www.bogarhatu.hu
- ahol a Bogarazás kezdődik
Üdvözlünk,
Vendég
. Kérlek
jelentkezz be
vagy
regisztrálj
.
Nem érkezett meg az
aktiváló e-mail?
2026 Június 24, 12:02:04
1 óra
1 nap
1 hét
1 hónap
Mindig
Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:
Részletes kereső
Népautós Szilveszter
Pólus Center
2026. december 31.
921853
Hozzaszólás
218
Témában írta
1620
Felhasználó
Legújabb tag:
samlevy0515
www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik
>
Hová tartozol?
>
Adok-veszek
> Téma:
Komplett autók
Oldalak:
1
...
6
7
8
9
10
[
11
]
12
13
14
15
16
...
1192
Szerző
Téma: Komplett autók (Megtekintve 14535518 alkalommal)
RNIE
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47245 Dátum:
2016 November 12, 10:26:09 »
Mennyiért szabad beszámolni egy valóban jó állapotú 181-et?
Kafer_CJ
Hozzászólások: 81
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47244 Dátum:
2016 November 12, 06:37:04 »
Olcso bogarat keresek, ha lehet mukodokepest, es nem tul rothadt allapotban. Nem okvetlenul magyar papirost, Erdelyben kell regisztralni.
http://vwforum.vwforum.ro/topic/58573-un-broscoi-ce-sta-de-20-de-ani/page__st__360
Kafer_CJ
Hozzászólások: 81
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47243 Dátum:
2016 Október 23, 20:43:34 »
Kennedy stage 2 kuplung szettet, Cromoly hengerfej csavarokat, es 94mm-es AS 41-es motor blokkot( 1914cc) ajanlok plussz penzt valamilyen bogarert vagy golf jetta stb regi autoert. (160.000huf ertekbe szamitom az alkatreszeket).
http://vwforum.vwforum.ro/topic/58573-un-broscoi-ce-sta-de-20-de-ani/page__st__360
b_sanyi
Hozzászólások: 2011
Ex-Mex...
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47242 Dátum:
2016 Szeptember 21, 08:31:45 »
Buszt valaki?
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/transporter_t1/volkswagen_transporter_t1-9973221
abes
Hozzászólások: 15064
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47241 Dátum:
2016 Szeptember 17, 01:50:44 »
Gazdag vagyok!
mikrobi
Hozzászólások: 2187
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47240 Dátum:
2016 Szeptember 16, 22:27:24 »
Ismeri valaki a sérült 1302-t. a hahun?
Logred
Hozzászólások: 1
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47239 Dátum:
2016 Szeptember 16, 21:41:09 »
Sziasztok!
El szeretném adni a bogaramat, mert időm nincs rá (ház és család), de nem akarom nézni, ahogy szétmegy.
Itt a link:
https://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/bogar_kafer/volkswagen_bogar_kafer-10605877
Szép estét!
TBK001
Hozzászólások: 29142
Road Force One
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47238 Dátum:
2016 Szeptember 15, 12:31:46 »
Idézetet írta: Mr.Horsepower - 2016 Szeptember 15, 08:38:08
Az nem mindegy melyik oldalon állsz.Eladó szemszögből a világ boldogabb felén ennyi az ára. Osztrák hentes, Holland teremőr nyugdijas boldog mert zalakarosi áztatás után akár fiatalkori önmagát valosithatja meg. Szar veréb.
Az állam a javadat akarja... És meg is fogja szerezni!! :-)
Bug's Forever! VW1303/1974
http://tbk.hupont.hu
Hyundai i30 CW 2015
Mr.Horsepower
Hozzászólások: 8581
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47237 Dátum:
2016 Szeptember 15, 08:38:08 »
Idézetet írta: TBK001 - 2016 Szeptember 15, 06:55:47
Nem kcisit, de vannak, akik megmagyarázzák, hogy ez így jó és természetes...
Az nem mindegy melyik oldalon állsz.Eladó szemszögből a világ boldogabb felén ennyi az ára. Osztrák hentes, Holland teremőr nyugdijas boldog mert zalakarosi áztatás után akár fiatalkori önmagát valosithatja meg. Szar veréb.
A legönzetlenebb emberek azok, akik az észt osztják, mert abból adnak, amiből nekik is nagyon kevés van!
http://www.youtube.com/watch?v=AYcLg1m7aI4
TBK001
Hozzászólások: 29142
Road Force One
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47236 Dátum:
2016 Szeptember 15, 06:55:47 »
Idézetet írta: drflexes - 2016 Szeptember 15, 05:53:23
De.
De.
Nem kcisit, de vannak, akik megmagyarázzák, hogy ez így jó és természetes...
Az állam a javadat akarja... És meg is fogja szerezni!! :-)
Bug's Forever! VW1303/1974
http://tbk.hupont.hu
Hyundai i30 CW 2015
drflexes
Hozzászólások: 4531
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47235 Dátum:
2016 Szeptember 15, 05:53:23 »
Idézetet írta: GeRGelu: - 2016 Szeptember 14, 22:33:11
Nem gurult el a gyógyszer? Nincsenek túlárazva?
De.
De.
új számom van:20 592 5434
GeRGelu:
Hozzászólások: 1020
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47234 Dátum:
2016 Szeptember 14, 22:33:11 »
Idézetet írta: VW T2b - 2016 Szeptember 14, 14:43:54
http://www.hasznaltauto.hu/lakokocsi/volkswagen/volkswagen_transporter-10257653
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/transporter_t2/volkswagen_transporter_t2-10515113
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/transporter_t2/volkswagen_transporter_t2-10149761
Nem gurult el a gyógyszer? Nincsenek túlárazva?
Vintage Volkswagens: Always and Everywhere!
VW T2b
Hozzászólások: 3053
Egon a gyenge 70-330-9994
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47233 Dátum:
2016 Szeptember 14, 14:43:54 »
Idézetet írta: ABF-932 - 2016 Szeptember 14, 10:40:42
Nem magamnak keresek lehetőleg camping T2-t. Lehet felújítandó, de kész is.
http://www.hasznaltauto.hu/lakokocsi/volkswagen/volkswagen_transporter-10257653
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/transporter_t2/volkswagen_transporter_t2-10515113
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/transporter_t2/volkswagen_transporter_t2-10149761
«
Utoljára szerkesztve: 2016 Szeptember 14, 14:45:59 írta VW T2b
»
1970 VW 1300
1978 VW T2b
2004 Mercedes-Benz E 270 CDI T Avantgarde
2019 Hyundai Ioniq Electric
Qek Aero Hp 650
IFA HP 401
ABF-932
Hozzászólások: 10126
A bogaras külső buszos szívet takar
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47232 Dátum:
2016 Szeptember 14, 10:40:42 »
Nem magamnak keresek lehetőleg camping T2-t. Lehet felújítandó, de kész is.
Bácsi Győző
Bripery
Hozzászólások: 21999
www.elitevwclub.hu
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47231 Dátum:
2016 Augusztus 27, 21:25:40 »
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/bogar_kafer/volkswagen_bogar_kafer_kafer_1302-10504806
www.elitevwclub.hu
1982 Porsche 931 (924 Turbo)
2021 VW Golf GTE
Akit magyarnak teremtett az Úristen és nem fogja pártját nemzetének-nem derék ember. Gróf Széchenyi István
abes
Hozzászólások: 15064
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47230 Dátum:
2016 Augusztus 22, 10:17:28 »
Idézetet írta: Zoli - 2016 Augusztus 22, 10:05:15
Ki volt ez az okos?
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/1200/volkswagen_1200-10506814
hzsol.team....
StumRobi
Hozzászólások: 948
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47229 Dátum:
2016 Augusztus 22, 10:16:43 »
Idézetet írta: Zoli - 2016 Augusztus 22, 10:05:15
Ki volt ez az okos?
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/1200/volkswagen_1200-10506814
Zazeladó...
30/903-63-65
'71 1300
T3 WBX 2.1
Zoli
Hozzászólások: 8690
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47228 Dátum:
2016 Augusztus 22, 10:05:15 »
Ki volt ez az okos?
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/1200/volkswagen_1200-10506814
http://hapsi96.blogspot.hu/
gas
Hozzászólások: 3283
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47227 Dátum:
2016 Július 31, 08:02:04 »
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/bogar_kafer/volkswagen_bogar_kafer-10432926
VW Bogár 1300 '71,Transporter1.6D '83
https://photos.app.goo.gl/WsANqntrkSdn7c6f6
gas
Hozzászólások: 3283
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47226 Dátum:
2016 Július 23, 12:18:09 »
Idézetet írta: 1303LS - 2016 Július 23, 11:52:58
Ilyenkor azért megmozdul a kisördög bennem, hogy meghirdessem az enyémet. Ha ez szimpatikus akkor ....
Idézetet írta: abes - 2016 Július 23, 11:33:07
Azért, ha egy teljes motorgenerál után így nézne ki a motorom...
Nyilván ez nem felújított motor, és fele ennyit kb érhet, de én nem az írtam hogy jó vétel, hanem hogy szimpatikus autó.
VW Bogár 1300 '71,Transporter1.6D '83
https://photos.app.goo.gl/WsANqntrkSdn7c6f6
1303LS
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47225 Dátum:
2016 Július 23, 11:52:58 »
Idézetet írta: abes - 2016 Július 23, 11:33:07
Azért, ha egy teljes motorgenerál után így nézne ki a motorom...
Ilyenkor azért megmozdul a kisördög bennem, hogy meghirdessem az enyémet. Ha ez szimpatikus akkor ....
abes
Hozzászólások: 15064
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47224 Dátum:
2016 Július 23, 11:33:07 »
Idézetet írta: gas - 2016 Július 23, 09:32:04
Szimpatikus
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/1302/volkswagen_1302-10398681
Azért, ha egy teljes motorgenerál után így nézne ki a motorom...
gas
Hozzászólások: 3283
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47223 Dátum:
2016 Július 23, 09:32:04 »
Szimpatikus
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/1302/volkswagen_1302-10398681
VW Bogár 1300 '71,Transporter1.6D '83
https://photos.app.goo.gl/WsANqntrkSdn7c6f6
Varázsló
Hozzászólások: 13081
Low Fast -többet forog, jobban pörög
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47222 Dátum:
2016 Július 06, 20:34:47 »
Idézetet írta: szilati - 2016 Július 03, 11:27:02
eladtad a kéket?
összességében plusz vagy minusz volt a buli?
esetleg nullás?
tudom pénzről nem illik kérdezni...
Stuntmanus
VW 1302 S
http://oettingertsv.blogspot.com/
"Már nem vagyok annyira fiatal, hogy mindenre azonnal tudjam a választ."
mikrobi
Hozzászólások: 2187
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47221 Dátum:
2016 Július 06, 18:49:36 »
én inkább a kiváló restaurálási alapot venném meg.. abban jóval kevesebb kilométer van :-)
Idézetet írta: d1987 - 2016 Július 06, 16:39:07
Jó példa, hogy mennyire szabad hinni a hirdetéseknek, legalábbis a leírtaknak és az eladók értékítéletének az autójukkal kapcsolatban
"Kiváló restaurálási alap"
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/bogar_kafer/volkswagen_bogar_kafer-10311138
"Gyonyoru makulatlan allapotban"
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/bogar_kafer/volkswagen_bogar_kafer_kafer_1303_cabrio_gyari_karmann_cabrio-10294881
d1987
Hozzászólások: 4060
56/61/71/78
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47220 Dátum:
2016 Július 06, 16:39:07 »
Jó példa, hogy mennyire szabad hinni a hirdetéseknek, legalábbis a leírtaknak és az eladók értékítéletének az autójukkal kapcsolatban
"Kiváló restaurálási alap"
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/bogar_kafer/volkswagen_bogar_kafer-10311138
"Gyonyoru makulatlan allapotban"
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/bogar_kafer/volkswagen_bogar_kafer_kafer_1303_cabrio_gyari_karmann_cabrio-10294881
1956-Oval
1961-L10B
1961-L391
1971-L60D
1978-L96F
szilati
Hozzászólások: 1119
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47219 Dátum:
2016 Július 03, 11:27:02 »
Idézetet írta: Varázsló - 2016 Július 01, 09:11:33
Pont ennyiért adtam el az enyémet.
Mondjuk az nem volt 64-es 1303-as, ami nagy ritkaság.
eladtad a kéket?
összességében plusz vagy minusz volt a buli?
esetleg nullás?
tudom pénzről nem illik kérdezni...
Dadan
Hozzászólások: 1450
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47218 Dátum:
2016 Július 02, 22:18:49 »
1972-es évjáratú VW Bogár 1303-as eladó. Gyári 1600 ccm-es motorral, félautomata váltóval, elöl tárcsafékkel és tetőablakkal.
A bódé rossz állapotú, a motor és a váltó jó.
Érvényes magyar okmányokkal rendelkezik, műszaki természetesen nincs rajta.
A képen látható állapotban.
250eft
Nagykanizsa
[a csatolmányt egy admin törölte]
TBK001
Hozzászólások: 29142
Road Force One
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47217 Dátum:
2016 Július 01, 18:19:02 »
Idézetet írta: ABF-932 - 2016 Július 01, 06:29:23
Ja, a hatvannégyes 1303...
Most miért? Patonyi Petié is 64-es 1200 De Luxe....
Az állam a javadat akarja... És meg is fogja szerezni!! :-)
Bug's Forever! VW1303/1974
http://tbk.hupont.hu
Hyundai i30 CW 2015
sleepAIR
Hozzászólások: 3570
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47216 Dátum:
2016 Július 01, 10:17:41 »
Idézetet írta: Varázsló - 2016 Július 01, 09:11:33
Mondjuk az nem volt 64-es 1303-as, ami nagy ritkaság.
http://sleepair.blogspot.hu
Typ3 Variant ‘72
Varázsló
Hozzászólások: 13081
Low Fast -többet forog, jobban pörög
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47215 Dátum:
2016 Július 01, 09:11:33 »
Idézetet írta: d1987 - 2016 Június 30, 13:25:16
Nagyon nehéz döntés, hogy melyiket a kettő közül 15 ezerért
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=227828290&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&scopeId=C&isSearchRequest=true&ambitCountry=HU&makeModelVariant1.makeId=25200&pageNumber=4
Pont ennyiért adtam el az enyémet.
Mondjuk az nem volt 64-es 1303-as, ami nagy ritkaság.
Stuntmanus
VW 1302 S
http://oettingertsv.blogspot.com/
"Már nem vagyok annyira fiatal, hogy mindenre azonnal tudjam a választ."
ABF-932
Hozzászólások: 10126
A bogaras külső buszos szívet takar
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47214 Dátum:
2016 Július 01, 06:29:23 »
Idézetet írta: szilati - 2016 Június 30, 20:45:50
a barna mi??
Ja, a hatvannégyes 1303...
Bácsi Győző
szilati
Hozzászólások: 1119
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47213 Dátum:
2016 Június 30, 20:45:50 »
Idézetet írta: d1987 - 2016 Június 30, 13:25:16
Nagyon nehéz döntés, hogy melyiket a kettő közül 15 ezerért
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=227828290&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&scopeId=C&isSearchRequest=true&ambitCountry=HU&makeModelVariant1.makeId=25200&pageNumber=4
a barna mi??
d1987
Hozzászólások: 4060
56/61/71/78
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47212 Dátum:
2016 Június 30, 13:25:16 »
Idézetet írta: Sompi - 2016 Június 29, 19:17:01
Eladó.
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=228791294&isSearchRequest=true&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&scopeId=C&maxFirstRegistrationDate=1960-12-31&makeModelVariant1.makeId=25200&makeModelVariant1.modelId=17&pageNumber=2
http://i.ebayimg.com/00/s/MTIwMFgxNjAw/z/6B0AAOSwXeJXco~S/$_20.JPG]http://i.ebayimg.com/00/s/MTIwMFgxNjAw/z/6B0AAOSwXeJXco~S/$_20.JPG]http://i.ebayimg.com/00/s/MTIwMFgxNjAw/z/6B0AAOSwXeJXco~S/$_20.JPG
Nagyon nehéz döntés, hogy melyiket a kettő közül 15 ezerért
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=227828290&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&scopeId=C&isSearchRequest=true&ambitCountry=HU&makeModelVariant1.makeId=25200&pageNumber=4
1956-Oval
1961-L10B
1961-L391
1971-L60D
1978-L96F
Sompi
Hozzászólások: 426
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47211 Dátum:
2016 Június 29, 19:17:01 »
Eladó.
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=228791294&isSearchRequest=true&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&scopeId=C&maxFirstRegistrationDate=1960-12-31&makeModelVariant1.makeId=25200&makeModelVariant1.modelId=17&pageNumber=2
http://i.ebayimg.com/00/s/MTIwMFgxNjAw/z/6B0AAOSwXeJXco~S/$_20.JPG]http://i.ebayimg.com/00/s/MTIwMFgxNjAw/z/6B0AAOSwXeJXco~S/$_20.JPG]http://i.ebayimg.com/00/s/MTIwMFgxNjAw/z/6B0AAOSwXeJXco~S/$_20.JPG
Zoli
Hozzászólások: 8690
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47210 Dátum:
2016 Június 18, 10:11:17 »
http://hapsi96.blogspot.hu/
tazoli49
Hozzászólások: 3840
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47209 Dátum:
2016 Június 14, 21:21:36 »
Idézetet írta: pecek - 2016 Június 06, 11:16:57
lehet,neked mint kezdő bogarasnak szentélynek tünt,de a műhely és a környezete minősíti magát a tulajt és az ott dolgozókat is .
«
Utoljára szerkesztve: 2016 Június 14, 21:26:11 írta tazoli49
»
StumRobi
Hozzászólások: 948
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47208 Dátum:
2016 Június 13, 07:57:04 »
Idézetet írta: BobeBaba - 2016 Június 13, 06:24:00
Ezt az autót ismeritek?
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/1300/volkswagen_1300-10266727
Kövi fórumtárs ex Proti ex Dr. VET....
30/903-63-65
'71 1300
T3 WBX 2.1
BobeBaba
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47207 Dátum:
2016 Június 13, 06:24:00 »
Ezt az autót ismeritek?
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/1300/volkswagen_1300-10266727
gsattila
Hozzászólások: 11539
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47206 Dátum:
2016 Június 06, 16:34:02 »
A beázásokra (a korábbiakra főleg) kell figyelni. Ha egyszer beázott, képes lassan szétporladni belülről. Megállíthatatlan, és épeszű áron javíthatatlan.
Idézetet írta: vetart - 2016 Június 06, 16:07:01
Egy nagyon jó barátom akarja megvenni. Sajnos nem itt van, hanem Balassagyarmaton.
Oldalak:
1
...
6
7
8
9
10
[
11
]
12
13
14
15
16
...
1192
www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik
>
Hová tartozol?
>
Adok-veszek
> Téma:
Komplett autók
Ugrás:
Kérlek válassz egy célt:
-----------------------------
Hová tartozol?
-----------------------------
=> Bogaras fórumok
=> Népautós fórumok
=> Adok-veszek
===> Lomtár
-----------------------------
Web szerviz
-----------------------------
=> A szervizes mondta
=> Itt lehet anyázni a szervizt
Töltés...