www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktiváló e-mail?
2024 Március 29, 00:13:02

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Tawaszi Rallye
Budapest
2024. május 11.
920121 Hozzaszólás 218 Témában írta 1606 Felhasználó
Legújabb tag: Stoye
* Főoldal Bejelentkezés Regisztráció
Oldalak: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 ... 23
Nyomtatás
Szerző Téma: A készülő weboldalt...  (Megtekintve 563723 alkalommal)
Nem elérhető te_o
Hozzászólások: 4260


Zeitwagen...

« Hozzászólás #421 Dátum: 2006 Március 29, 11:25:27 »

Amúgy a készítők, ha komolyan gondolják, a Strano/JoPi által fémjelzett Váci klub oldaláról mindjárt kérhetnének nhémi anyagot. A Forrás megjelölésével nem hiszem, hogy baj, ha két helyen is van... el kell indulni valamerre, ha azt akarjuk, hogy tényleg legyen valami.

VW Beetle - the original since 1938
Nem elérhető Varázsló
Hozzászólások: 13081


Low Fast -többet forog, jobban pörög

« Hozzászólás #420 Dátum: 2006 Március 29, 09:15:44 »

hát csak ösztönözni tudlak titeket
úgy ezer kommentel ezelőt BlackPSenior írta hogy tök jó hogy van weboldal meg minden, de tartalmilag nem sokkal több mint a nulla (több sorban írta de a lényege ez volt Smiley )
szal hajrá Smiley
szerencsére én csak a webdesigner vagyok Grin

Az, hogy az oldal tartalmilag nem sokkal több, mint a nulla, egyenesági következménye annak, hogy az itt aktív tagok 90%-a érdemeben nem tud hozzátenni túl sokat, ellenben, ha arról van szó, hogy a Rajzásnak mi legyen a neve és legyenek-e ott vizesek, akkor 10 perc alatt 150 hozzászólás születik. Ilyen szintű fingfűrészeléssel nem lehet feltölteni érdemben egy oldalt, és el kell helyezni magunkat az univerzumban, hogyha nekünk a bogarhatu.hu oldal egy olyan színtér, ahol közösségi életünket kiélhetjük, megbeszélhetjük, hogy mikor talizunk és sörözünk, akkor legyen az, és ne irigykedjünk a zsiguli.hu-ra, ahol a srácok szlalomautót és homológ raliautókat építenek és könyvnyi tapasztalatuk van a témában, amit van idejük bebillentyűzni. Értéket csak tudással és munka árán lehet teremteni.

(Csak zárójelben említem a net segítségével naponta több tízével alakuló klubokat és levelezőlistákat, ahol egy-két az úttörőkorból kiöregedett nótafa és örsvezető kiéli közösségi hajlamait és ehhez egy színteret keres, mondjuk Pobjeda klub zászlaja alatt. Tegnap is megelőztem a nulláson egy 205-ös Peugeot-t, hátsó ablakban egy óriási pözsóklub.hu felirat, az autó meg egy szakadt ócskavas volt, amin nem a low budget, hanem az igazi igénytelenség látszott. Csak gratulálni tudok. Szánalmasan nevetséges.)

Stuntmanus

VW 1302 S
  


 
 

http://oettingertsv.blogspot.com/
 
"Már nem vagyok annyira fiatal, hogy mindenre azonnal tudjam a választ."
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #419 Dátum: 2006 Március 29, 08:46:45 »

Rovidebb cikekk nemetrol magyarra valo forditasaban tudok segiteni.(nem en hanem egy haver) Grin
A kulfoldi cikkek megjelentetesehez engedelyt kell kernunk a weboldaltol. Ha ez megvan, es megadjak, akkor mehet a forditgatas... Smiley
A tartalom feltoltest egy honapja mondogatom, benne van a kozlemenyek reszbe, a segedletek resznel, sot meg korlevelben is, ami szetment a szavazas miatt...
Udv!
Nem elérhető klklkl
Hozzászólások: 49

« Hozzászólás #418 Dátum: 2006 Március 28, 23:21:48 »

Sziasztok
Szerintem érdemes lenne megnézni a Ford Mondeósok oldalát iS........
A nővérem fia Mondeós és elhülve láttam mennyi információ megtalálható a weblapjukon.
Nem elérhető maxi
Hozzászólások: 9435


« Hozzászólás #417 Dátum: 2006 Március 28, 22:22:16 »

Rovidebb cikekk nemetrol magyarra valo forditasaban tudok segiteni.(nem en hanem egy haver) Grin

"A vadászat többek szemében a férfiasság, az erő, a hatalom szimbóluma is. A vadászok azt tartják, hogy a vadászaton ismerszik meg, ki milyen ember valójában."
Nem elérhető Batka Batkovich
Hozzászólások: 31

« Hozzászólás #416 Dátum: 2006 Március 28, 21:21:10 »

hát csak ösztönözni tudlak titeket
úgy ezer kommentel ezelőt BlackPSenior írta hogy tök jó hogy van weboldal meg minden, de tartalmilag nem sokkal több mint a nulla (több sorban írta de a lényege ez volt Smiley )
szal hajrá Smiley
szerencsére én csak a webdesigner vagyok Grin
Nem elérhető ESZ-764
Hozzászólások: 2746


Samu 66

« Hozzászólás #415 Dátum: 2006 Március 28, 19:31:48 »

fel kellene rakni olyan dolgokrol is többet mint  pl. karosszériázás,eredeti prospektusokbol,nekem van egy letöltött nemtommárhonnan.com-rol hogy karosserienreparatur csak baromira nem tudok németül,meglehetne magyarosítani és felrakni,meg pl a Stunt motorfelújitását képekkel illusztrésönölve,meg szöveggel,meg évjárat,motor meg kaszni szerint ,lessük el a külföldi oldalakról és hasznositsuk az ötleteket itt

Nem elérhető Varázsló
Hozzászólások: 13081


Low Fast -többet forog, jobban pörög

« Hozzászólás #414 Dátum: 2006 Március 28, 18:33:05 »

http://www.zsiguli.hu/

Ha feleennyi anyagot sikerülne nekünk is... kánaán lenne. Javaslom rápillantani a "tuning" és "cikkek" menüpontra...

Mert ezek a srácok (ismerek párat) nem amolyan pozőrök (lásd még: dévúmatizklub.hu), hanem szeretik az autót és értenek is hozzá. És elég sokan vannak, ráadásul a zsigulituningnak hagyományai is vannak. És általában nem sörözésbe torkollik.

Stuntmanus

VW 1302 S
  


 
 

http://oettingertsv.blogspot.com/
 
"Már nem vagyok annyira fiatal, hogy mindenre azonnal tudjam a választ."
Sompi
« Hozzászólás #413 Dátum: 2006 Március 28, 18:26:02 »

http://www.zsiguli.hu/

Ha feleennyi anyagot sikerülne nekünk is... kánaán lenne. Javaslom rápillantani a "tuning" és "cikkek" menüpontra...
Ez nagyon korrekt!! remélem a b.hátú.hu is ilyen lesz ecccer legalább!!
« Utoljára szerkesztve: 2006 Március 28, 21:22:59 írta Sompi »
Nem elérhető te_o
Hozzászólások: 4260


Zeitwagen...

« Hozzászólás #412 Dátum: 2006 Március 28, 17:23:35 »

http://www.zsiguli.hu/

Ha feleennyi anyagot sikerülne nekünk is... kánaán lenne. Javaslom rápillantani a "tuning" és "cikkek" menüpontra...

VW Beetle - the original since 1938
Nem elérhető Batka Batkovich
Hozzászólások: 31

« Hozzászólás #411 Dátum: 2006 Március 27, 22:52:59 »

virtuális autómosás? Wink

jaja
Nem elérhető Typ117
Hozzászólások: 18387


1969

« Hozzászólás #410 Dátum: 2006 Március 27, 22:48:13 »

akkor jó hogy elnézést kértem Cheesy

hmm, valami ilyesmi történne az elküldött képekkel Smiley


virtuális autómosás? Wink
Nem elérhető Batka Batkovich
Hozzászólások: 31

« Hozzászólás #409 Dátum: 2006 Március 27, 22:44:52 »

akkor jó hogy elnézést kértem Cheesy

hmm, valami ilyesmi történne az elküldött képekkel Smiley sosem volt ilyen szépen lemosva, igaz ecneB Cheesy
(mos'má figyeltem Smiley )


[melléklet törölve a rendszer által]
« Utoljára szerkesztve: 2006 Március 27, 22:50:39 írta Batka Batkovich »
Nem elérhető Pityubacsi
Hozzászólások: 36020


« Hozzászólás #408 Dátum: 2006 Március 27, 21:16:41 »

jah elnézést is kértem  Wink

szerencséd.
széttépettünk volna grétsylacibácsival  Evil



flex 'em all!
Dízelt vezetni olyan, mint melegnek lenni. Ma már sokkal elfogadottabb, de még mindig szar dolog.
Nem elérhető Batka Batkovich
Hozzászólások: 31

« Hozzászólás #407 Dátum: 2006 Március 27, 17:15:05 »

jah elnézést is kértem  Wink
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #406 Dátum: 2006 Március 27, 14:49:04 »

rosszul emlékeztem.. az a visszaszámláló volt.    Roll Eyes

a Batka az egyik látványtervben nicknevet írt el, megesik Smiley

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Typ117
Hozzászólások: 18387


1969

« Hozzászólás #405 Dátum: 2006 Március 27, 14:46:38 »

hol?

rosszul emlékeztem.. az a visszaszámláló volt.    Roll Eyes
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #404 Dátum: 2006 Március 27, 14:25:40 »

én azt hittem ezt mondogattad Lazlynek.

hol?

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Typ117
Hozzászólások: 18387


1969

« Hozzászólás #403 Dátum: 2006 Március 27, 14:18:22 »

és nem én vettem észre, nem én szóltam  Cool

én azt hittem ezt mondogattad Lazlynek.
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #402 Dátum: 2006 Március 27, 13:44:06 »

kedves szerkesztők nem jól teccett írni  Shocked
az design nem desing...

és nem én vettem észre, nem én szóltam  Cool

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető TBK001
Hozzászólások: 29029


Road Force One

« Hozzászólás #401 Dátum: 2006 Március 27, 13:41:57 »

kedves szerkesztők nem jól teccett írni  Shocked
az design nem desing...

Csókoltatja őket a Lőrincze, ugye??? :-))) Grin Evil

Az állam a javadat akarja... És meg is fogja szerezni!! :-)

Bug's Forever!             VW1303/1974
http://tbk.hupont.hu    Hyundai i30 CW 2015
Nem elérhető Lente
Hozzászólások: 807


« Hozzászólás #400 Dátum: 2006 Március 27, 13:32:39 »

kedves szerkesztők nem jól teccett írni  Shocked
az design nem desing...
Nem elérhető Typ117
Hozzászólások: 18387


1969

« Hozzászólás #399 Dátum: 2006 Március 27, 10:15:59 »

ok, ezt majd részletesen megbeszéljük. mi arra gondoltunk, hogy a teljes képet kéne leküldeni és mellé a kivágottat. azért kéne a teljes, mert azzal könnyebb dolgozni, korrigálni tudjuk az esetleges ferde képeket, hogy nagyjából egységes legyen az egész. minden képen fogunk korrekciót végezni, hogy ne legyen az egyik nagyon fakó, a másik meg túl virító. ha nagyon ragaszkodsz az általad történő kivágáshoz, akkor nyilván nem fogja senki megparancsolni, hogy ne tedd, de mindenképp az általad kért darabja kerülne fel az egész képnek, ha neked így ok
semmihez sem ragaszkodom annyira.. nem tudtam hogy ennyire belemásztok, de tényleg jó ötlet hogx hasonló erősségűek legyenek a képek!
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #398 Dátum: 2006 Március 27, 10:01:47 »

akkor majd megadjátok a pixelszámot is ha ez lesz?

nem akarok teljes képet küldeni.
egyrészt mert nektek plusz munka, másrészt én akarom kivágni, hogy mi látszódjon.
köcce

ok, ezt majd részletesen megbeszéljük. mi arra gondoltunk, hogy a teljes képet kéne leküldeni és mellé a kivágottat. azért kéne a teljes, mert azzal könnyebb dolgozni, korrigálni tudjuk az esetleges ferde képeket, hogy nagyjából egységes legyen az egész. minden képen fogunk korrekciót végezni, hogy ne legyen az egyik nagyon fakó, a másik meg túl virító. ha nagyon ragaszkodsz az általad történő kivágáshoz, akkor nyilván nem fogja senki megparancsolni, hogy ne tedd, de mindenképp az általad kért darabja kerülne fel az egész képnek, ha neked így ok

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Typ117
Hozzászólások: 18387


1969

« Hozzászólás #397 Dátum: 2006 Március 27, 09:55:40 »

a szavazás lejárta után egyből elkezdjük gyűjteni, hogy minél bővebb legyen a fejléc, persze, ha az új nyer. majd megkérem Lazly-t, hogy a szavazás után újra küldjön körlevelet, hogy jöhetnek az új képek.

akkor majd megadjátok a pixelszámot is ha ez lesz?

nem akarok teljes képet küldeni.
egyrészt mert nektek plusz munka, másrészt én akarom kivágni, hogy mi látszódjon.
köcce
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #396 Dátum: 2006 Március 27, 09:52:28 »

Köszi!

Akkor majd szóltok, hogy mikor, mit, kinek!
a szavazás lejárta után egyből elkezdjük gyűjteni, hogy minél bővebb legyen a fejléc, persze, ha az új nyer. majd megkérem Lazly-t, hogy a szavazás után újra küldjön körlevelet, hogy jöhetnek az új képek.

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető ttika1303
Hozzászólások: 405


« Hozzászólás #395 Dátum: 2006 Március 27, 09:47:46 »

azzal most légyszi várj egy kicsit, mert ha új design lesz, akkor új méretű kép is lesz...

Köszi!

Akkor majd szóltok, hogy mikor, mit, kinek!
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #394 Dátum: 2006 Március 27, 08:26:39 »

ahogy elnézem a szavazást, batka oldalterve toronymagasan nyerő.

még annyit kötözködnék, hogy a menüsáv lehetne valami konstans színnel, nem a képbe beépítve.
így könnyebb megcsinálni, meg az egyszerű júzernek is jobban a szemébe ötlik.

uff, én beszéltem Smiley

igen, az a baj, hogy ez csak állókép, mi azt találtuk ki, hogy mikor ráviszed az egeret- átfadel más színbe, meg vissza, az elég feltünő. de felőlem aztán folyton is fadelhet, hogy feltűnő legyen és mikor ráviszed az egeret, megáll egy színen. vélemény? amúgy gőzerővel dolgozunk, hogy legyen egy működő fejléc a neten, ahol ki lehet próbálni.
eddig csak a régi verzió van fenn bogarhatu.uw.hu/newpage címen, de majd valahol itt lesaz az új is

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Pityubacsi
Hozzászólások: 36020


« Hozzászólás #393 Dátum: 2006 Március 27, 08:23:46 »

ahogy elnézem a szavazást, batka oldalterve toronymagasan nyerő.

még annyit kötözködnék, hogy a menüsáv lehetne valami konstans színnel, nem a képbe beépítve.
így könnyebb megcsinálni, meg az egyszerű júzernek is jobban a szemébe ötlik.

uff, én beszéltem Smiley



flex 'em all!
Dízelt vezetni olyan, mint melegnek lenni. Ma már sokkal elfogadottabb, de még mindig szar dolog.
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #392 Dátum: 2006 Március 27, 08:18:13 »

Roll Eyes

nyugi, a Batka tudja mikor mit hogy gondolok Smiley jobban, mint én :DD

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #391 Dátum: 2006 Március 27, 08:17:41 »

Lazly!

 Huh
Bocsesz, kerestem, de nem találtam!

Hova, mekkora méretben és milyen formátumban kell a bannernak valót küldeni???

THX!
azzal most légyszi várj egy kicsit, mert ha új design lesz, akkor új méretű kép is lesz. ha új design, akkor alant van Batka beírása, hogy hova kéri a képet. köszi

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető ttika1303
Hozzászólások: 405


« Hozzászólás #390 Dátum: 2006 Március 27, 08:12:14 »

Lazly!

 Huh
Bocsesz, kerestem, de nem találtam!

Hova, mekkora méretben és milyen formátumban kell a bannernak valót küldeni???

THX!
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #389 Dátum: 2006 Március 26, 23:19:13 »

Roll Eyes
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #388 Dátum: 2006 Március 26, 23:01:38 »

kabbe 

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Batka Batkovich
Hozzászólások: 31

« Hozzászólás #387 Dátum: 2006 Március 26, 22:53:21 »

vesszetek össze ezen is Smiley
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #386 Dátum: 2006 Március 26, 22:27:58 »

A skype azert nevesebb annal... Smiley

irc vegulis tollem mehet. Majd targyalunk valami idopontrol, es tolem ok. De ennel skype legalabb annyival tovabb ment, hogy van benne nettelefon, mig irc ugye csak chat...
Ettol fuggetlenul szeretem, szivessen lefolytathatunk valamit IRCn is... Smiley

Udv!

szerintem meg se szóban, se írásban nem tudjuk szemléletesen elmondani az ötleteket, ezért kellene összeülni Smiley

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #385 Dátum: 2006 Március 26, 22:26:29 »

gyerekek mIRC !
hadd ne reggeljek meg installáljak már fel minden ostoba csetet...

#bogarhatu
valamelyik magyar szerverről
én pl atw.irc.hu:6667

A skype azert nevesebb annal... Smiley

irc vegulis tollem mehet. Majd targyalunk valami idopontrol, es tolem ok. De ennel skype legalabb annyival tovabb ment, hogy van benne nettelefon, mig irc ugye csak chat...
Ettol fuggetlenul szeretem, szivessen lefolytathatunk valamit IRCn is... Smiley

Udv!
Nem elérhető Batka Batkovich
Hozzászólások: 31

« Hozzászólás #384 Dátum: 2006 Március 26, 21:56:32 »

gyerekek mIRC !
hadd ne reggeljek meg installáljak már fel minden ostoba csetet...

#bogarhatu
valamelyik magyar szerverről
én pl atw.irc.hu:6667
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #383 Dátum: 2006 Március 26, 19:44:04 »

skype? Mind a chat resze, mind akar konferencia beszelgetes is jo erre...
Egyebkent skypeon vagy egy bogarhatu.hu club... Smiley (tulajdonkep egy chat szoba) Ha erdekel, regeljetek skypeot, es kozossegi forumban iratkozzatok fel, felveszlek titeket. Udv!

van skype-om, de akkor hallod a hangom, de nem látod mit mutatok. ha ott ülsz mellettem, nem kell minden ötletet megvalósítani, hogy lásd is Smiley

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #382 Dátum: 2006 Március 26, 19:37:26 »

nemigaz, hogy meglenne, mert csomó dolgot ki kell tesztelni, mindenki meló meleltt csinálja, meg kell találni a legszebb és legműködőbb megoldást, majd ezt az egészet, mármint amit Batka meg én csinálunk, összegyúrni a Lazly félével, szóval az, hogy itt vita van, nem hátráltat semmin.
amúgy meg a vita is csak azért van, mert nem ülünk össze egy napra és beszéljük meg az elképzeléseket. akkor tényleg gyorsabban lehetne haladni. tényleg, miért is nem ülünk össze?
skype? Mind a chat resze, mind akar konferencia beszelgetes is jo erre...
Egyebkent skypeon vagy egy bogarhatu.hu club... Smiley (tulajdonkep egy chat szoba) Ha erdekel, regeljetek skypeot, es kozossegi forumban iratkozzatok fel, felveszlek titeket. Udv!
Oldalak: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 ... 23
Nyomtatás
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.132 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.