www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktiváló e-mail?
2024 Március 28, 22:33:11

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Tawaszi Rallye
Budapest
2024. május 11.
920121 Hozzaszólás 218 Témában írta 1606 Felhasználó
Legújabb tag: Stoye
* Főoldal Bejelentkezés Regisztráció
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 299
Nyomtatás
Szerző Téma: BlackP  (Megtekintve 2435402 alkalommal)
Nem elérhető gsattila
Hozzászólások: 11536

« Hozzászólás #11707 Dátum: 2020 Március 16, 16:21:08 »

  Kezfogas

Nem elérhető BlackPsenior
Hozzászólások: 19051

« Hozzászólás #11706 Dátum: 2020 Március 15, 19:03:44 »

https://aprok.blog.hu/2020/03/15/alairasok_329#more15523032

(Firefox böngésző ajánlott!!)
Nem elérhető TBK001
Hozzászólások: 29029


Road Force One

« Hozzászólás #11705 Dátum: 2020 Február 20, 20:35:06 »


Yessss... naggyyon jók!!  Kezfogas

Az állam a javadat akarja... És meg is fogja szerezni!! :-)

Bug's Forever!             VW1303/1974
http://tbk.hupont.hu    Hyundai i30 CW 2015
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #11704 Dátum: 2020 Február 20, 18:16:55 »

yeah! bár ilyen tiszták lennének az igaziak is Smiley

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető BlackPsenior
Hozzászólások: 19051

« Hozzászólás #11703 Dátum: 2020 Február 20, 17:50:57 »

https://aprok.blog.hu/2020/02/20/csaladi_flotta

Nem elérhető TBK001
Hozzászólások: 29029


Road Force One

« Hozzászólás #11702 Dátum: 2020 Január 26, 11:42:01 »


Naggyyon jó: írás is, modell is... Kezfogas

Az állam a javadat akarja... És meg is fogja szerezni!! :-)

Bug's Forever!             VW1303/1974
http://tbk.hupont.hu    Hyundai i30 CW 2015
Nem elérhető BlackPsenior
Hozzászólások: 19051

« Hozzászólás #11701 Dátum: 2020 Január 26, 06:50:27 »

https://aprok.blog.hu/2020/01/26/fedex_267#more15428128
Nem elérhető TBK001
Hozzászólások: 29029


Road Force One

« Hozzászólás #11700 Dátum: 2020 Január 22, 21:54:51 »

aaa sose fogod megerteni

Ettől tartottam...  Tongue

Az állam a javadat akarja... És meg is fogja szerezni!! :-)

Bug's Forever!             VW1303/1974
http://tbk.hupont.hu    Hyundai i30 CW 2015
Nem elérhető xoyox
Hozzászólások: 1168


visszatertem a Boxsterhez

« Hozzászólás #11699 Dátum: 2020 Január 22, 17:48:57 »

aaa sose fogod megerteni

hello agyagedenyek !
mi a helyzet ?
Nem elérhető TBK001
Hozzászólások: 29029


Road Force One

« Hozzászólás #11698 Dátum: 2020 Január 22, 09:32:11 »

naaaagyon viccesek a hozzaszolok, latom mindegyik iraskenyszerben szenved . . . .meg mindig ??  tbk kollege ???



Egyszer elárulhatnád, hogy face to face miért tudsz normális lenni? Amikor anno Orfűi talin dumáltunk, vagy legutóbb Györökön, mikor leintettél bennünket a Bogárral? Nem véletlenül kérdezte a feleségem, miután tovább mentünk, hogy ez volt az a xoyox???
Komolyan érdekelne... vagy lehet, nem is nekünk van ilyen "szereplési vágyunk", vagy íráskényszerünk???
 Wink Kezfogas

Az állam a javadat akarja... És meg is fogja szerezni!! :-)

Bug's Forever!             VW1303/1974
http://tbk.hupont.hu    Hyundai i30 CW 2015
Nem elérhető xoyox
Hozzászólások: 1168


visszatertem a Boxsterhez

« Hozzászólás #11697 Dátum: 2020 Január 22, 08:09:54 »

naaaagyon viccesek a hozzaszolok, latom mindegyik iraskenyszerben szenved . . . .meg mindig ??  tbk kollege ???

mindegy, mivel ujabban ujra ramjött,  visszajött  a bogar szerelese, berregese, rugozasa , ha sikerül eccer eladnom ezt a cabriot, veszek 2 gombert egy szörnyüseget . addig pedig vigyazzatok rajuk. 

ez a foton volt a legvadabb meg a zsaruk is meg -meg allitgattak nem hittek hogy hivatalos a szelessege teteje, kerekek stb , ha a palyan nyomattam Smiley))))
« Utoljára szerkesztve: 2020 Január 22, 08:12:07 írta xoyox »

hello agyagedenyek !
mi a helyzet ?
Nem elérhető TBK001
Hozzászólások: 29029


Road Force One

« Hozzászólás #11696 Dátum: 2020 Január 22, 07:20:02 »

ja-ja!!   Grin Cheesy Wink richtig!!  Wink


 Kezfogas

Az állam a javadat akarja... És meg is fogja szerezni!! :-)

Bug's Forever!             VW1303/1974
http://tbk.hupont.hu    Hyundai i30 CW 2015
Nem elérhető kormányzoo
Hozzászólások: 5774


redgear.hu

« Hozzászólás #11695 Dátum: 2020 Január 21, 20:29:12 »

ja-ja!!   Grin Cheesy Wink richtig!!  Wink


ó
 igen☺
Nem elérhető sparkafer
Hozzászólások: 13940


30-347-1939

« Hozzászólás #11694 Dátum: 2020 Január 21, 20:23:25 »

ja-ja!!   Grin Cheesy Wink richtig!!  Wink

Perfect

Nem elérhető xoyox
Hozzászólások: 1168


visszatertem a Boxsterhez

« Hozzászólás #11693 Dátum: 2020 Január 21, 20:20:12 »

OK. En  nem igerek semmit, de azt megtartom

hello agyagedenyek !
mi a helyzet ?
Nem elérhető zsozsy
Hozzászólások: 3483


« Hozzászólás #11692 Dátum: 2020 Január 21, 19:26:43 »

Danke Wink

1200 EXPORT Norvég 1965.02.02.
T3 Hochdach   Münnich Rhodos 1981
Golf2 (Fire & Ice belső) 1989
Astra f 1996
Babetta
http://youtu.be/PJasikRH-eY
Nem elérhető BlackPsenior
Hozzászólások: 19051

« Hozzászólás #11691 Dátum: 2020 Január 21, 17:59:50 »

Höre ich richtig ??   ...

ja-ja!!   Grin Cheesy Wink richtig!!  Wink

« Utoljára szerkesztve: 2020 Január 21, 19:14:07 írta BlackPsenior »
Nem elérhető xoyox
Hozzászólások: 1168


visszatertem a Boxsterhez

« Hozzászólás #11690 Dátum: 2020 Január 21, 17:05:10 »

200 000 ??  Höre ich richtig ??   Hulladek Mexikoi ,  sulyos alkohol befolyas alatt voltak evekig a munkasok, eleve rozsdas anyagbol preseltek, vizsgat meg kezcsokkal se kapsz ra, összes elektromos vezeteke , drotja porra hullik, ha hozzaerszs, , nincs Klimaja, servo kormanya, füthetö ülese, esö sensora a szelvedön, Tetöt felnyitni se lehet, ablakot kurblizni kell, sehol elektromos ablakemelö, elektromos ülesallitas, ABS fekek , Xenon lampakrol nem beszelek, az egesz Kasznit ujra kell hegesztetni, oriasi penzekert megy majd  a lakatosmunka, lakkozas rol  nem beszelek, na szoval mit fizetsz ha megengedem, hogy lehozd a Balatonra ??    megvenni nem akarom, csak karacsonyi ajandeknak esetleg elfogadom   ---talan

hello agyagedenyek !
mi a helyzet ?
Nem elérhető BlackPsenior
Hozzászólások: 19051

« Hozzászólás #11689 Dátum: 2020 Január 19, 19:06:52 »

...

Mas:
Faterodnak megvan meg a regi rozzant ocska nem hasznalt, allasaban szetsrohadt tragacs Bogara ????

2 Gombert atvennem  Smiley))

mi van??? mi rohadt szét? mi ócska? mi nem használt? mi rozzant? állásában.. ??? (pl. tegnap is mentem vele) tragacs? na ennyit erről!
min. 200 ezer gomb kellene ahhoz, és akkor sem adnám!  Wink Grin neked meg még annyiért sem!  Grin
amúgy szia! üdvözöllek itt is!  Cheesy
mi újság, hogy vagy? mi a helyzet arra a végeken?  Wink
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #11688 Dátum: 2020 Január 19, 18:35:54 »

2 ??? ugy emlekszem nagy hatso lampasa volt es zöld -csak volt egy gondolatom hogy ujra berregnek eggyel . . .ha eladnam a nissant --na ja spekulalok
neki egy 96-os van, nekem egy 83-as Smiley

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető xoyox
Hozzászólások: 1168


visszatertem a Boxsterhez

« Hozzászólás #11687 Dátum: 2020 Január 19, 18:31:35 »

2 ??? ugy emlekszem nagy hatso lampasa volt es zöld -csak volt egy gondolatom hogy ujra berregnek eggyel . . .ha eladnam a nissant --na ja spekulalok

hello agyagedenyek !
mi a helyzet ?
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #11686 Dátum: 2020 Január 19, 18:13:41 »

KULLANCS ???  Agyhartyagyulladas lebenulas , legzes stb  =  koponyacsont --homlok zsugorodas, szivaccsa valasa, ha ujjal benyomod ottmarad
A-ban , majdnem kötelezöve tettek az oltast ! 

Mas:
Faterodnak megvan meg a regi rozzant ocska nem hasznalt, allasaban szetsrohadt tragacs Bogara ????

2 Gombert atvennem  Smiley))
az ügyeletes agylágyulása már megvolt, biztos elkapta...

mire kell az neked, be sem tudnál kászálódni Tongue

amúgy megvan mindkettő.

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető xoyox
Hozzászólások: 1168


visszatertem a Boxsterhez

« Hozzászólás #11685 Dátum: 2020 Január 19, 17:19:22 »

KULLANCS ???  Agyhartyagyulladas lebenulas , legzes stb  =  koponyacsont --homlok zsugorodas, szivaccsa valasa, ha ujjal benyomod ottmarad
A-ban , majdnem kötelezöve tettek az oltast ! 

Mas:
Faterodnak megvan meg a regi rozzant ocska nem hasznalt, allasaban szetsrohadt tragacs Bogara ????

2 Gombert atvennem  Smiley))

hello agyagedenyek !
mi a helyzet ?
Nem elérhető b_sanyi
Hozzászólások: 2000


Ex-Mex...

« Hozzászólás #11684 Dátum: 2020 Január 18, 17:15:25 »

Köszönetem a cikkért, ismertetőért!!  Kezfogas
Jó volt ismét olvasni Tőled a szokásos színvonalon megalkotott blog bejegyzést!!
Csak így tovább!!
Én, személy szerint VWárom a köVWetkezőt!!
 
Én is!  Wink

Nem elérhető TBK001
Hozzászólások: 29029


Road Force One

« Hozzászólás #11683 Dátum: 2020 Január 18, 13:31:44 »


Köszönetem a cikkért, ismertetőért!!  Kezfogas
Jó volt ismét olvasni Tőled a szokásos színvonalon megalkotott blog bejegyzést!!
Csak így tovább!!
Én, személy szerint VWárom a köVWetkezőt!!
 

Az állam a javadat akarja... És meg is fogja szerezni!! :-)

Bug's Forever!             VW1303/1974
http://tbk.hupont.hu    Hyundai i30 CW 2015
Nem elérhető BlackPsenior
Hozzászólások: 19051

« Hozzászólás #11682 Dátum: 2020 Január 18, 10:15:59 »

https://aprok.blog.hu/2020/01/18/deagostini_t2
Nem elérhető sparkafer
Hozzászólások: 13940


30-347-1939

« Hozzászólás #11681 Dátum: 2020 Január 10, 20:59:27 »

2.0, hogy kerek legyen a történet. Ma második próba. A kezemben az értesítő külföldi levélről. Gyors megfeleltetés a külföldről érkezett, tárgyat tartalmazó levél sorszámmal, kiválaszt. Az ablaknál közlik, hogy átirányítanak, mert ez levél. Számítottam rá, nem öltem meg. Az ablaknál bekérik a papírt, hívják a következőt. A következő cuccai felénél előkerül az enyém, a félbe hagyott arc anyázik, hogy akkor minek hívták be. Én belül sírok, hogy miért van olyan sorszám az ablakhoz rendelve, amit nem tud kiadni. Meglepődök, mert két cuccot adnak át. Az egyik csak mai lehet, tegnap még szó nem volt róla. Nem firtattam, mert tegnap az aznapit nem adták ki. Fő a következetesség. Gondoltam itthon majd csomagszám egyeztetés után kidobom az értesítőt. Dobnám, de azt nem kaptam. Gondolom majd hétfőn bedobják, hogy mehessek be, hátha ez egy másik csomag, amit amúgy várok, az átvett csomagolását meg kidobtam, a számot nem írtam fel.
Nem egyszerű az élet a postán Smiley

Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #11680 Dátum: 2020 Január 10, 17:30:33 »

2.0, hogy kerek legyen a történet. Ma második próba. A kezemben az értesítő külföldi levélről. Gyors megfeleltetés a külföldről érkezett, tárgyat tartalmazó levél sorszámmal, kiválaszt. Az ablaknál közlik, hogy átirányítanak, mert ez levél. Számítottam rá, nem öltem meg. Az ablaknál bekérik a papírt, hívják a következőt. A következő cuccai felénél előkerül az enyém, a félbe hagyott arc anyázik, hogy akkor minek hívták be. Én belül sírok, hogy miért van olyan sorszám az ablakhoz rendelve, amit nem tud kiadni. Meglepődök, mert két cuccot adnak át. Az egyik csak mai lehet, tegnap még szó nem volt róla. Nem firtattam, mert tegnap az aznapit nem adták ki. Fő a következetesség. Gondoltam itthon majd csomagszám egyeztetés után kidobom az értesítőt. Dobnám, de azt nem kaptam. Gondolom majd hétfőn bedobják, hogy mehessek be, hátha ez egy másik csomag, amit amúgy várok, az átvett csomagolását meg kidobtam, a számot nem írtam fel.

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #11679 Dátum: 2020 Január 09, 19:32:08 »

Válassza a postát úgy sincs másik...
belföldön automatából automatába szoktam küldeni, mindegy melyikkel, vagy futár. sajna az ebayes vackoknál ez nem játszik :S

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Elérhető abes
Hozzászólások: 14827

« Hozzászólás #11678 Dátum: 2020 Január 09, 19:28:49 »

Holnap újabb kör...
Válassza a postát úgy sincs másik...
Nem elérhető sparkafer
Hozzászólások: 13940


30-347-1939

« Hozzászólás #11677 Dátum: 2020 Január 09, 19:23:01 »

Kaptam az elmúlt 3 napban 3 értesítőt a postától. Mindhárom külföldi, egy kézzel írott, kettő kinyomtatott, az utolsó mai. Biztos befutott a hajó. Elmegyek a postára, tömeg, kivárom a sort, behívnak. Adom a papírokat, egyet odaadnak minden irat nélkül, kettőt nem ők adnak ki. Gondoltam ragyogó, hogy mindegyik külföldi, de mindegy. Másik ablaknál egyet visszaad a nő, mondván, hogy aznapi. De mondom nem nagyon szokták kihozni az ilyet. Ja, persze, a külföldieket nem próbálják kézbesíteni, csak értesítenek. Hát mondom akkor itt a csomag, nem? Elvinném. Azt nem lehet, csak holnap, mert kézbesítőnél van. Azért még szembe állítottam az előző mondatával, de hagytam. A másik csomaggal átküld az előző ablakhoz, mert ott adják ki. Mondom onnan ide küldtek. Nembaj, menjünk. Onnan visszaküldenek, mikor mondtam, hogy ez már pingpong, akkor bejött egy harmadik ablak. Szóval az első ablaktól a másodikhoz, onnan a nénivel vissza az elsőhöz, majd az egész csapat egy harmadik ablakhoz, ahol beelőztem egy félhullára unott srácot. A győzelem nem volt teljes, mert itt meg egy valamilyen papír előzött be engem is. Majd mondja a nő, hogy dehát ez fizetős, ugye tudom. Mondom az eddigi ablakoknál nem mondták, de mégis mit vár, akkor nem kérem? Kártyáznék, add ide a szaromat basszad meg!! Na ezt csak fejben gondoltam, gondoltam az amúgy hisztiző gyerek előtt már csak nem tépem le a nő arcát...Holnap újabb kör...
Nem gyenge sztori.

Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #11676 Dátum: 2020 Január 09, 19:11:33 »

Kaptam az elmúlt 3 napban 3 értesítőt a postától. Mindhárom külföldi, egy kézzel írott, kettő kinyomtatott, az utolsó mai. Biztos befutott a hajó. Elmegyek a postára, tömeg, kivárom a sort, behívnak. Adom a papírokat, egyet odaadnak minden irat nélkül, kettőt nem ők adnak ki. Gondoltam ragyogó, hogy mindegyik külföldi, de mindegy. Másik ablaknál egyet visszaad a nő, mondván, hogy aznapi. De mondom nem nagyon szokták kihozni az ilyet. Ja, persze, a külföldieket nem próbálják kézbesíteni, csak értesítenek. Hát mondom akkor itt a csomag, nem? Elvinném. Azt nem lehet, csak holnap, mert kézbesítőnél van. Azért még szembe állítottam az előző mondatával, de hagytam. A másik csomaggal átküld az előző ablakhoz, mert ott adják ki. Mondom onnan ide küldtek. Nembaj, menjünk. Onnan visszaküldenek, mikor mondtam, hogy ez már pingpong, akkor bejött egy harmadik ablak. Szóval az első ablaktól a másodikhoz, onnan a nénivel vissza az elsőhöz, majd az egész csapat egy harmadik ablakhoz, ahol beelőztem egy félhullára unott srácot. A győzelem nem volt teljes, mert itt meg egy valamilyen papír előzött be engem is. Majd mondja a nő, hogy dehát ez fizetős, ugye tudom. Mondom az eddigi ablakoknál nem mondták, de mégis mit vár, akkor nem kérem? Kártyáznék, add ide a szaromat basszad meg!! Na ezt csak fejben gondoltam, gondoltam az amúgy hisztiző gyerek előtt már csak nem tépem le a nő arcát...Holnap újabb kör...

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető BlackPsenior
Hozzászólások: 19051

« Hozzászólás #11675 Dátum: 2019 December 22, 08:01:07 »

https://aprok.blog.hu/2019/12/22/gitarosok_565#more15362070
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #11674 Dátum: 2019 Október 27, 19:58:49 »

A"normál" kullancs csipés nem ilyen tünetekkel jár. Ha tényleg az volt, akkor Lyme kór gyanús a dolog....  Menj el gyorsan egy Lyme központba.

első kör a házidoki, lyme központról nem is hallottam :O gyors tesztet talált az asszony, de az csak később működik  Roll Eyes

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető gsattila
Hozzászólások: 11536

« Hozzászólás #11673 Dátum: 2019 Október 27, 19:30:28 »

A"normál" kullancs csipés nem ilyen tünetekkel jár. Ha tényleg az volt, akkor Lyme kór gyanús a dolog....  Menj el gyorsan egy Lyme központba.

szerdán beugrott vendégségbe egy kullancs. csütörtök reggel marhára viszketett, de nem látszott semmi érdekes, nem is nagyon néztem (valószínűleg itt levakartam a kullancs kint lévő részét). valahonnan volt egy szúnyogunk, azt hittem az rágott meg. pénteken is marhára viszketett, estére a combomban lévő nyirokcsomó is megdagadt. ekkor néztük meg a csípést, de nem nagyon volt beazonosítható, hogy mi az. a környéke kemény, piros, tenyérnyi folt viszket. ma elmentem dokihoz, mert már a fél combom érzékeny/fáj.

ügyelet, csöves szag, doki nincs, csak egy helyettes nővér, asszisztens, vagy nem tudom ki. semmi papírt nem kér, megnézi a csípést, meg a környékét valami olcsó zseblámpával. ő nem látja pirosnak. mondom menjünk ki a napra, vagy legalább ne kék fénybe, ott látszik. közli, hogy a doki épp címen van, de 1 óra és visszaér, addig üljek le kint. innentől telefonos trécselés, bénázás a géppel, minden cucc fikázása, az épp beeső betegek ad-hoc kezelése kellő fölényességgel (egy idő nőtől bekérte az adatait, közölte, hogy nem is fullad, várjon, a következő csajt nem hívta be, nem rögzített adatot, ő fel is adta, a következő beteget bekötötte, mentőt hívott, mert nagyon vérzett).

3 óra várakozás után beesett a doki, nagynehezen visszaköszönt, elment klotyóra, majd behívott, kérdi mi a gond (taj kártya vagy egyéb nem kell). mondom mi a szitu, erre ő: mit kezdjen ezzel, ilyen a kullancscsípés. néztem egy nagyot, mondom a kinti hirdetőtáblán a kullancsos papíron az van, hogyha ilyen meg olyan tünetem van, jöjjek orvoshoz. van tünet, itt vagyok. akkor mondjam meg mit akarok. hát mondom ha gondolja kijárom az orvosit és megmondom, de addig talán ha ránézne, megnyugtatna, hogy nem gáz, vagy figyeljem és ha napokig ilyen, menjek vissza, vagy vegyek be antibiotikumot, nekem mindegy, csak valamit lépjünk. na innentől teljes kontrollvesztés, jött azzal, hogyha kijártam a 8 általánost, nem mondok ilyen hülyeségeket és hasonlók, meg ha tovább kérdezgetem kidobat, tattaratattara.

nem mondanám, hogy kedves szavakkal jöttem el, ott szopok 3 órát a csöves szagban, jön egy ilyen tapló fasz, aki meg se vizsgál, csak baszogat. kíváncsi vagyok mit lép a betegjogi képviselő. erre a szarra nem éri meg tb-t fizetni, inkább nyomnám feketén és mennék magánhoz, ha baj van. vagy irány külföld, az ilyen barom ott úgysem kap melót...
Nem elérhető b_sanyi
Hozzászólások: 2000


Ex-Mex...

« Hozzászólás #11672 Dátum: 2019 Október 27, 19:16:39 »

szerdán beugrott vendégségbe egy kullancs....

F@sza... jutott eszembe egy-két gondolat, de az a bezárt anyázósba illene.
Marad a reménykedés, hogy nem lesz semmi komoly a kullancs miatt? Párszor volt bennem is, de szerencsére nem volt vele gond.

Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #11671 Dátum: 2019 Október 27, 16:26:04 »

szerdán beugrott vendégségbe egy kullancs. csütörtök reggel marhára viszketett, de nem látszott semmi érdekes, nem is nagyon néztem (valószínűleg itt levakartam a kullancs kint lévő részét). valahonnan volt egy szúnyogunk, azt hittem az rágott meg. pénteken is marhára viszketett, estére a combomban lévő nyirokcsomó is megdagadt. ekkor néztük meg a csípést, de nem nagyon volt beazonosítható, hogy mi az. a környéke kemény, piros, tenyérnyi folt viszket. ma elmentem dokihoz, mert már a fél combom érzékeny/fáj.

ügyelet, csöves szag, doki nincs, csak egy helyettes nővér, asszisztens, vagy nem tudom ki. semmi papírt nem kér, megnézi a csípést, meg a környékét valami olcsó zseblámpával. ő nem látja pirosnak. mondom menjünk ki a napra, vagy legalább ne kék fénybe, ott látszik. közli, hogy a doki épp címen van, de 1 óra és visszaér, addig üljek le kint. innentől telefonos trécselés, bénázás a géppel, minden cucc fikázása, az épp beeső betegek ad-hoc kezelése kellő fölényességgel (egy idő nőtől bekérte az adatait, közölte, hogy nem is fullad, várjon, a következő csajt nem hívta be, nem rögzített adatot, ő fel is adta, a következő beteget bekötötte, mentőt hívott, mert nagyon vérzett).

3 óra várakozás után beesett a doki, nagynehezen visszaköszönt, elment klotyóra, majd behívott, kérdi mi a gond (taj kártya vagy egyéb nem kell). mondom mi a szitu, erre ő: mit kezdjen ezzel, ilyen a kullancscsípés. néztem egy nagyot, mondom a kinti hirdetőtáblán a kullancsos papíron az van, hogyha ilyen meg olyan tünetem van, jöjjek orvoshoz. van tünet, itt vagyok. akkor mondjam meg mit akarok. hát mondom ha gondolja kijárom az orvosit és megmondom, de addig talán ha ránézne, megnyugtatna, hogy nem gáz, vagy figyeljem és ha napokig ilyen, menjek vissza, vagy vegyek be antibiotikumot, nekem mindegy, csak valamit lépjünk. na innentől teljes kontrollvesztés, jött azzal, hogyha kijártam a 8 általánost, nem mondok ilyen hülyeségeket és hasonlók, meg ha tovább kérdezgetem kidobat, tattaratattara.

nem mondanám, hogy kedves szavakkal jöttem el, ott szopok 3 órát a csöves szagban, jön egy ilyen tapló fasz, aki meg se vizsgál, csak baszogat. kíváncsi vagyok mit lép a betegjogi képviselő. erre a szarra nem éri meg tb-t fizetni, inkább nyomnám feketén és mennék magánhoz, ha baj van. vagy irány külföld, az ilyen barom ott úgysem kap melót...

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető gumibogi
Hozzászólások: 13356


20-9111-661 www.ftgumi.hu

« Hozzászólás #11670 Dátum: 2019 Október 19, 07:12:18 »


Nem elérhető BlackPsenior
Hozzászólások: 19051

« Hozzászólás #11669 Dátum: 2019 Október 18, 18:26:43 »

https://aprok.blog.hu/2019/10/18/ikarus_811
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #11668 Dátum: 2019 Október 15, 11:27:13 »

meg a Rozi meg a zenyém Smiley

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 299
Nyomtatás
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.151 másodperc alatt készült el 18 lekéréssel.