www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktiváló e-mail?
2024 Március 28, 22:53:10

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Tawaszi Rallye
Budapest
2024. május 11.
920121 Hozzaszólás 218 Témában írta 1606 Felhasználó
Legújabb tag: Stoye
* Főoldal Bejelentkezés Regisztráció
Oldalak: 1 ... 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23
Nyomtatás
Szerző Téma: A készülő weboldalt...  (Megtekintve 563672 alkalommal)
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #141 Dátum: 2006 Március 06, 21:18:53 »

ie alól nem néztem, operával jó, azért mondtam, hogy a menü fölé kerüljön, mert akkor nem zavar be semmi lenyíló rész

Ahoz a manu forrasaban kell piszkalni... Ahoz meg nem sok kedvem van, tekintve hogy mar nem hosszueletu ez az egesz...
Eleg munka lesz az uj oldalon is. Ez igy ideiglenessen legyen jo... Smiley

Udv!
Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #140 Dátum: 2006 Március 06, 18:54:58 »

Igen, a buzi tar.hu pusztított... :-(

Bácsik! Eltűntek a régi képek a tar.hu-ról!
ezek és társaik : http://kep.tar.hu/bogarhatu/images/pic2584111.jpg
kár értük  Cry
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #139 Dátum: 2006 Március 06, 18:41:58 »

No ossze BReztem, de mint latod, fosxplorerrel meg nincs kint a menubol, firefoxal meg mar kint van... Ezt mondtam, ez nem egy tuti megoldas... Sad
Par nap es meglesz az uj oldal... Majd ott lehet trukkozni...

Nal ejebbtoltam, hogy IEben is kilatszon...

Udv!

ie alól nem néztem, operával jó, azért mondtam, hogy a menü fölé kerüljön, mert akkor nem zavar be semmi lenyíló rész

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Lente
Hozzászólások: 807


« Hozzászólás #138 Dátum: 2006 Március 06, 18:20:13 »

Bácsik! Eltűntek a régi képek a tar.hu-ról!
ezek és társaik : http://kep.tar.hu/bogarhatu/images/pic2584111.jpg
kár értük  Cry
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #137 Dátum: 2006 Március 06, 17:11:44 »

(az oldalt alapvetően én csiáltam, én is találtam vlaahol a menüt, aztán valaki átvette az oldalt, de a menü maradt)
én arra gondoltam, hogy a menü fölé kéne tenni pont a lenyílás miatt, a logo meg a menü közé. a menü pár br-el letolható bármely böngészőben Wink
No ossze BReztem, de mint latod, fosxplorerrel meg nincs kint a menubol, firefoxal meg mar kint van... Ezt mondtam, ez nem egy tuti megoldas... Sad
Par nap es meglesz az uj oldal... Majd ott lehet trukkozni...

Nal ejebbtoltam, hogy IEben is kilatszon...

Udv!
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #136 Dátum: 2006 Március 06, 14:18:53 »

Igen tudok rolla... De nagyon kesesben voltam, muszalyj volt elindulni, ugyhogy ugy maradt... A par br nem megoldas, akkor meg olyankor fog eltunni amikor lenyitod a menut... Bar... No meg a par br minden bongeszoben maskep fog megjelenni... Inkabb a menut kene lejebb tolni... De nem en irtam, meg nem melyedtem bele, majd meg kell nezni... A sima fooldalon nem jo? Marmint ahol a loginformos cumo van, oda...
Azt akar most is bevallalom, az 30 masodperc, kb... Cheesy

Udv!

(az oldalt alapvetően én csiáltam, én is találtam vlaahol a menüt, aztán valaki átvette az oldalt, de a menü maradt)
én arra gondoltam, hogy a menü fölé kéne tenni pont a lenyílás miatt, a logo meg a menü közé. a menü pár br-el letolható bármely böngészőben Wink

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #135 Dátum: 2006 Március 06, 14:14:38 »

bal oldalt a benüben elvileg ott kell lennie, hogy hány nap van a rajzásig. nálam ez csak a menü alól kilógó 3 betűben jön ki. másnál hogy van ez?

Lazly, esetleg be kéne tenni pár <br>-t, vagy nemtudom. nálam több böngészővel sem megy

Igen tudok rolla... De nagyon kesesben voltam, muszalyj volt elindulni, ugyhogy ugy maradt... A par br nem megoldas, akkor meg olyankor fog eltunni amikor lenyitod a menut... Bar... No meg a par br minden bongeszoben maskep fog megjelenni... Inkabb a menut kene lejebb tolni... De nem en irtam, meg nem melyedtem bele, majd meg kell nezni... A sima fooldalon nem jo? Marmint ahol a loginformos cumo van, oda...
Azt akar most is bevallalom, az 30 masodperc, kb... Cheesy

Udv!
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #134 Dátum: 2006 Március 06, 13:07:30 »

nálam valahol az E-MAIL és a FÓRUM gombok alatt látszik ki a vége.
/opera, IE/

detto

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Typ117
Hozzászólások: 18387


1969

« Hozzászólás #133 Dátum: 2006 Március 06, 13:06:32 »

bal oldalt a benüben elvileg ott kell lennie, hogy hány nap van a rajzásig. nálam ez csak a menü alól kilógó 3 betűben jön ki. másnál hogy van ez?

Lazly, esetleg be kéne tenni pár <br>-t, vagy nemtudom. nálam több böngészővel sem megy

nálam valahol az E-MAIL és a FÓRUM gombok alatt látszik ki a vége.
/opera, IE/
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #132 Dátum: 2006 Március 06, 12:59:08 »

bal oldalt a benüben elvileg ott kell lennie, hogy hány nap van a rajzásig. nálam ez csak a menü alól kilógó 3 betűben jön ki. másnál hogy van ez?

Lazly, esetleg be kéne tenni pár <br>-t, vagy nemtudom. nálam több böngészővel sem megy

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #131 Dátum: 2006 Február 25, 13:29:37 »

rajta van a srác, csak ő is dolgozik, de sztem most hétvégét ezzel tölti

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #130 Dátum: 2006 Február 25, 11:53:12 »

Akkor küldözgessünk ilyen fejléceket?

Nem teljesen értem az elképzelést. Egy fejléc akkor egy autóról / egy felhasználó autóiról szóljon?

Én úgy tudom elképzelni, hogy nem teljes képek, hanem mondjuk szép képrészletek lennének, és felirat ne legyen, ez nem avatar.
persze még nem próbáltam megcsinálni, de ez jó cél lehet?


Nem.

Desing epites egyenlore al, mert blackP aztmondta, majd hozz desinget, es hogy az fasza lesz. Most erre varunk.

Egyenlore csak a tartalmat toltjuk fel, mentjuk at. Smiley
Ebben barkinek a segitseget szivessen vesszuk. Smiley Ha esetleg raertek.

Tehat akinek van linkje az emlitett listaban, az kerem irjon hozza par mondatot.

Udv!
Nem elérhető Typ117
Hozzászólások: 18387


1969

« Hozzászólás #129 Dátum: 2006 Február 25, 11:02:39 »

502 pixel szeles, 90 pixel magas, png formatum, szinmelyeg maximum 24 bit Smiley

Akkor küldözgessünk ilyen fejléceket?

Nem teljesen értem az elképzelést. Egy fejléc akkor egy autóról / egy felhasználó autóiról szóljon?

Én úgy tudom elképzelni, hogy nem teljes képek, hanem mondjuk szép képrészletek lennének, és felirat ne legyen, ez nem avatar.
persze még nem próbáltam megcsinálni, de ez jó cél lehet?
« Utoljára szerkesztve: 2006 Február 25, 11:05:21 írta Typ117 »
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #128 Dátum: 2006 Február 25, 02:16:12 »

Sziasztok!

Keszul, keszulget az uj weboldal.
Ep a regi oldal tartalmat mentjuk at, desinget meg ne nezzetek meg csiszolas alatt van, sot lehet hogy teljesen mas lesz.

Akinek van linkje, az kerem irjon par szot az oldalarol, a kedves bongeszo kolega tudja melyik elnevezes mit takar... Smiley
http://www.bogarhatu.hu/e107/e107_plugins/links_page/links.php
Itt van a link oldal.
Privibe irjatok a modositasokat.

Ha szeretnel linket hozzaadni a listahoz azt maskep:
Regisztralj be (sajnos kulon kell az oldalon, de jelentossen egyszerubb mint a forumba). Lepj be. Lesz egy menu, hogy feltoltesek. Ott valaszd a linket. Es tolsd ki. Smiley Ha valamit elszurtal akkor megint csak a forum privijet tudom ajanlani.

Kerlek benneteket, hogy aki erintett, az jelentkezzen!

Udv!

u.i.: BlackP, mikorra lesz meg a desing?
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #127 Dátum: 2006 Február 18, 13:04:04 »

Nem javaslom a felniket-kormányokat-mittoménmit, inkább a tagok küldhessenek be képeket, saját vagy egyéb szép vasakról. Adjuk emg a képméretet pixelben, és mindenki szabja méretre. Akinek nem megy, az elküldheti mondjuk nekem.

szerintem csak a saját vasakról, ne menjünk át depo-ba, van elég gép szerintem a fórumosok kezében Smiley

haver rámozdult a desigolásra, nemtudom mikor lesz meg, remélem 1 héten belül

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #126 Dátum: 2006 Február 18, 12:27:03 »

Hogy mik vannak!! :-)

Na most vettem észre hogy a kis sz.gép ami jelzi hogy online-e a tag az meg PÜ. Shocked

1303LS
« Hozzászólás #125 Dátum: 2006 Február 18, 12:21:18 »

hol kell kotorászni? katt a nevére, és minden megvan.

Na most vettem észre hogy a kis sz.gép ami jelzi hogy online-e a tag az meg PÜ. Shocked
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #124 Dátum: 2006 Február 18, 11:39:20 »

502 pixel szeles, 90 pixel magas, png formatum, szinmelyeg maximum 24 bit Smiley
Most epitem az adathidat a forum es a portal kozt, hogy ne keljen 2x regisztralni

Ugy fog kinezni hogy alvasni barki barmit tud, de irashoz mar reg kell (tudjuk megis ki mit irt). Forum is igy van beallitva.... Smiley

Udv!
Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #123 Dátum: 2006 Február 18, 11:34:14 »

Köszönet érte! :-)

Ha a paraméterek meglesznek akkor én már a szabottat küldeném.
1303LS
« Hozzászólás #122 Dátum: 2006 Február 18, 11:09:47 »

Okés, akkor nekem lehet küldeni a képeket. Aztán majd átszabom ákkorára, amit a Lazly engedélyez... :-)


Ha a paraméterek meglesznek akkor én már a szabottat küldeném.
Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #121 Dátum: 2006 Február 18, 10:57:25 »

Okés, akkor nekem lehet küldeni a képeket. Aztán majd átszabom ákkorára, amit a Lazly engedélyez... :-)

http://animeaddicts.interhost.hu/news.php

No valahogy igy kepzeltem el... Smiley

Minden frissiteskor cserelne. Persze ha van husz kep (ami ekkora meretben nem nagy, amiket jelenleg ott latsz, azok 20-25 kilosok...) akkor minden uj kepet csak egyszer tolt le, utana mar a bongeszo elrakja es nem tolti le ujra. Nem lassit ez nagyon
Az adott linken vagy 150 fejlec kep van, es jol lathatoan 3x akkora.... Smiley

Stone, akkor a kepek osszegyujteset radbizhatom?
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #120 Dátum: 2006 Február 18, 10:33:03 »

http://animeaddicts.interhost.hu/news.php

No valahogy igy kepzeltem el... Smiley

Minden frissiteskor cserelne. Persze ha van husz kep (ami ekkora meretben nem nagy, amiket jelenleg ott latsz, azok 20-25 kilosok...) akkor minden uj kepet csak egyszer tolt le, utana mar a bongeszo elrakja es nem tolti le ujra. Nem lassit ez nagyon
Az adott linken vagy 150 fejlec kep van, es jol lathatoan 3x akkora.... Smiley

Stone, akkor a kepek osszegyujteset radbizhatom?
1303LS
« Hozzászólás #119 Dátum: 2006 Február 18, 07:58:12 »

Nem javaslom a felniket-kormányokat-mittoménmit, inkább a tagok küldhessenek be képeket, saját vagy egyéb szép vasakról. Adjuk emg a képméretet pixelben, és mindenki szabja méretre. Akinek nem megy, az elküldheti mondjuk nekem.

Ezt támogatom.
Ez most úgy működne hogy minden frissétéskor cserélne vagy automaikusan bizonyos időnként.
Mert az utóbbi tényleg baszná a modemeseket.
Én is sokáig nyomtam modemmel és nem emlékszem hogy a kerekített dolgok meg finoman csicsázott oldalak nagyon megfogták volna  avasat.
SZVSZ egy pár pici gif nem sokat számit.
Különben is haladjunk a korral. Wink
Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #118 Dátum: 2006 Február 18, 07:50:32 »

Nem javaslom a felniket-kormányokat-mittoménmit, inkább a tagok küldhessenek be képeket, saját vagy egyéb szép vasakról. Adjuk emg a képméretet pixelben, és mindenki szabja méretre. Akinek nem megy, az elküldheti mondjuk nekem.
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #117 Dátum: 2006 Február 18, 00:27:17 »

nemhinném, hogy pár jpg, vagy gif egy layeren sokat lassítana, főleg, hogy nem sok modemes lehet már, de képek nélkül is működőre kell megcsinálni, tehát, ha kikapcsolja a képek megjelenítését, akkoris emberi forma maradjon. nemtudom mikor vállalná be, de gondolom nem égetően sürgős.

sztem a fejlécbe beletenni bogárhátu logót, sarkokat lekerekíteni, mintha kartonok lennének egy iratrendezőben, hasonlók

Mi arra gondoltunk, hogy fejlecbe random jopar kep, felnikrol, motorokrol, kormanyokrol... Smiley Es random pakolna be, oket... Jobb felulre meg melle (ahol most a loginform van) a bogarhatu logot...

En ugy terveztem hogy mielobb megcsinalom a weboldalt, aztan megyek egyeb teendoim utan.

Atmeneti megoldas:
Megcsinalom ezzel a weboldalt, ahogy fentebb leirtam. Es mivel a engine olyan, utolag lazan, 2 gombnyomassal lehetne valtoztatni a desinget. Es akkor egybol ki lehetne rakni egy szavazast, hogy kell masik desing vagy nem?

No?
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #116 Dátum: 2006 Február 17, 23:38:32 »

BlackP, olvastal?


111-ben válaszoltam

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #115 Dátum: 2006 Február 17, 23:36:58 »

BlackP, olvastal?
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #114 Dátum: 2006 Február 17, 23:28:20 »

Szerintem ne lovagoljunk a témán.

szerintem se

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
1303LS
« Hozzászólás #113 Dátum: 2006 Február 17, 23:24:12 »

akkor olvasd vissza az elejétől légyszi és próbáld értelmezni ki hogy reagált
Visszaolvastam.
Szerintem ne lovagoljunk a témán.
Térjünk vissza oda hogy ki mit javasol.
Én a szerény képességeimmel ebbe nem igazán tudok beszólni, bocs.
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #112 Dátum: 2006 Február 17, 23:21:41 »

Szerintem Qzma mozdult rá jól.
Téged meg nem faszoz senki meg nem köcsögöz.

akkor olvasd vissza az elejétől légyszi és próbáld értelmezni ki hogy reagált

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #111 Dátum: 2006 Február 17, 23:19:23 »

Semmi ertelme egymas szapulasanak.

Egyebkent a kerek desing jelentossen lassit. Amit most lattok desing abban nincsenek kepek (kiveve ami a menu felett van)
Kerekitest nem igazan lehet mashogy megoldani, van meg egyket megoldas, de azt minden bongeszo mashogy jeleniti meg.

BlackP, akkor kerd meg a grafikus haverod. A 2 alapszin megvan, tobbi szabad. Hozzam lehetoleg HTML formatumban jusson el a cucc. Ez hany napba telne?

Udv!

nemhinném, hogy pár jpg, vagy gif egy layeren sokat lassítana, főleg, hogy nem sok modemes lehet már, de képek nélkül is működőre kell megcsinálni, tehát, ha kikapcsolja a képek megjelenítését, akkoris emberi forma maradjon. nemtudom mikor vállalná be, de gondolom nem égetően sürgős.

sztem a fejlécbe beletenni bogárhátu logót, sarkokat lekerekíteni, mintha kartonok lennének egy iratrendezőben, hasonlók

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
1303LS
« Hozzászólás #110 Dátum: 2006 Február 17, 23:18:58 »

Szerintem Qzma mozdult rá jól.
Téged meg nem faszoz senki meg nem köcsögöz.
1303LS
« Hozzászólás #109 Dátum: 2006 Február 17, 23:15:19 »

itt meg pl annyira gondoltam, hogy kockaoldalt szeretnének e, vagy kezdjünk el mozgósítani embereket egy kerekebb design miatt. elég egyszerű

Ha akkor ezt így írod le szerintem nem lenne ez a sok OFF
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #108 Dátum: 2006 Február 17, 23:15:10 »

Semmi ertelme egymas szapulasanak.

Egyebkent a kerek desing jelentossen lassit. Amit most lattok desing abban nincsenek kepek (kiveve ami a menu felett van)
Kerekitest nem igazan lehet mashogy megoldani, van meg egyket megoldas, de azt minden bongeszo mashogy jeleniti meg.

BlackP, akkor kerd meg a grafikus haverod. A 2 alapszin megvan, tobbi szabad. Hozzam lehetoleg HTML formatumban jusson el a cucc. Ez hany napba telne?

Udv!
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #107 Dátum: 2006 Február 17, 23:14:21 »

jólvan, majd megkérek egy grafikus havert, hogy gondoljon ki valami szépet

Hid el nekem sem a gyönyör öntötte el lelkem mikor megnéztem, de mivel valahogy én nem tudok vizuálisan elgondolni dolgokat megfogalmazni meg végképp( nálam ez fogyatékosság) nem tudtam javaslatot tenni.Viszont Qzma ötletét felismertem eltudtam képzelni és jónak tartom.

A "szójjá be"-t meg max úgy tudom elképzelni hogy:Bazdmeg Lazly ez szerintem k.szar csinálj már egy karikát ide meg egy faszomtuggyamit oda hátha úgy jobb.
Összességében SZVSZ nem érdemelte ki Lazly ezt a kiosztást.

úgyérzem, én rendesen mozdultam rá a dologra, de valahogy mindenkinek az jött le, hogy én leszaroztam ezt.

quzma vetette fel, hogy ne ilyen legyen, én egyetértettem, mondtam, hogy megcsináltatok egy tervet a grafikus haverommal, de már köcsög vagyok emiatt.

valljuk be, a mostani terv olyan mint a g-portal, ami viszont egy uniformizált undormány

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
1303LS
« Hozzászólás #106 Dátum: 2006 Február 17, 23:12:54 »

jah igen, most már az jön, hogy miattam nem mondhatja el senki a véleményét? mivan, közellenség lettem? érdekes módon ahogy AZS is mondta, a baszogatás eredményeképp jobban bejön a fúrum a többségnek..persze neked hiányoznak a kis gombok, de miattam nem mertél hozzászólni, biztos..nemtudom, feltörtem volna az oldalt és törlöm a hozzászólásod

Kicsit élezed a sarkokat.

Sajnálom hogy nem értesz.
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #105 Dátum: 2006 Február 17, 23:11:40 »

Ehez nem kell szavazas...

Nekem nincs otletem ezzel kapcsolatban, en ilyesmit kepzeltem el.

Ha van otletes, csinald meg (vagy akarki) ... aztan majd azt szavaztatjuk Smiley
Ha van elfogadott, fasza desing, en azt mar beepitem az engine-be.

Udv!

itt meg pl annyira gondoltam, hogy kockaoldalt szeretnének e, vagy kezdjünk el mozgósítani embereket egy kerekebb design miatt. elég egyszerű

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
1303LS
« Hozzászólás #104 Dátum: 2006 Február 17, 23:11:03 »



az új oldaltervet meg megnéztem, első gondolatom a jujjj volt, a második meg az, hogy oké, oldaltervet már látok, dizájnt meg még nem.



Hid el nekem sem a gyönyör öntötte el lelkem mikor megnéztem, de mivel valahogy én nem tudok vizuálisan elgondolni dolgokat megfogalmazni meg végképp( nálam ez fogyatékosság) nem tudtam javaslatot tenni.Viszont Qzma ötletét felismertem eltudtam képzelni és jónak tartom.

A "szójjá be"-t meg max úgy tudom elképzelni hogy:Bazdmeg Lazly ez szerintem k.szar csinálj már egy karikát ide meg egy faszomtuggyamit oda hátha úgy jobb.
Összességében SZVSZ nem érdemelte ki Lazly ezt a kiosztást.
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #103 Dátum: 2006 Február 17, 23:08:30 »

Nem sír a szám csak mellékesen jegyeztem meg hogy nekem hiányzik de ha valakit zavart akkor azt tiszteletben tartom, mert ezt nem lehet kikapcsolni.
Szerintem Lazly ha faszozott is azt ha jól emlékszem (most nem nézek vissza) a többszöri kirohanásod után tette meg de ez sem biztos.Mármint hogy egyáltalán megtette.De ez egyáltalán nem is lényeg.
Megértem hogy Te ilyen szókimondó meg ilyen stílusú vagy,csúny ais lenne ha egyformák lennénk.
Viszont ez a többséget szerintem riasztja, és szerintem azért volta fórum témában a nagy passzivitás.
Én sem szóltam be.

Ja és nem tisztem Lazlyt megvédeni mivel én sem ismerem meg különben is majd Ő megvédi magát, csak az az érzésem hogy ez a vita a munka rovására megy és félek hogy fogja magát és hagyja az egészet a faszba.
Az én "vehemenciámmal" már köszönés nélkül hagytam volna az egészet a helyébe.

jah igen, most már az jön, hogy miattam nem mondhatja el senki a véleményét? mivan, közellenség lettem? érdekes módon ahogy AZS is mondta, a baszogatás eredményeképp jobban bejön a fúrum a többségnek..persze neked hiányoznak a kis gombok, de miattam nem mertél hozzászólni, biztos..nemtudom, feltörtem volna az oldalt és törlöm a hozzászólásod

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #102 Dátum: 2006 Február 17, 23:06:03 »

ez lesz az új oldal ???

újra divatba jön a szögletes... asszittem lesznek egy picit gömbölydedebb formák , ha már bogárhátúúúúú...

szerintem pörögni fog ez a topik... Undecided

Ezt mondtam en is...
A desing ott van... Szerintem jo lett, eddig csak BlackP mondja hogy nem jo... Smiley
Ahogy gondoljatok... Udv!

akkor most én kezdtem, hogy ez nem jó így? azért gondolkozz már ,mielőtt engem kezdesz anyázni, mert volt ellenvélemény...

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Oldalak: 1 ... 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23
Nyomtatás
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.136 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.