www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktiváló e-mail?
2024 Március 28, 14:46:15

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Tawaszi Rallye
Budapest
2024. május 11.
920121 Hozzaszólás 218 Témában írta 1606 Felhasználó
Legújabb tag: Stoye
* Főoldal Bejelentkezés Regisztráció
Oldalak: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19
Nyomtatás
Szerző Téma: BOGÁRREGISZTER - Bogarak és Buszok nagy családja  (Megtekintve 613306 alkalommal)
Nem elérhető AIK-276
Hozzászólások: 153


Henyecz Mónika 70/771-8016

« Hozzászólás #169 Dátum: 2007 Június 27, 10:37:30 »

Hétvégén végre le tudtam ezt a két bogit fényképezni Érden. Nem tudom kié, de legalább 2 éve ott állnak ugyan ilyen állapotban. Mikor én kaptam Boglárkámat az ember megkérdezte és a "sárga"? Huh volt 200eFt.
Nem nagyon változott rajtuk semmi azóta sem, inkább romlott az állapotuk. Sad

[melléklet törölve az admin által]

"Próbálj meg úgy élni, hogy ne vegyenek észre ott ahol vagy,
de nagyon hiányozzál onnan, ahonnan eljöttél."
Nem elérhető Vagabond
Hozzászólások: 24281


A busz is bogár "FOREVER"06-30-688-4298

« Hozzászólás #168 Dátum: 2007 Június 18, 21:56:58 »

2.

Tóth Zoltán
Nem elérhető Vagabond
Hozzászólások: 24281


A busz is bogár "FOREVER"06-30-688-4298

« Hozzászólás #167 Dátum: 2007 Június 18, 21:55:45 »

szerintem töröld ki az offolós hozzászólásokat a 'csába.
ezt is, amit most írtam.
Azé én ideteszem a srácnak a 2 buszos képet,mert megigértem,hogy segitek neki! Cheesy

Tóth Zoltán
Nem elérhető Kristóf
Hozzászólások: 3168


« Hozzászólás #166 Dátum: 2007 Június 18, 19:27:36 »

elnézést hogy nem mutatkoztunk be!14 éves ikrek vagyunk,van két buszunk
az egyik:1975-ös deluxe automata most narancssárga szine van(amig meg nem csináljuk egyszer rendesen)rendszám: AMZ-970
a másik:valoszinüleg 74-es, de forgalmi szerint 69-es, de ez lehetetlen, most festés alatt áll, kb ugy néz ki mint a képen csak tele gittel  Grin, rendszám:DLL-962
Nem elérhető Csatee
Hozzászólások: 153


« Hozzászólás #165 Dátum: 2007 Június 18, 19:08:16 »

Szerencsés bagy hogy kaphatál egy ilyen autot de mekora örömod lene bene ha egy rozsdás vasbol csináltad volna ezt

Hát ja. Csak sajna a faterom nem gépésznek, vagy legalább szerelőnek tanult. Hanem vendéglátósnak. Szerszámokban hiány van. Hely pedig lenne, mert két kocsink van, mind kettőnek külön garzs. Az enyém a legnagyobb, mert régen baromfikat tartottunk benne, de az állatok száműzve lettek. De sajna tele van minden féle lommal, mert "azok még jók lesznek". Ha meg szerelésről lenne szó, csak basztat, hogy ne akarjak vele barmolni, vigyem szervízbe.
Ezért is tanulok most mechatronikai mérnöknek (gépész, villamos, informatikus egyben). Aztán ha lesz egy kevés kredit a zsebemben, jön az átalakítás....

De amikor megkaptam ezt a gépet, akkor csak az járt a fejemben, Végre bogaras vagyok!

Öreg Kasztni,
kicsi boxer...

...Az Sti-sek már csak tőlem félnek. Wink
Nem elérhető Csatee
Hozzászólások: 153


« Hozzászólás #164 Dátum: 2007 Június 18, 13:42:34 »

Üdvw!
36 éves a Gyönyörűség!
Oh, happy day!

[melléklet törölve az admin által]

Öreg Kasztni,
kicsi boxer...

...Az Sti-sek már csak tőlem félnek. Wink
Elérhető abes
Hozzászólások: 14827

« Hozzászólás #163 Dátum: 2007 Június 10, 15:11:16 »

Sziasztok, babát váró bogarasok vagyunk, és érdekelne minket, más fiatal családok hogy oldják meg a gyerekülés rögztését hátsó ülésen lévő biztonsági öv híján. A Kresz júl. 1-től még szigorúbban veszi ezt a dolgot. Köszi előre is!

Kedves Fórumtársak!

Már van sokféle regiszterünk. Szeretnék összeállítani egy olyan listát (ami majdan a fórum főoldalán levő fülnél lesz elérhető), ahol mindenki szigorúan a címben szereplő módon leírja az autóját, és ha szeretne, feltesz róla egy max. 320x240-es képet. Ebből majd barkácsolok egy excel táblát vagy pdf doksit, ami szabadon kereshető, felhasználható. Aki beírja az adatait, hozzájárul, hogy az adatai ebben a listában szerepeljenek, és a fórum főoldaláról is hozzáférhetők legyenek. Esetleg érdemes lehet mindenkinek - akinek még nincsen - leírni a Bogaras sztoriját, hogyan is vált azzá, mikor, stb.
A fórumot moderáljuk, csak a címben szereplő adatok lehetnek a hozzászólásokban. Akinek észrevétele van, bátran írja be, 1-2 nap után törölni fogjuk.
Hajrá!
Nem elérhető POROP
Hozzászólások: 40


« Hozzászólás #162 Dátum: 2007 Május 28, 14:56:36 »

Üdv Mindenkinek.

Régi-új bogarasként köszöntök mindenkit.Bognár György vagyok. Jó újra a családhoz tartozni. Jelenlegi '71-es bogaram ellőtt 10-12 éve tulajdonosa voltam egy '56-os ovál bogárnak amelytől a családalapítás során meg kellett vállnom, de ahogyan ezt valahol itt olvastam ebből nem lehet kigyógyulni maximum az ember egy ideig tünetmentes... Úgy alakult, hogy szükségessé vált még egy járgány a családi Meriva mellé, ezért az idei évet egy jó állapotban levő bogár felkutatásával kezdtem. 3 hónap és 15-20 bogár személyes megtekintése után már kezdtem feladni a reményt amikor végső elkeseredésemben összekapartam még 4 címet és nekiindultam Pestnek és környékének egy esős márciusi szombaton. És utolsó címként rátaláltam erre az autóra, amit az előző gazdi gyönyörűen felújított, és a szemerkélő esőben nem is igazán akart kihozni a garázsból. Miután meggyőztem, hogy komoly vevő vagyok kipróbáltuk és azonnal meg is kötöttük az üzletet.400 ezer forintért vállt meg ettől az autótól, szerintem ez több mint jutányos ár volt.A Woodstock volt az első talink a '96-os Agárdi után, mondanom sem kell nagyon élveztük. Égyébbként Agárdon élünk, tehát a tó környékén és Fehérváron elég gyakran láthatóak vagyunk.

Elérhető Typ117
Hozzászólások: 18387


1969

« Hozzászólás #161 Dátum: 2007 Május 21, 21:13:42 »

Beteszem ide is, hátha itt nem süllyed el olyan hamar:

Kiderült hogy egy rokonoméknak 18éven át bogaruk volt a családban, ő gyakorlatilag benne nőtt fel.
kíváncsi lenne (meg én is) hogy mi lehet az autóval, ha meg lehetne találni. ennyit tudok róla:

"IV-66-76 volt a rendszáma, 1971-es évjárat, rikító VW narancssárga, 1200-as motor, már a hátul nagy ablakos, de kis lámpás változat...
Ha emlékezetem nem csal egy debreceni fiatal házaspár vette meg 1989-ben. Jóatyám nagyon vigyázott rá, remek állapotban adtuk el, sérülésmentesen. Sokszor eszembe jut... ha nem nyúzták nagyon, még ma is mennie kell..
Tiednél is igaz, hogy, ha bekapcsolod a világítást és rádiót, ne adj isten a hátsó ablakfűtést is akkor lelassul az ablaktörlő? :-)"

ezekszerint akkor ők újonnan vették 71ben Smiley
 nem ismerős valakinek? jó lenne megtalálni. Segítsetek ha tudtok
Nem elérhető gumibogi
Hozzászólások: 13356


20-9111-661 www.ftgumi.hu

« Hozzászólás #160 Dátum: 2007 Május 21, 21:01:11 »

Sziasztok.
Nemrég regisztráltam és szeretnék bemutatkozni Farkas András vagyog már jo pár éve járgányom tulajdonosa amibe nemrég készült el az uly eröforás és már a bejáratás is lement (idöszakos revizioval együtt)
7-végén balcsinak veszem az irányt és végre mehetek vele egy eröset (Kötelet meg telefont azért viszek   Evil ) Ime ölenne
Üdvw a fedélzeten!!
nem véletlenül XI.kerületi bogaras vagy?
mert mintha láttam volna már ezt a gépet erre felé Smiley
üdvw

Nem elérhető Melák
Hozzászólások: 3046


Tel:06-30-921-91-36

« Hozzászólás #159 Dátum: 2007 Május 21, 19:54:25 »

Ja gondoltam rá csak sehogy sem esne utba  Undecided

Farkas Andris

Ja ,du siehst es gut....das ist nicht mehr 45PS
Nem elérhető Melák
Hozzászólások: 3046


Tel:06-30-921-91-36

« Hozzászólás #158 Dátum: 2007 Május 21, 19:31:02 »

Sziasztok.
Nemrég regisztráltam és szeretnék bemutatkozni Farkas András vagyog már jo pár éve járgányom tulajdonosa amibe nemrég készült el az uly eröforás és már a bejáratás is lement (idöszakos revizioval együtt)
7-végén balcsinak veszem az irányt és végre mehetek vele egy eröset (Kötelet meg telefont azért viszek   Evil ) Ime ölenne

[melléklet törölve az admin által]

Farkas Andris

Ja ,du siehst es gut....das ist nicht mehr 45PS
Nem elérhető gsattila
Hozzászólások: 11536

« Hozzászólás #157 Dátum: 2007 Május 17, 10:50:52 »

Gratulálok!

Sziasztok!
Jubilálásom alkalmából szeretném bemutatni az autómat!
Neve Minka! ( a Fehér Démon Smiley )
VW 1300, 68-s évjárat, törtfehér színű, Magyarországon lett először forgalomba helyezve. Teljesen gyári állapotban van. Tudomásom szerint a negyedik tulajdonosa vagyok. Most jelenleg 210km van a motorjában (felújítás óta). Vácon leledzünk, de csak "ünnepi" alkalmakkor vagyunk láthatók Smiley .
Extrák: Modern hifirendszer, mobilra építve, az eredeti állapotot megőrizve (nem létható), és arra pillanatok alatt visszaállítható...
Nem elérhető brez
Hozzászólások: 2510


http://vbk.at.hu/

« Hozzászólás #156 Dátum: 2007 Május 17, 10:09:21 »

Sziasztok!
Jubilálásom alkalmából szeretném bemutatni az autómat!
Neve Minka! ( a Fehér Démon Smiley )
VW 1300, 68-s évjárat, törtfehér színű, Magyarországon lett először forgalomba helyezve. Teljesen gyári állapotban van. Tudomásom szerint a negyedik tulajdonosa vagyok. Most jelenleg 210km van a motorjában (felújítás óta). Vácon leledzünk, de csak "ünnepi" alkalmakkor vagyunk láthatók Smiley .
Extrák: Modern hifirendszer, mobilra építve, az eredeti állapotot megőrizve (nem létható), és arra pillanatok alatt visszaállítható...

[melléklet törölve az admin által]

Nem elérhető TBK001
Hozzászólások: 29029


Road Force One

« Hozzászólás #155 Dátum: 2007 Május 12, 11:38:09 »

Sziasztok!

A Zindex fórumról irányítottak ide, és azt hiszem jobb is ha itt kérdezek :-)
...........
Köszi előre is, és sajnálom, ha túl hosszú voltam.
Üdv,
xcrow

ÜdVW a fedélzeten! Örülök, hogy megfogadtad a jótanácsot.... Grin
Remélem, sikerrel jársz, a tudunk, segítünk....

ÜdVW!

Az állam a javadat akarja... És meg is fogja szerezni!! :-)

Bug's Forever!             VW1303/1974
http://tbk.hupont.hu    Hyundai i30 CW 2015
Nem elérhető ABF-932
Hozzászólások: 10122


A bogaras külső buszos szívet takar

« Hozzászólás #154 Dátum: 2007 Május 12, 06:53:09 »

Köszönöm! Itt egy kép is:


Nono, szép állású bogárka ez, fogják ezt még a gyerekek élvezni!

Bácsi Győző
Nem elérhető faparipa
Hozzászólások: 28

« Hozzászólás #153 Dátum: 2007 Május 11, 19:52:19 »

Köszönöm! Itt egy kép is:



[melléklet törölve az admin által]
Nem elérhető Vagabond
Hozzászólások: 24281


A busz is bogár "FOREVER"06-30-688-4298

« Hozzászólás #152 Dátum: 2007 Május 11, 19:50:31 »

. Mivel nem a mindennapi használatú autónk, igyekszem mindent beleadni, hogy a gyerekeim is élvezhessék még...


Rátapintottál a lényegre,és az is tetszik ahogy megfogalmaztad!
Sok sikert és jo egészséget kivánok hozzá!

Tóth Zoltán
Nem elérhető faparipa
Hozzászólások: 28

« Hozzászólás #151 Dátum: 2007 Május 11, 19:46:42 »

Sziasztok! Lehet, hogy illett volna itt kezdenem? Remélem semmi sincs veszve...

évjárat: 1971
típus: 1300
rsz.: CCJ-079
szín: fekete (majdnem fekete színű sötétszürke)  Grin
állapot: a kárpitok kompletten lerohadva a helyükről, nincs benne két egyforma gomb, a kabátján látszik az idő, illetve az összes korábbi festés. Smiley A motorja oké (kivéve a fordulatszámleesős balhét). Aváltó "lekvárkeverős".



egyebek:

2003-ban vettem, egy hónappal ezelőttig állt. (Fűtött, száraz garázsban!) Akkor tudtam már, hogy nem fogom tudni rögtön felújítani, mert a vásárlással együtt beindult egy pénznyelő hosszantartó fogászati kezelés a családban.
Most jutottunk oda, hogy rendbehoznánk szegényt. Mivel nem a mindennapi használatú autónk, igyekszem mindent beleadni, hogy a gyerekeim is élvezhessék még...

Nem elérhető oldfield
Hozzászólások: 7281

« Hozzászólás #150 Dátum: 2007 Május 11, 16:54:54 »

Sziasztok!

A Zindex fórumról irányítottak ide, és azt hiszem jobb is ha itt kérdezek :-)
Naszóvalkéremszépen! Életem nagy álmát szeretném valóra váltani, és ez pedig nem más minthogy egy Bogár tulajdonosa legyek. Jó állapotú vagy felújított autóban gondolkozom, vannak is már jelöltek. Egy kedves fórumozó budapesti (buggarage.hu) fel is ajánlotta, hogy segít átnézni az autót, mivel nem vagyok egy igazán barkácsoló típus, nomeg eddig csak újabb és modernebb autóim voltak, Bogarakhoz nem értek (bár technikai anafabéta sem vagyok). Szerintetek mire érdemes figyelnem a keresgélés során? Nem szeretnék tucatnyi autót feleslegesen megnézenti a szerelő kartáccsal :-) (ja, hogy mire szeretném használni: gyakran városban, hétvégenként pedig kirándulni hegyekbe, családot látogatni Messzeföldön 300 km-re). Mondták már, hoyg senki ne mfog lebeszélni egy Bogárról, de ha szereintetek túlzottak az elvárásaim egy ilyen korú Szépségtől, akkor azért ne kíméljetek :-)
A másik kérdés, hogy azontúl, hogy minden szép Bogár megdobogtatja aszívemet, ugye azért egy 3-400 km-es utat, vagy egy Mátra/Bakony/Zemplén hegymászást is ki fog bírn ia Drágaság - már ha jó állapotban van? Nem szeretném kitaposni a belét, ahoyg egyik autómmal se tettem ezt.
Harmadik: van két jelöltem is de sajnos Szolnokon. Tud-e ott valaki megbízható Bogárhoz értő szerelőt, aki hajlandó lenne alaposan átnézni és véleményezni a célpontokat? Én, mint mondtam, nem nagyon értek hozzá, és nem szeretném magamat megszívatni általam felismerhetetlen hibákkal.
És végül de nemutolsósorban: ha tud valaki jó állapotú, szép Bogarat, az ne kíméljen.

Köszi előre is, és sajnálom, ha túl hosszú voltam.
Üdv,
xcrow
Nekem az a véleményem,hogy nagyon nehéz  olyan tagot találni aki ért is hozzá és hajlandó idöt álldozni gyakorlatilag egy idegenre.Természetesen vannak kivételek,sok szerencsét!!ÜDV A BOGARASOK   " ÁRNYÉKVILÁGÁBAN"!
Nem elérhető gsattila
Hozzászólások: 11536

« Hozzászólás #149 Dátum: 2007 Május 11, 12:36:00 »

b_sanyi szolnoki, ha jól tudom, ért is valamicskét hozzá...


Harmadik: van két jelöltem is de sajnos Szolnokon. Tud-e ott valaki megbízható Bogárhoz értő szerelőt, aki hajlandó lenne alaposan átnézni és véleményezni a célpontokat? Én, mint mondtam, nem nagyon értek hozzá, és nem szeretném magamat megszívatni általam felismerhetetlen hibákkal.
És végül de nemutolsósorban: ha tud valaki jó állapotú, szép Bogarat, az ne kíméljen.

Nem elérhető BlackPsenior
Hozzászólások: 19051

« Hozzászólás #148 Dátum: 2007 Május 10, 18:48:17 »

Sziasztok!
...

Üdv,
xcrow

üdvw a fedélzeten!
majdnem jó helyen jársz: ez a topik a meglévő bogarak regisztrálására-történetmesélésre szolgál, de sebaj. nemsokára talán a te bogarad vásárlásának és első túrájának a története is itt lesz :-)

először érdemes partizán elmélkedését elolvasni itt:

http://www.bogarhatu.hu/e107_plugins/content/content.php?content.16

biztosan lesz itt a csapatban hamarosan néhány jótanácsadó és segítőkész fórumozó  Wink Cheesy
Nem elérhető xcrow
Hozzászólások: 7

« Hozzászólás #147 Dátum: 2007 Május 10, 16:44:35 »


Sziasztok!

A Zindex fórumról irányítottak ide, és azt hiszem jobb is ha itt kérdezek :-)
Naszóvalkéremszépen! Életem nagy álmát szeretném valóra váltani, és ez pedig nem más minthogy egy Bogár tulajdonosa legyek. Jó állapotú vagy felújított autóban gondolkozom, vannak is már jelöltek. Egy kedves fórumozó budapesti (buggarage.hu) fel is ajánlotta, hogy segít átnézni az autót, mivel nem vagyok egy igazán barkácsoló típus, nomeg eddig csak újabb és modernebb autóim voltak, Bogarakhoz nem értek (bár technikai anafabéta sem vagyok). Szerintetek mire érdemes figyelnem a keresgélés során? Nem szeretnék tucatnyi autót feleslegesen megnézenti a szerelő kartáccsal :-) (ja, hogy mire szeretném használni: gyakran városban, hétvégenként pedig kirándulni hegyekbe, családot látogatni Messzeföldön 300 km-re). Mondták már, hoyg senki ne mfog lebeszélni egy Bogárról, de ha szereintetek túlzottak az elvárásaim egy ilyen korú Szépségtől, akkor azért ne kíméljetek :-)
A másik kérdés, hogy azontúl, hogy minden szép Bogár megdobogtatja aszívemet, ugye azért egy 3-400 km-es utat, vagy egy Mátra/Bakony/Zemplén hegymászást is ki fog bírn ia Drágaság - már ha jó állapotban van? Nem szeretném kitaposni a belét, ahoyg egyik autómmal se tettem ezt.
Harmadik: van két jelöltem is de sajnos Szolnokon. Tud-e ott valaki megbízható Bogárhoz értő szerelőt, aki hajlandó lenne alaposan átnézni és véleményezni a célpontokat? Én, mint mondtam, nem nagyon értek hozzá, és nem szeretném magamat megszívatni általam felismerhetetlen hibákkal.
És végül de nemutolsósorban: ha tud valaki jó állapotú, szép Bogarat, az ne kíméljen.

Köszi előre is, és sajnálom, ha túl hosszú voltam.
Üdv,
xcrow
Nem elérhető AIK-276
Hozzászólások: 153


Henyecz Mónika 70/771-8016

« Hozzászólás #146 Dátum: 2007 Május 08, 09:05:48 »

Nem tudom ide tartozik-e de a HRingen láttam vasárnap egy Bogit (sötét kéket) Rendszáma: CKA-764
Egymás mellett parkoltunk, de a párom aztán odébb állt. Csak érdekel közülünk való volt-e vagy sem. A srác aki vezette majdnem rálépett a kisfiamra az átjáró hídnál, ezen jót is nevettünk csak nem tudtam hogy övé a bogi. Utána még a kocsiból, mivel előtte mentünk is forgolódtunk utána, de ő Pest felé ment mi meg Ózdra.
Valaki ismeri őt így rendszám alapján? Huh

"Próbálj meg úgy élni, hogy ne vegyenek észre ott ahol vagy,
de nagyon hiányozzál onnan, ahonnan eljöttél."
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #145 Dátum: 2007 Május 07, 15:33:40 »

na, ez már mehet a szóljatok ide-ben, ne offoljunk

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Csatee
Hozzászólások: 153


« Hozzászólás #144 Dátum: 2007 Május 07, 15:27:33 »

Üdvw!
Rátrafáltál. A belső szín az eredeti maradt, mint ahogy az egész belső tér. Csak kívűlről feldobták egy pezsgőmetál fénnyel. A két szín mutat egy kevés hasonlóságot, de nem ugyanazok.
Tiszteletem!

Öreg Kasztni,
kicsi boxer...

...Az Sti-sek már csak tőlem félnek. Wink
Nem elérhető Narancs
Hozzászólások: 8908


« Hozzászólás #143 Dátum: 2007 Május 07, 12:47:23 »

Tiszteletem!
Gyönyörűséget így sikerűlt megvenni. Életem első kocsija és bogara. Kicsi korom óta ez volt az álmom. A szüleim meg ragaszkodtak, hogy csak is felújított gépet vegyünk, és jó állapotban legyen. Első látásra megszerettem. Én vagyok a 3. tulaja. Az első egy idősebb bácsi volt, aki megőrizte kb. 32, 33 éven keresztűl eredeti fényében. A második megvette, rengeteget ráköltve ilyen állapotba hozta, majd megúnta és eladta. Én 600 ezerért vettem meg tőle. Neki 800 ezerbe volt. Asszem jó vétel első kocsinak.
Üdv!
Csak a kép csalóka,vagy a műszerfal és a belső szín nem azonos a külső fényezéssel?
Nem elérhető oldfield
Hozzászólások: 7281

« Hozzászólás #142 Dátum: 2007 Május 07, 00:13:30 »

Tiszteletem!
Gyönyörűséget így sikerűlt megvenni. Életem első kocsija és bogara. Kicsi korom óta ez volt az álmom. A szüleim meg ragaszkodtak, hogy csak is felújított gépet vegyünk, és jó állapotban legyen. Első látásra megszerettem. Én vagyok a 3. tulaja. Az első egy idősebb bácsi volt, aki megőrizte kb. 32, 33 éven keresztűl eredeti fényében. A második megvette, rengeteget ráköltve ilyen állapotba hozta, majd megúnta és eladta. Én 600 ezerért vettem meg tőle. Neki 800 ezerbe volt. Asszem jó vétel első kocsinak.
Üdv!
Helló a kép nem tul jó ! DE EZ EGY   VW       ! Gratula!!
Nem elérhető Csatee
Hozzászólások: 153


« Hozzászólás #141 Dátum: 2007 Május 06, 13:58:16 »

Én jelenleg Budapesten tartózkodom, mert ott tanulok, de a kicsikém otthon tartózkodik Békéscsabától nem messze.

Öreg Kasztni,
kicsi boxer...

...Az Sti-sek már csak tőlem félnek. Wink
Elérhető Typ117
Hozzászólások: 18387


1969

« Hozzászólás #140 Dátum: 2007 Május 06, 12:32:36 »

Köszi szépen!
tényleg szép, gratulálok! Smiley
ez a fellépő csak most tűnt fel. az ilyeneket speciel én nem szeretem Lips Sealed
Te merrefelé vagy kis országunkban? 
Nem elérhető Csatee
Hozzászólások: 153


« Hozzászólás #139 Dátum: 2007 Május 06, 12:22:36 »

Köszi szépen!

[melléklet törölve az admin által]

Öreg Kasztni,
kicsi boxer...

...Az Sti-sek már csak tőlem félnek. Wink
Nem elérhető Pityubacsi
Hozzászólások: 36020


« Hozzászólás #138 Dátum: 2007 Május 06, 11:58:57 »

Tiszteletem!
Helyesbítek, Hudáknál a felni 160 ezer. A szempillákat nem veszem le, mert élőben sokat dobnak rajta.
Üdv!

belülről is nyam-nyam :-))



flex 'em all!
Dízelt vezetni olyan, mint melegnek lenni. Ma már sokkal elfogadottabb, de még mindig szar dolog.
Nem elérhető Csatee
Hozzászólások: 153


« Hozzászólás #137 Dátum: 2007 Május 06, 11:44:53 »

Tiszteletem!
Helyesbítek, Hudáknál a felni 160 ezer. A szempillákat nem veszem le, mert élőben sokat dobnak rajta.
Üdv!

[melléklet törölve az admin által]

Öreg Kasztni,
kicsi boxer...

...Az Sti-sek már csak tőlem félnek. Wink
Nem elérhető Pityubacsi
Hozzászólások: 36020


« Hozzászólás #136 Dátum: 2007 Május 06, 07:26:54 »

Én 600 ezerért vettem meg tőle. Neki 800 ezerbe volt. Asszem jó vétel első kocsinak.
Üdv!

csak a felnik minimum egy 100-asba kerülnének, ha most akarnád megvenni, úgyhogy jó vétel volt.
a szempillát én ledobnám róla, ha az enyém lenne.
de nem az enyém.

belsejéről is van képed?



flex 'em all!
Dízelt vezetni olyan, mint melegnek lenni. Ma már sokkal elfogadottabb, de még mindig szar dolog.
Nem elérhető Csatee
Hozzászólások: 153


« Hozzászólás #135 Dátum: 2007 Május 06, 01:00:45 »

Tiszteletem!
Gyönyörűséget így sikerűlt megvenni. Életem első kocsija és bogara. Kicsi korom óta ez volt az álmom. A szüleim meg ragaszkodtak, hogy csak is felújított gépet vegyünk, és jó állapotban legyen. Első látásra megszerettem. Én vagyok a 3. tulaja. Az első egy idősebb bácsi volt, aki megőrizte kb. 32, 33 éven keresztűl eredeti fényében. A második megvette, rengeteget ráköltve ilyen állapotba hozta, majd megúnta és eladta. Én 600 ezerért vettem meg tőle. Neki 800 ezerbe volt. Asszem jó vétel első kocsinak.
Üdv!

[melléklet törölve az admin által]

Öreg Kasztni,
kicsi boxer...

...Az Sti-sek már csak tőlem félnek. Wink
Nem elérhető gegob
Hozzászólások: 2191


« Hozzászólás #134 Dátum: 2007 Május 05, 23:53:19 »

Tiszteletem minden kedves "bogarashoz"!
Még új vagyok ezen a téren! Szinte friss bogár tulaj. Igaz, tavaly aug. közepén kötődött meg a mi kis szoros kapcsolatunk, de az elején még csak ismerkedtünk egymással. Természetesen a Rajzáson már mi is ott voltunk. Nagyon megszeretem a kis Gyönyörűséget, pláne, hogy az első saját kocsim.
Üdv mindenkinek!
Gábor
ezt így vetted v felujitottad?? Grin ha az első akko mennyi volt Evil ha a második akko meg erős 5-ös Grin
Nem elérhető Csatee
Hozzászólások: 153


« Hozzászólás #133 Dátum: 2007 Május 03, 23:12:34 »

Tiszteletem!
Látom, nagy itt az élet. Köszi szépen a reakciókat! Jelenleg Woodstock-ra készülünk.
Üdvw!

Öreg Kasztni,
kicsi boxer...

...Az Sti-sek már csak tőlem félnek. Wink
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #132 Dátum: 2007 Május 03, 21:26:09 »

húgecc! ez szép...
jaja, tecc

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Pityubacsi
Hozzászólások: 36020


« Hozzászólás #131 Dátum: 2007 Május 03, 17:10:31 »

Tiszteletem minden kedves "bogarashoz"!
Még új vagyok ezen a téren! Szinte friss bogár tulaj. Igaz, tavaly aug. közepén kötődött meg a mi kis szoros kapcsolatunk, de az elején még csak ismerkedtünk egymással. Természetesen a Rajzáson már mi is ott voltunk. Nagyon megszeretem a kis Gyönyörűséget, pláne, hogy az első saját kocsim.
Üdv mindenkinek!
Gábor

húgecc! ez szép...



flex 'em all!
Dízelt vezetni olyan, mint melegnek lenni. Ma már sokkal elfogadottabb, de még mindig szar dolog.
RNIE
« Hozzászólás #130 Dátum: 2007 Május 03, 17:02:22 »

ne OFFoljál  Evil
Mé?Tökre heromember vok Grin
Oldalak: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19
Nyomtatás
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.163 másodperc alatt készült el 18 lekéréssel.