a MOL bevezet egy Oldtimer benzint!
"-Etanolmentes összetétel
-Akár 2 év tárolhatóság
-Tisztább égés és kevesebb lerakódás
-Megbízható indítás hosszabb állás után"
https://molracing.hu/hu/termekcsoportok/verseny-es-specialis-uzemanyagok/mol-racing-oldtimer-fuel
hát ez igazán örömteli

de sajnos nem jelenik meg a kutatkon egy újabb pisztoly egyelőre:
https://www.vezess.hu/magazin/2026/06/23/uj-uzemanyag-jelenik-meg-magyarorszagon/
"Az Oldtimer üzemanyag a Mol Racing értékesítési portfóliójában rendelhető, vagyis nem lesz csak úgy elérhető bármelyik hazai benzinkúton."





