www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktiváló e-mail?
2024 Március 29, 07:33:45

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Tawaszi Rallye
Budapest
2024. május 11.
920121 Hozzaszólás 218 Témában írta 1606 Felhasználó
Legújabb tag: Stoye
* Főoldal Bejelentkezés Regisztráció
Oldalak: 1 ... 1172 1173 1174 1175 1176 [1177] 1178 1179 1180 1181 1182 ... 1191
Nyomtatás
Szerző Téma: Komplett autók  (Megtekintve 9160367 alkalommal)
1303LS
« Hozzászólás #563 Dátum: 2006 Március 15, 08:37:59 »



Valszeg ugyanarról a gépről van szó,j

Basszus Te minden autóról tudsz? Shocked
Süni
« Hozzászólás #562 Dátum: 2006 Március 15, 08:15:45 »

Mielőtt bármit tennél,kérd el a forgalmiját.Az autó évekig a Csáktornya park végében állt a parkolóban,az általam ismert utolsó tulaj egy ügyvéd pasi(rossz omen:o)

aki kihuzatta B.kalászra vagy Szentendrére miután leadta a rendszámát.Kb egy éve telefonon beszéltünk 400E forintot kért.

Valszeg ugyanarról a gépről van szó,jobb kormány,hatalmas doboz,tele kempingmatricával és reprodukálhatatlan másnapos fos-zöld szin...
Köszi, megnézem. Emberünk elmondása szerint lakóautó volt, 2 személyre van vizsgáztatva. Én olyan FTC zöldnek mondanám. Sajnos bent hagytam a képeket a melóhelyen, de majd csütörtökön felteszem ! Azért érdekes, h egy éve még 400 volt, most meg ingyen..... Huh
PéZsé
« Hozzászólás #561 Dátum: 2006 Március 15, 08:03:01 »

Help MEEEE !

Közli velem, hogy 60-as évjáratú és JOBBKORMÁNYOS !  VIGYE EL INGYEN !

Mielőtt bármit tennél,kérd el a forgalmiját.Az autó évekig a Csáktornya park végében állt a parkolóban,az általam ismert utolsó tulaj egy ügyvéd pasi(rossz omen:o)

aki kihuzatta B.kalászra vagy Szentendrére miután leadta a rendszámát.Kb egy éve telefonon beszéltünk 400E forintot kért.

Valszeg ugyanarról a gépről van szó,jobb kormány,hatalmas doboz,tele kempingmatricával és reprodukálhatatlan másnapos fos-zöld szin...
Nem elérhető cdrw
Hozzászólások: 6251


« Hozzászólás #560 Dátum: 2006 Március 15, 00:26:44 »

Help MEEEE !

A következő történt. Az üzletünk villamos végállomásnál van, és bejött egy villanyvezető répa a következővel :
-Jónapot ! T1-es Transporterhez keresek főfékhengert.
Egy kicsit csodálkoztam, mivel az ember úgy nézett ki, mint aki kettőig sem tud számolni, hát még hogy T1...???!!Közli velem, hogy 60-as évjáratú és JOBBKORMÁNYOS ! Na itt már kerekedett a szemem, beszélgetésbe elegyedtünk. A sztori a következő : valamelyik kollegája mindta, hogy munka közben állandóan valami öreg teherautó mellett megy el. Emberünk elment megnézte, megkérdezte, mennyiért lehetne megvenni. Mire a válasz : ugyan már ! Kinek kellene egy iklyen ? VIGYE EL INGYEN !

Na itt ledobta az agyam a szíjat, egyből visítottam, hogy adok érte egy Golf 1.6 TD-t. Az embernek felcsillant a szeme, azt mondta hoz képet. MA bejött. Az autó 95-ben jött magyarországra egy hazatelepülő öreggel angliából. Érvényes új rendszáma van, rohadás szinte zéró, motortérből enni lehet. A díszlécektől lefelé zöld, felette fehér, és valami bútorszállító lehetett, mert brutális magasítás van rajta, de gyárinak néz ki. Na most. A Golf nem érdekli, ellenben eladná, de nekem kéne árat mondanom. Mennyit mondjak neki ?

amit ide leirtal, az idezet egy oreg angol meseskonyvbol??? mert ha nem az akkor az maga a csoda Smiley szerencses boldog ember leszel ha osszejon az uzlet  Grin mar csak abban kell remenykedni, hogy a "villanyvezeto repa" nem pattan fel a thesamba.com-ra es nem jon ra, hogy mennyit er az oreg vas  Grin sok sikert ! oszd meg velunk a kepeket! koszonet elore is!
udv
Nem elérhető AZS
Hozzászólások: 11742


« Hozzászólás #559 Dátum: 2006 Március 14, 22:16:07 »

Az az igazsság, hogy mindenképp a Golfot akarom adni érte ! Smiley Az érvényes rendszámot persze úgy értettem, hogy már 3-betű 3-szám, de a műszakija lejárt. A képeket majd felteszem !

tedd, ne kímélj ;-)
Süni
« Hozzászólás #558 Dátum: 2006 Március 14, 22:14:08 »

Az az igazsság, hogy mindenképp a Golfot akarom adni érte ! Smiley Az érvényes rendszámot persze úgy értettem, hogy már 3-betű 3-szám, de a műszakija lejárt. A képeket majd felteszem !
Nem elérhető AZS
Hozzászólások: 11742


« Hozzászólás #557 Dátum: 2006 Március 14, 22:03:30 »


Na itt ledobta az agyam a szíjat, egyből visítottam, hogy adok érte egy Golf 1.6 TD-t. Az embernek felcsillant a szeme, azt mondta hoz képet. MA bejött. Az autó 95-ben jött magyarországra egy hazatelepülő öreggel angliából. Érvényes új rendszáma van, rohadás szinte zéró, motortérből enni lehet. A díszlécektől lefelé zöld, felette fehér, és valami bútorszállító lehetett, mert brutális magasítás van rajta, de gyárinak néz ki. Na most. A Golf nem érdekli, ellenben eladná, de nekem kéne árat mondanom. Mennyit mondjak neki ?

vazzzzzzzzzze

ajánlj neki 110-et, aztán hagyd, hogy felalkudja 140-re ;-)))
Süni
« Hozzászólás #556 Dátum: 2006 Március 14, 22:00:11 »

Help MEEEE !

A következő történt. Az üzletünk villamos végállomásnál van, és bejött egy villanyvezető répa a következővel :
-Jónapot ! T1-es Transporterhez keresek főfékhengert.
Egy kicsit csodálkoztam, mivel az ember úgy nézett ki, mint aki kettőig sem tud számolni, hát még hogy T1...???!!Közli velem, hogy 60-as évjáratú és JOBBKORMÁNYOS ! Na itt már kerekedett a szemem, beszélgetésbe elegyedtünk. A sztori a következő : valamelyik kollegája mindta, hogy munka közben állandóan valami öreg teherautó mellett megy el. Emberünk elment megnézte, megkérdezte, mennyiért lehetne megvenni. Mire a válasz : ugyan már ! Kinek kellene egy iklyen ? VIGYE EL INGYEN !

Na itt ledobta az agyam a szíjat, egyből visítottam, hogy adok érte egy Golf 1.6 TD-t. Az embernek felcsillant a szeme, azt mondta hoz képet. MA bejött. Az autó 95-ben jött magyarországra egy hazatelepülő öreggel angliából. Érvényes új rendszáma van, rohadás szinte zéró, motortérből enni lehet. A díszlécektől lefelé zöld, felette fehér, és valami bútorszállító lehetett, mert brutális magasítás van rajta, de gyárinak néz ki. Na most. A Golf nem érdekli, ellenben eladná, de nekem kéne árat mondanom. Mennyit mondjak neki ?
Nem elérhető Vagabond
Hozzászólások: 24281


A busz is bogár "FOREVER"06-30-688-4298

« Hozzászólás #555 Dátum: 2006 Március 14, 21:35:39 »

vigyázzatok az ilyen hozzászólásokkal, mert ilyenkor veszélyesen felmegy vagabond vérnyomása  Grin
Olyan jo tudni,hogyvigyáztok az egészségemre. Cheesy

Tóth Zoltán
Nem elérhető SiD
Hozzászólások: 3302


« Hozzászólás #554 Dátum: 2006 Március 14, 21:20:52 »

a párom szerint osztott volt, ő tovább nézte
vigyázzatok az ilyen hozzászólásokkal, mert ilyenkor veszélyesen felmegy vagabond vérnyomása  Grin

1963 VW1200 DeLuxe
Nem elérhető berkaba
Hozzászólások: 200


« Hozzászólás #553 Dátum: 2006 Március 14, 21:17:37 »

Rakjad idefele szaporán a képeket.
Ha a szélvédöje osztott és 1 kicsit "mozdonyorru" akkor küldjél nekem elötte nyugtatot. Cheesy

a párom szerint osztott volt, ő tovább nézte
Nem elérhető ESZ-764
Hozzászólások: 2746


Samu 66

« Hozzászólás #552 Dátum: 2006 Március 14, 20:25:36 »

Ezt a bogit vasárnap leltem angyalföldön... nézegettem és a tulaj le kajabált... szóba elegyedtünk, ezt tudtam meg tölle:


1972-es mexikói bogár. 1300-as motor, KPZ felni, Kamei front spoiler, puha műszerfal 3 extra VDO műszerrel (fordulatszám mérő, olajnyomás mérő, óra) Műszaki lejárt, papirok rendben!
Ir.ár.: 50.000 Ft, Budapest  http://diwad.hu/qzma/Kamei/

<beszúrt kép törölve>
lehet szólni leonnak ,megörül ha meglátja a szpójler miatt megveszi az egészet Grin

Nem elérhető Qzma
Hozzászólások: 7186


http://t2ab4sale.blog.hu/

« Hozzászólás #551 Dátum: 2006 Március 14, 20:23:37 »

Valamikor szép lehetett. Ennyit megér bőven.

belül a műszerek nagyon ütnek! műanyag biritású a műszerfal és abban lapulnak a gyári fekete vdo-k !

balra egy nagy fordmérő, jobbra két kicsi egymás alatt... Cool

http://t2ab4sale.blog.hu/   ÚJ A TEFONSZÁMOM:06203692740
Nem elérhető NGA
Hozzászólások: 10930

« Hozzászólás #550 Dátum: 2006 Március 14, 20:21:22 »

Ezt a bogit vasárnap leltem angyalföldön... nézegettem és a tulaj le kajabált... szóba elegyedtünk, ezt tudtam meg tölle:


1972-es mexikói bogár. 1300-as motor, KPZ felni, Kamei front spoiler, puha műszerfal 3 extra VDO műszerrel (fordulatszám mérő, olajnyomás mérő, óra) Műszaki lejárt, papirok rendben!
Ir.ár.: 50.000 Ft, Budapest  http://diwad.hu/qzma/Kamei/


Valamikor szép lehetett. Ennyit megér bőven.
Nem elérhető Qzma
Hozzászólások: 7186


http://t2ab4sale.blog.hu/

« Hozzászólás #549 Dátum: 2006 Március 14, 20:14:26 »

Ezt a bogit vasárnap leltem angyalföldön... nézegettem és a tulaj le kajabált... szóba elegyedtünk, ezt tudtam meg tölle:


1972-es mexikói bogár. 1300-as motor, KPZ felni, Kamei front spoiler, puha műszerfal 3 extra VDO műszerrel (fordulatszám mérő, olajnyomás mérő, óra) Műszaki lejárt, papirok rendben!
Ir.ár.: 50.000 Ft, Budapest  http://diwad.hu/qzma/Kamei/


http://t2ab4sale.blog.hu/   ÚJ A TEFONSZÁMOM:06203692740
Leon 1303
« Hozzászólás #548 Dátum: 2006 Március 14, 19:39:57 »



Tanítani kell a fiatalságot!
Ezek a mai fiatalok...
Bezzeg az én időmben!
 Grin Grin Grin
Nem elérhető maxi
Hozzászólások: 9435


« Hozzászólás #547 Dátum: 2006 Március 14, 18:39:15 »

de ha esetleg te olvasol vissza, én meg azt írtam, hogy nem baj, ha valamihez nem értesz, csak ne reklámozd. főleg ne több hozzászóláson keresztül, újra meg újra.
asszem a PéZsén meg az NGA-n kívül nem nagyon tudnék hirtelen mondani ennyire korrekt eladót (a stonemen nem számít, mert az képes ingyen is adni cuccokat, a szemét ;-).

én meg nemcsak majudnem vettem tőle komplett autót, például. valamint szem- és fültanúja voltam annak, amikor egy általa meghirdetett cucc árából lefele alkuldott, majd a csökkentett árért még be is szerelte.
úgyhogy még a feltételezést is sértőnek tartom, hogy a PéZsé rajtunk akarna nyerészkedni.

ja, és bocs, de én már csak ilyen vagyok, engem bármikor nyugodtan el lehet küldeni a pö-be, meg az anyámba is, azt jól tűröm, de a barátaimra különösen érzékeny vagyok.
Ja hat ha banto volt a hozzaszolasom akkor tenyleg bocsesz.

"A vadászat többek szemében a férfiasság, az erő, a hatalom szimbóluma is. A vadászok azt tartják, hogy a vadászaton ismerszik meg, ki milyen ember valójában."
Nem elérhető ABF-932
Hozzászólások: 10122


A bogaras külső buszos szívet takar

« Hozzászólás #546 Dátum: 2006 Március 14, 18:39:01 »

Tudsz valami referencia munkát mondani, amit ő csinált?
Végül ő csinálta-e, nem tudom, de a Meggyesi a roadster helyett egy Hebmüller replikát akart faragtatni a 63-asból, az pl ott állt. Amikor jártam nála, épen egy szambaszerűséget restaurált /szó szerint/, és nem láttam az udvaron 68-asnál fiatalabbat. _ Gabi szerint is a legjobb, ha meg tudod fizetni..

Bácsi Győző
Nem elérhető Vagabond
Hozzászólások: 24281


A busz is bogár "FOREVER"06-30-688-4298

« Hozzászólás #545 Dátum: 2006 Március 14, 18:31:01 »

de ha esetleg te olvasol vissza, én meg azt írtam, hogy nem baj, ha valamihez nem értesz, csak ne reklámozd. főleg ne több hozzászóláson keresztül, újra meg újra.
asszem a PéZsén meg az NGA-n kívül nem nagyon tudnék hirtelen mondani ennyire korrekt eladót (a stonemen nem számít, mert az képes ingyen is adni cuccokat, a szemét ;-).

én meg nemcsak majudnem vettem tőle komplett autót, például. valamint szem- és fültanúja voltam annak, amikor egy általa meghirdetett cucc árából lefele alkuldott, majd a csökkentett árért még be is szerelte.
úgyhogy még a feltételezést is sértőnek tartom, hogy a PéZsé rajtunk akarna nyerészkedni.

ja, és bocs, de én már csak ilyen vagyok, engem bármikor nyugodtan el lehet küldeni a pö-be, meg az anyámba is, azt jól tűröm, de a barátaimra különösen érzékeny vagyok.
Csatlakozom az elöttem szolohoz.
Maximálisan 1-et értek. Smiley
« Utoljára szerkesztve: 2006 Március 14, 18:32:48 írta vagabond »

Tóth Zoltán
Nem elérhető AZS
Hozzászólások: 11742


« Hozzászólás #544 Dátum: 2006 Március 14, 18:27:32 »

Nem  mondtam hogy te meg PéZsé nem ertetek hozza, ha visszaolvasol.
Csak en furcsalom hogy egy ilyen allapotu busznak 850ezer az ara! Bar lehet hogy csak en vagyok ilyen tudatlan a T1-es buszok araban.

de ha esetleg te olvasol vissza, én meg azt írtam, hogy nem baj, ha valamihez nem értesz, csak ne reklámozd. főleg ne több hozzászóláson keresztül, újra meg újra.
asszem a PéZsén meg az NGA-n kívül nem nagyon tudnék hirtelen mondani ennyire korrekt eladót (a stonemen nem számít, mert az képes ingyen is adni cuccokat, a szemét ;-).

En mar vettem PéZsé-től majdnem komplett motort 5ezerert.

én meg nemcsak majudnem vettem tőle komplett autót, például. valamint szem- és fültanúja voltam annak, amikor egy általa meghirdetett cucc árából lefele alkuldott, majd a csökkentett árért még be is szerelte.
úgyhogy még a feltételezést is sértőnek tartom, hogy a PéZsé rajtunk akarna nyerészkedni.

ja, és bocs, de én már csak ilyen vagyok, engem bármikor nyugodtan el lehet küldeni a pö-be, meg az anyámba is, azt jól tűröm, de a barátaimra különösen érzékeny vagyok.
1303LS
« Hozzászólás #543 Dátum: 2006 Március 14, 18:23:41 »

Nem innen volt az a személy aki Vecsésről elvitt egy T1-et egy virágosbolt hátsókertjéből?
KB 2-3 éve?
Csak érdekel.
Nem elérhető Vagabond
Hozzászólások: 24281


A busz is bogár "FOREVER"06-30-688-4298

« Hozzászólás #542 Dátum: 2006 Március 14, 18:17:55 »

Gömbölyített eleje van az biztos, tehát nem a kockásabb elejű. Néztem még képeket, de csak rémlik a dolog, úgyhogy inkább a T2-re tippelnék, de mondom, hogy én aztán teljesen laikus vagyok, nem tudom megkülönböztetni annyira őket

Rakjad idefele szaporán a képeket.
Ha a szélvédöje osztott és 1 kicsit "mozdonyorru" akkor küldjél nekem elötte nyugtatot. Cheesy

Tóth Zoltán
Nem elérhető SiD
Hozzászólások: 3302


« Hozzászólás #541 Dátum: 2006 Március 14, 17:20:42 »

Az ország első lakatosa buszban-bogárban. Azt hiszem, előre le van foglalva két évre...
Tudsz valami referencia munkát mondani, amit ő csinált?

1963 VW1200 DeLuxe
Nem elérhető berkaba
Hozzászólások: 200


« Hozzászólás #540 Dátum: 2006 Március 14, 16:51:32 »

Nehogy már a végén T1-et találjál,mert elszáll az összes agyam.
Ha az eleje hasonlit,az nagyon gyanus! Cheesy Cheesy

Gömbölyített eleje van az biztos, tehát nem a kockásabb elejű. Néztem még képeket, de csak rémlik a dolog, úgyhogy inkább a T2-re tippelnék, de mondom, hogy én aztán teljesen laikus vagyok, nem tudom megkülönböztetni annyira őket
Nem elérhető ABF-932
Hozzászólások: 10122


A bogaras külső buszos szívet takar

« Hozzászólás #539 Dátum: 2006 Március 14, 16:45:13 »

Ez a név ismerős. A Szabó Miki szokta ajánlani, ugye? Jól dolgozik egyébként?
Az ország első lakatosa buszban-bogárban. Azt hiszem, előre le van foglalva két évre...

Bácsi Győző
Nem elérhető SiD
Hozzászólások: 3302


« Hozzászólás #538 Dátum: 2006 Március 14, 16:41:12 »

Onnan lehet majd észrevenni, hogy lottó-nyertes vagyok, hogy a Pausz Ervin egy évig csak nekem lakatol! Grin
Ez a név ismerős. A Szabó Miki szokta ajánlani, ugye? Jól dolgozik egyébként?

1963 VW1200 DeLuxe
Nem elérhető ABF-932
Hozzászólások: 10122


A bogaras külső buszos szívet takar

« Hozzászólás #537 Dátum: 2006 Március 14, 16:38:06 »

Csak belevágni nehéz. Amikor már levágtad róla azt, ami használhatatlan és kezded összerakni, akkor már jobb. Igaz, rengeteg szívás van egy ilyen busz lakatolásával.
Onnan lehet majd észrevenni, hogy lottó-nyertes vagyok, hogy a Pausz Ervin egy évig csak nekem lakatol! Grin

Bácsi Győző
Nem elérhető Strano
Hozzászólások: 1785


Mana mou Ellas

« Hozzászólás #536 Dátum: 2006 Március 14, 16:36:20 »

A T1 busz már csak ilyen! Ritka, drága és imádnivaló! Talán ezért lehet még mindig találni olyan idiótákat, akik belevágnak a felújításba. Én is belevágnék.

Csak belevágni nehéz. Amikor már levágtad róla azt, ami használhatatlan és kezded összerakni, akkor már jobb. Igaz, rengeteg szívás van egy ilyen busz lakatolásával.

Ha te szólsz Istenhez, az imádság. Ha ő szól hozzád, az skizofrénia...
Nem elérhető Vagabond
Hozzászólások: 24281


A busz is bogár "FOREVER"06-30-688-4298

« Hozzászólás #535 Dátum: 2006 Március 14, 16:27:24 »

Megpróbálok róla képet készíteni. régebbi fajta, az eleje hasonlít a tiedhez,már az én laikus szememnek.
 Grin

Nehogy már a végén T1-et találjál,mert elszáll az összes agyam.
Ha az eleje hasonlit,az nagyon gyanus! Cheesy Cheesy

Tóth Zoltán
Nem elérhető berkaba
Hozzászólások: 200


« Hozzászólás #534 Dátum: 2006 Március 14, 16:20:37 »

T2 doca? a v b?

Megpróbálok róla képet készíteni. régebbi fajta, az eleje hasonlít a tiedhez,már az én laikus szememnek.
 Grin
Nem elérhető Vagabond
Hozzászólások: 24281


A busz is bogár "FOREVER"06-30-688-4298

« Hozzászólás #533 Dátum: 2006 Március 14, 16:17:08 »

aki T1-et akar venni felujitani vagy akar eladni annak tenyleg fel kell kotnie a gatyat... en is szemezgetek vele, de leginkabb egy pritsche, vagy doka erdekelne... az usa-ban egy PZS buszahoz hasonlo allapotu vas 3000-6000USD kozott van, na meg meg a hazahozatal kb 1500USD Jozsefvarosba... es utanna johet a papirmunka... szoval kintrol sem olcso Sad

vagabond, ez az 580-anert nem eladott bust mennyire tartotta a gazdaja? jogtiszta?  Wink
azt amit a szepiek csinaltak... hat.... kell hozza 1 jo igegzetu lakatos....

Az a vas 15 éve áll a manus kertjébe,de még 1 ponyvát se rakott rá a "gondos gazda".
Ott nem is agéppel volt a probléma,hanem a döntésképtelen tulajjal,aki csak igérgetett,emelt,halogatott,aztán a telefondn letárgyalt,elötte többször személyesen megbeszélt bolto akkor fujta vissza,mikor a vevö ment a vasért trélerrel,bérelt autoval,balatonpartrol a Csepel szigetre.
Abusz papirjai egyébként teljesen okésak,azzal nem is lett volna probléma.
Ha még ezek után is érdekel hijál fel(06-30-688-42 98)vagy kérdezd a Kicsi Nellyt.

Tóth Zoltán
Nem elérhető cdrw
Hozzászólások: 6251


« Hozzászólás #532 Dátum: 2006 Március 14, 16:03:16 »

Szőlő utca és Kiscelli utca sarkán eladó egy lila színű VW busz. Egész elfogadható állapotban van. 5 személyes, platós hátuljú.
Ha valakit érdekel, akkor itt a telefonszám:
06-20-962-4618

T2 doca? a v b?
Nem elérhető cdrw
Hozzászólások: 6251


« Hozzászólás #531 Dátum: 2006 Március 14, 16:02:27 »

Mi meg azt hiszed,hogy nem láttuk?
Én már láttam olyan 580ezer ft-os romot,amire mégis lett volna vevö oszt az elado a végén mégis visszalépett.[i
<beszúrt kép törölve>
Et az.Sajnos már nem dekkol minden második udvaron ilyen sem,és ez az árakon is kökeményen meglátszik.

aki T1-et akar venni felujitani vagy akar eladni annak tenyleg fel kell kotnie a gatyat... en is szemezgetek vele, de leginkabb egy pritsche, vagy doka erdekelne... az usa-ban egy PZS buszahoz hasonlo allapotu vas 3000-6000USD kozott van, na meg meg a hazahozatal kb 1500USD Jozsefvarosba... es utanna johet a papirmunka... szoval kintrol sem olcso Sad

vagabond, ez az 580-anert nem eladott bust mennyire tartotta a gazdaja? jogtiszta?  Wink
azt amit a szepiek csinaltak... hat.... kell hozza 1 jo igegzetu lakatos....
Nem elérhető berkaba
Hozzászólások: 200


« Hozzászólás #530 Dátum: 2006 Március 14, 16:00:29 »

Szőlő utca és Kiscelli utca sarkán eladó egy lila színű VW busz. Egész elfogadható állapotban van. 5 személyes, platós hátuljú.
Ha valakit érdekel, akkor itt a telefonszám:
06-20-962-4618
Nem elérhető ABF-932
Hozzászólások: 10122


A bogaras külső buszos szívet takar

« Hozzászólás #529 Dátum: 2006 Március 14, 15:36:57 »

ezek a buszok kint is 3-5000 eurotol indulnak, mar ha kapsz. es akkor meg be kell hozni, vizsga stb.
mostanaban a legtobbet az usabol hozzak, de azok 10000 euronal kezdodnek,
es nem ritka a 20-25000 euros sem.
A T1 busz már csak ilyen! Ritka, drága és imádnivaló! Talán ezért lehet még mindig találni olyan idiótákat, akik belevágnak a felújításba. Én is belevágnék.

Bácsi Győző
Nem elérhető lasso
Hozzászólások: 42


« Hozzászólás #528 Dátum: 2006 Március 14, 14:40:20 »

ezek a buszok kint is 3-5000 eurotol indulnak, mar ha kapsz. es akkor meg be kell hozni, vizsga stb.
mostanaban a legtobbet az usabol hozzak, de azok 10000 euronal kezdodnek,
es nem ritka a 20-25000 euros sem.

1969 Typ3 Variant 1600, 1974 1302
Nem elérhető Vagabond
Hozzászólások: 24281


A busz is bogár "FOREVER"06-30-688-4298

« Hozzászólás #527 Dátum: 2006 Március 14, 14:35:29 »

ahammm. bár a PéZsének meg nekem együtt eddig volt vagy 30-40 buszunk, de mi nem értünk hozzá, te meg igen. jóvan, akkor majd szólok a PéZsének, hogy ugyan árulja már kevesebbért, mert szerinted ez sok.

Ha le tucc faragni PéZsénél egy nullát,én is megyek vevöként "tolongani"! Shocked

Tóth Zoltán
Nem elérhető Vagabond
Hozzászólások: 24281


A busz is bogár "FOREVER"06-30-688-4298

« Hozzászólás #526 Dátum: 2006 Március 14, 14:33:23 »

Lehet hogy igy van, bar azert nem  hiszem. A szepesen is van egy T1-es busz 1milláért. Annak is akkor lesz uj gazdaja ha levesz az árából egy 0-át.
De mindenki adja el a dolgait annyiert amenyiert szeretne, es kapja is meg az árát érte! De azert a 850-en lehet kogy egy kicsit huzos erte en lattam eloben ezt a buszt.
Mi meg azt hiszed,hogy nem láttuk?
Én már láttam olyan 580ezer ft-os romot,amire mégis lett volna vevö oszt az elado a végén mégis visszalépett.[i

Et az.Sajnos már nem dekkol minden második udvaron ilyen sem,és ez az árakon is kökeményen meglátszik.

Tóth Zoltán
Nem elérhető AZS
Hozzászólások: 11742


« Hozzászólás #525 Dátum: 2006 Március 14, 14:04:11 »

Lehet hogy igy van, bar azert nem  hiszem. A szepesen is van egy T1-es busz 1milláért. Annak is akkor lesz uj gazdaja ha levesz az árából egy 0-át.
De mindenki adja el a dolgait annyiert amenyiert szeretne, es kapja is meg az árát érte! De azert a 850-en lehet kogy egy kicsit huzos erte en lattam eloben ezt a buszt.

ahammm. bár a PéZsének meg nekem együtt eddig volt vagy 30-40 buszunk, de mi nem értünk hozzá, te meg igen. jóvan, akkor majd szólok a PéZsének, hogy ugyan árulja már kevesebbért, mert szerinted ez sok.
Nem elérhető AZS
Hozzászólások: 11742


« Hozzászólás #524 Dátum: 2006 Március 14, 13:43:42 »

Igen szoktam olvasni a depot!:-)
Es tudom hogy ritka a T1
De azzert szeintem ez az ar kicsit tul van szarnyalva Cool

nam baj, ha egy adott témáról fogalmad sincs, de legalább ne reklámozd.
Oldalak: 1 ... 1172 1173 1174 1175 1176 [1177] 1178 1179 1180 1181 1182 ... 1191
Nyomtatás
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.173 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.