www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktiváló e-mail?
2026 Június 25, 03:41:57

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Népautós Szilveszter
Pólus Center
2026. december 31.
921860 Hozzaszólás 218 Témában írta 1620 Felhasználó
Legújabb tag: samlevy0515
* Főoldal Bejelentkezés Regisztráció
Oldalak: [1] 2 3 4 5 6 ... 10
 1 
 Dátum: Tegnap - 21:43:04 
Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta abes
Megérkeztek a polok hozzám!

Aki nem kért postát az átveheti:

Most pénteken 06.26      8-tól   16.00-ig

Jövő hétfőn     06.29.      8-tól 16.30ig

Illetve a jövő héten is de előtte hivjon mert  Geri kollégám csak úgy tud  segít az átvételben

Köszönöm a megértést!
Foxpostot intézel vagy inkább guruljak be érte?

 2 
 Dátum: Tegnap - 21:08:34 
Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta kormányzoo
utaltam 4 póló árát:
edition, Dorothy 96, lovag, kormányzoo
bemegyünk érte gumibához☺ Qzma kért bögrét, azt odaviszem

 3 
 Dátum: Tegnap - 18:33:43 
Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta gumibogi
Megérkeztek a polok hozzám!

Aki nem kért postát az átveheti:

Most pénteken 06.26      8-tól   16.00-ig

Jövő hétfőn     06.29.      8-tól 16.30ig

Illetve a jövő héten is de előtte hivjon mert  Geri kollégám csak úgy tud  segít az átvételben

Köszönöm a megértést!



 

 4 
 Dátum: Tegnap - 17:17:17 
Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta Imrüs
Aki utalna, megteheti (ide a topikba írja be, hogy nyomon tudjam követni :-)):

Kövesi Zoltán
Raiffeisen Bank
12010611-01424207-00100009

A posta költséget légyszi keressétek ki a választott szolgáltatónál és annyival többet utaljatok.
Köszi!

Utaltam én is. Bocs a késésért!

 5 
 Dátum: Tegnap - 15:24:58 
Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta stonemen
persze, köszi

Revolutra mehet?

 6 
 Dátum: Tegnap - 13:54:48 
Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta abes
Bogaram nem szereti a százast Undecided tranyó-golfnak mindegy.....  Grin
Az a sütőolajt szereti. :-D

 7 
 Dátum: Tegnap - 12:53:37 
Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta zsozsy
Maradok az Auchan Pro100-nál.
Bogaram nem szereti a százast Undecided tranyó-golfnak mindegy.....  Grin

 8 
 Dátum: Tegnap - 08:28:51 
Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta abes
Aki utalna, megteheti (ide a topikba írja be, hogy nyomon tudjam követni :-)):

Kövesi Zoltán
Raiffeisen Bank
12010611-01424207-00100009

A posta költséget légyszi keressétek ki a választott szolgáltatónál és annyival többet utaljatok.
Köszi!
Revolutra mehet?

 9 
 Dátum: 2026 Június 23, 21:25:25 
Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta Csendőr
Utaltam.

 10 
 Dátum: 2026 Június 23, 19:32:12 
Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta abes
hmm..
a MOL bevezet egy Oldtimer benzint!
"-Etanolmentes összetétel
-Akár 2 év tárolhatóság
-Tisztább égés és kevesebb lerakódás
-Megbízható indítás hosszabb állás után"
https://molracing.hu/hu/termekcsoportok/verseny-es-specialis-uzemanyagok/mol-racing-oldtimer-fuel

hát ez igazán örömteli Cheesy
de sajnos nem jelenik meg a kutatkon egy újabb pisztoly egyelőre:
https://www.vezess.hu/magazin/2026/06/23/uj-uzemanyag-jelenik-meg-magyarorszagon/
"Az Oldtimer üzemanyag a Mol Racing értékesítési portfóliójában rendelhető, vagyis nem lesz csak úgy elérhető bármelyik hazai benzinkúton."

Nesze semmi fogd meg jól.
Maradok az Auchan Pro100-nál.

Oldalak: [1] 2 3 4 5 6 ... 10
Powered by MySQL Powered by PHP www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.063 másodperc alatt készült el 15 lekéréssel.