Aki utalna, megteheti (ide a topikba írja be, hogy nyomon tudjam követni :-)):
utaltam BlackP és BlackP senior + FOXPOST
www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik
|
|||
|
Népautós Szilveszter Pólus Center 2026. december 31.
921841 Hozzaszólás 218 Témában írta 1620 Felhasználó
Legújabb tag: samlevy0515 |
||
|
1
Dátum: 2026 Június 20, 17:10:52
|
||
| Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta BlackPsenior | ||
|
Aki utalna, megteheti (ide a topikba írja be, hogy nyomon tudjam követni :-)): utaltam BlackP és BlackP senior + FOXPOST |
||
|
2
Dátum: 2026 Június 20, 08:15:42
|
||
| Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta Typ117 | ||
|
V.Á. az informatikus kollégám, megtetszett neki a póló. Remélem, hamarosan Bogara is lesz. :-) hajráÉn már tegnap utaltam. Remélem ez a korábbi számlaszám |
||
|
3
Dátum: 2026 Június 20, 05:56:32
|
||
| Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta stonemen | ||
|
Aki utalna, megteheti (ide a topikba írja be, hogy nyomon tudjam követni :-)):
Kövesi Zoltán Raiffeisen Bank 12010611-01424207-00100009 A posta költséget légyszi keressétek ki a választott szolgáltatónál és annyival többet utaljatok. Köszi! |
||
|
4
Dátum: 2026 Június 20, 05:54:37
|
||
| Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta stonemen | ||
|
V.Á. az informatikus kollégám, megtetszett neki a póló. Remélem, hamarosan Bogara is lesz. :-)
Kössz Stone! nemsokára utalok, aztán majd egyeztetek Gumibogival. most nézem, a listát, ki az a V.Á. ? ő rendelt először |
||
|
5
Dátum: 2026 Június 19, 12:39:25
|
||
| Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta Typ117 | ||
|
Kössz Stone! nemsokára utalok, aztán majd egyeztetek Gumibogival.
most nézem, a listát, ki az a V.Á. ? ő rendelt először |
||
|
6
Dátum: 2026 Június 18, 18:36:09
|
||
| Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta stonemen | ||
|
Megvannak a pólók; kérek mindenkit, hogy nekem utalja majd az árát akár személyes átvételt, akár postát kért.
A személyes átvételt minden esetben előzetesen egyeztetni kell a gumibogival - a "beestem addideapólóma ittegytizes ésmárittsemvagyok" nem működik. Aki postát kért, írja le legyen szíves privátban a telefonszámát, email címét és hogy pontosan milyen és melyik automatába kéri a pólókat. Válaszban elküldöm a teljes költséget postával. Idei árak: sima póló: 4.500,-Ft galléros póló: 6.000,-Ft hosszú ujjú póló: 6.000,-Ft kapucnis pulóver: 8.000,-Ft Köszi! |
||
|
7
Dátum: 2026 Június 17, 10:08:26
|
||
| Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta abes | ||
, közben váltottam ,plenáris üléseket nézem! B@szott szórakoztató ![]() Rá lehet kapni. Öröm nézni a vergődést. |
||
|
8
Dátum: 2026 Június 16, 07:34:01
|
||
| Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta zsozsy | ||
|
Az a Mr Popcorn felesége??? ![]() , közben váltottam ,plenáris üléseket nézem! B@szott szórakoztató ![]() |
||
|
9
Dátum: 2026 Június 15, 20:19:37
|
||
| Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta gumibogi | ||
|
Sziasztok. Holnap hívlak :-) Hátha ......Lelkes hobbi autoszerelonek ajándekoznam ezt a remek kis gépet. Szinte hibátlan a paripa, csak egy picit szomjas a ménes, több vizet fogyaszt 100-on mint benzint (hengerfejes). Ha van kedved vele bíbelődni, akkor már viheted is adásvételivel, 1,5 év műszakival, autópálya matricával és teletankkal. (2003 Fabia 1.4 mpi) Ha érdekel keress nyugodtan privátban vagy hívj! Üdv. Viktor 06203692740 |
||
|
10
Dátum: 2026 Június 15, 15:32:43
|
||
| Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta TBK001 | ||