www.bogarhatu.hu
- ahol a Bogarazás kezdődik
Üdvözlünk,
Vendég
. Kérlek
jelentkezz be
vagy
regisztrálj
.
Nem érkezett meg az
aktiváló e-mail?
2026 Június 24, 15:24:02
1 óra
1 nap
1 hét
1 hónap
Mindig
Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:
Részletes kereső
Népautós Szilveszter
Pólus Center
2026. december 31.
921855
Hozzaszólás
218
Témában írta
1620
Felhasználó
Legújabb tag:
samlevy0515
www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik
>
Hová tartozol?
>
Adok-veszek
> Téma:
Komplett autók
Oldalak:
1
...
23
24
25
26
27
[
28
]
29
30
31
32
33
...
1192
Szerző
Téma: Komplett autók (Megtekintve 14536821 alkalommal)
1303LS
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46565 Dátum:
2015 április 20, 05:58:20 »
Idézetet írta: Qzma - 2015 április 19, 21:59:55
Visszaolvastam... nem semmi.
A történet elején még hangosan nevettem a hozzászólásokon, aztán egyre csalódottabb lettem.
Sikerült eladni úgy a bogarat, hogy a bácsit közös megegyezéssel lehúztátok mint valami rossz lókupecek.
A licitálással legalább a bácsi jól járt volna.
Megvette egy befektető, aki majd 10 év múlva busás haszonnal eladja nektek ugyanilyen állapotban.
Kinek volt ez így jó?
A morálnak és a bácsinak biztos nem... : (
Ritkán szólsz, de akkor jól.
1303LS
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46564 Dátum:
2015 április 20, 05:57:38 »
Idézetet írta: kormányzoo - 2015 április 19, 21:32:00
Igazad volt, kár, hogy nem mentünk.
rozsdaboglyát venni?
hisz amit idéztél, abból kb kiderül hogy vasoxid az egész.........
ÍGy utólag, hogy az utolsó percben változott a szabály már nem lenne semmi lelkiismeretfurdalásom (még a Protival szemben sem, mert egy kicsit legalább ő verhette volna az asztalt, hiszen neki kellett volna), ha kedden odamentem volna, hogy itt a pénz az kezemben vagy várjuk a bizonytalan vasárnapot..... 99%, hogy elhoztam volna és már el is adtam volna. Részemről faszság volt a gentleman agreementet gyakorolni. Meg a finom csipkelődős beszólásaimmal picit a Proti felé terelni a kocsit.
Skodi
Hozzászólások: 1196
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46563 Dátum:
2015 április 20, 01:08:13 »
Hát ez a "licit" nagyon balul sült el így.....nem is tudom mit gondolhat ilyenkor az akinek tényleg kellett volna ez a kocsi, évek óta keresi, kipofozta volna (NEM OT) és meg is fizette volna tisztességesen
Ehelyett ezekszerint olyanhoz került bagóért, akinek ez lesz a 26.ik a garázsában, befektetésnek, lomnak, vagy teljesen mindegy minek....
Ettől rosszabban el sem sülhetett volna ez a biznisz
Valaki azért védhette volna az öreg érdekeit is, ha már itt licitről volt szó, de mégsem az lett. Ennyi erővel már egy héttel ezelőtt is eladhatta volna 250-ért az első szemfüles jelentkezőnek, az legalább tiszta ügy lett volna.
«
Utoljára szerkesztve: 2015 április 20, 01:11:30 írta Skodi
»
VW 1200 de luxe 1961/1965 Miskolc
www.veteranmiskolc.gportal.hu
Narancs
Hozzászólások: 8926
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46562 Dátum:
2015 április 19, 23:45:11 »
Idézetet írta: vetart - 2015 április 19, 20:04:50
A 80-as években meg már simán ki lehetett ugrani Bécsbe, ahol minden volt.
Ja lehetett,1988-tól,mikor jött a "világútlevél".Előtte pedig csak három évben egyszer lehetett kapitalista nyugati országba utazni,és meghívó kellett hozzá.
d1987
Hozzászólások: 4060
56/61/71/78
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46561 Dátum:
2015 április 19, 23:04:21 »
Idézetet írta: kdf 001 - 2015 április 19, 22:56:13
Talán te vagy az egyedüli aki jól látja az igazságot.
Szerintem mindenki így látja, lehet nem olvastad a kommenteket, de egy nagy baromságnak tartottuk az egészet.
1956-Oval
1961-L10B
1961-L391
1971-L60D
1978-L96F
kdf 001
Hozzászólások: 12042
ERŐ AZ ÖRÖM ÁLTAL
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46560 Dátum:
2015 április 19, 22:56:13 »
Idézetet írta: Qzma - 2015 április 19, 21:59:55
Visszaolvastam... nem semmi.
A történet elején még hangosan nevettem a hozzászólásokon, aztán egyre csalódottabb lettem.
Sikerült eladni úgy a bogarat, hogy a bácsit közös megegyezéssel lehúztátok mint valami rossz lókupecek.
A licitálással legalább a bácsi jól járt volna.
Megvette egy befektető, aki majd 10 év múlva busás haszonnal eladja nektek ugyanilyen állapotban.
Kinek volt ez így jó?
A morálnak és a bácsinak biztos nem... : (
Talán te vagy az egyedüli aki jól látja az igazságot.
Narancs
Hozzászólások: 8926
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46559 Dátum:
2015 április 19, 22:38:53 »
Idézetet írta: RNIE - 2015 április 19, 17:46:51
Csak annyi köze van hozzá narancsnak,hogy ő küldte a vevőt akié
lett 250ezerért.Nem fórumos.
Idézetet írta: RNIE - 2015 április 19, 18:11:00
Nem ismerte senki,narancs küldte.
Idézetet írta: RNIE - 2015 április 19, 19:01:27
a narancs által küldött,nem fórumos srácot sorsolta ki.
Azért ezt a küldést én helyesbíteném,én csak említettem ezt a sztorit egy veterános és bogaras ismerősömnek,aki pont döntöttlámpás bogarat keres,és ő pedig önszántából ment oda,és magának szerette volna megvásárolni,nem nekem,és nem valami küldöncként ment oda.
És ráadásul nem is úgy vitte el a kocsit,hogy most rálicitált mindenkire,és nagy lóvéval minden áron elvitte a kocsit,hanem úgy sorsolták ki.Tehát mákja volt.
Én nem látok ebben semmi "törvényelleneset".A fórumon volt az infó,világháló,bárki bármikor olvashatja.Nem volt olyan kikötés,hogy csak az mehet,aki kizárólag fórumos tag,és itt aktív hozzászóló.Sőt szerintem az eladó,a kisöreg azt sem tudja,hogy mi az a fórum.
Bill
Hozzászólások: 8632
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46558 Dátum:
2015 április 19, 22:20:26 »
Na, akkor nyugodtan térek aludni, vége...
embecska
Hozzászólások: 1595
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46557 Dátum:
2015 április 19, 22:18:52 »
ez az autó nem a 250-es kategória. ha szét van rohadva akkor sem. kb 7 évvel ezelőtt egy ilyenért kitettem volna 350-400-at. hangsúlyozom 7 évvel ezelőtt. csak nem volt ilyen eladó, ahogy most se sűrűn.
http://pedalosmoszkvics.gportal.hu
http://veteranmiskolc.gportal.hu
tati
Hozzászólások: 10790
Ízirájder 0630 9850919 ÖRÖM AZ ERŐ ÁLTAL
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46556 Dátum:
2015 április 19, 22:04:43 »
az egész sztori egy vicc nem ért 2 hozzászólásnál többet
sajnálom hogy az az egész fórum befosott mára már
www.tatinson.hu
www.kck.hu
Qzma
Hozzászólások: 7193
http://t2ab4sale.blog.hu/
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46555 Dátum:
2015 április 19, 21:59:55 »
Visszaolvastam... nem semmi.
A történet elején még hangosan nevettem a hozzászólásokon, aztán egyre csalódottabb lettem.
Sikerült eladni úgy a bogarat, hogy a bácsit közös megegyezéssel lehúztátok mint valami rossz lókupecek.
A licitálással legalább a bácsi jól járt volna.
Megvette egy befektető, aki majd 10 év múlva busás haszonnal eladja nektek ugyanilyen állapotban.
Kinek volt ez így jó?
A morálnak és a bácsinak biztos nem... : (
http://t2ab4sale.blog.hu/
ÚJ A TEFONSZÁMOM:06203692740
kormányzoo
Hozzászólások: 5812
redgear.hu
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46554 Dátum:
2015 április 19, 21:32:00 »
Idézetet írta: 1303LS - 2015 április 19, 21:09:34
Igazad volt, kár, hogy nem mentünk.
Ki találta ki a sorsolást?
Igazad volt, kár, hogy nem mentünk.
rozsdaboglyát venni?
hisz amit idéztél, abból kb kiderül hogy vasoxid az egész.........
Protheus
Hozzászólások: 20674
Pődör Gergely
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46553 Dátum:
2015 április 19, 21:20:39 »
Idézetet írta: RNIE - 2015 április 19, 21:16:21
*-on csodálkoztam,hogy nem járt arra.
Nem szereti, ha megverik, en megertem.
Buzi, aki fékez! :-)))
RNIE
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46552 Dátum:
2015 április 19, 21:16:21 »
*-on csodálkoztam,hogy nem járt arra.
1303LS
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46551 Dátum:
2015 április 19, 21:09:34 »
Idézetet írta: kipe - 2015 április 19, 20:07:13
Nem bántásnak írom, de én kb pont ezekre kérdeztem rá 5-6 napja de semmi konkrétum nem érkezett rá, jó lett volna ha ezeket az infókat akkor és nem ilyenkor kapjuk meg...persze mostmár mind1 is
Igazad volt, kár, hogy nem mentünk.
Ki találta ki a sorsolást?
1303LS
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46550 Dátum:
2015 április 19, 21:07:20 »
Idézetet írta: kdf 001 - 2015 április 19, 19:51:51
Az tény, hogy amikor mindenki elment, akkor Gyula bácsi szeméből ki jött egy könnycsepp, és lezárult életének egy nagy fejezete.
Ez mai kép?
d1987
Hozzászólások: 4060
56/61/71/78
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46549 Dátum:
2015 április 19, 21:02:23 »
Idézetet írta: Zoli - 2015 április 19, 20:59:12
Ez komoly?
Én sejtem ki lehet az
1956-Oval
1961-L10B
1961-L391
1971-L60D
1978-L96F
kormányzoo
Hozzászólások: 5812
redgear.hu
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46548 Dátum:
2015 április 19, 21:00:00 »
Idézetet írta: vetart - 2015 április 19, 19:42:10
Így van ez jól, ne bánd. Böbe lehet, megutálta volna az egészet 1 év várakozás és min. 1,5 milla elköltése után (nem OT-s felújítást áraztam be, csak a legszükségesebbeket!).
+1
az 1 év várakozás pedig akár lehet 2-3, vagy "sohanemkészültelkiszálokharmadpénzért"-is
Zoli
Hozzászólások: 8690
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46547 Dátum:
2015 április 19, 20:59:12 »
Idézetet írta: RNIE - 2015 április 19, 17:46:51
Csak annyi köze van hozzá narancsnak,hogy ő küldte a vevőt akié
lett 250ezerért.Nem fórumos.
De korrektül,sorsolás útján zajlott.
Ez komoly?
http://hapsi96.blogspot.hu/
Dadan
Hozzászólások: 1450
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46546 Dátum:
2015 április 19, 20:23:57 »
Idézetet írta: RNIE - 2015 április 19, 18:20:04
A srác normális volt,25 autója van egy csarnokban,öreg korára tartalékolja őket.Akkor eladogatja és abból fog élni.A bogár beáll a többi közé és várja a sorát.Ami persze vagy igaz,vagy nem.
Biztos nem Narancs volt álruhában?
Minden illik rá....
kdf 001
Hozzászólások: 12042
ERŐ AZ ÖRÖM ÁLTAL
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46545 Dátum:
2015 április 19, 20:13:24 »
Idézetet írta: kipe - 2015 április 19, 20:07:13
Nem bántásnak írom, de én kb pont ezekre kérdeztem rá 5-6 napja de semmi konkrétum nem érkezett rá, jó lett volna ha ezeket az infókat akkor és nem ilyenkor kapjuk meg...persze mostmár mind1 is
Én nem tudtam, hogy nincs vizsgája, hisz mindig volt. Fel sem merült bennem, hogy nem vitte el vizsgára. Amióta nem ott lakik még telefonon sem beszéltem vele, de ő mindig felhívott vasárnaponta. Ilyen a betegség. Egy igazi bogaras nem adja el a kocsiját.
[a csatolmányt egy admin törölte]
kdf 001
Hozzászólások: 12042
ERŐ AZ ÖRÖM ÁLTAL
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46544 Dátum:
2015 április 19, 20:07:32 »
Idézetet írta: mikrobi - 2015 április 19, 20:00:30
na ezért gáz magyar papiros autót venni ezer éves tulajtól..
vagy legalább veszélyes..
Ha valmi gond volt a kocsival nyilván szakemberek javították, és vizsgáztatták. 15 éve lett lefestve újra. Persze, hogy belejavított, hisz ennyi idő alatt nem marad meg egy fényezés. De nekem mutathattok egy 15 éves festést ami hibátlan. Egyszerűen nincs olyan, ráadásul a szabadban parkolás is rádob ezekre.
kipe
Hozzászólások: 4100
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46543 Dátum:
2015 április 19, 20:07:13 »
Idézetet írta: kdf 001 - 2015 április 19, 18:49:24
Lejárt a műszaki,
mert az öreg Gyula a betegsége miatt nem tudott foglalkozni vele. Tolásra indult be.
50 évig a szabadban állt,
és néha volt ponyva alatt is a kocsi. 53 éves kocsitól ne várjunk nagy csodát.
Egy igazi nagy felújítás az ráférne
. Remélem nem alkatrésznek vették meg.
Nem bántásnak írom, de én kb pont ezekre kérdeztem rá 5-6 napja de semmi konkrétum nem érkezett rá, jó lett volna ha ezeket az infókat akkor és nem ilyenkor kapjuk meg...persze mostmár mind1 is
http://car-tarsak.blogspot.com/
vetart
Hozzászólások: 5290
1303'74: 297.861 db, Ghia'74 (California) 5608 db
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46542 Dátum:
2015 április 19, 20:04:50 »
Idézetet írta: kdf 001 - 2015 április 19, 19:59:08
Volt amit ő csinált meg, de régen nem volt alkatrész. Ha kellett valami, akkor Austriában volt kapható, és örülhettél, ha neked piros útleveled volt a szocialista országokba. Nagyon nem ugrálhattál. Viszont nem sokat ment az öreg a kocsival, és a kilóméterórában valós adat lehet. Elfelejtettem megnézni az óraállást.
Lehetett a 70-es, 80-as években is alkatrészt venni az Óbuda TSZ Mozaik utcai Óbudai Autójavítójában, ami már akkor is VW márkaszervíz volt. Csak pénzbe került, nem kevésbe. A 80-as években meg már simán ki lehetett ugrani Bécsbe, ahol minden volt. Volt olyan tulaj, aki megtette (pl. én) és volt, aki gányolt.
Skoda Felicia '61, Skoda Octavia '62, VW 1303LS '74, VW Karmann Ghia '74, Fiat 127 L '74, Porsche 911 SC Cabriolet '83, Mercedes SL 500 '90, BMW E30 320i Cabriolet '91, Alfa Spider 2.0 '92, Fiat Panda 1000 i.e. '93, Mercedes G 400 CDI SW 2002, Renault Twingo 1,2 16V Quickshift 2002.
mikrobi
Hozzászólások: 2187
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46541 Dátum:
2015 április 19, 20:00:30 »
na ezért gáz magyar papiros autót venni ezer éves tulajtól..
vagy legalább veszélyes..
kdf 001
Hozzászólások: 12042
ERŐ AZ ÖRÖM ÁLTAL
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46540 Dátum:
2015 április 19, 19:59:08 »
Idézetet írta: RNIE - 2015 április 19, 19:53:13
Gyula bácsi amit az utóbbi 27 évben költött az autóra,az nagyjából egy ecset meg egy piros zománc
Volt amit ő csinált meg, de régen nem volt alkatrész. Ha kellett valami, akkor Austriában volt kapható, és örülhettél, ha neked piros útleveled volt a szocialista országokba. Nagyon nem ugrálhattál. Viszont nem sokat ment az öreg a kocsival, és a kilóméterórában valós adat lehet. Elfelejtettem megnézni az óraállást.
RNIE
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46539 Dátum:
2015 április 19, 19:54:37 »
Böbének meg egy szava sem lehet,kapott egy süteményt
RNIE
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46538 Dátum:
2015 április 19, 19:53:13 »
Gyula bácsi amit az utóbbi 27 évben költött az autóra,az nagyjából egy ecset meg egy piros zománc
kdf 001
Hozzászólások: 12042
ERŐ AZ ÖRÖM ÁLTAL
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46537 Dátum:
2015 április 19, 19:51:51 »
Az tény, hogy amikor mindenki elment, akkor Gyula bácsi szeméből ki jött egy könnycsepp, és lezárult életének egy nagy fejezete.
[a csatolmányt egy admin törölte]
vetart
Hozzászólások: 5290
1303'74: 297.861 db, Ghia'74 (California) 5608 db
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46536 Dátum:
2015 április 19, 19:42:10 »
Idézetet írta: Protheus - 2015 április 19, 19:37:26
En ugy mentem oda, hogy az elozetes informaciok alapjan 550kHUF-ot raszanok, ott kiszallok a licitbol. Mikor meglattam eloben, mar nem 550 volt az az 550... 250 realisabb volt, mint az 550.
Így van ez jól, ne bánd. Böbe lehet, megutálta volna az egészet 1 év várakozás és min. 1,5 milla elköltése után (nem OT-s felújítást áraztam be, csak a legszükségesebbeket!).
Skoda Felicia '61, Skoda Octavia '62, VW 1303LS '74, VW Karmann Ghia '74, Fiat 127 L '74, Porsche 911 SC Cabriolet '83, Mercedes SL 500 '90, BMW E30 320i Cabriolet '91, Alfa Spider 2.0 '92, Fiat Panda 1000 i.e. '93, Mercedes G 400 CDI SW 2002, Renault Twingo 1,2 16V Quickshift 2002.
Protheus
Hozzászólások: 20674
Pődör Gergely
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46535 Dátum:
2015 április 19, 19:37:26 »
Idézetet írta: Skodi - 2015 április 19, 19:21:28
Itt a nagy felhajtásból az jött le nekem, hogy kb. 400E alatt oda se menjen senki, ami reális is.
En ugy mentem oda, hogy az elozetes informaciok alapjan 550kHUF-ot raszanok, ott kiszallok a licitbol. Mikor meglattam eloben, mar nem 550 volt az az 550... 250 realisabb volt, mint az 550.
Buzi, aki fékez! :-)))
Protheus
Hozzászólások: 20674
Pődör Gergely
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46534 Dátum:
2015 április 19, 19:35:42 »
Azert tegyuk hozza, hogy az autonak nincs alja, nincs kuszobje (kezzel meg tudtam roppantani mindket oldalon), a sarvedok vegig tiszta gitt es ahol lehet felholyagosodas, a hatso futomu korul gyalazat, az eresz mindket oldalon kemenyen fel van puposodva (alatta szetrohadt), az egymasralemezeles az ajtok mellett (is) pergo rozsda, ahol lehet rugyezik, a motor nem jar rendesen (de gondolom rendbe lehet hozni), a kuplung szar, az ajtok alja is kuka volt, tele van takolassal (porszivo gegecsovel megy a futes mindenfele, nem bele valo indexkar es fenyvalto kapcsolok, kormany es kutyahaz (motor?) ablakok korbe rugyeznek, egy ep eleme nincsen. 250 kornyeken lehet, hogy a mai pre-67 bogar piaci arak mellett meg (eppen) megeri, de az az auto egy valodi rozsdaboglya. Sajnalom szegenyt, en tenyleg szerettem volna megvenni, szivesen rendbehoztam volna legalabb a muszaki szintjeig (az OT-n nem gondolkodtam) mert mi hasznalni akartuk, de nem az enyem lett...
«
Utoljára szerkesztve: 2015 április 19, 19:42:21 írta Protheus
»
Buzi, aki fékez! :-)))
Skodi
Hozzászólások: 1196
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46533 Dátum:
2015 április 19, 19:21:28 »
Most komolyan valakihez 250E-ért került ez a kocsi?
Itt a nagy felhajtásból az jött le nekem, hogy kb. 400E alatt oda se menjen senki, ami reális is.
Haverom ma vett egy papíros, szakadt 64-est 150-ért, de úgyfest nem az övé volt a nap vétele, hanem csak a második ezek után
VW 1200 de luxe 1961/1965 Miskolc
www.veteranmiskolc.gportal.hu
Maresz
Hozzászólások: 19642
WWW.BUGGARAGE.HU
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46532 Dátum:
2015 április 19, 19:13:13 »
ezt a kocsit 1 éve megakartam venni...akkor nem eladó majd szol ha eladja és kicsikartam belöle 500-600 összeget....
aztán jol szolt...
WEBshop
http://retrocarclub.superwebaruhaz.hu/
Ha müszakivizsga vagy zöldkari kell és problémás az élet:06706223882;06706313882
Kedvezméynes kötelező bizti kötése!
Gyári vw audi seat skoda Alkatrészek beszerzése gyors határidővel,postázva
www.retroautoklub.hu
mikrobi
Hozzászólások: 2187
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46531 Dátum:
2015 április 19, 19:03:16 »
én speciel pont azért nem mentem mert nem akartam licitháborúba kerülni, ott esetleg az ember azt is rászánja amit már nem kéne...volt egy összeg amit rászántam..
erre nem volt licit..
«
Utoljára szerkesztve: 2015 április 19, 19:04:56 írta mikrobi
»
RNIE
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46530 Dátum:
2015 április 19, 19:01:27 »
Idézetet írta: fecszso - 2015 április 19, 18:56:29
Kicsit részletesen leírná valaki, hogy mi is történt valójában?
Akit érdekelt készült rá, licit, meg stb. Ehhez képest egy nem fórumos valaki kikiáltási áron elvitte. Miért nem volt licit? Vidékről jött a vevő vagy pesti volt.
Annyira felpörgette a fórumot a sztori, hogy igazán érdekelne a sztori vége.
A bácsi megkapta a kért 250 ezret.Aztán a résztvevők vívtak egy kicsit,de a végén a sorsolásos eldöntés maradt.Aztán a Sorsolási Bizottság Elnöke a narancs által küldött,nem fórumos srácot sorsolta ki.
fecszso
Hozzászólások: 1916
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46529 Dátum:
2015 április 19, 18:56:29 »
Idézetet írta: RNIE - 2015 április 19, 18:53:58
Annak biztos nem.
Kicsit részletesen leírná valaki, hogy mi is történt valójában?
Akit érdekelt készült rá, licit, meg stb. Ehhez képest egy nem fórumos valaki kikiáltási áron elvitte. Miért nem volt licit? Vidékről jött a vevő vagy pesti volt.
Annyira felpörgette a fórumot a sztori, hogy igazán érdekelne a sztori vége.
VW 1300 - 1967
Pannónia T1 - 1963
Honda Transalp XL600 VT -1996
RNIE
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46528 Dátum:
2015 április 19, 18:53:58 »
Idézetet írta: kdf 001 - 2015 április 19, 18:49:24
Remélem nem alkatrésznek vették meg.
Annak biztos nem.
kdf 001
Hozzászólások: 12042
ERŐ AZ ÖRÖM ÁLTAL
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46527 Dátum:
2015 április 19, 18:49:24 »
Lejárt a műszaki, mert az öreg Gyula a betegsége miatt nem tudott foglalkozni vele. Tolásra indult be. 50 évig a szabadban állt, és néha volt ponyva alatt is a kocsi. 53 éves kocsitól ne várjunk nagy csodát. Egy igazi nagy felújítás az ráférne. Remélem nem alkatrésznek vették meg.
[a csatolmányt egy admin törölte]
kdf 001
Hozzászólások: 12042
ERŐ AZ ÖRÖM ÁLTAL
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46526 Dátum:
2015 április 19, 18:42:31 »
Mutatom ez került annyiba mint Gyula bácsi kocsija most.
[a csatolmányt egy admin törölte]
Oldalak:
1
...
23
24
25
26
27
[
28
]
29
30
31
32
33
...
1192
www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik
>
Hová tartozol?
>
Adok-veszek
> Téma:
Komplett autók
Ugrás:
Kérlek válassz egy célt:
-----------------------------
Hová tartozol?
-----------------------------
=> Bogaras fórumok
=> Népautós fórumok
=> Adok-veszek
===> Lomtár
-----------------------------
Web szerviz
-----------------------------
=> A szervizes mondta
=> Itt lehet anyázni a szervizt
Töltés...