www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktiváló e-mail?
2024 Március 28, 15:56:02

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Tawaszi Rallye
Budapest
2024. május 11.
920121 Hozzaszólás 218 Témában írta 1606 Felhasználó
Legújabb tag: Stoye
* Főoldal Bejelentkezés Regisztráció
Oldalak: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 ... 23
Nyomtatás
Szerző Téma: A készülő weboldalt...  (Megtekintve 563638 alkalommal)
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #381 Dátum: 2006 Március 26, 19:27:39 »

Na eltávolítottam a szavazatom.
Nem is fogok szavazni.
Szerintem a legegyszerűbb az lett volna hogy feltesztek egy oldalt aztán meg akinek ami nem tetszik benyögi, majd ha lehet akkor úgy változik.
A másik hogy a nagyhangú veszekedések nélkül már meglenne az egész és működhetne.
A szavazás meg csak lassítja az előrelépést az ügyben, ez az én véleményem.
Érdemileg beleszólni nem tudok de abban biztos vagyok hogy veszekedés nélkül már rég meglett volna a cucc.


nemigaz, hogy meglenne, mert csomó dolgot ki kell tesztelni, mindenki meló meleltt csinálja, meg kell találni a legszebb és legműködőbb megoldást, majd ezt az egészet, mármint amit Batka meg én csinálunk, összegyúrni a Lazly félével, szóval az, hogy itt vita van, nem hátráltat semmin.
amúgy meg a vita is csak azért van, mert nem ülünk össze egy napra és beszéljük meg az elképzeléseket. akkor tényleg gyorsabban lehetne haladni. tényleg, miért is nem ülünk össze?

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #380 Dátum: 2006 Március 26, 16:45:17 »

Na eltávolítottam a szavazatom.
Nem is fogok szavazni.
Szerintem a legegyszerűbb az lett volna hogy feltesztek egy oldalt aztán meg akinek ami nem tetszik benyögi, majd ha lehet akkor úgy változik.
A másik hogy a nagyhangú veszekedések nélkül már meglenne az egész és működhetne.
A szavazás meg csak lassítja az előrelépést az ügyben, ez az én véleményem.
Érdemileg beleszólni nem tudok de abban biztos vagyok hogy veszekedés nélkül már rég meglett volna a cucc.

Ezert mondtam, hogy nem vagyok hajlando fojtatni az egymas anyazasat.
Egyebkent az tortent, amit mondtal. Be van rakva egy oldal, aztan erre jottek, hogy inkabb ez legyen vagy ez meg ez... Ez van most megszavaztatva.
Szavazas azert nem lasitja, mert egy oldalnak nem csak desingje van, hanem motorja is. Amit en irok. Annak ugyis ido kell, addig lehet szavazgatni, amig megirom a motort. (lasd pl a linkek alatti valtoztatgatas vagy a letotlesekbol eltavolitott felesleges menupontok.)
Most a leghuzosabb reszt irom, a cikkek reszt. Azert a leghuzosabb, mert ha minden igaz a leglatogatottabb lesz, ezert szepen meg kell csinalni. Az oldalon csak a kesz valtozatot lathatjatok majd, most ne is nezd, az eredeti van meg fent. Smiley

No udv!
1303LS
« Hozzászólás #379 Dátum: 2006 Március 26, 16:34:37 »

Na eltávolítottam a szavazatom.
Nem is fogok szavazni.
Szerintem a legegyszerűbb az lett volna hogy feltesztek egy oldalt aztán meg akinek ami nem tetszik benyögi, majd ha lehet akkor úgy változik.
A másik hogy a nagyhangú veszekedések nélkül már meglenne az egész és működhetne.
A szavazás meg csak lassítja az előrelépést az ügyben, ez az én véleményem.
Érdemileg beleszólni nem tudok de abban biztos vagyok hogy veszekedés nélkül már rég meglett volna a cucc.
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #378 Dátum: 2006 Március 26, 16:28:23 »

ugyanazt érezzük, csak higgadtság kéne az egészhez.
most gondold magad egy olyan helyébe, aki egyszer szavazott. utána jött még egy terv. majd ennek a tervnek még 2 változata. az utolsót szúrtam be én. szerinted, aki már egyszer szavazott és lett egy új menüpont és asse tudja mi az, mert nem keres vissza a hozzászólások közt, az fog újra szavazni? mert szerintem nem. neked egyértelmű, hogy visszakeresel és módosítasz, ha úgy gondolod. nekem is. de tfh stuntnak már nem annyira, mert amúgysem gépzseni(bocs stunt, csak te jutottál szembe, mert te mondtad, hogy nem a computerekben remekelsz). és most nem azon izgulok, hogy én nyerjek, hanem, hogy valami arca is legyen az oldalnak és egy idelátogató márcsak azértis beleolvasson, mert kinéz valahogy, ezekután még a fórumot is megtalálhatja.
Szetment a korlevel. + 10 ember is benez, mar tuti megnyeritek. Ennyi. Mar pedig szerintem tobb is lesz az. En is ratok szavaztam, egyertelmu melyik a legjobb, melyikben van a legtobb otlet, munka. Bar nekem a 2. is nagyon tetszik, dehat ez van.

Udv!
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #377 Dátum: 2006 Március 26, 16:22:31 »

de ertem, csak nincs kedvem mar megint balhezni, ugyhogy a temaban ez az utolso hozzaszolasom.
Nem fogom ujrainditani, bekapcsoltam a szavazas modositas menupontot, szetkuldtem mindenkinek egy korlevelet.
Ne parazz, ugyis ti fogtok nyerni.

Egyebkent ha mar felnovesrol beszelhetnenk. Te is felnohetnel legalabb annyira, hogyha pillanatnyilag nem te allsz valamiben nyeresre akkor nem kezdesz el kapalozni, hogy uj szavazast, uj szavazast!

De ne baszogassuk egymast, reszemrol a tema lezarva aztan lehet szitkozodni... nem fogok minden hetvegen veled szorakozni. Ennyi. Szerintem te is erzel valami hasonlot.

ugyanazt érezzük, csak higgadtság kéne az egészhez.
most gondold magad egy olyan helyébe, aki egyszer szavazott. utána jött még egy terv. majd ennek a tervnek még 2 változata. az utolsót szúrtam be én. szerinted, aki már egyszer szavazott és lett egy új menüpont és asse tudja mi az, mert nem keres vissza a hozzászólások közt, az fog újra szavazni? mert szerintem nem. neked egyértelmű, hogy visszakeresel és módosítasz, ha úgy gondolod. nekem is. de tfh stuntnak már nem annyira, mert amúgysem gépzseni(bocs stunt, csak te jutottál szembe, mert te mondtad, hogy nem a computerekben remekelsz). és most nem azon izgulok, hogy én nyerjek, hanem, hogy valami arca is legyen az oldalnak és egy idelátogató márcsak azértis beleolvasson, mert kinéz valahogy, ezekután még a fórumot is megtalálhatja.

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #376 Dátum: 2006 Március 26, 16:15:37 »

de nem érted? ha már bekerült egy új pont a szavazásba, újra kellett volna indítani
de ertem, csak nincs kedvem mar megint balhezni, ugyhogy a temaban ez az utolso hozzaszolasom.
Nem fogom ujrainditani, bekapcsoltam a szavazas modositas menupontot, szetkuldtem mindenkinek egy korlevelet.
Ne parazz, ugyis ti fogtok nyerni.

Egyebkent ha mar felnovesrol beszelhetnenk. Te is felnohetnel legalabb annyira, hogyha pillanatnyilag nem te allsz valamiben nyeresre akkor nem kezdesz el kapalozni, hogy uj szavazast, uj szavazast!

De ne baszogassuk egymast, reszemrol a tema lezarva aztan lehet szitkozodni... nem fogok minden hetvegen veled szorakozni. Ennyi. Szerintem te is erzel valami hasonlot.
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #375 Dátum: 2006 Március 26, 16:11:36 »

Megegyszer a tervek:

1: a mostani oldal

2: mostani oldal, de fejlecben:


3: oldal vazlat:


4: szinten veletlen fejleces.
« Utoljára szerkesztve: 2006 Március 26, 16:17:04 írta Lazly »
Nem elérhető Batka Batkovich
Hozzászólások: 31

« Hozzászólás #374 Dátum: 2006 Március 26, 16:10:31 »

Huh
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #373 Dátum: 2006 Március 26, 16:08:48 »

Tudom. De ugy van irva a szavazas, hogy "maradjon a mostani" stb... vagy legyen ez meg ez meg ez...
A maradjon a mostani eleg egyertelmu. De akkor kiveszem a veletlen fejleces dolgot, mielott sokan szavaznak.

Udv!

de nem érted? ha már bekerült egy új pont a szavazásba, újra kellett volna indítani

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #372 Dátum: 2006 Március 26, 16:07:54 »

nah jah nem utolsó dolog hogy az enyémben is benne van a randombanner

de egy dolgot azért hozzátennék
mégpedig, és ezt úgy is mint designer:

szerény nyomott véleményem szerint jelenleg az oldalnak nincs designja
a szavazásban választani lehet három designterv közül és egy ötlet (legyen random banner) közül

már ezt csak így gondoltam megjegyzem... Undecided
Tudom. De ugy van irva a szavazas, hogy "maradjon a mostani" stb... vagy legyen ez meg ez meg ez...
A maradjon a mostani eleg egyertelmu. De akkor kiveszem a veletlen fejleces dolgot, mielott sokan szavaznak.

Udv!
Nem elérhető Batka Batkovich
Hozzászólások: 31

« Hozzászólás #371 Dátum: 2006 Március 26, 16:05:15 »

nah jah nem utolsó dolog hogy az enyémben is benne van a randombanner

de egy dolgot azért hozzátennék
mégpedig, és ezt úgy is mint designer:

szerény nyomott véleményem szerint jelenleg az oldalnak nincs designja
a szavazásban választani lehet három designterv közül és egy ötlet (legyen random banner) közül

már ezt csak így gondoltam megjegyzem... Undecided
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #370 Dátum: 2006 Március 26, 16:03:30 »

no comment

ráéreztél, ennyit ér ez a szavazási forma. szavazás közepén beletűzgélni igazán okos megoldás

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #369 Dátum: 2006 Március 26, 16:02:03 »

tehát, ha a ávlasztásokkor vasárnap délben bedobok még egy jelöltet és szólok, hogy emberek, visszamehettek szavazni, az szerinted normális? ember, fel kéne nőni. kapkodsz össze meg vissza, de ha csak ez kell, akkor tényleg regelek 4 nevet és szavazok, kb annyira lesz reális, mint a mostani
no comment
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #368 Dátum: 2006 Március 26, 16:01:01 »

Ez van.
Ha nem nyeritek meg, akkor marad a mostani. Nem te akartad mindenkep hogy ne legyen megmondva hogy ez van, ezt kell szeretni! Hat akkor most megszavazzuk.

Udv!

tehát, ha a ávlasztásokkor vasárnap délben bedobok még egy jelöltet és szólok, hogy emberek, visszamehettek szavazni, az szerinted normális? ember, fel kéne nőni. kapkodsz össze meg vissza, de ha csak ez kell, akkor tényleg regelek 4 nevet és szavazok, kb annyira lesz reális, mint a mostani

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #367 Dátum: 2006 Március 26, 15:56:11 »

hát szerintem megint nagy ostobaságot csinálsz. egy lefutott szavazához hozzácsapni egy új menüpontot értelmetlen dolog. de ha attól jobb lesz a lelkednek, regelek még 3 nevet, hogy legyen új.

abba belegondoltál már, hogy:

1: neked nincs dolgod az új designel egyelőre, mert mi csináljuk, tehát mindegy
2: a mostaninál csak jobb lehet(a mostani nem design)
3: aki már egyszer szavazott, eszébe nem jut visszajönni, hogy hátha másra is szavazhat.
Ez van.
Ha nem nyeritek meg, akkor marad a mostani. Nem te akartad mindenkep hogy ne legyen megmondva hogy ez van, ezt kell szeretni! Hat akkor most megszavazzuk.

Udv!
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #366 Dátum: 2006 Március 26, 15:33:30 »

Hat lehet marad a mostani desing.
Beleirtam a utolso szavazati pontba, hogy az is veletlen fejleces, az egyzeruseg kedveert.
BlackP, reklamozd a szavazast.
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #365 Dátum: 2006 Március 25, 14:55:37 »

ööö, a ivsszaszámlálónál a szöveg még mindig nem nyerő Smiley kukk meg Lazly

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #364 Dátum: 2006 Március 24, 19:40:09 »

zsírcsákány! Smiley
zsírcsákány??? Ez ugy megerne egy delutant... Cheesy Zsírcsákány.... Cheesy Cheesy Cheesy
Nem elérhető Pityubacsi
Hozzászólások: 36020


« Hozzászólás #363 Dátum: 2006 Március 24, 17:54:07 »

ha nem látszódna eléggé, akkor a rendszámból a betűk helyére menne a nicknév, a számokéra meg a jelszó Smiley

zsírcsákány! Smiley



flex 'em all!
Dízelt vezetni olyan, mint melegnek lenni. Ma már sokkal elfogadottabb, de még mindig szar dolog.
Nem elérhető Typ117
Hozzászólások: 18387


1969

« Hozzászólás #362 Dátum: 2006 Március 24, 08:48:59 »

ha nem látszódna eléggé, akkor a rendszámból a betűk helyére menne a nicknév, a számokéra meg a jelszó Smiley
tökjó ötlet Smiley
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #361 Dátum: 2006 Március 24, 08:27:39 »

ha nem látszódna eléggé, akkor a rendszámból a betűk helyére menne a nicknév, a számokéra meg a jelszó Smiley

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Batka Batkovich
Hozzászólások: 31

« Hozzászólás #360 Dátum: 2006 Március 24, 08:23:56 »

színes fejléc, 20%-al nagyobb, névvel (Ptarmigan a font neve)
belépés grafikája

[melléklet törölve a rendszer által]
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #359 Dátum: 2006 Március 23, 23:00:30 »

Chat menupont ha emlekeztek volt, es lesz is... Smiley

A szoba melyik szerveren van?

ha jül látom itt: irc://irc.ircstorm.net:6667
ingyenes applet, lehet rajta pár dolgot állítani, a célnak megfelel, nem használjuk agyon

nem ragaszkodok ehez, de ki kéne próbálni

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #358 Dátum: 2006 Március 23, 22:52:38 »

szóval a teljes képeket lehet küldeni
minnél nagyobb annál jobb
batkadrugs@gmail.com
vagy #bogarhatu ha valaki mIRC-ezne

és még valami.   egy tagtól jöhet több kép is, ha nem tudja kiválasztani hogy bogara melyik oldalról a legelőnyösebb Smiley , mert ilyen összeollózások nem lesznek mert sztem nem szépek illetve nem mutatnak jól egy ilyen fejlécben. lehet sőt várok olyan képet is amin több tag bogara, busza van egyszerre, (vagy egy tag bogara és bogara, bogara és busza, busza és bogara, busza és busza van) a képek úgyis retusálva, színkorrigálva szükség szerint egy kicsit forgatva lesznek, lehet olyasmi mint pl az uccsó képen az a lájtos gumiégetés Smiley nem kell hogy a képek ilyen művésziek legyenek elég ha csak símán jók Smiley

Chat menupont ha emlekeztek volt, es lesz is... Smiley

A szoba melyik szerveren van?
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #357 Dátum: 2006 Március 23, 22:40:11 »

http://blackpriest.uw.hu/bogarhatu


szerintem egy ilyen is elférne az oldalon(chat menüpont)
« Utoljára szerkesztve: 2006 Március 23, 22:50:24 írta BlackP »

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető amato
Hozzászólások: 167


Results are all that matters.

« Hozzászólás #356 Dátum: 2006 Március 23, 21:10:59 »

Ma volt először ilyen, szerintem max tegnaptól ilyen aggresszív.
Nem a gépem csinálja, az semmit nem ér: a cég "szeme" lett érzékeny rá valamiért.
Azt hittem, valami kulcsszó lett berakva a keresőknek.
Na mindegy, max dolgozok. Cry

Üdv,
amato
 
ELMO
1968 ELM220 VW1300
Nem elérhető Batka Batkovich
Hozzászólások: 31

« Hozzászólás #355 Dátum: 2006 Március 23, 20:59:04 »

szóval a teljes képeket lehet küldeni
minnél nagyobb annál jobb
batkadrugs@gmail.com
vagy #bogarhatu ha valaki mIRC-ezne

és még valami.   egy tagtól jöhet több kép is, ha nem tudja kiválasztani hogy bogara melyik oldalról a legelőnyösebb Smiley , mert ilyen összeollózások nem lesznek mert sztem nem szépek illetve nem mutatnak jól egy ilyen fejlécben. lehet sőt várok olyan képet is amin több tag bogara, busza van egyszerre, (vagy egy tag bogara és bogara, bogara és busza, busza és bogara, busza és busza van) a képek úgyis retusálva, színkorrigálva szükség szerint egy kicsit forgatva lesznek, lehet olyasmi mint pl az uccsó képen az a lájtos gumiégetés Smiley nem kell hogy a képek ilyen művésziek legyenek elég ha csak símán jók Smiley
« Utoljára szerkesztve: 2006 Március 23, 21:46:20 írta Batka Batkovich »
Nem elérhető ESZ-764
Hozzászólások: 2746


Samu 66

« Hozzászólás #354 Dátum: 2006 Március 23, 20:54:46 »

ha a proxy tűzfala van agresszívra állítva, akkor baszhattya.
bár egy próbát megér, ebben igazad van
hát én abszolút nem vagyok PCe szakértő,csak itt állitgattam a gépet és meg tudtam nézni pár szadomazopisikaki oldalt, Grin utánna újracsináltattam aVidózt

Nem elérhető Pityubacsi
Hozzászólások: 36020


« Hozzászólás #353 Dátum: 2006 Március 23, 20:49:30 »

sztem a biztonsági beállitásoknál állitsd át a gépet

ha a proxy tűzfala van agresszívra állítva, akkor baszhattya.
bár egy próbát megér, ebben igazad van



flex 'em all!
Dízelt vezetni olyan, mint melegnek lenni. Ma már sokkal elfogadottabb, de még mindig szar dolog.
Nem elérhető ESZ-764
Hozzászólások: 2746


Samu 66

« Hozzászólás #352 Dátum: 2006 Március 23, 20:36:23 »

Srácok,

a cégnél nem lehet megnyitni az oldalt, tiltott, nudista tartalom miatt.  Embarrassed
sztem a biztonsági beállitásoknál állitsd át a gépet

Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #351 Dátum: 2006 Március 23, 20:26:50 »

Srácok,

a cégnél nem lehet megnyitni az oldalt, tiltott, nudista tartalom miatt.  Embarrassed

melyiket? bogárhátut? nemár :/

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető amato
Hozzászólások: 167


Results are all that matters.

« Hozzászólás #350 Dátum: 2006 Március 23, 20:17:24 »

Srácok,

a cégnél nem lehet megnyitni az oldalt, tiltott, nudista tartalom miatt.  Embarrassed

Üdv,
amato
 
ELMO
1968 ELM220 VW1300
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #349 Dátum: 2006 Március 23, 20:16:50 »

batka,
állat a dizájn.
menüként valami olyasmit gondoltam, mint mondjuk a www.ks.hu oldalon lakozik.
egyszerű, működőképes, stb.

blackpriest.uw.hu/bogar

az én saját menüm ilyen. de kell, hogy legördülő legyen?

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Pityubacsi
Hozzászólások: 36020


« Hozzászólás #348 Dátum: 2006 Március 23, 19:13:02 »

batka,
állat a dizájn.
menüként valami olyasmit gondoltam, mint mondjuk a www.ks.hu oldalon lakozik.
egyszerű, működőképes, stb.



flex 'em all!
Dízelt vezetni olyan, mint melegnek lenni. Ma már sokkal elfogadottabb, de még mindig szar dolog.
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #347 Dátum: 2006 Március 23, 14:23:51 »

szerintem ez a szavazás megváltoztatása nem jó ötlet, csomóan nem fognak hozzányúlni, mert már úgyis szavaztak, nem akarnak szarozni...

másik, meg a Batka féle, meg a mostnai kb ugyanaz, csak szebb kiadásban az egyik, kár szétszedni. ne kapkodjunk már lécci
« Utoljára szerkesztve: 2006 Március 23, 14:29:57 írta BlackP »

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #346 Dátum: 2006 Március 23, 12:35:24 »

...
mindennek a legegyszerűbb megoldása ha két frame-be van rakva az oldal, fölül menü, alul kiválasztott tartalom. nem ez lenne az első weboldal ami ilyen lenne
emellett gondolkodom, hogy nézne ki jól, ha a menű fix maradna és alatta a fórum mégis széthúzható lenne
...

ezt csináltam itt: http://blackpriest.uw.hu/bogarhatu
« Utoljára szerkesztve: 2006 Március 23, 12:39:37 írta BlackP »

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Batka Batkovich
Hozzászólások: 31

« Hozzászólás #345 Dátum: 2006 Március 23, 12:22:37 »

Nah akkor egy kis reflect az eddigiekhez
előljáróban örülök hogy úgy általában tetszik (erkölcsi okokból én majd nem fogok szavazni Smiley )

- betűtípus
mint mondtam amit akartok ha arial akkor arial (nincs is vele semmi bajom)

- az oldal széthúzása
itt nagyon fontos kiemelni azt ami már elhangzott egyszer de talán nem mindenki értette, mert nem így volt leírva. mégpedig:

jelenleg a bogárhátu communitinek tulajdonképpen kettő azaz 2 oldala van!!

az egyik egy weboldal nekünk érdekes és egyéb földi humán tényezőnek kevésbé érdekes tartalommal, cikkekkel, letöltésekkel, feltöltési lehetőséggel stb. illetve ez jelenik meg nyitóoldalként.
ehhez készítettem egy látványtervet.
namost itt a jelenleg általam készített tervnél egyrészt nem megoldható a széthúzás a fix méretű random képek miatt, másrészt nem is indokolt, hiszen ha megnézitek az oldalt jelenlegi állapotában, (méretben minimális eltérések vannak a látványtervhez képest minthogy az eredetit vettem alapul egy laza screenshottal Smiley ) akkor láthatjátok hogy minden elfér ekkora helyen is.

a másik egy fórum ahova most pötyögünk és jelenleg semmi köze az előbbihez, mint azt lentebb ki is fejtette Lazly a dupla reggeléssel kapcsolatos kérdésre adott válaszával.

ettől függetlenül ha valaha a kettőt össze lehetne mosni (akár látszólag akár ténylegesen) akkor mindenképpen a fórumot kell majd a már meglévő bogárhátu.hu weboldalhoz faragni
namost ha összehúzzátok a forum ablakát akkorára mint a lentebbi képen látható sárga rész (kb 750pixel) akkor sztem azért még haszálható a fórum, amennyiben ez így van már csak át kellene színezni az egésznek a hátterét sárgára és a szélére a sötétebb színt az árnyékkal odarakni. (megjegyzem, nem tudom, hogy ez mennyire bonyolult illetve populáris ötlet) ha ez sikerül, akkor egy frammel be lehet rakni az általam készített fejléc alá. és máris van egy látszólag egységes weboldal.
VAGY az új fejlécet rárakni a fórumra, amennyiben lehetséges bár biztos vagyok benne hogy ez bonyolultabb megoldás.
emellett mindenképpen javaslom azt, hogy a fejléc a véletlenképpel, főmenüvel, logóval mindenképpen statikusan maradjon a helyén, úgy a fórmunban mint a weboldal többi részén, ne lehessen elscrollozni a képernyőről. ez egyrészt praktikus mert nem kell a tetejére mászkálni ha más menübe akarunk ugranim másrészt esztétikai szempontból mindenképpen pozitívabb, és végül de nem utolsósorban gyorsabb lesz tőle a weboldal, mert ugyan lehet hogy nem nagy mennyiség az a pár menüpont illetve logo meg grafika ami a fejlécben van (leszámítva persze a random bogarat), mégsem kellene minden alkalommal letölteni amikor rákattintunk valamire. mindennek a legegyszerűbb megoldása ha két frame-be van rakva az oldal, fölül menü, alul kiválasztott tartalom. nem ez lenne az első weboldal ami ilyen lenne (a http://www.mercedesyoungtimers.hu/ amit előbb linkeltek be jó példa erre a framelt (keretes szerkezetű) weboldalra ott a fórum így van beleépítve az oldalba illetve a menü nem scrollozódik el míg a másik link alatt http://www.strichachtclub.de/c_infos/c_infos_preise.php pl eltűnik a menü ha scrollozunk - köszönet te_o-nak) emellett gondolkodom, hogy nézne ki jól, ha a menű fix maradna és alatta a fórum mégis széthúzható lenne

- a kék szövegeket
gondolom lehetne valami más színűre festeni (pl barna) Smiley

- odabaszós menü
jelenleg kétméterről lendületből bakkanccsal betonfalnak képzeljük a menü odabaszását
valójában próbáltuk a baseball ütőt (tomfa!) és a vaskapu kombót... nem jött be...
viszont valami olyasmit tervezünk hogy a menü az egér jelenlétében elpirul, sárgul, stb.

- hangsúlyos logó
nos a LOGÓ-t úgy kívánjuk hangsúlyozni a jövőben, hogy ahol csak előkerül a LOGÓ szó, ott csupa nagybetűvel írjuk illetve jó hangosan mondjuk. viszont ehhez a ti segíségetek is kell külenben nem lesz elég hangsúlyos a LOGÓ-nk Smiley viccet félretéve majd valamit kitalálunk, de mindenképpen valahogy úgy és valahol ott szeretném tartani ahová most raktam a LOGÓ-t Smiley

- poweredby logók
azok már csak ilyenek  Undecided

ui: tudom hogy elbasztam a Bencét Smiley bocs Smiley
« Utoljára szerkesztve: 2006 Március 23, 13:47:05 írta Batka Batkovich »
Nem elérhető te_o
Hozzászólások: 4260


Zeitwagen...

« Hozzászólás #344 Dátum: 2006 Március 23, 12:00:49 »

Ötletek más specifikus oldalakról...

http://www.strichachtclub.de/c_infos/c_infos_preise.php
http://www.mercedesyoungtimers.hu/

VW Beetle - the original since 1938
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #343 Dátum: 2006 Március 23, 10:49:35 »

Sziasztok!

Megvaltoztattam a szavazast fentebb... Smiley Hozzakerult az ujk desing terve. Ha ennek megfeleloen meg kivanod valtoztatni a szavazatodat kattints a szavazas melleti "Szavazás eltávolítása" gombra, majd ujra szavazhatsz. Ha meg nem szavaztal nincs ilyen teendod... Smiley

BlackP, akkor legyszi kurtold szet a hirt ahova jonak latod.

Udv!

közben adódott újabb kis apróság, este megcsinálja Batka, remélem kajálni fogjátok Smiley

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #342 Dátum: 2006 Március 23, 10:48:11 »

Sziasztok!

Megvaltoztattam a szavazast fentebb... Smiley Hozzakerult az uj desing terve. Ha ennek megfeleloen meg kivanod valtoztatni a szavazatodat kattints a szavazas melleti "Szavazás eltávolítása" gombra, majd ujra szavazhatsz. Ha meg nem szavaztal nincs ilyen teendod... Smiley

BlackP, akkor legyszi kurtold szet a hirt ahova jonak latod.

Udv!
« Utoljára szerkesztve: 2006 Március 23, 10:52:41 írta Lazly »
Oldalak: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 ... 23
Nyomtatás
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.152 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.