www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktiváló e-mail?
2024 Március 28, 13:36:30

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Tawaszi Rallye
Budapest
2024. május 11.
920121 Hozzaszólás 218 Témában írta 1606 Felhasználó
Legújabb tag: Stoye
* Főoldal Bejelentkezés Regisztráció
Oldalak: 1 ... 18 19 20 21 22 [23]
Nyomtatás
Szerző Téma: A készülő weboldalt...  (Megtekintve 563621 alkalommal)
Nem elérhető Qzma
Hozzászólások: 7186


http://t2ab4sale.blog.hu/

« Hozzászólás #21 Dátum: 2006 Február 02, 21:42:04 »

Javallat:


az E-MAIL gombot arréb kéne rakni a FÓRUM gombtól, mert nagyon kellemetlen amikor véltlenül mellé kattintok és akkor  az outlók el kezd kekeckedni !

köccce

http://t2ab4sale.blog.hu/   ÚJ A TEFONSZÁMOM:06203692740
Nem elérhető Qzma
Hozzászólások: 7186


http://t2ab4sale.blog.hu/

« Hozzászólás #20 Dátum: 2006 Február 01, 14:37:15 »

Elvileg javitva


thx

http://t2ab4sale.blog.hu/   ÚJ A TEFONSZÁMOM:06203692740
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #19 Dátum: 2006 Február 01, 13:39:08 »

Elvileg javitva
Nem elérhető Qzma
Hozzászólások: 7186


http://t2ab4sale.blog.hu/

« Hozzászólás #18 Dátum: 2006 Február 01, 13:04:33 »

Igaz,igaz... Nemsokara javitva... De egyebkent hogyha gorgos egered van, akkor tudsz gorgetni... Wink

lécci javítsd ki a linkeknél a  honlapom linkjét! -> http://qzma.diwad.hu/


köcce

http://t2ab4sale.blog.hu/   ÚJ A TEFONSZÁMOM:06203692740
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #17 Dátum: 2006 Február 01, 12:10:14 »

Helló!

bal oldalon a linkeknél, csak a nyíregyhézi bogarasokig olvasható a lista, mert hiányzik a gördítő sáv...

Igaz,igaz... Nemsokara javitva... De egyebkent hogyha gorgos egered van, akkor tudsz gorgetni... Wink
Nem elérhető FradiDaniVW1970
Hozzászólások: 2200

« Hozzászólás #16 Dátum: 2006 Február 01, 12:01:03 »

Helló!

bal oldalon a linkeknél, csak a nyíregyhézi bogarasokig olvasható a lista, mert hiányzik a gördítő sáv...
Nem elérhető Typ117
Hozzászólások: 18387


1969

« Hozzászólás #15 Dátum: 2006 Január 31, 19:59:24 »


Találtam még munkát Wink  hogy teljesebb legyen a lista :-)
 

    * A "Megválaszolatlan üzenetek megjelenítése" dolognak én szívesen vennék egy gombot mondjuk valahol a Hozzászólások,nyomtatás stb környékén.
      Mert ha a fejlécet becsukom akkor a mostani eltűnik.
    * Legyen jól láthatóan kiemelve a hozzászólás időpontja
    * Fent a gombsorban segitseg gomb helyett... (mivel ugyse mukodik...) Egy uj gomb lesz, mely a "Új hozzászólások megtekintése" neven fut most, fent a felhasznaloi infonal...
    *A sötét háttér elött lévő megnyomhatú fehér szövegek színe, a sötéttel egyformára változik, ha az egeret fölé visszük. Így gyakorlatilag láthatatlan lesz..
       például: "Megválaszolatlan üzenetek megtekintése" menü / "összes olvasatlan téma" gomb.  A jobb oldalon, a felsorolt témák alatt.
       vagy: ha nincsenek felsorolt témák, akkor a " Kattints ide hogy megtekintsd az összes olvastalan témát." című felirat csinálja ugyanezt
       vagy: a fórum és a felhasználói statisztikák táblázatai felett is ilyen láthatatlaluló fehér feliratok vannak


Előre is köszi Smiley
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #14 Dátum: 2006 Január 31, 18:20:23 »

én meg láttam hogy alá van húzva, és jól kipróbáltam Tongue 
persze nem sok értelme van.. : ))

A jelenseg nalam is el, Mozilla 1.7.4nel... Miutan leirtad pontossan, hogy hol csinalja, utana megkerestem, es tenyleg, ezt irtam is.... Smiley Csak elsore nem ertettem hogy melyik linkrol beszelsz.

Hetvegen ez is javitasra kerul.
Nem elérhető Typ117
Hozzászólások: 18387


1969

« Hozzászólás #13 Dátum: 2006 Január 31, 17:51:36 »

bár a "Nincs olvasatlan téma a legutóbbi látogatásod óta. Kattints ide hogy megtekintsd az összes olvastalan témát." szöveg második felére még sosem akartam rákattintani, mert nem láttam különösebb értelmét ;-)))

én meg láttam hogy alá van húzva, és jól kipróbáltam Tongue 
persze nem sok értelme van.. : ))
Nem elérhető AZS
Hozzászólások: 11742


« Hozzászólás #12 Dátum: 2006 Január 31, 17:45:32 »

bár a "Nincs olvasatlan téma a legutóbbi látogatásod óta. Kattints ide hogy megtekintsd az összes olvastalan témát." szöveg második felére még sosem akartam rákattintani, mert nem láttam különösebb értelmét ;-)))
Nem elérhető AZS
Hozzászólások: 11742


« Hozzászólás #11 Dátum: 2006 Január 31, 17:43:37 »

visszavonva, a sor második fele tényleg csinálja
Nem elérhető AZS
Hozzászólások: 11742


« Hozzászólás #10 Dátum: 2006 Január 31, 17:42:15 »

opera 8.50 nem csinálja, tessék frissíteni ;-)
Nem elérhető Typ117
Hozzászólások: 18387


1969

« Hozzászólás #9 Dátum: 2006 Január 31, 17:33:52 »

Nálam is csinálja explorer és firefox is.

szvsz biztos hogy mindegyik csinlja, mert a betű színe van rosszra állítva
de ha már kérte, beírtam hogy opera.. Smiley
1303LS
« Hozzászólás #8 Dátum: 2006 Január 31, 17:30:09 »

Ok... Smiley
Nalam nem csinalja ezt. Kerlek ird le egesz pontossan hol melyik gombok es mikor csinalja. Legyszi kuld el hogy milyen bongeszot hasznalsz es a verziojat is. Koszi. Smiley (Tedd a keres vegere...)

Nálam is csinálja explorer és firefox is.
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #7 Dátum: 2006 Január 31, 17:23:54 »

MEGVAN!! Cheesy Vilagos, meglesz... Smiley

Irok bele en is... Wink


    * A "Megválaszolatlan üzenetek megjelenítése" dolognak én szívesen vennék egy gombot mondjuk valahol a Hozzászólások,nyomtatás stb környékén.
      Mert ha a fejlécet becsukom akkor a mostani eltűnik.
    * Legyen jól láthatóan kiemelve a hozzászólás időpontja
    * Fent a gombsorban segitseg gomb helyett... (mivel ugyse mukodik...) Egy uj gomb lesz, mely a "Új hozzászólások megtekintése" neven fut most, fent a felhasznaloi infonal...
    *A sötét háttér elött lévő megnyomhatú fehér szövegek színe, a sötéttel egyformára változik, ha az egeret fölé visszük. Így gyakorlatilag láthatatlan lesz..
       például: "Megválaszolatlan üzenetek megtekintése" menü / "összes olvasatlan téma" gomb. Ez nem egy rajzolt gomb, hanem megnyomható, aláhúzott szöveg. A jobb oldalon, a felsorolt témák alatt.
       vagy: ha nincsenek felsorolt témák, akkor a " Kattints ide hogy megtekintsd az összes olvastalan témát." című felirat csinálja ugyanezt (Operát használok, 7.54)


Előre is köszi Smiley
Nem elérhető Typ117
Hozzászólások: 18387


1969

« Hozzászólás #6 Dátum: 2006 Január 31, 17:21:36 »

Irok bele en is... Wink


    * A "Megválaszolatlan üzenetek megjelenítése" dolognak én szívesen vennék egy gombot mondjuk valahol a Hozzászólások,nyomtatás stb környékén.
      Mert ha a fejlécet becsukom akkor a mostani eltűnik.
    * Legyen jól láthatóan kiemelve a hozzászólás időpontja
    * Fent a gombsorban segitseg gomb helyett... (mivel ugyse mukodik...) Egy uj gomb lesz, mely a "Új hozzászólások megtekintése" neven fut most, fent a felhasznaloi infonal...
    *A sötét háttér elött lévő megnyomhatú fehér szövegek színe, a sötéttel egyformára változik, ha az egeret fölé visszük. Így gyakorlatilag láthatatlan lesz..
       például: "Megválaszolatlan üzenetek megtekintése" menü / "összes olvasatlan téma" gomb. Ez nem egy rajzolt gomb, hanem megnyomható, aláhúzott szöveg. A jobb oldalon, a felsorolt témák alatt.
       vagy: ha nincsenek felsorolt témák, akkor a " Kattints ide hogy megtekintsd az összes olvastalan témát." című felirat csinálja ugyanezt (Operát használok, 7.54)


Előre is köszi Smiley
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #5 Dátum: 2006 Január 31, 16:51:04 »

Irok bele en is... Wink


    * A "Megválaszolatlan üzenetek megjelenítése" dolognak én szívesen vennék egy gombot mondjuk valahol a Hozzászólások,nyomtatás stb környékén.
      Mert ha a fejlécet becsukom akkor a mostani eltűnik.
    * Legyen jól láthatóan kiemelve a hozzászólás időpontja
    * Fent a gombsorban segitseg gomb helyett... (mivel ugyse mukodik...) Egy uj gomb lesz, mely a "Új hozzászólások megtekintése" neven fut most, fent a felhasznaloi infonal...
    *A sötét háttér elött lévő megnyomhatú fehér szövegek színe, a sötéttel egyformára változik, ha az egeret fölé visszük. Így láthatatlan lesz.. például: "Megválaszolatlan üzenetek megtekintése"/ "összes olvasatlan téma" gomb



Ezt inkább áthozom ide, mert a másikban teljesen eltűnik..

Ok... Smiley
Nalam nem csinalja ezt. Kerlek ird le egesz pontossan hol melyik gombok es mikor csinalja. Legyszi kuld el hogy milyen bongeszot hasznalsz es a verziojat is. Koszi. Smiley (Tedd a keres vegere...)
Nem elérhető Typ117
Hozzászólások: 18387


1969

« Hozzászólás #4 Dátum: 2006 Január 31, 16:36:44 »



Irok bele en is... Wink


    * A "Megválaszolatlan üzenetek megjelenítése" dolognak én szívesen vennék egy gombot mondjuk valahol a Hozzászólások,nyomtatás stb környékén.
      Mert ha a fejlécet becsukom akkor a mostani eltűnik.
    * Legyen jól láthatóan kiemelve a hozzászólás időpontja
    * Fent a gombsorban segitseg gomb helyett... (mivel ugyse mukodik...) Egy uj gomb lesz, mely a "Új hozzászólások megtekintése" neven fut most, fent a felhasznaloi infonal...
    *A sötét háttér elött lévő megnyomhatú fehér szövegek színe, a sötéttel egyformára változik, ha az egeret fölé visszük. Így láthatatlan lesz.. például: "Megválaszolatlan üzenetek megtekintése"/ "összes olvasatlan téma" gomb



Ezt inkább áthozom ide, mert a másikban teljesen eltűnik..
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #3 Dátum: 2006 Január 31, 13:13:55 »

mi a baj ezzel az oldallal? ???

http://www.bogarhatu.hu/forum/index.php?topic=18.msg599#msg599

Második bekezdés, kb...
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #2 Dátum: 2006 Január 31, 13:12:02 »

mi a baj ezzel az oldallal? ???

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Qzma
Hozzászólások: 7186


http://t2ab4sale.blog.hu/

« Hozzászólás #1 Dátum: 2006 Január 31, 09:46:30 »

új weboldal készül ???    nem azé mondom, de lehet, hogy nem kéne olyan átláthatatlanná tenni mint a fórumot!! :-)))

http://t2ab4sale.blog.hu/   ÚJ A TEFONSZÁMOM:06203692740
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Dátum: 2006 Január 30, 22:15:40 »

Elölre is véleményeket várunk... Smiley Meg ahogy majd elkezd csiszolodni kritikat közben...
« Utoljára szerkesztve: 2006 április 08, 20:42:16 írta Lazly »
Oldalak: 1 ... 18 19 20 21 22 [23]
Nyomtatás
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.093 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.