www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktiváló e-mail?
2024 Március 28, 20:47:30

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Tawaszi Rallye
Budapest
2024. május 11.
920121 Hozzaszólás 218 Témában írta 1606 Felhasználó
Legújabb tag: Stoye
* Főoldal Bejelentkezés Regisztráció
Oldalak: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 23
Nyomtatás
Szerző Téma: A készülő weboldalt...  (Megtekintve 563659 alkalommal)
Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #501 Dátum: 2006 április 11, 09:21:02 »

IE 1280*1024

nos, fater küldött printscreen-t, a hiba igazán érdekes. elárulnátok, hogy milyen felbontásnál és milyen böngészővel valamint oprendszerrel jelentkezik ez a hiba?

nálam 1154*768 xp firefox/IE alatt sem jelentkezik, kiváncsi vagyok nálatok miért, dolgozunk rajta
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #500 Dátum: 2006 április 11, 09:10:13 »

Cár. alul nekem nagy üres rész van, a teteje és a fejléc királyos.


nos, fater küldött printscreen-t, a hiba igazán érdekes. elárulnátok, hogy milyen felbontásnál és milyen böngészővel valamint oprendszerrel jelentkezik ez a hiba?

nálam 1154*768 xp firefox/IE alatt sem jelentkezik, kiváncsi vagyok nálatok miért, dolgozunk rajta

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Sompi
« Hozzászólás #499 Dátum: 2006 április 11, 08:27:50 »

1024×768-as verzió
itt lehet megtekinteni
http://bogarhatu.uw.hu/test.htm
Gratula! Faszányos!!
Szép lett a háttér faragás is a verdámnál, köszi! Grin

Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #498 Dátum: 2006 április 11, 08:18:38 »

Cár. alul nekem nagy üres rész van, a teteje és a fejléc királyos.


mit értesz az üres részen? a nyitólap kicsitsem így fog kinézni, odakerülnek a hírek, a login, a támogatók, szal az nem lesz üres, ha erre gondoltál

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #497 Dátum: 2006 április 11, 08:13:26 »

Cár. alul nekem nagy üres rész van, a teteje és a fejléc királyos.

1024×768-as verzió
itt lehet megtekinteni
http://bogarhatu.uw.hu/test.htm
Nem elérhető ESZ-764
Hozzászólások: 2746


Samu 66

« Hozzászólás #496 Dátum: 2006 április 11, 07:39:31 »

1024×768-as verzió
itt lehet megtekinteni
http://bogarhatu.uw.hu/test.htm
Huu, ez kafán néz ki,tök zsír lesz,ezmán ugy kezd nagyon tecceni Grin

Nem elérhető Batka Batkovich
Hozzászólások: 31

« Hozzászólás #495 Dátum: 2006 április 11, 07:25:36 »

1024×768-as verzió
itt lehet megtekinteni
http://bogarhatu.uw.hu/test.htm
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #494 Dátum: 2006 április 09, 17:28:51 »

ki kellene alakítani a fórumn egy olyan részt, illetve kibővíteni a meglévőt, hogy mindenki pakolhasson fel emberi méretű, több képet magáról/autójáról, leírhassa, hogy mit csinál, mihez ért, miben tud segíteni, szóval ha boltolni akarok valakivel rajzáson, előtte tudjam már beazonosítani

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #493 Dátum: 2006 április 09, 15:39:03 »

akkor most határozzuk már el, hogy mit tartalmazzon a menü...
home
fórum
cikkek
hasznos címegyek
linkek
letöltés
szmb
esetleg chat

linkek meg hasznos címegyek mehetnek egybe szerintem
En valami ilyesmit képzeltem el:
Home
Fórum
Cikkek (Ez magaban foglalja a sajat storykat, SZMBket, beszamolokat, es ezt valahogy jelolni kene...)
Hasznos címek / Linkek (valami frappans nevvel)
Letöltések
Képek (vagy Galéria)
esetleg chat (bar nem tudom hasznalnak-e... mar pedig nincs roszabb mint egy nem hasznalt chat)
Keresés

Udv, remélem nem hagytam ki semmit... Cheesy
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #492 Dátum: 2006 április 09, 15:35:17 »

akkor most határozzuk már el, hogy mit tartalmazzon a menü...
home
fórum
cikkek
hasznos címek
linkek
letöltés
szmb
esetleg chat

linkek meg hasznos címek mehetnek egybe szerintem

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #491 Dátum: 2006 április 09, 15:33:09 »

egy kis helyzetjelentes az oldal motorrol:

A naptar kikapcsolva, feltoltes motor megjavitva (falj feltoltes nem szuperalt), Galeria motor integralva, egyenlore probauzemes, nem publikus, de csak ido kerdese, es az uj cikkek resz is alakul! Smiley

Udv!
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #490 Dátum: 2006 április 09, 15:31:38 »

gyártottál monitort magadnak? másoknak csak 640x480at tud  Tongue Tongue Evil
Egy kis kotekedes: Ha egy monitor tud 640*480-ant akkor tud 600*480at is... Smiley Maximum winfos nem kinalja fel, de ugye abba a bizonyos inibe belenyulva meg lehet csinalni! Smiley

Udv!
Nem elérhető Typ117
Hozzászólások: 18387


1969

« Hozzászólás #489 Dátum: 2006 április 09, 15:06:36 »

én 600*480-ban használom :-PPP

gyártottál monitort magadnak? másoknak csak 640x480at tud  Tongue Tongue Evil
Nem elérhető Pityubacsi
Hozzászólások: 36020


« Hozzászólás #488 Dátum: 2006 április 09, 14:35:16 »

nagyon-nagyon kevesen használják már 800*600-ban a gépüket. Sorry gyerekek 2006 van...

én 600*480-ban használom :-PPP



flex 'em all!
Dízelt vezetni olyan, mint melegnek lenni. Ma már sokkal elfogadottabb, de még mindig szar dolog.
Nem elérhető Batka Batkovich
Hozzászólások: 31

« Hozzászólás #487 Dátum: 2006 április 09, 11:36:37 »

Firefox alatt nem atmaszik az uj kep, hanem egyszer csak kicsereli, IE alatt meg szep atmenetessen nyomtak... Smiley

Udv!

Firefox alatt sokminden más sem úgy működik ahogy annak kéne... Undecided
És mióta firefox alá is kell dolgozni egyre több ilyen faszságot találok benne...
szal én örültem neki hogy egyáltalán hajlandó volt átváltani a képet

nekem nagyon tetszik. Toljátok át 1024*768-ra, aztán hasítson! :-)
Mindjárt küldök 2 képet. Azt is reszeljétek meg lécci!

Köszi!

Mindenképpen áttoljuk 1024*768-ra Smiley Lazly által küldött statisztika alapján úgy döntöttünk hogy nagyon-nagyon kevesen használják már 800*600-ban a gépüket. Sorry gyerekek 2006 van...
Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #486 Dátum: 2006 április 09, 06:37:45 »

nekem nagyon tetszik. Toljátok át 1024*768-ra, aztán hasítson! :-)
Mindjárt küldök 2 képet. Azt is reszeljétek meg lécci!

Köszi!
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #485 Dátum: 2006 április 07, 23:52:34 »

itt lehet megtekinteni nagy hirtelen

http://batkarefer.uw.hu/head/head.htm

lehet nézegetni próbálgatni etv...

sör okés Grin 
Firefox alatt nem atmaszik az uj kep, hanem egyszer csak kicsereli, IE alatt meg szep atmenetessen nyomtak... Smiley

Udv!
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #484 Dátum: 2006 április 07, 23:34:25 »

A fejlécnél nem alighanem de te kúrtad el
becsúszott egy space vhova
és azért látszik a kép teteje mert az valójában egy cella háttere
mivel a cella a plussz spacel nagyobb lett ezért újrakezdődik a kép

faszom riasztgattok itt hogy én basztam el Smiley

nem mondtam, hogy te basztad el. amúgy a felső cellánál a háttérbe raktam a képet, hogy főlé mehessen a szöveg, hogy hány nap van valameddig.

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Batka Batkovich
Hozzászólások: 31

« Hozzászólás #483 Dátum: 2006 április 07, 22:50:32 »

itt lehet megtekinteni nagy hirtelen

http://batkarefer.uw.hu/head/head.htm

lehet nézegetni próbálgatni etv...

sör okés Grin 
Nem elérhető Pityubacsi
Hozzászólások: 36020


« Hozzászólás #482 Dátum: 2006 április 07, 22:01:54 »

A fejlécnél nem alighanem de te kúrtad el
becsúszott egy space vhova
és azért látszik a kép teteje mert az valójában egy cella háttere
mivel a cella a plussz spacel nagyobb lett ezért újrakezdődik a kép

faszom riasztgattok itt hogy én basztam el Smiley

ne rinyáljál!
te kúrtad el és punktum!!  Evil Evil Evil
holnap kitolod a búrádat a ringre?



flex 'em all!
Dízelt vezetni olyan, mint melegnek lenni. Ma már sokkal elfogadottabb, de még mindig szar dolog.
Nem elérhető Batka Batkovich
Hozzászólások: 31

« Hozzászólás #481 Dátum: 2006 április 07, 21:25:35 »

A fejlécnél nem alighanem de te kúrtad el
becsúszott egy space vhova
és azért látszik a kép teteje mert az valójában egy cella háttere
mivel a cella a plussz spacel nagyobb lett ezért újrakezdődik a kép

faszom riasztgattok itt hogy én basztam el Smiley
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #480 Dátum: 2006 április 07, 16:22:15 »

a fejlécnél alighanem én szúrtam el valamit, mert több dologgal is próbálkoztam, az nyilván nem marad úgy, nekem is fura volt a kép, csak nemtudtam miért Smiley)

a nyitóoldal természetesen tagolt lesz, még a login nincs is sehol, stb, Batka csak azért pakolt oda vlaamit, hogy látszódjon mi van, nem csak üres lap.

várjuk a menüsort, azértis szórakoztam mapekkel, hogy csak csináljon valamit, feleslegesen mi sem akarunk dolgozni.

amúgy jön holnap, ha fel bírom kelteni Smiley


Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Pityubacsi
Hozzászólások: 36020


« Hozzászólás #479 Dátum: 2006 április 07, 14:44:18 »

karaj, gecc Smiley

batka jön holnap? mert akkor meghívom 1 sörre 



flex 'em all!
Dízelt vezetni olyan, mint melegnek lenni. Ma már sokkal elfogadottabb, de még mindig szar dolog.
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #478 Dátum: 2006 április 07, 14:31:07 »

nos, csak, hogy látszódjon a fejlődés:

http://bogarhatu.uw.hu/batka/head.htm

a fórum meg a hírek gomb működik(tudom, IE alatt bugos, de úgysem ez a megoldás lesz, szal nem kell aggódni. IE alatt kicsit ügyeskedni kell, hogy beletalálj a betűbe, mert csak oda kattintva megy, firefox alatt jó).
a hírek oldal nyilván több lenne, a látogatottságszámláló sem megy, csak egy kép.
a visszaszámláló sem éles, mivel a rajzásig pár óra van, utána meg ki tudja mit írunk oda.

tömören ennyi, a fejléc random töltődik be minden megnyitáskor, majd ez is úgy lesz, hogy menükattintásra csinálja, mint most. vélemények?
Hali... A kepen lathato hiba fordul elo firefoxban... A fejlecnel a menusor alatt kozvetlen valojaban a kep teteje latszodik.

Egyebkent pofas, bar szerintem a fooldalon jobban be kene osztani a helyet... Pl eredeti terv... Smiley

Menusor nemsokara erkezik, de az mar biztos hogy nem ez lesz, ugyhogy egyenlore ne is dolgozzatok vele.

Szepen halad!

Udv!

[melléklet törölve a rendszer által]
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #477 Dátum: 2006 április 07, 13:09:41 »

nos, csak, hogy látszódjon a fejlődés:

http://bogarhatu.uw.hu/batka/head.htm

a fórum meg a hírek gomb működik(tudom, IE alatt bugos, de úgysem ez a megoldás lesz, szal nem kell aggódni. IE alatt kicsit ügyeskedni kell, hogy beletalálj a betűbe, mert csak oda kattintva megy, firefox alatt jó).
a hírek oldal nyilván több lenne, a látogatottságszámláló sem megy, csak egy kép.
a visszaszámláló sem éles, mivel a rajzásig pár óra van, utána meg ki tudja mit írunk oda.

tömören ennyi, a fejléc random töltődik be minden megnyitáskor, majd ez is úgy lesz, hogy menükattintásra csinálja, mint most. vélemények?
« Utoljára szerkesztve: 2006 április 07, 14:12:33 írta BlackP »

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #476 Dátum: 2006 április 07, 08:08:13 »

Az erdekes mert nalam megy, otthonrol is, meg innen is (ELTE)
Ettol meg majd lehet csinalni kulon szamlalot... Cheesy

Udv!

most meg jó

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #475 Dátum: 2006 április 07, 00:19:05 »

live oldalon.
hát, phpben csinálhatunk, meg mg is rajzoljuk, vagy lenyúljuk ezt Smiley kezdőértéknek meg a mostanit állítjuk be..
lehet, hogy mégsem teljesen framekkel lesz, illetve hasonlókkal, na mindegy Smiley
Az erdekes mert nalam megy, otthonrol is, meg innen is (ELTE)
Ettol meg majd lehet csinalni kulon szamlalot... Cheesy

Udv!
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #474 Dátum: 2006 április 06, 14:21:07 »

Marmint a live oldalon, vagy a zipben?
Nekem latszik a szamlalo... A zipben lehet hogy nem, de vegulis az mind1 is...
Egyebkent a szamlalot meg mindig egy kulso tarsasag csinalja, ugyhogy nekunk nem sok dolgunk van vele...
Majd lehetne egy sajat szamlalo is... Smiley

Udv!

live oldalon.
hát, phpben csinálhatunk, meg mg is rajzoljuk, vagy lenyúljuk ezt Smiley kezdőértéknek meg a mostanit állítjuk be..
lehet, hogy mégsem teljesen framekkel lesz, illetve hasonlókkal, na mindegy Smiley

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #473 Dátum: 2006 április 06, 14:11:55 »

Marmint a live oldalon, vagy a zipben?
Nekem latszik a szamlalo... A zipben lehet hogy nem, de vegulis az mind1 is...
Egyebkent a szamlalot meg mindig egy kulso tarsasag csinalja, ugyhogy nekunk nem sok dolgunk van vele...
Majd lehetne egy sajat szamlalo is... Smiley

Udv!
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #472 Dátum: 2006 április 06, 12:28:28 »

Mert nem publikus... De az adatok ott vannak a zipben, ami neked kell... Smiley Erre volt szukseged, nem?

Udv!

a bogarhatu.hu kezdőoldalán a látogatottságszámlálót mondom

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #471 Dátum: 2006 április 06, 12:26:43 »

nálam nem látszik a számláló az oldalon :/
Mert nem publikus... De az adatok ott vannak a zipben, ami neked kell... Smiley Erre volt szukseged, nem?

Udv!
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #470 Dátum: 2006 április 06, 08:29:41 »

nálam nem látszik a számláló az oldalon :/

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #469 Dátum: 2006 április 06, 08:07:58 »

Az elozo hozzaszolasomban feltoltottem a felbontas.zip-et... Ott van lent. Tolsd le, nezd meg.
Abban benne van az eddigi felbontas statisztika... Igazatok van, nem jellemzo a 800*600... de azert azon is nezzen ki valahogy... Cheesy

Udv!

na akkor plusz munka, de úgy tűnik csinálunk egy scriptet, ami ellenőrzi és akkor lesz 800*600 verzió meg a nagyobb.

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #468 Dátum: 2006 április 06, 01:22:20 »

tudom, ízlések és pofonok, de most a framek-el nem lesz gondod, mert mi intézzük, remélem nem gond. mindenhol menni fog, ez biztos Wink

hű, érdekelne miket mérsz, most legfőképp a felbontás lenne fontos, hogy ne toljunk ki senkivel.

akkor ha lesz időd kéne egy olyan verzió, amiben nincsenek ott a lent említett dolgok és akkor összehozom a kettőt. ha minden működik, élesíthető, tesztelhető, ha így megfelel.

jövőhéten csinálod a dolgokat?
Az elozo hozzaszolasomban feltoltottem a felbontas.zip-et... Ott van lent. Tolsd le, nezd meg.
Abban benne van az eddigi felbontas statisztika... Igazatok van, nem jellemzo a 800*600... de azert azon is nezzen ki valahogy... Cheesy

Udv!
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #467 Dátum: 2006 április 05, 23:08:32 »

Jo, en nem mondok semmit... Smiley Akkor a desing a te dolgotok. Amiket leirtal termeszetessen megoldhato.

A felbontasokkal kapcsolatban feltoltottem egy kis statisztikat... Smiley
Amiota az uj oldal megy merek par dolgot...

Ha kell, majd megcsinalom amiket kell, nem nagy munka kiszedni azokat a cumokat felulrol.

Udv!

tudom, ízlések és pofonok, de most a framek-el nem lesz gondod, mert mi intézzük, remélem nem gond. mindenhol menni fog, ez biztos Wink

hű, érdekelne miket mérsz, most legfőképp a felbontás lenne fontos, hogy ne toljunk ki senkivel.

akkor ha lesz időd kéne egy olyan verzió, amiben nincsenek ott a lent említett dolgok és akkor összehozom a kettőt. ha minden működik, élesíthető, tesztelhető, ha így megfelel.

jövőhéten csinálod a dolgokat?

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #466 Dátum: 2006 április 05, 23:05:39 »

Jo, en nem mondok semmit... Smiley Akkor a desing a te dolgotok. Amiket leirtal termeszetessen megoldhato.

A felbontasokkal kapcsolatban feltoltottem egy kis statisztikat... Smiley
Amiota az uj oldal megy merek par dolgot...

Ha kell, majd megcsinalom amiket kell, nem nagy munka kiszedni azokat a cumokat felulrol.

Udv!

[melléklet törölve a rendszer által]
Nem elérhető Pityubacsi
Hozzászólások: 36020


« Hozzászólás #465 Dátum: 2006 április 05, 18:08:55 »

nem egyből a hírek jelennének meg, hanem csak a támogatók, login, számláló...

well, király ötlet



flex 'em all!
Dízelt vezetni olyan, mint melegnek lenni. Ma már sokkal elfogadottabb, de még mindig szar dolog.
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #464 Dátum: 2006 április 05, 15:11:34 »

majd visszaolvasok, sorry...
összefoglalom, nem gáz!

szal ugye itt általad utált frame-ek lesznek, de ezzel neked semmi dolgod nem lesz, ahogy láttam a php méretileg igen rugalmas, szal emiatt nem fog fájni a fejed. a lényeg az lenne, hogy a mostani fejléc eltűnjön, mivel ugye a miénk lesz, a bogárhátu logo ugyancsak tűnjön el, mivel az is a fejlécben lesz látható, a jobb oldali reklám, támogatók, login, stb meg jó lenne, ha valami módon a főoldalra kerülne, esetleg úgy, hogy nem egyből a hírek jelennének meg, hanem csak a támogatók, login, számláló...de ezen még nem gondolkodtam, szal hirtelen ötlet.
ugye nyilvánvalóan az összes többi oldalon sem kell szerepelni ezeknek, mivel a html menü fogja meghívni a php-ket másik frame-ben, szóval nekem a linkek kellenek majd, hogy a naptárra kattintva tényleg a naptár jöjjön be.

a fórumról megy most vita, hogy új ablak/beágyazva, erre én kitaláltam ezt: http://bogarhatu.uw.hu/newpage de stone-nak meg pityubának nem jött be, szal majd kiderül.

részemről támogatom, hogy a tervezett 760px helyett az oldal 1000px széles legyen, akkor a ófrum is szépen nézne ki, nem lenne sok holt tér, nemhiszem, hogy sokan használják még a gépüket 800*600-ban.

a fent leírtak megoldhatók részedről?

mi a menüt is szépre csináljuk pár napon belül, a szerkezet maga már készen áll, folyamatosan jönnek a fejléchez a képek(kéne körlevél, hogy küldje mindenki a Batkának).
ja, még annyi lenne a fórummal, hogyha az oldalon belül lesz, akkor a margót 0-ra kéne venni, úgy lenne szép.

mi volt még fontos...ja igen, én úgy gondoltam, hogy az új design először egy próbakönyvtárban lenne és a tesztelés idejére esetleg szünetelne az adatbázisok írása, hogy ne legyen gubanc, de ne egyből élesben fusson az oldal, nem akarok elrontani semmit, csak flottul működő oldalt szeretnék átadni, gondolom ezzel te is így vagy

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #463 Dátum: 2006 április 05, 14:42:41 »

a design úgy áll, ahogy lentebb is leírtam..gyűjtjük a képeket, a menü működne, ha lenne hova mutatni a linkeknek(ehez kellenek részedről az átalakítások).

foglaljam össze újra mi kéne, vagy visszaolvasol?

még a képernyő méretét kéne lebeszélni, szerintem 1024*768-ra kéne optimalizálni.
majd visszaolvasok, sorry...
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #462 Dátum: 2006 április 05, 12:45:06 »

Varjatok turelemmel legyszi, nagyon osszefutottak a dolgok. De jovoheten szunet van...
A desing hogy all? Varhatoan mikorra lesz meg?

Udv!

a design úgy áll, ahogy lentebb is leírtam..gyűjtjük a képeket, a menü működne, ha lenne hova mutatni a linkeknek(ehez kellenek részedről az átalakítások).

foglaljam össze újra mi kéne, vagy visszaolvasol?

még a képernyő méretét kéne lebeszélni, szerintem 1024*768-ra kéne optimalizálni.

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Oldalak: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 23
Nyomtatás
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.15 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.