www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktiváló e-mail?
2026 Június 25, 03:49:34

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Népautós Szilveszter
Pólus Center
2026. december 31.
921860 Hozzaszólás 218 Témában írta 1620 Felhasználó
Legújabb tag: samlevy0515
* Főoldal Bejelentkezés Regisztráció
Oldalak: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10
 81 
 Dátum: 2026 Június 02, 09:04:38 
Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta TBK001
Én azt gondolom, hogy az ilyen kardinális hibák, mindig valami bagatell problémából keletkeznek. Ezekre a legnehezebb rátalálni. De Kívánom, hogy a végére érj, és ne eladással oldódjon meg a te problémád!


Nagyjából ezen a véleményen vagyok egyébként én is, csak már kurvára unom a pénzem trélerezésre költeni...
Az oroszlányi Talin is kaptam tippeket, hogy mit nézzek meg, de ezek közül szinte egyik sem adott arra választ, hogy miért áll le teljesen random módon az autó.
Kaptam tippet az AC-ra, de tudtommal, az egy mechanikus alkatrész, ergo vagy működik, vagy nem. Tehát nem okoz olyat, hogy megyek vele akár 60-100 km-t gond nélkül, majd egy másik alkalommal meg 3-40 m-t sem megy...
Kaptam tippet a karbira, de szerintem az sem csinál ilyet, a fenti okok miatt...

De sajnos egyébként már tényleg rezeg a léc, hogy ha nem javul meg, mennie kell, mert belefáradtam a közel két éves szenvedésbe, hogy tavaly egyetlen egy Találkozóra nem jutottam el vele.

 82 
 Dátum: 2026 Június 02, 08:58:58 
Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta TBK001
mondjuk kipucolhatnád a tankját meg cserélhetnél gyújtás kapcsoló betétet

Nos, ha ez nekem szólt, akkor gyújtáskapcsoló betétet 2020-ban cseréltünk a Patonyi Petivel, azóta az nem baxakodott...
Nos igen, nem ártana kipucolni a tankot, mert most vasárnap is ezt játszotta, hogy meglátogattam a garázsban és a harmadik indítózásra beindult (valamiért olyan, mintha elejtené a benzint a karbi, kicsit hosszabb állás mellett), kigurultam vele a garázsból, addig ott vidáman el-pöförészett, de egyszercsak megint leállt és néztem az AC és a karbi közti üzemanyagszűrőt és megint üres volt...
Aztán újraindítás, de pár másodperc után megint leállt és aztán már csak az működött, hogy segéderővel visszatoltuk a helyére, a garázsba...

 83 
 Dátum: 2026 Június 01, 07:14:25 
Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta zsozsy
Sziasztok!
Köszi! Szupijólérezzükmagunkat!
ZidőIS OK! Cheesy

Sz@r lessz holnap hazaindulni és hétfőn melózni ,de megoldjuk.....

Kemping? hmmmm..... fullos és lírhatatlanul hatalmas. Aki már járt itt az tudja. Aki nem annak hiába mondom. DE ,megpróbálom röviden; több mint egy óráig keringtünk campingcangával a "kempingvárosban" és nem jártuk be teljesen Wink Vizesblokk? ,sokfeléjártunk már ,de ezindent IS visz!
Ami még vár ránk ,mamég sörözés ,koncert ,vacsi ,holnap vonulás ,kiállítás ,stb.....
Szerencsésen hazaértünk tegnap fél éjfélre laza szűk 800km megtétele után ,a tengerparti óvárosból indulva. Délben még a tengerparton fagyizva ,nézelődve ,lazulva........ Hazafelé Zágráb után brutál viharba keveredtünk a pályán ,mindenki menedéket keresve. Engem leginkább az orkán erejű szél idegesített nagyon ,ahogy pakolgatott ide-oda. Úgyhogy leállósáv 40km/h-val gurulva ,ömlő csapadékban ,jéggel fűszerezve tájékozódási vetélkedőt jáccva gurultunk tova   Aztán szerencsére pár km után enyhült a helyzet Tongue
Böszödön ,vízparti vacsi ,kis pihi ,majd tovagurulva értünk haza Cheesy

 84 
 Dátum: 2026 Május 31, 16:38:17 
Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta sparkafer
Sajnos az utóbbi kb. 1,5 év elég mély nyomot hagyott bennem, ezzel a szire-szóra megállok és nem megyek továbbal...
Eleinte ugye "csak" a megpusztult kondenzátorok cseréjével tovább tudtam menni (hol kb. 700 km-t, d volt, hogy csak kb. 200-at), de aztán már a mágneses elven alapuló 00-es gyújtáselosztó betéttel is megcsinálta és a végén még a komplett Tati felé gyújtáselosztóval is egyszer megállta alattam... Kicsreréltem a nem túl régi (pár éves) fesszabályzót is, biztos, ami biztos alapon.
Ekkor jött a komplett kábelköteg cseréje... Ha ez sem oldotta meg, akkor nem tudom mit lehetne még tenni.
Ja most legutóbb, a héten a Szabó Miki még a generátort is rendbe rakta (csapágycsere..).

Szóval néha tanácstalan vagyok, mint egy kis község...  Shocked Undecided
Én azt gondolom, hogy az ilyen kardinális hibák, mindig valami bagatell problémából keletkeznek. Ezekre a legnehezebb rátalálni. De Kívánom, hogy a végére érj, és ne eladással oldódjon meg a te problémád!

 85 
 Dátum: 2026 Május 31, 12:09:00 
Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta tati
keresnék 303 csomagtérfedőt occót  de nem szart.

 86 
 Dátum: 2026 Május 31, 12:07:14 
Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta tati
Elnézést mindenkitől, nálam akadt el a dolog, most indul a process. :-(
hajrá akkor mostmár legyen 2027es

 87 
 Dátum: 2026 Május 31, 12:02:47 
Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta tati
Miért nem sikerülne?
mondjuk kipucolhatnád a tankját meg cserélhetnél gyújtás kapcsoló betétet

 88 
 Dátum: 2026 Május 30, 21:29:06 
Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta sparkafer
Elnézést mindenkitől, nálam akadt el a dolog, most indul a process. :-(
Szerintem semmi gond, lényeg hogy megvagy.
Köszönjük neked és a többieknek is, hogy még életben tartjátok ezt a hagyományunkat!

 89 
 Dátum: 2026 Május 30, 18:03:44 
Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta zsozsy
Sziasztok!
Köszi! Szupijólérezzükmagunkat!
ZidőIS OK! Cheesy

Sz@r lessz holnap hazaindulni és hétfőn melózni ,de megoldjuk.....

Kemping? hmmmm..... fullos és lírhatatlanul hatalmas. Aki már járt itt az tudja. Aki nem annak hiába mondom. DE ,megpróbálom röviden; több mint egy óráig keringtünk campingcangával a "kempingvárosban" és nem jártuk be teljesen Wink Vizesblokk? ,sokfeléjártunk már ,de ezindent IS visz!
Ami még vár ránk ,mamég sörözés ,koncert ,vacsi ,holnap vonulás ,kiállítás ,stb.....

 90 
 Dátum: 2026 Május 30, 07:22:59 
Indította stonemen - Utolsó üzenet: írta abes
<beszúrt kép törölve>
Másra gondoltam, ez megvan. :-)

Oldalak: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10
Powered by MySQL Powered by PHP www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.059 másodperc alatt készült el 15 lekéréssel.