Amikor így döntöttél szólj. 

Csak nem beállnál a sorba?

www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik
|
|||
|
Népautós Szilveszter Pólus Center 2026. december 31.
921860 Hozzaszólás 218 Témában írta 1620 Felhasználó
Legújabb tag: samlevy0515 |
||
|
71
Dátum: 2026 Június 03, 10:25:22
|
||
| Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta TBK001 | ||
|
Amikor így döntöttél szólj. ![]() Csak nem beállnál a sorba? ![]() |
||
|
72
Dátum: 2026 Június 03, 08:56:28
|
||
| Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta Typ117 | ||
|
Csinálhatnánk egy SZMB összeröffenést. A sok ötletelésből valami csak meg oldja a hibát. szerintem ötletből már bőven van elég.lelkesedést kell találni, hogy legyen rá idő, energia, pénz. ehhez akár az is elég lehet, hogy Sanyi elmegy valamelyik bogaras barátjával, annak a bogarával kicsit kirándulni, úgy hogy közben nem kell a kocsiján, egy potenciális lerobbanáson aggódni, de meglegyen újra a motiváció vagy lehet csak megnézi saját régi videóit, képeit, hogy erősebbek legyenek újra a jó emlékek, a jó bogarazás érzés, ami korábban megvolt. Sanyi, szerintem valami ilyesmiket kell újra megnézned: https://youtu.be/3hto_Afrs50?si=Fgkjn2svlL31EhNg |
||
|
73
Dátum: 2026 Június 03, 06:45:45
|
||
| Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta zsozsy | ||
|
Tele vagytok kalanddal akkor. Igen ,akadnak/adódnak kalandok ![]() Jó hogy szerencsésen megérkeztetek! ![]() Szerencsésen hazaérkeztünk ,km számlálót IS lenulláztuk. Most tartok 26-27km-nél. Még bejáratós ![]() |
||
|
74
Dátum: 2026 Június 02, 21:10:02
|
||
| Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta sparkafer | ||
|
Ha nem sikerült az enyémet a sok új cuccal, újrakábelezéssel rendbe tenni, akkor lesz... Csinálhatnánk egy SZMB összeröffenést. A sok ötletelésből valami csak meg oldja a hibát. ![]() |
||
|
75
Dátum: 2026 Június 02, 20:12:33
|
||
| Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta BlackP | ||
|
nem oly rég cseréltem telefont és felrakattam a media marktnál fóliát. szuper uv-s rásütős rohadtdrága cucc, mindegy, eccer élünk...Elég hamar feladta, többi telón évekig tök jól bírta, ez pár hét után elkezdett leválni. Meguntam 2 hónap után, visszavittem. Mondja a nő, hogy erre 2-3 hét garit szoktak vállalni (2-3? nincs rá szabály?). Kicsit meglepődve rákérdeztem, hogy komoly e, hogy egy 12499Ft-os fóliára van 2 hét gari? Ugye csak viccel? Némi papírmunka után kicserélték..
|
||
|
76
Dátum: 2026 Június 02, 10:47:00
|
||
| Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta Typ117 | ||
|
0:21-nél szerintem T1 bódé kandikál ki. tovább most nem tudtam nézni
|
||
|
77
Dátum: 2026 Június 02, 10:39:49
|
||
| Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta abes | ||
|
78
Dátum: 2026 Június 02, 10:38:06
|
||
| Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta abes | ||
|
79
Dátum: 2026 Június 02, 10:29:05
|
||
| Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta sparkafer | ||
|
Szerencsésen hazaértünk tegnap fél éjfélre laza szűk 800km megtétele után ,a tengerparti óvárosból indulva. Délben még a tengerparton fagyizva ,nézelődve ,lazulva........ Hazafelé Zágráb után brutál viharba keveredtünk a pályán ,mindenki menedéket keresve. Engem leginkább az orkán erejű szél idegesített nagyon ,ahogy pakolgatott ide-oda. Úgyhogy leállósáv 40km/h-val gurulva ,ömlő csapadékban ,jéggel fűszerezve tájékozódási vetélkedőt jáccva gurultunk tova Tele vagytok kalanddal akkor. Aztán szerencsére pár km után enyhült a helyzet ![]() Böszödön ,vízparti vacsi ,kis pihi ,majd tovagurulva értünk haza ![]() ![]() Jó hogy szerencsésen megérkeztetek! |
||
|
80
Dátum: 2026 Június 02, 10:26:15
|
||
| Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta sparkafer | ||
|
Nagyjából ezen a véleményen vagyok egyébként én is, csak már kurvára unom a pénzem trélerezésre költeni... Lehet a kályhától kell indulni. A tankkal kezdve, és mindig csak egy hibalehetőséget megnézni, javítani. De elhiszem, hogy unod már. Én sem mernék nyugodtan hosszabb távra elindulni így vele.Az oroszlányi Talin is kaptam tippeket, hogy mit nézzek meg, de ezek közül szinte egyik sem adott arra választ, hogy miért áll le teljesen random módon az autó. Kaptam tippet az AC-ra, de tudtommal, az egy mechanikus alkatrész, ergo vagy működik, vagy nem. Tehát nem okoz olyat, hogy megyek vele akár 60-100 km-t gond nélkül, majd egy másik alkalommal meg 3-40 m-t sem megy... Kaptam tippet a karbira, de szerintem az sem csinál ilyet, a fenti okok miatt... De sajnos egyébként már tényleg rezeg a léc, hogy ha nem javul meg, mennie kell, mert belefáradtam a közel két éves szenvedésbe, hogy tavaly egyetlen egy Találkozóra nem jutottam el vele. |
||