www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktiváló e-mail?
2026 Június 25, 04:48:16

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Népautós Szilveszter
Pólus Center
2026. december 31.
921860 Hozzaszólás 218 Témában írta 1620 Felhasználó
Legújabb tag: samlevy0515
* Főoldal Bejelentkezés Regisztráció
Oldalak: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10
 51 
 Dátum: 2026 Június 05, 18:01:33 
Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta BlackPsenior
Ma csont nélkül levizsgázott a Rozi. 2 év múlva újra megyek a vizsgaállomásra :-)

 52 
 Dátum: 2026 Június 04, 12:18:32 
Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta xoyox
mar latom az a baj nalatok, hogy adjatok--veszitek egymastol a levedlett hulladek alkatreszeket .
Ha baj van a kocsival , kereskedötöl veszek uj Tankot, uj ezt --azt, nem a Joska Pistatol , ahogy a tati baratotok itt irta : keresek occot, de nem xart.

aaaaa  remenytelen banda

 53 
 Dátum: 2026 Június 03, 22:23:28 
Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta sparkafer
Nem tudom,kire gondolhatsz Béla,de csak úgy megemlítek pár kanizsai bogaras nevet.

Nagy guru és szerelő ott a Kiss Attila,aztán nagyban tag és jelen volt egy időben itt a fórumon egy "Süsü" nevű emberke,aki szerelt is,meg elég jól vágta a bogár műszaki oldalát is.És volt még az ügyvéd vagy jogász srác a Dadan,aki 1303-asokat vásárolt,bontott,és egyet meg is épített germán stílusban,feketére,Porsche cuccokkal...aztán eladta a külföldre.
Szia Laci!
Süsü az akit keresek. Köszi!
A facsén ismerősöm, de nem jut eszembe a vezeték neve sem.
Hifivel kapcsolatban van egy másik kanizsai barátom, és lehet ismerné esetleg. Emiatt kerestem csak.

 54 
 Dátum: 2026 Június 03, 21:31:51 
Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta Narancs
Srácok!
Hogy hívják a kanizsai bogarasunkat? Akárhogy töröm a fejem, nem ugrik be a neve.

Nem tudom,kire gondolhatsz Béla,de csak úgy megemlítek pár kanizsai bogaras nevet.

Nagy guru és szerelő ott a Kiss Attila,aztán nagyban tag és jelen volt egy időben itt a fórumon egy "Süsü" nevű emberke,aki szerelt is,meg elég jól vágta a bogár műszaki oldalát is.És volt még az ügyvéd vagy jogász srác a Dadan,aki 1303-asokat vásárolt,bontott,és egyet meg is épített germán stílusban,feketére,Porsche cuccokkal...aztán eladta a külföldre.

 55 
 Dátum: 2026 Június 03, 21:03:58 
Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta sparkafer
Köszönöm Barátom a lelkesítést és különösen a videot, amit még ABF-932 sógorommal forgattunk a Hungaroringen...
Ha ezek nem lennének és néha nem nézném meg ezeket, a fotókat, stb. akkor már meghirdettem volna...
Próbálok még esélyt adni neki, meglátjuk. De tényleg nagyon xar érzés, hogy 1,5 éve csak OFF autóval tudok megjelenni egy-egy talákozón és magyarázkodni...  Undecided Cry
Én kb 10 évig Golffal voltam talikon. De a lényeg a barátokkal való találkozás. Sajnos mostanában már a sok találkozó miatt szétszakadt a bogaras társadalom. Én is inkább a közeli talikra megyek el, bár egyre messzebb merészkedek. Tavaly még Almádiba is bogárral mentünk Markovits Andris barátommal.

 56 
 Dátum: 2026 Június 03, 20:53:30 
Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta sparkafer
Srácok!
Hogy hívják a kanizsai bogarasunkat? Akárhogy töröm a fejem, nem ugrik be a neve.

 57 
 Dátum: 2026 Június 03, 19:45:13 
Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta BlackP
Kaptam már segítségre ígéretet, Kiss Steve kollégától, aki az Oroszlányi Tali előtti napon ki is szedte, kicserélte a tank alatti benzinszűrőt és az ott lévő csövet, de elfelejtette, vagy nem is gondolt rá, de a tank kitakarítása, kimosása elmaradt.
Én nagyon nagyra értékelem a segítségét, de ez még lehet, hogy kellett volna, ezek szerint és megúszom a szívást...

Nekem is eszembe jutott, hogy vegyek bele egy új tankot, csak még az én kedvezményemmel is 73 ezer Ft. És ugye egyelőre csak majdnem az én tippem, hogy ez okozza a bajt...
nekem mikor a buszban volt lyukas a tank 5 literes kannáról jártam. Műszakizni már nem azzal mennék, mert a motortérben volt, de azért el lehet lenni vele.

 58 
 Dátum: 2026 Június 03, 18:55:44 
Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta zsozsy
Én kókányoltam egy ilyen "szerviztankot" anno a karoszszériajavítás idejére (a szívócső végére esztergáltam egy üreges csavart súlynak). Egy ilyesmivel simán meg lehetne tenni a próbát.
Igen!

 59 
 Dátum: 2026 Június 03, 17:29:11 
Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta Imrüs
Nekem is eszembe jutott, hogy vegyek bele egy új tankot, csak még az én kedvezményemmel is 73 ezer Ft. És ugye egyelőre csak majdnem az én tippem, hogy ez okozza a bajt...

Én kókányoltam egy ilyen "szerviztankot" anno a karoszszériajavítás idejére (a szívócső végére esztergáltam egy üreges csavart súlynak). Egy ilyesmivel simán meg lehetne tenni a próbát.

 60 
 Dátum: 2026 Június 03, 13:25:15 
Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta zsozsy

Oldalak: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10
Powered by MySQL Powered by PHP www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.058 másodperc alatt készült el 15 lekéréssel.