www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktiváló e-mail?
2024 Március 29, 07:42:52

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Tawaszi Rallye
Budapest
2024. május 11.
920121 Hozzaszólás 218 Témában írta 1606 Felhasználó
Legújabb tag: Stoye
* Főoldal Bejelentkezés Regisztráció
Oldalak: 1 ... 1171 1172 1173 1174 1175 [1176] 1177 1178 1179 1180 1181 ... 1191
Nyomtatás
Szerző Téma: Komplett autók  (Megtekintve 9160371 alkalommal)
Nem elérhető maxi
Hozzászólások: 9435


« Hozzászólás #603 Dátum: 2006 Március 15, 17:29:57 »

Az igazság az, hogy a Qzma egyből szólt nekem, addig fel sem tette.
De nekem most nincs hozzá affinitásom...
Van rajta valami, kicsit sem biztos hogy eredeti, megkellene nézni a hátulját,
ja, és van rajta egy nagy repedés, és mint tudjuk, a gyári kamei frontspoilerek nem voltak valami vatagok, szóval elég betegnek néz ki.
és ráadásul még kék is. annyit nem ér meg.
szepes.hu-ra is tettek fel eggyet, fel is hívtam azon nyomban, de kiderült, hogy házi gyártmány, nem is az van a képen, citromsárga, 3x olyan vastag mint a kamei, és fent van a Hudák Misis bótjában, és 5 rongyé ideadná. kösz nem kell...

közben megint atláltam 1et az ebay-en, gyári csomagolásban, sosem volt még felszerelve. De már vagy egy hete lejárt a licit, és megnyerték.
ez van...
majd lesz eccer előbb utóbb.


A szine miert baj te??? Ha arra varsz hogy olyan szinut talalj minta a kocsid sose lesz olyanod Cool

"A vadászat többek szemében a férfiasság, az erő, a hatalom szimbóluma is. A vadászok azt tartják, hogy a vadászaton ismerszik meg, ki milyen ember valójában."
Leon 1303
« Hozzászólás #602 Dátum: 2006 Március 15, 17:23:06 »

lehet szólni leonnak ,megörül ha meglátja a szpójler miatt megveszi az egészet Grin

Az igazság az, hogy a Qzma egyből szólt nekem, addig fel sem tette.
De nekem most nincs hozzá affinitásom...
Van rajta valami, kicsit sem biztos hogy eredeti, megkellene nézni a hátulját,
ja, és van rajta egy nagy repedés, és mint tudjuk, a gyári kamei frontspoilerek nem voltak valami vatagok, szóval elég betegnek néz ki.
és ráadásul még kék is. annyit nem ér meg.
szepes.hu-ra is tettek fel eggyet, fel is hívtam azon nyomban, de kiderült, hogy házi gyártmány, nem is az van a képen, citromsárga, 3x olyan vastag mint a kamei, és fent van a Hudák Misis bótjában, és 5 rongyé ideadná. kösz nem kell...

közben megint atláltam 1et az ebay-en, gyári csomagolásban, sosem volt még felszerelve. De már vagy egy hete lejárt a licit, és megnyerték.
ez van...
majd lesz eccer előbb utóbb.
Süni
« Hozzászólás #601 Dátum: 2006 Március 15, 17:19:47 »

IGEN-IGEN, EZ AZ !  Smiley
Leon 1303
« Hozzászólás #600 Dátum: 2006 Március 15, 17:16:34 »

Na ő az!
Jobb kormányos T1, bazi tetővel,
egy pesti lakótelep, Kacsó Pongrác utca, az M3 mellett, Zuglóban állt, és már elég sötét volt.



Leon 1303
« Hozzászólás #599 Dátum: 2006 Március 15, 17:07:03 »

Help MEEEE !

A következő történt. Az üzletünk villamos végállomásnál van, és bejött egy villanyvezető répa a következővel :
-Jónapot ! T1-es Transporterhez keresek főfékhengert.
Egy kicsit csodálkoztam, mivel az ember úgy nézett ki, mint aki kettőig sem tud számolni, hát még hogy T1...???!!Közli velem, hogy 60-as évjáratú és JOBBKORMÁNYOS ! Na itt már kerekedett a szemem, beszélgetésbe elegyedtünk. A sztori a következő : valamelyik kollegája mindta, hogy munka közben állandóan valami öreg teherautó mellett megy el. Emberünk elment megnézte, megkérdezte, mennyiért lehetne megvenni. Mire a válasz : ugyan már ! Kinek kellene egy iklyen ? VIGYE EL INGYEN !

Na itt ledobta az agyam a szíjat, egyből visítottam, hogy adok érte egy Golf 1.6 TD-t. Az embernek felcsillant a szeme, azt mondta hoz képet. MA bejött. Az autó 95-ben jött magyarországra egy hazatelepülő öreggel angliából. Érvényes új rendszáma van, rohadás szinte zéró, motortérből enni lehet. A díszlécektől lefelé zöld, felette fehér, és valami bútorszállító lehetett, mert brutális magasítás van rajta, de gyárinak néz ki. Na most. A Golf nem érdekli, ellenben eladná, de nekem kéne árat mondanom. Mennyit mondjak neki ?

Én már vagy 3 éve találkoztam ezzel pesten...
Van is róla képem, minnyá keresek
Nem elérhető slavia919
Hozzászólások: 12091


« Hozzászólás #598 Dátum: 2006 Március 15, 16:14:11 »

És hál'istennek előnyére... Cheesy

Keresek afterbe díszlécet kesztyűtartó ajtóra!
Nem elérhető NGA
Hozzászólások: 10930

« Hozzászólás #597 Dátum: 2006 Március 15, 15:07:17 »

3.

Na ilyenkor nagyon örülök, amikor ilyet látok!
Nem elérhető ABF-932
Hozzászólások: 10122


A bogaras külső buszos szívet takar

« Hozzászólás #596 Dátum: 2006 Március 15, 15:06:33 »

3.
Kicsinyég más :-)

Bácsi Győző
PéZsé
« Hozzászólás #595 Dátum: 2006 Március 15, 15:04:07 »

3.

[melléklet törölve a rendszer által]
PéZsé
« Hozzászólás #594 Dátum: 2006 Március 15, 15:03:31 »

2.

[melléklet törölve a rendszer által]
PéZsé
« Hozzászólás #593 Dátum: 2006 Március 15, 15:02:30 »

(görgessetek a lap aljára)
http://vwbug.hu/bugspotting.html

Észrevettem a lapodon valami nagyon érdekeset!

Az első és a második képen gyermekeim, Hernádi barátom és jómagam vagyunk 10 éve egy alsóörsi BBK találkozón.

A harmadik a Te fotód egy autórol a Köbányai úton.

A 2 rendszám passzol,de a bogi,hogy megváltozott... Smiley

[melléklet törölve a rendszer által]
Nem elérhető korben
Hozzászólások: 1662


Korben Dallas

« Hozzászólás #592 Dátum: 2006 Március 15, 14:57:44 »

 Wink

[melléklet törölve a rendszer által]

Fényes bogarak hullanak, a doktor szedi össze mind, Hozzányúlni nem szabad, nyilvántartja szám szerint
Nem elérhető korben
Hozzászólások: 1662


Korben Dallas

« Hozzászólás #591 Dátum: 2006 Március 15, 14:57:03 »

És tetszetős! :-)
És Doka

Fényes bogarak hullanak, a doktor szedi össze mind, Hozzányúlni nem szabad, nyilvántartja szám szerint
Nem elérhető ABF-932
Hozzászólások: 10122


A bogaras külső buszos szívet takar

« Hozzászólás #590 Dátum: 2006 Március 15, 14:51:32 »

De legalább eladó Cheesy
És tetszetős! :-)

Bácsi Győző
Nem elérhető korben
Hozzászólások: 1662


Korben Dallas

« Hozzászólás #589 Dátum: 2006 Március 15, 14:43:05 »

De legalább eladó Cheesy

Fényes bogarak hullanak, a doktor szedi össze mind, Hozzányúlni nem szabad, nyilvántartja szám szerint
PéZsé
« Hozzászólás #588 Dátum: 2006 Március 15, 14:41:37 »


Nem,de legalább kék... Smiley
Nem elérhető Strano
Hozzászólások: 1785


Mana mou Ellas

« Hozzászólás #587 Dátum: 2006 Március 15, 14:38:39 »

Viszont lila?

Ha te szólsz Istenhez, az imádság. Ha ő szól hozzád, az skizofrénia...
Nem elérhető korben
Hozzászólások: 1662


Korben Dallas

« Hozzászólás #586 Dátum: 2006 Március 15, 14:35:31 »

Nem lehet hogy erről a lila szinű buszrol van szó?
Ez nem t1. Sad

[melléklet törölve a rendszer által]

Fényes bogarak hullanak, a doktor szedi össze mind, Hozzányúlni nem szabad, nyilvántartja szám szerint
Nem elérhető Vagabond
Hozzászólások: 24281


A busz is bogár "FOREVER"06-30-688-4298

« Hozzászólás #585 Dátum: 2006 Március 15, 13:53:02 »

Bocsesz nem tudtam, hogy ezzel valakit sértek. Nem volt szándékos, komolyan 
Azért néztem én kevesebb ideig, mert be kellett mennem egy boltba, és ő addig is nézegette.
Sorry

Üdv
Dehogy sértesz! Cheesy
Az a helyzet hogy kamaszkorom legkedvesebb autoja-busza a T1,és minden ujabb felbukkano darab visszahoz 1 kicsit abbol a soha vissza nem térö idöböl!
Bárki talál bármilyen állapotut ,ugy tudok örülni neki,mint egy nyeretlen kétéves,és teljes szivemböl drukkolok neki is,a gépnek is,hogy mihamarabb közöttünk lehessen.

Tóth Zoltán
Nem elérhető vw1966
Hozzászólások: 7992


« Hozzászólás #584 Dátum: 2006 Március 15, 13:43:59 »

Erre Szűr Gabi tudna választ adni. Sokáig utánna bántam is hogy eladtam. A pénz nem minden. A lelkem egy kis darabját adtam el.

750ért vitték el NGAtól majd egy év múlva ugyancsak 750körül adták el ide Győrbe...mostanába nem beszéltem velük...de lehet hogy ilyen kinézettel már nem látjuk többet szegény megsínylette az előző női tulajt meg BPi életet...fényezésén is lettek hibák meg a kárpiton...az új tulaja ki akarja javítani....de lehet más szin lesz...egyebet nemtok
Nem elérhető SiD
Hozzászólások: 3302


« Hozzászólás #583 Dátum: 2006 Március 15, 13:13:12 »

Bocsesz nem tudtam, hogy ezzel valakit sértek. Nem volt szándékos, komolyan 
Azért néztem én kevesebb ideig, mert be kellett mennem egy boltba, és ő addig is nézegette.
Sorry

Üdv
nem hinném, hogy megsértődne. a vérnyomása azért megy fel, mert túlzott izgalomba jön!  Grin

1963 VW1200 DeLuxe
Nem elérhető berkaba
Hozzászólások: 200


« Hozzászólás #582 Dátum: 2006 Március 15, 13:01:49 »

vigyázzatok az ilyen hozzászólásokkal, mert ilyenkor veszélyesen felmegy vagabond vérnyomása  Grin

Bocsesz nem tudtam, hogy ezzel valakit sértek. Nem volt szándékos, komolyan 
Azért néztem én kevesebb ideig, mert be kellett mennem egy boltba, és ő addig is nézegette.
Sorry

Üdv
Nem elérhető SiD
Hozzászólások: 3302


« Hozzászólás #581 Dátum: 2006 Március 15, 12:55:50 »

Az eltűnése előtt néhány héttel lőttem ezeket a képeket: (görgessetek a lap aljára)
http://vwbug.hu/bugspotting.html

1963 VW1200 DeLuxe
Nem elérhető SiD
Hozzászólások: 3302


« Hozzászólás #580 Dátum: 2006 Március 15, 12:52:18 »

Íme az említett busz:

Egy kép még a szebb időkből:


A sztori tovább fűszerezhető:
A partizán állítólag belebotlott ebbe a buszba nem sokkal az eltűnése után. Szóba elegyedett az új "tulajjal", aki el is adta volna, de sajnos papírok nélkül, mert "egy lomtalanításról hozták".
Kár érte...

1963 VW1200 DeLuxe
PéZsé
« Hozzászólás #579 Dátum: 2006 Március 15, 12:27:23 »


Van egy friss történetem egy T1-ről:

Az Egressy lakótelepen állt az autó(képem az nincs,pár éve a rajzáson,még a Stadionkertben ebből nyomták a zenét...hátha valakinek van róla)

Ukrán strandkorlátkék szin vászontető,szép darab.Totómackó sétáltatás,érdeklődés tulaj apukája meglett,rajta keresztül a fiatalember is.

Telefonon beszéltünk 500E az ára (98 vagy 99ben) akkor pont nem volt rá pénzem.

Gondoltam ma reggel elmegyek feléjük a kutyával,hátha...

Mindenki otthon volt,de az autót kb. egy éve ellopták...........
Nem elérhető NGA
Hozzászólások: 10930

« Hozzászólás #578 Dátum: 2006 Március 15, 11:55:53 »

Hat annyit tenyleg megert az a bogi!
Tobb keped nincs rolla? A keptaradat most neztem de csak 3-at talaltam! A felujitasnal nem fotoztal?



[melléklet törölve a rendszer által]
Nem elérhető NGA
Hozzászólások: 10930

« Hozzászólás #577 Dátum: 2006 Március 15, 11:52:29 »

Hat annyit tenyleg megert az a bogi!
Tobb keped nincs rolla? A keptaradat most neztem de csak 3-at talaltam! A felujitasnal nem fotoztal?

Van itt is:
http://www.carstyling.hu/car_shower.php?id=5575
Nem elérhető maxi
Hozzászólások: 9435


« Hozzászólás #576 Dátum: 2006 Március 15, 11:41:15 »

Nem, csak Ő ismeri a tulajt. 750-ért vitték el, nem titok
Hat annyit tenyleg megert az a bogi!
Tobb keped nincs rolla? A keptaradat most neztem de csak 3-at talaltam! A felujitasnal nem fotoztal?

"A vadászat többek szemében a férfiasság, az erő, a hatalom szimbóluma is. A vadászok azt tartják, hogy a vadászaton ismerszik meg, ki milyen ember valójában."
Nem elérhető NGA
Hozzászólások: 10930

« Hozzászólás #575 Dátum: 2006 Március 15, 11:38:26 »

Ő lett az uj tulaj? Es mennyiert adtal el ha lehet tudni?

Nem, csak Ő ismeri a tulajt. 750-ért vitték el, nem titok
Nem elérhető maxi
Hozzászólások: 9435


« Hozzászólás #574 Dátum: 2006 Március 15, 11:36:06 »

Erre Szűr Gabi tudna választ adni. Sokáig utánna bántam is hogy eladtam. A pénz nem minden. A lelkem egy kis darabját adtam el.
Ő lett az uj tulaj? Es mennyiert adtal el ha lehet tudni?

"A vadászat többek szemében a férfiasság, az erő, a hatalom szimbóluma is. A vadászok azt tartják, hogy a vadászaton ismerszik meg, ki milyen ember valójában."
Nem elérhető NGA
Hozzászólások: 10930

« Hozzászólás #573 Dátum: 2006 Március 15, 11:34:08 »

En az elsot elnem adtam volna Grin Egyik kedvenc kocsim Shocked Most hol van talikon lehet latni?

Erre Szűr Gabi tudna választ adni. Sokáig utánna bántam is hogy eladtam. A pénz nem minden. A lelkem egy kis darabját adtam el.
Nem elérhető maxi
Hozzászólások: 9435


« Hozzászólás #572 Dátum: 2006 Március 15, 11:29:49 »

En az elsot elnem adtam volna Grin Egyik kedvenc kocsim Shocked Most hol van talikon lehet latni?

"A vadászat többek szemében a férfiasság, az erő, a hatalom szimbóluma is. A vadászok azt tartják, hogy a vadászaton ismerszik meg, ki milyen ember valójában."
Nem elérhető NGA
Hozzászólások: 10930

« Hozzászólás #571 Dátum: 2006 Március 15, 11:23:54 »

A dolog kísértetiesen hasonlít ahhoz az esethez, amikor a fél országot átautóztunk TBK-val bogarat nézni, mert "el szeretnénk adni elhalt papánk autóját, de nem tudjuk, mit érhet". Amikor két ujjal khúztam a garázsból a típustiszta 61-es csontfehér bogarat, aminek azért a küszöbjei már rendesen megindultak, nekem is is felcsillant, hogy életem boltját fogom megkötni.... Csak 2 perc múlva közölték, hogy 450-ért nem adják, és nem én ajánlottam ennyit.. Embarrassed

Nekem szerencsém volt.
Akik nem tudják a történetet, azoknak elmesélem az elejétől.
Meghirdettem a bogaramat:

Legnagyobb meglepetésemre lejött egy csaj pestről, és alku nélkül elvitte.
1 hónapig szenvedtem, már minden bogarat meg akartam venni, majd meghirdettek egy 1998-as mexikóit 990e Ft-ért. Ezt telefonon sikerült 700-ra lealkudni. Meg találtam még egy bogarat az interneten. Elöbb a mexikóit akartam megvenni, 26e km-es pezsgőszin stb. Felmentünk pestre, és megnéztük. 126e km, rozsdás, horpadt, katalizátor lerohadva stb. El is ment tőle a kedvem. Elmentünk a másik autót megnézni. Ahogy odaértünk a sráchoz, elindult velünk a kocsi fele. Ahogy befordultunk az utcába, akkorát dobbant a szivem, hogy szerintem az hallható volt. Ott állt egy 1966-os bogár teljesen felujitva, szinte 100%-os gyári állapotban, tele méregdrága extrával, nyitható oldalablak, ültetett tengelycsonk. Felujitott motor, kaszni. A nejem, meg a barátom azon izgult, hogy nyugodt maradjak. A vételárból közöltem, hogy ha lealkudok 50e Ft-ot, akkor viszem is. A srác kötölte, hogy rendben. EZek után minden villámgyorsan zajlott, és 1 óra mulva hazafele mentünk a bogárral. Most már elárulhatom, mert nyilt titok, 500e Ft-ért vettem meg. (Utólag tudtam meg, hogy 1,4 millioba volt a tulajnak)
Nem elérhető NGA
Hozzászólások: 10930

« Hozzászólás #570 Dátum: 2006 Március 15, 11:08:32 »

Köszi, megnézem. Emberünk elmondása szerint lakóautó volt, 2 személyre van vizsgáztatva. Én olyan FTC zöldnek mondanám. Sajnos bent hagytam a képeket a melóhelyen, de majd csütörtökön felteszem ! Azért érdekes, h egy éve még 400 volt, most meg ingyen..... Huh

Ez olyan, mint itt pécsen a Fischer bogara. Mondták, hogy keressük meg, mert odaadja a bogarat, mert kella hely a garázsban. Amikor odamentünk, kiderült, hogy nagyon olcsón adná oda, egy 63-as bogárról van szó. Kinyitotta a garázsajtót, és láss csodát, ott állt bent egy 63-as bogár. Csaknem ecsettel lefestve, penészesen, ledurranva. Amikor beajánlottunk érte 60e Ft-ot, kiröhögött. Kiderült, hogy a 350e Ft egy nagyon jutányos ár érte. Aztán mi röhögtük ki :-).
Szeritnem mondjál neki 200e Ft-ot, hogy indulásnak ennyit ajánlasz, és kérdezd meg, hogy Ő mennyire gondolt, mert ugye ennek a felujitása elég költséges. Igy ha elhozod 400e Ft-alatt, akkor egy boldog ember lehetsz :-)
Tudomásul kell venni, hogy a T1 ára 2x-ese egy ugyanolyan évjáratú bogárénak. Ez van. Én például csodálom, imádom őket, de bele nem vágnék egy ilyenbe. A vételár mindig csak a beugró egy ilyen buszba. Meg én jobban szeretem a bogarakat. Egyébként röhejes, hogy 1967-ig gyártották, és szinte évjáratfüggetlen az ára :-)
Nem elérhető Vagabond
Hozzászólások: 24281


A busz is bogár "FOREVER"06-30-688-4298

« Hozzászólás #569 Dátum: 2006 Március 15, 09:27:51 »

Ahoy cimborák.
Mostmár biztos,hogy jön a tavasz,egyre sürübben bujnak elö a rejtett T1.ek.
Csak az a baj hogy rossz utvonalakon közlekedek,mert az az 1 is gyökér tulaj kezében van,amit én leltem.
Necces dolgok ezek,mert akkor kapnak vérszemet ezek a"odaadom ingyé"eladók,mikor meglátják hogy felcsillan a szemünk,dehát ilyenkor adrenalin,stressz,meg minden dolgozik.

Tóth Zoltán
Nem elérhető ABF-932
Hozzászólások: 10122


A bogaras külső buszos szívet takar

« Hozzászólás #568 Dátum: 2006 Március 15, 09:04:15 »

Help MEEEE !

, de nekem kéne árat mondanom. Mennyit mondjak neki ?
A dolog kísértetiesen hasonlít ahhoz az esethez, amikor a fél országot átautóztunk TBK-val bogarat nézni, mert "el szeretnénk adni elhalt papánk autóját, de nem tudjuk, mit érhet". Amikor két ujjal khúztam a garázsból a típustiszta 61-es csontfehér bogarat, aminek azért a küszöbjei már rendesen megindultak, nekem is is felcsillant, hogy életem boltját fogom megkötni.... Csak 2 perc múlva közölték, hogy 450-ért nem adják, és nem én ajánlottam ennyit.. Embarrassed

Bácsi Győző
Nem elérhető Strano
Hozzászólások: 1785


Mana mou Ellas

« Hozzászólás #567 Dátum: 2006 Március 15, 09:03:19 »

Példálul egy pestkörnyéki városban ott a Dunától nem messze egy kertben... Smiley

Nálunk most nem sok olyan kocsi van, ami érdekes.

Ha te szólsz Istenhez, az imádság. Ha ő szól hozzád, az skizofrénia...
PéZsé
« Hozzászólás #566 Dátum: 2006 Március 15, 08:54:39 »

Ha tudnád, hogy milyen autók vannak még itt-ott!

Példálul egy pestkörnyéki városban ott a Dunától nem messze egy kertben... Smiley
PéZsé
« Hozzászólás #565 Dátum: 2006 Március 15, 08:52:46 »

Basszus Te minden autóról tudsz? Shocked


Véletlen egybeesése a dolgoknak,nem messze van a lakhelyemtől és egyszer arra sétáltunk a Totómackóval.

A kutyások meg mindent tudnak,ki,mikor,mivel,hányszor,csak kérdezni kell... Wink
Nem elérhető Strano
Hozzászólások: 1785


Mana mou Ellas

« Hozzászólás #564 Dátum: 2006 Március 15, 08:47:57 »

Basszus Te minden autóról tudsz? Shocked


Ha tudnád, hogy milyen autók vannak még itt-ott!

Ha te szólsz Istenhez, az imádság. Ha ő szól hozzád, az skizofrénia...
Oldalak: 1 ... 1171 1172 1173 1174 1175 [1176] 1177 1178 1179 1180 1181 ... 1191
Nyomtatás
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.134 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.