www.bogarhatu.hu
- ahol a Bogarazás kezdődik
Üdvözlünk,
Vendég
. Kérlek
jelentkezz be
vagy
regisztrálj
.
Nem érkezett meg az
aktiváló e-mail?
2026 Június 24, 12:13:12
1 óra
1 nap
1 hét
1 hónap
Mindig
Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:
Részletes kereső
Népautós Szilveszter
Pólus Center
2026. december 31.
921853
Hozzaszólás
218
Témában írta
1620
Felhasználó
Legújabb tag:
samlevy0515
www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik
>
Hová tartozol?
>
Adok-veszek
> Téma:
Komplett autók
Oldalak:
1
...
8
9
10
11
12
[
13
]
14
15
16
17
18
...
1192
Szerző
Téma: Komplett autók (Megtekintve 14535586 alkalommal)
butcher
Hozzászólások: 7
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47165 Dátum:
2016 Június 03, 08:55:08 »
Sziasztok!
Új vagyok itt, és eldöntöttük a párommal hogy bogarasak leszünk
Az alábbi autót nézegetem, tudnátok segíteni hogy mennyire ajánlott?
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/1300/volkswagen_1300-10134969
Illetve az lenne a kérdésem hogy lejárt magyar okmányok esetén elvileg egy útvonal engedély kell és le kell vizsgáztatnom és akkor rendben is vagyok ugye?
Harmadik kérdés pedig hogy pécs környékén ismertek-e jó bogaras szervízt? Mivel még nem ismerem a típust jó lenne hozzáértő emberhez vinni, gondolom szinte biztos hogy egy ilyen korú autón mindig van valami szerelni való
1303LS
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47164 Dátum:
2016 Június 03, 07:32:50 »
Idézetet írta: kipe - 2016 Június 02, 21:31:55
Kb úgy 3 éve eléggé beleástam magam a témában akkor 10 e. realért egész épkézláb, jó alap T1-eket lehetett kapni (10.000 Brazil real= 940,000 ft) romosakat egy-kétezer körül, szépeket (amire azt hiszed hogy nem, aztán mikor bontod a konténert belátod hogy ezekhez is ugyanúgy hozzá kell nyúlni mert a restaurálás fogalma nem ugyan az a Braziloknál mint az EU-ban) 25-30 körül indult. Egy autót nem éri meg behozni, minimum 3-4 autóban szabad csak gondolkodni, azaz inkább egy 40' -as mint egy 20-as konténer. Itt, azaz a szállításon akadt meg a történet mert annak ellenére hogy ha van kinti segítség (van) kintről indítva olcsóbb, horror ár a szállítás és akkor még hol a vám és a többi egyéb költség és azért bőven van kockázata is a dolognak...szóval manapság 6-8, de inkább 10 milka alatt még gondolkodni sem érdemes nagyon a dologban. Ezért én kicsit viccesnek találom az olyan véleményeket hogy, hűűűű meg hááá, - hogy meri micsoda csúnya nepper, pfújjj.... A pénzét teszi bele és természetes dolog hogy azon van hogy a történet végén hasznot lásson, aki ezen háborog az biztos soha életében nem adott-vett semmit haszonszerzés céljából, maga a megtestesült Kalkuttai Boldog Teréz
Kevés szóval összefoglalva:egyszerű irigység.
zsozsy
Hozzászólások: 3688
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47163 Dátum:
2016 Június 02, 21:46:21 »
Idézetet írta: kipe - 2016 Június 02, 21:31:55
Kb úgy 3 éve eléggé beleástam magam a témában akkor 10 e. realért egész épkézláb, jó alap T1-eket lehetett kapni (10.000 Brazil real= 940,000 ft) romosakat egy-kétezer körül, szépeket (amire azt hiszed hogy nem, aztán mikor bontod a konténert belátod hogy ezekhez is ugyanúgy hozzá kell nyúlni mert a restaurálás fogalma nem ugyan az a Braziloknál mint az EU-ban) 25-30 körül indult..........................
Kösz a részletes infót!
1200 EXPORT Norvég 1965.02.02.
T3 Hochdach Münnich Rhodos 1981
Golf2 (Fire & Ice belső) 1989
Astra f 1996
Babetta
http://youtu.be/PJasikRH-eY
kipe
Hozzászólások: 4100
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47162 Dátum:
2016 Június 02, 21:31:55 »
Idézetet írta: zsozsy - 2016 Május 31, 19:46:30
csak kérdezem csendesen. , mennyi forintálisan egy ilyen gép a távoli déli kontinensen? 1milla? 1,5milla? Tudja vki?
Kb úgy 3 éve eléggé beleástam magam a témában akkor 10 e. realért egész épkézláb, jó alap T1-eket lehetett kapni (10.000 Brazil real= 940,000 ft) romosakat egy-kétezer körül, szépeket (amire azt hiszed hogy nem, aztán mikor bontod a konténert belátod hogy ezekhez is ugyanúgy hozzá kell nyúlni mert a restaurálás fogalma nem ugyan az a Braziloknál mint az EU-ban) 25-30 körül indult. Egy autót nem éri meg behozni, minimum 3-4 autóban szabad csak gondolkodni, azaz inkább egy 40' -as mint egy 20-as konténer. Itt, azaz a szállításon akadt meg a történet mert annak ellenére hogy ha van kinti segítség (van) kintről indítva olcsóbb, horror ár a szállítás és akkor még hol a vám és a többi egyéb költség és azért bőven van kockázata is a dolognak...szóval manapság 6-8, de inkább 10 milka alatt még gondolkodni sem érdemes nagyon a dologban. Ezért én kicsit viccesnek találom az olyan véleményeket hogy, hűűűű meg hááá, - hogy meri micsoda csúnya nepper, pfújjj.... A pénzét teszi bele és természetes dolog hogy azon van hogy a történet végén hasznot lásson, aki ezen háborog az biztos soha életében nem adott-vett semmit haszonszerzés céljából, maga a megtestesült Kalkuttai Boldog Teréz
«
Utoljára szerkesztve: 2016 Június 02, 21:34:00 írta kipe
»
http://car-tarsak.blogspot.com/
Varázsló
Hozzászólások: 13081
Low Fast -többet forog, jobban pörög
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47161 Dátum:
2016 Június 01, 22:56:38 »
Idézetet írta: callook - 2016 Június 01, 08:05:10
Stuntmanus
VW 1302 S
http://oettingertsv.blogspot.com/
"Már nem vagyok annyira fiatal, hogy mindenre azonnal tudjam a választ."
RNIE
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47160 Dátum:
2016 Június 01, 13:49:12 »
Már megint full félrement az egész sztori.
"találni olyan embert -nem is kell sokat keresni-, aki az ilyen leletek előéletét tökéletesen ismerik"
Ennyi az egész lényege,hogy itthoni autó volt-e amit olcsón adtak el.A kóbor kutyát nem érdekli ki-mennyiért hurcol be a tengerentúlról autókat.
callook
Hozzászólások: 3234
Low Fast - többet forog, jobban pörög
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47159 Dátum:
2016 Június 01, 08:05:10 »
Idézetet írta: Varázsló - 2016 Május 31, 20:49:11
www.schlosser-boxer.blogspot.hu/
Bripery
Hozzászólások: 21999
www.elitevwclub.hu
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47158 Dátum:
2016 Június 01, 06:55:25 »
Idézetet írta: Varázsló - 2016 Május 31, 20:49:11
www.elitevwclub.hu
1982 Porsche 931 (924 Turbo)
2021 VW Golf GTE
Akit magyarnak teremtett az Úristen és nem fogja pártját nemzetének-nem derék ember. Gróf Széchenyi István
Varázsló
Hozzászólások: 13081
Low Fast -többet forog, jobban pörög
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47157 Dátum:
2016 Május 31, 20:49:11 »
Idézetet írta: Mr.Horsepower - 2016 Május 31, 13:52:12
Nem. De kicsit sem zavar ha valaki igen.Van pár dolog a bakancslistámon de pl a T1 nincs köztük. De pl perec ovál,sem csikál.Autozni szeretek, lovaskocsit sem szeretnék.
Stuntmanus
VW 1302 S
http://oettingertsv.blogspot.com/
"Már nem vagyok annyira fiatal, hogy mindenre azonnal tudjam a választ."
Mr.Horsepower
Hozzászólások: 8581
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47156 Dátum:
2016 Május 31, 20:21:00 »
Idézetet írta: zsozsy - 2016 Május 31, 19:46:30
csak kérdezem csendesen. , mennyi forintálisan egy ilyen gép a távoli déli kontinensen? 1milla? 1,5milla? Tudja vki?
https://www.carsforsale.com/volkswagen-bus-for-sale-in-brazil-in-C744418-L102974
A legönzetlenebb emberek azok, akik az észt osztják, mert abból adnak, amiből nekik is nagyon kevés van!
http://www.youtube.com/watch?v=AYcLg1m7aI4
zsozsy
Hozzászólások: 3688
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47155 Dátum:
2016 Május 31, 19:46:30 »
csak kérdezem csendesen. , mennyi forintálisan egy ilyen gép a távoli déli kontinensen? 1milla? 1,5milla? Tudja vki?
1200 EXPORT Norvég 1965.02.02.
T3 Hochdach Münnich Rhodos 1981
Golf2 (Fire & Ice belső) 1989
Astra f 1996
Babetta
http://youtu.be/PJasikRH-eY
1303LS
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47154 Dátum:
2016 Május 31, 18:41:35 »
Idézetet írta: ABF-932 - 2016 Május 31, 18:08:03
Kicsit módosíts a számaidon, illetve nagyon. faszomat nem érdekelné, ha valaki egymilliót keresne rajta. Azért érdekes, hogy drágán külföldről-haha-, aztán nem oda vissza, ahol kereslet is van rá, ha jogos az árképzés. Ha jogos... És ne baszd fel az agyamat, hogy "ABF lekaratéz". Ez már az emberi oldala...
OK értettem. Tehát a kocsi Nyúlpazony mellől származik, tavaly vették két büdös zokniért, meg egy döglött kaksért és igenis rohadjon meg a büdös nepper. Főleg, hogy nem viszi külföldre, hanem itt fájdítja a pénzzel kitömött ábrándozók szívét.
ABF-932
Hozzászólások: 10126
A bogaras külső buszos szívet takar
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47153 Dátum:
2016 Május 31, 18:08:03 »
Idézetet írta: 1303LS - 2016 Május 31, 07:37:17
Ez valami másik kontinensi busz, valaki beletett pár milliót a saját zsebéből és most keresni is akar rajta a rohadék. Tegyél bele 4-5-6 milliót egy ilyenbe és tartsd benne 1-2 évig míg eladod, de nehogy keresni merj rajta mert ABF lekaratéz. Még állampapírban is megvan évi 10% felett, szidjátok azt. Ez legalább idehozott valamit ami léghűtéses, ritka, és felkapott.
Kicsit módosíts a számaidon, illetve nagyon. faszomat nem érdekelné, ha valaki egymilliót keresne rajta. Azért érdekes, hogy drágán külföldről-haha-, aztán nem oda vissza, ahol kereslet is van rá, ha jogos az árképzés. Ha jogos... És ne baszd fel az agyamat, hogy "ABF lekaratéz". Ez már az emberi oldala...
Bácsi Győző
Mr.Horsepower
Hozzászólások: 8581
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47152 Dátum:
2016 Május 31, 13:52:12 »
Idézetet írta: RNIE - 2016 Május 31, 13:37:11
Kezedbe kapnál 30ezer eurót hobbiautóra,egy nem felújított T1-et vennél?
Nem. De kicsit sem zavar ha valaki igen.Van pár dolog a bakancslistámon de pl a T1 nincs köztük. De pl perec ovál,sem csikál.Autozni szeretek, lovaskocsit sem szeretnék.
«
Utoljára szerkesztve: 2016 Május 31, 14:59:31 írta Mr.Horsepower
»
A legönzetlenebb emberek azok, akik az észt osztják, mert abból adnak, amiből nekik is nagyon kevés van!
http://www.youtube.com/watch?v=AYcLg1m7aI4
RNIE
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47151 Dátum:
2016 Május 31, 13:37:11 »
Idézetet írta: Mr.Horsepower - 2016 Május 31, 08:34:23
Én azt gondolom kicsit sem zavar hogy egyre drágábbak a léghütésesek.Szerintem ez a normális.Egyre kevesebb ahogy az idő múlik,és egyre több az aki nosztalgiából újra szeretne ilyet.Ráadásul ezt a hypot megragadva az alkatrészek sem olcsók.Eltárolgatni sem egyszerű.
Kezedbe kapnál 30ezer eurót hobbiautóra,egy nem felújított T1-et vennél?
Mr.Horsepower
Hozzászólások: 8581
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47150 Dátum:
2016 Május 31, 08:34:23 »
Én azt gondolom kicsit sem zavar hogy egyre drágábbak a léghütésesek.Szerintem ez a normális.Egyre kevesebb ahogy az idő múlik,és egyre több az aki nosztalgiából újra szeretne ilyet.Ráadásul ezt a hypot megragadva az alkatrészek sem olcsók.Eltárolgatni sem egyszerű.
A legönzetlenebb emberek azok, akik az észt osztják, mert abból adnak, amiből nekik is nagyon kevés van!
http://www.youtube.com/watch?v=AYcLg1m7aI4
te_o
Hozzászólások: 4268
Zeitwagen...
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47149 Dátum:
2016 Május 31, 08:03:17 »
Amúgy csúnyán elszálltak az árak azoknál a vén gépeknél, amik itthon nem nagyon vannak. Egy ideje figyelek ezt-azt, Porschétól a Tatran át Alfákig. Ami kintről jön, ott az utóbbi pár évben az árszorzó 1 és 3 közötti szám lett. A T1 is ilyen, főleg, hogy így felkapták.
VW Beetle - the original since 1938
1303LS
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47148 Dátum:
2016 Május 31, 07:37:17 »
Idézetet írta: Vagabond - 2016 Május 30, 18:37:08
Igen.
3milla volt a szállitási költség,nevetséges.
Ez valami másik kontinensi busz, valaki beletett pár milliót a saját zsebéből és most keresni is akar rajta a rohadék. Tegyél bele 4-5-6 milliót egy ilyenbe és tartsd benne 1-2 évig míg eladod, de nehogy keresni merj rajta mert ABF lekaratéz. Még állampapírban is megvan évi 10% felett, szidjátok azt. Ez legalább idehozott valamit ami léghűtéses, ritka, és felkapott.
ABF-932
Hozzászólások: 10126
A bogaras külső buszos szívet takar
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47147 Dátum:
2016 Május 31, 06:23:03 »
Idézetet írta: 1303LS - 2016 Május 30, 18:06:54
Ezt az autót valaki nagyon messzi külföldről idehozta nem kevés szállítási költséggel. Annak kellene örülni, hogy itt van, de egyszerűbb ócsáról.
Gondolom bekerülési költségen azonnal megvennéd. Mondjuk 20ezer €-ért.
Csak nem betaláltam? Bocsi...
Ettől függetlenül a fél bogaras és nem bogaras társadalom a többiek hátán próbál ügyeskedni, öreg semmirevaló szarokat aranyáron, csodálatos gépeket meg szétdarabolva értékesíteni. És nem, ha lenne annyi pénzem sem vennék meg egy ötszörösen árazott darabot nemzeti öntudatból, meg azért, hogy valaki nagyot szakítson.
Bácsi Győző
RNIE
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47146 Dátum:
2016 Május 30, 19:19:56 »
Idézetet írta: Varázsló - 2016 Május 30, 19:10:07
ABF írta hogy van olyan,aki az előéletét ismeri.Arra voltam kíváncsi,hogy ez egy itthoni autó volt-e esetleg és eladták feleennyiért és most a kereskedő várja a szárnyast.
Varázsló
Hozzászólások: 13081
Low Fast -többet forog, jobban pörög
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47145 Dátum:
2016 Május 30, 19:10:07 »
Idézetet írta: 1303LS - 2016 Május 30, 18:06:54
Ezt az autót valaki nagyon messzi külföldről idehozta nem kevés szállítási költséggel. Annak kellene örülni, hogy itt van, de egyszerűbb ócsáról.
Gondolom bekerülési költségen azonnal megvennéd. Mondjuk 20ezer €-ért.
Tényleg már unalmas mindig ez az ennyi meg annyi. Szerintem is aki megveszi kilencmillióért az egy címeres ökör, de ilyen bepróbálkozások mindig vannak, és ne menjünk el szó nélkül az mellett sem, hogy ezeket mi magunk verjük így fel, akárcsak a Fuchs felnit, ami semmivel sem különb/jobb/könnyebb/erősebb, mint pl. egy eredeti mahle gasburner vagy tudomisén, de a divat miatt az ára ötszörös.
Látják a kívülállók, hogy ez most nagyon megy, így aztán szellemi képességeikhez mérten próbálnak meggazdagodni rajtunk. Nincs ezzel semmi baj.
A T1 mindenhol nagy divat lett, ennek megfelelően az ára is jól elszállt, nem csak itthon. Racionalitást már évek óta nélkülöz.
Viszont nem kötelező megvenni. (szerencsére)
Stuntmanus
VW 1302 S
http://oettingertsv.blogspot.com/
"Már nem vagyok annyira fiatal, hogy mindenre azonnal tudjam a választ."
Vagabond
Hozzászólások: 24281
A busz is bogár "FOREVER"06-30-688-4298
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47144 Dátum:
2016 Május 30, 18:37:08 »
Idézetet írta: 1303LS - 2016 Május 30, 18:06:54
Ezt az autót valaki nagyon messzi külföldről idehozta nem kevés szállítási költséggel. Annak kellene örülni, hogy itt van, de egyszerűbb ócsáról.
Gondolom bekerülési költségen azonnal megvennéd. Mondjuk 20ezer €-ért.
Igen.
3milla volt a szállitási költség,nevetséges.
Tóth Zoltán
1303LS
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47143 Dátum:
2016 Május 30, 18:06:54 »
Idézetet írta: ABF-932 - 2016 Május 30, 17:43:49
Ez a fajt nepperkedés eléggé hányingerkeltő. Persze értem én, ez üzlet, nem véletlenül az autókereskedő a legalja bizonyos országokban.
Ezt az autót valaki nagyon messzi külföldről idehozta nem kevés szállítási költséggel. Annak kellene örülni, hogy itt van, de egyszerűbb ócsáról.
Gondolom bekerülési költségen azonnal megvennéd. Mondjuk 20ezer €-ért.
RNIE
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47142 Dátum:
2016 Május 30, 17:54:26 »
Idézetet írta: ABF-932 - 2016 Május 29, 18:48:12
Lehet találni olyan embert -nem is kell sokat keresni-, aki az ilyen leletek előéletét tökéletesen ismerik. Elég komoly árkülönbözettel. Persze lehet, tévedek... :-)
Ez itthon volt régen?Mennyiért adták el?
Azért ez kint sem több,mint ~18-20 ezer euro
«
Utoljára szerkesztve: 2016 Május 30, 17:56:56 írta RNIE
»
ABF-932
Hozzászólások: 10126
A bogaras külső buszos szívet takar
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47141 Dátum:
2016 Május 30, 17:43:49 »
Idézetet írta: 1303LS - 2016 Május 30, 07:35:27
Ha mégsem tévednél akkor is hol a gond? Bárki megvehette volna annak idején 150ezerért. Ha erre gondolsz.
Ez a fajt nepperkedés eléggé hányingerkeltő. Persze értem én, ez üzlet, nem véletlenül az autókereskedő a legalja bizonyos országokban.
Bácsi Győző
1303LS
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47140 Dátum:
2016 Május 30, 07:35:27 »
Idézetet írta: ABF-932 - 2016 Május 29, 18:48:12
Lehet találni olyan embert -nem is kell sokat keresni-, aki az ilyen leletek előéletét tökéletesen ismerik. Elég komoly árkülönbözettel. Persze lehet, tévedek... :-)
Ha mégsem tévednél akkor is hol a gond? Bárki megvehette volna annak idején 150ezerért. Ha erre gondolsz.
ABF-932
Hozzászólások: 10126
A bogaras külső buszos szívet takar
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47139 Dátum:
2016 Május 29, 18:48:12 »
Idézetet írta: Imrüs - 2016 Május 29, 18:16:05
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/transporter_t1/volkswagen_transporter_t1-9589241
Lehet találni olyan embert -nem is kell sokat keresni-, aki az ilyen leletek előéletét tökéletesen ismerik. Elég komoly árkülönbözettel. Persze lehet, tévedek... :-)
Bácsi Győző
Imrüs
Hozzászólások: 3003
www.matraveteran.uw.hu
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47138 Dátum:
2016 Május 29, 18:16:05 »
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/transporter_t1/volkswagen_transporter_t1-9589241
"...bolond is lennék, ha nem lennék bolond..."
BlackPsenior
Hozzászólások: 19087
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47137 Dátum:
2016 Május 18, 08:45:12 »
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/bogar_kafer/volkswagen_bogar_kafer_ritkasag_97_es_mexicoi-10173011
kipe
Hozzászólások: 4100
KG Typ34 eladó
«
Hozzászólás #47136 Dátum:
2016 Május 17, 22:13:11 »
Tudom hogy kicsi rá az esély, de hátha
sosem lehet tudni
Szóval typ 34 eladó, háromból kettő Kölnben, egy (még pár hétig) Hollandiában tekinthető meg de azután átjön az is Kölnbe.
űber-ritka, full-restaurált typ 34 Lorenz Cabrio : 49e. Euro
restaurált (kék) Schiebedach-os (jelenleg US papírokkal) : 35e Euro
unrest, átlagon felüli jó alap (banánzöld) : 20e Euro
Komoly érdeklődők esetén további infók, részletes képek nálam, pü-ben.
[a csatolmányt egy admin törölte]
«
Utoljára szerkesztve: 2016 Május 17, 22:14:57 írta kipe
»
http://car-tarsak.blogspot.com/
kdf 001
Hozzászólások: 12042
ERŐ AZ ÖRÖM ÁLTAL
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47135 Dátum:
2016 Május 13, 16:50:56 »
Idézetet írta: Zoli - 2016 Május 13, 10:50:29
Bogár "egyben" eladó
<beszúrt kép törölve>
Légszűrője érdekelne.
Zoli
Hozzászólások: 8690
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47134 Dátum:
2016 Május 13, 10:50:29 »
Bogár "egyben" eladó
http://hapsi96.blogspot.hu/
d1987
Hozzászólások: 4060
56/61/71/78
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47133 Dátum:
2016 április 30, 10:06:19 »
Idézetet írta: Typ117 - 2016 április 29, 23:50:21
1956-Oval
1961-L10B
1961-L391
1971-L60D
1978-L96F
d1987
Hozzászólások: 4060
56/61/71/78
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47132 Dátum:
2016 április 30, 10:03:24 »
Idézetet írta: Normogo - 2016 április 30, 06:55:17
Szerintem csak megszaladt az ujja a nullákon :-)
1956-Oval
1961-L10B
1961-L391
1971-L60D
1978-L96F
Normogo
Hozzászólások: 2982
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47131 Dátum:
2016 április 30, 06:55:17 »
Idézetet írta: d1987 - 2016 április 29, 20:58:32
Nem bogarat kell venni, hanem ilyet...így retkesen, le sem kell mosni, mert vakít a ritkaság belőle...és még az ára is jó
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/1600/volkswagen_1600_1600_tl-10067813
Szerintem csak megszaladt az ujja a nullákon :-)
2013 Suzuki SX4 S-Cross GLX CVT Allgrip
1993 Mercedes 200E
Typ117
Hozzászólások: 18552
1969
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47130 Dátum:
2016 április 29, 23:50:21 »
Idézetet írta: d1987 - 2016 április 29, 23:19:55
d1987
Hozzászólások: 4060
56/61/71/78
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47129 Dátum:
2016 április 29, 23:19:55 »
Idézetet írta: Typ117 - 2016 április 29, 23:13:10
muhaha, ez jó
főleg hogy nagylámpás.
szoktad figyelni a hirdetéseket, szólsz majd ha elvitték?
1956-Oval
1961-L10B
1961-L391
1971-L60D
1978-L96F
Typ117
Hozzászólások: 18552
1969
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47128 Dátum:
2016 április 29, 23:13:10 »
Idézetet írta: d1987 - 2016 április 29, 20:58:32
Nem bogarat kell venni, hanem ilyet...így retkesen, le sem kell mosni, mert vakít a ritkaság belőle...és még az ára is jó
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/1600/volkswagen_1600_1600_tl-10067813
muhaha, ez jó
főleg hogy nagylámpás.
szoktad figyelni a hirdetéseket, szólsz majd ha elvitték?
Zoli
Hozzászólások: 8690
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47127 Dátum:
2016 április 29, 21:57:21 »
Idézetet írta: tazoli49 - 2016 április 29, 20:27:11
Jha értem. Szóval még mindig 500-at ér egy jó bogár, kivéve ha 67 előtti. Mert akkor 1,5 milla.
Egyáltalán nem fikából irtam, azt sem mondtam, hogy nem ér ennyit. Csupán szerintem ez az autó nem találkozik a kereslettel, mint ahogy a találkozókon sem érdekel senkit egy gyári felnis gyári bogár.
http://hapsi96.blogspot.hu/
d1987
Hozzászólások: 4060
56/61/71/78
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47126 Dátum:
2016 április 29, 20:58:32 »
Idézetet írta: Zoli - 2016 április 29, 09:32:18
Talán az, hogy egy nem túl izgalmas példány. Ráadásul mexikói
Nem bogarat kell venni, hanem ilyet...így retkesen, le sem kell mosni, mert vakít a ritkaság belőle...és még az ára is jó
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/1600/volkswagen_1600_1600_tl-10067813
1956-Oval
1961-L10B
1961-L391
1971-L60D
1978-L96F
Oldalak:
1
...
8
9
10
11
12
[
13
]
14
15
16
17
18
...
1192
www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik
>
Hová tartozol?
>
Adok-veszek
> Téma:
Komplett autók
Ugrás:
Kérlek válassz egy célt:
-----------------------------
Hová tartozol?
-----------------------------
=> Bogaras fórumok
=> Népautós fórumok
=> Adok-veszek
===> Lomtár
-----------------------------
Web szerviz
-----------------------------
=> A szervizes mondta
=> Itt lehet anyázni a szervizt
Töltés...