Nem tudom ,honnan vásárolsz ,de mindenhol IS szét kell nézni. Én rengeteg dolgot vásárolok Lengyelből. Persze nem mondom ,hogy ott van...... ,csak egy lehetőség. Legutóbb a tranyóm fűtőradiátora 10ezerrel volt kínt olcsóbb mint itthon full kedvezménnyel! De a fűtésmotort is kintről rendeltem ,hamán műszerfalat kikaptam. Ja ,NRF cuccok. A hűtőradiátorom is az. Ráadásul forrasztott.
Szerintem még egy kis türelem (qrvaanyázzással) és jólesz. Mán ne add fel!!
Szerintem még egy kis türelem (qrvaanyázzással) és jólesz. Mán ne add fel!!







