www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktiváló e-mail?
2024 Március 28, 23:27:44

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Tawaszi Rallye
Budapest
2024. május 11.
920121 Hozzaszólás 218 Témában írta 1606 Felhasználó
Legújabb tag: Stoye
* Főoldal Bejelentkezés Regisztráció
Oldalak: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 23
Nyomtatás
Szerző Téma: A készülő weboldalt...  (Megtekintve 563694 alkalommal)
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #301 Dátum: 2006 Március 21, 11:05:20 »


jólvanmár, inkább örülj, hogy a szavazáshoz be lehet mutatni két példát. a fórum úgy nyíljon meg mint most, vagy mint a BlackP félén(a többi marad olyan, mint most)

és nem a szavazás a nemjó, hanem az, ha nem egyértelmű és nem várod meg, míg mondjuk legalább az aktív tagok szavaznak. akár a szóljatok ide topicba is beírni, hogy hé vazze, szavazzatok, ha érdekel mi lesz az oldallal.

kezdem azt hinni, hogy már csak kettőnket érdekel hogy nézzen ki az oldal
Nem latom hogy kik szavaztak. A rendszer nem irja ki, adatbazisban meg ezert nem fogok turkalni.

eddig is csak kettonket erdekelt. Ez az egyik ok, amiert nem irom be pl a szoljatok ide-be.

Udv!
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #300 Dátum: 2006 Március 21, 10:59:43 »

de mint mondtam en is megcsinalom ha megszavazzatok.
az volt a baj, hogy megy a fejem utan. most meg meg vannak szavaztatva a dolgok, de az nem jo...

nem csak az volt a bajom, hogy nincs epito jellegu javaslatod. Olvass vissza. Az is bajom volt hogy olyan dolgokon lovagolsz amit mar megbeszeltunk (es peldanak felhoztam a bongeszoket)

udv!


jólvanmár, inkább örülj, hogy a szavazáshoz be lehet mutatni két példát. a fórum úgy nyíljon meg mint most, vagy mint a BlackP félén(a többi marad olyan, mint most)

és nem a szavazás a nemjó, hanem az, ha nem egyértelmű és nem várod meg, míg mondjuk legalább az aktív tagok szavaznak. akár a szóljatok ide topicba is beírni, hogy hé vazze, szavazzatok, ha érdekel mi lesz az oldallal.

kezdem azt hinni, hogy már csak kettőnket érdekel hogy nézzen ki az oldal

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #299 Dátum: 2006 Március 21, 10:54:46 »

akkor úgytűnik még mindig nem fogtam fel, de a kérdés érthetetlen volt és nem emlékeztem, hogy bárki beírta volna, hogy régi mód(menü látszik mindig), új mód(új ablak).

"Hol a hiba? Mit csinalnal mashogy? Hadj tanuljak legyszi! Koszi" - jólvan, nyomathatod a hülyeséget, eddig azon rinyáltál nekem, hogy nincs építő javaslatom, előállok egy teljesen érthető és működő dologgal, most az a baj. és még én fikázok mindent. asszem igencsak könnyebb lett a szavazás, hogy meg lehet nézni: ilyen, vagy olyan legyen. annál építőb, minthogy csinálok egy hasonló oldalt, csak a másik elképzelés szerint, asszem nem lehet lenni.

u.i.: miért vagy ellene a framekenek? mert én azt használom? azon, amit csináltam, vannak frame-ek és láss csodát, működik! továbbmegyek 98%-ban úgy néz ki, mint a te oldalad. nekem nincs bajom a php-val, nincs bajom a layerekkel, viszont eddig is beváltak a frame-ek, nem 1, nem 2 nagy cégnek csináltunk már oldalt és fizettek rendesen, szal frame marad. nem kértem, hogy használd, én csak bemutattam az én elképzelésemet az oladalról.(uw szerveréről pontosan megy a számlálóm)
de mint mondtam en is megcsinalom ha megszavazzatok.
az volt a baj, hogy megy a fejem utan. most meg meg vannak szavaztatva a dolgok, de az nem jo...

nem csak az volt a bajom, hogy nincs epito jellegu javaslatod. Olvass vissza. Az is bajom volt hogy olyan dolgokon lovagolsz amit mar megbeszeltunk (es peldanak felhoztam a bongeszoket)

udv!
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #298 Dátum: 2006 Március 21, 08:21:53 »

No akkor tisztazando.

BlackP, nem ertem mire megy ki az egesz, legyszives tisztazd.

Volt ugye egy szavazas. Arrol volt szo, hogyha megszavazzatok, akkor bele lesz epitve az oldalba a forum. (en erre a verziora szavaztam.) Nem, az lett megszavazva, hogy nem kell. OK. Erre azt mondjatok, hogy nem ertettetek a kerdest, bla bla. Mondom ok, akkor lesz ujra szavazas.

Hol a hiba? Mit csinalnal mashogy? Hadj tanuljak legyszi! Koszi

u.i.: Miert vagy beleszeretve a framebe?

akkor úgytűnik még mindig nem fogtam fel, de a kérdés érthetetlen volt és nem emlékeztem, hogy bárki beírta volna, hogy régi mód(menü látszik mindig), új mód(új ablak).

"Hol a hiba? Mit csinalnal mashogy? Hadj tanuljak legyszi! Koszi" - jólvan, nyomathatod a hülyeséget, eddig azon rinyáltál nekem, hogy nincs építő javaslatom, előállok egy teljesen érthető és működő dologgal, most az a baj. és még én fikázok mindent. asszem igencsak könnyebb lett a szavazás, hogy meg lehet nézni: ilyen, vagy olyan legyen. annál építőb, minthogy csinálok egy hasonló oldalt, csak a másik elképzelés szerint, asszem nem lehet lenni.

u.i.: miért vagy ellene a framekenek? mert én azt használom? azon, amit csináltam, vannak frame-ek és láss csodát, működik! továbbmegyek 98%-ban úgy néz ki, mint a te oldalad. nekem nincs bajom a php-val, nincs bajom a layerekkel, viszont eddig is beváltak a frame-ek, nem 1, nem 2 nagy cégnek csináltunk már oldalt és fizettek rendesen, szal frame marad. nem kértem, hogy használd, én csak bemutattam az én elképzelésemet az oladalról.(uw szerveréről pontosan megy a számlálóm)

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #297 Dátum: 2006 Március 21, 00:06:26 »

No akkor tisztazando.

BlackP, nem ertem mire megy ki az egesz, legyszives tisztazd.

Volt ugye egy szavazas. Arrol volt szo, hogyha megszavazzatok, akkor bele lesz epitve az oldalba a forum. (en erre a verziora szavaztam.) Nem, az lett megszavazva, hogy nem kell. OK. Erre azt mondjatok, hogy nem ertettetek a kerdest, bla bla. Mondom ok, akkor lesz ujra szavazas.

Hol a hiba? Mit csinalnal mashogy? Hadj tanuljak legyszi! Koszi

u.i.: Miert vagy beleszeretve a framebe?
Sompi
« Hozzászólás #296 Dátum: 2006 Március 20, 22:05:15 »

sompi, a régi oldalon sem tűnt el a menü a fórum megnyitásakor Smiley
Ez igaz, de nekem jobban tetszik ha nincs ott a menüsor. Viszont ez esetben kell egy gomb ami visszavisz. ...de akárhogyan lesz nekem jó lesz! Smiley
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #295 Dátum: 2006 Március 20, 20:20:35 »

na de ehhez nem kell egy új oldalt csinálni! csak a linknél megadod, hogy új abalakban nyiljon meg vagy sem... ennyi... nem php?

csak azért csináltam újít, mert így szemléletes, nem akarom, hogy az legyen, így tudtam megmutatni mire gondolok.

sompi, a régi oldalon sem tűnt el a menü a fórum megnyitásakor Smiley

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Qzma
Hozzászólások: 7186


http://t2ab4sale.blog.hu/

« Hozzászólás #294 Dátum: 2006 Március 20, 19:48:01 »

hát én pont ezt csináltam Smiley

na de ehhez nem kell egy új oldalt csinálni! csak a linknél megadod, hogy új abalakban nyiljon meg vagy sem... ennyi... nem php?

http://t2ab4sale.blog.hu/   ÚJ A TEFONSZÁMOM:06203692740
Sompi
« Hozzászólás #293 Dátum: 2006 Március 20, 19:47:14 »

hát én pont ezt csináltam Smiley
Igen nekem a Blekpí-féle verzióban ez tetszik, hogy egy ablakban nyílik meg.
Igen a menüpontok is lehetnének feltünőbbek, viszont a bkekpí félében ha megnyílik a fórum nem tűnik el az oldal teteje a menűpontokkal.
Szerintem egy faszántos gomb kéne ami a fórumról visszavisz a honlapra....  Grin
Már ha érdekel valakit egy amatőr júzer véleménye!  Grin
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #292 Dátum: 2006 Március 20, 19:36:20 »

de miért nem lehet azt megcsinálni, hogy ugyan abban az ablakban nyiljon meg? és ne egy új ablakot nyisson. ez nem egy bonyolult dolog... szerintem

hát én pont ezt csináltam Smiley

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Qzma
Hozzászólások: 7186


http://t2ab4sale.blog.hu/

« Hozzászólás #291 Dátum: 2006 Március 20, 19:31:33 »

igen és ez lenne a lényege, hogy ne új ablakban nyíljon meg a fórum, mert senki nem fogja látni az oldalt. ha pedig így van, tök felesleges lesz az oldal.
amúgy most kb egyformára akartam az én verziómat a mostanival, de szerintem feltünőbb menüpontok is lehetnének, hogy látszódjon, ez menü

de miért nem lehet azt megcsinálni, hogy ugyan abban az ablakban nyiljon meg? és ne egy új ablakot nyisson. ez nem egy bonyolult dolog... szerintem

http://t2ab4sale.blog.hu/   ÚJ A TEFONSZÁMOM:06203692740
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #290 Dátum: 2006 Március 20, 19:21:11 »

nem azért mondom, de nekem full ugyan olyannak tűnik... semmivel sem jobb szerintem... ugyan azok az infók, csak kevesebb az ablak...

igen és ez lenne a lényege, hogy ne új ablakban nyíljon meg a fórum, mert senki nem fogja látni az oldalt. ha pedig így van, tök felesleges lesz az oldal.
amúgy most kb egyformára akartam az én verziómat a mostanival, de szerintem feltünőbb menüpontok is lehetnének, hogy látszódjon, ez menü

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Qzma
Hozzászólások: 7186


http://t2ab4sale.blog.hu/

« Hozzászólás #289 Dátum: 2006 Március 20, 19:02:04 »



nem azért mondom, de nekem full ugyan olyannak tűnik... semmivel sem jobb szerintem... ugyan azok az infók, csak kevesebb az ablak...

http://t2ab4sale.blog.hu/   ÚJ A TEFONSZÁMOM:06203692740
Nem elérhető Qzma
Hozzászólások: 7186


http://t2ab4sale.blog.hu/

« Hozzászólás #288 Dátum: 2006 Március 20, 18:59:01 »



nagyon jó volt az úgy !  Evil Evil Evil Evil

tessék csak vissza csinálni... (itt van a többi bogaras videó, ha érdeklen valakit : qzma.diwad.hu, qzma.freeblog.hu )

http://t2ab4sale.blog.hu/   ÚJ A TEFONSZÁMOM:06203692740
Nem elérhető EPE
Hozzászólások: 907


« Hozzászólás #287 Dátum: 2006 Március 20, 16:31:57 »

lazly....ezlenne az enyém

[melléklet törölve a rendszer által]

Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #286 Dátum: 2006 Március 20, 16:14:45 »

uraim, kezditek azt hinni, hogy csak a pofám jártatom, akkor erre rácáfolnék. nem kell egyből letámadni, délután meló közben hoztam össze és a lényege még mindig lazly oldala, csak kissé más formában:

http://blackpriest.uw.hu/bogarhatu/

itt lehet megnézni.

a képekből csak pár szerepel, nem szedtem le mindet, az saját script.
a login nem működik, mivel nem értek a php-hez és azt csak az elhelyezés miatt mutattam meg.
a számláló a saját scriptem, nem azt szeretném ott látni, részletkérdés.
a home és a fórum gomb működik rendesen, a többi behozza a mostani oldal fejlécét is, de nemis az a lényege, hanem, hogy miként jelenítse meg a fórumot.
a fejlécben persze nem ilyen ocsmány scroll lenne, hanem nemis lenne, mert felesleges

szóval az eddigi összes sírásom arra irányult, hogy egy ilyen formációt közelítsünk meg, ez funkcionálisan magasan veri a régi oldalt, elrendezésben viszont hasonlít rá, a menü, a login folyamatosan látható, a random kép is megvan és csak egy oldal kell hozzá.

lazly, tudom, framek vannak benne, de ettől függetlenül is működik szerintem

várom a véleményeket

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #285 Dátum: 2006 Március 20, 12:48:53 »

Ez nem ééér! Tongue
az új oldalon a videók között ott az én autóm, ahogy vezetek meg prögök, najó megengedtem Qzmának is hogy vezessen kicsit Grin, és persze ő magát is bevágta a videóba, (mert én jobb képet készítettem róla mint ő rólam  Evil )
Szóval az a kiírás hogy Qzma a jégen 2006 
Lazly majd légyszi írd át mondjuk Typ117 és Qzma a jégen-re 
köcce Smiley
No Smiley

Akkor javitom a kiirast.

BlackP, tudom hogy annyi a javitas, de igy is kestem, innen meg nincs FTP eleres. Sad Majd este megcsinalom.

Udv!
Nem elérhető Typ117
Hozzászólások: 18387


1969

« Hozzászólás #284 Dátum: 2006 Március 20, 12:10:49 »

Ez nem ééér! Tongue
az új oldalon a videók között ott az én autóm, ahogy vezetek meg prögök, najó megengedtem Qzmának is hogy vezessen kicsit Grin, és persze ő magát is bevágta a videóba, (mert én jobb képet készítettem róla mint ő rólam  Evil )
Szóval az a kiírás hogy Qzma a jégen 2006 
Lazly majd légyszi írd át mondjuk Typ117 és Qzma a jégen-re 
köcce Smiley
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #283 Dátum: 2006 Március 20, 11:39:27 »

Valoban. De PHP ugye akkor frissul, ha ujra meghivjak az oldalt, vagy max napi frissulest lehet csinalni. Igyhat maradt a javascript, es talaltam ezt a szep egyszeru scriptet. Ennyi. Nekem tetszik hogy masodpercenkent szamol vissza.

No megyek eltere. Uf!
akkor most miért is szar a script? na mindegy.

<script LANGUAGE="JavaScript" type="text/javascript">
...

sec = (secondsRound == 1||secondsRound == 0) ? " mp" : " sec";
min = (minutesRound == 1||minutesRound == 0) ? " min" : " min, ";
hr = (hoursRound == 1||hoursRound == 0) ? " h" : " h, ";
dy = (daysRound == 1||daysRound == 0)  ? " nap" : " day, "

...
</script>

ennyit kellene javítani. hát szerintem nem nagyszám.

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #282 Dátum: 2006 Március 20, 11:33:50 »

ha már így kérded, akkor igen, őt is baszogatom, hogy mi van már.

nem fogok belekötni, ha mondjuk várunk két hetet és mondjuk olvasottabb topickba is beírod, hogy itt lehet szavazni, később ne legyen sírás a változások miatt. aki nem olvassa ezt a topicot, az csak nyeli, mint kacsa a nokedlit a sok új nemkivánt változást.

akkor félreolvastam, te reklámoztad, hogy php-ben két sorból megírod a visszaszámlálót, nem gondoltam, hogy két sort kimásolsz.

és csakazértsem javítod ki, ugye? Tongue
Valoban. De PHP ugye akkor frissul, ha ujra meghivjak az oldalt, vagy max napi frissulest lehet csinalni. Igyhat maradt a javascript, es talaltam ezt a szep egyszeru scriptet. Ennyi. Nekem tetszik hogy masodpercenkent szamol vissza.

No megyek eltere. Uf!
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #281 Dátum: 2006 Március 20, 11:27:33 »

Szerinted hanyan olvassak ezt a topicot? Es vegulis ezt meg is ertem, ha valakit nem erdekel hogy mi lesz, csak szeretne mar latni. Pont ezert a 15 szavazat legyen eleg (most pl ugy 12 van, 4 napja futo szavazason.) Ez megint csak a szavakon lovaglas. Ha most kiveszem ezt es vissza rakom a regit, akkor meg az lesz a baj hogy ez volt keveset kint. Mindenkep bele fogsz kotni...

Nem a haverodat szoltam le. Csupan megemlitettem, hogy ot is baszogatod, hogy miert nincs mar kesz ez mar az?

Valoban az lenne a kovetkezetes, hogy egy nyelven irjunk meg egy dolgot. Csak hogy, ezt mint mondtam, nem en irtam. Es en csupan beraktam, felmerulo hibakat javitottam meg beallitottam. Es hidd el, nem vettem eszre. Pont ezert lehetett volna rendessen is szolni.

Oszinten szolva arra szamitottam hogy keresnek szo szerint beirod amit en irtam.

No udv!

ha már így kérded, akkor igen, őt is baszogatom, hogy mi van már.

nem fogok belekötni, ha mondjuk várunk két hetet és mondjuk olvasottabb topickba is beírod, hogy itt lehet szavazni, később ne legyen sírás a változások miatt. aki nem olvassa ezt a topicot, az csak nyeli, mint kacsa a nokedlit a sok új nemkivánt változást.

akkor félreolvastam, te reklámoztad, hogy php-ben két sorból megírod a visszaszámlálót, nem gondoltam, hogy két sort kimásolsz.

és csakazértsem javítod ki, ugye? Tongue

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #280 Dátum: 2006 Március 20, 11:20:21 »

figyu, most izélhetsz a scripten, hogy miért teszi temp-be, miért nem, de azt nem verheted rám, hogy mit hogy csinál egy böngésző. nem kell különösebb tudás hozzá, hogy megértse akárki, hogy az nem a script hibája volt.

az lehet, hogy sokba kerülne, de egy te vállaltad, ezt ne felejtsd el és igen, hozzátartozik, hogy nem lesz minden jó, amit csinálsz.(amúgy a felháborodásod után nemhinném, hogy le kell szólni a havert, aki ugyancsak ingyen csinál[ná] az új design-t)

figyu, ha egyszer elindítasz egy szavazást, aztán lezárod, aztán kiderül, hogy nemis értették, aztán közlöd, hogy ez most nem érdkees, majd visszatérünk, aztán megsértődsz, ha szólok, akkor ebből mire következtessek? arra, hogy téged ez nem érdekel, megy minden, ahogy kitaláltad.1 hetes szavazások,, 250 emberből még a 10% sem szavaz és már lezárod, majd visszatérünk rá dumával. akkor minek kell elindítani? legalább 1 dolgot csinálj végig és utána jöjjön a következő. ez csak szimpla következetesség. párhuzamosan is futhat x szavazás és jelezheti mindenki, hogy nemérti mi van, akkor át kell írni. amit én indítottam, át tudtam írni érdekes módon.

böngészős dolgokra meg nem azt írtam, hogy most van hiba, ha van, úgyis szólok, hanem a korábbiak.

az, hogy a dátum hogy legyen kiírva, tökmindegy hogy mondtam volna, hogy legyen már következetes, az neked már baszogatás. egy dologban vagy következetes, hogy én mit és hogy mondok, az mindegy.

tessék: légy oly jó webmester és az idő formátumát írd ki egységes angol vagy magyar rövidítésekkel, úgy sokkal igényesebb lenne. hálás köszönettel: BlackP

megfelel?
Szerinted hanyan olvassak ezt a topicot? Es vegulis ezt meg is ertem, ha valakit nem erdekel hogy mi lesz, csak szeretne mar latni. Pont ezert a 15 szavazat legyen eleg (most pl ugy 12 van, 4 napja futo szavazason.) Ez megint csak a szavakon lovaglas. Ha most kiveszem ezt es vissza rakom a regit, akkor meg az lesz a baj hogy ez volt keveset kint. Mindenkep bele fogsz kotni...

Nem a haverodat szoltam le. Csupan megemlitettem, hogy ot is baszogatod, hogy miert nincs mar kesz ez mar az?

Valoban az lenne a kovetkezetes, hogy egy nyelven irjunk meg egy dolgot. Csak hogy, ezt mint mondtam, nem en irtam. Es en csupan beraktam, felmerulo hibakat javitottam meg beallitottam. Es hidd el, nem vettem eszre. Pont ezert lehetett volna rendessen is szolni.

Oszinten szolva arra szamitottam hogy keresnek szo szerint beirod amit en irtam.

No udv!
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #279 Dátum: 2006 Március 20, 11:12:01 »

figyu, most izélhetsz a scripten, hogy miért teszi temp-be, miért nem, de azt nem verheted rám, hogy mit hogy csinál egy böngésző. nem kell különösebb tudás hozzá, hogy megértse akárki, hogy az nem a script hibája volt.

az lehet, hogy sokba kerülne, de egy te vállaltad, ezt ne felejtsd el és igen, hozzátartozik, hogy nem lesz minden jó, amit csinálsz.(amúgy a felháborodásod után nemhinném, hogy le kell szólni a havert, aki ugyancsak ingyen csinál[ná] az új design-t)

figyu, ha egyszer elindítasz egy szavazást, aztán lezárod, aztán kiderül, hogy nemis értették, aztán közlöd, hogy ez most nem érdkees, majd visszatérünk, aztán megsértődsz, ha szólok, akkor ebből mire következtessek? arra, hogy téged ez nem érdekel, megy minden, ahogy kitaláltad.1 hetes szavazások,, 250 emberből még a 10% sem szavaz és már lezárod, majd visszatérünk rá dumával. akkor minek kell elindítani? legalább 1 dolgot csinálj végig és utána jöjjön a következő. ez csak szimpla következetesség. párhuzamosan is futhat x szavazás és jelezheti mindenki, hogy nemérti mi van, akkor át kell írni. amit én indítottam, át tudtam írni érdekes módon.

böngészős dolgokra meg nem azt írtam, hogy most van hiba, ha van, úgyis szólok, hanem a korábbiak.

az, hogy a dátum hogy legyen kiírva, tökmindegy hogy mondtam volna, hogy legyen már következetes, az neked már baszogatás. egy dologban vagy következetes, hogy én mit és hogy mondok, az mindegy.

tessék: légy oly jó webmester és az idő formátumát írd ki egységes angol vagy magyar rövidítésekkel, úgy sokkal igényesebb lenne. hálás köszönettel: BlackP

megfelel?

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Qzma
Hozzászólások: 7186


http://t2ab4sale.blog.hu/

« Hozzászólás #278 Dátum: 2006 Március 20, 11:04:15 »

Rendszergazda vagyok. Ha röhögni látsz, mentsél!  Evil

http://t2ab4sale.blog.hu/   ÚJ A TEFONSZÁMOM:06203692740
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #277 Dátum: 2006 Március 20, 10:54:20 »

előszöris a scriptről faszságot mondtál. ha meg tényleg elindul meghívás nélkül, akkor ott valami isteni csoda történt és megtérek. amúgymeg elküldtem a scriptet, majd mondtad, hogy jobb lenne, ha nem a headben lenne, hanem a bodíban, meló mellett fél óra volt és megkaptad úgy, de még mindig kitakarta a menü, mert vlaamit bénáztál. asszem én elég hamar reagáltam a dologra...
ja télleg, engem nem, meg azt a csomó embert, aki velem értett egyet. ezt hívják elnyomásnak, vágod?
nem szavaztam semmire, mert mint alább is írtam és még 3an jelezték, nem értettük mi a szavazás. olvass vissza.
a design-t a haverom csinálja, nem én, szal megadhatom a számát, hogy ő meló mellett ingyen miért nem csinálja hamarabb  Kiss
te ebből élsz? nem jósolok nagy jövőt neked. profi lehetsz, ha azt mondod a megrendelőnek, hogy az oldal egyes részei bizony nem mennek, de használjon más böngészőt, más oprendszert, akkor majd menni fog...tudod egy weboldalnak az a lényege, hogy platformfüggetlen(remélem neked nem kell elmagyarázni mi az). namost ha már két különböző böngészőn se megy, az eléggé szomorú. ez nem a saját játékoldalad, vedd már észre. csinálj lezli.hu-t, ott csinálsz amit akarsz. ja belefáradtál, bocs, hogy kritizálni merek egy olyan dolgot, ami nem jó. kezd bizar lenni ez nekem...de tudodmit, örülhetsz magadnak, innentől köpök a weboldalra, úgyis szar, nem fogom tovább fikázni, úgyis szarsz rá ki mit mond, hacsak nem a segged nyalja, 1 gonddal kevesebb. mostmár reménykedünk, hogy esetleg a fórumot meghagyod...nem az ötleteiddel van baj, csak hogy jót is mondjak
Ha valami elindul ugy egy adott bongeszoben, hogy az ott sincs, akkor ugye cache-elve van. Erre ki kell adni egy parancsot hogy a cimmel kapcsolatos minden cache-et toroljon, es akkor megoldodik. A kerdes az, hogy HTMLbol miert rakott el reszleteket, amikor ugye azt nem illik. No mind1, nem erdekel.
Mint emlitettem, java scriptel nem foglalkozok. Olyan szinten max, hogy hasznalni tudjam, de nem irok. PHPban utazok, meg CSSben.

Olvastam, hogy nem ertettek e megfogalmazast. Es mit reagaltam ra? Olvass vissza.

Nos, a bogarhatu.hu rendszere jelenleg akkora, ami nem keves penzbe kerulne...
En ezt ugye ingyen csinalom. Szabadidomben. Bocs, ha meg van kepem fikazni egy ket bongeszot. Es bocs, ha nem dolgzok rajta ejt nappal, mintha fizetos melo lenne. Tudod van nekem egyeb elfoglaltsagom is. Tenyleg bocs.
Egyebkent mi nem megy 2 kulonbozo bongeszon se? En ha jol emlekszem, minden bongeszospecifikus hibat javitottam. Szolj ha van meg. Az hogy fikazok egy bongeszot, az nem azt jelenti hogy nem javitom ki a hibat.

Mar parszor leirtad hogy vegre beken hagysz, de meg nem jutottunk el odaig.

Tudod mit, akkor most en oszinte leszek veled, es leirom mi a bajom veled, miert nem veszlek mar komolyan:

Nem vagy epitojellegu, en inkabb a baszogatast erzem ki belolle.
"talán azért nem írtam meg mp pontossággal, mert baromság, a napok pont elegek. de ha már csinálsz valamit, legyél igényes. és asszem igazán nem kihívás átírni két kurva betűt, az még nem frame. vagy tiltja a vallásod?" helyett: "fasza hogy szereztel scriptet. Legyszi pingald at a 'h'-t 'órá'-ra, mert boki a szemem. Smiley Koszi"

Ugyanazon a szavon 3 napot lovagolsz
Pl most ez a forum szavazas tema. Megertettem hogy tobben felreertettetek, erre mondom hogy ok, varjunk ezzel a szavazassal is, amig kicsit felfut, aztan ujra lesz forumos. Erre 3xszorra josz fel vele hogy most azonnal akarsz szavazni. Erre tenyleg azt tudom mondani, hogy bocs, ez van.

Nem figyeled a tenyleges torteneseket
pl: bongeszo hibak. Igen valoban vannak olyan hibak amik bar ugye a W3 szabvanyban benne vannak, IE baszik megcsinalni. Es en ezert szidkozodok valoban. DE ettol meg figyelemmel vagyok arra hogy nagyon sokan hasznaljak, es javitom ezeket. Ezt se ertem min kell ezen kiakadni egy barati tarsasagban.

Azrhiszem most hirtelen ennyi, udv!
1303LS
« Hozzászólás #276 Dátum: 2006 Március 20, 09:32:04 »

Nehogy abbahagyjátok!! Wink

Különben is miért nincs rajtatok sapka.
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #275 Dátum: 2006 Március 20, 08:22:10 »

A lelkes amator ezzel foglalkozik. Smiley

Egyebkent azert mondtam amit mondtam a scriptedrol, mert ha mar kopdosunk egymas levesebe az kolcsonos legyen.
Meghalgattam a tobbseget. Csak teged nem. Bocsi, beleuntam. Szerintem ezt barki megertheti.
Mond csak, mire szavaztal forum ugyben?
Van kedved folytatni az oldalt? De csak annyira legyel aktiv mint desing ugyben.
Ne vedd a szivedre, de ha mar baszogatjuk egymast.

No udv!

előszöris a scriptről faszságot mondtál. ha meg tényleg elindul meghívás nélkül, akkor ott valami isteni csoda történt és megtérek. amúgymeg elküldtem a scriptet, majd mondtad, hogy jobb lenne, ha nem a headben lenne, hanem a bodíban, meló mellett fél óra volt és megkaptad úgy, de még mindig kitakarta a menü, mert vlaamit bénáztál. asszem én elég hamar reagáltam a dologra...
ja télleg, engem nem, meg azt a csomó embert, aki velem értett egyet. ezt hívják elnyomásnak, vágod?
nem szavaztam semmire, mert mint alább is írtam és még 3an jelezték, nem értettük mi a szavazás. olvass vissza.
a design-t a haverom csinálja, nem én, szal megadhatom a számát, hogy ő meló mellett ingyen miért nem csinálja hamarabb  Kiss
te ebből élsz? nem jósolok nagy jövőt neked. profi lehetsz, ha azt mondod a megrendelőnek, hogy az oldal egyes részei bizony nem mennek, de használjon más böngészőt, más oprendszert, akkor majd menni fog...tudod egy weboldalnak az a lényege, hogy platformfüggetlen(remélem neked nem kell elmagyarázni mi az). namost ha már két különböző böngészőn se megy, az eléggé szomorú. ez nem a saját játékoldalad, vedd már észre. csinálj lezli.hu-t, ott csinálsz amit akarsz. ja belefáradtál, bocs, hogy kritizálni merek egy olyan dolgot, ami nem jó. kezd bizar lenni ez nekem...de tudodmit, örülhetsz magadnak, innentől köpök a weboldalra, úgyis szar, nem fogom tovább fikázni, úgyis szarsz rá ki mit mond, hacsak nem a segged nyalja, 1 gonddal kevesebb. mostmár reménykedünk, hogy esetleg a fórumot meghagyod...nem az ötleteiddel van baj, csak hogy jót is mondjak

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #274 Dátum: 2006 Március 19, 22:46:47 »

a képemről lefelejtettem a nevem.. kicserélnétek? köszi.
lecserelve. Smiley
Nem elérhető Typ117
Hozzászólások: 18387


1969

« Hozzászólás #273 Dátum: 2006 Március 19, 22:02:58 »

a képemről lefelejtettem a nevem.. kicserélnétek? köszi.

[melléklet törölve a rendszer által]
Sompi
« Hozzászólás #272 Dátum: 2006 Március 19, 21:01:28 »

Cool... Smiley
Be is van rakva... Smiley
Grin
Köcce! Grin
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #271 Dátum: 2006 Március 19, 21:00:10 »

HAHÓ ADMINOK!
No én is fabrikáltam egy ilyenet. Grin

Cool... Smiley
Be is van rakva... Smiley
Sompi
« Hozzászólás #270 Dátum: 2006 Március 19, 20:52:47 »

HAHÓ ADMINOK!
No én is fabrikáltam egy ilyenet. Grin


[melléklet törölve a rendszer által]
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #269 Dátum: 2006 Március 19, 20:50:21 »

ha most azt mered mondani, hogy az én scriptemet te nemis hívtad meg és azért indult el(vissza tudom keresni, hogy ezt írtad), akkor elédállok és képenröhöglek. amúgymeg honnan tudjam te ott mit bénázol el? na nehogymár ezért is én legyek a hibás.

tudod mi a véleményem? egy lelkes amatőr vagy, akik baszik mások véleményere akkor, ha az nem egyezik az övével. önkényeskedsz, eljátszod az irgalmast, hogy szabadidődben milyen fasza dolgot is csinálsz nekünk, igaz, hogy a többség az utolsó szavazást nemis értette, az általam indított szavazást leszóltad, mondván, hogy hirtelen felindulás volt, de te egy hét alatt 15 szavazatból eldöntötted, hogy a fórum úgy jó, hogy van(250 tag mellett 15 szavazat, húúú).

szóval marha jó lene, ha visszavennél és esetleg meghallgatnád a többség kivánságait is, nemcsak rájuk kényszerítenéd a te marhára jó elképzeléseidet. fogd fel, ha valami szar, akkor az szar marad akkoris, ha te csináltad. és ha csak így fogalmazva vagy képes felfogni, akkor ez marad.

már sikeresen elérted, hogy az oldalt ne is nézzem, de lassan csatlakozok KIZShez, mert már undorító amit csinálsz. nem emlékszem, hogy tejhatalmat szavaztunk volna meg neked. kurvára elegem van belőled. és ez már több, mint amin egy sörözés segíthetne
A lelkes amator ezzel foglalkozik. Smiley

Egyebkent azert mondtam amit mondtam a scriptedrol, mert ha mar kopdosunk egymas levesebe az kolcsonos legyen.
Meghalgattam a tobbseget. Csak teged nem. Bocsi, beleuntam. Szerintem ezt barki megertheti.
Mond csak, mire szavaztal forum ugyben?
Van kedved folytatni az oldalt? De csak annyira legyel aktiv mint desing ugyben.
Ne vedd a szivedre, de ha mar baszogatjuk egymast.

No udv!
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #268 Dátum: 2006 Március 19, 20:45:14 »

Ha meg emlekszel, az uj oldal opera alatt a te scriptedtol bolondult meg. Azert kellet masik. Szoval igenyes?

Udv!

ha most azt mered mondani, hogy az én scriptemet te nemis hívtad meg és azért indult el(vissza tudom keresni, hogy ezt írtad), akkor elédállok és képenröhöglek. amúgymeg honnan tudjam te ott mit bénázol el? na nehogymár ezért is én legyek a hibás.

tudod mi a véleményem? egy lelkes amatőr vagy, akik baszik mások véleményere akkor, ha az nem egyezik az övével. önkényeskedsz, eljátszod az irgalmast, hogy szabadidődben milyen fasza dolgot is csinálsz nekünk, igaz, hogy a többség az utolsó szavazást nemis értette, az általam indított szavazást leszóltad, mondván, hogy hirtelen felindulás volt, de te egy hét alatt 15 szavazatból eldöntötted, hogy a fórum úgy jó, hogy van(250 tag mellett 15 szavazat, húúú).

szóval marha jó lene, ha visszavennél és esetleg meghallgatnád a többség kivánságait is, nemcsak rájuk kényszerítenéd a te marhára jó elképzeléseidet. fogd fel, ha valami szar, akkor az szar marad akkoris, ha te csináltad. és ha csak így fogalmazva vagy képes felfogni, akkor ez marad.

már sikeresen elérted, hogy az oldalt ne is nézzem, de lassan csatlakozok KIZShez, mert már undorító amit csinálsz. nem emlékszem, hogy tejhatalmat szavaztunk volna meg neked. kurvára elegem van belőled. és ez már több, mint amin egy sörözés segíthetne

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #267 Dátum: 2006 Március 19, 19:48:41 »

talán azért nem töltik fel, mert nem látják az odlalt, miután megnyitották a fórumot.

talán azért nem írtam meg mp pontossággal, mert baromság, a napok pont elegek. de ha már csinálsz valamit, legyél igényes. és asszem igazán nem kihívás átírni két kurva betűt, az még nem frame. vagy tiltja a vallásod?

Ha meg emlekszel, az uj oldal opera alatt a te scriptedtol bolondult meg. Azert kellet masik. Szoval igenyes?

Udv!
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #266 Dátum: 2006 Március 19, 19:44:53 »


A hianyolt tartalmak meg nem kerultek feltoltesre. Legnagyobb banatomra, 10x irtam le ide oda, hogy mindenki toltse fel a nala levo anyagokat, vagy a fooldalon ott a link a regi oldalra, szedje le onnan es toltse fel. Erre egyedul te reagaltal tenyleges cselekvessel, kerdezni senki nem kerdezett, kuldeni senki nem kuldott anyagot sehogy, hogy "legyszi ezt rakd mar fel, mert nekem nem megy"


BlackP, miert nem irtad meg te a visszaszamlalot masodperc pontossan? Ha meg mar mas megirta akkor ne akadj meg egy betun. Koszi


talán azért nem töltik fel, mert nem látják az odlalt, miután megnyitották a fórumot.

talán azért nem írtam meg mp pontossággal, mert baromság, a napok pont elegek. de ha már csinálsz valamit, legyél igényes. és asszem igazán nem kihívás átírni két kurva betűt, az még nem frame. vagy tiltja a vallásod?

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #265 Dátum: 2006 Március 19, 19:40:05 »

Sziasztok!

Teljesen megertelek BlackPSen, igazad van. De mint te is mondtad, az oldal fejlesztes alatt van. Smiley Alakulgat, dolgozok rajta, ahogy idom engedi. Koltozni meg mint mondtam, muszalyj volt, mert mar igy is egy csomo hiba elojot csak a koltozestol, a kesz rendszerrel meg tobbet nyogtem volna.
Azt azert legyszi mond el, hogy mi a baj a linkek resszel? Az az a resz ami kesz van szerintem, maximum az adatbazis lyukas, de amugy mar megvan... Szoval?
A hianyolt tartalmak meg nem kerultek feltoltesre. Legnagyobb banatomra, 10x irtam le ide oda, hogy mindenki toltse fel a nala levo anyagokat, vagy a fooldalon ott a link a regi oldalra, szedje le onnan es toltse fel. Erre egyedul te reagaltal tenyleges cselekvessel, kerdezni senki nem kerdezett, kuldeni senki nem kuldott anyagot sehogy, hogy "legyszi ezt rakd mar fel, mert nekem nem megy". Anno ugye meg egy korlevel is ment azoknak, akiknek van a tortenetek resz alatt cikkuk, hogy toltsek fel a sajat tortenetuket.
Egyebkent a cikk feltoltes resz a mai napon leegyszerusodott, ugyhogy a megirt segedlet mar nem is aktualis. Smiley Majd mindjart kiszedem belolle a felesleges reszeket.

A kep modul meg nincs bekapcsolva, nemsokara erkezik az is. Smiley

Az IE-s problemat nem ertem. Ruhellem az IEt. De ez nem azt jelenti hogy az a celom, hogy az IEsek ne tudjanak feljonni. A forumnal neha elojovo hibat probaltam orvosolni, nem jottem ra mi okozza, sajnos ez van. A hiba elofordulasa nem rendszeres, igen ritkan jon elo. Ezert anno bocsanatot is kertem, de nem talaltam meg mi okozza, annyira meg nem katasztrofalis hogy egy napot raaldozzak.
Az oldalon elojovo hibakat (operaval a script hiba, IEvel a nemmukodo fejlec) pedig folyamatossan javitom. Jelenleg nem tudok olyan reszrol ami kulonbozo bongeszokon mashogy jonne elo.

Udv!

Tenyleg csak annyit tudok mondani, hogy a tollem telhetot megteszem, hogy az oldal mielobb elerje a kivant alakot.
De nem hiszem hogy fel fogom tolteni a tartalmakat, mert hogy az elobb altalad emlitett 250 regelt tagbol 1 se vegye a faradtsagot, az nekem kicsit sok...



BlackP, miert nem irtad meg te a visszaszamlalot masodperc pontossan? Ha meg mar mas megirta akkor ne akadj meg egy betun. Koszi


Lazly
« Utoljára szerkesztve: 2006 Március 19, 19:47:24 írta Lazly »
Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #264 Dátum: 2006 Március 19, 18:38:06 »

Ez nagyon így van. Ezért nem szeretem a joomlát és társait. De ha csak vegeta van, akkor húsleves lesz.


Hali!

Nem anyázok
Üdvw


Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #263 Dátum: 2006 Március 19, 18:25:43 »

az csak apróság, hogy a visszaszámolóban is el lehetne dönteni, hogy magyarul vagy angolul adjuk e meg az időt.

ez így borzalom, hogy 19 nap, 13 h, 35 min, 30 mp

ha már nap, akkor óra, perc, mp

ha már h, akkor d, h ,m, sec

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #262 Dátum: 2006 Március 19, 18:21:16 »

egy menü, amiből pikkpakk elérhető minden egyes aloldal, valóban sokat segítene. (mint a régi oldalon)
ez jelenleg fejlesztés alatt áll lazly által, ehhez én már segg vagyok, de feltett szándékom, hogy megtanulok php-ül, nem lehet az olyan bonyolult.


az ok, hogy fejlesztés alatt áll, csak hiába mondjuk, hogy konstans menü kell, mert ő utálja a frame-eket, ami it bizony igencsak jól jönne. így én nem fogom nézni, csak a fórumot és szerintem még sokan mások is így vannak vele. minek weboldal akkor?

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Oldalak: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 23
Nyomtatás
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.156 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.