www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktiváló e-mail?
2026 Június 25, 04:47:05

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Népautós Szilveszter
Pólus Center
2026. december 31.
921860 Hozzaszólás 218 Témában írta 1620 Felhasználó
Legújabb tag: samlevy0515
* Főoldal Bejelentkezés Regisztráció
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10
 31 
 Dátum: 2026 Június 13, 09:50:54 
Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta abes
bláhh, formula 1 néven van ncoreon...köszi Smiley
Grin
egs.

 32 
 Dátum: 2026 Június 12, 21:00:43 
Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta BlackP
bláhh, formula 1 néven van ncoreon...köszi Smiley

 33 
 Dátum: 2026 Június 12, 20:57:22 
Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta abes
forma 1 futamok nincsenek valahova feltöltve? videa-n fent voltak a 2025-ösök, de most nem találom. Megnézném...
ncore.

https://videa.hu/videok/sport/2026-r01-ausztral-nagydij-melbourne-Yl.JVuSD7ANgRiWpq

https://f1futamok.eu/

 34 
 Dátum: 2026 Június 12, 20:28:50 
Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta BlackP
forma 1 futamok nincsenek valahova feltöltve? videa-n fent voltak a 2025-ösök, de most nem találom. Megnézném...

 35 
 Dátum: 2026 Június 11, 22:13:21 
Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta sparkafer
Azt előtte el kell hozni a MOL-tól Smiley

 36 
 Dátum: 2026 Június 11, 22:06:18 
Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta sparkafer
A cégünknek van ilyesmi, csak le kellene a nagyját azért szipákolni, mert gondolom a kamera nem örülne a benzinbe merítésnek...
Ha le kellene üríteni a kamera miatt, akkor már lehet csinálni tisztítás előtt-utáni videót. Tanulságos lesz szerintem mindenkinek. Te is én is és mások is sokan vesznek új alkatrészeket, de nem dobálódzunk a 20 ezresekkel.

 37 
 Dátum: 2026 Június 10, 19:55:09 
Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta BlackP
talán egy vonóhorog túlzás lenne Smiley

 38 
 Dátum: 2026 Június 10, 13:54:09 
Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta zsozsy
A cégünknek van ilyesmi, csak le kellene a nagyját azért szipákolni, mert gondolom a kamera nem örülne a benzinbe merítésnek...
Megyek popcorné....... Lips Sealed

 39 
 Dátum: 2026 Június 10, 13:35:18 
Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta TBK001
nincs az ismerőseid között akinek van száloptikás kamerája(ilyen mobilra csatlakoztatható temus izé pl)?
 ez már nem űrtechnika és egy tankbanézés lehet megvilágosodást hozna....

A cégünknek van ilyesmi, csak le kellene a nagyját azért szipákolni, mert gondolom a kamera nem örülne a benzinbe merítésnek...

 40 
 Dátum: 2026 Június 10, 07:36:15 
Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta zsozsy
mondjuk a csomitartóból kihúzni egy csövet az alváznál azért nem épp a tetőn lévő hordó, de ahogy gondolod. Én szívesen olvaosm a sok próbálkozást, legalább nem AI írja Smiley

Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10
Powered by MySQL Powered by PHP www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.059 másodperc alatt készült el 15 lekéréssel.