www.bogarhatu.hu
- ahol a Bogarazás kezdődik
Üdvözlünk,
Vendég
. Kérlek
jelentkezz be
vagy
regisztrálj
.
Nem érkezett meg az
aktiváló e-mail?
2026 Június 24, 13:21:29
1 óra
1 nap
1 hét
1 hónap
Mindig
Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:
Részletes kereső
Népautós Szilveszter
Pólus Center
2026. december 31.
921854
Hozzaszólás
218
Témában írta
1620
Felhasználó
Legújabb tag:
samlevy0515
www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik
>
Hová tartozol?
>
Adok-veszek
> Téma:
Komplett autók
Oldalak:
1
...
12
13
14
15
16
[
17
]
18
19
20
21
22
...
1192
Szerző
Téma: Komplett autók (Megtekintve 14535941 alkalommal)
Zoli
Hozzászólások: 8690
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47005 Dátum:
2016 Január 27, 20:19:00 »
Idézetet írta: PéZsé - 2016 Január 27, 19:04:20
Nem,de van a környezetemben aki igen.
Áfa,szállítás,regadó,a teljes összegre vám,órákig tartó értelmetlen várakozás és mindenhol baksis5-10-20-100 dollárok,ide oda éppen ki tartja a markát.
Kell speditőr,az is levesz valamennyire és ha rossz napot fogsz ki a sor végéről nem is látod a határállomást,mert a tehersorba kell állnod.
Nincs az a jó üzlet,amiért bevállalnám...
Én csak egy uralt akartam hozni, de hasonló okok miatt bele sem vágtam, pedig 20-30-ért oldalkocsis uralt is ki lehet fogni.
http://hapsi96.blogspot.hu/
PéZsé
Hozzászólások: 1453
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47004 Dátum:
2016 Január 27, 19:04:20 »
Idézetet írta: Normogo - 2016 Január 27, 11:53:09
Valaki hozott már nem (majdnem) veterán autót EU-n kívülről? Konkétran Ukrajnából?
Hogy megy az ügyintézés? Az árra rámegy még vám + áfa + regadó. A vámolás hol történik? Határon simán át lehet jönni, vagy megy a vegzálás?
Nem,de van a környezetemben aki igen.
Áfa,szállítás,regadó,a teljes összegre vám,órákig tartó értelmetlen várakozás és mindenhol baksis5-10-20-100 dollárok,ide oda éppen ki tartja a markát.
Kell speditőr,az is levesz valamennyire és ha rossz napot fogsz ki a sor végéről nem is látod a határállomást,mert a tehersorba kell állnod.
Nincs az a jó üzlet,amiért bevállalnám...
Normogo
Hozzászólások: 2982
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47003 Dátum:
2016 Január 27, 11:53:09 »
Valaki hozott már nem (majdnem) veterán autót EU-n kívülről? Konkétran Ukrajnából?
Hogy megy az ügyintézés? Az árra rámegy még vám + áfa + regadó. A vámolás hol történik? Határon simán át lehet jönni, vagy megy a vegzálás?
2013 Suzuki SX4 S-Cross GLX CVT Allgrip
1993 Mercedes 200E
LesL!E084
Hozzászólások: 1971
www.afkairsoft.com
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47002 Dátum:
2016 Január 26, 07:36:29 »
Idézetet írta: Zoli - 2016 Január 21, 10:42:57
Itt egy Merkúrció
http://www.jofogas.hu/csongrad/Elado_1300_as_bogar_42114291.htm?first=1
köszi már tárgytalan
gO LOW or gO hOmE
"Hasal a verda , karcol a padló.
Pattog az utas Leslie a ludas!" By:Spike
Bill
Hozzászólások: 8632
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47001 Dátum:
2016 Január 22, 10:12:16 »
Idézetet írta: Zoli - 2016 Január 22, 10:06:10
Eldobja.
Ha csak úgy nem...
Zoli
Hozzászólások: 8690
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47000 Dátum:
2016 Január 22, 10:06:10 »
Idézetet írta: Bill - 2016 Január 22, 09:59:40
Papír nem kell!-re szeretném a figyelmedet felhívni.
Eldobja.
http://hapsi96.blogspot.hu/
Bill
Hozzászólások: 8632
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46999 Dátum:
2016 Január 22, 09:59:40 »
Idézetet írta: Zoli - 2016 Január 21, 10:42:57
Itt egy Merkúrció
http://www.jofogas.hu/csongrad/Elado_1300_as_bogar_42114291.htm?first=1
Papír nem kell!-re szeretném a figyelmedet felhívni.
Zoli
Hozzászólások: 8690
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46998 Dátum:
2016 Január 21, 10:42:57 »
Idézetet írta: LesL!E084 - 2016 Január 21, 09:24:44
köszi, komplett kellene! meg maresz már átmókolta a hátulját.. Jó minden fiatal évjárat....
Itt egy Merkúrció
http://www.jofogas.hu/csongrad/Elado_1300_as_bogar_42114291.htm?first=1
http://hapsi96.blogspot.hu/
LesL!E084
Hozzászólások: 1971
www.afkairsoft.com
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46997 Dátum:
2016 Január 21, 09:24:44 »
Idézetet írta: gsattila - 2016 Január 20, 22:26:25
Maresz bogara?
köszi, komplett kellene! meg maresz már átmókolta a hátulját.. Jó minden fiatal évjárat....
gO LOW or gO hOmE
"Hasal a verda , karcol a padló.
Pattog az utas Leslie a ludas!" By:Spike
VW T2b
Hozzászólások: 3053
Egon a gyenge 70-330-9994
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46996 Dátum:
2016 Január 21, 07:38:30 »
Idézetet írta: d1987 - 2016 Január 20, 16:12:34
Akartam ezt javasolni, de olyan nagy infláció volt pár nap alatt, hogy 499 ezer ft (mondjuk volt 390 ezer ft is) helyett ma már 799 ezer ft lett.
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/bogar_kafer/volkswagen_bogar_kafer_rozsdamentes-9729193
Így ebben a formában nem biztos, hogy ez lesz a kiválasztott. Köszönöm figyelmességed, még "nézelődök".
1970 VW 1300
1978 VW T2b
2004 Mercedes-Benz E 270 CDI T Avantgarde
2019 Hyundai Ioniq Electric
Qek Aero Hp 650
IFA HP 401
Zoli
Hozzászólások: 8690
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46995 Dátum:
2016 Január 20, 22:30:35 »
Idézetet írta: gsattila - 2016 Január 20, 22:26:25
Maresz bogara?
Abban van motor?
http://hapsi96.blogspot.hu/
gsattila
Hozzászólások: 11539
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46994 Dátum:
2016 Január 20, 22:26:25 »
Maresz bogara?
Idézetet írta: LesL!E084 - 2016 Január 20, 20:12:21
Keresek Bogarat!
Évjárat mindegy, komplett legyen és ne sz@rrá rohadt!
Papir nem kell!
LesL!E084
Hozzászólások: 1971
www.afkairsoft.com
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46993 Dátum:
2016 Január 20, 20:12:21 »
Keresek Bogarat!
Évjárat mindegy, komplett legyen és ne sz@rrá rohadt!
Papir nem kell!
gO LOW or gO hOmE
"Hasal a verda , karcol a padló.
Pattog az utas Leslie a ludas!" By:Spike
d1987
Hozzászólások: 4060
56/61/71/78
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46992 Dátum:
2016 Január 20, 16:12:34 »
Idézetet írta: VW T2b - 2016 Január 19, 08:46:52
1970 körüli, mezei 1,3-as eladó bogarat keresek, jó állapotú, működőképeset, ami nincs átalakítva és a használatba vételéhez gyakorlatilag csak tankolni kelljen.
Akartam ezt javasolni, de olyan nagy infláció volt pár nap alatt, hogy 499 ezer ft (mondjuk volt 390 ezer ft is) helyett ma már 799 ezer ft lett.
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/bogar_kafer/volkswagen_bogar_kafer_rozsdamentes-9729193
1956-Oval
1961-L10B
1961-L391
1971-L60D
1978-L96F
VW T2b
Hozzászólások: 3053
Egon a gyenge 70-330-9994
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46991 Dátum:
2016 Január 19, 08:46:52 »
1970 körüli, mezei 1,3-as eladó bogarat keresek, jó állapotú, működőképeset, ami nincs átalakítva és a használatba vételéhez gyakorlatilag csak tankolni kelljen.
1970 VW 1300
1978 VW T2b
2004 Mercedes-Benz E 270 CDI T Avantgarde
2019 Hyundai Ioniq Electric
Qek Aero Hp 650
IFA HP 401
bitus76
Hozzászólások: 2024
06 30 460 2831
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46990 Dátum:
2016 Január 12, 08:40:17 »
Idézetet írta: drflexes - 2016 Január 12, 08:38:57
Haaaat nekem nem annyira
Este elküldöm emilen.
VW 1200.1963.
drflexes
Hozzászólások: 4531
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46989 Dátum:
2016 Január 12, 08:38:57 »
Idézetet írta: bitus76 - 2016 Január 12, 08:34:59
Vájberen jó lesz?😃
Haaaat nekem nem annyira
új számom van:20 592 5434
bitus76
Hozzászólások: 2024
06 30 460 2831
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46988 Dátum:
2016 Január 12, 08:34:59 »
Idézetet írta: drflexes - 2016 Január 12, 06:49:27
Kepet!
Vájberen jó lesz?😃
VW 1200.1963.
drflexes
Hozzászólások: 4531
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46987 Dátum:
2016 Január 12, 06:49:27 »
Idézetet írta: bitus76 - 2016 Január 11, 13:14:46
Eladó a 63-as bogaram.Sokan ismeritek.Szeretném ha itthon maradna.A felújításhoz elégsokminden meg van,de van vele munka.
Az ár az fix.:500000Ft.
Kérésre küldök képeket.Papírjai rendben vannak.
Kepet!
új számom van:20 592 5434
kipe
Hozzászólások: 4100
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46986 Dátum:
2016 Január 12, 00:55:09 »
Idézetet írta: Tibby - 2016 Január 08, 17:54:13
Sziasztok,
lehet, hogy rossz helyen kérdezem, de innen adott el valaki egy fehér 1300-át a nyáron lőrincen?
Vagy láttátok a kocsit?
arra a szép eredeti állapotú, papír nélkülire gondolsz ami először 600, aztán 400 e ft körül volt hirdetve?
http://car-tarsak.blogspot.com/
bitus76
Hozzászólások: 2024
06 30 460 2831
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46985 Dátum:
2016 Január 11, 13:14:46 »
Eladó a 63-as bogaram.Sokan ismeritek.Szeretném ha itthon maradna.A felújításhoz elégsokminden meg van,de van vele munka.
Az ár az fix.:500000Ft.
Kérésre küldök képeket.Papírjai rendben vannak.
VW 1200.1963.
Tibby
Hozzászólások: 228
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46984 Dátum:
2016 Január 08, 17:54:13 »
Sziasztok,
lehet, hogy rossz helyen kérdezem, de innen adott el valaki egy fehér 1300-át a nyáron lőrincen?
Vagy láttátok a kocsit?
«
Utoljára szerkesztve: 2016 Január 08, 17:56:05 írta Tibby
»
Maresz
Hozzászólások: 19642
WWW.BUGGARAGE.HU
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46983 Dátum:
2016 Január 02, 11:13:18 »
eladó bogár:
1300as hátulja átalakitav szárazféltengelyesre,
váltó: rövid uj kinymócsapágy szimeringek,uretán váltóbakok, hegeszett difi, motul váltó olaj,
fékben futómüben új minden föfék elsö gátló gömbfejek,
futómű:fixre ültett elsö hid furt tárcsa fékkel(nyeregre ráfér egy felujitás)
Minden villamoság jó,minden müködik,
1kulcsos a kocsi,
1db hidraulikus kézifék (más kézi fék soha nem lesz rajta ami kell hozzá kivágtam)
T barok,160as km óra,
kaszni nem rossz ,nem likas ,nem tökéletes,
levehető hátfal,és gyors csatlakozos motorháztető,kiemelövel,
papir nincs
Jó pár versenyen tul van.Beletolsz egy motor és használod.
Aksi nincs
260.000ft
szállitás megoldható..........
[imghttps://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtl1/t31.0-8/12418875_969369849785244_3177180694231576097_o.jpg][/img]
WEBshop
http://retrocarclub.superwebaruhaz.hu/
Ha müszakivizsga vagy zöldkari kell és problémás az élet:06706223882;06706313882
Kedvezméynes kötelező bizti kötése!
Gyári vw audi seat skoda Alkatrészek beszerzése gyors határidővel,postázva
www.retroautoklub.hu
xoyox
Hozzászólások: 1183
nincs autom, motorozok
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46982 Dátum:
2015 December 30, 18:57:11 »
megvagy öreg !
)
---ha 2016_ban is lenne Orfü, : mennek
)------->
[a csatolmányt egy admin törölte]
«
Utoljára szerkesztve: 2015 December 30, 18:58:44 írta xoyox
»
hello agyagedenyek !
mi a helyzet ?
Maresz
Hozzászólások: 19642
WWW.BUGGARAGE.HU
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46981 Dátum:
2015 December 27, 21:34:51 »
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/1300/volkswagen_1300-9666788
WEBshop
http://retrocarclub.superwebaruhaz.hu/
Ha müszakivizsga vagy zöldkari kell és problémás az élet:06706223882;06706313882
Kedvezméynes kötelező bizti kötése!
Gyári vw audi seat skoda Alkatrészek beszerzése gyors határidővel,postázva
www.retroautoklub.hu
stonemen
Hozzászólások: 17351
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46980 Dátum:
2015 December 26, 20:06:24 »
Irtam privátot.
partibacsi
Hozzászólások: 16
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46979 Dátum:
2015 December 26, 18:06:59 »
Sajnos győzött az OTP Faktoring
Kb 10 éve van Fáni parkolópályán, a műszakija 1 éve járt le. Első körben szolidaritásból bogaras körökbe dobom be eladásra. Az ára 590, ami az alkumániások miatt ennyi. Amit tudni kell róla, hogy 1967-es gyári 1500-as bogár, de csak papíron, mivel már csak az alváza és a gyári hosszúváltója(!) az. A motorja 1600-as, a szepes műhelyben 2005-ben zsírra felújítva, azóta ment úgy 10-12.000 km-et, azaz ezzel foglalkozni nem kell. kasztnizva 2003-ban volt, nagy rohadások nincsenek rajta, de kasztnis nem árt neki.
Lehet rá milliókat költeni, de százezerből útra tehető és használható minden komolyabb gond nélkül még évekig. Ami szar, az a faltdach (viszkok csinálta), mert egy rohadék feltépte. Szintén nagyon ramaty a fényezése. Extra a hosszúváltó, a csontgombos rádió, a kislámpa, eredeti kárpitok (ülések nem). Egyébként a kasztni 1958-as, az első kisablakos széria, azaz lényegében egy 58-as és egy 67-es lett összeépítve, kissé buhera módon.
Megnézni csak Kaposvár mellett lehet, de csak úgy, hogy nekem fizeti valaki az útiköltséget (8000) és lehetőleg már trailerrel jön.
[a csatolmányt egy admin törölte]
zsozsy
Hozzászólások: 3689
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46978 Dátum:
2015 December 04, 20:23:27 »
Idézetet írta: d1987 - 2015 November 27, 14:12:26
Használtautón megtalálod a hirdetést!
Meg itt is
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=218693092&isSearchRequest=true&scopeId=C&zipcode=&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&minFirstRegistrationDate=1960-01-01&maxFirstRegistrationDate=1970-12-31&makeModelVariant1.makeId=25200&makeModelVariant1.modelId=17&pageNumber=2
1200 EXPORT Norvég 1965.02.02.
T3 Hochdach Münnich Rhodos 1981
Golf2 (Fire & Ice belső) 1989
Astra f 1996
Babetta
http://youtu.be/PJasikRH-eY
vw68
Hozzászólások: 29
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46977 Dátum:
2015 November 27, 23:43:26 »
Idézetet írta: 1303LS - 2015 November 27, 16:36:34
Senkit nem akarok bántani, de 2db telefonos képpel a mai világban???
Bocsi de ha valakit érdekel annak küldök .
Da a sok jaj ez most ennyi, meg én már láttam jobbat megjegyzéses emberkék kedvéért nem fogok oldalakat írni. amúgy rendesen szervizelve van.
1303LS
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46976 Dátum:
2015 November 27, 17:03:27 »
Idézetet írta: abes - 2015 November 27, 16:57:13
Pont arra jó, hogy elmenjen az ember és megnézz. Aztán csalódjon.
Igazad lehet. Annyi ....elkeseredett ember van kocsivásárlás ügyben hogy csak na, bármire rámennek várva a csodát. Aztán van a másik fele, képes lecserélni a 2002-es fabiáját egy 2002-es fabiára, mert az 16V-s. Becserélteti a kereskedővel. Övé 1tulajos saját 60ekm-es ékszerdoboz, makulátlan autó, de tényleg. Kereskedő kért teljes fékjavítást meg 8 kereket, így ad érte 600ezret a másikra 1millióig kell ráfizetnie. ÉS BOLDOG. Igen a fabiás is, nem csak a kereskedő.
Saját tapasztalat.
abes
Hozzászólások: 15064
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46975 Dátum:
2015 November 27, 16:57:13 »
Idézetet írta: 1303LS - 2015 November 27, 16:36:34
Senkit nem akarok bántani, de 2db telefonos képpel a mai világban???
Pont arra jó, hogy elmenjen az ember és megnézz. Aztán csalódjon.
1303LS
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46974 Dátum:
2015 November 27, 16:36:34 »
Idézetet írta: stonemen - 2015 November 27, 15:43:24
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/1300/volkswagen_1300-9590669
Senkit nem akarok bántani, de 2db telefonos képpel a mai világban???
stonemen
Hozzászólások: 17351
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46973 Dátum:
2015 November 27, 15:43:24 »
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/1300/volkswagen_1300-9590669
Idézetet írta: d1987 - 2015 November 27, 14:12:26
Használtautón megtalálod a hirdetést!
zsozsy
Hozzászólások: 3689
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46972 Dátum:
2015 November 27, 14:26:00 »
Idézetet írta: Typ117 - 2015 November 27, 14:07:14
azért ez elég megfoghatatlan így.
meg valami irányár elképzelés? hogy mondjuk 2millió, 1 millió, 800e, 400e...?
mindegy
1200 EXPORT Norvég 1965.02.02.
T3 Hochdach Münnich Rhodos 1981
Golf2 (Fire & Ice belső) 1989
Astra f 1996
Babetta
http://youtu.be/PJasikRH-eY
d1987
Hozzászólások: 4060
56/61/71/78
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46971 Dátum:
2015 November 27, 14:12:26 »
Idézetet írta: Typ117 - 2015 November 27, 14:07:14
azért ez elég megfoghatatlan így.
színe?
milyen az állapota? mit csináltak rajta utoljára? mit kell legközelebb? műszaki?
meg valami irányár elképzelés? hogy mondjuk 2millió, 1 millió, 800e, 400e...?
Használtautón megtalálod a hirdetést!
1956-Oval
1961-L10B
1961-L391
1971-L60D
1978-L96F
Typ117
Hozzászólások: 18552
1969
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46970 Dátum:
2015 November 27, 14:07:14 »
Idézetet írta: vw68 - 2015 November 27, 14:01:49
Eladnák a család egy régi kedvencét.
VW 1300 gyári állapot 1968 as, 70 óta van a családnál. De csak áll a garázsban évi pár 100, néha csak 100 km-t megy már évtizedek óta.
Ha valakit érdekel ne kíméljen.(azért nem minden áron
).
30/9366-258
azért ez elég megfoghatatlan így.
színe?
milyen az állapota? mit csináltak rajta utoljára? mit kell legközelebb? műszaki?
meg valami irányár elképzelés? hogy mondjuk 2millió, 1 millió, 800e, 400e...?
vw68
Hozzászólások: 29
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46969 Dátum:
2015 November 27, 14:01:49 »
Eladnák a család egy régi kedvencét.
VW 1300 gyári állapot 1968 as, 70 óta van a családnál. De csak áll a garázsban évi pár 100, néha csak 100 km-t megy már évtizedek óta.
Ha valakit érdekel ne kíméljen.(azért nem minden áron
).
30/9366-258
d1987
Hozzászólások: 4060
56/61/71/78
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46968 Dátum:
2015 November 25, 13:05:37 »
Idézetet írta: 1303LS - 2015 November 25, 12:31:44
Pedig én egy egy jó autóra emlékszem
1956-Oval
1961-L10B
1961-L391
1971-L60D
1978-L96F
1303LS
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46967 Dátum:
2015 November 25, 12:31:44 »
Idézetet írta: ESZ-764 - 2015 November 24, 21:19:59
Röviden nem volt megfelelő.
Pedig én egy egy jó autóra emlékszem
ESZ-764
Hozzászólások: 2746
Samu 66
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46966 Dátum:
2015 November 24, 21:19:59 »
Idézetet írta: zsozsy - 2015 November 24, 21:17:17
És?
Röviden nem volt megfelelő.
www.talizmansport.hu
Oldalak:
1
...
12
13
14
15
16
[
17
]
18
19
20
21
22
...
1192
www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik
>
Hová tartozol?
>
Adok-veszek
> Téma:
Komplett autók
Ugrás:
Kérlek válassz egy célt:
-----------------------------
Hová tartozol?
-----------------------------
=> Bogaras fórumok
=> Népautós fórumok
=> Adok-veszek
===> Lomtár
-----------------------------
Web szerviz
-----------------------------
=> A szervizes mondta
=> Itt lehet anyázni a szervizt
Töltés...