www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktiváló e-mail?
2024 Március 29, 15:39:05

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Tawaszi Rallye
Budapest
2024. május 11.
920121 Hozzaszólás 218 Témában írta 1606 Felhasználó
Legújabb tag: Stoye
* Főoldal Bejelentkezés Regisztráció
Oldalak: 1 ... 2198 2199 2200 2201 2202 [2203] 2204 2205 2206 2207 2208 ... 2240
Nyomtatás
Szerző Téma: Alkatrészek  (Megtekintve 18713492 alkalommal)
Nem elérhető Strano
Hozzászólások: 1785


Mana mou Ellas

« Hozzászólás #1485 Dátum: 2006 Március 15, 20:24:08 »

Fiqsz 63-asára kellett volna a két törlőlapát, ha a gumik jó állapotúak...
A karok nem kellenek.
Milyenek azok a lapátok?

Hát nem valami jók...

Ha te szólsz Istenhez, az imádság. Ha ő szól hozzád, az skizofrénia...
Nem elérhető SiD
Hozzászólások: 3302


« Hozzászólás #1484 Dátum: 2006 Március 15, 20:13:19 »

Okés, akkor megvárjuk a SID-et.
Köszi!

Fiqsz 63-asára kellett volna a két törlőlapát, ha a gumik jó állapotúak...
A karok nem kellenek.
Milyenek azok a lapátok?

1963 VW1200 DeLuxe
Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #1483 Dátum: 2006 Március 15, 19:40:51 »

Okés, akkor megvárjuk a SID-et.
Köszi!

Erre lecsapnék. Mit kérsz érte?

SID már írt, ha neki nem kell, viheted. Nem kérek érte semmit, mert nem tudom, hogy lehet-e még használni, vagy javítani.
Nem elérhető Strano
Hozzászólások: 1785


Mana mou Ellas

« Hozzászólás #1482 Dátum: 2006 Március 15, 19:39:25 »


Erre lecsapnék. Mit kérsz érte?

SID már írt, ha neki nem kell, viheted. Nem kérek érte semmit, mert nem tudom, hogy lehet-e még használni, vagy javítani.

Ha te szólsz Istenhez, az imádság. Ha ő szól hozzád, az skizofrénia...
Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #1481 Dátum: 2006 Március 15, 19:33:57 »

Erre lecsapnék. Mit kérsz érte?

<beszúrt kép törölve>

Valakinek? Nem valami fényes állapotban, esetleg mintának, nemdohányzó tulajdonostól.
Nem elérhető Maresz
Hozzászólások: 19642


WWW.BUGGARAGE.HU

« Hozzászólás #1480 Dátum: 2006 Március 15, 19:31:35 »


eladó siküveges lámpa gpéfba v bogárba
uj amcsi
index v ködlámpa rakható bele ára 16e/pár

WEBshop
http://retrocarclub.superwebaruhaz.hu/
Ha müszakivizsga vagy zöldkari kell és problémás az élet:06706223882;06706313882
Kedvezméynes kötelező bizti kötése!
Gyári vw audi seat skoda Alkatrészek beszerzése gyors határidővel,postázva
www.retroautoklub.hu
Nem elérhető Vagabond
Hozzászólások: 24281


A busz is bogár "FOREVER"06-30-688-4298

« Hozzászólás #1479 Dátum: 2006 Március 15, 19:25:45 »

Vagabond köszönöm a gyors reagálást,erre gondoltam.Hol láttál ilyet?
Oda irtam a kép alá.
Halásztelek,Csepel sziget,M0-ásnál kifele ésaz Opel,Toyota stb márkakereskedések után az ut jobb oldalán bonto.

Tóth Zoltán
Nem elérhető gyuszkó
Hozzászólások: 13814


ABD-999 nem csak autó, CSALÁDTAG!

« Hozzászólás #1478 Dátum: 2006 Március 15, 18:43:58 »

Ha egy kicsit alaposabban belegondolunk: a bogar-tetocsomagtarto mar valasztoviz.

Mert ki akar ilyet?

Valaki azert, mert ez a hobbija: stilushu, korhu autot restauralt, amely feltett kincscsel hetvegen megy egy kort a varosban, vagy elmegy a talalkozokra, ahol szinte lehet hallani a bogaras-tarsak allkapcsainak koppanasat, amikor meglatjak. Na, ilyen igenyes es (tehetos?, megszallott?, elkotelezett?) gyujto viszonylag keves van.

A masik bogaras (mint en is) a bogarban elsosorban azt az autot latja, amely szep, egy masfajta ertekrenddel biro multat idez, de bizony ezzel az atuoval kell megoldani a mindennapi kenyerkereset feladatat, tehat ezert kolt elsosorban az auto jo muszaki allapotara es az extrak a praktikussagot tukrozik (ertsd: a  kulteri csomagtartokon tulmeretes arut akarok szallitani). Szerintem ebben a kategoriaban is viszonylag kevesen vagyunk (a bogarra koltott penzbol vehettem volna egy 4-5 eves F Astrat, vonohoroggal, tetocsomagtartoval meg mindennel - de valoszinuleg kozel sem okozna annyi oromet a csaladunknak, mint a Piroska). Ebben az esteben nekem egy gyari (vagy #1 replika), patinas es draga kiegeszito sajnos felig-meddig megfizethetetlen es nem megoldas.

Az ember (ha mar az alapanyag ingyen van) osszeallit egyet a sajat tervei alapjan, legyartatja a munkahelyen egy uveg 'ajandekert', aztan majd ha nem lesz kiallitasi darab, csak akkor teszi fel, ha megy a fatelepre tetolecert...

(Megjegyzes: miutan (sokszor) 1 hetig nem voltam itthon es az auto a parkoloban allt a ho alatt, a TMK-sok azt mondtak, sajnaltak a bogaramat. Ha kell, osszedobnak egy ceges ponyvagarazst nekem a maradek anyagokbol. Egy F Astra eseten nem biztos, hogy ilyet hall valaha is az ember fia.)

Azért a TMK-sok is érzik, miről is van szó...
Szerintem nyugodtan vágj bele velük a csomagtartó-projektbe - szépérzékben nem szenvednek hiányt...
Egyébként a motorházfedélre való csomagtartóra nem startoltál rá?

Ifj.Pethő Gyula
30/5671916
Nem elérhető gateman
Hozzászólások: 62

« Hozzászólás #1477 Dátum: 2006 Március 15, 18:27:56 »

Vagabond köszönöm a gyors reagálást,erre gondoltam.Hol láttál ilyet?
Nem elérhető Balage
Hozzászólások: 6926


Low Fast - többet forog, jobban pörög

« Hozzászólás #1476 Dátum: 2006 Március 15, 16:59:18 »

keresek 71-es bogárba 1 pár ÚJ hátsó torziós rudat(jobb/bal)!

Ár nem számít, csak olcsó legyen.

1971     VW 1300 GT-L
1999     Piaggio Liberty 50 2T
matchbox
« Hozzászólás #1475 Dátum: 2006 Március 15, 14:10:28 »

Mindig megtisztelve erzem magam, ha Toled kapok tanacsokat! (es ez nem nem vicc)
 
matchbox
« Hozzászólás #1474 Dátum: 2006 Március 15, 12:12:34 »

Igyhát Matchbox igenis szurkolok neked, hogy sikerüljön!! Az eddigi hozzászólásaim segitő szándékúak akartak lenni, elnézést, ha más felhangja volt. (2 éve bizony azt hittem, hogy ebből bizniszt tudok csinálni, most már tudom, hogy eladásra nem érdemes, bár lehet, hogy változott annyira a piac.)

Mindig megtisztelve erzem magam, ha Toled kapok tanacsokat! (es nem nem vicc)
 
Nem elérhető NGA
Hozzászólások: 10930

« Hozzászólás #1473 Dátum: 2006 Március 15, 10:43:21 »

Az ember (ha mar az alapanyag ingyen van) osszeallit egyet a sajat tervei alapjan, legyartatja a munkahelyen egy uveg 'ajandekert', aztan majd ha nem lesz kiallitasi darab, csak akkor teszi fel, ha megy a fatelepre tetolecert...

Maximálisan igazat adok neked! A tanácsokat azért adtam, mert nem aott van a baj, hogy esetleg nem olyan szép a hegesztés, hanem ott, hogy amikor kész, hasonlit az eredetira, csak nem fogod felrakni az autódra, mert az egyik láb mondjuk 5 mm-el rövidebb, vagy máshogy áll, hiába mérte rá a szaki, mégsem ugy áll. A hegesztés az ilyen vékony anyagot elhuzza, ezt mondták nekem hozzáértők.

Én azt mondom, hogy igenis csináltasd meg magadnak, csak finoman mond el a szakiknak, hogy mit hallottál olyanoktól, akik már gyártattak le ilyet. Félre ne értsed, nem irigyeljük tőled a tetőcsomagtartót, sőt, ha maradt volna, anyagárban odaadtam volna, csak tudod, én elöször kölcsönkértem egyet a Csilagtól, az 1 évig volt nálam, majd a sajátomról mintáztuk, és igy is nehéz volt. Tehát munkára fel, lelkesedés el ne muljon, szeretnénk látni egy szép replika tetőcsomagtartót, mutassuk meg a gagyi taiwaniaknak, hogy mi is tudunk! A csúcs az lenne, ha valaki le tudná ezt 15 körüli áron gyártatni lécekkel, festve, lakkozva, stb. Igyhát Matchbox igenis szurkolok neked, hogy sikerüljön!! Az eddigi hozzászólásaim segitő szándékúak akartak lenni, elnézést, ha más felhangja volt. (2 éve bizony azt hittem, hogy ebből bizniszt tudok csinálni, most már tudom, hogy eladásra nem érdemes, bár lehet, hogy változott annyira a piac.)
Nem elérhető Strano
Hozzászólások: 1785


Mana mou Ellas

« Hozzászólás #1472 Dátum: 2006 Március 15, 10:09:22 »



Valakinek? Nem valami fényes állapotban, esetleg mintának, nemdohányzó tulajdonostól.

Ha te szólsz Istenhez, az imádság. Ha ő szól hozzád, az skizofrénia...
Nem elérhető amato
Hozzászólások: 167


Results are all that matters.

« Hozzászólás #1471 Dátum: 2006 Március 15, 10:07:04 »

Ha egy szakinak odaadsz valamit, hogy "öreg, itt van ezt másold le" és ő elvállalja, akkor ne csodálkozz, ha nem azt kapod, amit vártál.
Bármi is az eredmény, lehet, hogy az ő eszközeivel, tudásával és szépérzékével neki tökéletesnek fog tűnni, még ha végül nem is pontos vagy esetleg ronda.
Belenyúltam már a legegyszerűbb dolgokkal is ilyenekbe.

Az én tapasztalatom az, hogy a legtöbben még mind a mai napig jobban tudnak rajz alapján gyártani, mint "érzésre".
Csak ésszerű és jó legyen a rajz. És lógj ott a nyakán legalább az első 10 darab legyártásánál. Ne hagyd, hogy a számodra fontos részletek elsikkadjanak.
Ha józan paraszti ésszel raktál össze valamit, azt le lehet gyártani, akármilyen kifogással jön.
Utálni fog érte, de a 11-ik darabot önállóan és tökéletesen le tudja majd gyártani, fele annyi idő alatt.

Mindent meg lehet csinálni, csak bele kell fektetni némi pénzt, időt, rengeteg türelmet és energiát.



Üdv,
amato
 
ELMO
1968 ELM220 VW1300
matchbox
« Hozzászólás #1470 Dátum: 2006 Március 15, 07:20:07 »

Van harmadik Bogaras típus is, aki az öreg gépek szeretete miatt vett egy Bogarat. Aztán rájött, hogy ez igancsak szerethető darab. Aztán találkozókra kezdett járni, és nem volt hol aludni. Vett egy Buszt, és azt is megszerette. Közben az autók jönnek mennek. Nekem a vw hobbiautó, de kicsit sem érdekel, hogy kinek esik le az álla. Én szeretem, és olyanná alakítom, ami nekem tetszik.
Szerintem így is vagyunk páran... :-))))

Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #1469 Dátum: 2006 Március 15, 06:56:29 »

Van harmadik Bogaras típus is, aki az öreg gépek szeretete miatt vett egy Bogarat. Aztán rájött, hogy ez igancsak szerethető darab. Aztán találkozókra kezdett járni, és nem volt hol aludni. Vett egy Buszt, és azt is megszerette. Közben az autók jönnek mennek. Nekem a vw hobbiautó, de kicsit sem érdekel, hogy kinek esik le az álla. Én szeretem, és olyanná alakítom, ami nekem tetszik.
Szerintem így is vagyunk páran... :-))))

Ha egy kicsit alaposabban belegondolunk: a bogar-tetocsomagtarto mar valasztoviz.

Mert ki akar ilyet?

Valaki azert, mert ez a hobbija: stilushu, korhu autot restauralt, amely feltett kincscsel hetvegen megy egy kort a varosban, vagy elmegy a talalkozokra, ahol szinte lehet hallani a bogaras-tarsak allkapcsainak koppanasat, amikor meglatjak. Na, ilyen igenyes es (tehetos?, megszallott?, elkotelezett?) gyujto viszonylag keves van.

A masik bogaras (mint en is) a bogarban elsosorban azt az autot latja, amely szep, egy masfajta ertekrenddel biro multat idez, de bizony ezzel az atuoval kell megoldani a mindennapi kenyerkereset feladatat, tehat ezert kolt elsosorban az auto jo muszaki allapotara es az extrak a praktikussagot tukrozik (ertsd: a  kulteri csomagtartokon tulmeretes arut akarok szallitani). Szerintem ebben a kategoriaban is viszonylag kevesen vagyunk (a bogarra koltott penzbol vehettem volna egy 4-5 eves F Astrat, vonohoroggal, tetocsomagtartoval meg mindennel - de valoszinuleg kozel sem okozna annyi oromet a csaladunknak, mint a Piroska). Ebben az esteben nekem egy gyari (vagy #1 replika), patinas es draga kiegeszito sajnos felig-meddig megfizethetetlen es nem megoldas.

Az ember (ha mar az alapanyag ingyen van) osszeallit egyet a sajat tervei alapjan, legyartatja a munkahelyen egy uveg 'ajandekert', aztan majd ha nem lesz kiallitasi darab, csak akkor teszi fel, ha megy a fatelepre tetolecert...

(Megjegyzes: miutan (sokszor) 1 hetig nem voltam itthon es az auto a parkoloban allt a ho alatt, a TMK-sok azt mondtak, sajnaltak a bogaramat. Ha kell, osszedobnak egy ceges ponyvagarazst nekem a maradek anyagokbol. Egy F Astra eseten nem biztos, hogy ilyet hall valaha is az ember fia.)
matchbox
« Hozzászólás #1468 Dátum: 2006 Március 15, 06:46:27 »

Mi is csináltunk, lécekkel, mindennel, lakatolás közbei Bogár tetején, aztán a kutyának sem kellett.

Ha egy kicsit alaposabban belegondolunk: a bogar-tetocsomagtarto mar valasztoviz.

Mert ki akar ilyet?

Valaki azert, mert ez a hobbija: stilushu, korhu autot restauralt, amely feltett kincscsel hetvegen megy egy kort a varosban, vagy elmegy a talalkozokra, ahol szinte lehet hallani a bogaras-tarsak allkapcsainak koppanasat, amikor meglatjak. Na, ilyen igenyes es (tehetos?, megszallott?, elkotelezett?) gyujto viszonylag keves van.

A masik bogaras (mint en is) a bogarban elsosorban azt az autot latja, amely szep, egy masfajta ertekrenddel biro multat idez, de bizony ezzel az atuoval kell megoldani a mindennapi kenyerkereset feladatat, tehat ezert kolt elsosorban az auto jo muszaki allapotara es az extrak a praktikussagot tukrozik (ertsd: a  kulteri csomagtartokon tulmeretes arut akarok szallitani). Szerintem ebben a kategoriaban is viszonylag kevesen vagyunk (a bogarra koltott penzbol vehettem volna egy 4-5 eves F Astrat, vonohoroggal, tetocsomagtartoval meg mindennel - de valoszinuleg kozel sem okozna annyi oromet a csaladunknak, mint a Piroska). Ebben az esteben nekem egy gyari (vagy #1 replika), patinas es draga kiegeszito sajnos felig-meddig megfizethetetlen es nem megoldas.

Az ember (ha mar az alapanyag ingyen van) osszeallit egyet a sajat tervei alapjan, legyartatja a munkahelyen egy uveg 'ajandekert', aztan majd ha nem lesz kiallitasi darab, csak akkor teszi fel, ha megy a fatelepre tetolecert...

(Megjegyzes: miutan (sokszor) 1 hetig nem voltam itthon es az auto a parkoloban allt a ho alatt, a TMK-sok azt mondtak, sajnaltak a bogaramat. Ha kell, osszedobnak egy ceges ponyvagarazst nekem a maradek anyagokbol. Egy F Astra eseten nem biztos, hogy ilyet hall valaha is az ember fia.)
Nem elérhető Strano
Hozzászólások: 1785


Mana mou Ellas

« Hozzászólás #1467 Dátum: 2006 Március 14, 22:50:12 »

de, ha ven egy mintadarab, akkor azt szerinted egy ügyes szaki nem tudná egy az egyben lekoppintani ???  nem egy olyan bonyolult és szerkezet az a tetőcsomagtartó.

Mi is csináltunk, lécekkel, mindennel, lakatolás közbei Bogár tetején, aztán a kutyának sem kellett.

Ha te szólsz Istenhez, az imádság. Ha ő szól hozzád, az skizofrénia...
Nem elérhető NGA
Hozzászólások: 10930

« Hozzászólás #1466 Dátum: 2006 Március 14, 21:29:48 »

de, ha ven egy mintadarab, akkor azt szerinted egy ügyes szaki nem tudná egy az egyben lekoppintani ???  nem egy olyan bonyolult és szerkezet az a tetőcsomagtartó.

Első ránézésre, valóban nem bonyolult. AZtán ahogy belemélyed az ember, akkor látszik, milyen is valójában.

Félre ne értsetek, senkit nem akarok lebeszeszélni arról, hogy gyártson tetőcsomagtartót, sőt mintavételezésre felajánlom az enyémet is, csak segiteni szeretnék, mivel mi már egyszer belemásztunk ebbe, és bele is fáradtunk. A rajzáson 25e Ft-ért a kutya sem akarta megvenni a viszonlya szép másolatot
Nem elérhető ESZ-764
Hozzászólások: 2746


Samu 66

« Hozzászólás #1465 Dátum: 2006 Március 14, 20:49:56 »

de, ha ven egy mintadarab, akkor azt szerinted egy ügyes szaki nem tudná egy az egyben lekoppintani ???  nem egy olyan bonyolult és szerkezet az a tetőcsomagtartó.
a hegesztés elhúzza a cuccost,majd próbáld ki két zártszelvényt derékszögelj be és heggeszd össze,majd észreveszed hogy utánna nem pontos , Wink

Nem elérhető Qzma
Hozzászólások: 7186


http://t2ab4sale.blog.hu/

« Hozzászólás #1464 Dátum: 2006 Március 14, 20:34:30 »

Mindössze azért, mert a földön nem tudod összerakni ugy, hogy utánna jó legyen, csak egy bogár tetején. Sőt, ott is ugy, hogy odapottyented egy picit.

de, ha ven egy mintadarab, akkor azt szerinted egy ügyes szaki nem tudná egy az egyben lekoppintani ???  nem egy olyan bonyolult és szerkezet az a tetőcsomagtartó.

http://t2ab4sale.blog.hu/   ÚJ A TEFONSZÁMOM:06203692740
Nem elérhető NGA
Hozzászólások: 10930

« Hozzászólás #1463 Dátum: 2006 Március 14, 19:57:07 »

miért is kell levágni egy bogár tetejét ????????

Mindössze azért, mert a földön nem tudod összerakni ugy, hogy utánna jó legyen, csak egy bogár tetején. Sőt, ott is ugy, hogy odapottyented egy picit.
Nem elérhető Qzma
Hozzászólások: 7186


http://t2ab4sale.blog.hu/

« Hozzászólás #1462 Dátum: 2006 Március 14, 18:07:51 »

Csak ugy halkan jegyzem meg, hogy egy tetőcsomagtartó legyártásához le kell vágni egy bogár tetejét, ezenkivül nem szabad hegeszteni, csak forrasztani, valamint a rozsdamentes anyag nagyon nehéz a tetőcsomagtartónak. A patentiv nem tudom mire kell.

miért is kell levágni egy bogár tetejét ????????

http://t2ab4sale.blog.hu/   ÚJ A TEFONSZÁMOM:06203692740
Nem elérhető gyuszkó
Hozzászólások: 13814


ABD-999 nem csak autó, CSALÁDTAG!

« Hozzászólás #1461 Dátum: 2006 Március 14, 12:29:59 »

Hi gyuszko,
Jo a koffertartod! A tetocsomagtartom gyartasa most kezdodik: a cegnel a tarfohaz rozsdamentes acel vizelvezetojet (szerencsere) cserelni kellett, ca. 15 m csoanyag varakozott a MEH-telepre. Veszek a heten Nyiregyen Kovarieknal patentiveket, o'szt a TMK mar ugrik is a temara - na jo, a csohajlitot majd en letorlom nekik...
 

 Wink

Ifj.Pethő Gyula
30/5671916
Nem elérhető gyuszkó
Hozzászólások: 13814


ABD-999 nem csak autó, CSALÁDTAG!

« Hozzászólás #1460 Dátum: 2006 Március 14, 12:26:51 »

Eladó egy MANO osztrák eredeti bogára való hátsó csomagtartó. A képen ilyen van, csak az enyémről nem találom a fotot, de ugyanez. Van hozzá egy piros védőhuzat is műbőrből hozzá. Ára 20e Ft
<beszúrt kép törölve>

A jogdíjakat kérném egy héten belül a bankszámlámra utalni!  Evil

Ifj.Pethő Gyula
30/5671916
Nem elérhető AZS
Hozzászólások: 11742


« Hozzászólás #1459 Dátum: 2006 Március 14, 12:00:33 »

Sziasztok. Keresek T3 buszhoz tetőmagasítást

battyogj el ebbe a fórumba:
http://www.freeweb.hu/mlkforum/
és ott keresd Kertit, ő nemrégen szerzett valahonnan egyet
Nem elérhető Vagabond
Hozzászólások: 24281


A busz is bogár "FOREVER"06-30-688-4298

« Hozzászólás #1458 Dátum: 2006 Március 14, 11:46:57 »

Sziasztok. Keresek T3 buszhoz tetőmagasítást valamint bogár 1,6 motorhoz Dellortó csonkokat.Segítsetek ha tudtok.Köszi
Ahoy.
Ilyesmire gondoltál?

Halásztelek,Fö uton a vége fele bonto.

Tóth Zoltán
Nem elérhető gateman
Hozzászólások: 62

« Hozzászólás #1457 Dátum: 2006 Március 14, 11:10:37 »

Sziasztok. Keresek T3 buszhoz tetőmagasítást valamint bogár 1,6 motorhoz Dellortó csonkokat.Segítsetek ha tudtok.Köszi
Holló
« Hozzászólás #1456 Dátum: 2006 Március 14, 10:36:01 »

haló Vaga!

A sárga bogi a röppentyű uccában van XIII. kerület.
67-es vizsga , zöldkártya lejárt, de meg tudnak csináltatni mindent rá.
Nem elérhető EPE
Hozzászólások: 907


« Hozzászólás #1455 Dátum: 2006 Március 14, 10:35:34 »

majd hozzánézzük az enyémhez Wink
alig várom....., csak elég nehezen telnek ezek a napok

Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #1454 Dátum: 2006 Március 14, 10:32:51 »

mivel ;n is belefogtam egy tetöcsomi prozsektbe.
meg mondhatom hogy a rajzáson ott lesz az eredeti bekowa és az inoxból készült replika.
suj külömnbség, igen van 2 kilogram azaz 5 helyet 7 kilo lesz az inox, de nem ez befojásolná a fogyasztást, hanem az ha nem tartanák be a görbe vonalakat.
nagyon komoly csapat dolgozik rajta. és csak 39.000 huf

majd hozzánézzük az enyémhez Wink

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető EPE
Hozzászólások: 907


« Hozzászólás #1453 Dátum: 2006 Március 14, 10:22:08 »

mivel ;n is belefogtam egy tetöcsomi prozsektbe.
meg mondhatom hogy a rajzáson ott lesz az eredeti bekowa és az inoxból készült replika.
suj külömnbség, igen van 2 kilogram azaz 5 helyet 7 kilo lesz az inox, de nem ez befojásolná a fogyasztást, hanem az ha nem tartanák be a görbe vonalakat.
nagyon komoly csapat dolgozik rajta. és csak 39.000 huf

Nem elérhető Bripery
Hozzászólások: 21999


www.elitevwclub.hu

« Hozzászólás #1452 Dátum: 2006 Március 14, 10:21:29 »

Nem akarom rontani senkinek sem az uzletet, de ha vkinek nincs penze a 40.000 HUF-os karbidra (nekem sincs), es egy olyan megfelel neki, amelyet mukodo motorrol bontottak le, akkor nem tudom, miert ne lehetne segiteni a markatarsnak?!? Szerintem ennek a forumnak ez az egyik alapelve.

Biztos lesz olyan jelentkezo, aki autot restaural es csak a Te karbid felel meg neki.

Egy "zsir" uj Mexikoi 32.000 HUF - de azt hallottam, nem jo vetel.
 Wink



Én nem mondtam,hogy ne segíts,csak kár összehasonlítani a kettőt,mert nem ugyanaz a műfaj

www.elitevwclub.hu

1994 Porsche 993 Carrera 2 cabrio
1982 Porsche 931 (924 Turbo)




Akit magyarnak teremtett az Úristen és nem fogja pártját nemzetének-nem derék ember. Gróf Széchenyi István
Nem elérhető Bripery
Hozzászólások: 21999


www.elitevwclub.hu

« Hozzászólás #1451 Dátum: 2006 Március 14, 10:20:10 »

Hiszen 40.000 Ft-ért komplett autót is lehet venni, karburátorral együtt.

Ez így van,az olyan is

www.elitevwclub.hu

1994 Porsche 993 Carrera 2 cabrio
1982 Porsche 931 (924 Turbo)




Akit magyarnak teremtett az Úristen és nem fogja pártját nemzetének-nem derék ember. Gróf Széchenyi István
matchbox
« Hozzászólás #1450 Dátum: 2006 Március 14, 09:49:42 »

Félre ne értsél, nem lebeszélni akarlak róla, próbáljátok meg, csak sajnos nagyon sok buktatója van a dolognak. De ha sikerül, akkor nagy öröm lesz, az biztos. De én is ugy áltam neki, hogy ez egy semmiség. Hát menet közben derült ki, milyen nehéz dolog is ez! De kivitelezhető, de nem olyan egyszerüen, hogy odaadom a tmk-nak az eredetit, meg a csöveket. Sajnos ugy nem lesz semmi belőle. Az enyém 2 évig keringett 4 karosszériásnál. Mindenki belekezdett, de utánna elhajtott a pi...ba :-(

Na jo van, rendes bogaras vagy (azert nem irok sracot, mert 5 evvel te nyertel)... de terjunk a targyra. Osztrak koffertarto piros muborrel?
Nem elérhető NGA
Hozzászólások: 10930

« Hozzászólás #1449 Dátum: 2006 Március 14, 09:47:23 »

Koszonom a rejtett jotanacsokat. Igy mar letettem a tetocsomitartorol - de egy original osztrak koffertarto sem lenne rossz... :???
 Roll Eyes

Félre ne értsél, nem lebeszélni akarlak róla, próbáljátok meg, csak sajnos nagyon sok buktatója van a dolognak. De ha sikerül, akkor nagy öröm lesz, az biztos. De én is ugy áltam neki, hogy ez egy semmiség. Hát menet közben derült ki, milyen nehéz dolog is ez! De kivitelezhető, de nem olyan egyszerüen, hogy odaadom a tmk-nak az eredetit, meg a csöveket. Sajnos ugy nem lesz semmi belőle. Az enyém 2 évig keringett 4 karosszériásnál. Mindenki belekezdett, de utánna elhajtott a pi...ba :-(
matchbox
« Hozzászólás #1448 Dátum: 2006 Március 14, 09:43:59 »

Énis :-)

Valamikor 3-4 éve nagy lendülettel az én BeKoWa csomagtartóm mintájára nekiáltunk legyártani. 5 db készült. Szép halál volt. Az utánygyártott soha nem lett olyan szép, mint a gyári. Bármennyire is igyekeztünk. Köszönhető a hegesztésnek is, mivel ezt rézzel kellene forrasztani stb.

Koszonom a rejtett jotanacsokat. Igy mar letettem a tetocsomitartorol - de egy original osztrak koffertarto sem lenne rossz... :???
 Roll Eyes
matchbox
« Hozzászólás #1447 Dátum: 2006 Március 14, 09:41:26 »

Nem kéne a kettőt összehasonlítani,amit én felraktam az zsír új és német.Amit te vettél,az nem hiszem

Nem akarom rontani senkinek sem az uzletet, de ha vkinek nincs penze a 40.000 HUF-os karbidra (nekem sincs), es egy olyan megfelel neki, amelyet mukodo motorrol bontottak le, akkor nem tudom, miert ne lehetne segiteni a markatarsnak?!? Szerintem ennek a forumnak ez az egyik alapelve.

Biztos lesz olyan jelentkezo, aki autot restaural es csak a Te karbid felel meg neki.

Egy "zsir" uj Mexikoi 32.000 HUF - de azt hallottam, nem jo vetel.
 Wink

Nem elérhető NGA
Hozzászólások: 10930

« Hozzászólás #1446 Dátum: 2006 Március 14, 09:16:02 »

ezért vettem gyárit  Evil

Énis :-)

Valamikor 3-4 éve nagy lendülettel az én BeKoWa csomagtartóm mintájára nekiáltunk legyártani. 5 db készült. Szép halál volt. Az utánygyártott soha nem lett olyan szép, mint a gyári. Bármennyire is igyekeztünk. Köszönhető a hegesztésnek is, mivel ezt rézzel kellene forrasztani stb.
Oldalak: 1 ... 2198 2199 2200 2201 2202 [2203] 2204 2205 2206 2207 2208 ... 2240
Nyomtatás
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.149 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.