www.bogarhatu.hu
- ahol a Bogarazás kezdődik
Üdvözlünk,
Vendég
. Kérlek
jelentkezz be
vagy
regisztrálj
.
Nem érkezett meg az
aktiváló e-mail?
2026 Június 24, 15:31:19
1 óra
1 nap
1 hét
1 hónap
Mindig
Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:
Részletes kereső
Népautós Szilveszter
Pólus Center
2026. december 31.
921856
Hozzaszólás
218
Témában írta
1620
Felhasználó
Legújabb tag:
samlevy0515
www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik
>
Hová tartozol?
>
Adok-veszek
> Téma:
Komplett autók
Oldalak:
1
...
16
17
18
19
20
[
21
]
22
23
24
25
26
...
1192
Szerző
Téma: Komplett autók (Megtekintve 14536890 alkalommal)
BobeBaba
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46845 Dátum:
2015 Szeptember 09, 22:57:32 »
Idézetet írta: abes - 2015 Szeptember 09, 20:02:55
Azt hittem a sor végén lévőt áruljátok.
Dehoogy! Nekünk most egy sárga bogár és egy szürke twingo van, és most ez így ideális.
abes
Hozzászólások: 15065
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46844 Dátum:
2015 Szeptember 09, 20:02:55 »
Idézetet írta: BobeBaba - 2015 Szeptember 09, 19:18:38
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/bogar_kafer/volkswagen_bogar_kafer-9339190
Azt hittem a sor végén lévőt áruljátok.
Holló
Hozzászólások: 2259
yeah Boy
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46843 Dátum:
2015 Szeptember 09, 19:58:22 »
Idézetet írta: BobeBaba - 2015 Szeptember 09, 19:18:38
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/bogar_kafer/volkswagen_bogar_kafer-9339190
dogi szeretné
Tudtátok, hogy a holló az 1etlen madárfaj, ami pusztán az élvezet kedvéért repül?
by KIZS
BobeBaba
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46842 Dátum:
2015 Szeptember 09, 19:18:38 »
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/bogar_kafer/volkswagen_bogar_kafer-9339190
Tibby
Hozzászólások: 228
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46841 Dátum:
2015 Szeptember 08, 18:31:21 »
Idézetet írta: abes - 2015 Augusztus 19, 07:39:07
Szerintem te csak árulod.
http://totalcar.hu/magazin/kozelet/2014/01/22/igy_add_el_az_autodat/1/
Szerintem nem, törölhető, elkelt
LesL!E084
Hozzászólások: 1971
www.afkairsoft.com
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46840 Dátum:
2015 Szeptember 01, 06:46:30 »
Idézetet írta: Typ117 - 2015 Augusztus 31, 20:34:11
vannak olyan irányú fotók, amin könnyű benézni
talán a 1,3 ast meg tudom különböztetni (hallottam már olyanról aki látott 1,3 ast
)
igazából az lett volna a kérdés, hogy nincs e véletlenül itt a tulaj ?
gO LOW or gO hOmE
"Hasal a verda , karcol a padló.
Pattog az utas Leslie a ludas!" By:Spike
tati
Hozzászólások: 10790
Ízirájder 0630 9850919 ÖRÖM AZ ERŐ ÁLTAL
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46839 Dátum:
2015 Augusztus 31, 22:15:13 »
Idézetet írta: Typ117 - 2015 Augusztus 31, 20:34:11
vannak olyan irányú fotók, amin könnyű benézni
de ezek nem azok
www.tatinson.hu
www.kck.hu
Typ117
Hozzászólások: 18552
1969
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46838 Dátum:
2015 Augusztus 31, 20:34:11 »
Idézetet írta: Dadan - 2015 Augusztus 31, 20:32:05
Oh, ezt nagyon benéztem
vannak olyan irányú fotók, amin könnyű benézni
Dadan
Hozzászólások: 1450
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46837 Dátum:
2015 Augusztus 31, 20:32:05 »
Idézetet írta: Typ117 - 2015 Augusztus 31, 20:25:52
ha 1302-est akarna, akkor talán másikat kellene nézni, mert ez 1300asnak tűnik
Oh, ezt nagyon benéztem
gumibogi
Hozzászólások: 13454
20/911-1661 www.ftgumi.hu
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46836 Dátum:
2015 Augusztus 31, 20:26:25 »
Idézetet írta: Typ117 - 2015 Augusztus 31, 20:25:52
ha 1302-est akarna, akkor talán másikat kellene nézni, mert ez 1300asnak tűnik
zengőgumi
Typ117
Hozzászólások: 18552
1969
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46835 Dátum:
2015 Augusztus 31, 20:25:52 »
Idézetet írta: Dadan - 2015 Augusztus 31, 20:18:03
Ha 1302-est akarsz, akkor sokat ne gondolkodj, mert ezt ennyiért legkésőbb jövő héten tuti elviszik.
ha 1302-est akarna, akkor talán másikat kellene nézni, mert ez 1300asnak tűnik
Dadan
Hozzászólások: 1450
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46834 Dátum:
2015 Augusztus 31, 20:18:03 »
Idézetet írta: LesL!E084 - 2015 Augusztus 31, 19:38:06
szép estét!
nincs valakinek információja erről a vasról? vagy esetleg nincs itt a tulaj?
köszi a segítséget!
Üdv
Ha 1302-est akarsz, akkor sokat ne gondolkodj, mert ezt ennyiért legkésőbb jövő héten tuti elviszik.
LesL!E084
Hozzászólások: 1971
www.afkairsoft.com
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46833 Dátum:
2015 Augusztus 31, 19:38:06 »
szép estét!
nincs valakinek információja erről a vasról? vagy esetleg nincs itt a tulaj?
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/bogar_kafer/volkswagen_bogar_kafer_kafer_1302-9239635
köszi a segítséget!
Üdv
gO LOW or gO hOmE
"Hasal a verda , karcol a padló.
Pattog az utas Leslie a ludas!" By:Spike
kövi
Hozzászólások: 1150
0620/5989495
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46832 Dátum:
2015 Augusztus 19, 20:17:24 »
Idézetet írta: szilati - 2015 Augusztus 19, 13:14:40
láthattam ezt a kocsit Érden?
Környékbeli a barátod?
Igen, Érden lakik. Ott is lehet megnézni.
VW 1300 1968.06.
szilati
Hozzászólások: 1119
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46831 Dátum:
2015 Augusztus 19, 13:14:40 »
Idézetet írta: kövi - 2015 Augusztus 19, 12:38:28
Barátom megválna autójától:
Megyesinél volt kb 1 éve szervíz: olajcsere, szelep-, karburátor-, gyújtás-állítás, alapjárati mágnesszelep csere)
4 új gyertya,
TATI féle elektronikus gyújtás van benne
Hibák:
4-est kidobja (van hozzá másik váltó),
Mióta Megyesinél volt hidegen egyenetlenül jár.
Festésen a lakk néhol kezd lejönni, illetve rozsdás pár helyen
Műszaki 2016.05.26-ig.
Ára: 250 000 Ft.
láthattam ezt a kocsit Érden?
Környékbeli a barátod?
kövi
Hozzászólások: 1150
0620/5989495
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46830 Dátum:
2015 Augusztus 19, 12:38:50 »
2
[a csatolmányt egy admin törölte]
VW 1300 1968.06.
kövi
Hozzászólások: 1150
0620/5989495
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46829 Dátum:
2015 Augusztus 19, 12:38:28 »
Barátom megválna autójától:
Megyesinél volt kb 1 éve szervíz: olajcsere, szelep-, karburátor-, gyújtás-állítás, alapjárati mágnesszelep csere)
4 új gyertya,
TATI féle elektronikus gyújtás van benne
Hibák:
4-est kidobja (van hozzá másik váltó),
Mióta Megyesinél volt hidegen egyenetlenül jár.
Festésen a lakk néhol kezd lejönni, illetve rozsdás pár helyen
Műszaki 2016.05.26-ig.
Ára: 250 000 Ft.
[a csatolmányt egy admin törölte]
VW 1300 1968.06.
abes
Hozzászólások: 15065
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46828 Dátum:
2015 Augusztus 19, 07:39:07 »
Idézetet írta: Tibby - 2015 Augusztus 19, 00:29:25
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/1300/volkswagen_1300-9275092
Ennek is eljött az ideje
Szerintem te csak árulod.
http://totalcar.hu/magazin/kozelet/2014/01/22/igy_add_el_az_autodat/1/
Tibby
Hozzászólások: 228
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46827 Dátum:
2015 Augusztus 19, 00:29:25 »
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/1300/volkswagen_1300-9275092
Ennek is eljött az ideje
tati
Hozzászólások: 10790
Ízirájder 0630 9850919 ÖRÖM AZ ERŐ ÁLTAL
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46826 Dátum:
2015 Augusztus 17, 22:44:08 »
Idézetet írta: zsozsy - 2015 Augusztus 17, 18:31:24
rengeteg alkatrésszel
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/bogar_kafer/volkswagen_bogar_kafer_de_luxe-9268698
szépen kibaszták az enyészetnek
www.tatinson.hu
www.kck.hu
zsozsy
Hozzászólások: 3689
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46825 Dátum:
2015 Augusztus 17, 18:31:24 »
rengeteg alkatrésszel
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/bogar_kafer/volkswagen_bogar_kafer_de_luxe-9268698
1200 EXPORT Norvég 1965.02.02.
T3 Hochdach Münnich Rhodos 1981
Golf2 (Fire & Ice belső) 1989
Astra f 1996
Babetta
http://youtu.be/PJasikRH-eY
Maresz
Hozzászólások: 19642
WWW.BUGGARAGE.HU
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46824 Dátum:
2015 Augusztus 12, 22:11:52 »
https://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/1300/volkswagen_1300-9049553
eladó vihető---sajnos
WEBshop
http://retrocarclub.superwebaruhaz.hu/
Ha müszakivizsga vagy zöldkari kell és problémás az élet:06706223882;06706313882
Kedvezméynes kötelező bizti kötése!
Gyári vw audi seat skoda Alkatrészek beszerzése gyors határidővel,postázva
www.retroautoklub.hu
tazoli49
Hozzászólások: 3840
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46823 Dátum:
2015 Augusztus 12, 17:50:54 »
Idézetet írta: 1303LS - 2015 Augusztus 12, 05:17:43
Asszem, eladó.
zsozsy
Hozzászólások: 3689
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46822 Dátum:
2015 Augusztus 12, 06:17:10 »
Idézetet írta: d1987 - 2015 Augusztus 11, 22:55:26
Köszönöm! azért ez elég durva (lassan megéri megvenni)
1200 EXPORT Norvég 1965.02.02.
T3 Hochdach Münnich Rhodos 1981
Golf2 (Fire & Ice belső) 1989
Astra f 1996
Babetta
http://youtu.be/PJasikRH-eY
1303LS
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46821 Dátum:
2015 Augusztus 12, 05:17:43 »
Idézetet írta: tazoli49 - 2015 Augusztus 11, 20:50:02
Nagyonkéne:
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/1300/volkswagen_1300_tetoablakos_kivitel-9247837
Asszem, eladó.
d1987
Hozzászólások: 4060
56/61/71/78
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46820 Dátum:
2015 Augusztus 11, 22:55:26 »
Idézetet írta: zsozsy - 2015 Augusztus 11, 08:06:16
Régebben mintha jóval drágábban hirdették volna. Nem?
1956-Oval
1961-L10B
1961-L391
1971-L60D
1978-L96F
tazoli49
Hozzászólások: 3840
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46819 Dátum:
2015 Augusztus 11, 20:50:02 »
Nagyonkéne:
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/1300/volkswagen_1300_tetoablakos_kivitel-9247837
zsozsy
Hozzászólások: 3689
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46818 Dátum:
2015 Augusztus 11, 08:06:16 »
Idézetet írta: Nicole - 2015 Augusztus 05, 19:09:20
Szió!
Valaki látta már ezt a bogarat?
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/bogar_kafer/volkswagen_bogar_kafer_de_luxe_felujitott-7750188
Régebben mintha jóval drágábban hirdették volna. Nem?
1200 EXPORT Norvég 1965.02.02.
T3 Hochdach Münnich Rhodos 1981
Golf2 (Fire & Ice belső) 1989
Astra f 1996
Babetta
http://youtu.be/PJasikRH-eY
Tibby
Hozzászólások: 228
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46817 Dátum:
2015 Augusztus 10, 14:29:13 »
Idézetet írta: Nicole - 2015 Augusztus 05, 19:09:20
Szió!
Valaki látta már ezt a bogarat?
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/bogar_kafer/volkswagen_bogar_kafer_de_luxe_felujitott-7750188
Régebb óta hirdetik, mert már akkor eladó volt, amikor én kerestem 2013-ban.
luftsick
Hozzászólások: 1047
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46816 Dátum:
2015 Augusztus 06, 11:02:26 »
Idézetet írta: Nicole - 2015 Augusztus 05, 19:09:20
Szió!
Valaki látta már ezt a bogarat?
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/bogar_kafer/volkswagen_bogar_kafer_de_luxe_felujitott-7750188
En tavaly telen lattam amikor Fiat Multiplat kerestunk - ebben a kereskedesben is volt ket pusztulat darab, asszem azota is aruljak oket.
Visszaterve a bogarra sajnos a reszletekre mar nem emlekszem, de nem jo benyomast tett a kocsi. Fenyezese repedezett itt-ott, motorter atlagosan leharcolt allapotu. Felujitottnak egyaltalan nem mondhato a kocsi.
Imrüs
Hozzászólások: 3003
www.matraveteran.uw.hu
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46815 Dátum:
2015 Augusztus 05, 19:44:24 »
Idézetet írta: gumibogi - 2015 Augusztus 05, 19:31:19
"...bolond is lennék, ha nem lennék bolond..."
gumibogi
Hozzászólások: 13454
20/911-1661 www.ftgumi.hu
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46814 Dátum:
2015 Augusztus 05, 19:31:19 »
Idézetet írta: Nicole - 2015 Augusztus 05, 19:09:20
Szió!
Valaki látta már ezt a bogarat?
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/bogar_kafer/volkswagen_bogar_kafer_de_luxe_felujitott-7750188
zengőgumi
zsozsy
Hozzászólások: 3689
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46813 Dátum:
2015 Augusztus 05, 19:21:23 »
Idézetet írta: Nicole - 2015 Augusztus 05, 19:09:20
Szió!
Valaki látta már ezt a bogarat?
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/bogar_kafer/volkswagen_bogar_kafer_de_luxe_felujitott-7750188
nem láttam személyesen de min. legalább másfél éve hirdetik
1200 EXPORT Norvég 1965.02.02.
T3 Hochdach Münnich Rhodos 1981
Golf2 (Fire & Ice belső) 1989
Astra f 1996
Babetta
http://youtu.be/PJasikRH-eY
Nicole
Hozzászólások: 119
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46812 Dátum:
2015 Augusztus 05, 19:09:20 »
Szió!
Valaki látta már ezt a bogarat?
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/bogar_kafer/volkswagen_bogar_kafer_de_luxe_felujitott-7750188
vetart
Hozzászólások: 5290
1303'74: 297.861 db, Ghia'74 (California) 5608 db
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46811 Dátum:
2015 Augusztus 04, 10:57:36 »
Idézetet írta: stonemen - 2015 Augusztus 02, 21:44:40
MAVAMSZ vagy FIVA tanúsítvánnyal rendelkezik. Elvileg értéknövelő és gyakorlatilag nem kell teljesítmény adót fizetni.
És csak 5 évente kell műszakiztatni.
Skoda Felicia '61, Skoda Octavia '62, VW 1303LS '74, VW Karmann Ghia '74, Fiat 127 L '74, Porsche 911 SC Cabriolet '83, Mercedes SL 500 '90, BMW E30 320i Cabriolet '91, Alfa Spider 2.0 '92, Fiat Panda 1000 i.e. '93, Mercedes G 400 CDI SW 2002, Renault Twingo 1,2 16V Quickshift 2002.
HenczBandi
Hozzászólások: 54
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46810 Dátum:
2015 Augusztus 03, 21:37:39 »
Idézetet írta: Tibby - 2015 Augusztus 03, 11:09:33
nem lehet, hogy a kedvezményes biztosítás minősítését vette ő előminősítésnek? Ilyet már hallottam.
Ezt el tudom képzelni, de ettől függetlenül egy kissé meredeknek érzem kiemelni az adott példány esetén a veterán minősítést:/
1303LS
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46809 Dátum:
2015 Augusztus 03, 11:16:54 »
Idézetet írta: Tibby - 2015 Augusztus 03, 11:09:33
nem lehet, hogy a kedvezményes biztosítás minősítését vette ő előminősítésnek? Ilyet már hallottam.
Mivel a "klub" olyankor ki is állít a biztosító felé egyfajta "minősítést". Igaz, hogy nincs köze a veteránhoz, de ezzel vagy jogosult a kedvezményes biztire.
Tibby
Hozzászólások: 228
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46808 Dátum:
2015 Augusztus 03, 11:09:33 »
Idézetet írta: d1987 - 2015 Augusztus 03, 10:54:49
nem lehet, hogy a kedvezményes biztosítás minősítését vette ő előminősítésnek? Ilyet már hallottam.
d1987
Hozzászólások: 4060
56/61/71/78
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46807 Dátum:
2015 Augusztus 03, 10:54:49 »
Idézetet írta: HenczBandi - 2015 Augusztus 02, 22:09:33
Nem szeretném megítélni senki autóját sem ismeretlenül, pláne, hogy élőben nem is láttam, csak érdekelne pontosan milyen minősítést kapott. Messziről vélek felfedezni pár apró eltérést egy eredeti-gyári mentőautóhoz képest:( De persze lehet tévedek. (Lehet, hogy amúgy egy szuper autó).
1956-Oval
1961-L10B
1961-L391
1971-L60D
1978-L96F
stonemen
Hozzászólások: 17352
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46806 Dátum:
2015 Augusztus 03, 05:58:47 »
Idézetet írta: RNIE - 2015 Augusztus 02, 22:01:23
SZERINTEM OT-s autóknál esetleg más külső megjelenésre gondolhatott,és ezt szerette volna kérdezni:
<beszúrt kép törölve>
Oldalak:
1
...
16
17
18
19
20
[
21
]
22
23
24
25
26
...
1192
www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik
>
Hová tartozol?
>
Adok-veszek
> Téma:
Komplett autók
Ugrás:
Kérlek válassz egy célt:
-----------------------------
Hová tartozol?
-----------------------------
=> Bogaras fórumok
=> Népautós fórumok
=> Adok-veszek
===> Lomtár
-----------------------------
Web szerviz
-----------------------------
=> A szervizes mondta
=> Itt lehet anyázni a szervizt
Töltés...