi autoszerelonek ajándekoznam ezt a remek kis gépet. Szinte hibátlan a paripa,  csak egy picit szomjas a ménes,  több vizet fogyaszt 100-on mint benzint (hengerfejes). Ha van kedved vele bíbelődni,  akkor már viheted is adásvételivel, 1,5 év műszakival, autópálya matricával és teletankkal. (2003 Fabia 1.4  mpi) Ha érdekel keress nyugodtan privátban vagy hívj!

Üdv.

Viktor
06203692740
Holnap hívlak :-) Hátha ......

 10 
 Dátum: 2026 Június 15, 15:32:43 
Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta TBK001
Megyek popcorné....... Lips Sealed

Az a Mr Popcorn felesége???  Evil Grin Cool

Oldalak: [1] 2 3 4 5 6 ... 10
Powered by MySQL Powered by PHP www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.069 másodperc alatt készült el 15 lekéréssel.