www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktiváló e-mail?
2024 Március 28, 09:23:59

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Tawaszi Rallye
Budapest
2024. május 11.
920121 Hozzaszólás 218 Témában írta 1606 Felhasználó
Legújabb tag: Stoye
* Főoldal Bejelentkezés Regisztráció
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 23
Nyomtatás
Szerző Téma: A készülő weboldalt...  (Megtekintve 563591 alkalommal)
Nem elérhető AZS
Hozzászólások: 11742


« Hozzászólás #661 Dátum: 2007 Január 04, 17:10:47 »

Mit szóltok ahhoz az ötlethez, hogy a topikoknak ne csak egy címe legyen, hanem valami leírás is (1-2 sor az eredeti célról Smiley) olyan mint a topikindító hozzászólás. akár lehetne hogy az látszódjon mindig legfelül, vagy oldalt vagy kicsiben, vagy valahol.
hetek múltával már senki nem olvas vissza, sokan biztos nem is az elejéről olvassák..

azért lenne jó, mert ha az emberek minden nap látnák hogy igazából miért is indult az adott topik, talán jobban moderálnák magukat.

most a rajzás2007 topikban jutott ez eszembe, de hasolnón gondolkodtam a bogárregiszternél is (ahol szintén be volt igérve a moderálás, de jobb lenne ha az emberek magukat korlátoznák), mikor mindenki folyamatosan egymás cukkolja és így az adott topikcím feledésbe merül és elveszti értelmét

igen, az jó lenne, ha az emberek legalább a topik címét elolvasnák, mielőtt beleírnak.
például ha te elolvastad volna itt a topikcímet, akkor nem ide írtál volna, hanem Az új fórumot... topikba ;-)))
Elérhető Typ117
Hozzászólások: 18387


1969

« Hozzászólás #660 Dátum: 2007 Január 04, 16:59:00 »

Mit szóltok ahhoz az ötlethez, hogy a topikoknak ne csak egy címe legyen, hanem valami leírás is (1-2 sor az eredeti célról Smiley) olyan mint a topikindító hozzászólás. akár lehetne hogy az látszódjon mindig legfelül, vagy oldalt vagy kicsiben, vagy valahol.
hetek múltával már senki nem olvas vissza, sokan biztos nem is az elejéről olvassák..

azért lenne jó, mert ha az emberek minden nap látnák hogy igazából miért is indult az adott topik, talán jobban moderálnák magukat.

most a rajzás2007 topikban jutott ez eszembe, de hasolnón gondolkodtam a bogárregiszternél is (ahol szintén be volt igérve a moderálás, de jobb lenne ha az emberek magukat korlátoznák), mikor mindenki folyamatosan egymás cukkolja és így az adott topikcím feledésbe merül és elveszti értelmét
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #659 Dátum: 2006 December 06, 15:50:01 »

http://aedesign.extra.hu/wp-content/index_proba.html

Csak ez az egy oldal van úgyhogy ne kattingass, a többi link off! Grin

köszi, jónak néz ki, megnézzük, hogy a layerekhez mit szól

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető vw1970
Hozzászólások: 604


« Hozzászólás #658 Dátum: 2006 December 06, 15:38:04 »


http://aedesign.extra.hu/wp-content/index_proba.html

Csak ez az egy oldal van úgyhogy ne kattingass, a többi link off! Grin
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #657 Dátum: 2006 December 03, 20:54:25 »

Ok! Holnap felnyomom egy free helyre hogy hogyan néz ki ez képekkel, fade-el.
Egyébként ennyi tényleg belefér!  Wink
layerekkel is működik?

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető vw1970
Hozzászólások: 604


« Hozzászólás #656 Dátum: 2006 December 03, 20:37:12 »

köszi, de azért a kettő kissé más. mondjuk az a mi dolgunk, hogy a megfelelő kód után van szervízablak, amiben az egészet lehet konfigolni, de amit mutattál, az cserélgeti a szöveget, a miénken áttűnik, stb. annyiban nem működik am iénk minden böngészőn, hogy opera laatt csak simán változik, nem fadel. ennyi belefér

Ok! Holnap felnyomom egy free helyre hogy hogyan néz ki ez képekkel, fade-el.
Egyébként ennyi tényleg belefér!  Wink
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #655 Dátum: 2006 December 03, 20:26:37 »

Hali!

Erre "fejlécképáttünés" problémára érdemes megnézni ezt www.brandspankingnew.net/specials/crossfader/bsn.Crossfader.html
teljesen jól működik az összes böngészőn.

üdv
köszi, de azért a kettő kissé más. mondjuk az a mi dolgunk, hogy a megfelelő kód után van szervízablak, amiben az egészet lehet konfigolni, de amit mutattál, az cserélgeti a szöveget, a miénken áttűnik, stb. annyiban nem működik am iénk minden böngészőn, hogy opera laatt csak simán változik, nem fadel. ennyi belefér

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető vw1970
Hozzászólások: 604


« Hozzászólás #654 Dátum: 2006 December 03, 20:22:15 »

Hali!

Erre "fejlécképáttünés" problémára érdemes megnézni ezt www.brandspankingnew.net/specials/crossfader/bsn.Crossfader.html
teljesen jól működik az összes böngészőn.

üdv
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #653 Dátum: 2006 December 03, 13:35:23 »

Na itt nekem is jó.
Alul nyílik meg.
Viszont ez nekem nemtezsik annyira mint ha új lap és taljes oldal fórum van.
ÍGy is kicsi néha a monitorom.
nalátod, te a mostani oldalt énzted, de már az újról volt szó Smiley megkönnyebbültem. itt is meg tudod nyitni új ablakban, de most 1024*768-ban csak a felső menü-nyivel kisebb a kép, mintha a natúr fórum lenne

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
1303LS
« Hozzászólás #652 Dátum: 2006 December 03, 13:31:26 »

az aktuális oldalon valóban új ablakban, új fülön jelenik meg a fórum, de itt nem: http://blackpriest.hu/bogarhatu
Na itt nekem is jó.
Alul nyílik meg.
Viszont ez nekem nemtezsik annyira mint ha új lap és taljes oldal fórum van.
ÍGy is kicsi néha a monitorom.
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #651 Dátum: 2006 December 03, 13:27:36 »

Na akkor ezért.
Beállítás kérdése az egész, okos böngészőknél.
Explorernéll meg operációnál nemtudom hogy megy, de használjon olyat aki akar.
Frissíts firefoxot.
az aktuális oldalon valóban új ablakban, új fülön jelenik meg a fórum, de itt nem: http://blackpriest.hu/bogarhatu

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #650 Dátum: 2006 December 03, 13:26:34 »

minden pipát végigpróbáltam, átállítgattam, ennek nem szabadna új ablakban megnyílnia, mert:
az oldal iframe-ekből áll (mintha egy táblázat klt egymás feletti cellája lenne) mind a két "cellának" van egy neve, amivel lehet rá hivatkozni. namost, a fórum gomb úgy van megadva, hogy nyissa meg a fórumot, de az is meg van adva, hogy hol, jelen esetben az alsó "cellában", amire a nevével hivatkozunk. szóval hacsak a ff nem cseszett el valamit fejlesztés közben, ennek mondjuk az IE5 és korabeli böngészőitől működnie kellene.

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
1303LS
« Hozzászólás #649 Dátum: 2006 December 03, 13:25:29 »

nálam:
Na akkor ezért.
Beállítás kérdése az egész, okos böngészőknél.
Explorernéll meg operációnál nemtudom hogy megy, de használjon olyat aki akar.
Frissíts firefoxot.
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #648 Dátum: 2006 December 03, 13:22:25 »

óne trükk.
nálam:

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
1303LS
« Hozzászólás #647 Dátum: 2006 December 03, 13:19:28 »

de ez azért fura nekem, mert ez itt teljesen független a beállításoktól. leszedem a legújabbat és megnézem. csak simán kattintasz, vagy nyomod a shiftet, vagy egyéb trükk?
óne trükk.
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #646 Dátum: 2006 December 03, 13:16:27 »

Nekem a legújab van, és abban minden új lapon nyílik meg de állíthatom új ablakra is.
Bár ez itt jelen esetben nem számít mert ezeka saját beállításaim.
de ez azért fura nekem, mert ez itt teljesen független a beállításoktól. leszedem a legújabbat és megnézem. csak simán kattintasz, vagy nyomod a shiftet, vagy egyéb trükk?

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
1303LS
« Hozzászólás #645 Dátum: 2006 December 03, 13:15:13 »

nemnem, firefox alatt is a helyén kell megnyílnia az új oldalon, mert úgy van megadva. pontosítok, egy portable firefox, meg az én 1.0-som alatt így működik. nem próbáltam minden verziót Smiley
Nekem a legújab van, és abban minden új lapon nyílik meg de állíthatom új ablakra is.
Bár ez itt jelen esetben nem számít mert ezeka saját beállításaim.
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #644 Dátum: 2006 December 03, 13:12:32 »

Hát igen Firefox és így van beállítva, explorert meg nem is tudom megnézni most mert valamiért behányt.
nemnem, firefox alatt is a helyén kell megnyílnia az új oldalon, mert úgy van megadva. pontosítok, egy portable firefox, meg az én 1.0-som alatt így működik. nem próbáltam minden verziót Smiley

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető AZS
Hozzászólások: 11742


« Hozzászólás #643 Dátum: 2006 December 03, 12:42:53 »

explorert meg nem is tudom megnézni

böngészőről volt szó, nem hóttbéna kémszoftverről
1303LS
« Hozzászólás #642 Dátum: 2006 December 03, 12:33:34 »

jah, látom a fejléc duplázódást, a Batka csinál rajta valamit éppen.
milyen böngésző? a fórum biztosan nem új ablakban nyílik meg...
Hát igen Firefox és így van beállítva, explorert meg nem is tudom megnézni most mert valamiért behányt.
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #641 Dátum: 2006 December 03, 12:28:27 »

Sőt ha valaki a googleből jut a fórumba (erre nagy az esély mert asszem a google jó mélyen leindekszelte más a fórumot) nem is vezsi észre hogy van oldal is.
hát én rákerestem pár dologra, de a google nem dobta ki a közvetlen linket, a legjobb találat arra, hogy bogárhátu fóruma egy januári szóljatok ide bejegyzés volt. a fórumban külön nincsenek megadva keresőszavak szerintem. na mindegy, nem akarok erről vitázni, kész lesz oszt jónapot

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #640 Dátum: 2006 December 03, 12:26:15 »

jah, látom a fejléc duplázódást, a Batka csinál rajta valamit éppen.

nekem a fórum új lapon nyílik meg.
milyen böngésző? a fórum biztosan nem új ablakban nyílik meg...

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
1303LS
« Hozzászólás #639 Dátum: 2006 December 03, 12:17:40 »

ha megnézitek az oldalt, látható, hogy a fórum az oldalon belül nyílik meg, így nem kell mindenféle linkelés Smiley

Bá, az egész oldal saját kreálmány, a feltöltést, a menüt is a Batka írta, a képcserélgetést is
nekem a fórum új lapon nyílik meg.
Egyébként meg a fórum van a kedvenceknél elmentve, mert ugye az oldalt nem használom olyan sűrűn.
A link meg asszem nem foglal olyan nagy helyet, sőt látszani sem látszik mert elfér a ogó vagy felirat alatt.
Sőt ha valaki a googleből jut a fórumba (erre nagy az esély mert asszem a google jó mélyen leindekszelte más a fórumot) nem is vezsi észre hogy van oldal is.
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #638 Dátum: 2006 December 03, 12:14:52 »

ha megnézitek az oldalt, látható, hogy a fórum az oldalon belül nyílik meg, így nem kell mindenféle linkelés Smiley

Bá, az egész oldal saját kreálmány, a feltöltést, a menüt is a Batka írta, a képcserélgetést is

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #637 Dátum: 2006 December 03, 12:13:08 »

bug:

na "Naptár" és a tőle jobbra eső menüpontokon, ha megpihentetem a kurzort, nem ő vastagodik meg, hanem a tőle jobbra levő neve írja felül a vékony szöveget (remélem érthető) IE6.02

ja, és miért duplázódik a fejléc??
mondtam, a menü nincs megrajzolva. nincs minden menüponton hivatkozás, így önmagát nyitja meg

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Pityubacsi
Hozzászólások: 36020


« Hozzászólás #636 Dátum: 2006 December 03, 11:38:11 »

1. vissza a főoldalra
2. mindeknek a fórum van a kedvencekben, így csak egy klikkentés átmenni.
Mert innen hogy a tökbe megyek az oldalra, heee? Huh

ahha, értem.
lehet olyat, persze.



flex 'em all!
Dízelt vezetni olyan, mint melegnek lenni. Ma már sokkal elfogadottabb, de még mindig szar dolog.
1303LS
« Hozzászólás #635 Dátum: 2006 December 03, 11:37:02 »

az miért is jó?
Mert innen hogy a tökbe megyek az oldalra, heee?  Huh
Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #634 Dátum: 2006 December 03, 11:36:44 »

1. vissza a főoldalra
2. mindeknek a fórum van a kedvencekben, így csak egy klikkentés átmenni.

az miért is jó?
Nem elérhető Pityubacsi
Hozzászólások: 36020


« Hozzászólás #633 Dátum: 2006 December 03, 11:35:54 »

Nem lehetne itt a fórumban a fenti logó vagy a "bogárhátú.hu" felirat alá linket tenni az oldalra?

az miért is jó?



flex 'em all!
Dízelt vezetni olyan, mint melegnek lenni. Ma már sokkal elfogadottabb, de még mindig szar dolog.
1303LS
« Hozzászólás #632 Dátum: 2006 December 03, 11:31:23 »

Nem lehetne itt a fórumban a fenti logó vagy a "bogárhátú.hu" felirat alá linket tenni az oldalra?
Nem elérhető Pityubacsi
Hozzászólások: 36020


« Hozzászólás #631 Dátum: 2006 December 03, 10:17:41 »

és iggen, elérkeztünk ide is, az oldal lassan eléri a végeleges állapotot.

fasszogányos. :-))

mi az engine?
az e107 vagy joomla?



flex 'em all!
Dízelt vezetni olyan, mint melegnek lenni. Ma már sokkal elfogadottabb, de még mindig szar dolog.
Nem elérhető BlackPsenior
Hozzászólások: 19051

« Hozzászólás #630 Dátum: 2006 December 03, 08:13:10 »

egységes betűtípussal mondjuk a jobb alsó sarokba

mondjuk a bal felsőbe. a jobb alsóban már ott a "bogárhátúponthu"
Nem elérhető BlackPsenior
Hozzászólások: 19051

« Hozzászólás #629 Dátum: 2006 December 03, 08:12:14 »

és iggen, elérkeztünk ide is, az oldal lassan eléri a végeleges állapotot.

bug:

na "Naptár" és a tőle jobbra eső menüpontokon, ha megpihentetem a kurzort, nem ő vastagodik meg, hanem a tőle jobbra levő neve írja felül a vékony szöveget (remélem érthető) IE6.02

ja, és miért duplázódik a fejléc??
Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #628 Dátum: 2006 December 03, 07:12:47 »

Az alapok nagyon tetszenek!
ha a hibákat eltüntetjük és megtöltjük tartalommal, nagyon szép lehet.
A fenti változó képekre valahogy felhegeszthetnénk a neveket valami egységes betűtípussal mondjuk a jobb alsó sarokba. Persze nem ez a legfontosabb.

és iggen, elérkeztünk ide is, az oldal lassan eléri a végeleges állapotot.

mielőtt kezdenétek a fikázást, pár tudnivaló:
- nem végleges
- a menü grafikájára ma már nem volt erőnk
- opera monnyon le (bocs AZS Smiley )

további tervek:
- szmb rovatok reményeink szerint stunt közreműködésével bővülni fognak(a mostaniakat majd gatyába árzzuk, részletkérdés)
- bazár, mindenki feltöltheti a saját hirdetését képekkel megtámogatva, fórumon lehet rajta csámcsogni. fake és egyéb hirdetések törölve lesznek, plusz az aktualitást vesztettek is
- fejlécben lévő képek bővülni fognak, amint külditek
- hasznos címeket már átmentettük, de még finomítjuk


további dolgok, Stone, Bá, ez nektek szól, nemtudom máshova írni. a híreket meg tudjuk csinálni úgy, hogy admin felületről bővíthetők legyenek, tehát nem kellünk mi a módosításhoz, nektek könnyebb. legyen? linkeket majd kérünk, nemtom mik szerepeljenek. naptár majd kialakul, az mehet úgy, mint az első oldalon. cikkeket, letöltéseket ismét kell izzítani majd. ja és a fórumon kell majd módosítás: a bal oldali fölös üres teret eltüntetni, meg szerintem a felső www.bogarhatu.hu fóruma és a logó sem kell, mivel az oldalon belül nyílik meg, így mindenki tudja mi az.

ja és akkor itt megtekinthető ami már működik:

http://www.blackpriest.hu/bogarhatu/
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #627 Dátum: 2006 December 03, 01:01:43 »

és iggen, elérkeztünk ide is, az oldal lassan eléri a végeleges állapotot.

mielőtt kezdenétek a fikázást, pár tudnivaló:
- nem végleges
- a menü grafikájára ma már nem volt erőnk
- opera monnyon le (bocs AZS Smiley )

további tervek:
- szmb rovatok reményeink szerint stunt közreműködésével bővülni fognak(a mostaniakat majd gatyába árzzuk, részletkérdés)
- bazár, mindenki feltöltheti a saját hirdetését képekkel megtámogatva, fórumon lehet rajta csámcsogni. fake és egyéb hirdetések törölve lesznek, plusz az aktualitást vesztettek is
- fejlécben lévő képek bővülni fognak, amint külditek
- hasznos címeket már átmentettük, de még finomítjuk


további dolgok, Stone, Bá, ez nektek szól, nemtudom máshova írni. a híreket meg tudjuk csinálni úgy, hogy admin felületről bővíthetők legyenek, tehát nem kellünk mi a módosításhoz, nektek könnyebb. legyen? linkeket majd kérünk, nemtom mik szerepeljenek. naptár majd kialakul, az mehet úgy, mint az első oldalon. cikkeket, letöltéseket ismét kell izzítani majd. ja és a fórumon kell majd módosítás: a bal oldali fölös üres teret eltüntetni, meg szerintem a felső www.bogarhatu.hu fóruma és a logó sem kell, mivel az oldalon belül nyílik meg, így mindenki tudja mi az.

ja és akkor itt megtekinthető ami már működik:

http://www.blackpriest.hu/bogarhatu/

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Elérhető Typ117
Hozzászólások: 18387


1969

« Hozzászólás #626 Dátum: 2006 Szeptember 08, 11:20:08 »

A hasznos címeket merre találom?
http://www.bogarhatu.hu/e107_plugins/links_page/links.php?all
főoldal / linkek
Nem elérhető gsattila
Hozzászólások: 11536

« Hozzászólás #625 Dátum: 2006 Szeptember 08, 11:18:35 »

A hasznos címeket merre találom?
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #624 Dátum: 2006 Június 15, 21:57:29 »

Szép lesz, jó lesz, kész lesz! Grin
kész lesz, csak most épp fizetős oldalt csinálunk, az fontosabb Smiley

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Sagaris
Hozzászólások: 2302


« Hozzászólás #623 Dátum: 2006 Június 15, 20:43:45 »

Szép lesz, jó lesz, kész lesz! Grin

1961 VW1200 DeLuxe



http://www.vulture.hu
Nem elérhető Greg
Hozzászólások: 607

« Hozzászólás #622 Dátum: 2006 Június 05, 01:15:00 »

 Smiley
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 23
Nyomtatás
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.142 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.