www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktiváló e-mail?
2024 Március 29, 16:27:31

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Tawaszi Rallye
Budapest
2024. május 11.
920122 Hozzaszólás 218 Témában írta 1606 Felhasználó
Legújabb tag: Stoye
* Főoldal Bejelentkezés Regisztráció
Oldalak: 1 ... 272 273 274 275 276 [277] 278 279 280 281 282 ... 299
Nyomtatás
Szerző Téma: BlackP  (Megtekintve 2436559 alkalommal)
Nem elérhető Pityubacsi
Hozzászólások: 36020


« Hozzászólás #907 Dátum: 2006 Május 20, 08:38:32 »

na, ilyesmin érdemes filozofálgatni, nem kötsög politikán!   
amúgy egyetértek, jó a meglátás.

agyaltunk rajta egy darabig, amíg így kikristályosodott :-))
kant vagy sartre sem 5 perc alatt dobta össze a téziseit :-))



flex 'em all!
Dízelt vezetni olyan, mint melegnek lenni. Ma már sokkal elfogadottabb, de még mindig szar dolog.
Nem elérhető BlackPsenior
Hozzászólások: 19051

« Hozzászólás #906 Dátum: 2006 Május 20, 08:32:15 »

na, ilyesmin érdemes filozofálgatni, nem kötsög politikán!   

amúgy egyetértek, jó a meglátás.
Nem elérhető Pityubacsi
Hozzászólások: 36020


« Hozzászólás #905 Dátum: 2006 Május 20, 08:29:48 »

még mi sem,  Grin  de majd rögtönzünk, és értesítünk ha érdekel! Smiley

okézsoké, az alant említett időpontokban ráérős vagyok (17:00 után és hétvégén)

neked melyik a kedvenc söröd? nekem a következő

eccer íkúval filozófáltunk ilyesmin.
akkor a legjobb a sör, amikor kábé háromnegyedig van.
már ittál belőle, tehát az arcodban ott az íze, de még van belőle az üvegben az elkövetkezendő percekre.



flex 'em all!
Dízelt vezetni olyan, mint melegnek lenni. Ma már sokkal elfogadottabb, de még mindig szar dolog.
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #904 Dátum: 2006 Május 19, 23:26:17 »

ja, olyan kurvanagy baja nem lehet.
egyszerű, mint a fagolyó.
meg óccsó minden hozzá.
a zichy uccában két marék üveggyöngyért kapsz komplett henger+dugó garnitúrát, ezt kicserélni max fél óra + 5 sör.
neked melyik a kedvenc söröd? nekem a következő 

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Sompi
« Hozzászólás #903 Dátum: 2006 Május 19, 22:34:27 »

aszt tudom, hogy elhoztátok a cucmót, csak a legózás időpontjait nem tudtam(om)
még mi sem,  Grin  de majd rögtönzünk, és értesítünk ha érdekel! Smiley
« Utoljára szerkesztve: 2006 Május 19, 22:48:34 írta Sompi »
Nem elérhető Pityubacsi
Hozzászólások: 36020


« Hozzászólás #902 Dátum: 2006 Május 19, 20:23:01 »

fellomoltuk ide vidékről, és ráérő időmben bőrözgetjük Gumibogival! Smiley
Jó kis legó lesz Smiley amikor van időd és kedved, gyere!! Smiley

aszt tudom, hogy elhoztátok a cucmót, csak a legózás időpontjait nem tudtam(om)



flex 'em all!
Dízelt vezetni olyan, mint melegnek lenni. Ma már sokkal elfogadottabb, de még mindig szar dolog.
Sompi
« Hozzászólás #901 Dátum: 2006 Május 19, 19:27:37 »

mikorhogymiért?
5 után nagyjából rá szoktam érődni.
meg hétvégén (bár még szegélyléceznem meg ajtót festenem kéne, de nincs hozzá kedvem...
fellomoltuk ide vidékről, és ráérő időmben bőrözgetjük Gumibogival! Smiley
Jó kis legó lesz Smiley amikor van időd és kedved, gyere!! Smiley
« Utoljára szerkesztve: 2006 Május 19, 19:32:22 írta Sompi »
Nem elérhető Pityubacsi
Hozzászólások: 36020


« Hozzászólás #900 Dátum: 2006 Május 19, 19:00:17 »

Eccerűen példaértékű és követendő sőt tovább megyek ELSAJÁTÍTANDÓ a hozzáállásod a dolgokhoz!

két marék üveggyöngy?! Smiley lol
monjuk az 5 sörrel alul tervezted szerintem Smiley

igen, általában a projektek tervezésekor alá szokták becsülni az erőforrásokat.
ezért kellenek a szekértők, mint te, akik ezeket korrigálják :-))

Szeva Bá!
Pesten van a mocim, jössz SZ.M. simsonozni ha nagyon unatkozol???? (jövőhéttől!)
(intézek ászokot! Smiley )

mikorhogymiért?
5 után nagyjából rá szoktam érődni.
meg hétvégén (bár még szegélyléceznem meg ajtót festenem kéne, de nincs hozzá kedvem...



flex 'em all!
Dízelt vezetni olyan, mint melegnek lenni. Ma már sokkal elfogadottabb, de még mindig szar dolog.
Sompi
« Hozzászólás #899 Dátum: 2006 Május 19, 18:42:18 »

ja, olyan kurvanagy baja nem lehet.
egyszerű, mint a fagolyó.
meg óccsó minden hozzá.
a zichy uccában két marék üveggyöngyért kapsz komplett henger+dugó garnitúrát, ezt kicserélni max fél óra + 5 sör.
Szeva Bá!
Pesten van a mocim, jössz SZ.M. simsonozni ha nagyon unatkozol???? (jövőhéttől!)
(intézek ászokot! Smiley )
Nem elérhető IQ23
Hozzászólások: 3366

« Hozzászólás #898 Dátum: 2006 Május 19, 18:39:39 »

ja, olyan kurvanagy baja nem lehet.
egyszerű, mint a fagolyó.
meg óccsó minden hozzá.
a zichy uccában két marék üveggyöngyért kapsz komplett henger+dugó garnitúrát, ezt kicserélni max fél óra + 5 sör.

Eccerűen példaértékű és követendő sőt tovább megyek ELSAJÁTÍTANDÓ a hozzáállásod a dolgokhoz!

két marék üveggyöngy?! Smiley lol
monjuk az 5 sörrel alul tervezted szerintem Smiley

nem tudom mi történt de eltünt innen az avatar képem, meg a beírt szövegem is... Sad
Nem elérhető Pityubacsi
Hozzászólások: 36020


« Hozzászólás #897 Dátum: 2006 Május 19, 18:21:27 »

holnap, ha Martinnak jó, elgurulhatnék arra, ő azt mondta be van állva a motor, nemtudom átfordul e, de ott nem állunk neki szétkapni véleményem szerint Smiley amúgy meg halál egyszerű egy ilyen blokk, de ránézek szombaton ha Martinnak jó

ja, olyan kurvanagy baja nem lehet.
egyszerű, mint a fagolyó.
meg óccsó minden hozzá.
a zichy uccában két marék üveggyöngyért kapsz komplett henger+dugó garnitúrát, ezt kicserélni max fél óra + 5 sör.



flex 'em all!
Dízelt vezetni olyan, mint melegnek lenni. Ma már sokkal elfogadottabb, de még mindig szar dolog.
Sompi
« Hozzászólás #896 Dátum: 2006 Május 19, 17:55:11 »

Kettő... De én a saját lábán akarom hazavinni...
Cheesy a bogarhatu.hu schwalbe különítménye!  Grin
Nem elérhető ABF-932
Hozzászólások: 10122


A bogaras külső buszos szívet takar

« Hozzászólás #895 Dátum: 2006 Május 19, 17:27:33 »

helyes! Swalbés kollega lesz a csapatban!?! Smiley
Kettő... De én a saját lábán akarom hazavinni...

Bácsi Győző
Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #894 Dátum: 2006 Május 19, 16:52:17 »

ha minden úgy alakul, lesz... :-)[

quote author=Sompi link=topic=7.msg38456#msg38456 date=1148048213]
helyes! Swalbés kollega lesz a csapatban!?! Smiley
Idézet
Nem elérhető gumibogi
Hozzászólások: 13356


20-9111-661 www.ftgumi.hu

« Hozzászólás #893 Dátum: 2006 Május 19, 16:29:57 »

helyes! Swalbés kollega lesz a csapatban!?! Smiley
jössz motorcuccokat pakolni?
most már ráérek....

Sompi
« Hozzászólás #892 Dátum: 2006 Május 19, 16:16:53 »

Akkor legyen az a forgatókönyv, hogy a BlackP elmegy megnézni, csinál pár képet, aztán ha tetszetős, elhozzuk és összerakjuk.

helyes! Swalbés kollega lesz a csapatban!?! Smiley
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #891 Dátum: 2006 Május 19, 15:32:38 »

Akkor legyen az a forgatókönyv, hogy a BlackP elmegy megnézni, csinál pár képet, aztán ha tetszetős, elhozzuk és összerakjuk.

amennyire tudom nincs nagy hiányossága, talán 1-2 bowden, megnézem, hogy átfordul e a blokk, ha igen, túl nagy baj nem lehet, ha nem, akkor az új blokk egyszerűbb

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #890 Dátum: 2006 Május 19, 15:29:38 »

Akkor legyen az a forgatókönyv, hogy a BlackP elmegy megnézni, csinál pár képet, aztán ha tetszetős, elhozzuk és összerakjuk.

én tudok szállitani ha kell csak egyeztetni kell hogy mikor!
Nem elérhető gumibogi
Hozzászólások: 13356


20-9111-661 www.ftgumi.hu

« Hozzászólás #889 Dátum: 2006 Május 19, 15:19:31 »

ugrasztani kell pityubát is, hogy szerelés van. a buszom forgalmija lejárt sajna, szállítás necces, tolni lehetne Smiley
én tudok szállitani ha kell csak egyeztetni kell hogy mikor!

Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #888 Dátum: 2006 Május 19, 14:59:31 »

Köszi!

holnap, ha Martinnak jó, elgurulhatnék arra, ő azt mondta be van állva a motor, nemtudom átfordul e, de ott nem állunk neki szétkapni véleményem szerint Smiley amúgy meg halál egyszerű egy ilyen blokk, de ránézek szombaton ha Martinnak jó
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #887 Dátum: 2006 Május 19, 14:58:20 »

Nem tudnál előtte rápillantani, hogy pontosan mi lehet vele? Ha már nincs messze Tőled... Adok söröt, persze. :-)

holnap, ha Martinnak jó, elgurulhatnék arra, ő azt mondta be van állva a motor, nemtudom átfordul e, de ott nem állunk neki szétkapni véleményem szerint Smiley amúgy meg halál egyszerű egy ilyen blokk, de ránézek szombaton ha Martinnak jó

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #886 Dátum: 2006 Május 19, 14:46:51 »

Nem tudnál előtte rápillantani, hogy pontosan mi lehet vele? Ha már nincs messze Tőled... Adok söröt, persze. :-)

ugrasztani kell pityubát is, hogy szerelés van. a buszom forgalmija lejárt sajna, szállítás necces, tolni lehetne Smiley
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #885 Dátum: 2006 Május 19, 12:32:54 »

Na, akkor ezt kellene megoldani.

ugrasztani kell pityubát is, hogy szerelés van. a buszom forgalmija lejárt sajna, szállítás necces, tolni lehetne Smiley

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #884 Dátum: 2006 Május 19, 12:19:28 »

Na, akkor ezt kellene megoldani.

mit kell segíteni? ha a hengerrel van tré, abban én is tudok sztem segíteni, meg bácsi is. hozzám hozni kényelmesebb, mert közel van, szerszámok is adottak. blokkot kapsz bele 10 körül max sztem.
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #883 Dátum: 2006 Május 19, 12:05:27 »

Ha valaki segítene összedobni azt a svalbét, megvenném. Ha csak rá kellene ülni és menni vele, akkor is. :-))))

mit kell segíteni? ha a hengerrel van tré, abban én is tudok sztem segíteni, meg bácsi is. hozzám hozni kényelmesebb, mert közel van, szerszámok is adottak. blokkot kapsz bele 10 körül max sztem.

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #882 Dátum: 2006 Május 19, 11:27:10 »

Ha valaki segítene összedobni azt a svalbét, megvenném. Ha csak rá kellene ülni és menni vele, akkor is. :-))))

esik ez a szar, azért nem motorral jöttem, amúgy már rég azzal járok melózni Smiley
vedd meg Martin szinyóját, lekenjük, tolunk bele másik blokkot és usgyi
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #881 Dátum: 2006 Május 19, 09:38:57 »

Te még nem voltál így???
Nekem azóta van ilyenem, mióta a Jawat eladtam.... ffffffenébe!!  Sad
És különben is ne gonoszkodj!  Grin
esik ez a szar, azért nem motorral jöttem, amúgy már rég azzal járok melózni Smiley
vedd meg Martin szinyóját, lekenjük, tolunk bele másik blokkot és usgyi

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető TBK001
Hozzászólások: 29029


Road Force One

« Hozzászólás #880 Dátum: 2006 Május 19, 09:31:29 »

hej de motorzhatnékom van megint Smiley

Te még nem voltál így???
Nekem azóta van ilyenem, mióta a Jawat eladtam.... ffffffenébe!!  Sad
És különben is ne gonoszkodj!  Grin

Az állam a javadat akarja... És meg is fogja szerezni!! :-)

Bug's Forever!             VW1303/1974
http://tbk.hupont.hu    Hyundai i30 CW 2015
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #879 Dátum: 2006 Május 19, 08:45:11 »

hej de motorzhatnékom van megint Smiley

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető TBK001
Hozzászólások: 29029


Road Force One

« Hozzászólás #878 Dátum: 2006 Május 19, 07:54:55 »

Alakulóban van a mocim...... Cheesy:
mai szmS(S=simson)egy kis oldal dekli design:
üdvw

Azt hiszem még mindig, vagy egyre jobban irigyellek.................... Shocked

Az állam a javadat akarja... És meg is fogja szerezni!! :-)

Bug's Forever!             VW1303/1974
http://tbk.hupont.hu    Hyundai i30 CW 2015
Sompi
« Hozzászólás #877 Dátum: 2006 Május 18, 22:16:21 »

köcce,a Tiédet is megnyomjuk hogy király legyen... Grin
Jaja! Swalbe sárkány!!  Grin
Nem elérhető gumibogi
Hozzászólások: 13356


20-9111-661 www.ftgumi.hu

« Hozzászólás #876 Dátum: 2006 Május 18, 22:10:03 »

Shocked Shocked ...húbazz.... sokat szépült reggel óta!!  Faszányos lett!! Grat mesterem!
köcce,a Tiédet is megnyomjuk hogy király legyen... Grin

Sompi
« Hozzászólás #875 Dátum: 2006 Május 18, 22:08:21 »

Alakulóban van a mocim...... Cheesy:
http://kepeim.hu/userlapok/kepek.php3?u=13210&alkid=35729
mai szmS(S=simson)egy kis oldal dekli design:
<beszúrt kép törölve>
üdvw
Shocked Shocked ...húbazz.... sokat szépült reggel óta!!  Faszányos lett!! Grat mesterem!
Nem elérhető gumibogi
Hozzászólások: 13356


20-9111-661 www.ftgumi.hu

« Hozzászólás #874 Dátum: 2006 Május 18, 21:01:19 »

nagyon betyáros lett !

IFA blokk  Grin
köszi,
nem csak az ülés IFA...... Grin

Nem elérhető Qzma
Hozzászólások: 7186


http://t2ab4sale.blog.hu/

« Hozzászólás #873 Dátum: 2006 Május 18, 20:58:12 »



nagyon betyáros lett !

IFA blokk  Grin

http://t2ab4sale.blog.hu/   ÚJ A TEFONSZÁMOM:06203692740
Nem elérhető gumibogi
Hozzászólások: 13356


20-9111-661 www.ftgumi.hu

« Hozzászólás #872 Dátum: 2006 Május 18, 20:55:37 »

mennymá!
töklyó :-))
köszi Bá de még nincs kész,de rajta vagyok a dolgon....

Nem elérhető Pityubacsi
Hozzászólások: 36020


« Hozzászólás #871 Dátum: 2006 Május 18, 20:54:41 »

Alakulóban van a mocim...... Cheesy:
http://kepeim.hu/userlapok/kepek.php3?u=13210&alkid=35729
mai szmS(S=simson)egy kis oldal dekli design:
üdvw

mennymá!
töklyó :-))



flex 'em all!
Dízelt vezetni olyan, mint melegnek lenni. Ma már sokkal elfogadottabb, de még mindig szar dolog.
Nem elérhető gumibogi
Hozzászólások: 13356


20-9111-661 www.ftgumi.hu

« Hozzászólás #870 Dátum: 2006 Május 18, 20:52:40 »

Alakulóban van a mocim...... Cheesy:
http://kepeim.hu/userlapok/kepek.php3?u=13210&alkid=35729
mai szmS(S=simson)egy kis oldal dekli design:

üdvw

Nem elérhető TBK001
Hozzászólások: 29029


Road Force One

« Hozzászólás #869 Dátum: 2006 Május 17, 13:24:44 »

Halihó Motorosok! Hátah érdekes lehet valakinek:

Május 28. Veteránbörze; Komárom, VF strand. Infó: Kassák KSE, Szűr Béla, 20/496-9177, 34/342-403, Baliga Tibor, 20/448-2366, 34/340-373.
Június 10. Veteránbörze; Bábolna. Infó: Kassák KSE, Szűr Béla, 20/496-9177, 34/342-403, Baliga Tibor, 20/448-2366, 34/340-373.

Az állam a javadat akarja... És meg is fogja szerezni!! :-)

Bug's Forever!             VW1303/1974
http://tbk.hupont.hu    Hyundai i30 CW 2015
Nem elérhető OR
Hozzászólások: 449


Cliffs of Dover and the Orange Machinedragon

« Hozzászólás #868 Dátum: 2006 Május 15, 07:53:28 »

Helló, Jóreggelt.

Archív koncertélmények 2002-ből. Az egyik R. Plant Dremland turnéja (igazából ez kapcsolódik az elmúlt napok témájához), a másik egy Motorhead+ Anthrax zenés- táncos magzatelhajtásról.

Üdv: OR

"Eloszor irnek nehany mondatot az okt. 19-i Wembley Arena-beli esemenyrol. Utana majd a multheti csodarol!
Az estet 18-orakor a Skew Siskin nevu nemet zenekar nyitotta. Jo kis zakatolos rock`n`rollt nyomtak. Egy gitaros, egy basszus, egy dob, es egy erostorku enekesno volt a felellas. Hibatlanul szolaltak meg, jol kihasznaltak a nekik szant 40 percet. A frontember (frontholgy) pedig ugyesen vezenyelte le a bulit.
Utanuk egy masik vilag kovetkezett: Hawkwind. Erdekes szinpadkep: jobbszelen a dobszerko, mellette a gitaros-enekes, elotte a szintetizatoros, kozepen a basszer, balszelen a masik gitaros. Sajnos a teljes Hawkwind eletmuvet nem ismerem, es nev szerint sem tudom a mostani tagokat. Kb 71-72- bol lattam egy koncertfilmuket, az olyan volt, mint egy szellemidezes, meg egy nagycicis tancosnore emlekszem belole, alighanem Stacianak hivtak. Jelenleg nincs tancosno, de volt egy vendeg kolto-enekes, aki kozremukodott ket szamban, plusz ket tuznyelo jott be. A legnagyobb slagereket jatszotatk el. A dob egy kicsit nekem halk volt. A szintetikus reszek nagyon hangosak voltak, dehat pont ez kellet nekunk. Nem tudom, hogy igaz-e, vagy csak legenda, hogy Dikmik a hoskorban egy ringmodulator (audiogenerator) nevu "hangszeren jatszott". Ami egy kis fekete doboz volt, ket gombbal az oldalan, es ami tulment az emberi hallas tartomanyan, lefele is, meg felfele is. Amikor a magas hangokon tul tekerte a gombot, voltak akik elvesztettek az egyensulyukat, elestek es hanytak, ha a melyhangtartomanyon ment tovabb, akkor volt aki nem ert ki az illemhelyre. Nem tudom elo lehet ilyet idezni hanggeneratorral, vagy az alkoho meg az acid hatasa volt ez nehany embernel a kozonseg soraiban akkoriban. Mindenesetre most ilyet nem lattam. Mar mindenki azt hitte a Silver Machine nelkul mentek el, a villanyokat is felkapcsoltak. Aztan beviharzott Lemmy, nala volt a basszusgitar, utana a tobbiek, es eljatszottak, amire mindenki vart.
Rovid atszereles utan ujabb stilusbeli ugras:
Anthrax.
Mivel az est elsosorban nem roluk szolt, ezert ugy gondoltam, hogy egy jo kis intenziv musorral fognak elorukkolni. Igy is volt. Hamar elszallt a nekik kirott 50 perc. Gondolom voltunk egyparan a teremben, akik szivesen elhallgattuk volna meg oket. Nagyon hangos, es aranyos megszolalas, top zeneszek es egy kivalo enekes. Nekik is csak a kihagyhatatlan szamaikra jutott idejuk (Antisocial, I Got Time, Only, I`m The Law, Invisible, tobbek kozt). Egy uj szamot jatszottak: Superhero volt a cime. Scott Ian emlitette, hogy februarban jon az uj lemez. Frank Bellonak megnott a haja, elvezet volt hallgatni a basszus jatekat, remekul vokalozott. Charlie Benante kiralycsaszar dobos, John Bushnak pedig eloben is elkepeszto, hasitoan eroteljes hangja van. Szvsz a vele keszult harom Anthrax album, kotelezo anyag. Roviden: Well done, Boys!!
Kozben a terem csak nem akart megtelni. Az alloresz majdnem full, de az egyik oldali lelato ijesztoen ures. Gyors szamolas a szunetben, az arena kb 10-11 ezres, de csak hatezren lehetunk.
Ismet egy rovid atszereles. Aztan napjaink original rock`n`roll trioja elhozta nekunk a satisfactiont!! Lemmy nemsokara 57 eves, de a szinpadon tovabbra is 25-nek tunik. We are Motorhead-del inditottak. Tulajdonkeppen az egesz musoruk a Boneshakerre epult. Ket szam kerult be az uj lemezrol, de sajnos ennel tobb esett ki, igy nyilvanvalo, hogy rovidebb lett a musorido. Ezzel egyutt nem hiszem, hogy barkinek is hianyerzete lett volna a 100 perces repertoar utan. Meg lettunk zuzva rendesen.Mindharmukon latszott, hogy elvezik a zenelest. Lemmy hozta a szokasos formajat: gyomorremegteto torz basszus, reszeloszeru enek, fekete humor a szamok kozott (ennel tobb nem is kell). Phill Campbell nagyszeru gitaros, Mikkey Dee pedig a vilag legjobb dobosakent lett bemutatva. Nem ragozom tovabb: nagyon jol ereztem magam.
Ragyogo otlet volt osszegyujteni ezt a negy zenekart, mindegyik a maximumot hozta. Harom ilyen nagyagyut egyuttlatni: eletreszolo zenei elmeny!

2002. oktober 30. szerda, 20 ora, Hammersmith Apollo, Robert Plant
Alighanem ez a most belulrol bekebeli szinhaznak tuno epult volt nem is olyan reg a hires Hammersmith Odeon, ahol sok hires zenekar fellepett. Ulohelyre szolt a jegyem, a legfelso sorba, pontosan kozepre. kicsit meg voltam remulve, hogy rettenetesen messze leszek a szinpadtol, de aztan kiderult alaptalan volt az aggodalom, mert mindent kivaloan lattam- hallottam, es az ules melle "gyarilag" oda volt keszitve a tavcso is...
Az elozenekarrol nem tudok reszletesen beszamolni. A nevuket sem tudom. Jok voltak, de nem tetszettek annyira, hogy utananezzek. Indiai enekesnojuk volt. Zenejuk tradicionalis keleti motimuvokbol es rockzenei elemekbol epitkezett. Azt hiszem nemreg jelent meg egy lemezuk, talan Vivid a cime. Ennyit tudok. BOcsanat, ha vilaghiruek!:)
Az atszerelesi szunetben "mormogo" meditacios zene szolt, es egy technikus illatos fustoloket gyujtott meg a szinpadon. Aztan elsotetites, es elkezdodott egy olyan show, aminek minden igazszivu rockrajongohoz el kellene jutnia. A hangzas az elso perctol kristalytiszta, es minden hihetetlenul a helyen van. A fenyek egyutt elnek a zenevel (az ereje, a szinek, a megvilagitott helyek -boven jut a kozonsegre is-). A zeneszek nagyon tudnak, mindegyik mestere a hangszerenek. Nem emelek ki senkit, mert mindegyikuk jateka maximalisan tetszett. Es Mr Plant szemelyesen! Latszanak az arcan az evek, de kozel sem annyira, mint Keith Richards-on, nincs megyuzva az arca (itt hasznaltam a tavcsovet). A hangja most is hihetetlen. Az egy baromsag, hogy mar nem mennek neki a magas hangok. A Hendrix-fele Hey Joe-val inditanak (bar ez azert mas, mint az eredeti. Azt est folyaman meg negy masik szamot is eljatszottak a Dreamlandrol: ...Fixin` To Die, Morning Dew, Song To The Siren, Darkness, Darkness. A Fate Of Nationsrol: Down To The Sea-t. Now and Zenrol: Tall Cool One.
Kurvásul jó érzés, hogy az „őskori kövületek” köztünk vannak , es  birjak meg olyan jol, hogy joval az otven folott is nyomulnak! Mr Plant is tisztaban van a koraval, es ez nagyon jol all neki, semmi szineszkedes, meg muanyagmosoly. A humora is kivalo. Ennek megfeleloen nem a tizennegyevesek uraltak a nezoteret. A kozonseg atlageletkora valahol 35- 40 korul. Koncert kozben meg az is eszembe jutott, hogy johetnek ujabb, meg ujabb formatumok DVD-A, SACD, meg kutyafule, az elo koncert hangulatat nem tudjak visszaadni.
Persze voltak Zepp klasszikusok is musoron pl Ramble on, Going To California, Whole Lotta Love. Valszeg szentsegtores lenne, ha azt mondanam, hogy az eredeti Zepp tagok sem jatszottak volna jobban( Planttal az az ot zenesz jatszott, akikkel a legutobbi lemezet is keszitette).
Negyszer jott vissza raadast adni!
Szinten eletreszolo kategoria!"




Az se hülye, aki ritkán ír.
Oldalak: 1 ... 272 273 274 275 276 [277] 278 279 280 281 282 ... 299
Nyomtatás
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.169 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.