www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktiváló e-mail?
2026 Június 25, 03:50:19

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Népautós Szilveszter
Pólus Center
2026. december 31.
921860 Hozzaszólás 218 Témában írta 1620 Felhasználó
Legújabb tag: samlevy0515
* Főoldal Bejelentkezés Regisztráció
Oldalak: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10
 71 
 Dátum: 2026 Június 03, 10:25:22 
Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta TBK001
Amikor így döntöttél szólj. Sad

Csak nem beállnál a sorba?  Shocked Grin

 72 
 Dátum: 2026 Június 03, 08:56:28 
Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta Typ117
Csinálhatnánk egy SZMB összeröffenést. A sok ötletelésből valami csak meg oldja a hibát.
szerintem ötletből már bőven van elég.
lelkesedést kell találni, hogy legyen rá idő, energia, pénz.

ehhez akár az is elég lehet, hogy Sanyi elmegy valamelyik bogaras barátjával, annak a bogarával kicsit kirándulni, úgy hogy közben nem kell a kocsiján, egy potenciális lerobbanáson aggódni, de meglegyen újra a motiváció Smiley
vagy lehet csak megnézi saját régi videóit, képeit, hogy erősebbek legyenek újra a jó emlékek, a jó bogarazás érzés, ami korábban megvolt.


Sanyi, szerintem valami ilyesmiket kell újra megnézned:
https://youtu.be/3hto_Afrs50?si=Fgkjn2svlL31EhNg

 73 
 Dátum: 2026 Június 03, 06:45:45 
Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta zsozsy
Tele vagytok kalanddal akkor. Smiley
Jó hogy szerencsésen megérkeztetek!
Igen ,akadnak/adódnak kalandok  Cheesy
Szerencsésen hazaérkeztünk ,km számlálót IS lenulláztuk.
Most tartok 26-27km-nél. Még bejáratós Grin

 74 
 Dátum: 2026 Június 02, 21:10:02 
Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta sparkafer
Ha nem sikerült az enyémet a sok új cuccal, újrakábelezéssel rendbe tenni, akkor lesz...  Lips Sealed Tongue Grin Evil
Csinálhatnánk egy SZMB összeröffenést. A sok ötletelésből valami csak meg oldja a hibát.

 75 
 Dátum: 2026 Június 02, 20:12:33 
Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta BlackP
nem oly rég cseréltem telefont és felrakattam a media marktnál fóliát. szuper uv-s rásütős rohadtdrága cucc, mindegy, eccer élünk...Elég hamar feladta, többi telón évekig tök jól bírta, ez pár hét után elkezdett leválni. Meguntam 2 hónap után, visszavittem. Mondja a nő, hogy erre 2-3 hét garit szoktak vállalni (2-3? nincs rá szabály?). Kicsit meglepődve rákérdeztem, hogy komoly e, hogy egy 12499Ft-os fóliára van 2 hét gari? Ugye csak viccel? Némi papírmunka után kicserélték..

 76 
 Dátum: 2026 Június 02, 10:47:00 
Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta Typ117
0:21-nél szerintem T1 bódé kandikál ki. tovább most nem tudtam nézni

 77 
 Dátum: 2026 Június 02, 10:39:49 
Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta abes
https://www.youtube.com/watch?v=cBBZrjwqWZc

T1 a bodék között?

 78 
 Dátum: 2026 Június 02, 10:38:06 
Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta abes
mennie kell
Amikor így döntöttél szólj. Sad

 79 
 Dátum: 2026 Június 02, 10:29:05 
Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta sparkafer
Szerencsésen hazaértünk tegnap fél éjfélre laza szűk 800km megtétele után ,a tengerparti óvárosból indulva. Délben még a tengerparton fagyizva ,nézelődve ,lazulva........ Hazafelé Zágráb után brutál viharba keveredtünk a pályán ,mindenki menedéket keresve. Engem leginkább az orkán erejű szél idegesített nagyon ,ahogy pakolgatott ide-oda. Úgyhogy leállósáv 40km/h-val gurulva ,ömlő csapadékban ,jéggel fűszerezve tájékozódási vetélkedőt jáccva gurultunk tova   Aztán szerencsére pár km után enyhült a helyzet Tongue
Böszödön ,vízparti vacsi ,kis pihi ,majd tovagurulva értünk haza Cheesy
Tele vagytok kalanddal akkor. Smiley
Jó hogy szerencsésen megérkeztetek!

 80 
 Dátum: 2026 Június 02, 10:26:15 
Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta sparkafer
Nagyjából ezen a véleményen vagyok egyébként én is, csak már kurvára unom a pénzem trélerezésre költeni...
Az oroszlányi Talin is kaptam tippeket, hogy mit nézzek meg, de ezek közül szinte egyik sem adott arra választ, hogy miért áll le teljesen random módon az autó.
Kaptam tippet az AC-ra, de tudtommal, az egy mechanikus alkatrész, ergo vagy működik, vagy nem. Tehát nem okoz olyat, hogy megyek vele akár 60-100 km-t gond nélkül, majd egy másik alkalommal meg 3-40 m-t sem megy...
Kaptam tippet a karbira, de szerintem az sem csinál ilyet, a fenti okok miatt...

De sajnos egyébként már tényleg rezeg a léc, hogy ha nem javul meg, mennie kell, mert belefáradtam a közel két éves szenvedésbe, hogy tavaly egyetlen egy Találkozóra nem jutottam el vele.
Lehet a kályhától kell indulni. A tankkal kezdve, és mindig csak egy hibalehetőséget megnézni, javítani. De elhiszem, hogy unod már. Én sem mernék nyugodtan hosszabb távra elindulni így vele.

Oldalak: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10
Powered by MySQL Powered by PHP www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.064 másodperc alatt készült el 15 lekéréssel.