bláhh, formula 1 néven van ncoreon...köszi 


egs.
www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik
|
|||
|
Népautós Szilveszter Pólus Center 2026. december 31.
921860 Hozzaszólás 218 Témában írta 1620 Felhasználó
Legújabb tag: samlevy0515 |
||
|
31
Dátum: 2026 Június 13, 09:50:54
|
||
| Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta abes | ||
|
32
Dátum: 2026 Június 12, 21:00:43
|
||
| Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta BlackP | ||
|
ncore. bláhh, formula 1 néven van ncoreon...köszi https://videa.hu/videok/sport/2026-r01-ausztral-nagydij-melbourne-Yl.JVuSD7ANgRiWpq https://f1futamok.eu/ ![]() |
||
|
33
Dátum: 2026 Június 12, 20:57:22
|
||
| Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta abes | ||
|
forma 1 futamok nincsenek valahova feltöltve? videa-n fent voltak a 2025-ösök, de most nem találom. Megnézném... ncore.https://videa.hu/videok/sport/2026-r01-ausztral-nagydij-melbourne-Yl.JVuSD7ANgRiWpq https://f1futamok.eu/ |
||
|
34
Dátum: 2026 Június 12, 20:28:50
|
||
| Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta BlackP | ||
|
forma 1 futamok nincsenek valahova feltöltve? videa-n fent voltak a 2025-ösök, de most nem találom. Megnézném...
|
||
|
35
Dátum: 2026 Június 11, 22:13:21
|
||
| Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta sparkafer | ||
|
Azt előtte el kell hozni a MOL-tól
|
||
|
36
Dátum: 2026 Június 11, 22:06:18
|
||
| Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta sparkafer | ||
|
A cégünknek van ilyesmi, csak le kellene a nagyját azért szipákolni, mert gondolom a kamera nem örülne a benzinbe merítésnek... Ha le kellene üríteni a kamera miatt, akkor már lehet csinálni tisztítás előtt-utáni videót. Tanulságos lesz szerintem mindenkinek. Te is én is és mások is sokan vesznek új alkatrészeket, de nem dobálódzunk a 20 ezresekkel. |
||
|
37
Dátum: 2026 Június 10, 19:55:09
|
||
| Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta BlackP | ||
|
talán egy vonóhorog túlzás lenne
![]() |
||
|
38
Dátum: 2026 Június 10, 13:54:09
|
||
| Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta zsozsy | ||
|
A cégünknek van ilyesmi, csak le kellene a nagyját azért szipákolni, mert gondolom a kamera nem örülne a benzinbe merítésnek... Megyek popcorné....... ![]() |
||
|
39
Dátum: 2026 Június 10, 13:35:18
|
||
| Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta TBK001 | ||
|
nincs az ismerőseid között akinek van száloptikás kamerája(ilyen mobilra csatlakoztatható temus izé pl)? ez már nem űrtechnika és egy tankbanézés lehet megvilágosodást hozna.... A cégünknek van ilyesmi, csak le kellene a nagyját azért szipákolni, mert gondolom a kamera nem örülne a benzinbe merítésnek... |
||
|
40
Dátum: 2026 Június 10, 07:36:15
|
||
| Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta zsozsy | ||
|
mondjuk a csomitartóból kihúzni egy csövet az alváznál azért nem épp a tetőn lévő hordó, de ahogy gondolod. Én szívesen olvaosm a sok próbálkozást, legalább nem AI írja ![]() |
||