www.bogarhatu.hu
- ahol a Bogarazás kezdődik
Üdvözlünk,
Vendég
. Kérlek
jelentkezz be
vagy
regisztrálj
.
Nem érkezett meg az
aktiváló e-mail?
2026 Június 24, 11:58:17
1 óra
1 nap
1 hét
1 hónap
Mindig
Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:
Részletes kereső
Népautós Szilveszter
Pólus Center
2026. december 31.
921853
Hozzaszólás
218
Témában írta
1620
Felhasználó
Legújabb tag:
samlevy0515
www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik
>
Hová tartozol?
>
Adok-veszek
> Téma:
Komplett autók
Oldalak:
1
...
10
11
12
13
14
[
15
]
16
17
18
19
20
...
1192
Szerző
Téma: Komplett autók (Megtekintve 14535494 alkalommal)
BlackPsenior
Hozzászólások: 19087
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47085 Dátum:
2016 Március 28, 13:20:38 »
Idézetet írta: Zoli - 2016 Március 28, 11:23:06
Még egy ritka széles
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/1303/volkswagen_1303_1303s-9985495
Évjárat: 1959
abes
Hozzászólások: 15064
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47084 Dátum:
2016 Március 28, 12:49:01 »
Idézetet írta: Zoli - 2016 Március 28, 11:23:06
Még egy ritka széles
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/1303/volkswagen_1303_1303s-9985495
Ez milyen felni és milyen karbi rajta?
Bripery
Hozzászólások: 21999
www.elitevwclub.hu
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47083 Dátum:
2016 Március 28, 11:26:12 »
Idézetet írta: Zoli - 2016 Március 28, 11:23:06
Még egy ritka széles
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/1303/volkswagen_1303_1303s-9985495
Meg lapos
)
www.elitevwclub.hu
1982 Porsche 931 (924 Turbo)
2021 VW Golf GTE
Akit magyarnak teremtett az Úristen és nem fogja pártját nemzetének-nem derék ember. Gróf Széchenyi István
Zoli
Hozzászólások: 8690
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47082 Dátum:
2016 Március 28, 11:23:06 »
Még egy ritka széles
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/1303/volkswagen_1303_1303s-9985495
http://hapsi96.blogspot.hu/
d1987
Hozzászólások: 4060
56/61/71/78
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47081 Dátum:
2016 Március 23, 21:26:15 »
Idézetet írta: Vagabond - 2016 Március 02, 15:17:03
Mert ugy hivtam föl,hogy indulok a pénzzel és jó lesz egyik Kisvagának! >:
(remélem "innen" vitte el valaki.)
Nem innen vitte el valaki.
Az autó végül Romániába került, 1500 euro a jelenlegi ára kint. Egy bogarakkal "kereskedő" fiatal srác vitte ki, ez a bogár már a kb 15. amit kivitt.
[a csatolmányt egy admin törölte]
1956-Oval
1961-L10B
1961-L391
1971-L60D
1978-L96F
Narancs
Hozzászólások: 8926
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47080 Dátum:
2016 Március 15, 12:47:26 »
Idézetet írta: gumibogi - 2016 Március 15, 11:36:33
ez anno malacgazda fórumtárs gépére hasonlit.....
Igen,nekem is az jutott eszembe.
gumibogi
Hozzászólások: 13454
20/911-1661 www.ftgumi.hu
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47079 Dátum:
2016 Március 15, 11:36:33 »
Idézetet írta: Sompi - 2016 Március 15, 11:11:02
nézegettem én is, jóképű autó
ez anno malacgazda fórumtárs gépére hasonlit.....
zengőgumi
Sompi
Hozzászólások: 426
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47078 Dátum:
2016 Március 15, 11:11:02 »
Idézetet írta: abes - 2016 Március 14, 18:23:55
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/bogar_kafer/volkswagen_bogar_kafer_kafer_1200-9939083
Nem az enyém, de a tulajt nagyon jól ismerem. Ha valaki jó autót akar itt az alkalom.
nézegettem én is, jóképű autó
pecek
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47077 Dátum:
2016 Március 15, 10:11:30 »
Idézetet írta: abes - 2016 Március 14, 18:23:55
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/bogar_kafer/volkswagen_bogar_kafer_kafer_1200-9939083
Nem az enyém, de a tulajt nagyon jól ismerem. Ha valaki jó autót akar itt az alkalom.
Annyira megkímélt beltér,hogy még takarítva sem volt.
VW T2b
Hozzászólások: 3053
Egon a gyenge 70-330-9994
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47076 Dátum:
2016 Március 15, 10:02:58 »
Idézetet írta: zsozsy - 2016 Március 15, 09:45:20
+ a garázssor
1970 VW 1300
1978 VW T2b
2004 Mercedes-Benz E 270 CDI T Avantgarde
2019 Hyundai Ioniq Electric
Qek Aero Hp 650
IFA HP 401
zsozsy
Hozzászólások: 3688
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47075 Dátum:
2016 Március 15, 09:45:20 »
Idézetet írta: VW T2b - 2016 Március 15, 08:08:25
Ez a fényképen lévő házzal együtt ennyi?
+ a garázssor
1200 EXPORT Norvég 1965.02.02.
T3 Hochdach Münnich Rhodos 1981
Golf2 (Fire & Ice belső) 1989
Astra f 1996
Babetta
http://youtu.be/PJasikRH-eY
VW T2b
Hozzászólások: 3053
Egon a gyenge 70-330-9994
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47074 Dátum:
2016 Március 15, 08:08:25 »
Idézetet írta: zsozsy - 2016 Március 14, 07:23:13
Dehogy nem!
,íme:
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/bogar_kafer/volkswagen_bogar_kafer-9824159
Ez a fényképen lévő házzal együtt ennyi?
1970 VW 1300
1978 VW T2b
2004 Mercedes-Benz E 270 CDI T Avantgarde
2019 Hyundai Ioniq Electric
Qek Aero Hp 650
IFA HP 401
abes
Hozzászólások: 15064
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47073 Dátum:
2016 Március 14, 22:48:46 »
Idézetet írta: bokonon - 2016 Március 14, 22:33:55
Szép, színe is nagyon jó.
Lakatolva lett rajta, színre fújva és összepolírozva. Magának csinálta az autót, de az élet közbeszólt...
bokonon
Hozzászólások: 1558
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47072 Dátum:
2016 Március 14, 22:33:55 »
Idézetet írta: abes - 2016 Március 14, 18:23:55
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/bogar_kafer/volkswagen_bogar_kafer_kafer_1200-9939083
Nem az enyém, de a tulajt nagyon jól ismerem. Ha valaki jó autót akar itt az alkalom.
Szép, színe is nagyon jó.
abes
Hozzászólások: 15064
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47071 Dátum:
2016 Március 14, 18:23:55 »
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/bogar_kafer/volkswagen_bogar_kafer_kafer_1200-9939083
Nem az enyém, de a tulajt nagyon jól ismerem. Ha valaki jó autót akar itt az alkalom.
zsozsy
Hozzászólások: 3688
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47070 Dátum:
2016 Március 14, 07:23:13 »
Idézetet írta: Narancs - 2016 Március 13, 22:09:26
Ilyenre sem emlékszem még,nincs jelenleg egy 1967.előtt gyártott bogár sem a használtautón.
Sem valami drága,vagy romos,átalakított...semmilyen sem.
Dehogy nem!
,íme:
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/bogar_kafer/volkswagen_bogar_kafer-9824159
1200 EXPORT Norvég 1965.02.02.
T3 Hochdach Münnich Rhodos 1981
Golf2 (Fire & Ice belső) 1989
Astra f 1996
Babetta
http://youtu.be/PJasikRH-eY
Narancs
Hozzászólások: 8926
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47069 Dátum:
2016 Március 13, 22:09:26 »
Ilyenre sem emlékszem még,nincs jelenleg egy 1967.előtt gyártott bogár sem a használtautón.
Sem valami drága,vagy romos,átalakított...semmilyen sem.
Én azokat mindig parkolóban szoktam tárolni.Pár éve még 15-17 db között mozgott rendszeresen a számuk.
StumRobi
Hozzászólások: 948
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47068 Dátum:
2016 Március 04, 23:25:53 »
Idézetet írta: Sompi - 2016 Március 04, 22:43:14
3db T1 áll az "Osztapenkonál" az autópiacon. (Már vagy 3 hete) Valaki tud róluk valamit?
Brazil gépsor, a facse is televan velük
30/903-63-65
'71 1300
T3 WBX 2.1
Sompi
Hozzászólások: 426
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47067 Dátum:
2016 Március 04, 22:43:14 »
3db T1 áll az "Osztapenkonál" az autópiacon. (Már vagy 3 hete) Valaki tud róluk valamit?
stonemen
Hozzászólások: 17351
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47066 Dátum:
2016 Március 04, 06:47:45 »
Ismerősömnek keresek papíros, lehetőség szerint üzemképes körablakos T2-őt.
stonemen
Hozzászólások: 17351
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47065 Dátum:
2016 Március 02, 20:32:25 »
70-es papírral. :-)
Idézetet írta: Narancs - 2016 Március 02, 20:12:03
És ha jól nézem,akkor ráadásul egy mexikói Sondermodell volt,az "Eisblauer"!
Narancs
Hozzászólások: 8926
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47064 Dátum:
2016 Március 02, 20:12:03 »
Idézetet írta: Zoli - 2016 Március 02, 12:28:47
Ez kamu?
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/1200/volkswagen_1200-9892511
És ha jól nézem,akkor ráadásul egy mexikói Sondermodell volt,az "Eisblauer"!
Typ117
Hozzászólások: 18552
1969
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47063 Dátum:
2016 Március 02, 15:25:09 »
Idézetet írta: Vagabond - 2016 Március 02, 15:17:03
Mert ugy hivtam föl,hogy indulok a pénzzel és jó lesz egyik Kisvagának! >:
(remélem "innen" vitte el valaki.)
á, értem, nem tudtam hogy te is meg akarod venni. sajnálom.
Vagabond
Hozzászólások: 24281
A busz is bogár "FOREVER"06-30-688-4298
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47062 Dátum:
2016 Március 02, 15:17:03 »
Idézetet írta: Typ117 - 2016 Március 02, 15:14:57
ettől miért vagy mérges?
valaki boldog lehet egy számára új kocsival, amit remélhetőleg megelégedésére használhat majd
Mert ugy hivtam föl,hogy indulok a pénzzel és jó lesz egyik Kisvagának! >:
(remélem "innen" vitte el valaki.)
«
Utoljára szerkesztve: 2016 Március 02, 15:18:39 írta Vagabond
»
Tóth Zoltán
Typ117
Hozzászólások: 18552
1969
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47061 Dátum:
2016 Március 02, 15:14:57 »
Idézetet írta: Vagabond - 2016 Március 02, 15:11:50
Telefonos info alapján ma reggel elkelt!
ettől miért vagy mérges?
valaki boldog lehet egy számára új kocsival, amit remélhetőleg megelégedésére használhat majd
Vagabond
Hozzászólások: 24281
A busz is bogár "FOREVER"06-30-688-4298
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47060 Dátum:
2016 Március 02, 15:11:50 »
Idézetet írta: Typ117 - 2016 Március 02, 13:08:39
mivel lakatolás szükséges, nem gondolom hogy kamu. talán csak gyorsan el akarja adni
Telefonos info alapján ma reggel elkelt!
Tóth Zoltán
ABF-932
Hozzászólások: 10126
A bogaras külső buszos szívet takar
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47059 Dátum:
2016 Március 02, 14:04:10 »
Idézetet írta: zsozsy - 2016 Március 02, 13:10:35
de mekkora lakatolás szükséges valójában???
A küszöbnek annyi. Még nem volt olyan szerencsém, hogy "csak" az korhadjon el. Doblemezeket alapból meg kell nézni, nyúlványokat, alvázfejet...
De egy lakatolni való bogarat nem is szabad túl drágán adni. A szívás a bontáskor derül ki.
Bácsi Győző
Protheus
Hozzászólások: 20674
Pődör Gergely
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47058 Dátum:
2016 Március 02, 13:13:26 »
Idézetet írta: zsozsy - 2016 Március 02, 13:10:35
de mekkora lakatolás szükséges valójában???
Hat, ha a kuszoboknek annyi, akkor vszeg az aljanak is, akkor a bodenak is, barminek is ... ;-)
Tavolrol nehez barmit megmondani, meg kell nezni.
Buzi, aki fékez! :-)))
zsozsy
Hozzászólások: 3688
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47057 Dátum:
2016 Március 02, 13:10:35 »
Idézetet írta: Typ117 - 2016 Március 02, 13:08:39
mivel lakatolás szükséges, nem gondolom hogy kamu. talán csak gyorsan el akarja adni
de mekkora lakatolás szükséges valójában???
1200 EXPORT Norvég 1965.02.02.
T3 Hochdach Münnich Rhodos 1981
Golf2 (Fire & Ice belső) 1989
Astra f 1996
Babetta
http://youtu.be/PJasikRH-eY
Typ117
Hozzászólások: 18552
1969
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47056 Dátum:
2016 Március 02, 13:08:39 »
Idézetet írta: Zoli - 2016 Március 02, 12:28:47
Ez kamu?
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/1200/volkswagen_1200-9892511
mivel lakatolás szükséges, nem gondolom hogy kamu. talán csak gyorsan el akarja adni
zsozsy
Hozzászólások: 3688
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47055 Dátum:
2016 Március 02, 13:07:33 »
Idézetet írta: Zoli - 2016 Március 02, 12:28:47
Ez kamu?
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/1200/volkswagen_1200-9892511
Ezt kérdeztem én is magamtól mikor megláttam a hírdetést!
1200 EXPORT Norvég 1965.02.02.
T3 Hochdach Münnich Rhodos 1981
Golf2 (Fire & Ice belső) 1989
Astra f 1996
Babetta
http://youtu.be/PJasikRH-eY
Vagabond
Hozzászólások: 24281
A busz is bogár "FOREVER"06-30-688-4298
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47054 Dátum:
2016 Március 02, 12:51:11 »
Idézetet írta: Zoli - 2016 Március 02, 12:28:47
Ez kamu?
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/1200/volkswagen_1200-9892511
Ha nem az,akkor holnap már nem lesz meg!
Tóth Zoltán
Zoli
Hozzászólások: 8690
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47053 Dátum:
2016 Március 02, 12:28:47 »
Ez kamu?
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/1200/volkswagen_1200-9892511
http://hapsi96.blogspot.hu/
sleepAIR
Hozzászólások: 3570
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47052 Dátum:
2016 Február 25, 15:57:08 »
Idézetet írta: tati - 2016 Február 25, 15:45:33
éppen akkor pont nem érekrá
Akkor most olyat viszünk, aki el is váltja a 6-kat
http://sleepair.blogspot.hu
Typ3 Variant ‘72
tati
Hozzászólások: 10790
Ízirájder 0630 9850919 ÖRÖM AZ ERŐ ÁLTAL
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47051 Dátum:
2016 Február 25, 15:45:33 »
Idézetet írta: sleepAIR - 2016 Február 25, 13:37:50
éppen akkor pont nem érekrá
www.tatinson.hu
www.kck.hu
sleepAIR
Hozzászólások: 3570
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47050 Dátum:
2016 Február 25, 13:37:50 »
Idézetet írta: StumRobi - 2016 Február 25, 13:09:17
http://sleepair.blogspot.hu
Typ3 Variant ‘72
StumRobi
Hozzászólások: 948
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47049 Dátum:
2016 Február 25, 13:09:17 »
Idézetet írta: sleepAIR - 2016 Február 25, 13:05:46
[a csatolmányt egy admin törölte]
30/903-63-65
'71 1300
T3 WBX 2.1
sleepAIR
Hozzászólások: 3570
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47048 Dátum:
2016 Február 25, 13:05:46 »
Idézetet írta: StumRobi - 2016 Február 25, 13:01:54
http://sleepair.blogspot.hu
Typ3 Variant ‘72
StumRobi
Hozzászólások: 948
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47047 Dátum:
2016 Február 25, 13:02:23 »
Idézetet írta: te_o - 2016 Február 25, 11:55:14
Pár hete volt egy kék a hahun... azt láttad? 8 kiló körül.
Köszönöm, beszéltem az Ádámmal
30/903-63-65
'71 1300
T3 WBX 2.1
StumRobi
Hozzászólások: 948
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47046 Dátum:
2016 Február 25, 13:01:54 »
Idézetet írta: sleepAIR - 2016 Február 25, 09:55:32
Biznal itthoni peldanyban? Perugia szep hely
Nem is havas, nem is tul napos.
A leiras szerint egy tulajos,rendezett papiros, komplett, mukodokepes, de a kasztni foglalkozast igenyel. A regi rendszam alapjan nem tegnap mentek vele utoljara
30/903-63-65
'71 1300
T3 WBX 2.1
Oldalak:
1
...
10
11
12
13
14
[
15
]
16
17
18
19
20
...
1192
www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik
>
Hová tartozol?
>
Adok-veszek
> Téma:
Komplett autók
Ugrás:
Kérlek válassz egy célt:
-----------------------------
Hová tartozol?
-----------------------------
=> Bogaras fórumok
=> Népautós fórumok
=> Adok-veszek
===> Lomtár
-----------------------------
Web szerviz
-----------------------------
=> A szervizes mondta
=> Itt lehet anyázni a szervizt
Töltés...