www.bogarhatu.hu
- ahol a Bogarazás kezdődik
Üdvözlünk,
Vendég
. Kérlek
jelentkezz be
vagy
regisztrálj
.
Nem érkezett meg az
aktiváló e-mail?
2026 Június 24, 13:21:30
1 óra
1 nap
1 hét
1 hónap
Mindig
Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:
Részletes kereső
Népautós Szilveszter
Pólus Center
2026. december 31.
921854
Hozzaszólás
218
Témában írta
1620
Felhasználó
Legújabb tag:
samlevy0515
www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik
>
Hová tartozol?
>
Adok-veszek
> Téma:
Komplett autók
Oldalak:
1
...
13
14
15
16
17
[
18
]
19
20
21
22
23
...
1192
Szerző
Téma: Komplett autók (Megtekintve 14535941 alkalommal)
zsozsy
Hozzászólások: 3689
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46965 Dátum:
2015 November 24, 21:17:17 »
Idézetet írta: ESZ-764 - 2015 November 24, 21:14:12
Már voltunk megnézni.....
És?
1200 EXPORT Norvég 1965.02.02.
T3 Hochdach Münnich Rhodos 1981
Golf2 (Fire & Ice belső) 1989
Astra f 1996
Babetta
http://youtu.be/PJasikRH-eY
ESZ-764
Hozzászólások: 2746
Samu 66
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46964 Dátum:
2015 November 24, 21:15:29 »
Idézetet írta: Typ117 - 2015 November 22, 21:33:18
esetleg vegyen 58 év végit
Az is jó lesz, ha tudsz ilyet szóljál
www.talizmansport.hu
ESZ-764
Hozzászólások: 2746
Samu 66
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46963 Dátum:
2015 November 24, 21:14:12 »
Idézetet írta: tati - 2015 November 24, 16:32:38
Kardos Feri árul 58-as bogarat...
Már voltunk megnézni.....
www.talizmansport.hu
tati
Hozzászólások: 10790
Ízirájder 0630 9850919 ÖRÖM AZ ERŐ ÁLTAL
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46962 Dátum:
2015 November 24, 16:32:38 »
Idézetet írta: ESZ-764 - 2015 November 22, 11:18:27
Ismerősöm kérte hogy keressek neki, 58-ban született ezért kell ez az évjárat. A 66-os pénz és időhiány miatt pihenővágányra van téve.
Kardos Feri árul 58-as bogarat...
www.tatinson.hu
www.kck.hu
Zoli
Hozzászólások: 8690
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46961 Dátum:
2015 November 22, 22:20:30 »
Idézetet írta: Typ117 - 2015 November 22, 21:33:18
esetleg vegyen 58 év végit
Vagy 57-est, amit 58-ban helyeztek forgalomba.
http://hapsi96.blogspot.hu/
Typ117
Hozzászólások: 18552
1969
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46960 Dátum:
2015 November 22, 21:33:18 »
Idézetet írta: ESZ-764 - 2015 November 22, 11:18:27
Ismerősöm kérte hogy keressek neki, 58-ban született ezért kell ez az évjárat. A 66-os pénz és időhiány miatt pihenővágányra van téve.
esetleg vegyen 58 év végit
ESZ-764
Hozzászólások: 2746
Samu 66
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46959 Dátum:
2015 November 22, 11:18:27 »
Idézetet írta: Narancs - 2015 November 21, 22:57:07
Miért ragaszkodsz pont az 1958-ashoz?
Nem egy szerencsés évjárat,mert még az oválból építkezik (ovál kormány,dudanyomógomb,indexapcsoló,30PS egybebakos motor,karos indexek,egykamrás lámpa,fridzsider kilincs...),tehát felújítása,bekerülési költsége az 1956-57-es ovállal azonos,a kapott autó értéke,piaci ára viszont meg messze elmaradt tőle.
Tehát akkor már érdemesebb azt a pénzt inkább egy oválra locsolni.
Az 1966-osoddal mi van?
Ismerősöm kérte hogy keressek neki, 58-ban született ezért kell ez az évjárat. A 66-os pénz és időhiány miatt pihenővágányra van téve.
www.talizmansport.hu
Narancs
Hozzászólások: 8926
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46958 Dátum:
2015 November 21, 22:57:07 »
Idézetet írta: ESZ-764 - 2015 November 21, 09:10:09
Keresnék eladó 1958-as bogarat, üzemképest nem szétrohadtat rendezett papírokkal, műszaki nem lényeg.
Ajánlatokat priviben várom.
Miért ragaszkodsz pont az 1958-ashoz?
Nem egy szerencsés évjárat,mert még az oválból építkezik (ovál kormány,dudanyomógomb,indexapcsoló,30PS egybebakos motor,karos indexek,egykamrás lámpa,fridzsider kilincs...),tehát felújítása,bekerülési költsége az 1956-57-es ovállal azonos,a kapott autó értéke,piaci ára viszont meg messze elmaradt tőle.
Tehát akkor már érdemesebb azt a pénzt inkább egy oválra locsolni.
Az 1966-osoddal mi van?
gsattila
Hozzászólások: 11539
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46957 Dátum:
2015 November 21, 16:35:09 »
Partizánnak van/volt? 58-es bogara.
Idézetet írta: ESZ-764 - 2015 November 21, 09:10:09
Keresnék eladó 1958-as bogarat, üzemképest nem szétrohadtat rendezett papírokkal, műszaki nem lényeg.
Ajánlatokat priviben várom.
ESZ-764
Hozzászólások: 2746
Samu 66
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46956 Dátum:
2015 November 21, 09:10:09 »
Keresnék eladó 1958-as bogarat, üzemképest nem szétrohadtat rendezett papírokkal, műszaki nem lényeg.
Ajánlatokat priviben várom.
www.talizmansport.hu
Sompi
Hozzászólások: 426
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46955 Dátum:
2015 November 13, 20:15:16 »
Idézetet írta: zoka - 2015 November 12, 07:42:19
anyós és hátsó van szép
érdekelhet, mi az ára?? foto esetleg??
Maresz
Hozzászólások: 19642
WWW.BUGGARAGE.HU
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46954 Dátum:
2015 November 13, 19:50:42 »
utolsó ára
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/1300/volkswagen_1300-9049553
WEBshop
http://retrocarclub.superwebaruhaz.hu/
Ha müszakivizsga vagy zöldkari kell és problémás az élet:06706223882;06706313882
Kedvezméynes kötelező bizti kötése!
Gyári vw audi seat skoda Alkatrészek beszerzése gyors határidővel,postázva
www.retroautoklub.hu
zoka
Hozzászólások: 1652
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46953 Dátum:
2015 November 12, 07:42:19 »
Idézetet írta: Sompi - 2015 Október 26, 12:07:57
Nyáron vettünk egy kopott foltos 302-est.
Másfél év műszaki, jön-megy kanyarodik, dudál. 280-ért szerintem nagyon rendben volt.
A kaszni viszonylag egyben. Két hátsó ív, ami a sárvédőket tartja szar, (most készül) de az alja egész rendben van, gyárias, kevés gányolás.... Monnyuk a belseje nemszép. ...keresek fekete belsőt "T" sinest....
nem az évszázad biznisze, de érte az árát.
anyós és hátsó van szép
06208005898
zsozsy
Hozzászólások: 3689
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46952 Dátum:
2015 November 08, 16:57:47 »
Ismeri vki ezt a gépet?
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/bogar_kafer/volkswagen_bogar_kafer-9514129
1200 EXPORT Norvég 1965.02.02.
T3 Hochdach Münnich Rhodos 1981
Golf2 (Fire & Ice belső) 1989
Astra f 1996
Babetta
http://youtu.be/PJasikRH-eY
Maresz
Hozzászólások: 19642
WWW.BUGGARAGE.HU
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46951 Dátum:
2015 November 06, 19:29:54 »
Idézetet írta: LesL!E084 - 2015 November 06, 18:21:42
1790kg pontosan ennyit vihetek..de vittem már a8 at meg multicart
WEBshop
http://retrocarclub.superwebaruhaz.hu/
Ha müszakivizsga vagy zöldkari kell és problémás az élet:06706223882;06706313882
Kedvezméynes kötelező bizti kötése!
Gyári vw audi seat skoda Alkatrészek beszerzése gyors határidővel,postázva
www.retroautoklub.hu
LesL!E084
Hozzászólások: 1971
www.afkairsoft.com
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46950 Dátum:
2015 November 06, 18:21:42 »
Idézetet írta: Maresz - 2015 November 06, 17:55:59
<beszúrt kép törölve>
off
de hátha nemsokára eladó érkezik az uj akit izgat irjon....világbol kimegy
a mazda nem a t4
gO LOW or gO hOmE
"Hasal a verda , karcol a padló.
Pattog az utas Leslie a ludas!" By:Spike
Maresz
Hozzászólások: 19642
WWW.BUGGARAGE.HU
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46949 Dátum:
2015 November 06, 17:55:59 »
off
de hátha nemsokára eladó érkezik az uj akit izgat irjon....világbol kimegy
a mazda nem a t4
WEBshop
http://retrocarclub.superwebaruhaz.hu/
Ha müszakivizsga vagy zöldkari kell és problémás az élet:06706223882;06706313882
Kedvezméynes kötelező bizti kötése!
Gyári vw audi seat skoda Alkatrészek beszerzése gyors határidővel,postázva
www.retroautoklub.hu
1303LS
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46948 Dátum:
2015 November 02, 10:13:28 »
Idézetet írta: gsattila - 2015 November 01, 21:36:30
Regadó
Sajnos ilyen szar a HAHU rendszere. Nincs "normális" opció. Erről van levelezésem is, hogy dolgoznak az ügyön. Persze, dolgoznak.
1303LS
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46947 Dátum:
2015 November 01, 21:39:02 »
Idézetet írta: gsattila - 2015 November 01, 21:36:30
Az van ideírva... Regadóra nem írtál semmit, gondoltam a Fórumosoknak te vállalod
Tudom.
Engem a 170000 érdekel a többit megoldja a vevő.
gsattila
Hozzászólások: 11539
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46946 Dátum:
2015 November 01, 21:36:30 »
Az van ideírva... Regadóra nem írtál semmit, gondoltam a Fórumosoknak te vállalod
Idézetet írta: 1303LS - 2015 November 01, 20:48:14
Ennél a legdurvább telefonosok is jobbak.
[a csatolmányt egy admin törölte]
1303LS
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46945 Dátum:
2015 November 01, 20:48:14 »
Idézetet írta: gsattila - 2015 November 01, 20:44:19
Ha a teljes vételár 179.999,- magyarországi forgalomba helyezéssel, megveszem.
Ennél a legdurvább telefonosok is jobbak.
gsattila
Hozzászólások: 11539
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46944 Dátum:
2015 November 01, 20:44:19 »
Ha a teljes vételár 179.999,- magyarországi forgalomba helyezéssel, megveszem.
Idézetet írta: 1303LS - 2015 November 01, 18:06:12
Vegyetek egy frankó mazdát olcsón.
https://www.hasznaltauto.hu/auto/mazda/626/mazda_626_1.8_se-9505322
1303LS
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46943 Dátum:
2015 November 01, 18:06:12 »
Vegyetek egy frankó mazdát olcsón.
https://www.hasznaltauto.hu/auto/mazda/626/mazda_626_1.8_se-9505322
d1987
Hozzászólások: 4060
56/61/71/78
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46942 Dátum:
2015 Október 27, 11:34:48 »
Idézetet írta: Varázsló - 2015 Október 27, 11:08:35
Erre kb. két éve én is rámelegedtem, Tati megnézte, azt mondta, hogy
még soha nem látott ennyire szétrohadt Bogarat.
Pedig az álmom egy ilyen "merkuros" spar.
Mondanám, hogy nagyon meglepődtem, de akkor hazudnék...
1956-Oval
1961-L10B
1961-L391
1971-L60D
1978-L96F
Varázsló
Hozzászólások: 13081
Low Fast -többet forog, jobban pörög
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46941 Dátum:
2015 Október 27, 11:08:35 »
Idézetet írta: Zoli - 2015 Október 24, 21:54:26
Ez pl megnézném. Tudom, hogy régen hirdetik, de friss műszaki és napi használatban. És SPAR.
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/1300/volkswagen_1300-6175577
Erre kb. két éve én is rámelegedtem, Tati megnézte, azt mondta, hogy még soha nem látott ennyire szétrohadt Bogarat.
Pedig az álmom egy ilyen "merkuros" spar.
Stuntmanus
VW 1302 S
http://oettingertsv.blogspot.com/
"Már nem vagyok annyira fiatal, hogy mindenre azonnal tudjam a választ."
Sompi
Hozzászólások: 426
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46940 Dátum:
2015 Október 26, 12:07:57 »
Nyáron vettünk egy kopott foltos 302-est.
Másfél év műszaki, jön-megy kanyarodik, dudál. 280-ért szerintem nagyon rendben volt.
A kaszni viszonylag egyben. Két hátsó ív, ami a sárvédőket tartja szar, (most készül) de az alja egész rendben van, gyárias, kevés gányolás.... Monnyuk a belseje nemszép. ...keresek fekete belsőt "T" sinest....
nem az évszázad biznisze, de érte az árát.
abes
Hozzászólások: 15064
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46939 Dátum:
2015 Október 26, 10:49:21 »
Idézetet írta: 1303LS - 2015 Október 26, 10:26:32
Vagy a kicsit kopott gyári alkatrészeket mind kicserélik ócska hulladék újakra (merthát a fejújítás erről szól vagy nem?) amik folyton széthullanak.
Vagy veszik sorra a felújított önindítókat aztán a mágnesről fogalmuk sincs mi a baja.
ja.
1303LS
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46938 Dátum:
2015 Október 26, 10:26:32 »
Idézetet írta: abes - 2015 Október 26, 09:48:10
Igen is, meg nem is.
A garázskirálynőknek az a legnagyobb baja, hogy nincs ideje összeállni. Apró hibák bosszantják az embert.
Vagy mint nálad, sokáig nem mozdul sehova és beállnak a fékek.
Saját autómat akartam éppen megdicsérni, mert nagy hiba nélkül teszi a dolgát. Erre ma reggel önindító megadta magát. :-D
Mondjuk 2 éve húzom a felújítását.
Vagy a kicsit kopott gyári alkatrészeket mind kicserélik ócska hulladék újakra (merthát a fejújítás erről szól vagy nem?) amik folyton széthullanak.
Vagy veszik sorra a felújított önindítókat aztán a mágnesről fogalmuk sincs mi a baja.
abes
Hozzászólások: 15064
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46937 Dátum:
2015 Október 26, 09:48:10 »
Idézetet írta: Narancs - 2015 Október 26, 00:55:07
Szerintem.
Igen is, meg nem is.
A garázskirálynőknek az a legnagyobb baja, hogy nincs ideje összeállni. Apró hibák bosszantják az embert.
Vagy mint nálad, sokáig nem mozdul sehova és beállnak a fékek.
Saját autómat akartam éppen megdicsérni, mert nagy hiba nélkül teszi a dolgát. Erre ma reggel önindító megadta magát. :-D
Mondjuk 2 éve húzom a felújítását.
Zoli
Hozzászólások: 8690
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46936 Dátum:
2015 Október 26, 09:31:54 »
Idézetet írta: stonemen - 2015 Október 26, 06:42:25
Naranccsal értek egyet. Az Ovállal bármikor bárhova el mertem volna indulni, bár javarészt - sajnos - garázsban állt.
Bombavétel pedig mindig akkor jön, amikor épp nem keresel kocsit.
...vagy épp nincs rá pénzed. Nekem Ilyenkor szokott. (250-ért egy műszakis, 65-ös deluxe)
http://hapsi96.blogspot.hu/
ABF-932
Hozzászólások: 10126
A bogaras külső buszos szívet takar
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46935 Dátum:
2015 Október 26, 07:26:54 »
Idézetet írta: Narancs - 2015 Október 26, 00:55:07
Azért ha egy garázskirálynőn,minden alkatrész minőségi újra,netán gyári NOS újra,vagy jó állapotú használt bontottra van cserélve,akkor már eleve kicsi a lehetőség,hogy ott valami meghibásodjon,mert nem ezeréves,lefutott és bizonytalan szarok vannak beépítve,hanem minőségi,új,tartós alkatrészek.Ha ezt még elhívatott,típushoz értő,típust alapos ismerő bogaras szakember precízen építi össze,az összeépítés után pedig még be is,vagy össze is járatja,túrákra,próbaútakra járogat vele,hogy minden összekopjon,összecsiszolódjon,utánaállítgat dolgoknak,utánahúz csavaroknak és úgy adja át az autót,amivel mondjuk kapásból egy 370 km-es hazaútat is lenyomnak,ott azért nem nagyon lehetnek/vannak megepetések.Szerintem.
Amiről beszélsz, igaz is lehet, de bántás nélkül, ez nem a mai magyar bogaras társadalom. Amúgy igenis mondom, pont itteni tapasztalatok alapján, hogy a garázskirálynő esetleges hibái nem a 370 km hazaút alatt fognak kijönni. Fura módon mindenki azon lelkesedik, hogy el tudott menni egy találkozóra, és nem romlott el közben semmi. A nagyobb kirándulások meg nincsenek szerelős képek nélkül. A napi használatosnak nincsenek rejtett hibái, mert már előjött minden lehetséges, vagy a sofőrje megtanulta kezelni a problémát. Vagy a másik verzió, hogy nincs is nagy gond, de a vezetőnek fogalma sincs alap szerelési kérdésekről sem, egy dugulás- ez pont jellemző használatlan autóra-, egy megszakító már a sarkon megállítja, a nagyon szuper szerelő által beépített csúcsminőségű alkatrészek ellenére is. A vadiúj motoromat majdnem szét kellett szedni egy fennakadó nyomástartó szelep miatt, ami több száz kilométeren keresztül semmi problémát nem okozott, tudom, miről beszélek. A gyertyakiköpködős, fulladozós régi motorral bárhova elmentem volna, ezzel még várok egy kicsit...:-)
Bácsi Győző
stonemen
Hozzászólások: 17351
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46934 Dátum:
2015 Október 26, 06:42:25 »
Naranccsal értek egyet. Az Ovállal bármikor bárhova el mertem volna indulni, bár javarészt - sajnos - garázsban állt.
Bombavétel pedig mindig akkor jön, amikor épp nem keresel kocsit. Nekem ilyen volt a 302-es; eszembe nem jutott kocsit venni, de azt nem lehetett kihagyni (és azóta is megbízhatóan üzemel nagyobb ráfordítás nélkül).
Narancs
Hozzászólások: 8926
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46933 Dátum:
2015 Október 26, 00:55:07 »
Idézetet írta: ABF-932 - 2015 Október 25, 11:23:44
Ja, és emlékszem, amikor valaki tengerparti fotózkodást akart szervezni, de nem nagyon mert elindulni senki egy másik bogárnyi cucc nélkül, mert a garázskirálynők hibái a sarkon előjönnek
Azért ha egy garázskirálynőn,minden alkatrész minőségi újra,netán gyári NOS újra,vagy jó állapotú használt bontottra van cserélve,akkor már eleve kicsi a lehetőség,hogy ott valami meghibásodjon,mert nem ezeréves,lefutott és bizonytalan szarok vannak beépítve,hanem minőségi,új,tartós alkatrészek.Ha ezt még elhívatott,típushoz értő,típust alapos ismerő bogaras szakember precízen építi össze,az összeépítés után pedig még be is,vagy össze is járatja,túrákra,próbaútakra járogat vele,hogy minden összekopjon,összecsiszolódjon,utánaállítgat dolgoknak,utánahúz csavaroknak és úgy adja át az autót,amivel mondjuk kapásból egy 370 km-es hazaútat is lenyomnak,ott azért nem nagyon lehetnek/vannak megepetések.Szerintem.
«
Utoljára szerkesztve: 2015 Október 26, 01:41:45 írta Narancs
»
szilati
Hozzászólások: 1119
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46932 Dátum:
2015 Október 25, 12:13:17 »
Idézetet írta: ABF-932 - 2015 Október 25, 11:23:44
mindig van egy bomba vétel.
ez kb olyan szöveg mint h a tej fehér
ha mindenki a bomba vételre várna, senki nem venne autót
«
Utoljára szerkesztve: 2015 Október 25, 12:22:34 írta szilati
»
ABF-932
Hozzászólások: 10126
A bogaras külső buszos szívet takar
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46931 Dátum:
2015 Október 25, 11:23:44 »
Idézetet írta: Zoli - 2015 Október 25, 09:48:09
Gyakran elég a meg nem vételhez annyi, hogy fekete a lökhárító.
Az ajtók szépen állnak és már ez is főnyereménynek számít. Nem sokat volt még barmolva talán. Persze lehet hogy 1 centit lóg a főtengely meg nincs fék, ezért kell megnézni.
Ja, és emlékszem, amikor valaki tengerparti fotózkodást akart szervezni, de nem nagyon mert elindulni senki egy másik bogárnyi cucc nélkül, mert a garázskirálynők hibái a sarkon előjönnek, amíg a lepukkant mindennapi autók vígan kiszaladnak a világból. És ha már Suzuki. Olcsó, amíg megy, de amikor elpattan a féltengely, nem örülsz. Fékcső, olaj, stb abba is kell. Ettől még persze tökéletes, igénytelen, tisztára, mint egy bogár, amire odafigyeltek cseppet. Vonatkoztassunk el a bogár vásárlástól a közönségesebb kell egy autó irányába! Rosszat mindenből ki lehet fogni, és mindig van egy bomba vétel.
Bácsi Győző
Zoli
Hozzászólások: 8690
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46930 Dátum:
2015 Október 25, 09:48:09 »
Idézetet írta: d1987 - 2015 Október 24, 22:13:33
Kb 5 éve, ha nem több....és az a friss műszaki decemberben jár le, vagyis 2 éve volt friss.
Ennyiért csodát nem lehet elvárni az biztos, de meglepne, ha élőben nem lenne ez sokkal rosszabb...hisz miért is nem vette még meg senki ennyi év után.
Gyakran elég a meg nem vételhez annyi, hogy fekete a lökhárító.
Az ajtók szépen állnak és már ez is főnyereménynek számít. Nem sokat volt még barmolva talán. Persze lehet hogy 1 centit lóg a főtengely meg nincs fék, ezért kell megnézni.
http://hapsi96.blogspot.hu/
gumibogi
Hozzászólások: 13454
20/911-1661 www.ftgumi.hu
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46929 Dátum:
2015 Október 25, 09:35:15 »
Idézetet írta: szilati - 2015 Október 25, 09:29:41
próbálj meg ma venni úgy h nem valami ismerős ajánlj, egy jó füles alapján
nem fog sikerülni sztem
ez igy van ,szerintem is
zengőgumi
szilati
Hozzászólások: 1119
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46928 Dátum:
2015 Október 25, 09:29:41 »
Idézetet írta: gumibogi - 2015 Október 25, 09:16:22
<beszúrt kép törölve>
120-ért vettem i
320
3 évig napi használatban volt......kis problémákkal
szóval fölösleges általánositani, megmondani a tutit jó hangosan és akkor az én véleményem biztos
igaz pár év eltelt de azért lehet normál állapotú autot venni
próbálj meg ma venni úgy h nem valami ismerős ajánlj, egy jó füles alapján
nem fog sikerülni sztem
szilati
Hozzászólások: 1119
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46927 Dátum:
2015 Október 25, 09:26:04 »
Idézetet írta: abes - 2015 Október 25, 09:13:47
Amit ugyanúgy lakatolni kell, mert konkrétan nincs alja. Eszi az olajat és stb.
Azért egy jó swift valahol 350-400 körül van ma is.
de nem 6 és 8
gumibogi
Hozzászólások: 13454
20/911-1661 www.ftgumi.hu
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46926 Dátum:
2015 Október 25, 09:23:40 »
Idézetet írta: Vagabond - 2015 Október 25, 09:21:33
Pont erröl próbáltam beszélni!
zengőgumi
Oldalak:
1
...
13
14
15
16
17
[
18
]
19
20
21
22
23
...
1192
www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik
>
Hová tartozol?
>
Adok-veszek
> Téma:
Komplett autók
Ugrás:
Kérlek válassz egy célt:
-----------------------------
Hová tartozol?
-----------------------------
=> Bogaras fórumok
=> Népautós fórumok
=> Adok-veszek
===> Lomtár
-----------------------------
Web szerviz
-----------------------------
=> A szervizes mondta
=> Itt lehet anyázni a szervizt
Töltés...