www.bogarhatu.hu
- ahol a Bogarazás kezdődik
Üdvözlünk,
Vendég
. Kérlek
jelentkezz be
vagy
regisztrálj
.
Nem érkezett meg az
aktiváló e-mail?
2026 Június 24, 15:05:36
1 óra
1 nap
1 hét
1 hónap
Mindig
Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:
Részletes kereső
Népautós Szilveszter
Pólus Center
2026. december 31.
921855
Hozzaszólás
218
Témában írta
1620
Felhasználó
Legújabb tag:
samlevy0515
www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik
>
Hová tartozol?
>
Adok-veszek
> Téma:
Komplett autók
Oldalak:
1
...
15
16
17
18
19
[
20
]
21
22
23
24
25
...
1192
Szerző
Téma: Komplett autók (Megtekintve 14536722 alkalommal)
vetart
Hozzászólások: 5290
1303'74: 297.861 db, Ghia'74 (California) 5608 db
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46885 Dátum:
2015 Szeptember 28, 16:22:36 »
Idézetet írta: d1987 - 2015 Szeptember 28, 14:21:17
Alapvetően nem gáz, ha mixelt egy autó, csak utalhat arra, hogy nem nagy szakértelemmel, típusismerettel és igényességgel javították, vagyis az a felújítás is olyan lehet, mint amire első ránézésre is gondolni lehet. Ezt tetézi, hogy kereskedésben áll évek óta...én ha venni akarnék bogarat, akkor az ilyenektől menekülnék.
Ott a pont. Ez egy tákolt fos. Apropó, az AC sem generátoroshoz való. Ha felújított, akkor miért cserés a kormányoszlop, indexkapcsoló, nyilván mókolt a kábelköteg is. Mechanikus tankszintjelző? Az alkatrészek egy része 71-es, vagy régebbi. Miért, elveszett? Vagy így akarták öregíteni? Isten ments egy ilyenért pénzt adni. Legfeljebb bontásra.
«
Utoljára szerkesztve: 2015 Szeptember 28, 16:26:36 írta vetart
»
Skoda Felicia '61, Skoda Octavia '62, VW 1303LS '74, VW Karmann Ghia '74, Fiat 127 L '74, Porsche 911 SC Cabriolet '83, Mercedes SL 500 '90, BMW E30 320i Cabriolet '91, Alfa Spider 2.0 '92, Fiat Panda 1000 i.e. '93, Mercedes G 400 CDI SW 2002, Renault Twingo 1,2 16V Quickshift 2002.
d1987
Hozzászólások: 4060
56/61/71/78
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46884 Dátum:
2015 Szeptember 28, 14:21:17 »
Idézetet írta: Typ117 - 2015 Szeptember 28, 14:07:58
gondolom nem OT-st akar.
kb 70-73-as alkatrészek kicsit vegyítve nem? szerintem nem szentségtörés
szerinem fontosabb, hogy mi az hogy felújított? ha tisztességesen ki van lakatolva és fényezve, és a motor, a fék meg egyébként a kocsi olyan, ami simán átmegy a műszakin akkor nem rossz
Alapvetően nem gáz, ha mixelt egy autó, csak utalhat arra, hogy nem nagy szakértelemmel, típusismerettel és igényességgel javították, vagyis az a felújítás is olyan lehet, mint amire első ránézésre is gondolni lehet. Ezt tetézi, hogy kereskedésben áll évek óta...én ha venni akarnék bogarat, akkor az ilyenektől menekülnék.
1956-Oval
1961-L10B
1961-L391
1971-L60D
1978-L96F
zsozsy
Hozzászólások: 3689
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46883 Dátum:
2015 Szeptember 28, 14:15:37 »
Idézetet írta: Zoli - 2015 Szeptember 28, 14:12:59
Jó kis spar.
60% kedvezménnyel
1200 EXPORT Norvég 1965.02.02.
T3 Hochdach Münnich Rhodos 1981
Golf2 (Fire & Ice belső) 1989
Astra f 1996
Babetta
http://youtu.be/PJasikRH-eY
Zoli
Hozzászólások: 8690
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46882 Dátum:
2015 Szeptember 28, 14:12:59 »
Idézetet írta: Typ117 - 2015 Szeptember 28, 14:07:58
gondolom nem OT-st akar.
kb 70-73-as alkatrészek kicsit vegyítve nem? szerintem nem szentségtörés
szerinem fontosabb, hogy mi az hogy felújított? ha tisztességesen ki van lakatolva és fényezve, és a motor, a fék meg egyébként a kocsi olyan, ami simán átmegy a műszakin akkor nem rossz
Jó kis spar.
http://hapsi96.blogspot.hu/
Typ117
Hozzászólások: 18552
1969
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46881 Dátum:
2015 Szeptember 28, 14:07:58 »
Idézetet írta: vetart - 2015 Szeptember 28, 13:22:49
Ezen az autón semmi sem stimmel. Sárvédő/lámpa, kormány, ablaktörlő kapcsoló, ülés, műszerfal, stb.
gondolom nem OT-st akar.
kb 70-73-as alkatrészek kicsit vegyítve nem? szerintem nem szentségtörés
szerinem fontosabb, hogy mi az hogy felújított? ha tisztességesen ki van lakatolva és fényezve, és a motor, a fék meg egyébként a kocsi olyan, ami simán átmegy a műszakin akkor nem rossz
vetart
Hozzászólások: 5290
1303'74: 297.861 db, Ghia'74 (California) 5608 db
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46880 Dátum:
2015 Szeptember 28, 13:22:49 »
Idézetet írta: kövi - 2015 Szeptember 26, 13:51:59
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/bogar_kafer/volkswagen_bogar_kafer_de_luxe_felujitott-9316074
Ismerősöm venné lányának, de jó lenne tudni valamit róla. Nézte már valaki?
Régebben mintha téma lett volna??
Ezen az autón semmi sem stimmel. Sárvédő/lámpa, kormány, ablaktörlő kapcsoló, ülés, műszerfal, stb.
Skoda Felicia '61, Skoda Octavia '62, VW 1303LS '74, VW Karmann Ghia '74, Fiat 127 L '74, Porsche 911 SC Cabriolet '83, Mercedes SL 500 '90, BMW E30 320i Cabriolet '91, Alfa Spider 2.0 '92, Fiat Panda 1000 i.e. '93, Mercedes G 400 CDI SW 2002, Renault Twingo 1,2 16V Quickshift 2002.
kövi
Hozzászólások: 1150
0620/5989495
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46879 Dátum:
2015 Szeptember 26, 13:51:59 »
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/bogar_kafer/volkswagen_bogar_kafer_de_luxe_felujitott-9316074
Ismerősöm venné lányának, de jó lenne tudni valamit róla. Nézte már valaki?
Régebben mintha téma lett volna??
VW 1300 1968.06.
Maresz
Hozzászólások: 19642
WWW.BUGGARAGE.HU
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46878 Dátum:
2015 Szeptember 25, 10:14:21 »
https://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/1300/volkswagen_1300-9049553
eladó
WEBshop
http://retrocarclub.superwebaruhaz.hu/
Ha müszakivizsga vagy zöldkari kell és problémás az élet:06706223882;06706313882
Kedvezméynes kötelező bizti kötése!
Gyári vw audi seat skoda Alkatrészek beszerzése gyors határidővel,postázva
www.retroautoklub.hu
te_o
Hozzászólások: 4268
Zeitwagen...
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46877 Dátum:
2015 Szeptember 23, 08:57:41 »
Idézetet írta: PéZsé - 2015 Szeptember 23, 07:57:29
VW Beetle - the original since 1938
PéZsé
Hozzászólások: 1453
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46876 Dátum:
2015 Szeptember 23, 07:57:29 »
Idézetet írta: oldfield - 2015 Szeptember 22, 18:49:25
Vagabond
Hozzászólások: 24281
A busz is bogár "FOREVER"06-30-688-4298
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46875 Dátum:
2015 Szeptember 22, 19:01:53 »
Idézetet írta: oldfield - 2015 Szeptember 22, 18:49:25
Tóth Zoltán
oldfield
Hozzászólások: 7281
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46874 Dátum:
2015 Szeptember 22, 18:49:25 »
Idézetet írta: PéZsé - 2015 Szeptember 22, 09:49:59
Mostanában mindegyik "guru" cikkeket írattat magáról,olvastam már olyat akinek a boltjában "benne van az egész élete"
és egyéb öntömjénező marhaságok.
Szórakoztató,lassan én is szeretnék legalább egy szobrot...
sleepAIR
Hozzászólások: 3570
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46873 Dátum:
2015 Szeptember 22, 16:23:02 »
Idézetet írta: pecek - 2015 Szeptember 22, 11:02:39
Ő legalább ért a bogarakrokhoz ellentétben másokkal
http://sleepair.blogspot.hu
Typ3 Variant ‘72
pecek
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46872 Dátum:
2015 Szeptember 22, 11:02:39 »
Idézetet írta: gsattila - 2015 Szeptember 21, 21:09:10
http://totalcar.hu/magazin/szerelem/bogargururea/
Ő legalább ért a bogarakrokhoz ellentétben másokkal ,vannak olyanok akik nála kérdezősködtek hogyan kell bogarat szerelni, most meg nagy arccal javítanak / tákolgatnak/.
Mindez 12 évvel ezelőtt volt.
«
Utoljára szerkesztve: 2015 Szeptember 22, 12:37:09 írta pecek
»
Typ117
Hozzászólások: 18552
1969
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46871 Dátum:
2015 Szeptember 22, 10:10:25 »
Idézetet írta: PéZsé - 2015 Szeptember 22, 09:49:59
Mostanában mindegyik "guru" cikkeket írattat magáról,olvastam már olyat akinek a boltjában "benne van az egész élete"
és egyéb öntömjénező marhaságok.
Szórakoztató,lassan én is szeretnék legalább egy szobrot...
hajrá
mondjuk ez a cikk nem épp mostanában készült
Sompi
Hozzászólások: 426
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46870 Dátum:
2015 Szeptember 22, 10:04:44 »
Idézetet írta: PéZsé - 2015 Szeptember 22, 09:49:59
Mostanában mindegyik "guru" cikkeket írattat magáról,olvastam már olyat akinek a boltjában "benne van az egész élete"
és egyéb öntömjénező marhaságok.
Szórakoztató,lassan én is szeretnék legalább egy szobrot...
te_o
Hozzászólások: 4268
Zeitwagen...
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46869 Dátum:
2015 Szeptember 22, 09:52:44 »
Idézetet írta: PéZsé - 2015 Szeptember 22, 09:49:59
Mostanában mindegyik "guru" cikkeket írattat magáról,olvastam már olyat akinek a boltjában "benne van az egész élete"
és egyéb öntömjénező marhaságok.
Szórakoztató,lassan én is szeretnék legalább egy szobrot...
Aranyból, mi? Lenne benne anyag.
VW Beetle - the original since 1938
PéZsé
Hozzászólások: 1453
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46868 Dátum:
2015 Szeptember 22, 09:49:59 »
Idézetet írta: gsattila - 2015 Szeptember 21, 21:09:10
http://totalcar.hu/magazin/szerelem/bogargururea/
Mostanában mindegyik "guru" cikkeket írattat magáról,olvastam már olyat akinek a boltjában "benne van az egész élete"
és egyéb öntömjénező marhaságok.
Szórakoztató,lassan én is szeretnék legalább egy szobrot...
gsattila
Hozzászólások: 11539
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46867 Dátum:
2015 Szeptember 21, 21:09:10 »
http://totalcar.hu/magazin/szerelem/bogargururea/
sleepAIR
Hozzászólások: 3570
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46866 Dátum:
2015 Szeptember 21, 20:52:58 »
Idézetet írta: Mr.Horsepower - 2015 Szeptember 21, 20:01:55
Gondolom a rózsaszin traktor gyárban.
http://sleepair.blogspot.hu
Typ3 Variant ‘72
vetart
Hozzászólások: 5290
1303'74: 297.861 db, Ghia'74 (California) 5608 db
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46865 Dátum:
2015 Szeptember 21, 20:42:12 »
Idézetet írta: Mr.Horsepower - 2015 Szeptember 21, 20:01:55
Gondolom a rózsaszin traktor gyárban.
???
Skoda Felicia '61, Skoda Octavia '62, VW 1303LS '74, VW Karmann Ghia '74, Fiat 127 L '74, Porsche 911 SC Cabriolet '83, Mercedes SL 500 '90, BMW E30 320i Cabriolet '91, Alfa Spider 2.0 '92, Fiat Panda 1000 i.e. '93, Mercedes G 400 CDI SW 2002, Renault Twingo 1,2 16V Quickshift 2002.
Mr.Horsepower
Hozzászólások: 8581
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46864 Dátum:
2015 Szeptember 21, 20:01:55 »
Idézetet írta: vetart - 2015 Szeptember 21, 19:56:42
Hülyén fogok meghalni. Hol készült? És ez miért jelent több, mint dupla árat?
Gondolom a rózsaszin traktor gyárban.
A legönzetlenebb emberek azok, akik az észt osztják, mert abból adnak, amiből nekik is nagyon kevés van!
http://www.youtube.com/watch?v=AYcLg1m7aI4
vetart
Hozzászólások: 5290
1303'74: 297.861 db, Ghia'74 (California) 5608 db
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46863 Dátum:
2015 Szeptember 21, 19:56:42 »
Idézetet írta: Bripery - 2015 Szeptember 21, 18:38:31
Nekem is lenne és szerintem ugyanarra gondolunk... tőled nincs messze...
Hülyén fogok meghalni. Hol készült? És ez miért jelent több, mint dupla árat?
Skoda Felicia '61, Skoda Octavia '62, VW 1303LS '74, VW Karmann Ghia '74, Fiat 127 L '74, Porsche 911 SC Cabriolet '83, Mercedes SL 500 '90, BMW E30 320i Cabriolet '91, Alfa Spider 2.0 '92, Fiat Panda 1000 i.e. '93, Mercedes G 400 CDI SW 2002, Renault Twingo 1,2 16V Quickshift 2002.
Bripery
Hozzászólások: 21999
www.elitevwclub.hu
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46862 Dátum:
2015 Szeptember 21, 18:38:31 »
Idézetet írta: sleepAIR - 2015 Szeptember 21, 18:37:47
Az a slag a motorterben..lenne tippem hol keszult.
Nekem is lenne és szerintem ugyanarra gondolunk... tőled nincs messze...
www.elitevwclub.hu
1982 Porsche 931 (924 Turbo)
2021 VW Golf GTE
Akit magyarnak teremtett az Úristen és nem fogja pártját nemzetének-nem derék ember. Gróf Széchenyi István
sleepAIR
Hozzászólások: 3570
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46861 Dátum:
2015 Szeptember 21, 18:37:47 »
Idézetet írta: Zoli - 2015 Szeptember 20, 20:49:22
A gyógyszer elgurulásának tipikus esete:
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/bogar_kafer/volkswagen_bogar_kafer-9370416
Az a slag a motorterben..lenne tippem hol keszult.
http://sleepair.blogspot.hu
Typ3 Variant ‘72
Varázsló
Hozzászólások: 13081
Low Fast -többet forog, jobban pörög
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46860 Dátum:
2015 Szeptember 21, 18:23:10 »
Idézetet írta: Sompi - 2015 Szeptember 21, 10:59:53
https://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/1300/volkswagen_1300-9375844
Stuntmanus
VW 1302 S
http://oettingertsv.blogspot.com/
"Már nem vagyok annyira fiatal, hogy mindenre azonnal tudjam a választ."
vetart
Hozzászólások: 5290
1303'74: 297.861 db, Ghia'74 (California) 5608 db
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46859 Dátum:
2015 Szeptember 21, 11:36:29 »
Idézetet írta: maxi - 2015 Szeptember 21, 11:34:46
Nem tudom. Ez az igazság. Az 5motorból is 2van, három elment.
A bogáron 4éve nincs műszaki, inditva, járatva van, hogy mozogjon minden része, de nincs az a nagy lelkesedés, hogy hurrá megyünk a dudu kocsival.
Amennyi szabad időm meg van (ami szinte semmi) akkor meg elmegyek a bandittal kerülni egy karikát, télen meg kimegyek vadászni. Se idő se energia nincsen rá, már több éve.
Aki megfizeti az árát (mond valamit amire nem sértődök meg) akkor lesz egy gazdája aki legalább használja.
Hát, mit mondjak. Kár.
Skoda Felicia '61, Skoda Octavia '62, VW 1303LS '74, VW Karmann Ghia '74, Fiat 127 L '74, Porsche 911 SC Cabriolet '83, Mercedes SL 500 '90, BMW E30 320i Cabriolet '91, Alfa Spider 2.0 '92, Fiat Panda 1000 i.e. '93, Mercedes G 400 CDI SW 2002, Renault Twingo 1,2 16V Quickshift 2002.
maxi
Hozzászólások: 9435
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46858 Dátum:
2015 Szeptember 21, 11:34:46 »
Idézetet írta: vetart - 2015 Szeptember 21, 11:25:15
Vége a bogarazásnak?
Nem tudom. Ez az igazság. Az 5motorból is 2van, három elment.
A bogáron 4éve nincs műszaki, inditva, járatva van, hogy mozogjon minden része, de nincs az a nagy lelkesedés, hogy hurrá megyünk a dudu kocsival.
Amennyi szabad időm meg van (ami szinte semmi) akkor meg elmegyek a bandittal kerülni egy karikát, télen meg kimegyek vadászni. Se idő se energia nincsen rá, már több éve.
Aki megfizeti az árát (mond valamit amire nem sértődök meg) akkor lesz egy gazdája aki legalább használja.
"A vadászat többek szemében a férfiasság, az erő, a hatalom szimbóluma is. A vadászok azt tartják, hogy a vadászaton ismerszik meg, ki milyen ember valójában."
vetart
Hozzászólások: 5290
1303'74: 297.861 db, Ghia'74 (California) 5608 db
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46857 Dátum:
2015 Szeptember 21, 11:25:15 »
Idézetet írta: maxi - 2015 Szeptember 21, 11:24:03
Igen? !
és a kikiáltási ár sokkal kevesebb mint ami ráment. A excelt már meg se merem nyitni.
Vége a bogarazásnak?
Skoda Felicia '61, Skoda Octavia '62, VW 1303LS '74, VW Karmann Ghia '74, Fiat 127 L '74, Porsche 911 SC Cabriolet '83, Mercedes SL 500 '90, BMW E30 320i Cabriolet '91, Alfa Spider 2.0 '92, Fiat Panda 1000 i.e. '93, Mercedes G 400 CDI SW 2002, Renault Twingo 1,2 16V Quickshift 2002.
maxi
Hozzászólások: 9435
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46856 Dátum:
2015 Szeptember 21, 11:24:03 »
Idézetet írta: vetart - 2015 Szeptember 21, 11:02:28
Maxi?
Igen? !
és a kikiáltási ár sokkal kevesebb mint ami ráment. A excelt már meg se merem nyitni.
"A vadászat többek szemében a férfiasság, az erő, a hatalom szimbóluma is. A vadászok azt tartják, hogy a vadászaton ismerszik meg, ki milyen ember valójában."
vetart
Hozzászólások: 5290
1303'74: 297.861 db, Ghia'74 (California) 5608 db
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46855 Dátum:
2015 Szeptember 21, 11:02:28 »
Idézetet írta: Sompi - 2015 Szeptember 21, 10:59:53
https://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/1300/volkswagen_1300-9375844
Maxi?
Skoda Felicia '61, Skoda Octavia '62, VW 1303LS '74, VW Karmann Ghia '74, Fiat 127 L '74, Porsche 911 SC Cabriolet '83, Mercedes SL 500 '90, BMW E30 320i Cabriolet '91, Alfa Spider 2.0 '92, Fiat Panda 1000 i.e. '93, Mercedes G 400 CDI SW 2002, Renault Twingo 1,2 16V Quickshift 2002.
maxi
Hozzászólások: 9435
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46854 Dátum:
2015 Szeptember 21, 11:00:46 »
Idézetet írta: Sompi - 2015 Szeptember 21, 10:59:53
https://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/1300/volkswagen_1300-9375844
já b@zze de racsingos a verda.
"A vadászat többek szemében a férfiasság, az erő, a hatalom szimbóluma is. A vadászok azt tartják, hogy a vadászaton ismerszik meg, ki milyen ember valójában."
Sompi
Hozzászólások: 426
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46853 Dátum:
2015 Szeptember 21, 10:59:53 »
https://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/1300/volkswagen_1300-9375844
vetart
Hozzászólások: 5290
1303'74: 297.861 db, Ghia'74 (California) 5608 db
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46852 Dátum:
2015 Szeptember 21, 10:51:14 »
Idézetet írta: Zoli - 2015 Szeptember 20, 20:49:22
A gyógyszer elgurulásának tipikus esete:
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/bogar_kafer/volkswagen_bogar_kafer-9370416
És nem stimmel a 68-as évjárathoz a hátsó ablak. Túl nagy, 73 utáni.
Skoda Felicia '61, Skoda Octavia '62, VW 1303LS '74, VW Karmann Ghia '74, Fiat 127 L '74, Porsche 911 SC Cabriolet '83, Mercedes SL 500 '90, BMW E30 320i Cabriolet '91, Alfa Spider 2.0 '92, Fiat Panda 1000 i.e. '93, Mercedes G 400 CDI SW 2002, Renault Twingo 1,2 16V Quickshift 2002.
Zoli
Hozzászólások: 8690
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46851 Dátum:
2015 Szeptember 20, 21:41:24 »
Idézetet írta: Mr.Horsepower - 2015 Szeptember 20, 20:56:22
Legalább szép.
Ez igaz. El is fogadnám.
http://hapsi96.blogspot.hu/
Mr.Horsepower
Hozzászólások: 8581
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46850 Dátum:
2015 Szeptember 20, 20:56:22 »
Idézetet írta: Zoli - 2015 Szeptember 20, 20:49:22
A gyógyszer elgurulásának tipikus esete:
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/bogar_kafer/volkswagen_bogar_kafer-9370416
Legalább szép.
A legönzetlenebb emberek azok, akik az észt osztják, mert abból adnak, amiből nekik is nagyon kevés van!
http://www.youtube.com/watch?v=AYcLg1m7aI4
Zoli
Hozzászólások: 8690
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46849 Dátum:
2015 Szeptember 20, 20:49:22 »
A gyógyszer elgurulásának tipikus esete:
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/bogar_kafer/volkswagen_bogar_kafer-9370416
http://hapsi96.blogspot.hu/
zsozsy
Hozzászólások: 3689
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46848 Dátum:
2015 Szeptember 15, 20:34:42 »
Most tanákoltam.
http://www.ebay.de/itm/VW-Kafer-from-SUD-AFRIKA-1968-ORIGINAL-1600-cc-/231679744747?hash=item35f1305aeb
1200 EXPORT Norvég 1965.02.02.
T3 Hochdach Münnich Rhodos 1981
Golf2 (Fire & Ice belső) 1989
Astra f 1996
Babetta
http://youtu.be/PJasikRH-eY
szaca
Hozzászólások: 13
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46847 Dátum:
2015 Szeptember 13, 10:58:29 »
Tud valaki jó állapotú eladó, nem cabrio 1303-as bogárról?
Actual Girls
BobeBaba
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46846 Dátum:
2015 Szeptember 09, 23:12:11 »
Idézetet írta: Holló - 2015 Szeptember 09, 19:58:22
dogi szeretné
Nagyon remélem, hogy visszakerül hozzá.
Oldalak:
1
...
15
16
17
18
19
[
20
]
21
22
23
24
25
...
1192
www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik
>
Hová tartozol?
>
Adok-veszek
> Téma:
Komplett autók
Ugrás:
Kérlek válassz egy célt:
-----------------------------
Hová tartozol?
-----------------------------
=> Bogaras fórumok
=> Népautós fórumok
=> Adok-veszek
===> Lomtár
-----------------------------
Web szerviz
-----------------------------
=> A szervizes mondta
=> Itt lehet anyázni a szervizt
Töltés...