www.bogarhatu.hu
- ahol a Bogarazás kezdődik
Üdvözlünk,
Vendég
. Kérlek
jelentkezz be
vagy
regisztrálj
.
Nem érkezett meg az
aktiváló e-mail?
2026 Június 24, 13:44:39
1 óra
1 nap
1 hét
1 hónap
Mindig
Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:
Részletes kereső
Népautós Szilveszter
Pólus Center
2026. december 31.
921854
Hozzaszólás
218
Témában írta
1620
Felhasználó
Legújabb tag:
samlevy0515
www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik
>
Hová tartozol?
>
Adok-veszek
> Téma:
Komplett autók
Oldalak:
1
...
14
15
16
17
18
[
19
]
20
21
22
23
24
...
1192
Szerző
Téma: Komplett autók (Megtekintve 14536268 alkalommal)
Vagabond
Hozzászólások: 24281
A busz is bogár "FOREVER"06-30-688-4298
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46925 Dátum:
2015 Október 25, 09:21:33 »
Idézetet írta: gumibogi - 2015 Október 25, 09:16:22
<beszúrt kép törölve>
120-ért vettem i
3 évig napi használatos volt
és aki járt v&r talin az ott kipróbálhatta,kapott hideget-meleget
...ez volt a dolga
<beszúrt kép törölve>
320
3 évig napi használatban volt......kis problémákkal
de mivel a modernebb fiatalabb off jármüvek is X év fölött bármi elöfordul(müszaki hiba,elöre nem látható javitás)
szóval fölösleges általánositani, megmondani a tutit jó hangosan és akkor az én véleményem biztos
Pont erröl próbáltam beszélni!
Tóth Zoltán
gumibogi
Hozzászólások: 13454
20/911-1661 www.ftgumi.hu
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46924 Dátum:
2015 Október 25, 09:16:22 »
120-ért vettem i
3 évig napi használatos volt
és aki járt v&r talin az ott kipróbálhatta,kapott hideget-meleget
...ez volt a dolga
320
3 évig napi használatban volt......kis problémákkal
de mivel a modernebb fiatalabb off jármüvek is X év fölött bármi elöfordul(müszaki hiba,elöre nem látható javitás)
szóval fölösleges általánositani, megmondani a tutit jó hangosan és akkor az én véleményem biztos
igaz pár év eltelt de azért lehet normál állapotú autot venni ,de prsze költeni az kell rá legyen ilyen legyen olyan
«
Utoljára szerkesztve: 2015 Október 25, 09:22:10 írta gumibogi
»
zengőgumi
abes
Hozzászólások: 15064
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46923 Dátum:
2015 Október 25, 09:13:47 »
Idézetet írta: szilati - 2015 Október 24, 22:39:45
tehát sztem akinek nincs tartalékban pénze, inkább vegyen '95 ös 1.0 suzukit, fehéret!
200ért
Amit ugyanúgy lakatolni kell, mert konkrétan nincs alja. Eszi az olajat és stb.
Azért egy jó swift valahol 350-400 körül van ma is.
abes
Hozzászólások: 15064
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46922 Dátum:
2015 Október 25, 09:12:04 »
Idézetet írta: Zoli - 2015 Október 24, 21:54:26
Ez pl megnézném. Tudom, hogy régen hirdetik, de friss műszaki és napi használatban. És SPAR.
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/1300/volkswagen_1300-6175577
Ezt mondjuk én is megnézném.
zsozsy
Hozzászólások: 3689
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46921 Dátum:
2015 Október 25, 08:56:59 »
Felment az ára
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/bogar_kafer/volkswagen_bogar_kafer_speedster-9187339
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/bogar_kafer/volkswagen_bogar_kafer_kafer_1302_cabrio_hebmuller_cabrio-9481452
a két hirdetés majd egymás mellett
1200 EXPORT Norvég 1965.02.02.
T3 Hochdach Münnich Rhodos 1981
Golf2 (Fire & Ice belső) 1989
Astra f 1996
Babetta
http://youtu.be/PJasikRH-eY
szilati
Hozzászólások: 1119
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46920 Dátum:
2015 Október 24, 22:39:45 »
Idézetet írta: Vagabond - 2015 Október 24, 20:25:28
Én nem igy látom.
Nem korhü,nem csili-vili,nem full restaurált,mégis teszi a dolgát,örömömre szolgál.
az a baj ezzel, hogy oké jön megy megáll, de mégiscsak mondjuk lehet, hogy 20éves alkatrészek vannak benne
pl fék , mondjuk az enyémben eredeti fékcső volt, ami lehet h jó, de lehet h nem
lehet nem kellett volna cserélni, de lehet igen. inkább ráköltöm, mert nem utólag szeretnék gondolkozni, h mégis költeni kellett volna... ahhoz h nyugodtan beleültessem a családot, én mindenképpen felújítanám
ha már ott vagyunk a futóműhöz is hozzá kellene nyúlni, és így tovább
és ez nem az h csili vili legyen ....
ez csak a biztosnság, és megbízhatóság
és ez sok sok ezer ft
ha 300ért veszel egy kocsit, mert mondjuk ez az átlag
plusz átírás stb...
plusz fent említett minimum
az min500 lesz a vége, de ha még lakatolni is kell.....
na akkor fossa össze majd a bokáját
ha szerencséje van akkor is 600
gondolom a 400-ra úgy gondolt h mindennel együtt
sok sikert!
tehát sztem akinek nincs tartalékban pénze, inkább vegyen '95 ös 1.0 suzukit, fehéret!
200ért
d1987
Hozzászólások: 4060
56/61/71/78
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46919 Dátum:
2015 Október 24, 22:13:33 »
Idézetet írta: Zoli - 2015 Október 24, 21:54:26
Ez pl megnézném. Tudom, hogy régen hirdetik, de friss műszaki és napi használatban. És SPAR.
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/1300/volkswagen_1300-6175577
Kb 5 éve, ha nem több....és az a friss műszaki decemberben jár le, vagyis 2 éve volt friss.
Ennyiért csodát nem lehet elvárni az biztos, de meglepne, ha élőben nem lenne ez sokkal rosszabb...hisz miért is nem vette még meg senki ennyi év után.
1956-Oval
1961-L10B
1961-L391
1971-L60D
1978-L96F
Zoli
Hozzászólások: 8690
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46918 Dátum:
2015 Október 24, 21:54:26 »
Idézetet írta: zsozsy - 2015 Október 24, 17:10:41
Sziasztok!
Egy ismerős szeretne magának egy bogarat napi használatra.
Viszont amit ki tud sajtolni magából kb 400000ft.- max.
Van rá esély? ha tudtok valamit írjatok.
Köszönöm!
Ez pl megnézném. Tudom, hogy régen hirdetik, de friss műszaki és napi használatban. És SPAR.
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/1300/volkswagen_1300-6175577
http://hapsi96.blogspot.hu/
d1987
Hozzászólások: 4060
56/61/71/78
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46917 Dátum:
2015 Október 24, 20:36:23 »
Idézetet írta: Vagabond - 2015 Október 24, 20:25:28
Én nem igy látom.
140 E pénzért vettem a gépemet,5 éves diófa alatt tartózkodás után.
Nagyon kicsi pénz,s némi munka után müszakija lett,azóta használom gond nélkül.
Nem egy esetben,mikor szivatott a "melos autóm" (Skoda Fabia) a bogár mentett meg a teljes kudarctól.
És akkor még nem emlitettem a stresszoldó hatását!
Ha nagyon tele van a hócipöm,kinyitom a garázst,inditózok,megyek vele egy jó nagy karikát és már rendben is van a lelkem.
Nem korhü,nem csili-vili,nem full restaurált,mégis teszi a dolgát,örömömre szolgál.
1956-Oval
1961-L10B
1961-L391
1971-L60D
1978-L96F
d1987
Hozzászólások: 4060
56/61/71/78
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46916 Dátum:
2015 Október 24, 20:34:44 »
Idézetet írta: Narancs - 2015 Október 24, 20:15:34
Lehet kifogni 400e-ért,vagy talán még alatta is,műszakis,használható állapotú bogarat Dávid.
Nem az a jellemző,de csúszhatnak be közbe,jó és alkalmi vételek.
Pl az én automata 1303-as bogaram sem egy rozsdatemető,indult,jött-ment,műszakija volt,vagy a Stonemen volt 1302-es narancssárga bogara...Mind 400 alatti vételek voltak.
1956-Oval
1961-L10B
1961-L391
1971-L60D
1978-L96F
zsozsy
Hozzászólások: 3689
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46915 Dátum:
2015 Október 24, 20:34:26 »
Idézetet írta: Vagabond - 2015 Október 24, 20:25:28
És akkor még nem emlitettem a stresszoldó hatását!
Ha nagyon tele van a hócipöm,kinyitom a garázst,inditózok,megyek vele egy jó nagy karikát és már rendben is van a lelkem.
1200 EXPORT Norvég 1965.02.02.
T3 Hochdach Münnich Rhodos 1981
Golf2 (Fire & Ice belső) 1989
Astra f 1996
Babetta
http://youtu.be/PJasikRH-eY
Vagabond
Hozzászólások: 24281
A busz is bogár "FOREVER"06-30-688-4298
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46914 Dátum:
2015 Október 24, 20:25:28 »
Idézetet írta: d1987 - 2015 Október 24, 20:03:40
Én nem igy látom.
140 E pénzért vettem a gépemet,5 éves diófa alatt tartózkodás után.
Nagyon kicsi pénz,s némi munka után müszakija lett,azóta használom gond nélkül.
Nem egy esetben,mikor szivatott a "melos autóm" (Skoda Fabia) a bogár mentett meg a teljes kudarctól.
És akkor még nem emlitettem a stresszoldó hatását!
Ha nagyon tele van a hócipöm,kinyitom a garázst,inditózok,megyek vele egy jó nagy karikát és már rendben is van a lelkem.
Nem korhü,nem csili-vili,nem full restaurált,mégis teszi a dolgát,örömömre szolgál.
Tóth Zoltán
Narancs
Hozzászólások: 8926
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46913 Dátum:
2015 Október 24, 20:16:21 »
Költeni meg mindegyikre kell,lehet,még talán arra is,amit az utolsó csavarig felújítottak.
Narancs
Hozzászólások: 8926
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46912 Dátum:
2015 Október 24, 20:15:34 »
Idézetet írta: d1987 - 2015 Október 24, 20:03:40
Lehet kifogni 400e-ért,vagy talán még alatta is,műszakis,használható állapotú bogarat Dávid.
Nem az a jellemző,de csúszhatnak be közbe,jó és alkalmi vételek.
Pl az én automata 1303-as bogaram sem egy rozsdatemető,indult,jött-ment,műszakija volt,vagy a Stonemen volt 1302-es narancssárga bogara...Mind 400 alatti vételek voltak.
d1987
Hozzászólások: 4060
56/61/71/78
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46911 Dátum:
2015 Október 24, 20:03:40 »
Idézetet írta: Zoli - 2015 Október 24, 18:51:15
nem mindenki akar szalonállapotú autót.
Lehet hogy neki megfelel egy öszvér, vagy egy összehegesztett alvázú is. Csak menjen.
Az, hogy a hahun nincs jó autó 400-ért egy dolog...
«
Utoljára szerkesztve: 2015 Október 24, 20:09:01 írta d1987
»
1956-Oval
1961-L10B
1961-L391
1971-L60D
1978-L96F
ABF-932
Hozzászólások: 10126
A bogaras külső buszos szívet takar
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46910 Dátum:
2015 Október 24, 19:31:03 »
Idézetet írta: Zoli - 2015 Október 24, 18:51:15
nem mindenki akar szalonállapotú autót.
Lehet hogy neki megfelel egy öszvér, vagy egy összehegesztett alvázú is. Csak menjen.
Az, hogy a hahun nincs jó autó 400-ért egy dolog...
Mert a facén éppen most osztanak egy 302-t, friss műszakival. Nyilván nem hibátlan, ám alkalmas..
Bácsi Győző
zsozsy
Hozzászólások: 3689
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46909 Dátum:
2015 Október 24, 18:53:27 »
Idézetet írta: Zoli - 2015 Október 24, 18:51:15
nem mindenki akar szalonállapotú autót.
Lehet hogy neki megfelel egy öszvér, vagy egy összehegesztett alvázú is. Csak menjen.
Az, hogy a hahun nincs jó autó 400-ért egy dolog...
kb
1200 EXPORT Norvég 1965.02.02.
T3 Hochdach Münnich Rhodos 1981
Golf2 (Fire & Ice belső) 1989
Astra f 1996
Babetta
http://youtu.be/PJasikRH-eY
Zoli
Hozzászólások: 8690
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46908 Dátum:
2015 Október 24, 18:51:15 »
Idézetet írta: d1987 - 2015 Október 24, 18:26:16
Akik nem értenek hozzá, még hisznek a csodákban....de jó nekik.
nem mindenki akar szalonállapotú autót.
Lehet hogy neki megfelel egy öszvér, vagy egy összehegesztett alvázú is. Csak menjen.
Az, hogy a hahun nincs jó autó 400-ért egy dolog...
http://hapsi96.blogspot.hu/
d1987
Hozzászólások: 4060
56/61/71/78
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46907 Dátum:
2015 Október 24, 18:26:16 »
Idézetet írta: zsozsy - 2015 Október 24, 17:33:58
Ezt mondtam én is neki. De megkért hátha.
Akik nem értenek hozzá, még hisznek a csodákban....de jó nekik.
1956-Oval
1961-L10B
1961-L391
1971-L60D
1978-L96F
zsozsy
Hozzászólások: 3689
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46906 Dátum:
2015 Október 24, 17:33:58 »
Idézetet írta: szilati - 2015 Október 24, 17:22:26
felejtse el, vagy szorozza meg kettővel
Ezt mondtam én is neki. De megkért hátha.
1200 EXPORT Norvég 1965.02.02.
T3 Hochdach Münnich Rhodos 1981
Golf2 (Fire & Ice belső) 1989
Astra f 1996
Babetta
http://youtu.be/PJasikRH-eY
szilati
Hozzászólások: 1119
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46905 Dátum:
2015 Október 24, 17:22:26 »
Idézetet írta: zsozsy - 2015 Október 24, 17:10:41
Sziasztok!
Egy ismerős szeretne magának egy bogarat napi használatra.
Viszont amit ki tud sajtolni magából kb 400000ft.- max.
Van rá esély? ha tudtok valamit írjatok.
Köszönöm!
felejtse el, vagy szorozza meg kettővel
«
Utoljára szerkesztve: 2015 Október 24, 17:26:11 írta szilati
»
zsozsy
Hozzászólások: 3689
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46904 Dátum:
2015 Október 24, 17:10:41 »
Sziasztok!
Egy ismerős szeretne magának egy bogarat napi használatra.
Viszont amit ki tud sajtolni magából kb 400000ft.- max.
Van rá esély? ha tudtok valamit írjatok.
Köszönöm!
1200 EXPORT Norvég 1965.02.02.
T3 Hochdach Münnich Rhodos 1981
Golf2 (Fire & Ice belső) 1989
Astra f 1996
Babetta
http://youtu.be/PJasikRH-eY
Maresz
Hozzászólások: 19642
WWW.BUGGARAGE.HU
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46903 Dátum:
2015 Október 22, 14:10:20 »
még mindig
https://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/1300/volkswagen_1300-9049553
WEBshop
http://retrocarclub.superwebaruhaz.hu/
Ha müszakivizsga vagy zöldkari kell és problémás az élet:06706223882;06706313882
Kedvezméynes kötelező bizti kötése!
Gyári vw audi seat skoda Alkatrészek beszerzése gyors határidővel,postázva
www.retroautoklub.hu
bitus76
Hozzászólások: 2024
06 30 460 2831
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46902 Dátum:
2015 Október 15, 20:36:04 »
Idézetet írta: sleepAIR - 2015 Október 15, 17:54:10
Persze, angolul kaparunk valamit
De valami nemetessel jobban jarnal szerintem.
Ìgykondoltam én is.😃
VW 1200.1963.
sleepAIR
Hozzászólások: 3570
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46901 Dátum:
2015 Október 15, 17:54:10 »
Idézetet írta: bitus76 - 2015 Október 14, 20:00:16
Enyém is az Ebay-en fog kikötni.Esetleg segítesz egy jópofa szöveggel hirdetni?
Persze, angolul kaparunk valamit
De valami nemetessel jobban jarnal szerintem.
http://sleepair.blogspot.hu
Typ3 Variant ‘72
bitus76
Hozzászólások: 2024
06 30 460 2831
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46900 Dátum:
2015 Október 14, 20:00:16 »
Idézetet írta: sleepAIR - 2015 Október 07, 15:40:55
ezt láttam most nyáron élőben, jópofa....de hogy
11 millió
forintért ütik le az ebayen, azt nem gondoltam volna
Ha tényleg elkelt ennyiért, az durva.
<beszúrt kép törölve>
Főleg, hogy a feléért hirdették
http://autos-markt.com/sunroof-porsche-356-bt5-outlaw-super-solid-141713008865/lot160729
Enyém is az Ebay-en fog kikötni.Esetleg segítesz egy jópofa szöveggel hirdetni?
VW 1200.1963.
zsozsy
Hozzászólások: 3689
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46899 Dátum:
2015 Október 11, 13:33:41 »
http://www.jofogas.hu/budapest/Elado_vw_bogar_36643844.htm?first=1
1200 EXPORT Norvég 1965.02.02.
T3 Hochdach Münnich Rhodos 1981
Golf2 (Fire & Ice belső) 1989
Astra f 1996
Babetta
http://youtu.be/PJasikRH-eY
zsozsy
Hozzászólások: 3689
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46898 Dátum:
2015 Október 07, 20:23:18 »
Idézetet írta: Narancs - 2015 Október 07, 20:15:11
Láttam,valamelyik még régi döntöttlámpás volt,de egyik sem szerepel a pre67-es regiszteremben.
Viszont érdekes,hogy CTF-949 nincsen,viszont van CTF-948.
Kösz-Kösz
1200 EXPORT Norvég 1965.02.02.
T3 Hochdach Münnich Rhodos 1981
Golf2 (Fire & Ice belső) 1989
Astra f 1996
Babetta
http://youtu.be/PJasikRH-eY
Narancs
Hozzászólások: 8926
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46897 Dátum:
2015 Október 07, 20:15:11 »
Idézetet írta: zsozsy - 2015 Október 07, 20:09:13
CTF 949 kék bogi ,CDC 711 szintén kék bogi mond valakinek valamit? ,szomszédok sorozatban szerepeltek (1998.Aug.28.adás)
Láttam,valamelyik még régi döntöttlámpás volt,de egyik sem szerepel a pre67-es regiszteremben.
Viszont érdekes,hogy CTF-949 nincsen,viszont van CTF-948.
[a csatolmányt egy admin törölte]
zsozsy
Hozzászólások: 3689
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46896 Dátum:
2015 Október 07, 20:09:13 »
CTF 949 kék bogi ,CDC 711 szintén kék bogi mond valakinek valamit? ,szomszédok sorozatban szerepeltek (1998.Aug.28.adás)
1200 EXPORT Norvég 1965.02.02.
T3 Hochdach Münnich Rhodos 1981
Golf2 (Fire & Ice belső) 1989
Astra f 1996
Babetta
http://youtu.be/PJasikRH-eY
sleepAIR
Hozzászólások: 3570
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46895 Dátum:
2015 Október 07, 15:40:55 »
ezt láttam most nyáron élőben, jópofa....de hogy
11 millió
forintért ütik le az ebayen, azt nem gondoltam volna
Ha tényleg elkelt ennyiért, az durva.
Főleg, hogy a feléért hirdették
http://autos-markt.com/sunroof-porsche-356-bt5-outlaw-super-solid-141713008865/lot160729
«
Utoljára szerkesztve: 2015 Október 07, 15:43:36 írta sleepAIR
»
http://sleepair.blogspot.hu
Typ3 Variant ‘72
zsozsy
Hozzászólások: 3689
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46894 Dátum:
2015 Október 06, 20:25:26 »
Idézetet írta: szódásbácsi - 2015 Október 06, 17:36:01
1200 EXPORT Norvég 1965.02.02.
T3 Hochdach Münnich Rhodos 1981
Golf2 (Fire & Ice belső) 1989
Astra f 1996
Babetta
http://youtu.be/PJasikRH-eY
zsozsy
Hozzászólások: 3689
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46893 Dátum:
2015 Október 06, 20:21:31 »
Idézetet írta: d1987 - 2015 Október 06, 18:04:43
Hirdetik ezt már elég régóta, így ez a "vége a nyárnak, csak ezért eladó" kicsit béna szöveg, főleg azért, mivel ezt eleve eladás céljából vették. Régen 750 ezer körül árulták azok, akiktől vették...ők meg dobtak rá egy laza 50%-ot és ahogy megvették, rá nem sokra már 1.5 millióért árulták....csak most mentek le 1.4-re.
Majd úgy jár ez is mint a szegedi bogár
1200 EXPORT Norvég 1965.02.02.
T3 Hochdach Münnich Rhodos 1981
Golf2 (Fire & Ice belső) 1989
Astra f 1996
Babetta
http://youtu.be/PJasikRH-eY
d1987
Hozzászólások: 4060
56/61/71/78
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46892 Dátum:
2015 Október 06, 18:04:43 »
Idézetet írta: zsozsy - 2015 Október 06, 12:24:05
Lehet az, hogy már egy ideje hírdetik és még nem kelt el.Talán tavasz környékén is hirdették de lehet tévedek.
Hirdetik ezt már elég régóta, így ez a "vége a nyárnak, csak ezért eladó" kicsit béna szöveg, főleg azért, mivel ezt eleve eladás céljából vették. Régen 750 ezer körül árulták azok, akiktől vették...ők meg dobtak rá egy laza 50%-ot és ahogy megvették, rá nem sokra már 1.5 millióért árulták....csak most mentek le 1.4-re.
1956-Oval
1961-L10B
1961-L391
1971-L60D
1978-L96F
szódásbácsi
Hozzászólások: 1284
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46891 Dátum:
2015 Október 06, 17:36:01 »
Idézetet írta: zsozsy - 2015 Október 06, 12:24:05
Lehet az, hogy már egy ideje hírdetik és még nem kelt el.Talán tavasz környékén is hirdették de lehet tévedek.
zsozsy
Hozzászólások: 3689
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46890 Dátum:
2015 Október 06, 12:24:05 »
Idézetet írta: pecek - 2015 Október 06, 12:10:39
Mi ebbe a kuriózum?
Lehet az, hogy már egy ideje hírdetik és még nem kelt el.Talán tavasz környékén is hirdették de lehet tévedek.
1200 EXPORT Norvég 1965.02.02.
T3 Hochdach Münnich Rhodos 1981
Golf2 (Fire & Ice belső) 1989
Astra f 1996
Babetta
http://youtu.be/PJasikRH-eY
pecek
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46889 Dátum:
2015 Október 06, 12:10:39 »
Idézetet írta: zsozsy - 2015 Október 05, 12:16:50
http://m.jofogas.hu/szabolcs_szatmar_bereg/Elado_VW_Bogar_Cabrio__Kuriozum_36306676.htm
De lesz nyár jövőre is
Szerintem az 1es nem kéne és már jó az ár. Mi ebbe a kuriózum?
zsozsy
Hozzászólások: 3689
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46888 Dátum:
2015 Október 05, 12:16:50 »
http://m.jofogas.hu/szabolcs_szatmar_bereg/Elado_VW_Bogar_Cabrio__Kuriozum_36306676.htm
De lesz nyár jövőre is
1200 EXPORT Norvég 1965.02.02.
T3 Hochdach Münnich Rhodos 1981
Golf2 (Fire & Ice belső) 1989
Astra f 1996
Babetta
http://youtu.be/PJasikRH-eY
d1987
Hozzászólások: 4060
56/61/71/78
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46887 Dátum:
2015 Szeptember 28, 20:25:28 »
Idézetet írta: kövi - 2015 Szeptember 28, 19:15:31
Elmentek megnézni Bp to Szeged.
Kívülről egész pofás, nekik tetszett. A festék néhol már púposodik.
Ha beindul is a motor, garantáltan leáll, nincs alapjárat, rángat, kopog mint állat, és elinduláskor "baromi nagyot kattan".
Fék nincs, a kormányzás sem az igazi.
Nem vették meg.
1956-Oval
1961-L10B
1961-L391
1971-L60D
1978-L96F
kövi
Hozzászólások: 1150
0620/5989495
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46886 Dátum:
2015 Szeptember 28, 19:15:31 »
Elmentek megnézni Bp to Szeged.
Kívülről egész pofás, nekik tetszett. A festék néhol már púposodik.
Ha beindul is a motor, garantáltan leáll, nincs alapjárat, rángat, kopog mint állat, és elinduláskor "baromi nagyot kattan".
Fék nincs, a kormányzás sem az igazi.
Nem vették meg.
VW 1300 1968.06.
Oldalak:
1
...
14
15
16
17
18
[
19
]
20
21
22
23
24
...
1192
www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik
>
Hová tartozol?
>
Adok-veszek
> Téma:
Komplett autók
Ugrás:
Kérlek válassz egy célt:
-----------------------------
Hová tartozol?
-----------------------------
=> Bogaras fórumok
=> Népautós fórumok
=> Adok-veszek
===> Lomtár
-----------------------------
Web szerviz
-----------------------------
=> A szervizes mondta
=> Itt lehet anyázni a szervizt
Töltés...