www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktiváló e-mail?
2024 Március 28, 12:26:09

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Tawaszi Rallye
Budapest
2024. május 11.
920121 Hozzaszólás 218 Témában írta 1606 Felhasználó
Legújabb tag: Stoye
* Főoldal Bejelentkezés Regisztráció
Oldalak: 1 ... 372 373 374 375 376 [377] 378 379 380 381 382 ... 395
Nyomtatás
Szerző Téma: Népautók  (Megtekintve 3504557 alkalommal)
Sompi
« Hozzászólás #726 Dátum: 2006 április 03, 22:43:18 »

Kiskunfélegyháza után az M5 mellett egy tanyán szomorkodik ez a waresz....  Wink
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #725 Dátum: 2006 április 03, 21:15:26 »

Sziasztok!
R4 fogyasztás:
Elég sok km-t lenyomtam R4-esekkel. A tapasztalatom az, hogy az 1100-es motorral fix 6 literből ki kell jönni, a 850-esek nekem kicsit többett fogyasztottak, de ez a rövidebb váltóból adódik. Szerintem a Dacia karbi nagyon nem való rá!. Akkor már inkább egy bontott R5-ös karbi (1100), azzal jobban megy és úgy sem fog sokkal 6 fölött enni.
Üdv Mindenkinek!

ha amúgy ok a motor, nem kopott, stb

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető viktorgy
Hozzászólások: 9


« Hozzászólás #724 Dátum: 2006 április 03, 21:11:45 »

Sziasztok!
R4 fogyasztás:
Elég sok km-t lenyomtam R4-esekkel. A tapasztalatom az, hogy az 1100-es motorral fix 6 literből ki kell jönni, a 850-esek nekem kicsit többett fogyasztottak, de ez a rövidebb váltóból adódik. Szerintem a Dacia karbi nagyon nem való rá!. Akkor már inkább egy bontott R5-ös karbi (1100), azzal jobban megy és úgy sem fog sokkal 6 fölött enni.
Üdv Mindenkinek!
Nem elérhető PBéci
Hozzászólások: 2350


Az élet túl rövid,hogy unalmas autókat vezessünk

« Hozzászólás #723 Dátum: 2006 április 03, 17:29:33 »

Ahoy.
Megnéztem a tegnap emlitett forrást.
Sajnos nem nyert,ugyanis a képen láthato gép eleje totálkárosra lett téve,a manus mindenáron hátso lökösre akart rábeszélni.
SORRY. Wink

Hali!

Hát ez így sikerült,majd lesz máshonnan.Mendenesetre köszönöm Smiley

Mini 1275 Gt 1974
VW Golf C 1.6D 1984
Nem elérhető Vagabond
Hozzászólások: 24281


A busz is bogár "FOREVER"06-30-688-4298

« Hozzászólás #722 Dátum: 2006 április 03, 17:06:26 »

Hali!

Gondoltam itt is érdeklődöm,hamár ennyi eszem volt hogy Clubmant vettem ;DMondjuk ráérős még a lökhárító,mert csak 2 hét múlva kezdődik az építés Evil
Ahoy.
Megnéztem a tegnap emlitett forrást.
Sajnos nem nyert,ugyanis a képen láthato gép eleje totálkárosra lett téve,a manus mindenáron hátso lökösre akart rábeszélni.
SORRY. Wink

Tóth Zoltán
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #721 Dátum: 2006 április 03, 15:03:02 »

8-at az autópályán fogyasztott. A városban most 11 körül eszik
akkor az tényleg sok, bár a rövid táv hűvös vagy hideg időben nem használ a fogyasztásnak..mondjuk melegben sem. országúton mindig kevesebbet eszik

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető berkaba
Hozzászólások: 200


« Hozzászólás #720 Dátum: 2006 április 03, 15:01:42 »

azért az 5,5 duplája nem 8 Smiley eseleg megszakító, gyújtás, gyertyakábel állítás/csere? nekem sokat levett a fogyasztásból a Boginál

8-at az autópályán fogyasztott. A városban most 11 körül eszik
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #719 Dátum: 2006 április 03, 14:57:11 »

Hát akkor valami nagyon nem kerek, pedig nincs beteg hangja a kicsikének. mondjuk nem is megyek vele hosszú távokat. 10 km körül megyünk egy huzamban, helyi szaladgálós kisautó. De az 5 lityótól nagyon messze van. Kb dupla annyit fogyaszt.  Huh
azért az 5,5 duplája nem 8 Smiley eseleg megszakító, gyújtás, gyertyakábel állítás/csere? nekem sokat levett a fogyasztásból a Boginál

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető berkaba
Hozzászólások: 200


« Hozzászólás #718 Dátum: 2006 április 03, 14:53:04 »

Ja, hogy neked 1100-esed van?! Annak 5-5.5 -et kellene ennie, ahogy én tudom. Nekem még nem sokat volt 1100-esem, de majd mos lesz!

Hát akkor valami nagyon nem kerek, pedig nincs beteg hangja a kicsikének. mondjuk nem is megyek vele hosszú távokat. 10 km körül megyünk egy huzamban, helyi szaladgálós kisautó. De az 5 lityótól nagyon messze van. Kb dupla annyit fogyaszt.  Huh
Nem elérhető CsabaR4
Hozzászólások: 214


« Hozzászólás #717 Dátum: 2006 április 03, 14:47:54 »

Solexes karbi van benne. Dachia. nem valami szép kívülről. Van is róla kép 621. hozzászólásnál egy oldallal előrébb. Az mind az én kicsi kocsim. Nem csodálkoznék, ha még egy csomó minden előjönne. A zárak olyan állapotban voltak, hogy oldószereznünk kellett, nehogy beletörjön a kulcs. a kormány alatt meg lógnak a zsinórok. A motor sipkája (?) meg rossz tömítésű. A levegőszűrő nem vészes, de majd cserélni kell, a gyertyákat még nem láttam.
Mondjuk az autópályán hazafelé ment 110-120-al és akkor csak 8-at evett. Lehet, hogy én vezetek még bénán.
Ja és gázfröccsel indították mindig az autót, úgyhogy lehet, hogy beköpte a gyertyákat.
Ja, hogy neked 1100-esed van?! Annak 5-5.5 -et kellene ennie, ahogy én tudom. Nekem még nem sokat volt 1100-esem, de majd mos lesz!

1984 Renault 4 - Rönci
(1998 Renault Laguna Break)
Nem elérhető berkaba
Hozzászólások: 200


« Hozzászólás #716 Dátum: 2006 április 03, 14:26:07 »

Ha a motor jó, akkor már csak jó gyújtás kell és egy jó karburátor. Agyonhasznált lötyögős karburátorral nem fog jól menni és keveset enni. Ez nagyon fontos. Nekem nem volt már gyári a karburátor, hanem egy újabb darab volt: még ősöm vette 6-7 évvel ezelőtt újonnan és ma is jól néz ki. Zenith 28-as vagy Solex 32-es karbi van benne? (Jó kérdés mi?) Különösen fontos, hogy milyen a karburátor főfúvókája. Ha valaki átfúrta valami miatt és nagyobb benne a furat a szükségesnél akkor nem csoda, hogy ömlik bele a benzin.
Gyertyák állapota is sokat számíthat. Légszűrő mennyire koszos? Kap-e levegőt a motor?
Hirtelen ezek a fő pontok ahol keresgélni kell a hibát.

Solexes karbi van benne. Dachia. nem valami szép kívülről. Van is róla kép 621. hozzászólásnál egy oldallal előrébb. Az mind az én kicsi kocsim. Nem csodálkoznék, ha még egy csomó minden előjönne. A zárak olyan állapotban voltak, hogy oldószereznünk kellett, nehogy beletörjön a kulcs. a kormány alatt meg lógnak a zsinórok. A motor sipkája (?) meg rossz tömítésű. A levegőszűrő nem vészes, de majd cserélni kell, a gyertyákat még nem láttam.
Mondjuk az autópályán hazafelé ment 110-120-al és akkor csak 8-at evett. Lehet, hogy én vezetek még bénán.
Ja és gázfröccsel indították mindig az autót, úgyhogy lehet, hogy beköpte a gyertyákat.
« Utoljára szerkesztve: 2006 április 03, 14:29:48 írta berkaba »
Nem elérhető CsabaR4
Hozzászólások: 214


« Hozzászólás #715 Dátum: 2006 április 03, 14:13:39 »

Tök jó a fogyasztása az autódnak. Az enyém 10 fölött produkál! Hogy miért? Halvány lila sejtelmem sincs. Pedig már nincs szivató, igaz az alapjáratot kicsit magasabbra vettük, de a full szivatóhoz képest az még mindig sokkal jobb kéne hogy legyen.  Huh
Ha a motor jó, akkor már csak jó gyújtás kell és egy jó karburátor. Agyonhasznált lötyögős karburátorral nem fog jól menni és keveset enni. Ez nagyon fontos. Nekem nem volt már gyári a karburátor, hanem egy újabb darab volt: még ősöm vette 6-7 évvel ezelőtt újonnan és ma is jól néz ki. Zenith 28-as vagy Solex 32-es karbi van benne? (Jó kérdés mi?) Különösen fontos, hogy milyen a karburátor főfúvókája. Ha valaki átfúrta valami miatt és nagyobb benne a furat a szükségesnél akkor nem csoda, hogy ömlik bele a benzin.
Gyertyák állapota is sokat számíthat. Légszűrő mennyire koszos? Kap-e levegőt a motor?
Hirtelen ezek a fő pontok ahol keresgélni kell a hibát.

1984 Renault 4 - Rönci
(1998 Renault Laguna Break)
Nem elérhető berkaba
Hozzászólások: 200


« Hozzászólás #714 Dátum: 2006 április 03, 14:10:08 »

Bekaba: Kösz az infót az alkatrészről, de sajna nem tudom beiktatni a távolsá miatt, meg holnapután megyek Belgiumba...

De jó neked  Cheesy !

Jó utat kívánok! Sajnálom, hogy nem tudod hasznosítani. Majd még nézelődöm hátha lesz hozzád közelebb valami alapanyag  Smiley !

Nem elérhető Zoli
Hozzászólások: 8688


« Hozzászólás #713 Dátum: 2006 április 03, 13:37:09 »

Bekaba: Kösz az infót az alkatrészről, de sajna nem tudom beiktatni a távolsá miatt, meg holnapután megyek Belgiumba...

Nem elérhető berkaba
Hozzászólások: 200


« Hozzászólás #712 Dátum: 2006 április 03, 11:23:23 »

A kis 850-es is frankó motor volt, de kicsit ismeretlen előéletű. Lehet, hogy régen kapott valami nagyot ami most jött ki nála. Megjártuk ezzel a motorral Korzikát két éve, tavaly Csehországot és elmentünk a Francia-Alpok lábához. Kicsit hazament szívni egy kis francia levegőt. A fogyasztással sem volt gond, végig 6 liter.
Engem is az vigasztal, hogy jobban fog menni kevesebb benzinből az 1100-es, ami sokkal modernebb motor.

Már jutott eszembe, hogy inkább veszek egy dízel kombi Volvo 240-t (számomra a családi traktor lenne), de hát az autózás azzal biztos nem olyan poén. Meg sem bírom számolni, hogy hányszor néztek meg minket a múlt hétvégén (akkor még ment). A bogarasok erre azt mondják, hogy már bogaras vagyok. Igen, csak R4-nél nem hangzik olyan jól.

Ez így van. Sokan megnéznek minket is. A kis autó előtt meg le a kalappal, hogy ilyen hosszú utat meg bírt tenni, de sajna semmi sem örökéletű. Viszont az biztos, hogy ezek az autók még mindig működni fognak, amikor a mai csodajárgányok már rég a roncstemetőn végzik. Motort meg viszonylag olcsón lehet bele kapni, ahogy én néztem.

Tök jó a fogyasztása az autódnak. Az enyém 10 fölött produkál! Hogy miért? Halvány lila sejtelmem sincs. Pedig már nincs szivató, igaz az alapjáratot kicsit magasabbra vettük, de a full szivatóhoz képest az még mindig sokkal jobb kéne hogy legyen.  Huh

Üdv:berkaba
Nem elérhető CsabaR4
Hozzászólások: 214


« Hozzászólás #711 Dátum: 2006 április 03, 10:36:47 »

nagyon sajnálom a kicsikét!
Viszont így frankó motor kerül majd bele, és jobban lehet majd süvíteni vele.  Wink
A kis 850-es is frankó motor volt, de kicsit ismeretlen előéletű. Lehet, hogy régen kapott valami nagyot ami most jött ki nála. Megjártuk ezzel a motorral Korzikát két éve, tavaly Csehországot és elmentünk a Francia-Alpok lábához. Kicsit hazament szívni egy kis francia levegőt. A fogyasztással sem volt gond, végig 6 liter.
Engem is az vigasztal, hogy jobban fog menni kevesebb benzinből az 1100-es, ami sokkal modernebb motor.

Már jutott eszembe, hogy inkább veszek egy dízel kombi Volvo 240-t (számomra a családi traktor lenne), de hát az autózás azzal biztos nem olyan poén. Meg sem bírom számolni, hogy hányszor néztek meg minket a múlt hétvégén (akkor még ment). A bogarasok erre azt mondják, hogy már bogaras vagyok. Igen, csak R4-nél nem hangzik olyan jól.

1984 Renault 4 - Rönci
(1998 Renault Laguna Break)
Nem elérhető berkaba
Hozzászólások: 200


« Hozzászólás #710 Dátum: 2006 április 03, 10:18:55 »

Kedves Mindenki, főleg Bakkancsosok!
Találtam a net egy kis eldugott zugában egy eladó r4-et. Meg is néztem, körbefotóztam. A kocsi egy éve áll, az állaga még nem rossz, sőt két éve lett felújítva, átlyukadva sohol sem láttam, szerintem a műszakit is elég könnyen venné.

A tulaj szimpi és rugalmas, az irányár: 50 ezres, ami hízelgő nagyon! Én meg is venném, de hát aki bogaras, az maradjon bogaras:)
 

Engem érdekelne, a tesómnak is megtetszett a verda! Helyileg hol található a kisautó? Papírjairól tudsz esetleg valamit? Neten hol találtad?

Köszi:berkaba
Nem elérhető berkaba
Hozzászólások: 200


« Hozzászólás #709 Dátum: 2006 április 03, 10:16:44 »

Szombat este Somogy megye közepén megadta magát kis R4-em. Valami talán még menthető motor hiba következett be. Csattogott a motor, de még ment. Szerencsére éppen lakott területen voltunk és nem kellett kínozni a motort, mert annak nem biztos, hogy jó vége lett volna. Valami eltört, szétment odabenn: hajtókar, dugattyú, szelepek, főtengelycsapágy. Ekkorát még nem szo*tam.

Pécsről mentünk volna Pestre. Ahol pedig tudtunk volna valamit csinálni vele az pedig Békés megyében van. Legalább a közelben nem volt senki ismerős. Szerencsére találtunk egy végtelenül rendes autómentős komát és nála pihen a kicsike. Majd begyűjtjük a héten aztán motorcsere, 850-es helyett 1100-est fog kapni 5 sebességes váltóval. Ez a projekt már készülőben volt, de kicsit későbbre volt tervezve.
Remélem nektek jól mennek a népautós utazgatások! Üdv!

nagyon sajnálom a kicsikét!
Viszont így frankó motor kerül majd bele, és jobban lehet majd süvíteni vele.  Wink
Nem elérhető CsabaR4
Hozzászólások: 214


« Hozzászólás #708 Dátum: 2006 április 03, 10:05:17 »

Szombat este Somogy megye közepén megadta magát kis R4-em. Valami talán még menthető motor hiba következett be. Csattogott a motor, de még ment. Szerencsére éppen lakott területen voltunk és nem kellett kínozni a motort, mert annak nem biztos, hogy jó vége lett volna. Valami eltört, szétment odabenn: hajtókar, dugattyú, szelepek, főtengelycsapágy. Ekkorát még nem szo*tam.

Pécsről mentünk volna Pestre. Ahol pedig tudtunk volna valamit csinálni vele az pedig Békés megyében van. Legalább a közelben nem volt senki ismerős. Szerencsére találtunk egy végtelenül rendes autómentős komát és nála pihen a kicsike. Majd begyűjtjük a héten aztán motorcsere, 850-es helyett 1100-est fog kapni 5 sebességes váltóval. Ez a projekt már készülőben volt, de kicsit későbbre volt tervezve.
Remélem nektek jól mennek a népautós utazgatások! Üdv!

1984 Renault 4 - Rönci
(1998 Renault Laguna Break)
Nem elérhető partizán
Hozzászólások: 4035


« Hozzászólás #707 Dátum: 2006 április 03, 09:59:03 »

A telszám:
06302481691

[melléklet törölve a rendszer által]

Nem elérhető partizán
Hozzászólások: 4035


« Hozzászólás #706 Dátum: 2006 április 03, 09:55:43 »

Még kép:


[melléklet törölve a rendszer által]

Nem elérhető partizán
Hozzászólások: 4035


« Hozzászólás #705 Dátum: 2006 április 03, 09:55:09 »

Kedves Mindenki, főleg Bakkancsosok!
Találtam a net egy kis eldugott zugában egy eladó r4-et. Meg is néztem, körbefotóztam. A kocsi egy éve áll, az állaga még nem rossz, sőt két éve lett felújítva, átlyukadva sohol sem láttam, szerintem a műszakit is elég könnyen venné.

A tulaj szimpi és rugalmas, az irányár: 50 ezres, ami hízelgő nagyon! Én meg is venném, de hát aki bogaras, az maradjon bogaras:)
 

[melléklet törölve a rendszer által]

Nem elérhető Sylvacska
Hozzászólások: 2143


Örült Nők ketrece

« Hozzászólás #704 Dátum: 2006 április 03, 09:14:42 »

De azért ne add fel,megyek még 1 kört aztán visszatérünk a témára.

Hát sajna nem tudtam sehol beszerezni, lámpát Sad
Futnál egy kört a mamókánál?  Grin
Köszi:)

www.hajbevarras.hu
06/20-320-5869
Nem elérhető berkaba
Hozzászólások: 200


« Hozzászólás #703 Dátum: 2006 április 03, 09:10:51 »

Igen szerintem Disney film!

A bemutatójában Fiat és VW T1-van   Wink

Remélem lesz benne R4 is  Grin

a pontos címére sajna nem emlékszem, de majd legközelebb jobban figyelek!

Remélem a film által sokkal jobban meg fogják becsülni ezeket az autókat, bár a gyerekek sokfelé aranyos kis játékautónak nézik őket a koruk miatt.
Nem elérhető PBéci
Hozzászólások: 2350


Az élet túl rövid,hogy unalmas autókat vezessünk

« Hozzászólás #702 Dátum: 2006 április 02, 20:02:41 »

Üdv!
látom mégis irogatsz már? és lehet hogy eredmény is lesz.. Smiley



Hali!

Gondoltam itt is érdeklődöm,hamár ennyi eszem volt hogy Clubmant vettem ;DMondjuk ráérős még a lökhárító,mert csak 2 hét múlva kezdődik az építés Evil

Mini 1275 Gt 1974
VW Golf C 1.6D 1984
Nem elérhető PBéci
Hozzászólások: 2350


Az élet túl rövid,hogy unalmas autókat vezessünk

« Hozzászólás #701 Dátum: 2006 április 02, 20:00:59 »

OKÉ.
Holnap lépek és ha van valami szolok ide! Cheesy

Hálám örökké üldözni fog Grin

Mini 1275 Gt 1974
VW Golf C 1.6D 1984
Nem elérhető Vagabond
Hozzászólások: 24281


A busz is bogár "FOREVER"06-30-688-4298

« Hozzászólás #700 Dátum: 2006 április 02, 19:59:12 »

Üdv!
látom mégis irogatsz már? és lehet hogy eredmény is lesz.. Smiley


Rajtam nem fog mulni! Cheesy

Tóth Zoltán
Nem elérhető Typ117
Hozzászólások: 18387


1969

« Hozzászólás #699 Dátum: 2006 április 02, 19:56:53 »

Sziasztok!

Jó hétvégét mindenkinek! Akit érdekel nemsoká jön a mozikba régi népautókról készült animációs film!
Aki szereti az ilyeneket érdemes megnézni  Wink !

Üdv:berkaba

A Disney féle Verdák címűre gondolsz? vagy az csak késöbb fog kijönni?
Nem elérhető Typ117
Hozzászólások: 18387


1969

« Hozzászólás #698 Dátum: 2006 április 02, 19:55:15 »

Szia!

Nekem kicsit messze van,mert salgótarjáni vagyok.Ha esetleg útbaesik és megnéznéd azt megköszönném Wink Smiley

Üdv!
látom mégis irogatsz már? és lehet hogy eredmény is lesz.. Smiley

Nem elérhető Vagabond
Hozzászólások: 24281


A busz is bogár "FOREVER"06-30-688-4298

« Hozzászólás #697 Dátum: 2006 április 02, 19:55:06 »

Szia!

Nekem kicsit messze van,mert salgótarjáni vagyok.Ha esetleg útbaesik és megnéznéd azt megköszönném Wink Smiley
OKÉ.
Holnap lépek és ha van valami szolok ide! Cheesy

Tóth Zoltán
Nem elérhető PBéci
Hozzászólások: 2350


Az élet túl rövid,hogy unalmas autókat vezessünk

« Hozzászólás #696 Dátum: 2006 április 02, 19:52:50 »

Ahoy.
Szigetszentmiklos,Gyári uton van egy autos,bontos,javitos banda.
Ott érdemes megnézni.
Jelezz,ha Neked messze van,akkor megnézem én. Cheesy
<beszúrt kép törölve>

Szia!

Nekem kicsit messze van,mert salgótarjáni vagyok.Ha esetleg útbaesik és megnéznéd azt megköszönném Wink Smiley

Mini 1275 Gt 1974
VW Golf C 1.6D 1984
Nem elérhető Vagabond
Hozzászólások: 24281


A busz is bogár "FOREVER"06-30-688-4298

« Hozzászólás #695 Dátum: 2006 április 02, 19:47:03 »

Sziasztok!
Régóta olvasgatom a fórumot,gondoltam most már bele is szólok Smiley
Mini Clubman/1275 Gt első lökhárítót keresek.Tudom hogy nem egy gyakori dolog,de hátha valaki talál egyet valahol.


Ahoy.
Szigetszentmiklos,Gyári uton van egy autos,bontos,javitos banda.
Ott érdemes megnézni.
Jelezz,ha Neked messze van,akkor megnézem én. Cheesy

Tóth Zoltán
Nem elérhető PBéci
Hozzászólások: 2350


Az élet túl rövid,hogy unalmas autókat vezessünk

« Hozzászólás #694 Dátum: 2006 április 02, 18:49:34 »

Sziasztok!

Jó hétvégét mindenkinek! Akit érdekel nemsoká jön a mozikba régi népautókról készült animációs film!
Aki szereti az ilyeneket érdemes megnézni  Wink !

Üdv:berkaba

Szia!

Ez jól hangzik,nem tudod a címét véletlenül?

Mini 1275 Gt 1974
VW Golf C 1.6D 1984
Nem elérhető berkaba
Hozzászólások: 200


« Hozzászólás #693 Dátum: 2006 április 02, 18:45:16 »

Sziasztok!

Jó hétvégét mindenkinek! Akit érdekel nemsoká jön a mozikba régi népautókról készült animációs film!
Aki szereti az ilyeneket érdemes megnézni  Wink !

Üdv:berkaba
Nem elérhető PBéci
Hozzászólások: 2350


Az élet túl rövid,hogy unalmas autókat vezessünk

« Hozzászólás #692 Dátum: 2006 április 02, 16:47:29 »

Sziasztok!
Régóta olvasgatom a fórumot,gondoltam most már bele is szólok Smiley
Mini Clubman/1275 Gt első lökhárítót keresek.Tudom hogy nem egy gyakori dolog,de hátha valaki talál egyet valahol.


Mini 1275 Gt 1974
VW Golf C 1.6D 1984
Nem elérhető Lente
Hozzászólások: 807


« Hozzászólás #691 Dátum: 2006 Március 30, 15:36:49 »

Bizony, Zoli, kitartás, meg erő egésszég meg pálinkásjóreggelt!  Grin
Nem elérhető TBK001
Hozzászólások: 29029


Road Force One

« Hozzászólás #690 Dátum: 2006 Március 30, 15:30:04 »

Sajna csak 1 napom van rá hetente. Béreltem egy garázst a lakásunktól 50 m-re, ott fogom összerakni.

Hát úgy tényleg eltart egy ideig, de legalább fedett helyen van...
Kitartás! Lesz abból mág aszfaltszaggató járgány! 

Az állam a javadat akarja... És meg is fogja szerezni!! :-)

Bug's Forever!             VW1303/1974
http://tbk.hupont.hu    Hyundai i30 CW 2015
Nem elérhető Zoli
Hozzászólások: 8688


« Hozzászólás #689 Dátum: 2006 Március 30, 15:27:53 »

Viszont erre szoktam mondani, hogy innen szép nyerni!!
Hajrá! Össze fog az jönni!!
Nekem jópár éve az első Bogaram, kb. egy héttel a Tavaszi Rajzás előtt jött kia fényezőtől és mégis azzal mentem Rajzani: 1/2 4-ig meló, hétközben, utána sötétedésig kocsi összerakás, kinn az utcán, a aprkolóban!!
Nincs lehetetlen, csak tehetetlen, ahogy mondják a nagyok!!  Wink

Én csak így tudok felújítani. Ripitya.
Sajna csak 1 napom van rá hetente. Béreltem egy garázst a lakásunktól 50 m-re, ott fogom összerakni.

Nem elérhető Lente
Hozzászólások: 807


« Hozzászólás #688 Dátum: 2006 Március 30, 13:56:55 »

TBK: na, szép lehetett... Viszont tökjó, hogy még lelkesebb lettél azóta. Egy kicsis lelkesedést majd tanulok tőled/tőletek én is :-)

(nagyon lelkes leszek, ha kész lesz az 500 pl.)  Wink
Nem elérhető Lente
Hozzászólások: 807


« Hozzászólás #687 Dátum: 2006 Március 30, 13:17:05 »

jó, akkor majd ráhajolunk...  Grin
Oldalak: 1 ... 372 373 374 375 376 [377] 378 379 380 381 382 ... 395
Nyomtatás
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.143 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.