www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktiváló e-mail?
2026 Június 28, 03:43:45

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Népautós Szilveszter
Pólus Center
2026. december 31.
921869 Hozzaszólás 218 Témában írta 1620 Felhasználó
Legújabb tag: samlevy0515
* Főoldal Bejelentkezés Regisztráció
Oldalak: [1] 2 3 4 5 6 ... 10
 1 
 Dátum: Tegnap - 22:39:43 
Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta sparkafer
Aki utalna, megteheti (ide a topikba írja be, hogy nyomon tudjam követni :-)):

Kövesi Zoltán
Raiffeisen Bank
12010611-01424207-00100009

A posta költséget légyszi keressétek ki a választott szolgáltatónál és annyival többet utaljatok.
Köszi!
Utaltam, Köszönöm!

 2 
 Dátum: Tegnap - 21:16:21 
Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta sparkafer
Megérkeztek a polok hozzám!

Aki nem kért postát az átveheti:

Most pénteken 06.26      8-tól   16.00-ig

Jövő hétfőn     06.29.      8-tól 16.30ig

Illetve a jövő héten is de előtte hivjon mert  Geri kollégám csak úgy tud  segít az átvételben

Köszönöm a megértést!
Én az országot járom. Ha arra felé megyünk, beugrok érte. A pénzt elutalom.

 3 
 Dátum: Tegnap - 16:21:12 
Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta TBK001
Én is megkaptam a pólókat Csendőr kolléga feleségének segítségével...

Viszont sajnos kettő póló nem stimmel: volt egy L méretű női póló, a rendelés szerint középkék-királykék színben, de a megkapott szerintem inkább szürke és szerintem nem női póló...
A másik problémás póló XL méretű férfi, sötétkék színben kértem, fehér mintával, de ez meg valami szürkés matt mintával készült...
Hmmmm....

El lett cserélve, vagy szimplán el lett rontva a rendelés?

 4 
 Dátum: Tegnap - 08:33:53 
Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta zsozsy
nem értem. A legdrágább, legnagyobba tuti belefér, van ergy ezres különbség, most tényleg ki akarod dekázni?

 5 
 Dátum: Tegnap - 07:30:25 
Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta Typ117
Átvettem a pólókat, nagyon tetszenek!  Cheesy
Köszönöm minden közreműködőnek Smiley

 6 
 Dátum: 2026 Június 26, 20:07:47 
Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta BlackP
Undecided Tongue Grin Cheesy
nem értem. A legdrágább, legnagyobba tuti belefér, van ergy ezres különbség, most tényleg ki akarod dekázni?

 7 
 Dátum: 2026 Június 25, 17:58:06 
Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta BlackPsenior
Örömmel jelentem, hogy rendben megérkeztek a pólók! Jómagam és BlackP nevében örök hála és köszönet az összes közreműködőnek.
(Sajnálatos, hogy egyre rövidebb a névsor Sad  )

 8 
 Dátum: 2026 Június 25, 07:41:23 
Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta Chabeetle
Aki utalna, megteheti (ide a topikba írja be, hogy nyomon tudjam követni :-)):

Kövesi Zoltán
Raiffeisen Bank
12010611-01424207-00100009

A posta költséget légyszi keressétek ki a választott szolgáltatónál és annyival többet utaljatok.
Köszi!

Hali! Átutaltam, köszi! 😀

 9 
 Dátum: 2026 Június 25, 06:07:51 
Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta gumibogi
Foxpostot intézel vagy inkább guruljak be érte?

irtam üzenetet ez ügyben  Cool

 10 
 Dátum: 2026 Június 24, 21:43:04 
Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta abes
Megérkeztek a polok hozzám!

Aki nem kért postát az átveheti:

Most pénteken 06.26      8-tól   16.00-ig

Jövő hétfőn     06.29.      8-tól 16.30ig

Illetve a jövő héten is de előtte hivjon mert  Geri kollégám csak úgy tud  segít az átvételben

Köszönöm a megértést!
Foxpostot intézel vagy inkább guruljak be érte?

Oldalak: [1] 2 3 4 5 6 ... 10
Powered by MySQL Powered by PHP www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.057 másodperc alatt készült el 15 lekéréssel.