www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktiváló e-mail?
2024 Március 28, 16:06:51

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Tawaszi Rallye
Budapest
2024. május 11.
920121 Hozzaszólás 218 Témában írta 1606 Felhasználó
Legújabb tag: Stoye
* Főoldal Bejelentkezés Regisztráció
Oldalak: 1 ... 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23
Nyomtatás
Szerző Téma: A készülő weboldalt...  (Megtekintve 563639 alkalommal)
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #181 Dátum: 2006 Március 15, 14:04:59 »

Nincs most jobb képem mert szét van szedve az autó.
Mi az, hogy csutka?
csutka = fasza... Smiley
Es ez mobillal keszitett kep? Vagy miert? Olyan mintha nagyitott lenne...
Az eredetit is el tudod kuldeni?
Udv!
1303LS
« Hozzászólás #180 Dátum: 2006 Március 15, 13:45:18 »

Csutka lett. Arra meg megkerhetnelek, hogy valamilyen modon javits a minosegen... Nagyon pixceles szegeny... Sad Ez nagyitott kep?

Akkor szerintem az elege epito jellegu lenne, es pofas is ha mindenki bekuldene egy kepet az utojarol a megadott felbontasban, pofassan (502*90 pixel), ahogy azt pl 1303LS is csinalta, bal also sarokban, diszkreten feltunteti a nicknevet, tudjuk megis kinek az autoja van ott... Smiley

A javasolt formatum: png Ha megse ilyenben van, nem gond, de ha van ra mod... Smiley
A kerdesre, hogy miert pont ez a felbontas kell, csak ennyit: nem a desing igazodik a kephez, hanem a kep igazodik a desinghez. Smiley

A kepeket stonemen-nek jutassatok el privibe, mailba vagy akar ide is belinkelhetitek post formajaban (mint pl 1303LS tette...)

Udv!

Nincs most jobb képem mert szét van szedve az autó.
Mi az, hogy csutka?
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #179 Dátum: 2006 Március 15, 13:42:09 »

Privátban nem tudtam küldeni.
Na akkor JPG és PNG:
Ha kész lesz a gép majd csinálok jobbakat, mondjuk ezen is szépek az ÍVEK. Grin
Csutka lett. Arra meg megkerhetnelek, hogy valamilyen modon javits a minosegen... Nagyon pixceles szegeny... Sad Ez nagyitott kep?

Akkor szerintem az elege epito jellegu lenne, es pofas is ha mindenki bekuldene egy kepet az utojarol a megadott felbontasban, pofassan (502*90 pixel), ahogy azt pl 1303LS is csinalta, bal also sarokban, diszkreten feltunteti a nicknevet, tudjuk megis kinek az autoja van ott... Smiley

A javasolt formatum: png Ha megse ilyenben van, nem gond, de ha van ra mod... Smiley
A kerdesre, hogy miert pont ez a felbontas kell, csak ennyit: nem a desing igazodik a kephez, hanem a kep igazodik a desinghez. Smiley

A kepeket stonemen-nek jutassatok el privibe, mailba vagy akar ide is belinkelhetitek post formajaban (mint pl 1303LS tette...)

Udv!
1303LS
« Hozzászólás #178 Dátum: 2006 Március 15, 08:35:51 »

hádde jezegy 303-as! 
szép képeket kéne kitenni, nem ilyeneket  Evil Evil
Nem elérhető Pityubacsi
Hozzászólások: 36020


« Hozzászólás #177 Dátum: 2006 Március 15, 08:29:57 »

Privátban nem tudtam küldeni.
Na akkor JPG és PNG:
Ha kész lesz a gép majd csinálok jobbakat, mondjuk ezen is szépek az ÍVEK. Grin

hádde jezegy 303-as! 
szép képeket kéne kitenni, nem ilyeneket  Evil Evil



flex 'em all!
Dízelt vezetni olyan, mint melegnek lenni. Ma már sokkal elfogadottabb, de még mindig szar dolog.
1303LS
« Hozzászólás #176 Dátum: 2006 Március 15, 08:25:54 »

Kedves Bogaras kollégák!

Az új oldalon, a fejlécben lehetőség van folyamatosan, véletlenszerűen változó képek feltöltésére. Arra kérném a vállalkozó kedvűeket, hogy az autójukról, vagy az autójuk valamely szép részletéről küldjenek nekem képet, lehetőleg 502x90 pixel méretben (ha ez nem megy, majd átszabom).
Köszönöm!

Privátban nem tudtam küldeni.
Na akkor JPG és PNG:
Ha kész lesz a gép majd csinálok jobbakat, mondjuk ezen is szépek az ÍVEK. Grin

[melléklet törölve a rendszer által]
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #175 Dátum: 2006 Március 15, 01:36:08 »

nemtudom nálatok mi van, nálam még a régi oldal él és ez így is marad egy drabig Smiley
behívtam újra az oldalt (opera), bejött,, majd kiírta, hogy még 25 nap a rajzásig(é helyett négyzet), oldal eltűnt.
szerintem a fórum ugyanúgy legyen, mint most, hogy lássuk folyton az oldalt, különben senki nem fogja használni szerintem az oldalt, a fórum a lényeg úgyis
A hiba javitva... Operarol egyebkent egyre roszabb a velemenyem.
A te regi szamalos scripted (ami nem mukodott rendessen) maradt benne, de nem volt meghivva...
No comment.
Remelem mostmar nem csinalja.
Udv!
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #174 Dátum: 2006 Március 15, 00:06:47 »

a bogaramnak csak szép részletei vannak! melyiket szeretnéd?  Grin  502*90???? ezt ki találta ki? nem tudtok kitalálni valami emberibb képarányt??

az alsó képed is hasonló méretarány Smiley

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető ESZ-764
Hozzászólások: 2746


Samu 66

« Hozzászólás #173 Dátum: 2006 Március 14, 20:54:19 »

nem lehetne esetleg az oldal szélesebb?
meg menü is kéne, ha vóna
vegyél nagyobb monitort Grin Evil

Nem elérhető Pityubacsi
Hozzászólások: 36020


« Hozzászólás #172 Dátum: 2006 Március 14, 20:50:12 »

Annyit tudni kell a szavazasrol, hogyha nem lesz keskenyebb akkor mindenkep uj oldalon fog megnyilni, ugy mint most. (Lasd fooldal)
Udv!

nem lehetne esetleg az oldal szélesebb?
meg menü is kéne, ha vóna



flex 'em all!
Dízelt vezetni olyan, mint melegnek lenni. Ma már sokkal elfogadottabb, de még mindig szar dolog.
Nem elérhető Qzma
Hozzászólások: 7186


http://t2ab4sale.blog.hu/

« Hozzászólás #171 Dátum: 2006 Március 14, 20:21:33 »

Kedves Bogaras kollégák!

Az új oldalon, a fejlécben lehetőség van folyamatosan, véletlenszerűen változó képek feltöltésére. Arra kérném a vállalkozó kedvűeket, hogy az autójukról, vagy az autójuk valamely szép részletéről küldjenek nekem képet, lehetőleg 502x90 pixel méretben (ha ez nem megy, majd átszabom).
Köszönöm!

a bogaramnak csak szép részletei vannak! melyiket szeretnéd?  Grin  502*90???? ezt ki találta ki? nem tudtok kitalálni valami emberibb képarányt??

http://t2ab4sale.blog.hu/   ÚJ A TEFONSZÁMOM:06203692740
Nem elérhető Qzma
Hozzászólások: 7186


http://t2ab4sale.blog.hu/

« Hozzászólás #170 Dátum: 2006 Március 14, 20:20:06 »

nemtudom nálatok mi van, nálam még a régi oldal él és ez így is marad egy drabig Smiley
behívtam újra az oldalt (opera), bejött,, majd kiírta, hogy még 25 nap a rajzásig(é helyett négyzet), oldal eltűnt.
szerintem a fórum ugyanúgy legyen, mint most, hogy lássuk folyton az oldalt, különben senki nem fogja használni szerintem az oldalt, a fórum a lényeg úgyis

szerintem is!

igy ha vissza akarok lépni, akkor fel kell mennem az oldal tetejére... mert nincs oldalt link...  stb

lesz még mit faragni Tongue

http://t2ab4sale.blog.hu/   ÚJ A TEFONSZÁMOM:06203692740
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #169 Dátum: 2006 Március 14, 19:42:52 »

nemtudom nálatok mi van, nálam még a régi oldal él és ez így is marad egy drabig Smiley
behívtam újra az oldalt (opera), bejött,, majd kiírta, hogy még 25 nap a rajzásig(é helyett négyzet), oldal eltűnt.
szerintem a fórum ugyanúgy legyen, mint most, hogy lássuk folyton az oldalt, különben senki nem fogja használni szerintem az oldalt, a fórum a lényeg úgyis

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #168 Dátum: 2006 Március 14, 18:23:38 »

Kedves Bogaras kollégák!

Az új oldalon, a fejlécben lehetőség van folyamatosan, véletlenszerűen változó képek feltöltésére. Arra kérném a vállalkozó kedvűeket, hogy az autójukról, vagy az autójuk valamely szép részletéről küldjenek nekem képet, lehetőleg 502x90 pixel méretben (ha ez nem megy, majd átszabom).
Köszönöm!
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #167 Dátum: 2006 Március 14, 14:10:07 »

Annyit tudni kell a szavazasrol, hogyha nem lesz keskenyebb akkor mindenkep uj oldalon fog megnyilni, ugy mint most. (Lasd fooldal)
Udv!
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #166 Dátum: 2006 Március 14, 13:41:27 »

Noh akkor eloszor is szeretnem leszogezni, hogy TESZT VERZIO!! Meg boven fog valozni. Az elesbe allitasara azert volt szukseg, mert mar igy is eleg melos volt pusztan a koltoztetes, maceras... Minnel jobban ki van hegyezve, annal huzosabb... Nemsokara jon egy kis FAQ a kozlemenyek reszbe, par szoban egyenlore.
Tartalombeli hibat ne jelezzetek. Inkabb potoljatok (akar hogy eljutatjatok hozzam mi hianyzik berakom, legyen az par mondat, kep esetleg egy egesz cikk.)

Formai valtozasokon meg dolgozunk.

Hmmm, sajnos oda kulon kell majd regelni, errol kesobb...

Jah, es johetnek az otletek hogy az oldal teteje hogy nezzen ki, milyen kepek legyenek, stb... Bogar hatu logo jobb felul valoszinu vilagos hatteret fog kapni.

Udv!
Nem elérhető Lente
Hozzászólások: 807


« Hozzászólás #165 Dátum: 2006 Március 08, 18:58:28 »

Nagyon állat, hogy lehet látni ki van bejelentkezve épp. (amúgy lehet invizíbült is játszani? Grin)
Nem elérhető Pityubacsi
Hozzászólások: 36020


« Hozzászólás #164 Dátum: 2006 Március 08, 18:14:11 »


ugye, milyen szép széles az érdemi rész ezen az oldalon?  Evil



flex 'em all!
Dízelt vezetni olyan, mint melegnek lenni. Ma már sokkal elfogadottabb, de még mindig szar dolog.
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #163 Dátum: 2006 Március 08, 13:24:54 »

Igen, nekem is ugy tunik... :\ Es ez problemas... Sad No mind1, megbeszelem a sraccal a temat, a cikkek resz jol nezzen ki... Vagy lehet inkabb irok valamit, meg nem tudom... Meglassuk majd. Smiley Ami be van epitve az is nagyon fasza tartalom kezelo, de a fooldala nagyon nem tetszik, es ahogy pityuba mondta, 28millio kattintas mire eljutsz magahoz a tartalomhoz... :\ No majd meg kell csinalni. Letoltesek resz jo igy ahogy van, csak a felesleges oszlopokat majd kiveszem, ugy nem is lesz ilyen zsufi. Es jo lesz nagyon... Smiley A linkek is jo lesz, csak mindenki irjon a sajat linkjehez valami kis kommentet, akar egy ikont is kuldhet be hozza... Vagy kuld mindenki ikont, bannert adot meretben, vagy senki... Errol is lehetne valami szavazast inditani... Vagy meglassuk... De maga a motor rendben van annak is. Naptar is jo, de lehet majd belefogom valahogy zsufizni, hogy a szulinapok is ott jelenjenek meg. Es akkor jo lesz nagyon. Smiley Nem lenne jo, ha 2 naptar lenne, egy a szulinapokkal egy meg az esemenyekkel. De ez a naptar csak akkor enged bejegyezni, ha hozol letre egyben valahol egy ilyen nevu topicot. Ez meg szivas.

No Udv, tord a fejed... Cheesy

ketten kianyázzuk egymást, aztán lesz ami lesz, ezt kapja kai nem szólt bele :DDD

a menüből szerintem mindent át lehetne menekíteni az új oldalba kitakarítva a felesleges dolgokat, stb, látnivaló/olvasnivaló mehet a ti küldtétek menüpontba(vagy akárhogy fogják hívni) végülis annyi lenne a lényeg, hogy be lehessen küldeni és automatikusan fogadja, ne kézzel kelljen. mint a taglistám is, amit csináltam, azzal is az volt a gáz, hogy sk kellett bővíteni, amire nem mindig volt időm.

arculatra vannak ötleteim nekem is akár a mangás oldal átpofozásával.

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #162 Dátum: 2006 Március 08, 12:59:20 »

azért írtam a 98%-2%-ot, hogy addig ki lehet bírni fórum nélkül Smiley
ha meg nagyon kell valami, shift-el kattintok, de lehet szavazás, nekem 8, ahogy nézem úgyis csak kettőnket érdekli.
Igen, nekem is ugy tunik... :\ Es ez problemas... Sad No mind1, megbeszelem a sraccal a temat, a cikkek resz jol nezzen ki... Vagy lehet inkabb irok valamit, meg nem tudom... Meglassuk majd. Smiley Ami be van epitve az is nagyon fasza tartalom kezelo, de a fooldala nagyon nem tetszik, es ahogy pityuba mondta, 28millio kattintas mire eljutsz magahoz a tartalomhoz... :\ No majd meg kell csinalni. Letoltesek resz jo igy ahogy van, csak a felesleges oszlopokat majd kiveszem, ugy nem is lesz ilyen zsufi. Es jo lesz nagyon... Smiley A linkek is jo lesz, csak mindenki irjon a sajat linkjehez valami kis kommentet, akar egy ikont is kuldhet be hozza... Vagy kuld mindenki ikont, bannert adot meretben, vagy senki... Errol is lehetne valami szavazast inditani... Vagy meglassuk... De maga a motor rendben van annak is. Naptar is jo, de lehet majd belefogom valahogy zsufizni, hogy a szulinapok is ott jelenjenek meg. Es akkor jo lesz nagyon. Smiley Nem lenne jo, ha 2 naptar lenne, egy a szulinapokkal egy meg az esemenyekkel. De ez a naptar csak akkor enged bejegyezni, ha hozol letre egyben valahol egy ilyen nevu topicot. Ez meg szivas.

No Udv, tord a fejed... Cheesy
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #161 Dátum: 2006 Március 08, 12:28:18 »

De ha kulon ablakba nyilik meg a forum akkor kulon lehet szorakozni, ha kell valami akkor meg masik ablakba lehet olvasni. Majd szavazunk rolla azt kesz... Smiley Vegulis ez mar tenyleg annyira reszletkerdes.

No udv!

azért írtam a 98%-2%-ot, hogy addig ki lehet bírni fórum nélkül Smiley
ha meg nagyon kell valami, shift-el kattintok, de lehet szavazás, nekem 8, ahogy nézem úgyis csak kettőnket érdekli.

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #160 Dátum: 2006 Március 08, 12:23:31 »

szerintem a mostani elrendezés jó, mivel 98%ban a fórum van nyitva, viszont kellehet vlaami a menüből is. és akkor ugyanúgy rányílna a fórumra, szerintem az nem rossz
De ha kulon ablakba nyilik meg a forum akkor kulon lehet szorakozni, ha kell valami akkor meg masik ablakba lehet olvasni. Majd szavazunk rolla azt kesz... Smiley Vegulis ez mar tenyleg annyira reszletkerdes.

No udv!
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #159 Dátum: 2006 Március 08, 11:42:34 »

Azt meg nem tom hogy lesz. Szerintem abbol lesz egy szavazas, hogy ossze legyen zuzva, vagy uj ablakban nyiljon meg a forum, es kesz. Dehat ez vegulis reszlet kerdes. Sehogy se lesz vele tul sok munka. De a cikkek kerszt kicsit pofasabbra osszehozni, azzal mar lesz melo...

Udv!

szerintem a mostani elrendezés jó, mivel 98%ban a fórum van nyitva, viszont kellehet vlaami a menüből is. és akkor ugyanúgy rányílna a fórumra, szerintem az nem rossz

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #158 Dátum: 2006 Március 08, 11:38:40 »

áh, marhára zavar, hogy miért így számol, szal fogok gondolkodni. van 31 napom Smiley))

sztem az oldal elrendezésnek olyannak kéne lenni, mint a mostani, hogy a fórum is látszódjon állandóan, meg a menü is, ha onnan kell valami.
amúgy ennyire lekerekítve is sokat számít
Azt meg nem tom hogy lesz. Szerintem abbol lesz egy szavazas, hogy ossze legyen zuzva, vagy uj ablakban nyiljon meg a forum, es kesz. Dehat ez vegulis reszlet kerdes. Sehogy se lesz vele tul sok munka. De a cikkek kerszt kicsit pofasabbra osszehozni, azzal mar lesz melo...

Udv!
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #157 Dátum: 2006 Március 08, 11:24:47 »

áh, marhára zavar, hogy miért így számol, szal fogok gondolkodni. van 31 napom Smiley))

sztem az oldal elrendezésnek olyannak kéne lenni, mint a mostani, hogy a fórum is látszódjon állandóan, meg a menü is, ha onnan kell valami.
amúgy ennyire lekerekítve is sokat számít

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #156 Dátum: 2006 Március 08, 11:21:07 »

roosszul tudod, 31 nap van hátra. számold ki.

Lazly, éppen ezért kelle jól számolnia és jól is számol, nemértem miért változik rosszkor. a php-hoz meg te értesz, felesleges mondani, fogtam, hogy ott 3 sor, de én ezt tudom, ezt csináltam.

mondom, ugyanez a script számolja a perceket a munkaidőmből és működik, nemvágom mi a baja ennek
Nem tom... No mind1... Azert irtam amit az elobb irtam, hogy ne tord rajta a fejed, hogy miert szivat.

No kialakult az elkepzelesem, hogy nezne ki az uj oldalt a cikkek fooldal...
Valami ilyesmire gondoltam:
http://animeaddicts.interhost.hu/content.php
Ez ugy pofas. Es akkor lenne egy gomb, hogy osszes cikk, es ott meg kilistazza, ugyan ebben a stilusban az osszes cikket. Smiley Noh? Most targyalok a sraccal, hajlando lenne odaadni a cuccot. Es akkor mar csak epiteni, szepiteni kell. (Meg jo hogy ismerem az oldal desingeret... Cheesy )

Udv!
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #155 Dátum: 2006 Március 08, 10:59:40 »

pedig nem... Undecided  de tudom fejből, hogy még 30 nap van hátra !  Cool

roosszul tudod, 31 nap van hátra. számold ki.

Lazly, éppen ezért kelle jól számolnia és jól is számol, nemértem miért változik rosszkor. a php-hoz meg te értesz, felesleges mondani, fogtam, hogy ott 3 sor, de én ezt tudom, ezt csináltam.

mondom, ugyanez a script számolja a perceket a munkaidőmből és működik, nemvágom mi a baja ennek

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #154 Dátum: 2006 Március 08, 10:51:19 »

No en azt mondom, hogy hagyjuk ahol van, jo ahogy van... Majd uj oldalon php irok ra 3 sort, azt kesz.

Egyebkent javascript nem sokkal tobb mint egy excel... Cheesy
Nem elérhető Qzma
Hozzászólások: 7186


http://t2ab4sale.blog.hu/

« Hozzászólás #153 Dátum: 2006 Március 08, 10:37:21 »

alap IE alatt látszódnia kell. nyomj F5-öt

pedig nem... Undecided  de tudom fejből, hogy még 30 nap van hátra !  Cool

http://t2ab4sale.blog.hu/   ÚJ A TEFONSZÁMOM:06203692740
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #152 Dátum: 2006 Március 08, 10:33:10 »

alap IE alatt látszódnia kell. nyomj F5-öt

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #151 Dátum: 2006 Március 08, 10:30:41 »

igen, nem minden böngésző alatt jó..viszont a főoldalon nem látszik folyamatosan, de felőlem átpakolhatjuk oda.

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Qzma
Hozzászólások: 7186


http://t2ab4sale.blog.hu/

« Hozzászólás #150 Dátum: 2006 Március 08, 10:19:51 »

explorer alatt nem látszik a számláló... a linkek és a letöltések mögül lóg ki... nem sok látszik belőle 

http://t2ab4sale.blog.hu/   ÚJ A TEFONSZÁMOM:06203692740
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #149 Dátum: 2006 Március 08, 09:37:46 »

Igen am, de tegnap is 31 napot irt ki.... Vagyis sehogy nem jon ki... Valamikor del korul valt, vagy nem tudom...

No udv!

nemvágom miért, próbálok rájönni miért faszoskodik. egy ilyen számolásra az excel is képes... Smiley

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #148 Dátum: 2006 Március 08, 09:35:20 »

hányadika van ma? és hányadikán lesz a rajzás? röpke számolással a windows naptárában nekem 31 nap van hátra, nemtudom ki hogy látja a dolgot Smiley
Igen am, de tegnap is 31 napot irt ki.... Vagyis sehogy nem jon ki... Valamikor del korul valt, vagy nem tudom...

No udv!
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #147 Dátum: 2006 Március 08, 09:15:05 »

hányadika van ma? és hányadikán lesz a rajzás? röpke számolással a windows naptárában nekem 31 nap van hátra, nemtudom ki hogy látja a dolgot Smiley

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #146 Dátum: 2006 Március 08, 08:26:32 »

működik a számláló, nemtudom itt miért nem frissül rendesen. tessék amúgy az f5re könyökölni, mert a böngészőtök tempből dolgozik

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Typ117
Hozzászólások: 18387


1969

« Hozzászólás #145 Dátum: 2006 Március 08, 08:10:55 »

Biztos az időeltolódás miatt van íigy, olyan nagy ez az ország. Cheesy
De ekkora? Még mindig 31 nap Cheesy
1303LS
« Hozzászólás #144 Dátum: 2006 Március 08, 07:09:51 »

már nem tudom hol volt téma a visszaszámláló, de ma már ma van és még mindig 31 nap a rajzásig, mint tegnap.. lehet hogy akkor vált, amikorra oda kell érni, reggel 9re? Cheesy

Most tényleg behányt. Sad
Nem elérhető Csendőr
Hozzászólások: 393


« Hozzászólás #143 Dátum: 2006 Március 08, 00:49:03 »

már nem tudom hol volt téma a visszaszámláló, de ma már ma van és még mindig 31 nap a rajzásig, mint tegnap.. lehet hogy akkor vált, amikorra oda kell érni, reggel 9re? Cheesy

Biztos az időeltolódás miatt van íigy, olyan nagy ez az ország. Cheesy

VW 1300 L  1974
VW Golf II. 1.3 CL  1990
VW Golf Sportsvan 1.4 TSI  2017
Nem elérhető Typ117
Hozzászólások: 18387


1969

« Hozzászólás #142 Dátum: 2006 Március 08, 00:45:21 »

már nem tudom hol volt téma a visszaszámláló, de ma már ma van és még mindig 31 nap a rajzásig, mint tegnap.. lehet hogy akkor vált, amikorra oda kell érni, reggel 9re? Cheesy
Oldalak: 1 ... 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23
Nyomtatás
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.138 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.