www.bogarhatu.hu
- ahol a Bogarazás kezdődik
Üdvözlünk,
Vendég
. Kérlek
jelentkezz be
vagy
regisztrálj
.
Nem érkezett meg az
aktiváló e-mail?
2026 Június 26, 03:16:06
1 óra
1 nap
1 hét
1 hónap
Mindig
Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:
Részletes kereső
Népautós Szilveszter
Pólus Center
2026. december 31.
921863
Hozzaszólás
218
Témában írta
1620
Felhasználó
Legújabb tag:
samlevy0515
www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik
>
Hová tartozol?
>
Bogaras fórumok
> Téma:
Szóljatok ide
Oldalak:
1
...
66
67
68
69
70
[
71
]
72
73
74
75
76
...
3549
Szerző
Téma: Szóljatok ide (Megtekintve 36756070 alkalommal)
zsozsy
Hozzászólások: 3689
Re: Szóljatok ide
«
Hozzászólás #139149 Dátum:
2019 November 25, 08:08:51 »
Idézetet írta: TBK001 - 2019 November 25, 07:13:34
1200 EXPORT Norvég 1965.02.02.
T3 Hochdach Münnich Rhodos 1981
Golf2 (Fire & Ice belső) 1989
Astra f 1996
Babetta
http://youtu.be/PJasikRH-eY
TBK001
Hozzászólások: 29142
Road Force One
Re: Szóljatok ide
«
Hozzászólás #139148 Dátum:
2019 November 25, 07:13:34 »
Idézetet írta: zsozsy - 2019 November 25, 06:25:00
Ezt el is felejtettem köszi! Lehet el kellene menni Tesláékhoz üvegteszternek! Egész nap vasgolyókat hajigálnék
Az állam a javadat akarja... És meg is fogja szerezni!! :-)
Bug's Forever! VW1303/1974
http://tbk.hupont.hu
Hyundai i30 CW 2015
zsozsy
Hozzászólások: 3689
Re: Szóljatok ide
«
Hozzászólás #139147 Dátum:
2019 November 25, 06:25:00 »
Idézetet írta: BlackP - 2019 November 24, 18:58:07
és jó a törésálló üvege.
https://www.youtube.com/watch?v=udxR5rBq_Vg
Ezt el is felejtettem köszi! Lehet el kellene menni Tesláékhoz üvegteszternek! Egész nap vasgolyókat hajigálnék
1200 EXPORT Norvég 1965.02.02.
T3 Hochdach Münnich Rhodos 1981
Golf2 (Fire & Ice belső) 1989
Astra f 1996
Babetta
http://youtu.be/PJasikRH-eY
BlackP
Hozzászólások: 27217
Re: Szóljatok ide
«
Hozzászólás #139146 Dátum:
2019 November 24, 18:58:07 »
Idézetet írta: zsozsy - 2019 November 24, 08:46:45
Hátha valaki venni szeretne:
https://autosajto.hu/2019/11/22/megerkezett-a-tesla-cybertruck/
és jó a törésálló üvege.
https://www.youtube.com/watch?v=udxR5rBq_Vg
Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
zsozsy
Hozzászólások: 3689
Re: Szóljatok ide
«
Hozzászólás #139145 Dátum:
2019 November 24, 17:35:58 »
Idézetet írta: VW T2b - 2019 November 24, 10:53:51
Nem szép, de legalább csúnya.
....és nem rohad
1200 EXPORT Norvég 1965.02.02.
T3 Hochdach Münnich Rhodos 1981
Golf2 (Fire & Ice belső) 1989
Astra f 1996
Babetta
http://youtu.be/PJasikRH-eY
VW T2b
Hozzászólások: 3053
Egon a gyenge 70-330-9994
Re: Szóljatok ide
«
Hozzászólás #139144 Dátum:
2019 November 24, 10:53:51 »
Idézetet írta: zsozsy - 2019 November 24, 08:46:45
Hátha valaki venni szeretne:
https://autosajto.hu/2019/11/22/megerkezett-a-tesla-cybertruck/
Nem szép, de legalább csúnya.
1970 VW 1300
1978 VW T2b
2004 Mercedes-Benz E 270 CDI T Avantgarde
2019 Hyundai Ioniq Electric
Qek Aero Hp 650
IFA HP 401
zsozsy
Hozzászólások: 3689
Re: Szóljatok ide
«
Hozzászólás #139143 Dátum:
2019 November 24, 08:46:45 »
Hátha valaki venni szeretne:
https://autosajto.hu/2019/11/22/megerkezett-a-tesla-cybertruck/
1200 EXPORT Norvég 1965.02.02.
T3 Hochdach Münnich Rhodos 1981
Golf2 (Fire & Ice belső) 1989
Astra f 1996
Babetta
http://youtu.be/PJasikRH-eY
gsattila
Hozzászólások: 11539
Re: e!
«
Hozzászólás #139142 Dátum:
2019 November 20, 16:27:35 »
Mert kedves papád és mamád "érzékenyített" erre már kisgyermekkorodban
Idézetet írta: Bill - 2019 November 19, 09:27:00
Miért érzem én ezt annyira nagyon igaznak?
Bill
Hozzászólások: 8632
Re: e!
«
Hozzászólás #139141 Dátum:
2019 November 19, 09:27:00 »
Idézetet írta: zsozsy - 2019 November 18, 12:44:06
vagy költözünk indiába
Miért érzem én ezt annyira nagyon igaznak?
zsozsy
Hozzászólások: 3689
Re: e!
«
Hozzászólás #139140 Dátum:
2019 November 18, 12:44:06 »
Idézetet írta: BlackP - 2019 November 18, 12:02:12
ha a dízelek után az euro 3 alattiakat is kitiltják, akkor vagy ez, vagy a bontás.......
vagy költözünk indiába
1200 EXPORT Norvég 1965.02.02.
T3 Hochdach Münnich Rhodos 1981
Golf2 (Fire & Ice belső) 1989
Astra f 1996
Babetta
http://youtu.be/PJasikRH-eY
BlackP
Hozzászólások: 27217
Re: e!
«
Hozzászólás #139139 Dátum:
2019 November 18, 12:02:12 »
Idézetet írta: zsozsy - 2019 November 18, 09:53:17
de biztos ,hogy ez kell???
ha a dízelek után az euro 3 alattiakat is kitiltják, akkor vagy ez, vagy a bontás. nyilván nem mindenkinek van 10 millája átépíteni
Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
zsozsy
Hozzászólások: 3689
Re: e!
«
Hozzászólás #139138 Dátum:
2019 November 18, 09:53:17 »
Idézetet írta: Typ117 - 2019 November 18, 08:34:05
persze hogy nem ugyanazt az élményt. Hanem egy másmilyet.
ha ez kell hogy tovább megmaradjanak ezek a klasszikus autók, akkor.....
de biztos ,hogy ez kell???
1200 EXPORT Norvég 1965.02.02.
T3 Hochdach Münnich Rhodos 1981
Golf2 (Fire & Ice belső) 1989
Astra f 1996
Babetta
http://youtu.be/PJasikRH-eY
Typ117
Hozzászólások: 18552
1969
Re: e!
«
Hozzászólás #139137 Dátum:
2019 November 18, 08:34:05 »
Idézetet írta: zsozsy - 2019 November 18, 07:43:45
Gratulálok
,hányok ezektől a szaroktól. Nehogy mán ugyanazt a vezetési élményt nyújtsa mint a 65-ös bogaram(meg a többi!) mert menten lemegyek hídba
persze hogy nem ugyanazt az élményt. Hanem egy másmilyet.
ha ez kell hogy tovább megmaradjanak ezek a klasszikus autók, akkor szerintem ez is jó irány. Jobb mint beletenni egy mai három hengeres kis motort, ha már nem lesz elérhető utángyártott motoralkatrész sem
BlackP
Hozzászólások: 27217
Re: e!
«
Hozzászólás #139136 Dátum:
2019 November 18, 08:30:39 »
Idézetet írta: zsozsy - 2019 November 18, 07:43:45
Gratulálok
,hányok ezektől a szaroktól. Nehogy mán ugyanazt a vezetési élményt nyújtsa mint a 65-ös bogaram(meg a többi!) mert menten lemegyek hídba
a bogár nem lett túl szép, de azért kipróbálnám. vajon megvannak még a formák az új kasztni gyártáshoz?
Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
zsozsy
Hozzászólások: 3689
Re: e!
«
Hozzászólás #139135 Dátum:
2019 November 18, 07:43:45 »
Idézetet írta: BlackPsenior - 2019 November 18, 06:54:10
https://cartars.blog.hu/2019/11/17/ez_lesz_az_autorestauralas_jovoje?ajanlo=1
Gratulálok
,hányok ezektől a szaroktól. Nehogy mán ugyanazt a vezetési élményt nyújtsa mint a 65-ös bogaram(meg a többi!) mert menten lemegyek hídba
1200 EXPORT Norvég 1965.02.02.
T3 Hochdach Münnich Rhodos 1981
Golf2 (Fire & Ice belső) 1989
Astra f 1996
Babetta
http://youtu.be/PJasikRH-eY
BlackPsenior
Hozzászólások: 19088
e!
«
Hozzászólás #139134 Dátum:
2019 November 18, 06:54:10 »
https://cartars.blog.hu/2019/11/17/ez_lesz_az_autorestauralas_jovoje?ajanlo=1
zsozsy
Hozzászólások: 3689
Re: Porbeles hegesztő
«
Hozzászólás #139133 Dátum:
2019 November 16, 18:09:25 »
Idézetet írta: abes - 2019 November 16, 12:29:33
Milyet?
Világos tölgy fa erezetű oldalakkal ,párazárós piros nyeregtetővel. Az egyik 3x5m normál méret ,másik 3,5x5,5m 2,70-es behajtó magassággal a busznak
1200 EXPORT Norvég 1965.02.02.
T3 Hochdach Münnich Rhodos 1981
Golf2 (Fire & Ice belső) 1989
Astra f 1996
Babetta
http://youtu.be/PJasikRH-eY
abes
Hozzászólások: 15066
Re: Porbeles hegesztő
«
Hozzászólás #139132 Dátum:
2019 November 16, 12:29:33 »
Idézetet írta: zsozsy - 2019 November 16, 08:13:22
Mobil garázs? ,most vettem kettõt. Pár évet kibír
Milyet?
zsozsy
Hozzászólások: 3689
Re: Porbeles hegesztő
«
Hozzászólás #139131 Dátum:
2019 November 16, 08:13:22 »
Idézetet írta: sparkafer - 2019 November 15, 23:57:24
Hali!
Összerakás szinten vagyok. Csavarhelyek szerintetek stimmelnek?
Csak az időjárás szab nekem határokat. Ja+ a munka
De 2 lehetőségem van. Vagy leviszem a nővéremhez télire Törtelre, garázsba. Vagy a szomszéd felől csinálok valami védelmet a bogárnak.
Még nem jutottam dűlőre.
Mobil garázs? ,most vettem kettõt. Pár évet kibír
1200 EXPORT Norvég 1965.02.02.
T3 Hochdach Münnich Rhodos 1981
Golf2 (Fire & Ice belső) 1989
Astra f 1996
Babetta
http://youtu.be/PJasikRH-eY
zsozsy
Hozzászólások: 3689
Re: Porbeles hegesztő
«
Hozzászólás #139130 Dátum:
2019 November 16, 08:09:39 »
Idézetet írta: sparkafer - 2019 November 15, 23:59:05
A 2020-asra szeretnék, de nagyon!!
Hajrá!
1200 EXPORT Norvég 1965.02.02.
T3 Hochdach Münnich Rhodos 1981
Golf2 (Fire & Ice belső) 1989
Astra f 1996
Babetta
http://youtu.be/PJasikRH-eY
zsozsy
Hozzászólások: 3689
Re: Porbeles hegesztő
«
Hozzászólás #139129 Dátum:
2019 November 16, 08:08:21 »
Idézetet írta: sparkafer - 2019 November 16, 00:00:24
Milyet?
Jasic
1200 EXPORT Norvég 1965.02.02.
T3 Hochdach Münnich Rhodos 1981
Golf2 (Fire & Ice belső) 1989
Astra f 1996
Babetta
http://youtu.be/PJasikRH-eY
sparkafer
Hozzászólások: 14090
30-347-1939
Re: Porbeles hegesztő
«
Hozzászólás #139128 Dátum:
2019 November 16, 00:00:24 »
Idézetet írta: zsozsy - 2019 November 13, 06:16:55
Vettem
Milyet?
sparkafer
Hozzászólások: 14090
30-347-1939
Re: Porbeles hegesztő
«
Hozzászólás #139127 Dátum:
2019 November 15, 23:59:05 »
Idézetet írta: zsozsy - 2019 November 13, 20:11:20
Melyik évi tekergésre gondoltál???
A 2020-asra szeretnék, de nagyon!!
sparkafer
Hozzászólások: 14090
30-347-1939
Re: Porbeles hegesztő
«
Hozzászólás #139126 Dátum:
2019 November 15, 23:57:24 »
Idézetet írta: zsozsy - 2019 November 13, 12:24:33
Ja-Ja
Apropó! ,Béla gépe ???
Hali!
Összerakás szinten vagyok. Csavarhelyek szerintetek stimmelnek?
Csak az időjárás szab nekem határokat. Ja+ a munka
De 2 lehetőségem van. Vagy leviszem a nővéremhez télire Törtelre, garázsba. Vagy a szomszéd felől csinálok valami védelmet a bogárnak.
Még nem jutottam dűlőre.
zsozsy
Hozzászólások: 3689
Re: Porbeles hegesztő
«
Hozzászólás #139125 Dátum:
2019 November 13, 20:11:20 »
Idézetet írta: abes - 2019 November 13, 15:54:54
Nem fotóztam, de nem fog unatkozni egy darabig.
Ha Oktoberi tekergésre azzal jönne az kisebb csoda lenne. :-D
Melyik évi tekergésre gondoltál???
1200 EXPORT Norvég 1965.02.02.
T3 Hochdach Münnich Rhodos 1981
Golf2 (Fire & Ice belső) 1989
Astra f 1996
Babetta
http://youtu.be/PJasikRH-eY
zsozsy
Hozzászólások: 3689
Re: Szóljatok ide
«
Hozzászólás #139124 Dátum:
2019 November 13, 20:10:36 »
Idézetet írta: BlackP - 2019 November 13, 17:18:56
és a gőzt mivel csinálják? napenergia, vagy szenet égetnek?
abból amit előállítanak
1200 EXPORT Norvég 1965.02.02.
T3 Hochdach Münnich Rhodos 1981
Golf2 (Fire & Ice belső) 1989
Astra f 1996
Babetta
http://youtu.be/PJasikRH-eY
BlackP
Hozzászólások: 27217
Re: Szóljatok ide
«
Hozzászólás #139123 Dátum:
2019 November 13, 17:18:56 »
Idézetet írta: zsozsy - 2019 November 13, 13:18:46
Múltkor olvastam ,most pedig ismét elém keveredett:
https://www.origo.hu/tudomany/20191106-attores-az-uzemanyag-technologiaban-ezzel-nem-no-a-legkori-szen-dioxid.html
és a gőzt mivel csinálják? napenergia, vagy szenet égetnek?
Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
abes
Hozzászólások: 15066
Re: Szóljatok ide
«
Hozzászólás #139122 Dátum:
2019 November 13, 15:56:02 »
Idézetet írta: zsozsy - 2019 November 13, 13:18:46
Múltkor olvastam ,most pedig ismét elém keveredett:
https://www.origo.hu/tudomany/20191106-attores-az-uzemanyag-technologiaban-ezzel-nem-no-a-legkori-szen-dioxid.html
Ha jobb a hatásfoka, mint a jelenlegi akkumulátoroknak akkor simán jó.
abes
Hozzászólások: 15066
Re: Porbeles hegesztő
«
Hozzászólás #139121 Dátum:
2019 November 13, 15:54:54 »
Idézetet írta: zsozsy - 2019 November 13, 12:24:33
Ja-Ja
Apropó! ,Béla gépe ???
Nem fotóztam, de nem fog unatkozni egy darabig.
Ha Oktoberi tekergésre azzal jönne az kisebb csoda lenne. :-D
antpeter
Hozzászólások: 169
Re: Szóljatok ide
«
Hozzászólás #139120 Dátum:
2019 November 13, 15:22:18 »
Idézetet írta: zsozsy - 2019 November 13, 13:18:46
Múltkor olvastam ,most pedig ismét elém keveredett:
https://www.origo.hu/tudomany/20191106-attores-az-uzemanyag-technologiaban-ezzel-nem-no-a-legkori-szen-dioxid.html
Sok kicsi,sokra.....
Egyébként többféle gázt vonnak ki a környezeti levegőből,mint pl oxigén,nitrogén,argon...Ipari szinten.
Bár a nitrogén oxidokkal és a szálló porral nagyobb a baj.
DO IT YOURSELF
zsozsy
Hozzászólások: 3689
Re: Szóljatok ide
«
Hozzászólás #139119 Dátum:
2019 November 13, 13:18:46 »
Múltkor olvastam ,most pedig ismét elém keveredett:
https://www.origo.hu/tudomany/20191106-attores-az-uzemanyag-technologiaban-ezzel-nem-no-a-legkori-szen-dioxid.html
«
Utoljára szerkesztve: 2019 November 13, 13:20:23 írta zsozsy
»
1200 EXPORT Norvég 1965.02.02.
T3 Hochdach Münnich Rhodos 1981
Golf2 (Fire & Ice belső) 1989
Astra f 1996
Babetta
http://youtu.be/PJasikRH-eY
zsozsy
Hozzászólások: 3689
Re: Porbeles hegesztő
«
Hozzászólás #139118 Dátum:
2019 November 13, 12:24:33 »
Idézetet írta: abes - 2019 November 13, 06:38:20
Akkor lakatolunk.
Tegnap Sparkafer, GSAttila körön voltam...
Ja-Ja
Apropó! ,Béla gépe ???
1200 EXPORT Norvég 1965.02.02.
T3 Hochdach Münnich Rhodos 1981
Golf2 (Fire & Ice belső) 1989
Astra f 1996
Babetta
http://youtu.be/PJasikRH-eY
abes
Hozzászólások: 15066
Re: Porbeles hegesztő
«
Hozzászólás #139117 Dátum:
2019 November 13, 06:38:20 »
Idézetet írta: zsozsy - 2019 November 13, 06:16:55
Vettem
Akkor lakatolunk.
Tegnap Sparkafer, GSAttila körön voltam...
zsozsy
Hozzászólások: 3689
Re: Porbeles hegesztő
«
Hozzászólás #139116 Dátum:
2019 November 13, 06:16:55 »
Idézetet írta: zsozsy - 2019 November 05, 20:55:09
Lehet ,hogy veszek CO-t komplett.
Vettem
1200 EXPORT Norvég 1965.02.02.
T3 Hochdach Münnich Rhodos 1981
Golf2 (Fire & Ice belső) 1989
Astra f 1996
Babetta
http://youtu.be/PJasikRH-eY
stonemen
Hozzászólások: 17352
Re: Szóljatok ide
«
Hozzászólás #139115 Dátum:
2019 November 11, 19:57:36 »
Az Ovál 53 májusi, a motor februári. Mivel Ovált csak márciustól gyártottak, sajnos Perecé volt, de sebaj. Ez idő tájt még pontosan ugyanúgy néztek ki. :-)
Idézetet írta: kdf 001 - 2019 November 11, 17:11:43
Sajnos minden más. Pici eltérés van mindenben. Nem lehet házasítani a 30 lovas cuccal.
kdf 001
Hozzászólások: 12042
ERŐ AZ ÖRÖM ÁLTAL
Re: Szóljatok ide
«
Hozzászólás #139114 Dátum:
2019 November 11, 17:11:43 »
Idézetet írta: stonemen - 2019 November 10, 19:11:34
Ma gazdagabb lettem egy 25 lovas blokkal és jó néhány sallanggal.
Szám alapján közel van a gyártási ideje az Oválhoz, úgyhogy pár év múlva - mire minden összejön hozzá - felválthatja a mostani 30 lovast.
Csakis a száguldás jegyében. :-)
Sajnos minden más. Pici eltérés van mindenben. Nem lehet házasítani a 30 lovas cuccal.
VW T2b
Hozzászólások: 3053
Egon a gyenge 70-330-9994
Re: Szóljatok ide
«
Hozzászólás #139113 Dátum:
2019 November 11, 06:22:24 »
Idézetet írta: stonemen - 2019 November 10, 19:11:34
Ma gazdagabb lettem egy 25 lovas blokkal és jó néhány sallanggal.
Szám alapján közel van a gyártási ideje az Oválhoz, úgyhogy pár év múlva - mire minden összejön hozzá - felválthatja a mostani 30 lovast.
Csakis a száguldás jegyében. :-)
1970 VW 1300
1978 VW T2b
2004 Mercedes-Benz E 270 CDI T Avantgarde
2019 Hyundai Ioniq Electric
Qek Aero Hp 650
IFA HP 401
abes
Hozzászólások: 15066
Re: Szóljatok ide
«
Hozzászólás #139112 Dátum:
2019 November 10, 19:20:47 »
Idézetet írta: stonemen - 2019 November 10, 19:11:34
Csakis a száguldás jegyében. :-)
stonemen
Hozzászólások: 17352
Re: Szóljatok ide
«
Hozzászólás #139111 Dátum:
2019 November 10, 19:11:34 »
Ma gazdagabb lettem egy 25 lovas blokkal és jó néhány sallanggal.
Szám alapján közel van a gyártási ideje az Oválhoz, úgyhogy pár év múlva - mire minden összejön hozzá - felválthatja a mostani 30 lovast.
Csakis a száguldás jegyében. :-)
TBK001
Hozzászólások: 29142
Road Force One
Re: Szóljatok ide
«
Hozzászólás #139110 Dátum:
2019 November 06, 07:23:48 »
Idézetet írta: Narancs - 2019 November 06, 00:31:40
Csákváron vettem.
Hmmm… Értem... Ott nem vagyok nagyon ismerős..
Bár a környékünkön is feltűnnek időnként Bogarak, amiket nem ismerek...
Az állam a javadat akarja... És meg is fogja szerezni!! :-)
Bug's Forever! VW1303/1974
http://tbk.hupont.hu
Hyundai i30 CW 2015
Oldalak:
1
...
66
67
68
69
70
[
71
]
72
73
74
75
76
...
3549
www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik
>
Hová tartozol?
>
Bogaras fórumok
> Téma:
Szóljatok ide
Ugrás:
Kérlek válassz egy célt:
-----------------------------
Hová tartozol?
-----------------------------
=> Bogaras fórumok
=> Népautós fórumok
=> Adok-veszek
===> Lomtár
-----------------------------
Web szerviz
-----------------------------
=> A szervizes mondta
=> Itt lehet anyázni a szervizt
Töltés...