www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktiváló e-mail?
2024 Március 28, 23:41:17

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Tawaszi Rallye
Budapest
2024. május 11.
920121 Hozzaszólás 218 Témában írta 1606 Felhasználó
Legújabb tag: Stoye
* Főoldal Bejelentkezés Regisztráció
Oldalak: 1 ... 137 138 139 140 141 [142] 143 144 145 146 147 ... 153
Nyomtatás
Szerző Téma: Az új fórumot...  (Megtekintve 1745493 alkalommal)
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #464 Dátum: 2006 Február 05, 19:19:48 »

namármost a "friss" gombot át kéne kötni az új hozzászólásokról a megválaszolatlan üzenetekre.

mertmivelhogy jelen pillanatban is a gomb szerint nincs olyan, amit olvastam, a megv. üzenetek szerint meg 4 topikban is vannak új dolgok (ez utóbbi összhangban a topiklistával, ami szintén jelzi, hogy itt-ott vannak új dolgok)


Jo otlet... Cheesy De ma mar nem... No megyek, eszek valamit
Nem elérhető AZS
Hozzászólások: 11742


« Hozzászólás #463 Dátum: 2006 Február 05, 19:14:41 »

namármost a "friss" gombot át kéne kötni az új hozzászólásokról a megválaszolatlan üzenetekre.

mertmivelhogy jelen pillanatban is a gomb szerint nincs olyan, amit olvastam, a megv. üzenetek szerint meg 4 topikban is vannak új dolgok (ez utóbbi összhangban a topiklistával, ami szintén jelzi, hogy itt-ott vannak új dolgok)
Nem elérhető AZS
Hozzászólások: 11742


« Hozzászólás #462 Dátum: 2006 Február 05, 19:04:27 »

Lazly: kösz!
Pörgős volt a mai nap, mi?? :-))

.
(vagyis piros pont ;-)
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #461 Dátum: 2006 Február 05, 19:03:42 »

Lazly: kösz!
Pörgős volt a mai nap, mi?? :-))

Hat az eleje huzos volt, de mostmar kezdem megerteni a motornak a szerkezetet... Cheesy

No majd jon a folytatas... Udv!
Nem elérhető BlackPsenior
Hozzászólások: 19051

« Hozzászólás #460 Dátum: 2006 Február 05, 18:34:52 »

Lazly: kösz!
Pörgős volt a mai nap, mi?? :-))
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #459 Dátum: 2006 Február 05, 18:31:56 »

No, szerintem mara eleg is a szorakozasbol. Mondom mire jutottam:


  • Friss gomb elkeszitese (gomb desing le lesz cserelve, ez csak ugy osszevan eszkabalva, tok olvashatatlan). Ugyan oda vezet mint a "Új hozzászólások megtekintése" link, csak nagyobb szebb, es a mienk! Cheesy
  • Forumok kilistazasanal a kis ikon es a topic letrehozojanak neve, illetve az elozo, kovetkezo nyil torolve
  • Topicon belul bal oldal torolve a csillagos megjeloles, a kis monitor a nev melle rakva, a MSN, es hasonlo gombok torolve
  • Ugyanitt lentrol a moderatornak valo jelentes es a "naplozva" szoveg felszamolva
  • Kozossegi forum ==> TESZT JELLEGEL <== bevezetve. Ha neked nagyon nem tetszik, van benne egy szavazas, add le a voksod (ha tetszik, akkor is... Cheesy)
  • Stone Felrakott egy kibovitett emoticon csomagot (Ha neked a regit mutatja, akkor menj a profilban a "kinezet es megjelenes" reszre, es ott allitsd az emoticon-t classicra)


Mára szerintem ennyi. Használjátok egészséggel!
Nem elérhető Qzma
Hozzászólások: 7186


http://t2ab4sale.blog.hu/

« Hozzászólás #458 Dátum: 2006 Február 05, 17:58:52 »



OK !

nekem volt elöbb Tongue :-))

http://t2ab4sale.blog.hu/   ÚJ A TEFONSZÁMOM:06203692740
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #457 Dátum: 2006 Február 05, 17:51:36 »

akkor szavazunk ?

Ho, csak igy egymas felett nezem, nagyon hasonlo lett a alairasod az enyemevel... Cheesy Minjart letakaritom

Amig nincs kesz a forum addig nincs mirol szavazni. Majd a keszrol kell szavazni.

Uf!
Nem elérhető Qzma
Hozzászólások: 7186


http://t2ab4sale.blog.hu/

« Hozzászólás #456 Dátum: 2006 Február 05, 17:42:57 »



akkor szavazunk ?

http://t2ab4sale.blog.hu/   ÚJ A TEFONSZÁMOM:06203692740
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #455 Dátum: 2006 Február 05, 17:08:32 »

Szerintem azok elférnek ott alul.
Hogy ki indította a topikot, az akkor lehet érdekes, amikor a közösségi fórumról beszélgetünk. Ha az halott ötlet lesz, akkor kigyilkoljuk, hisz nincs értelme. De annak is örülnék, ha az összes Bogaras fórum elejéről kitörölnénk...

BlackP, pont az általad emlitett problémán dolgozok. Elejéről az ikont nem szeretnem eltüntetni... az 50-100 számok meg állithatóak. A többiben egyetértünk.

Uf!
Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #454 Dátum: 2006 Február 05, 17:04:31 »

Szerintem azok elférnek ott alul.
Hogy ki indította a topikot, az akkor lehet érdekes, amikor a közösségi fórumról beszélgetünk. Ha az halott ötlet lesz, akkor kigyilkoljuk, hisz nincs értelme. De annak is örülnék, ha az összes Bogaras fórum elejéről kitörölnénk...
Nem elérhető BlackPsenior
Hozzászólások: 19051

« Hozzászólás #453 Dátum: 2006 Február 05, 17:02:51 »

OK, +győztél :-))


Na, követem a példád: kortyintok seritalt és szunyókálok.
Jó mozgalmas volt a mai nap :-)))

Csá
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #452 Dátum: 2006 Február 05, 17:01:31 »

 Téma amibe írtál
 Normál téma
 Aktív téma (Több mint 50 válasz)
 Nagyon aktív téma (Több mint 100 válasz)     Lezárt téma
 Kiemelt téma
 Szavazás

továbbá ugrás a következőhöz. kell ez? már csak azért is kérdem, mert ugyan nekem baszottnagy monitorom van, de másnál esetleg csak a helyet foglalja, viszont nem fontos. az ugár ide meg oda mrá jól megy a fenti könyvtárfával, csak egyel több kattintás onnan, de a statisztikák elvesztik jelentőségüket 1 hónap után, mindegyikben 100nál több hozzászólás lesz.

másik kérdés, kell, hogy ki indította a topicot? nem ellened stone, de úgyis az összes a tiéd, ill majdnem az összes

na mondjuk jó lenne, ha így nézne ki:http://blackpriest.uw.hu/forum.jpg

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #451 Dátum: 2006 Február 05, 16:59:33 »

Nézd, szerintem erről nem kell szavazni. Inkább kövessük azt az utat, hogy minden funkció megmarad, csak megpróbáljuk eldugni. Egy kattintást meg mindenki kibír, hisz tényleg a legtöbben inkább olvasunk, nem karácsonyfát díszítünk. Akinek meg arra van igénye, az ráklikkel a névre vagy a több feliratra.

Hát arról, hogy kinek mi jön be jobban: a minimalista stílus vagy a mindentudó..
(Legjobb lenne, ha mindenki maga dönthetné el, de ez asszem egy kicsinyég bonyula)
Nem elérhető BlackPsenior
Hozzászólások: 19051

« Hozzászólás #450 Dátum: 2006 Február 05, 16:55:43 »

Hát arról, hogy kinek mi jön be jobban: a minimalista stílus vagy a mindentudó..
(Legjobb lenne, ha mindenki maga dönthetné el, de ez asszem egy kicsinyég bonyula)
Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #449 Dátum: 2006 Február 05, 16:50:20 »

Miről akarsz szavazni?
Nem elérhető BlackPsenior
Hozzászólások: 19051

« Hozzászólás #448 Dátum: 2006 Február 05, 16:48:36 »

Tényleg jobb lett!!
Köszi Lazly a melót, köszi Sto a szunyókát :-)

Aztán jön majd mondjuk a WhiteP család és kezdhetitek előlről az egészet.  Tongue

A szavazást végképp elvetettétek? Csak mert lehet, hogy mi, az "egyszerűek" vagyunk a kisebbség....

AZS:kösz
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #447 Dátum: 2006 Február 05, 16:48:15 »

Kurvajó lett. Én pl ennél egyszerűbbet nem akarok. Még a sorszámos-válaszos dolgokat meghegeszti a Lazly, meg kicsit egyszerűsíti a hozzászólás ablakot, és halleluja. :-)

kb ennyit szerettem volna én is

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #446 Dátum: 2006 Február 05, 16:43:31 »

Kurvajó lett. Én pl ennél egyszerűbbet nem akarok. Még a sorszámos-válaszos dolgokat meghegeszti a Lazly, meg kicsit egyszerűsíti a hozzászólás ablakot, és halleluja. :-)
Nem elérhető BlackPsenior
Hozzászólások: 19051

« Hozzászólás #445 Dátum: 2006 Február 05, 16:41:43 »

Sto: igyál még egy sört és szundikálj még egy picit... Meglásd jót tesz :-)))))))
Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #444 Dátum: 2006 Február 05, 16:38:46 »

BASSZÁTOK MEG, aludtam egy órát, és szétkúrtátok az egész fórumot!! 
Mindent vissza most!! :-)))))) Evil
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #443 Dátum: 2006 Február 05, 16:31:53 »

Na, Urak, alakul. Szvsz sokkal áttekinthetőbb!!
Köszönet!  Cheesy

P.S. a szmájlik közül a "több" nekem egy csomó piros ikszet jelent. Mi lehet a gond?
(ja, a zsernyáktól jobbra is X, a másik oldalon meg csak a másodikat, a mikrofonfejűt látom :-(  )

Még mindig?
Állitottam a profilodon.

Akinek hasonlo a problemaja: Bemegy a Profilba, ott Kinézet és elrendezés... Majd átrakja Classic-ra... Az a bovitett emoticon tar... Cheesy (jol irtam? Cheesy Tanulgatok am en is...)

Uf!

u.i.: Most tobbet nem csinalok, majd lehet este meg kedvet kapok keresgelesre... Mi hol van a forrasban. Grin
Nem elérhető BlackPsenior
Hozzászólások: 19051

« Hozzászólás #442 Dátum: 2006 Február 05, 16:25:12 »

Na, Urak, alakul. Szvsz sokkal áttekinthetőbb!!
Köszönet!  Cheesy

P.S. a szmájlik közül a "több" nekem egy csomó piros ikszet jelent. Mi lehet a gond?
(ja, a zsernyáktól jobbra is X, a másik oldalon meg csak a másodikat, a mikrofonfejűt látom :-(  )
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #441 Dátum: 2006 Február 05, 15:58:08 »

a múgy a régi fórumon 17 topic volt, ebből 3 új a modell, lost&found és modellek és ez már soknak tűnt, itt meg van 29. de ezek csak számok.

AZS: akár úgy is jó lenne.

de szerintem a szövegszerkesztő rész is lehetne eldugva, mint a sok szmájli.. sőt, a fő oldalon alul a statisztikák és ami alatta van, az is lehetne eldugható

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető AZS
Hozzászólások: 11742


« Hozzászólás #440 Dátum: 2006 Február 05, 15:17:14 »

így kéne:

#401 Elküldve: Ma, ebben az időpontban 15:11:10

sőt:

#401                                   Ma      15:11:10
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #439 Dátum: 2006 Február 05, 15:13:59 »

most így néz ki:

Válasz #401 Elküldve: Ma, ebben az időpontban 15:11:10

így kéne:

#401 Elküldve: Ma, ebben az időpontban 15:11:10

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető AZS
Hozzászólások: 11742


« Hozzászólás #438 Dátum: 2006 Február 05, 15:11:10 »

jóóóvan, ugye, mondtam, hogy nem nagy cucc kitörölni a felesleget ;-) kezd alakulni ;-)
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #437 Dátum: 2006 Február 05, 15:10:50 »

bár most alul a középre igazított dumám kissé furán néz ki, de max nem igazítom középre

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #436 Dátum: 2006 Február 05, 15:10:11 »

nahhh, valakinek sikerült kitörölnie a feljelentős linket ;-)

ott lesz ám kicsit később a naplózva is! bátran delete ;-)


Mondtam hogy azokat csinalom... Friss gomb is van fent, amit igertem... (gomb mas desing lesz ,ez csak ideiglenes lesz)

Hetveget igertem... Grin Uf!
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #435 Dátum: 2006 Február 05, 15:10:04 »

balról is eltűnt csomó dolog, alakul ez

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető AZS
Hozzászólások: 11742


« Hozzászólás #434 Dátum: 2006 Február 05, 15:09:35 »

a hosszú felsorolásban nem stone véleménye volt? akárhogyis, nekem az az irány jön be

nem, beidézte azt, amit pár napja írtam (amit te is említettél)
Nem elérhető AZS
Hozzászólások: 11742


« Hozzászólás #433 Dátum: 2006 Február 05, 15:08:33 »

nahhh, valakinek sikerült kitörölnie a feljelentős linket ;-)

ott lesz ám kicsit később a naplózva is! bátran delete ;-)
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #432 Dátum: 2006 Február 05, 15:07:55 »

a hosszú felsorolásban nem stone véleménye volt? akárhogyis, nekem az az irány jön be

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető AZS
Hozzászólások: 11742


« Hozzászólás #431 Dátum: 2006 Február 05, 15:06:41 »

nem azt mondtad, hogy tök felesleges bal oldalt minden?

nem, azt én mondtam
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #430 Dátum: 2006 Február 05, 15:02:02 »

nekem speciel tetszik a baloldal, úgyhogy ezzel még várjunk meg más véleményeket is.
Szerintem Lazly ráfekszik majd ezekre a dolgokra, amint lesz ideje.


nem azt mondtad, hogy tök felesleges bal oldalt minden?

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető NGA
Hozzászólások: 10930

« Hozzászólás #429 Dátum: 2006 Február 05, 15:00:33 »

Ami az én problémám:
- ez a nagy fastruktura tul mély, jobb volt az 1 fo és abbol alkonytarak. Max ugy lehetne, hogy a bogaras és az adokveszek is egyben legyen.

Nagyon rossz, hogy az idézet olyan lilában jelenik meg, igy nem a beirást veszem észre, hanem az idézetet. Nem tudni, ha nincs idézet, hogy kiére is válaszolok.

Én pl a dvdcenter forumán a hifin is irogato, és az jó, átlátható. A szine is jobb.

Egyenlőre ennyi.

Ja és szerezzen nekem valakiolcsón 20-40 gigás laptopvinyót olcsón! :-)
Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #428 Dátum: 2006 Február 05, 14:59:44 »

nekem speciel tetszik a baloldal, úgyhogy ezzel még várjunk meg más véleményeket is.
Szerintem Lazly ráfekszik majd ezekre a dolgokra, amint lesz ideje.

idézés akár maradhat is, de vagy idézés, vagy válasz erre gomb. használom amelyiket akarom értelemszerűen. bal oldal azért nem teljesen kiírtható, mert ha az avatarok megvannak csak kikapcsolva, akkor nem lehet eltüntetni a bal oldalt..akkor ki kell ölni mindent, ami baloldalt van.

viszont ha a névre kattintok, oda kéne mindenféle infót feltenni, járművek képei, stb
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #427 Dátum: 2006 Február 05, 14:55:50 »

Felhoztam:
na akkor egy kis leltár...

júzernév: OK, de én áttenném az üzenet feletti sorba, úgyis azt nézem, hogy mikori az üzenet, amikor keresem, hogy hol tartottam. így viszont mindig ki kell nézni oldalra, hogy ki is írta, amit épp olvasok.

newbie, jr. member, stb: tök felesleges, delete.

elérhető: ez hasznos, de a szöveg része nem kell, a kis ikon meg pont elférne a júzernév mellett

hozzászólások száma: tök felesleges, delete.

3-4-5 stb. kis ikon: tök felesleges, ha akarok valamit, majd rákattintok a júzer nevére

(avatarok, aláírások és szmájlik nálam alapból kikapcsolva, úgyhogy ezekről semmit)

na akkor ott tartunk, hogy a baloldali rész már tök felesleges


hozzászólás címe (Re: ezmegaz): tök felesleges, delete

hozzászólás száma: maradhat, de elég a szám, nem kell elé a "Válasz:"

időpont: kell, sőt, ki kéne emelni, hogy sokkal jobban látható legyen. viszont az "Elküldve: Ma, ebben az időpontban:" szöveg úgy, ahogy van, felesleges, delete.

kellene viszont, hogy melyik hozzászólásra válaszolt az illető, megint elég a szám, persze linkként.

az egész egy vékony sorban elférne:hozzászólás száma, név, idő, re:szám, válasz gomb.

üzenettörzs: ez az idézés-dolog nem kell egyáltalán.

lábléc: a jelntsd a moderátornak, meg a naplózva tök felesleges, delete.


szóval ki lehet irtani a baloldalt teljesen, az üzenettörzsből meg egy csomó felesleges dolgot, és akkor van egy kellően tömör, de átlátható és jól kezelhető fórum.

idézés akár maradhat is, de vagy idézés, vagy válasz erre gomb. használom amelyiket akarom értelemszerűen. bal oldal azért nem teljesen kiírtható, mert ha az avatarok megvannak csak kikapcsolva, akkor nem lehet eltüntetni a bal oldalt..akkor ki kell ölni mindent, ami baloldalt van.

viszont ha a névre kattintok, oda kéne mindenféle infót feltenni, járművek képei, stb

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető AZS
Hozzászólások: 11742


« Hozzászólás #426 Dátum: 2006 Február 05, 14:54:50 »

megjegyzem egy előre elkészített php kódból, mégpedig a megjelenítőből kitörölni a felesleget egyáltalán nem igényel semmiféle spéci tudást.

és hangsúlyozottan a megjelenítő kódról beszélek, felőlem a háttérben a motor naplózhatja az ip-címemet, meg nyilvántarthatja, hogy most éppen százhuszonhárom és fél csillagos júzer vagyok, meg a hasonló faszságokat.
« Utoljára szerkesztve: 2006 Február 05, 15:06:56 írta AZS »
Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #425 Dátum: 2006 Február 05, 14:51:27 »

Felhoztam:
na akkor egy kis leltár...

júzernév: OK, de én áttenném az üzenet feletti sorba, úgyis azt nézem, hogy mikori az üzenet, amikor keresem, hogy hol tartottam. így viszont mindig ki kell nézni oldalra, hogy ki is írta, amit épp olvasok.

newbie, jr. member, stb: tök felesleges, delete.

elérhető: ez hasznos, de a szöveg része nem kell, a kis ikon meg pont elférne a júzernév mellett

hozzászólások száma: tök felesleges, delete.

3-4-5 stb. kis ikon: tök felesleges, ha akarok valamit, majd rákattintok a júzer nevére

(avatarok, aláírások és szmájlik nálam alapból kikapcsolva, úgyhogy ezekről semmit)

na akkor ott tartunk, hogy a baloldali rész már tök felesleges


hozzászólás címe (Re: ezmegaz): tök felesleges, delete

hozzászólás száma: maradhat, de elég a szám, nem kell elé a "Válasz:"

időpont: kell, sőt, ki kéne emelni, hogy sokkal jobban látható legyen. viszont az "Elküldve: Ma, ebben az időpontban:" szöveg úgy, ahogy van, felesleges, delete.

kellene viszont, hogy melyik hozzászólásra válaszolt az illető, megint elég a szám, persze linkként.

az egész egy vékony sorban elférne:hozzászólás száma, név, idő, re:szám, válasz gomb.

üzenettörzs: ez az idézés-dolog nem kell egyáltalán.

lábléc: a jelntsd a moderátornak, meg a naplózva tök felesleges, delete.


szóval ki lehet irtani a baloldalt teljesen, az üzenettörzsből meg egy csomó felesleges dolgot, és akkor van egy kellően tömör, de átlátható és jól kezelhető fórum.
Oldalak: 1 ... 137 138 139 140 141 [142] 143 144 145 146 147 ... 153
Nyomtatás
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.131 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.