www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktiváló e-mail?
2024 Március 28, 23:13:57

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Tawaszi Rallye
Budapest
2024. május 11.
920121 Hozzaszólás 218 Témában írta 1606 Felhasználó
Legújabb tag: Stoye
* Főoldal Bejelentkezés Regisztráció
Oldalak: 1 ... 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23
Nyomtatás
Szerző Téma: A készülő weboldalt...  (Megtekintve 563681 alkalommal)
Nem elérhető Qzma
Hozzászólások: 7186


http://t2ab4sale.blog.hu/

« Hozzászólás #221 Dátum: 2006 Március 16, 19:51:24 »


http://t2ab4sale.blog.hu/   ÚJ A TEFONSZÁMOM:06203692740
Nem elérhető Qzma
Hozzászólások: 7186


http://t2ab4sale.blog.hu/

« Hozzászólás #220 Dátum: 2006 Március 16, 19:50:28 »

meg ezek..

[melléklet törölve a rendszer által]

http://t2ab4sale.blog.hu/   ÚJ A TEFONSZÁMOM:06203692740
Nem elérhető Qzma
Hozzászólások: 7186


http://t2ab4sale.blog.hu/

« Hozzászólás #219 Dátum: 2006 Március 16, 19:49:37 »

ennyi így hirtelen... Cool

[melléklet törölve a rendszer által]

http://t2ab4sale.blog.hu/   ÚJ A TEFONSZÁMOM:06203692740
Nem elérhető Qzma
Hozzászólások: 7186


http://t2ab4sale.blog.hu/

« Hozzászólás #218 Dátum: 2006 Március 16, 19:41:10 »

Pl ha lenne egy 67 előtti bogaram amin egy ritka kilincs lenne az évjáratból adódóan.Nme tudom melyik év az.
Akkor abból vágnék egy szép közelit és az sokmindent el tudna monani róla.


mivel a bogár igen gömbölyded forma, ezért nem sok mindent lehet berakni róla 502*90 be...

kilincsek, indexek, lökhárítók... stb...

köszi a értem a lényeget...

http://t2ab4sale.blog.hu/   ÚJ A TEFONSZÁMOM:06203692740
Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #217 Dátum: 2006 Március 16, 19:40:47 »

Ez cár! :-)
És semmivel össze nem téveszthető... :-)

az enyémet kéretik leszedni

akkor legyen ez a látkép a buszomról, höhö(AZS vajon mit tenne be?):
1303LS
« Hozzászólás #216 Dátum: 2006 Március 16, 19:38:05 »

Szerintem a lényeget nem értitek.
Olyan kép kell ami csak sugall valamit nem itt kell bemutatkozni.
Ha szétnézel a NETen látsz erre sok példát fejlécekben.
Csak részlet ami szerinted sokatmondó, nem komplett autó.


Pl ha lenne egy 67 előtti bogaram amin egy ritka kilincs lenne az évjáratból adódóan.Nme tudom melyik év az.
Akkor abból vágnék egy szép közelit és az sokmindent el tudna monani róla.
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #215 Dátum: 2006 Március 16, 19:35:49 »

az enyémet kéretik leszedni

akkor legyen ez a látkép a buszomról, höhö(AZS vajon mit tenne be?):

[melléklet törölve a rendszer által]

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
1303LS
« Hozzászólás #214 Dátum: 2006 Március 16, 19:31:07 »

Szerintem a lényeget nem értitek.
Olyan kép kell ami csak sugall valamit nem itt kell bemutatkozni.
Ha szétnézel a NETen látsz erre sok példát fejlécekben.
Csak részlet ami szerinted sokatmondó, nem komplett autó.
Nem elérhető Qzma
Hozzászólások: 7186


http://t2ab4sale.blog.hu/

« Hozzászólás #213 Dátum: 2006 Március 16, 19:28:52 »

még mindig nagyon szar ez az 502*90 es formátum...

bazze, ebbe nem fér bele semmi értelmes...  közelítsünk már valami normálisabb formátumhoz...16:9 

nagyon nehéz oylan képet találni amiben benne is vban és nem is tórz és nem lóg ki...

http://t2ab4sale.blog.hu/   ÚJ A TEFONSZÁMOM:06203692740
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #212 Dátum: 2006 Március 16, 19:22:20 »

Engem anyázz, az én ötletem volt az autó részlet. Ilyet még nem láttam sehol külföldi oldalon (pedig biztos van), próbáltunk kicsit egyediek lenni. Képet majd rakhat be mindenki a bemutatkozó oldalára. persze tehetsz be ide is, csak ez nem erről szólt volna.
Most ráérek, én is faragok képet.


jó, vegyétek le, nem érdekel. senki sehovan em írta, hogy csak az autóm x centije lehet látható a képen, pakoljon fel akit érdekel. szedjétek le, kössz

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #211 Dátum: 2006 Március 16, 16:33:33 »

Engem anyázz, az én ötletem volt az autó részlet. Ilyet még nem láttam sehol külföldi oldalon (pedig biztos van), próbáltunk kicsit egyediek lenni. Képet majd rakhat be mindenki a bemutatkozó oldalára. persze tehetsz be ide is, csak ez nem erről szólt volna.
Most ráérek, én is faragok képet.

hát az a ronda elválasztó sáv pont olyan ronda színű, mint a háttér, micsoda véletlen...majd ha jobb körülmények közt leszek, kiszedem. meg ha jobb képek állank rendelkezésemre, lesz jobban látható csomagtartó
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #210 Dátum: 2006 Március 16, 16:04:11 »

hát az a ronda elválasztó sáv pont olyan ronda színű, mint a háttér, micsoda véletlen...majd ha jobb körülmények közt leszek, kiszedem. meg ha jobb képek állank rendelkezésemre, lesz jobban látható csomagtartó
Bocsi, elobb veletlen a modositas gombra nyomtam, nem az idezesre... Cheesy

No szal:
 
"Tudom hogy pont olyan szinu... Smiley
Es nem azt mondtam, hogy ronda szinu elvalaszto sav, hanem hogy ronda elvalaszto sav. Nem ugyan az. Nem a szinevel van bajom hanem az otletevel.

No udv!"
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #209 Dátum: 2006 Március 16, 15:52:08 »

Ezen a kepen eszre se vettem a tetocsomagtartot... De most hogy igy mondod...
Hat ok, ahogy gondolod... De azert a ronda elvalaszto savot kiszeded? Meg akkor mar ird bele a neved is... Smiley

Udv!

hát az a ronda elválasztó sáv pont olyan ronda színű, mint a háttér, micsoda véletlen...majd ha jobb körülmények közt leszek, kiszedem. meg ha jobb képek állank rendelkezésemre, lesz jobban látható csomagtartó
« Utoljára szerkesztve: 2006 Március 16, 16:03:44 írta Lazly »

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #208 Dátum: 2006 Március 16, 15:33:56 »

2XX regisztrált tag van, ebből 3 rakott fel képet. majd az 50. után nézzük meg, hogy belepasszol e, vagy sem. nincs egy kiemelhető jellegzetes pont, szeretném az első-hátsó lámpákat, a tetőcsomagtartót, a kerekeket, a kormányt, meg az összeképet is, de ennyi fért el hirtelen és ennyiről volt képem.
Ezen a kepen eszre se vettem a tetocsomagtartot... De most hogy igy mondod...
Hat ok, ahogy gondolod... De azert a ronda elvalaszto savot kiszeded? Meg akkor mar ird bele a neved is... Smiley

Udv!
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #207 Dátum: 2006 Március 16, 15:18:03 »

Nyugi..... Mar kitettem, mint olvashattad.
A bajom az egyseg vele...

No akkor:
<beszúrt kép törölve>
<beszúrt kép törölve>
<beszúrt kép törölve>
Eddig ezek vannak fent.


Szerintem nem illik bele a tied. Es nem az auto miatt... Peladul a lampassat rakod be kicsit elnyujva, (hasonlo mint az enyem) az tok jol nezne ki. Es ne mond, hogy ismersz megegy olyan autot, ami igy nez ki elolrol... Smiley (ezt en inkabb mondhatnam...)
Semmi kep nem akarsz egy kepbol vagni egy jelegzetes reszletet? Tenyleg csak az egyseg miatt.

Es szeretnem megin megemliteni, meg mielott nagyon elfajul a dolog, mint a forumnal. Nem az a cel, hogy adott esetben pl, neked ne legyen fent keped. Az a cel, hogy dulore jussunk, ami mindenkinek jo, mindenkinek tetszik.

No udv!

2XX regisztrált tag van, ebből 3 rakott fel képet. majd az 50. után nézzük meg, hogy belepasszol e, vagy sem. nincs egy kiemelhető jellegzetes pont, szeretném az első-hátsó lámpákat, a tetőcsomagtartót, a kerekeket, a kormányt, meg az összeképet is, de ennyi fért el hirtelen és ennyiről volt képem.

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #206 Dátum: 2006 Március 16, 15:09:54 »

hát pár apróság: 1 képből kurvára nem látszik semmi márcsak a torzítás miatt is. ha ez nem jó, ne legyen semmi, abból nemtudom bemutatni az autóm. egy széthúzott motorháztető BlackP felirattal sokat elárul az autómról...

2 valami gagyi szerkesztővel vakartam össze 5 képből a 3 jobbat és raktam össze, ez van.

3 az átalad megadott méretű képhez nem vagdaltam ki pontos méretre az összes képet, főleg, hogy az arányokat is ki kellett volna számolnom és aszerint kijelölni, ami mint mondtam ismeretlen szerkesztővel nem könnyű. ebben benne is van a válasz, igen, direkt vannak háttérkép színű sávok, hogy el legyen választva, ne csak a jobb zsélén legyen egy nagy csík, mert akkor fura lenne, hogy nem passzol a méret.

a nevem egyszerűen lemaradt, tőlem ráírhatod Smiley

szal nekem ez a forma jobban bejön, mint egy darabka az autóból, és a buszom még így sincs rajta, ha ez nektek nem felel meg, ne tegyétek ki, bár nemértem a problémádat, de mindegy
Nyugi..... Mar kitettem, mint olvashattad.
A bajom az egyseg vele...

No akkor:



Eddig ezek vannak fent.


Szerintem nem illik bele a tied. Es nem az auto miatt... Peladul a lampassat rakod be kicsit elnyujva, (hasonlo mint az enyem) az tok jol nezne ki. Es ne mond, hogy ismersz megegy olyan autot, ami igy nez ki elolrol... Smiley (ezt en inkabb mondhatnam...)
Semmi kep nem akarsz egy kepbol vagni egy jelegzetes reszletet? Tenyleg csak az egyseg miatt.

Es szeretnem megin megemliteni, meg mielott nagyon elfajul a dolog, mint a forumnal. Nem az a cel, hogy adott esetben pl, neked ne legyen fent keped. Az a cel, hogy dulore jussunk, ami mindenkinek jo, mindenkinek tetszik.

No udv!
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #205 Dátum: 2006 Március 16, 15:01:14 »

Hmmm, ezzel 2 baj is van. Az egyik hogy nem egy kepbol al. Vegulis talan jo lenne tobb kepbol is, szepen osszemosva, mondjuk max 2 kepbol. De Szerintem jobb lenne egy. Mint amiket most is latsz... No meg szurke sav van az osszeillesztesi hatroknal. Direkt?
Aztan a neved sincs a bal also sarokban, de vegulis azt en is oda tudom loni utolag.

Berakom, aztan letszi csereld... Smiley

hát pár apróság: 1 képből kurvára nem látszik semmi márcsak a torzítás miatt is. ha ez nem jó, ne legyen semmi, abból nemtudom bemutatni az autóm. egy széthúzott motorháztető BlackP felirattal sokat elárul az autómról...

2 valami gagyi szerkesztővel vakartam össze 5 képből a 3 jobbat és raktam össze, ez van.

3 az átalad megadott méretű képhez nem vagdaltam ki pontos méretre az összes képet, főleg, hogy az arányokat is ki kellett volna számolnom és aszerint kijelölni, ami mint mondtam ismeretlen szerkesztővel nem könnyű. ebben benne is van a válasz, igen, direkt vannak háttérkép színű sávok, hogy el legyen választva, ne csak a jobb zsélén legyen egy nagy csík, mert akkor fura lenne, hogy nem passzol a méret.

a nevem egyszerűen lemaradt, tőlem ráírhatod Smiley

szal nekem ez a forma jobban bejön, mint egy darabka az autóból, és a buszom még így sincs rajta, ha ez nektek nem felel meg, ne tegyétek ki, bár nemértem a problémádat, de mindegy

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #204 Dátum: 2006 Március 16, 14:37:38 »

kezdetnek, aztán majd lehet, hogy cserét kérek
Hmmm, ezzel 2 baj is van. Az egyik hogy nem egy kepbol al. Vegulis talan jo lenne tobb kepbol is, szepen osszemosva, mondjuk max 2 kepbol. De Szerintem jobb lenne egy. Mint amiket most is latsz... No meg szurke sav van az osszeillesztesi hatroknal. Direkt?
Aztan a neved sincs a bal also sarokban, de vegulis azt en is oda tudom loni utolag.

Berakom, aztan letszi csereld... Smiley
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #203 Dátum: 2006 Március 16, 13:17:20 »

kezdetnek, aztán majd lehet, hogy cserét kérek

[melléklet törölve a rendszer által]

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #202 Dátum: 2006 Március 16, 10:29:55 »

azt gondoltam Smiley)
csak gondoltam segít, ha nem csak azt mondom, hogy kiírja, hanem ezt is, hogy hol...
nemlátom a csodás php-s visszazsámolót az oldalon, pedig csak két sor Tongue
javitva... Smiley
No berakom a kozlemenyek reszbe hogy mindenki kuldjon be kepet... Smiley
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #201 Dátum: 2006 Március 16, 08:07:54 »

Igen, az meg a koltozesbol maradt hatra... Smiley Nem a kepekkel erkezett.... Cheesy
Udv!

azt gondoltam Smiley)
csak gondoltam segít, ha nem csak azt mondom, hogy kiírja, hanem ezt is, hogy hol...
nemlátom a csodás php-s visszazsámolót az oldalon, pedig csak két sor Tongue

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #200 Dátum: 2006 Március 16, 00:21:44 »

most ilyet is látok a megjelenő kép felett:

Log directory is not writable - please CHMOD ../../e107_plugins/log/logs to 777
Igen, az meg a koltozesbol maradt hatra... Smiley Nem a kepekkel erkezett.... Cheesy
Udv!
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #199 Dátum: 2006 Március 15, 23:11:12 »

most ilyet is látok a megjelenő kép felett:

Log directory is not writable - please CHMOD ../../e107_plugins/log/logs to 777

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #198 Dátum: 2006 Március 15, 22:59:20 »

Ha ugy van megcsinalva az oldal, akkor a fomenu igy is ugy is mindig lathato. (egyszeru pelda: index.hu)
A frame eleg barbar dolog, regi elkepzeles volt, de megbukott, nem veletlen. Eleg maceras. Nincs 2 bongeszo, ami ugyan ugy jeleniti meg. (pl regi oldal IE alatt is Mozilla, vagy firefox alatt)
Desinget nem lehet ra epiteni. Kiforratlan.
(pl vegyuk a regi oldalt. Raksz bele egy kepet a jobb oldalra, mondjuk. Es kozepre akarod zarni. Hogy csinalod meg azt, hogy a kepernyo kozepere zarja, es ne a frame kozepere?)

nem kértem, hogy bal oldalt legyen a menü, csak, hogy látszódjon, mert kellhet és nincs értelme úgy oldalt csinálni, hogy nemis látszik

a framekről meg a weboldalkészítésről inkább nem nyitok vitát, csináltam már pár oldalt, kerestem is vele pénzt, ízlés kérdése, én használom a frameket, hasznos, ennyi. szerinted lejárt, szerintem meg baromság

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #197 Dátum: 2006 Március 15, 21:31:02 »

én pl. mindig a fórumot használom, önálló ablakban. a saját url-jéről (a régit is így használtam).

ha kell valami az oldalról, akkor nem vagyok lusta beírni a címsorba, hogy bogarhatu enter.
A cel az, hogy ez megvaltozzon. Eddig en is azt csinaltam, mivel magan az oldalon semmi valtozas nem tortent. De azert lenne uj oldal, hogy az kenyelmes, attekintheto legyen, egyseges desingel, vonzo kulsovel. Smiley Smiley

Szoval majd nezzuk meg a veget, es remelem elkezdodnek a cikk irasok, vagyis mindenki beszamolokat fog irogatni, feltoltei a sajat torteneteit, es a tobbi es a tobbi... Smiley

Ooooo, megcsinaltam az oldal tetejen (egyenlore csak 2 kepbol) a veletlen fejlecet. Smiley Kuldjetek a kepekt... Minnel tobb lesz annal szinesebb (meg1x az infok: felbontas: 502*90, formatum: png, kep tartalma: sajat bogaradrol egy jellemzo, szep kep. Ha problema van kuld el az egesz kepet, es hogy mit szeretnel kivagatni belolle, megoldjuk)

Es meg1x felhivom a figyelmet: az oldalra kulon kell regisztralni. Viszont az oldal olvasasahoz nem szukseges reg, csupan tartalom feltoltesehez (akarmilyen tartalomrol van is szo... cikk, link, letoltes, naptari bejegyzes, vagy akarmi... Smiley )

Udv!
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #196 Dátum: 2006 Március 15, 21:26:38 »

használhatatlan a frame? beszéljünk erről. tfh kell valakinek Maresz címe, ottvan balra a hasznos címeknél..ja, hogy nincs olyan? érted, mivel a fórum az oldal része, így jó lenne, ha a főmenü mindig látható lenne szerintem. nem divat kérdése az oldal, hanem használhatóság. én pl szeretem a frameket, a fontos dolgok mindig láthatók és nem foglal sok helyet, viszont hasznos.

akkor miről szól a szavazás? nem teljesen értem a szélességet, most fullscreenben van a fórum
Ha ugy van megcsinalva az oldal, akkor a fomenu igy is ugy is mindig lathato. (egyszeru pelda: index.hu)
A frame eleg barbar dolog, regi elkepzeles volt, de megbukott, nem veletlen. Eleg maceras. Nincs 2 bongeszo, ami ugyan ugy jeleniti meg. (pl regi oldal IE alatt is Mozilla, vagy firefox alatt)
Desinget nem lehet ra epiteni. Kiforratlan.
(pl vegyuk a regi oldalt. Raksz bele egy kepet a jobb oldalra, mondjuk. Es kozepre akarod zarni. Hogy csinalod meg azt, hogy a kepernyo kozepere zarja, es ne a frame kozepere?)
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #195 Dátum: 2006 Március 15, 21:15:55 »

én pl. mindig a fórumot használom, önálló ablakban. a saját url-jéről (a régit is így használtam).

ha kell valami az oldalról, akkor nem vagyok lusta beírni a címsorba, hogy bogarhatu enter.

minek kell weboldal? mindenki kepeszt majd, hogy csináljon X*X-es képet, de senki nem fogja látni, mert úgyis a fórumot nézi Wink

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető AZS
Hozzászólások: 11742


« Hozzászólás #194 Dátum: 2006 Március 15, 21:07:47 »

akkor miről szól a szavazás? nem teljesen értem a szélességet, most fullscreenben van a fórum

én pl. mindig a fórumot használom, önálló ablakban. a saját url-jéről (a régit is így használtam).

ha kell valami az oldalról, akkor nem vagyok lusta beírni a címsorba, hogy bogarhatu enter.
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #193 Dátum: 2006 Március 15, 21:03:07 »

Olyan nincs. Mivel a kerdes egyedul a forum megjelenesenek a szelesegere vonatkozik. Smiley Hasonlit a regi oldalra, mert az is teljes kepernyoszelessegen volt. Smiley
Egyebkent meg frames oldalt akarsz? A frame egy eleg otromba es hasznalhatatlan dolog. Raadasul a nagy frame divatnak mar reg vege...

No udv!

használhatatlan a frame? beszéljünk erről. tfh kell valakinek Maresz címe, ottvan balra a hasznos címeknél..ja, hogy nincs olyan? érted, mivel a fórum az oldal része, így jó lenne, ha a főmenü mindig látható lenne szerintem. nem divat kérdése az oldal, hanem használhatóság. én pl szeretem a frameket, a fontos dolgok mindig láthatók és nem foglal sok helyet, viszont hasznos.

akkor miről szól a szavazás? nem teljesen értem a szélességet, most fullscreenben van a fórum

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #192 Dátum: 2006 Március 15, 20:11:30 »

No akkor bemutatom amit en csinaltam a bogaramrol!
Mindenki kepszerkesztesre fel! Smiley

[melléklet törölve a rendszer által]
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #191 Dátum: 2006 Március 15, 19:56:43 »

igen, opera, itthon ezt használom.

a szavazásnál melyik az a menüpont, hogy hasonlítson a régi oldalra?
Olyan nincs. Mivel a kerdes egyedul a forum megjelenesenek a szelesegere vonatkozik. Smiley Hasonlit a regi oldalra, mert az is teljes kepernyoszelessegen volt. Smiley
Egyebkent meg frames oldalt akarsz? A frame egy eleg otromba es hasznalhatatlan dolog. Raadasul a nagy frame divatnak mar reg vege...

No udv!
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #190 Dátum: 2006 Március 15, 17:38:55 »

Az kellemetlen... Sad Opera? ... Sad No majd megoldjuk ezt is
Elmeletileg a forum tetejen majd helyet kap egy link, ami vissza vezet, vagy valami... Meg nem tudom, de meg lesz ez oldva...

igen, opera, itthon ezt használom.

a szavazásnál melyik az a menüpont, hogy hasonlítson a régi oldalra?

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #189 Dátum: 2006 Március 15, 17:34:54 »

hogy jutok vissza az oldalra, ha onna kellene valami? nemlátok linket. nálam ugyanabban az ablakban nyílik meg, mint amiben a főoldal van
Az kellemetlen... Sad Opera? ... Sad No majd megoldjuk ezt is
Elmeletileg a forum tetejen majd helyet kap egy link, ami vissza vezet, vagy valami... Meg nem tudom, de meg lesz ez oldva...
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #188 Dátum: 2006 Március 15, 17:29:22 »

hogy jutok vissza az oldalra, ha onna kellene valami? nemlátok linket. nálam ugyanabban az ablakban nyílik meg, mint amiben a főoldal van

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #187 Dátum: 2006 Március 15, 16:05:07 »

ÁÁÁ dehogy.
Lakatos munka után van, le akarom tisztítani az alját ameddig lehet és újraépíteni valamiféle korrózió védelmet.Belsőterek szintén.
Ez lesz a legnyagyobb meló.
Fék futómű minden porcikáját megnézni, kicserélni.
Fényező, új kárpit.
Összerakás.
Sok idő még, és várom a jóidőt mert nem szertek hidegben dolgozni.
Hat igen, eleg kellemetlen... Smiley
De ugye zert josz rajzasra... Smiley
1303LS
« Hozzászólás #186 Dátum: 2006 Március 15, 15:51:52 »

Smiley Rajzasra a geppel josz? Mik vannak meg rajta?

ÁÁÁ dehogy.
Lakatos munka után van, le akarom tisztítani az alját ameddig lehet és újraépíteni valamiféle korrózió védelmet.Belsőterek szintén.
Ez lesz a legnyagyobb meló.
Fék futómű minden porcikáját megnézni, kicserélni.
Fényező, új kárpit.
Összerakás.
Sok idő még, és várom a jóidőt mert nem szertek hidegben dolgozni.
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #185 Dátum: 2006 Március 15, 15:05:51 »

Remélem minél előbb.
Mert az már azt jelentené, hogy kész a gép.
Smiley Rajzasra a geppel josz? Mik vannak meg rajta?
1303LS
« Hozzászólás #184 Dátum: 2006 Március 15, 14:39:20 »

Sad Es mikor lesz rendes kep?

Remélem minél előbb.
Mert az már azt jelentené, hogy kész a gép.
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #183 Dátum: 2006 Március 15, 14:35:39 »

Sajnos az eredeti csak 640x480 körüli és abból vágtam ki a részletet ami csak 300 körüli széles volt.
Szóval nagyított.
Még a régi tulaj csinálta nem tudom mivel.
Sad Es mikor lesz rendes kep? Akkor addig berakjuk eszt, aztan majd megoldjuk... Smiley
Csak mert nagyon latszik rajta hogy nagyitott... Sad

Kerem az ilyet, ha van ra mod, mindenki kerulje el. Koszi!
1303LS
« Hozzászólás #182 Dátum: 2006 Március 15, 14:09:45 »

csutka = fasza... Smiley
Es ez mobillal keszitett kep? Vagy miert? Olyan mintha nagyitott lenne...
Az eredetit is el tudod kuldeni?
Udv!

Sajnos az eredeti csak 640x480 körüli és abból vágtam ki a részletet ami csak 300 körüli széles volt.
Szóval nagyított.
Még a régi tulaj csinálta nem tudom mivel.
Oldalak: 1 ... 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23
Nyomtatás
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.143 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.