Megérkeztek a polok hozzám!
Aki nem kért postát az átveheti:
Most pénteken 06.26 8-tól 16.00-ig
Jövő hétfőn 06.29. 8-tól 16.30ig
Illetve a jövő héten is de előtte hivjon mert Geri kollégám csak úgy tud segít az átvételben
Köszönöm a megértést!
Foxpostot intézel vagy inkább guruljak be érte?Aki nem kért postát az átveheti:
Most pénteken 06.26 8-tól 16.00-ig
Jövő hétfőn 06.29. 8-tól 16.30ig
Illetve a jövő héten is de előtte hivjon mert Geri kollégám csak úgy tud segít az átvételben
Köszönöm a megértést!





tranyó-golfnak mindegy..... 
