www.bogarhatu.hu
- ahol a Bogarazás kezdődik
Üdvözlünk,
Vendég
. Kérlek
jelentkezz be
vagy
regisztrálj
.
Nem érkezett meg az
aktiváló e-mail?
2026 Június 24, 14:35:23
1 óra
1 nap
1 hét
1 hónap
Mindig
Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:
Részletes kereső
Népautós Szilveszter
Pólus Center
2026. december 31.
921855
Hozzaszólás
218
Témában írta
1620
Felhasználó
Legújabb tag:
samlevy0515
www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik
>
Hová tartozol?
>
Adok-veszek
> Téma:
Komplett autók
Oldalak:
1
...
22
23
24
25
26
[
27
]
28
29
30
31
32
...
1192
Szerző
Téma: Komplett autók (Megtekintve 14536557 alkalommal)
kipe
Hozzászólások: 4100
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46605 Dátum:
2015 április 20, 14:13:01 »
Idézetet írta: Skodi - 2015 április 20, 13:39:52
Baszki nemigaz, hogy sokan nem értik,
<beszúrt kép törölve>
Skodi, néhány mondatrészt ragadnék ki a mondandódból :
"LICIT volt meghirdetve"
"De ha SORSOLÁS lett volna kiírva, akkor szerintem sokkal többen elmennek"
"Na ez volt egy nagyon csúnya dolog"
...mivel közös megegyezéssel született ez a döntés, nincs benne semmi csúnya dolog, mivel ott és akkor született ez a döntés , - hát hogy is mondjam, így utólag elég hülyén jött ki a dolog.
Igen valóban többen elmentek volna ha ez már előre le van fixálálva, többek közt én is kimegyek időre nem pedig 3 óra után amikor már minden eldőlt és már senki nem volt ott
(én úgy gondoltam ráérek, - mert nem vagyok kíváncsi a sztorizgatásokra és a bácsi autós történeteire a II. vh-tól napjainkig, nem vagyok kíváncsi az ismert és ismeretlen Vw nepperek csatározásaira csak kimegyek zsebemben a kp-vel (ami egyébként jóval több volt mint az a 250-es ár) és ha nem tart ott még a licit és nem gyilkolászták le még egymást
és végül, de nem utolsó sorban számomra megér annyit az autó, akkor beajánlom azt az összeget. Nekem erre az autó körbenézésével együtt kb 15 perc kell, minek hallgassak meg hozzá 1-2 órányi blabla mesét...amire egyébként felhívták a figyelmünket)
"NEM EGY REMÉNYTELEN RONCS ROZSDABOGLYÁRÓL"
...de
najó, semmi sem reménytelen minden csak pénz kérdése
"Belinkelem azért már megint a képet, lássuk már miről beszélünk"
...a képeken minden szép, én meg láttam élőben (meg persze a többiek is)
ez az autó pont annyit ért amennyiért elment ! Az is csak elsősorban az évjárat és a története / egygazdás mivolta miatt...mármint annak akinek ez számít (...)
Az autó vesztét, pont ez az egygazdássága okozta :
Rnie egy mondatban tökéletesen megfogalmazta ezt tegnap itt a fórumon :
" Gyula bácsi amit az utóbbi 27 évben költött az autóra,az nagyjából egy ecset meg egy piros zománc "
...és b@sszus, tényleg
Csak nagyvonalakban - messziről még csak-csak pofás darab, de közelről már az a tipikus magyaros örgbácsis autó, a lehető legolcsóbból karbantartva, múmiaként életben tartva évtizedeken át és abból
gányolunk
javítjuk amit otthon találunk a fészer mélyén + rozsda és rohadás mindenhol, berepedezett gitt mindenhol vastagon (az esőcsatornáknál és még a tetején is ) ami alatt felhólyagozva burjánzott a rozsda + hólyagosodás az összes ablaknál a gumi alatt, szélvédőkoszorún körbe stb, stb. Ezek után az aljára csak egy pillantást vetettem ott is megvolt minden szokott gócpontnak hibája ahogy kell és 4-ből minimum 3 sárvédő cserés. A belsejét nem láttam mert későn értem oda, a műszerfal szép és gánymentes volt és vmi fejtámlás ülések voltak benne
Szóval, ne adjuk itt már elő a hattyú halálát, hogy juj meg jaj szegény autó / szegény bácsi.
Az új gazdájának sok sikert kívánunk a friss szerzeményéhez a kisöregnek meg jó egészséget. Ennyi
«
Utoljára szerkesztve: 2015 április 20, 14:38:13 írta kipe
»
http://car-tarsak.blogspot.com/
StumRobi
Hozzászólások: 948
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46604 Dátum:
2015 április 20, 14:12:44 »
Nem tudom mit vagytok ennyire oda, a KDF Józsinak tutira van még egy két, de inkább három ÖREGBOGARAS-ISMERŐSE talonba.......
annak aki LEMARADT!!
30/903-63-65
'71 1300
T3 WBX 2.1
RNIE
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46603 Dátum:
2015 április 20, 13:56:08 »
Elkelt az autó.Licitre jött aki jött,a sorsolás ott alakult ki.
Skodi
Hozzászólások: 1196
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46602 Dátum:
2015 április 20, 13:39:52 »
Baszki nemigaz, hogy sokan nem értik, hogy a LICIT és a SORSOLÁS egészen más.....
Hogy miért ment csak olyan kevés ember oda vasárnap? Megmondjam???!
Mert mivel LICIT volt meghirdetve, és képek alapján is látható, hogy NEM EGY REMÉNYTELEN RONCS ROZSDABOGLYÁRÓL van szó, így alapból, csupán képek alapján is belátható, hogy egy tiszta papíros, legalább távolról (nagyon) szépen kinéző, drasztikus átalakításoktól mentes, hiánytalan, menetképes kisablakos bogár simán megér 3-400-at látatlanban is, mégha kell is foglalkozni az aljával, vagy épp lejárt a műszakija, ami 1 nap alatt pótolható.
Tehát akinek pl. csak 2-300-a volt, és pl. messze lakott, vagy annyira nem volt ráállva, hogy zsebbe nyúljon, az alapból el sem ment. Ez itt a gond.
De ha SORSOLÁS lett volna kiírva, akkor szerintem sokkal többen elmennek (még akár én is, vagy haverom Miskolcról), ha úgy érezzük, hogy a 250-et letesszük, ha mi nyerünk. Mégha nem is vagyunk rákattanva a gépre, és akár csak nepperkedni hozzuk el, de ennyiért hülyék lennénk otthagyni, magunk ellensége nem vagyunk.
Na ez volt egy nagyon csúnya dolog
Belinkelem azért már megint a képet, lássuk már miről beszélünk.
«
Utoljára szerkesztve: 2015 április 20, 13:44:48 írta Skodi
»
VW 1200 de luxe 1961/1965 Miskolc
www.veteranmiskolc.gportal.hu
tati
Hozzászólások: 10790
Ízirájder 0630 9850919 ÖRÖM AZ ERŐ ÁLTAL
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46601 Dátum:
2015 április 20, 12:51:29 »
Idézetet írta: zsozsy - 2015 április 20, 11:56:51
Rádióra mán nem futotta?
10 milkáért? hogy gondolod
www.tatinson.hu
www.kck.hu
d1987
Hozzászólások: 4060
56/61/71/78
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46600 Dátum:
2015 április 20, 12:25:20 »
Idézetet írta: 1303LS - 2015 április 20, 08:50:35
Józsi képviselte az öreget.
A nap vicce
1956-Oval
1961-L10B
1961-L391
1971-L60D
1978-L96F
zsozsy
Hozzászólások: 3689
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46599 Dátum:
2015 április 20, 11:56:51 »
Idézetet írta: Zoli - 2015 április 20, 11:11:50
Már áruják is
(befejeztem)
http://www.autonavigator.hu/autosvilag_hirei/ferrarikat_ver_az_1962-es_gyonyoru_bogar-10450?utm_source=hasznaltauto&utm_medium=site&utm_campaign=magazin_ajanlo
Rádióra mán nem futotta?
1200 EXPORT Norvég 1965.02.02.
T3 Hochdach Münnich Rhodos 1981
Golf2 (Fire & Ice belső) 1989
Astra f 1996
Babetta
http://youtu.be/PJasikRH-eY
gsattila
Hozzászólások: 11539
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46598 Dátum:
2015 április 20, 11:45:42 »
Tudod milyen nehéz elharapni....
Idézetet írta: Bill - 2015 április 20, 11:34:57
Meddig cukrozzátok még a taknyot?
Bill
Hozzászólások: 8632
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46597 Dátum:
2015 április 20, 11:34:57 »
Meddig cukrozzátok még a taknyot?
Zoli
Hozzászólások: 8690
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46596 Dátum:
2015 április 20, 11:11:50 »
Már áruják is
(befejeztem)
http://www.autonavigator.hu/autosvilag_hirei/ferrarikat_ver_az_1962-es_gyonyoru_bogar-10450?utm_source=hasznaltauto&utm_medium=site&utm_campaign=magazin_ajanlo
http://hapsi96.blogspot.hu/
Petyó
Hozzászólások: 1020
1962
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46595 Dátum:
2015 április 20, 09:34:13 »
3500€-ért eladó piros 62-es roncs, rozsdaboglya bogaram. Átvenni, megtekinteni fizetés után lehetséges. Átutalással kérném fizetni. Az autó megtekinthető az avataromban, vagy mivel az elmúlt 15 évben már páran látták, tapogatták is, bátran kérdezzétek őket. Licitálhattok is rá de ki is sorsolhatjátok ki veszi meg. Van hozzá pár alkatrészem (motor, házi tákolmányú motorállvány, 4 db sárvédő (talán stunt kocsiján volt), használt de jó Firestone gumik, meg amit összeszedtem amióta nálam van). Ha elmegy a kocsi azok is eladóak mert nem lesz rájuk szükségem. Ha a kocsi eladásával vagy utána nem veszi meg senki, egy héten belül megy a vasasoknak.
előélet: Több, mint 15 éve van nálam, sokadiknak nem használt autó, szerelemből vettem de csontja, húsa rágósabb mint gondoltam. Végig gondoztam de sokat állt a szabadban (pár éve fedett helyen van), motorjában az olaj sosem érte el az 1000km-es használtságot, mindig hamarabb cseréltettem (szakemberrel!).
rólam: nem dohányzom, szerintem
értek az autókhoz, vannak orvos, nyugdíjas és/vagy női autó tulajdonos rokonaim is, és ezen szavak bármely logikai kombinációja is helytáll.
Már 2000-ben is rendkívül jó állapotban volt. Ennek bizonyítására megtekintésre figyelmetekbe ajánlom az alábbi fotót amin a 2000-ben a Westendben rendezett bogár találkozó >>Legmesszebbről érkezett autója<< díja látható. A kép azért is jó mert van rá gravírozva egy pont olyan autó mint amit eladásra felkínálok de oldalról látszik és így láthatjátok, hogy hogyan néz ki oldalról a kocsi. Wegyétek figyelembe, hogy a kocsi piros de a gravírozott inkább ilyen "arany" színű. Ez ne tévesszen meg senkit. Ezt a díjat ha többért megy el a kocsi mint 3500€ az autóval odaadom pedig sok szép emlék fűz a kocsihoz és emiatt a díjhoz is...
[a csatolmányt egy admin törölte]
«
Utoljára szerkesztve: 2015 április 20, 10:12:21 írta Petyó
»
Petyó
RNIE
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46594 Dátum:
2015 április 20, 09:33:14 »
Idézetet írta: PéZsé - 2015 április 20, 09:31:32
Egy "lehúzott öregbácsinál" az
erkolcsos,etikus,
ja nem,klasszikus.
Hibiszkusz a külföldi szó,amit keresel.
PéZsé
Hozzászólások: 1453
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46593 Dátum:
2015 április 20, 09:31:32 »
Idézetet írta: RNIE - 2015 április 20, 09:21:39
A vétel után közölve,hogy ki-mennyit adna azokért külön.
Egy "lehúzott öregbácsinál" az
erkolcsos,etikus,
ja nem,klasszikus.
kormányzoo
Hozzászólások: 5812
redgear.hu
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46592 Dátum:
2015 április 20, 09:30:22 »
Idézetet írta: StumRobi - 2015 április 20, 09:24:27
Az más lapra tartozik, DE VÉGRE TÖRTÉNIK VALAMI
új tárcsákkal megért 300 is☺
PéZsé
Hozzászólások: 1453
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46591 Dátum:
2015 április 20, 09:29:48 »
Idézetet írta: StumRobi - 2015 április 20, 09:24:27
Az más lapra tartozik, DE VÉGRE TÖRTÉNIK VALAMI
StumRobi
Hozzászólások: 948
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46590 Dátum:
2015 április 20, 09:24:27 »
Idézetet írta: TBK001 - 2015 április 20, 08:52:10
Ez b@sszátok meg annyira szánalmas már, hogy nagyon!!
Az más lapra tartozik, DE VÉGRE TÖRTÉNIK VALAMI
«
Utoljára szerkesztve: 2015 április 20, 09:27:25 írta StumRobi
»
30/903-63-65
'71 1300
T3 WBX 2.1
RNIE
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46589 Dátum:
2015 április 20, 09:21:39 »
Idézetet írta: kormányzoo - 2015 április 20, 09:18:58
Van hozzá alkatrész, kerekek.
A vétel után közölve,hogy ki-mennyit adna azokért külön.
kormányzoo
Hozzászólások: 5812
redgear.hu
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46588 Dátum:
2015 április 20, 09:18:58 »
Idézetet írta: 1303LS - 2015 április 20, 08:50:35
Sorsolásról nem volt szó. Józsi képviselte az öreget.
Proti jelentkezett "3percen belül", hogy kell neki, majd Józsi jelezte, hogy licit lesz vasárnap (már itt ütötte a biztosítékot a történet). A többi csak ötletelgetés, senkit nem érdekel, az eladó és a vevő dönt. Legalábbis bizonyos morális viszonyok között.
csak a történelmi hűség kedvéért☺
első hozzászólás a sztoriban:
Egy öreg barátom eladná a kocsiját. Nem vezethet már ezért kell megvállnia a bogártól. 50 éve van a nevén! 1962-es évjáratú a kocsi.
250 000 forintot kér érte.
Van hozzá alkatrész, kerekek. Lefelé ne alkudjatok, mert nem sokat kér érte. Ennél kevesebbért nem adja oda. Ha valaki többet ad akár ezer forinttal övé a kocsi nyilván.
Rakok fel képeket a kocsiról. Van rajta műszaki, motorja jó nagyon. Aránylag egyben van. Amikor még nem létezett az OT rendszám már minősített volt a kocsi. 264-es szám volt akkor. Erről is van papír, de ez semmit nem jelent. Én tartom a kapcsolatot a 84 éves bácsival. Kérdéseket ide várom.
Proti jelentkezett "3percen belül", hogy kell neki,
majd Józsi jelezte, hogy licit lesz
vasárnap
na ezt keresd ki nekem légyszi☺
hogy az eredeti hozzászólásban szerepel:
Ha valaki többet ad akár ezer forinttal övé a kocsi nyilván
azt kb kioltja ez:
Lefelé ne alkudjatok, mert nem sokat kér érte. Ennél kevesebbért nem adja oda.
tehát amit nem találok:
Proti jelentkezett "3percen belül", hogy kell neki, majd Józsi jelezte, hogy licit lesz vasárnap
ha esetleg nincs ilyen☺, akkor pont egyenértékű ötletelés a licit, meg a sorsolás
(és az ott-lévők megállapodnak-tak)
örülök hogy segíthettem☺
1303LS
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46587 Dátum:
2015 április 20, 09:16:44 »
Idézetet írta: PéZsé - 2015 április 20, 09:05:06
A licit megvolt,a jármű kikiáltási áron elkelt.
"Ötletelgetés" nem volt mert
közösen
állapodtunk meg a szabályokban.Aki
ott volt
tanusíthatja.
A szerencsésebb győzött.Azok akik nem voltak ott,
pedig tudták a helyet és az időt
azok sajnos nem szólhattak bele érdemben a dolgok menetébe.
OK, értem én az elejétől fogva, aki pedig szerencsés volt az szerencsés volt, ennyi. Nincs beleszólásom, mert nem mentem ezzel sincs baj.
Ez itt ilyen, régóta ilyen. Csak próbáltam értékekre rávilágítani, de a közönség látó része csak hallgat.
PéZsé
Hozzászólások: 1453
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46586 Dátum:
2015 április 20, 09:15:51 »
Idézetet írta: 1303LS - 2015 április 20, 09:00:40
Vettem már úgy autót, hogy 1 órán belül ott voltam és az eladó említette, hogy míg mentem volt ajánlata 2X-ért, de mivel és satöbbbi az enyém a kocsi 1X-ért. Nem vagyunk egyformák, ami sok esetben jó dolog........
Ha már meg vagytok állapodva,akkor ez természetes.Itt senki sem volt megállapodva az "öregbácsival"-megkapta amit kért.
De ha már.
RNIE
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46585 Dátum:
2015 április 20, 09:10:29 »
Elindulnék a "le lett húzva a bácsika" vonalon.
A bácsika nem lett lehúzva,mert neki 250kellett,az e feletti részt odaadta volna a rokonának,aki 80éves és 4 gyereke van,valami 12-9-5-2 évesek.
Így a rokon a 10 ezer forintot kapja meg ami az alkatrészek eladásából keletkezik és eredetileg nem volt szó róla hogy külön lesz eladva.
Aki 10méternél távolabb volt a licittől,nem hiszem hogy ...
PéZsé
Hozzászólások: 1453
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46584 Dátum:
2015 április 20, 09:05:06 »
Idézetet írta: 1303LS - 2015 április 20, 08:50:35
Sorsolásról nem volt szó. Józsi képviselte az öreget.
Proti jelentkezett "3percen belül", hogy kell neki, majd Józsi jelezte, hogy licit lesz vasárnap (már itt ütötte a biztosítékot a történet). A többi csak ötletelgetés, senkit nem érdekel, az eladó és a vevő dönt. Legalábbis bizonyos morális viszonyok között.
A licit megvolt,a jármű kikiáltási áron elkelt.
"Ötletelgetés" nem volt mert
közösen
állapodtunk meg a szabályokban.Aki
ott volt
tanusíthatja.
A szerencsésebb győzött.Azok akik nem voltak ott,
pedig tudták a helyet és az időt
azok sajnos nem szólhattak bele érdemben a dolgok menetébe.
1303LS
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46583 Dátum:
2015 április 20, 09:00:40 »
Idézetet írta: PéZsé - 2015 április 20, 08:35:28
Az "etikai kérdés" felvetése legalábbis vicces egy üzlet esetén
Vettem már úgy autót, hogy 1 órán belül ott voltam és az eladó említette, hogy míg mentem volt ajánlata 2X-ért, de mivel és satöbbbi az enyém a kocsi 1X-ért. Nem vagyunk egyformák, ami sok esetben jó dolog........
TBK001
Hozzászólások: 29142
Road Force One
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46582 Dátum:
2015 április 20, 08:52:10 »
Ez b@sszátok meg annyira szánalmas már, hogy nagyon!!
Az állam a javadat akarja... És meg is fogja szerezni!! :-)
Bug's Forever! VW1303/1974
http://tbk.hupont.hu
Hyundai i30 CW 2015
1303LS
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46581 Dátum:
2015 április 20, 08:50:35 »
Idézetet írta: kormányzoo - 2015 április 20, 08:45:40
ezt a "meg volt beszélve" dolgot hol találom?
mivel volt vélemény licitről-sorsolásról vegyesen....
de szavazást a fejlécben,
adminok☺ által kihirdetett nagybetűs kötelező szabályt nem találtam....
Sorsolásról nem volt szó. Józsi képviselte az öreget.
Proti jelentkezett "3percen belül", hogy kell neki, majd Józsi jelezte, hogy licit lesz vasárnap (már itt ütötte a biztosítékot a történet). A többi csak ötletelgetés, senkit nem érdekel, az eladó és a vevő dönt. Legalábbis bizonyos morális viszonyok között.
kormányzoo
Hozzászólások: 5812
redgear.hu
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46580 Dátum:
2015 április 20, 08:45:40 »
Idézetet írta: 1303LS - 2015 április 20, 08:41:07
Így van igazad van ""jelbe kellett volna tennem. Igen elfelejtettem odamenni, mert nem erről volt szó. Pedig még sofőröm is lett volna.
ezt a "meg volt beszélve" dolgot hol találom?
mivel volt vélemény licitről-sorsolásról vegyesen....
de szavazást a fejlécben,
adminok☺ által kihirdetett nagybetűs kötelező szabályt nem találtam....
1303LS
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46579 Dátum:
2015 április 20, 08:41:07 »
Idézetet írta: PéZsé - 2015 április 20, 08:35:28
A "lehúzás" mint kifejezés ide nem illő fogalom,annak a jelentése,hogy valaki a számítottnál jóval kevesebbet vagy semmit sem kap.
Ez itt nem történt meg.
Az "etikai kérdés" felvetése legalábbis vicces egy üzlet esetén,jó hogy nem írja valaki ide,hogy ha valami olcsó akkor a kedves eladót tájékoztatni kell (erre ott volt a Józsi,ha már),hogy hogy ebben a kocsiban még van ötvenezer forint ezért én csak drágábban vagyok hajlandó megvenni.
Amúgy elfelejtettetek odajönni és érdemben résztvenni az eseményekben.
Így van igazad van ""jelbe kellett volna tennem. Igen elfelejtettem odamenni, mert nem erről volt szó. Pedig még sofőröm is lett volna.
PéZsé
Hozzászólások: 1453
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46578 Dátum:
2015 április 20, 08:35:28 »
Idézetet írta: 1303LS - 2015 április 20, 08:22:04
Ha vállalom a kockázatot, hogy látatlanban beígérem akkor az legyen az én bajom. Ahhoz, hogy annyira nem érdekel, hogy odamenjek birkózni 5-600ezerért másokkal az teljesen más kérdés. És mivel itt az utóbbi volt megbeszélve, majd a helyszínen egész más módon lett lehúzva az öreg sajnos etikai kérdés, ami -mint a példa jól mutatja- már ebben a közösségben sem számít. Bár volt már hasonló és az sem bántotta senki szemét.
A "lehúzás" mint kifejezés ide nem illő fogalom,annak a jelentése,hogy valaki a számítottnál jóval kevesebbet vagy semmit sem kap.
Ez itt nem történt meg.
Az "etikai kérdés" felvetése legalábbis vicces egy üzlet esetén,jó hogy nem írja valaki ide,hogy ha valami olcsó akkor a kedves eladót tájékoztatni kell (erre ott volt a Józsi,ha már),hogy hogy ebben a kocsiban még van ötvenezer forint ezért én csak drágábban vagyok hajlandó megvenni.
Amúgy elfelejtettetek odajönni és érdemben résztvenni az eseményekben.
1303LS
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46577 Dátum:
2015 április 20, 08:34:56 »
Idézetet írta: kormányzoo - 2015 április 20, 08:21:48
én ott voltam
nem akartam megvenni
senki nem volt geci az öreggel
neki megfelelt az összeg
ő döntése
felnőtt ember
a kocsi nagyfelujjításra szorul
ezen az áron megvéve van esély hogy örömöt(pénzt)okozzon, 500k-ért nem
egyenlő eséllyel futott neki 4 vevő
az eredményt elfogadták a vesztesek is
nem értem mi a baj
a sorsolást én dobtam be a fórumon, és most is ezt tenném
Én jobban örültem volna neki ha a proti viszi haza. Ennyi.
Gondolom, most még hálás is, hogy megmentettétek egy nyűgtől. Értem én, hogy 500-at nem ért, hiszen a legolcsóbb valóban kisablakos rom 4e€, ez meg csak egy tiszta előéletű rozsdaboglya.
És nincs semmi baj. A papírom az szerepel ami, támadhatatlan. Csak akkor nem kell a Csillagot sem piszkálni mikor ráigér valakire amikor elmegy egy nappal előbb az eladóhoz.
«
Utoljára szerkesztve: 2015 április 20, 08:37:07 írta 1303LS
»
1303LS
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46576 Dátum:
2015 április 20, 08:22:04 »
Idézetet írta: Typ117 - 2015 április 20, 08:11:50
főleg nem úgy ha arra sem veszed a fáradtságot hogy odamenj!
Ha vállalom a kockázatot, hogy látatlanban beígérem akkor az legyen az én bajom. Ahhoz, hogy annyira nem érdekel, hogy odamenjek birkózni 5-600ezerért másokkal az teljesen más kérdés. És mivel itt az utóbbi volt megbeszélve, majd a helyszínen egész más módon lett lehúzva az öreg sajnos etikai kérdés, ami -mint a példa jól mutatja- már ebben a közösségben sem számít. Bár volt már hasonló és az sem bántotta senki szemét.
kormányzoo
Hozzászólások: 5812
redgear.hu
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46575 Dátum:
2015 április 20, 08:21:48 »
én ott voltam
nem akartam megvenni
senki nem volt geci az öreggel
neki megfelelt az összeg
ő döntése
felnőtt ember
a kocsi nagyfelujjításra szorul
ezen az áron megvéve van esély hogy örömöt(pénzt)okozzon, 500k-ért nem
egyenlő eséllyel futott neki 4 vevő
az eredményt elfogadták a vesztesek is
nem értem mi a baj
a sorsolást én dobtam be a fórumon, és most is ezt tenném
Typ117
Hozzászólások: 18552
1969
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46574 Dátum:
2015 április 20, 08:11:50 »
Idézetet írta: 1303LS - 2015 április 20, 07:49:08
mert akkor lehetett volna itt is egy feliratkozás, abban benne lettem volna én is.
viszont ez is abszolút hülyeség. nem lottósorsolás ez. főleg nem látatlanban. főleg nem úgy ha arra sem veszed a fáradtságot hogy odamenj!
aki ott volt látta. lehet azért döntöttek így, mert élőben látva ők sem adtak volna többet 250nél, sőt.
lehet ha licit van, mondjuk 200ról indul, fel sem ment volna 250re.. nem tudom, nem voltam ott, mert nem akartam vegvenni.
akit meg elriaszt egy vételtől az is, ha itt valakik nagyot mondanak hogy ennyi-annyiért el se indulj, az nem volt elég komoly. fotelből mindenki okos. főleg utólag.
te_o
Hozzászólások: 4268
Zeitwagen...
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46573 Dátum:
2015 április 20, 08:06:49 »
Aki elvitte, nem P.E. a monogramja?
VW Beetle - the original since 1938
embecska
Hozzászólások: 1595
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46572 Dátum:
2015 április 20, 08:03:25 »
Én pont ezért kérdeztem, hogy az öreg tisztában volt-e az autó értékével.
Mert ha igen, és tudta, hogy többet ér, sőt ott valaki be is kínálta neki azt az 500-at vagy akármennyit, de erre ő visszautasította és közölte hogy neki elég a 250, akkor azt mondom hogy oké, az öreg döntése volt, ha ennyire hülye (már bocsánat).
De ha az volt hogy ott mindenki lefikázta az autót és röpködtek a milliók amit rá kéne költeni, és az öregnek meg lett mondva hogy örüljön a 250-nek és így lett eladva akkor az elég tisztességtelen a bácsival szemben.
A sorsolástól még az is jobb lett volna ha ő választ egy vevőt aki szimpatikus a bandából, akitől megkérdezi mit akar az autóval és ha tetszik amit hall, neki adja. Mert ha 50 éve az övé azért gondolom érdekli mi lesz a sorsa.
http://pedalosmoszkvics.gportal.hu
http://veteranmiskolc.gportal.hu
gsattila
Hozzászólások: 11539
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46571 Dátum:
2015 április 20, 07:49:45 »
Erre írtam, hogy olyan mintha leütnétek az öreget, és vinnétek a kocsit. Az ilyen "összebeszélést" normális helyen büntetik. Nem vagyunk egyformák.
Idézetet írta: Qzma - 2015 április 19, 21:59:55
Visszaolvastam... nem semmi.
A történet elején még hangosan nevettem a hozzászólásokon, aztán egyre csalódottabb lettem.
Sikerült eladni úgy a bogarat, hogy a bácsit közös megegyezéssel lehúztátok mint valami rossz lókupecek.
A licitálással legalább a bácsi jól járt volna.
Megvette egy befektető, aki majd 10 év múlva busás haszonnal eladja nektek ugyanilyen állapotban.
Kinek volt ez így jó?
A morálnak és a bácsinak biztos nem... : (
1303LS
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46570 Dátum:
2015 április 20, 07:49:08 »
Idézetet írta: Typ117 - 2015 április 20, 07:31:52
olvass vissza. itt találta ki valaki. én azt hittem ez csak vicc
Azt láttam, én sem gondoltam komolyan, mert akkor lehetett volna itt is egy feliratkozás, abban benne lettem volna én is.
Mindig bebizonyosodik, hogy a hülyeség határtalan.
Typ117
Hozzászólások: 18552
1969
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46569 Dátum:
2015 április 20, 07:31:52 »
Idézetet írta: 1303LS - 2015 április 20, 06:09:54
Komolyan érdekelne, hogy ki volt az ötletgazdája a sorsolásnak.
olvass vissza. itt találta ki valaki. én azt hittem ez csak vicc
1303LS
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46568 Dátum:
2015 április 20, 07:29:28 »
Idézetet írta: stonemen - 2015 április 20, 07:03:54
Szerintem most a korrektségünk miatt szo*ptunk, de gondolom, aki belement a sorsolásba, tisztában volt ezzel.
Bezzeg ha a nem hanyatló fészbúkra tette volna ki Józsi a kocsit, minden sokkal jobb lett volna.
Gratulálok a nyertesnek.
Sorsolásba az tudott belemenni aki nagyon szerette volna vagy volt kedve licitháborúba bocsátkozni.
De ki ötletelte ki a sorsolást? Gondolom nem az öreg.
stonemen
Hozzászólások: 17351
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46567 Dátum:
2015 április 20, 07:03:54 »
Szerintem most a korrektségünk miatt szo*ptunk, de gondolom, aki belement a sorsolásba, tisztában volt ezzel.
Bezzeg ha a nem hanyatló fészbúkra tette volna ki Józsi a kocsit, minden sokkal jobb lett volna.
Gratulálok a nyertesnek.
1303LS
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46566 Dátum:
2015 április 20, 06:09:54 »
Idézetet írta: kdf 001 - 2015 április 19, 22:56:13
Talán te vagy az egyedüli aki jól látja az igazságot.
Már meg ne haragudj Józsi, de Te koordináltad a történetet.
Komolyan gondolkodtam rajta, hogy felhívlak és intézzük a dolgot, de a Protira való tekintettel nem tettem. AZt hittem lesz esélye. Erre még alóla is kirántottátok a szőnyeget.
Komolyan érdekelne, hogy ki volt az ötletgazdája a sorsolásnak.
Oldalak:
1
...
22
23
24
25
26
[
27
]
28
29
30
31
32
...
1192
www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik
>
Hová tartozol?
>
Adok-veszek
> Téma:
Komplett autók
Ugrás:
Kérlek válassz egy célt:
-----------------------------
Hová tartozol?
-----------------------------
=> Bogaras fórumok
=> Népautós fórumok
=> Adok-veszek
===> Lomtár
-----------------------------
Web szerviz
-----------------------------
=> A szervizes mondta
=> Itt lehet anyázni a szervizt
Töltés...