www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktiváló e-mail?
2024 Március 28, 11:46:53

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Tawaszi Rallye
Budapest
2024. május 11.
920121 Hozzaszólás 218 Témában írta 1606 Felhasználó
Legújabb tag: Stoye
* Főoldal Bejelentkezés Regisztráció
Oldalak: 1 ... 16 17 18 19 20 [21] 22 23
Nyomtatás
Szerző Téma: A készülő weboldalt...  (Megtekintve 563606 alkalommal)
1303LS
« Hozzászólás #101 Dátum: 2006 Február 17, 23:05:01 »

jelzem az elsőszintű topic mottója momentán ez:

"ha pocsék munkát végzünk, szolj be"

nacsakazé...
Ez is igaz.
Viszont a sima anyázós topicban sem egymást anyázzuk kőkeményen.
Érzek párhuzamot.
1303LS
« Hozzászólás #100 Dátum: 2006 Február 17, 23:03:40 »



Nem sír a szám csak mellékesen jegyeztem meg hogy nekem hiányzik de ha valakit zavart akkor azt tiszteletben tartom, mert ezt nem lehet kikapcsolni.
Szerintem Lazly ha faszozott is azt ha jól emlékszem (most nem nézek vissza) a többszöri kirohanásod után tette meg de ez sem biztos.Mármint hogy egyáltalán megtette.De ez egyáltalán nem is lényeg.
Megértem hogy Te ilyen szókimondó meg ilyen stílusú vagy,csúny ais lenne ha egyformák lennénk.
Viszont ez a többséget szerintem riasztja, és szerintem azért volta fórum témában a nagy passzivitás.
Én sem szóltam be.

Ja és nem tisztem Lazlyt megvédeni mivel én sem ismerem meg különben is majd Ő megvédi magát, csak az az érzésem hogy ez a vita a munka rovására megy és félek hogy fogja magát és hagyja az egészet a faszba.
Az én "vehemenciámmal" már köszönés nélkül hagytam volna az egészet a helyébe.
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #99 Dátum: 2006 Február 17, 22:55:27 »

Idézet
amúgymeg megint az van, hogy baszol megkérdezni másoknak bejön e. kész tényként közlöd, hogy neked ez jó és ez lesz.

Ezt ne vegyem szemelyesnek? Ebben hol az epito jelleg?

No megyek olvasok valamit... Udv!
Nem elérhető AZS
Hozzászólások: 11742


« Hozzászólás #98 Dátum: 2006 Február 17, 22:53:46 »

jelzem az elsőszintű topic mottója momentán ez:

"ha pocsék munkát végzünk, szolj be"

nacsakazé...
Nem elérhető AZS
Hozzászólások: 11742


« Hozzászólás #97 Dátum: 2006 Február 17, 22:47:08 »

Meg különben is kit zavart ott az pár másszínű pixel mert helyet nem foglalt.

speciel, ha már így rákérdeztél, engem például zavart. mint ahogy ezek az idióta szmájlik is zavarnak, de azt legalább ki lehet kapcsolni (kösz, Lazly). de persze ez is mellékvágány...

de hogy a lényegről is mondjak valamit: BlackP-nek van egy stílusa, de ahhoz, hogy a fórum végülis egész használható lett, bezony kellettek az ő "baszogatásszintű" hozzászólásai. no meg Lazly melója méginkább kellett hozzá. na ez a két ember most nem igazán kedveli egymást, pedig amúgy tök jó dolgokat tudnának együtt összehozni...

az új oldaltervet meg megnéztem, első gondolatom a jujjj volt, a második meg az, hogy oké, oldaltervet már látok, dizájnt meg még nem.

Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #96 Dátum: 2006 Február 17, 22:46:18 »

Necsinájjátokmááá!

SZVSZ ha egy kis kritika lenne a hozzászólásodbanaz még tudná is előre vinni a dolgot,de az hogy csak szó szerint baszogatni tudod a másikat nem vezet semmire.
Tény hogy nem jelentett ki semmi konkrétat Lazly.
Véleményeket vár meg ötleteket.
Ilyen megnyilvánulások után (ami szerintem tök indokolatlan) csodálkozom hogy egyáltalán van kedve hozzá.
Ha pozitívabb lenne a hozzáállás szerintem már előrébb is tarthatna a dolog.
A fórumköltözés után is csináltad a tüzet hogy .... vissza lehet olvasni.Meg hogy milyen kevesen írnak meg ilyenek.Nézd meg szerintem most hány hozzászólás van meg ami még fontosabb hány aktív fórumozó.Vagy pillants néha bele hány "vendég" bogarászik a fórumban.
Az hogy nem írtak sokan a témához véleményt talán azért is volt mert nem mindenki szereti a kesztyűt felvenni.Konkrétan arra gondolok mikor úgy leteremtettétek Lazlyt.
Ja és az avatarok alól a kis biszbaszok nekem igenis hiányoznak, most kotorászhatok mire egy PÜ-et el tudok nyomni vagy az illető oldalát akarom megnézni.Kurva sok helyet foglalt az ott tényleg.
Ha meg valami személyes ellentét lapul a dolok mögött akkor az egész HSZ-om tekintsük semmisnek de a dolgot meg kezeljétek a helyén.
Szerintem örüljünk hogy van valaki aki hajlandó csinálni ezt a dolgot és ért is hozzá.
Adjuk meg a kívánalmakat aztán majd meglátjuk mi jön be a többségnek.
Mondom szerintem ha egy kis bisztatás lenne és nem ez a hangulat lenne úrrá ebben a topcban biztos be "merne " szólni más is.
De az anyázásba meg fröcskölésbe sokan szerintem nem igazán látják értelmét bekapcsolódni.

Na ennyi. Üdv



szvsz én most pl nem kritizáltam, hanem egyetértettem quzmával, de én vagyok a fasz.
nem kötelező csinálni, ha meg vállalta, akkor ez is velejár, ez van. tudom milyen, én ics csináltam már jópár weboldalt.
ahoz képest, hogy szerinted csináltam a tüzet, mégis szebb és egyszerűbb lett a fórum. neked meg nem most ekllene sírni, hogy ez meg az nem jön be, akkor ott volt a lehetőség, a többség baszott elmondani a véleményét, így tényleg nincs haladás, ha csak az én beírásaim látszanak.
nekem nincs személyes gondom vele, nemis ismerem,de ha már bevállalt valamit, akkor ne vegye ellene irányuló támadásnak a javaslatokat és ne sértődjön meg, ha más a véleményünk, mert akkor jobb, ha nem csinálja. vagy mondják azt, hogy ők megbeszélték és ez lesz, punk-tum. nemtudom abban, hogy sztem is lehetne kerekebb, mi volt a baszogatás, utána meg mikor nekemugrik, nem fogom szónélkül hagyni, nem arról vagyok híres...

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
1303LS
« Hozzászólás #95 Dátum: 2006 Február 17, 22:39:44 »

hol kell kotorászni? katt a nevére, és minden megvan.
Na ez igaz.
De ha valainek van egy oldala például azt nem látom csak ha bementem a profiljába.
Meg különben is kit zavart ott az pár másszínű pixel mert helyet nem foglalt.

Ja de ez csak mellékvágány.
Nem elérhető AZS
Hozzászólások: 11742


« Hozzászólás #94 Dátum: 2006 Február 17, 22:36:39 »

Ja és az avatarok alól a kis biszbaszok nekem igenis hiányoznak, most kotorászhatok mire egy PÜ-et el tudok nyomni vagy az illető oldalát akarom megnézni.

hol kell kotorászni? katt a nevére, és minden megvan.
1303LS
« Hozzászólás #93 Dátum: 2006 Február 17, 22:24:58 »

Necsinájjátokmááá!

SZVSZ ha egy kis kritika lenne a hozzászólásodbanaz még tudná is előre vinni a dolgot,de az hogy csak szó szerint baszogatni tudod a másikat nem vezet semmire.
Tény hogy nem jelentett ki semmi konkrétat Lazly.
Véleményeket vár meg ötleteket.
Ilyen megnyilvánulások után (ami szerintem tök indokolatlan) csodálkozom hogy egyáltalán van kedve hozzá.
Ha pozitívabb lenne a hozzáállás szerintem már előrébb is tarthatna a dolog.
A fórumköltözés után is csináltad a tüzet hogy .... vissza lehet olvasni.Meg hogy milyen kevesen írnak meg ilyenek.Nézd meg szerintem most hány hozzászólás van meg ami még fontosabb hány aktív fórumozó.Vagy pillants néha bele hány "vendég" bogarászik a fórumban.
Az hogy nem írtak sokan a témához véleményt talán azért is volt mert nem mindenki szereti a kesztyűt felvenni.Konkrétan arra gondolok mikor úgy leteremtettétek Lazlyt.
Ja és az avatarok alól a kis biszbaszok nekem igenis hiányoznak, most kotorászhatok mire egy PÜ-et el tudok nyomni vagy az illető oldalát akarom megnézni.Kurva sok helyet foglalt az ott tényleg.
Ha meg valami személyes ellentét lapul a dolok mögött akkor az egész HSZ-om tekintsük semmisnek de a dolgot meg kezeljétek a helyén.
Szerintem örüljünk hogy van valaki aki hajlandó csinálni ezt a dolgot és ért is hozzá.
Adjuk meg a kívánalmakat aztán majd meglátjuk mi jön be a többségnek.
Mondom szerintem ha egy kis bisztatás lenne és nem ez a hangulat lenne úrrá ebben a topcban biztos be "merne " szólni más is.
De az anyázásba meg fröcskölésbe sokan szerintem nem igazán látják értelmét bekapcsolódni.

Na ennyi. Üdv

Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #92 Dátum: 2006 Február 17, 22:08:55 »

de tudodmit? csináld csak, leszarom, nem fogom elmondani a véleményem, úgyis marhára bassza az önérzeted a másik véleménye, játsz csak az oldallal, jó mulatást

Ep azt mondtam, hogyha onkenyessen akarnek valamit csinalni, akkor az nem igy nezne ki.
Amelyik postban a link van, ott irtam, hogy nezzetek meg, hogy tetszik... Amikor meg irtatok, hogy legyen lekerekitett, akkor mondtam, hogy csinalja meg valaki, es megszavazzuk.

No comment..., inkabb ne beszeljunk ha ennyire nem ertjuk egymast...

Udv!
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #91 Dátum: 2006 Február 17, 21:55:41 »

de tudodmit? csináld csak, leszarom, nem fogom elmondani a véleményem, úgyis marhára bassza az önérzeted a másik véleménye, játsz csak az oldallal, jó mulatást

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #90 Dátum: 2006 Február 17, 21:53:36 »

hez nem kell szavazas...

Nekem nincs otletem ezzel kapcsolatban, en ilyesmit kepzeltem el.

tényleg nem kész tény...amúgymeg képzeld el, a jelenlegi oldalt én csináltam valameddig, aztán egyszercsak más csinálta és egy rossz szót nem szóltam, pedig én is a szabadidőmben dolgoztam vele. aztán a szabadidőmben dolgoztam az itteni gombokkal, azok sem voltak jók, erre sem szóltam..majd rájössz, hogy nem minden fog mindenkinek tetszeni, amit csináltál és benne van a pakliban, hogy felesleges volt.

jah amúgymeg weboldalkészítéssel is foglalkozok és volt jópár design terv, amit kukába dobtak, pedig dolgoztunk vele. szóval ha bevállaltál valamit, akkor vállald, hogyn em fogm indenkinek bejönni és asszem én annyit írtam, hogy akár más design is lehetne, erre rámtámadsz, hogy mit képzelek magamról, ez mindenkinek jó, csak nekem nem.

namost akkor ki bassza meg?

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #89 Dátum: 2006 Február 17, 21:44:19 »

faszomat már, nem én mondtam. qzma mondta, én meg felvetettem, hogy akár igaza is lehet, hamár az autók kerekek.

amúgymeg megint az van, hogy baszol megkérdezni másoknak bejön e. kész tényként közlöd, hogy neked ez jó és ez lesz.

Ne mond mar hogy az van...

Direkt feldobtam a felkesz weblapot, hogy lassatok hogy halad, aztan mondjatok mit kell rajta csiszolni.

Es egy szoval nem mondtam, hogy ne csereljetek le. Csak annyit mondtam hogy szerintem ez igy fasza ahogy van. Es azt is mondtam, hogy csinaljatok desinget, aztan megszavaztatjuk.

Ha basznek megkerdezni mindenkit, es ez van es kesz mondban tolnam, akkor miert raktam volna be a linket ide?

Kibaszottul kezd elegem lenni hogy engem beszogattok (most konkretan te). Tenyleg azzal baszom a szabadidom, hogy ugy csilogjon ahogy ti akarjatok, es ott ahol akarjatok, es meg hozzamvagod hogy leszarok mindenkit.

Koszi, udv!
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #88 Dátum: 2006 Február 17, 21:41:21 »

Ezt mondtam en is...
A desing ott van... Szerintem jo lett, eddig csak BlackP mondja hogy nem jo... Smiley
Ahogy gondoljatok... Udv!

faszomat már, nem én mondtam. qzma mondta, én meg felvetettem, hogy akár igaza is lehet, hamár az autók kerekek.

amúgymeg megint az van, hogy baszol megkérdezni másoknak bejön e. kész tényként közlöd, hogy neked ez jó és ez lesz.

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
1303LS
« Hozzászólás #87 Dátum: 2006 Február 17, 21:35:25 »

Qzma ötlete szerintem nem rossz, hogy kicsit lehetne itt ott kerekítgetni.
Ja és persze legyen magyar.
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #86 Dátum: 2006 Február 17, 21:29:23 »

De most mire szavaznánk?
Vagy ez, vagy mi???

Szerintem előbb legyen valami és majd mindenki benyögi az ötletét aki meg ért hozzá az megcsinálja ha lehet és a többség akarja.
Na akkor lesz miről szavazni.


Ezt mondtam en is...
A desing ott van... Szerintem jo lett, eddig csak BlackP mondja hogy nem jo... Smiley
Ahogy gondoljatok... Udv!
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #85 Dátum: 2006 Február 17, 21:24:09 »

Ehez nem kell szavazas...

Nekem nincs otletem ezzel kapcsolatban, en ilyesmit kepzeltem el.

Ha van otletes, csinald meg (vagy akarki) ... aztan majd azt szavaztatjuk Smiley
Ha van elfogadott, fasza desing, en azt mar beepitem az engine-be.

Udv!

jólvan, majd megkérek egy grafikus havert, hogy gondoljon ki valami szépet

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
1303LS
« Hozzászólás #84 Dátum: 2006 Február 17, 21:12:48 »

De most mire szavaznánk?
Vagy ez, vagy mi???

Szerintem előbb legyen valami és majd mindenki benyögi az ötletét aki meg ért hozzá az megcsinálja ha lehet és a többség akarja.
Na akkor lesz miről szavazni.
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #83 Dátum: 2006 Február 17, 20:59:01 »

bár hamár új oldal, akár új design is lehetne..talán egy szavazást?

Ehez nem kell szavazas...

Nekem nincs otletem ezzel kapcsolatban, en ilyesmit kepzeltem el.

Ha van otletes, csinald meg (vagy akarki) ... aztan majd azt szavaztatjuk Smiley
Ha van elfogadott, fasza desing, en azt mar beepitem az engine-be.

Udv!
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #82 Dátum: 2006 Február 17, 20:37:42 »

Meg a tartalommal nem nagyon foglalkoztam...

No mar most jelenleg ezen a forumon vannak kerek dolgok? Regi forumon? Mostani oldalon?

Szerintem jo lett a desing...

bár hamár új oldal, akár új design is lehetne..talán egy szavazást?

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #81 Dátum: 2006 Február 17, 20:20:15 »

ha már magyar az oldal, akkor szerintem a gombok is legyenek magyarok... pl. links, downloads, stb...

(magyarul : Letöltések, Linkek )  Evil
Meg a tartalommal nem nagyon foglalkoztam...

No mar most jelenleg ezen a forumon vannak kerek dolgok? Regi forumon? Mostani oldalon?

Szerintem jo lett a desing...
Nem elérhető Qzma
Hozzászólások: 7186


http://t2ab4sale.blog.hu/

« Hozzászólás #80 Dátum: 2006 Február 17, 16:40:37 »

ha már magyar az oldal, akkor szerintem a gombok is legyenek magyarok... pl. links, downloads, stb...

(magyarul : Letöltések, Linkek )  Evil

http://t2ab4sale.blog.hu/   ÚJ A TEFONSZÁMOM:06203692740
Nem elérhető Qzma
Hozzászólások: 7186


http://t2ab4sale.blog.hu/

« Hozzászólás #79 Dátum: 2006 Február 17, 16:33:25 »



ez lesz az új oldal ???

újra divatba jön a szögletes... asszittem lesznek egy picit gömbölydedebb formák , ha már bogárhátúúúúú...

szerintem pörögni fog ez a topik... Undecided

http://t2ab4sale.blog.hu/   ÚJ A TEFONSZÁMOM:06203692740
Nem elérhető Typ117
Hozzászólások: 18387


1969

« Hozzászólás #78 Dátum: 2006 Február 17, 13:33:24 »

igen, a hozzáértők betehetnék ha tetszenek pl ezek


Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #77 Dátum: 2006 Február 17, 13:16:55 »

kellene simán beintős szmájli is, jut eszembe, bár ez most pont megfelelt Smiley)))

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #76 Dátum: 2006 Február 17, 13:16:30 »

Szerinted?  Grin

igen   

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #75 Dátum: 2006 Február 17, 13:13:31 »

náma az ékezetes betűk rombuszban kérdőjelek, ez ígymarad? Smiley

Szerinted?  Grin
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #74 Dátum: 2006 Február 17, 13:08:56 »

náma az ékezetes betűk rombuszban kérdőjelek, ez ígymarad? Smiley

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #73 Dátum: 2006 Február 17, 12:48:20 »

asszem erről még korai véleményt mondani Smiley

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #72 Dátum: 2006 Február 17, 12:34:42 »

Mikor lehet majd valamit látni az új oldalból? Shocked

Sziasztok!

Ujra valaszolok a kerdesedre... Smiley
Az uj motor alakul. Mar egy kezdetleges alakot is oltott... Egyenlore kerek mindenkit hogy ne regisztraljon, illetve mind a desing, mind a tartalom erossen felkesz.

De mar alakul, ha minden jol megy, par nap, par het, es lehet tesztelni... Smiley
Remelem tetszik!

Oldal: http://www.bogarhatu.hu/e107/

Udv!

u.i.: A forum desingje is jelentektelen atalakitasokon fog atmenni, hogy felvegye ezt a desinget. Ez korulbelul abban merul ki, hogy ugyanakkora felbontasra ossze lesz nyomva, es ami igy elcsuszik, azt megigazitom. A forum fejlecebol valoszinuleg kikerul a bogarhatu.hu felirat es logo, helyere a oldalon is levo fejleckep (ami meg nem vegleges... ez latszik, csak valamit beraktam oda akkora meretben) es menu kerul.
Dolgozok az adatbazisok egyeztetesen... Hogy ne keljen 2x regisztralni a forumba es az oldalon is... Remelem menni fog...
u.u.i.: Meg NE regisztraljatok a oldalon... Ugyis torolve lesz, egyenlore csak mutiba adom a linket... Cheesy
Nem elérhető Pityubacsi
Hozzászólások: 36020


« Hozzászólás #71 Dátum: 2006 Február 13, 20:34:35 »

Sokat... Nyam nyam...
Ma most eszek eloszor, koszi Smiley

zabagép!!
jó étvágyat 



flex 'em all!
Dízelt vezetni olyan, mint melegnek lenni. Ma már sokkal elfogadottabb, de még mindig szar dolog.
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #70 Dátum: 2006 Február 13, 20:25:27 »

Mennyit eszel mostanában.  Undecided Huh

Sokat... Nyam nyam...
Ma most eszek eloszor, koszi Smiley
1303LS
« Hozzászólás #69 Dátum: 2006 Február 13, 20:20:13 »

Meg semmit nem neztem meg vele, le se toltottem... Smiley
Most ertem haza es eszek... Nyam nyam Smiley

Mennyit eszel mostanában.  Undecided Huh
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #68 Dátum: 2006 Február 13, 20:00:20 »

télleg jobb ez a stuff, mint a joomla?
az utóbbihoz talán több add-on-t gyártanak, ezt is érdemes megfontolni.

Meg semmit nem neztem meg vele, le se toltottem... Smiley
Most ertem haza es eszek... Nyam nyam Smiley
Nem elérhető Pityubacsi
Hozzászólások: 36020


« Hozzászólás #67 Dátum: 2006 Február 13, 19:47:53 »

Bezony bezony... Melyen es szaftossan...  Roll Eyes

Idopontot meg nem merek igergetni, meg semmit nem latok belolle en se... Grin

télleg jobb ez a stuff, mint a joomla?
az utóbbihoz talán több add-on-t gyártanak, ezt is érdemes megfontolni.



flex 'em all!
Dízelt vezetni olyan, mint melegnek lenni. Ma már sokkal elfogadottabb, de még mindig szar dolog.
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #66 Dátum: 2006 Február 13, 19:40:22 »

ez lyó kérdés.
lazly már talált valami portál engine-t, most el kell benne mélyednie.

Bezony bezony... Melyen es szaftossan...  Roll Eyes

Idopontot meg nem merek igergetni, meg semmit nem latok belolle en se... Grin
Nem elérhető Pityubacsi
Hozzászólások: 36020


« Hozzászólás #65 Dátum: 2006 Február 13, 19:00:14 »

Mikor lehet majd valamit látni az új oldalból? Shocked

ez lyó kérdés.
lazly már talált valami portál engine-t, most el kell benne mélyednie.



flex 'em all!
Dízelt vezetni olyan, mint melegnek lenni. Ma már sokkal elfogadottabb, de még mindig szar dolog.
1303LS
« Hozzászólás #64 Dátum: 2006 Február 13, 18:03:08 »

Mikor lehet majd valamit látni az új oldalból? Shocked
Nem elérhető te_o
Hozzászólások: 4260


Zeitwagen...

« Hozzászólás #63 Dátum: 2006 Február 08, 17:13:45 »

Ez nem olyan egyszeru, mint hangzik. Mar keresgeltem, hol lehetne ezt megbruheralni, de nem olyan egyertelmu ez a resz. De majd raallok az ugyre, mert engem is zavar. Egyebkent a Forum anyazos reszbe ird... Grin
Bocs, elkeveredtem. Smiley

VW Beetle - the original since 1938
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #62 Dátum: 2006 Február 08, 15:34:44 »

Lazly:
A topicok megjelenítésénél pl. le lehetne venni a fölös szöveget onnan, hogy:
"Ma, ebben az időpontban: 15:02:03
  írta: te_o"

helyette: ma vagy dátum, 15:02:03, te_o, a hozzászólót esetleg vastagon.

hm?

Ez nem olyan egyszeru, mint hangzik. Mar keresgeltem, hol lehetne ezt megbruheralni, de nem olyan egyertelmu ez a resz. De majd raallok az ugyre, mert engem is zavar. Egyebkent a Forum anyazos reszbe ird... Grin
Oldalak: 1 ... 16 17 18 19 20 [21] 22 23
Nyomtatás
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.142 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.