www.bogarhatu.hu
- ahol a Bogarazás kezdődik
Üdvözlünk,
Vendég
. Kérlek
jelentkezz be
vagy
regisztrálj
.
Nem érkezett meg az
aktiváló e-mail?
2026 Június 24, 13:06:00
1 óra
1 nap
1 hét
1 hónap
Mindig
Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:
Részletes kereső
Népautós Szilveszter
Pólus Center
2026. december 31.
921854
Hozzaszólás
218
Témában írta
1620
Felhasználó
Legújabb tag:
samlevy0515
www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik
>
Hová tartozol?
>
Adok-veszek
> Téma:
Komplett autók
Oldalak:
1
...
11
12
13
14
15
[
16
]
17
18
19
20
21
...
1192
Szerző
Téma: Komplett autók (Megtekintve 14535855 alkalommal)
te_o
Hozzászólások: 4268
Zeitwagen...
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47045 Dátum:
2016 Február 25, 11:55:14 »
Idézetet írta: StumRobi - 2016 Február 24, 22:56:04
Itt már mindenki tudja h meghülyültem...de személy szerint senkinek sincs eladó....
Pár hete volt egy kék a hahun... azt láttad? 8 kiló körül.
VW Beetle - the original since 1938
sleepAIR
Hozzászólások: 3570
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47044 Dátum:
2016 Február 25, 09:55:32 »
Idézetet írta: StumRobi - 2016 Február 24, 22:56:04
Itt már mindenki tudja h meghülyültem...de személy szerint senkinek sincs eladó....
Biznal itthoni peldanyban? Perugia szep hely
Nem is havas, nem is tul napos.
A leiras szerint egy tulajos,rendezett papiros, komplett, mukodokepes, de a kasztni foglalkozast igenyel. A regi rendszam alapjan nem tegnap mentek vele utoljara
«
Utoljára szerkesztve: 2016 Február 25, 09:59:42 írta sleepAIR
»
http://sleepair.blogspot.hu
Typ3 Variant ‘72
abes
Hozzászólások: 15064
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47043 Dátum:
2016 Február 25, 00:22:26 »
Idézetet írta: sleepAIR - 2016 Február 24, 21:42:29
Es olcsobb
http://ww3.autoscout24.it/classified/284021573?asrc=st
Ez csúnyább, mint emlékeztem rá.
StumRobi
Hozzászólások: 948
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47042 Dátum:
2016 Február 24, 22:56:04 »
Idézetet írta: sleepAIR - 2016 Február 24, 22:14:18
Jo utat Robinak a digokhoz
Itt már mindenki tudja h meghülyültem...de személy szerint senkinek sincs eladó....
30/903-63-65
'71 1300
T3 WBX 2.1
sleepAIR
Hozzászólások: 3570
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47041 Dátum:
2016 Február 24, 22:14:18 »
Idézetet írta: PéZsé - 2016 Február 24, 22:00:39
Egy ismerősöm maga alá fog gyengíteni...
Jo utat Robinak a digokhoz
http://sleepair.blogspot.hu
Typ3 Variant ‘72
PéZsé
Hozzászólások: 1453
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47040 Dátum:
2016 Február 24, 22:00:39 »
Idézetet írta: sleepAIR - 2016 Február 24, 21:42:29
Es olcsobb
http://ww3.autoscout24.it/classified/284021573?asrc=st
Egy ismerősöm maga alá fog gyengíteni...
sleepAIR
Hozzászólások: 3570
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47039 Dátum:
2016 Február 24, 21:42:29 »
Idézetet írta: sparkafer - 2016 Február 24, 20:48:36
A K70 még ritkább .
Es olcsobb
http://ww3.autoscout24.it/classified/284021573?asrc=st
http://sleepair.blogspot.hu
Typ3 Variant ‘72
sparkafer
Hozzászólások: 14090
30-347-1939
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47038 Dátum:
2016 Február 24, 20:48:36 »
Idézetet írta: abes - 2016 Február 24, 18:05:14
Szerintem a 302-es ritkább.
A K70 még ritkább .
1303LS
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47037 Dátum:
2016 Február 24, 18:40:03 »
Idézetet írta: Mr.Horsepower - 2016 Február 24, 17:02:38
Én ha most kezdeném a komplett kocsit választanám.Ennyi
Az meg megint egy
másik kávéház
. Kész kocsi, használom pár évig, majd ráköltök 350-et meg 980-at vagy kidobom/eladom apróért.
abes
Hozzászólások: 15064
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47036 Dátum:
2016 Február 24, 18:07:11 »
68-as lakatolt alváz motorral, váltóval. Gurítható állapotban, papírokkal érdekel valakit?
abes
Hozzászólások: 15064
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47035 Dátum:
2016 Február 24, 18:05:14 »
Idézetet írta: 1303LS - 2016 Február 24, 14:16:10
A 303-as a ritka.
Az ár meg annyi, hogy aki szarér hugyér akar venni az keressen. Nem fog találni.
Szerintem a 302-es ritkább.
Mr.Horsepower
Hozzászólások: 8581
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47034 Dátum:
2016 Február 24, 17:40:52 »
Idézetet írta: Mr.Horsepower - 2016 Február 24, 17:02:38
De. Tiz éve ujitottam fel a sajátom akkor a kasznis 350 volt és 980 volt a kasznielem meg bizbaszokkal kéder meg fiszfasz. Mindegy.Én ha most kezdeném a komplett kocsit választanám.Ennyi
Ma már sok mindent máshogy tennék.Mondjuk a termék még ma is megfog.Az idő pedig bizonyitja nem hiába szortam el a pénzem.
A legönzetlenebb emberek azok, akik az észt osztják, mert abból adnak, amiből nekik is nagyon kevés van!
http://www.youtube.com/watch?v=AYcLg1m7aI4
Mr.Horsepower
Hozzászólások: 8581
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47033 Dátum:
2016 Február 24, 17:02:38 »
Idézetet írta: 1303LS - 2016 Február 24, 16:51:00
Az egész pofás és a kilakatolt kaszni nem ugyanaz a kávéház? Itt olvastam már párszor, hogy egy tisztességes lakatolás 500ezer vagy 1millió, minimum, meg plusz anyag, meg ilyenek.
De. Tiz éve ujitottam fel a sajátom akkor a kasznis 350 volt és 980 volt a kasznielem meg bizbaszokkal kéder meg fiszfasz. Mindegy.Én ha most kezdeném a komplett kocsit választanám.Ennyi
A legönzetlenebb emberek azok, akik az észt osztják, mert abból adnak, amiből nekik is nagyon kevés van!
http://www.youtube.com/watch?v=AYcLg1m7aI4
1303LS
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47032 Dátum:
2016 Február 24, 16:51:00 »
Idézetet írta: Mr.Horsepower - 2016 Február 24, 15:23:41
785ért árul Zsolti(Porsche)egy egész pofásat.Mire ebből a halmazbóll hasonló lesz elkölt a delikvens egy kazal pénzt.
Az egész pofás és a kilakatolt kaszni nem ugyanaz a kávéház? Itt olvastam már párszor, hogy egy tisztességes lakatolás 500ezer vagy 1millió, minimum, meg plusz anyag, meg ilyenek.
Mr.Horsepower
Hozzászólások: 8581
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47031 Dátum:
2016 Február 24, 15:36:32 »
Idézetet írta: sleepAIR - 2016 Február 24, 15:34:06
Rá is mennék, ha most keresnék
autót
bogarat.
szintén"
A legönzetlenebb emberek azok, akik az észt osztják, mert abból adnak, amiből nekik is nagyon kevés van!
http://www.youtube.com/watch?v=AYcLg1m7aI4
sleepAIR
Hozzászólások: 3570
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47030 Dátum:
2016 Február 24, 15:34:06 »
Idézetet írta: Mr.Horsepower - 2016 Február 24, 15:23:41
785ért árul Zsolti(Porsche)egy egész pofásat.Mire ebből a halmazbóll hasonló lesz elkölt a delikvens egy kazal pénzt.
Rá is mennék, ha most keresnék
autót
bogarat.
http://sleepair.blogspot.hu
Typ3 Variant ‘72
Mr.Horsepower
Hozzászólások: 8581
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47029 Dátum:
2016 Február 24, 15:23:41 »
Idézetet írta: 1303LS - 2016 Február 24, 14:16:10
A 303-as a ritka.
Az ár meg annyi, hogy aki szarér hugyér akar venni az keressen. Nem fog találni.
785ért árul Zsolti(Porsche)egy egész pofásat.Mire ebből a halmazbóll hasonló lesz elkölt a delikvens egy kazal pénzt.
A legönzetlenebb emberek azok, akik az észt osztják, mert abból adnak, amiből nekik is nagyon kevés van!
http://www.youtube.com/watch?v=AYcLg1m7aI4
1303LS
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47028 Dátum:
2016 Február 24, 14:17:05 »
Idézetet írta: stonemen - 2016 Február 24, 11:26:59
1303LS
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47027 Dátum:
2016 Február 24, 14:16:10 »
Idézetet írta: abes - 2016 Február 24, 08:45:09
Félve kérdezem, ezen mi a ritka?
Árról meg annyit, hogy milliomos vagyok pedig csak két rohadós szarom van.
A 303-as a ritka.
Az ár meg annyi, hogy aki szarér hugyér akar venni az keressen. Nem fog találni.
fulepem
Hozzászólások: 6
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47026 Dátum:
2016 Február 24, 11:46:25 »
Igen tisztában vagyok vele, adtam már el autót és nem ilyen képekkel volt hirdetve, ezt csak reggel gyorsan lefotóztam, jövőhét után lesz időm ezzel foglalkozni, (alkatrészeket összeszedni, kikészíteni, fotózni) úgy gondoltam, adig is jobb mint a fotó nélküli hirdetés, de lehet tévedek...
Köszi!
stonemen
Hozzászólások: 17351
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47025 Dátum:
2016 Február 24, 11:26:59 »
abes
Hozzászólások: 15064
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47024 Dátum:
2016 Február 24, 10:53:48 »
Idézetet írta: fulepem - 2016 Február 24, 09:14:49
Kívánom hogy maradjon így, de kérlek neharagudj, hogy nem tudom, mennyi a piaci ára. Ha valakit érdekel, mondhat egy árat. Nem nehéz kitalálni hogy ez az ár változni fog.
Valóban nem ritka, rengeteg bogár van, nálunk sem ritka, hamarosan átírom kedvedért!
Köszi az észrevételt!
üdvw!
Az a kérdés eladni vagy árulni akarod.
https://www.hasznaltauto.hu/hogyan_fotozzunk
Mintahirdetés
Minél többet írj le az autókról, mert így nehéz lesz eladni.
Árra azt tudom mondani, hogy nézz körbe a piacon.
500e körül müszakis bogarat lehet kapni.
Sok sikert az eladáshoz.
fulepem
Hozzászólások: 6
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47023 Dátum:
2016 Február 24, 09:14:49 »
Kívánom hogy maradjon így, de kérlek neharagudj, hogy nem tudom, mennyi a piaci ára. Ha valakit érdekel, mondhat egy árat. Nem nehéz kitalálni hogy ez az ár változni fog.
Valóban nem ritka, rengeteg bogár van, nálunk sem ritka, hamarosan átírom kedvedért!
Köszi az észrevételt!
üdvw!
«
Utoljára szerkesztve: 2016 Február 24, 10:38:01 írta fulepem
»
abes
Hozzászólások: 15064
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47022 Dátum:
2016 Február 24, 08:45:09 »
Idézetet írta: fulepem - 2016 Február 24, 08:01:43
https://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/1303/volkswagen_1303-9866257
Restaurálási projekt fájó szívvel eladó!
Félve kérdezem, ezen mi a ritka?
Árról meg annyit, hogy milliomos vagyok pedig csak két rohadós szarom van.
fulepem
Hozzászólások: 6
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47021 Dátum:
2016 Február 24, 08:01:43 »
https://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/1303/volkswagen_1303-9866257
Restaurálási projekt fájó szívvel eladó!
kipe
Hozzászólások: 4100
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47020 Dátum:
2016 Február 14, 22:51:52 »
Idézetet írta: Zoli - 2016 Február 14, 20:58:22
Itt Porsche, facebookon Breuer Zsolt.
köszönöm!
http://car-tarsak.blogspot.com/
Zoli
Hozzászólások: 8690
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47019 Dátum:
2016 Február 14, 20:58:22 »
Idézetet írta: kipe - 2016 Február 14, 20:54:56
Megtudná nekem valaki írni (privátban is akár) kihez tartozik ez az autó?
köszönöm
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/1303/volkswagen_1303_1303s-9830473
Itt Porsche, facebookon Breuer Zsolt.
http://hapsi96.blogspot.hu/
kipe
Hozzászólások: 4100
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47018 Dátum:
2016 Február 14, 20:54:56 »
Megtudná nekem valaki írni (privátban is akár) kihez tartozik ez az autó?
köszönöm
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/1303/volkswagen_1303_1303s-9830473
http://car-tarsak.blogspot.com/
PéZsé
Hozzászólások: 1453
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47017 Dátum:
2016 Február 04, 09:34:27 »
Idézetet írta: Maresz - 2016 Február 03, 18:54:52
alkatrészekben többet tud
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/1300/volkswagen_1300-9666788
Lesz ez az alkatrészbörze,talán toldd ki...
Maresz
Hozzászólások: 19642
WWW.BUGGARAGE.HU
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47016 Dátum:
2016 Február 03, 18:54:52 »
alkatrészekben többet tud
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/1300/volkswagen_1300-9666788
WEBshop
http://retrocarclub.superwebaruhaz.hu/
Ha müszakivizsga vagy zöldkari kell és problémás az élet:06706223882;06706313882
Kedvezméynes kötelező bizti kötése!
Gyári vw audi seat skoda Alkatrészek beszerzése gyors határidővel,postázva
www.retroautoklub.hu
Kisvakond
Hozzászólások: 359
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47015 Dátum:
2016 Január 30, 23:30:31 »
Valaki nem tudna most vasárnap délutánra kölcsön adni egy festék-rétegvastagság mérőt Bp-Gárdony vonalon? Privátba írj kérlek!
PéZsé
Hozzászólások: 1453
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47014 Dátum:
2016 Január 29, 19:30:18 »
Idézetet írta: drflexes - 2016 Január 27, 20:24:43
ugyanez lengyelországgal?
Sima,hát az nunijó...
1303LS
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47013 Dátum:
2016 Január 28, 17:10:38 »
Idézetet írta: zsozsy - 2016 Január 28, 16:04:21
Jártam párszor Ukrajnába. Az ,hogy nem EU csak egy dolog. Ez Ukrajna!! Biztos vagyok benne ,hogy Zoli is járt már kint és szerintem lenne miről beszélni!
Én meg ismerek ukránokat. Ingyen sem kellene tőlük semmi. Nem azért mert haragszom rájuk, hanem mert ők olyanok amilyenek.
Behozatali hercehurcát talán Aircult tudná leírni. Csak annyival lenne bonyolultabb, hogy az eredetigazolási eljárásra UKRból sosem érkezne talán válasz. És talán ez lenne a jobbik végkifejlet.
Basszus mi az amit EUól nem lehet beszerezni. Onnan minden könnyen megoldható. Könnyebb, mint egy magyarországi autót megvenni, meg persze biztonságosabb is több szempontból.
«
Utoljára szerkesztve: 2016 Január 28, 17:12:32 írta 1303LS
»
zsozsy
Hozzászólások: 3689
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47012 Dátum:
2016 Január 28, 16:04:21 »
Idézetet írta: callook - 2016 Január 28, 15:56:48
Szerintem nem a fizikális áthozatal a legnagyobb gond. Nem EU ország, határ van, vámolás van, stb.
Jártam párszor Ukrajnába. Az ,hogy nem EU csak egy dolog. Ez Ukrajna!! Biztos vagyok benne ,hogy Zoli is járt már kint és szerintem lenne miről beszélni!
1200 EXPORT Norvég 1965.02.02.
T3 Hochdach Münnich Rhodos 1981
Golf2 (Fire & Ice belső) 1989
Astra f 1996
Babetta
http://youtu.be/PJasikRH-eY
callook
Hozzászólások: 3234
Low Fast - többet forog, jobban pörög
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47011 Dátum:
2016 Január 28, 15:56:48 »
Szerintem nem a fizikális áthozatal a legnagyobb gond. Nem EU ország, határ van, vámolás van, stb.
Idézetet írta: Narancs - 2016 Január 27, 21:23:57
Meg kell mondani az Ukránnak,hogy motorozzon át vele,vagy hozza be ő,aztán itt kell megvenni.
Őt meg még mindig vissza lehet szállítani személyautóval.
www.schlosser-boxer.blogspot.hu/
Narancs
Hozzászólások: 8926
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47010 Dátum:
2016 Január 27, 21:23:57 »
Idézetet írta: Zoli - 2016 Január 27, 20:19:00
Én csak egy uralt akartam hozni, de hasonló okok miatt bele sem vágtam, pedig 20-30-ért oldalkocsis uralt is ki lehet fogni.
Meg kell mondani az Ukránnak,hogy motorozzon át vele,vagy hozza be ő,aztán itt kell megvenni.
Őt meg még mindig vissza lehet szállítani személyautóval.
abes
Hozzászólások: 15064
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47009 Dátum:
2016 Január 27, 20:56:27 »
Idézetet írta: drflexes - 2016 Január 27, 20:24:43
ugyanez lengyelországgal?
EU.
Zoli
Hozzászólások: 8690
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47008 Dátum:
2016 Január 27, 20:37:43 »
Idézetet írta: zsozsy - 2016 Január 27, 20:30:43
Ilyet?
Ettől modernebb volt. Ilyesmi
«
Utoljára szerkesztve: 2016 Január 27, 20:45:00 írta Zoli
»
http://hapsi96.blogspot.hu/
zsozsy
Hozzászólások: 3689
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47007 Dátum:
2016 Január 27, 20:30:43 »
Idézetet írta: Zoli - 2016 Január 27, 20:19:00
Én csak egy uralt akartam hozni, de hasonló okok miatt bele sem vágtam, pedig 20-30-ért oldalkocsis uralt is ki lehet fogni.
Ilyet?
[a csatolmányt egy admin törölte]
1200 EXPORT Norvég 1965.02.02.
T3 Hochdach Münnich Rhodos 1981
Golf2 (Fire & Ice belső) 1989
Astra f 1996
Babetta
http://youtu.be/PJasikRH-eY
drflexes
Hozzászólások: 4531
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47006 Dátum:
2016 Január 27, 20:24:43 »
Idézetet írta: PéZsé - 2016 Január 27, 19:04:20
Nem,de van a környezetemben aki igen.
Áfa,szállítás,regadó,a teljes összegre vám,órákig tartó értelmetlen várakozás és mindenhol baksis5-10-20-100 dollárok,ide oda éppen ki tartja a markát.
Kell speditőr,az is levesz valamennyire és ha rossz napot fogsz ki a sor végéről nem is látod a határállomást,mert a tehersorba kell állnod.
Nincs az a jó üzlet,amiért bevállalnám...
ugyanez lengyelországgal?
új számom van:20 592 5434
Oldalak:
1
...
11
12
13
14
15
[
16
]
17
18
19
20
21
...
1192
www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik
>
Hová tartozol?
>
Adok-veszek
> Téma:
Komplett autók
Ugrás:
Kérlek válassz egy célt:
-----------------------------
Hová tartozol?
-----------------------------
=> Bogaras fórumok
=> Népautós fórumok
=> Adok-veszek
===> Lomtár
-----------------------------
Web szerviz
-----------------------------
=> A szervizes mondta
=> Itt lehet anyázni a szervizt
Töltés...