www.bogarhatu.hu
- ahol a Bogarazás kezdődik
Üdvözlünk,
Vendég
. Kérlek
jelentkezz be
vagy
regisztrálj
.
Nem érkezett meg az
aktiváló e-mail?
2026 Június 24, 11:51:39
1 óra
1 nap
1 hét
1 hónap
Mindig
Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:
Részletes kereső
Népautós Szilveszter
Pólus Center
2026. december 31.
921853
Hozzaszólás
218
Témában írta
1620
Felhasználó
Legújabb tag:
samlevy0515
www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik
>
Hová tartozol?
>
Adok-veszek
> Téma:
Komplett autók
Oldalak:
1
...
4
5
6
7
8
[
9
]
10
11
12
13
14
...
1192
Szerző
Téma: Komplett autók (Megtekintve 14535438 alkalommal)
drflexes
Hozzászólások: 4531
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47325 Dátum:
2017 Május 31, 10:42:36 »
Olyan ismeros
https://new.hasznaltauto.hu/szemelyauto/volkswagen/bogar_kafer/volkswagen_bogar_kafer_kafer_1200_de_luxe-11572900
új számom van:20 592 5434
TBK001
Hozzászólások: 29142
Road Force One
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47324 Dátum:
2017 Május 31, 07:13:46 »
Idézetet írta: Zoli - 2017 Május 30, 22:02:08
A hirdetett 02-esek 80 %-a nem az. Nem is az a lényeg, hanem már legalább egy éve feltűnik 2 hetente a hahun. Mi lehet a baj vele, a típusnemtisztaságon kívűl? Főleg hogy sparkaefer.
Igen, tudom... Meg a kedvencem, mikor azt írják, hogy 1302-es, 1303-as
motorral
....
Sokszor a legnagyobb gond az ilyen jellegű hirdetéseknél, hogy ahogy egyszer egy eladó nyilatkozott nekünk: "Ezekenek van egy ilyen áruk..." Nos, igen van, ha tényleg olyan: eredeti vagy tip-top felújított, stb...
Az állam a javadat akarja... És meg is fogja szerezni!! :-)
Bug's Forever! VW1303/1974
http://tbk.hupont.hu
Hyundai i30 CW 2015
1303LS
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47323 Dátum:
2017 Május 31, 06:21:40 »
Idézetet írta: Zoli - 2017 Május 30, 22:02:08
Mi lehet a baj vele?
Esetleg az ára?
Ennyiből tip-top felújított kocsi lehetne az én 303-asomból, ha eladom és rákölti az új gazdája amit kell..
Zoli
Hozzászólások: 8690
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47322 Dátum:
2017 Május 30, 22:02:08 »
Idézetet írta: TBK001 - 2017 Május 30, 12:49:18
Főleg, hogy nem 1302...
A hirdetett 02-esek 80 %-a nem az. Nem is az a lényeg, hanem már legalább egy éve feltűnik 2 hetente a hahun. Mi lehet a baj vele, a típusnemtisztaságon kívűl? Főleg hogy sparkaefer.
http://hapsi96.blogspot.hu/
TBK001
Hozzászólások: 29142
Road Force One
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47321 Dátum:
2017 Május 30, 12:49:18 »
Idézetet írta: Zoli - 2017 Május 30, 09:51:28
Ezt nézte már valaki? Elég régen hirdetik.
https://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/bogar_kafer/volkswagen_bogar_kafer_kafer_1302_kituno_allapot.nagyon_szep-11567969
Főleg, hogy nem 1302...
Az állam a javadat akarja... És meg is fogja szerezni!! :-)
Bug's Forever! VW1303/1974
http://tbk.hupont.hu
Hyundai i30 CW 2015
zsozsy
Hozzászólások: 3688
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47320 Dátum:
2017 Május 30, 11:15:56 »
Idézetet írta: VW T2b - 2017 Május 30, 10:48:34
Konkrétabban?
1200 EXPORT Norvég 1965.02.02.
T3 Hochdach Münnich Rhodos 1981
Golf2 (Fire & Ice belső) 1989
Astra f 1996
Babetta
http://youtu.be/PJasikRH-eY
VW T2b
Hozzászólások: 3053
Egon a gyenge 70-330-9994
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47319 Dátum:
2017 Május 30, 10:48:34 »
Idézetet írta: Zoli - 2017 Május 30, 09:51:28
Ezt nézte már valaki? Elég régen hirdetik.
https://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/bogar_kafer/volkswagen_bogar_kafer_kafer_1302_kituno_allapot.nagyon_szep-11567969
1970 VW 1300
1978 VW T2b
2004 Mercedes-Benz E 270 CDI T Avantgarde
2019 Hyundai Ioniq Electric
Qek Aero Hp 650
IFA HP 401
Zoli
Hozzászólások: 8690
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47318 Dátum:
2017 Május 30, 09:51:28 »
Ezt nézte már valaki? Elég régen hirdetik.
https://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/bogar_kafer/volkswagen_bogar_kafer_kafer_1302_kituno_allapot.nagyon_szep-11567969
http://hapsi96.blogspot.hu/
Dikó
Hozzászólások: 2
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47317 Dátum:
2017 Május 30, 08:39:24 »
Sziasztok!
Eladnám 1987-es T3-as buszomat, 8 üléses, diesel, műszaki 2018.02. hónap.
Érdeklődni a
zsadigeri@gmail.com
e-mail-en lehet.
RNIE
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47316 Dátum:
2017 Május 29, 08:49:33 »
Idézetet írta: Dikó - 2017 Május 29, 08:24:09
Szia, nekem van, érdekel még?
Köszi,de múlt héten megoldódott.
Dikó
Hozzászólások: 2
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47315 Dátum:
2017 Május 29, 08:24:09 »
Idézetet írta: RNIE - 2017 Május 01, 16:57:54
T3-at keresek,kasztni nem olyan lényeg de műszakilag megbízhatónak kell lennie.
Szia, nekem van, érdekel még?
abes
Hozzászólások: 15064
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47314 Dátum:
2017 Május 02, 14:40:37 »
Idézetet írta: drflexes - 2017 Május 02, 08:21:01
https://new.hasznaltauto.hu/szemelyauto/volkswagen/1200/volkswagen_1200_de_luxe-10849501
Alakul. Azt sajnálom, hogy nem vettem meg 500-ért.
drflexes
Hozzászólások: 4531
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47313 Dátum:
2017 Május 02, 08:21:01 »
Idézetet írta: drflexes - 2017 Március 20, 13:12:26
Igeeen?750-re még emlékszem.
https://new.hasznaltauto.hu/szemelyauto/volkswagen/1200/volkswagen_1200_de_luxe-10849501
új számom van:20 592 5434
RNIE
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47312 Dátum:
2017 Május 01, 16:57:54 »
T3-at keresek,kasztni nem olyan lényeg de műszakilag megbízhatónak kell lennie.
xoyox
Hozzászólások: 1183
nincs autom, motorozok
FONTOS
«
Hozzászólás #47311 Dátum:
2017 április 23, 09:19:17 »
emberek
valaki nezzen körül, -- keresse meg nekem -- azt a Pesti embert akinek igaz Karacsony körül Szegeden volt a Bogara, NARANCSSZINÜ NAGYLAMPAS
Valamikor beszeltem vele, de azota Uj Mobilom, van, eltüntek a hivasok, de ennyi idöre visszamenöleg sem tarolta volna a szamokat
1500.- Jurot = ? Forint ?? kert a gepert, a szine megfogott, es elegge apolt nak nezett ki stb
ha lehetseges keressetek utana legysziv .
A hasznaltauton volt asszem a hirdetese telen .
KI ISMERHETI ??
bedankemich
)
/nem az ami most fennt van es a müszerfala atalakitott, es a motorhaztetön nincsenek levegözö bordak /
«
Utoljára szerkesztve: 2017 április 23, 09:22:30 írta xoyox
»
hello agyagedenyek !
mi a helyzet ?
xoyox
Hozzászólások: 1183
nincs autom, motorozok
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47310 Dátum:
2017 április 18, 18:06:44 »
most majdnem azt hittem ez ugyanaz a gep, amire teloztam karacsony körül, a gyerek azt mondta a gep most eppen szegeden van stb
de latom a müszarfal az maga a gany -kiszalltam ebböl,
a szine fogott meg a multkor is
nem kell
hello agyagedenyek !
mi a helyzet ?
d1987
Hozzászólások: 4060
56/61/71/78
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47309 Dátum:
2017 április 17, 14:00:01 »
Idézetet írta: drflexes - 2017 április 17, 11:42:31
Nekem anno nagyon tetszett,de azota kinel volt mi tortent vele nem tudom.csak fura,h időről időre felbukkan.
Mivel manapság minden bogarat csak "árulnak" és nem eladni akarnak, így ez a természetes, hogy időről időre felbukkan minden, aztán eltűnik és kezdődik újra. Ezt is valami neppervérű vehette meg mert 200 körül árulták korábban. Kicsit rendbe tette (hiába ír teljes felújítást, lehet ez kimerült egy külső mosásban és egy olajcserében vagy az xx évvel ezelőtti felújítást emlegeti mintha most történt volna, nem egy ilyennel találkozni...aztán lehet csak én vagyok rosszindulatú), és ennél lényegesen drágábban kezdte el hirdetni, csak nem harap rá a nép, valószínűleg okkal. De lehet csak azért nepperkedik, mert gyűjt egy olyan telefonra, ami tud nem homályos képet is csinálni
1956-Oval
1961-L10B
1961-L391
1971-L60D
1978-L96F
drflexes
Hozzászólások: 4531
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47308 Dátum:
2017 április 17, 11:42:31 »
Idézetet írta: abes - 2017 április 17, 09:22:43
Ajtókárpiton penészes ázásnyom?
Miért van alul a sok gumiszőnyeg?
Nekem anno nagyon tetszett,de azota kinel volt mi tortent vele nem tudom.csak fura,h időről időre felbukkan.
új számom van:20 592 5434
abes
Hozzászólások: 15064
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47307 Dátum:
2017 április 17, 09:22:43 »
Idézetet írta: Sompi - 2017 április 17, 09:16:11
...szerintem ex hooligans autó, szinte mindene át van fargva. Manapság ez inkább árcsökkentő tényező mint növelő. Persze embere válogatja... Ezek a képek alapján bármi lehet, de ezt nyilván te is tudod. személyes tapasztalataim nekem sincsenek. ..akár még érheti is az árát..
Ajtókárpiton penészes ázásnyom?
Miért van alul a sok gumiszőnyeg?
Sompi
Hozzászólások: 426
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47306 Dátum:
2017 április 17, 09:16:11 »
Idézetet írta: drflexes - 2017 április 17, 07:49:16
Öccá.ennyire szar vagy emnyire szabadulni akarnak tole?
https://new.hasznaltauto.hu/szemelyauto/volkswagen/1300/volkswagen_1300_akar_napi_hasznalatra_is-11331555
...szerintem ex hooligans autó, szinte mindene át van fargva. Manapság ez inkább árcsökkentő tényező mint növelő. Persze embere válogatja... Ezek a képek alapján bármi lehet, de ezt nyilván te is tudod. személyes tapasztalataim nekem sincsenek. ..akár még érheti is az árát..
drflexes
Hozzászólások: 4531
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47305 Dátum:
2017 április 17, 07:49:16 »
Öccá.ennyire szar vagy emnyire szabadulni akarnak tole?
https://new.hasznaltauto.hu/szemelyauto/volkswagen/1300/volkswagen_1300_akar_napi_hasznalatra_is-11331555
új számom van:20 592 5434
xoyox
Hozzászólások: 1183
nincs autom, motorozok
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47304 Dátum:
2017 április 12, 08:34:27 »
Idézetet írta: drflexes - 2017 április 12, 08:12:27
Vegyé' osztrákba
lyo
hello agyagedenyek !
mi a helyzet ?
xoyox
Hozzászólások: 1183
nincs autom, motorozok
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47303 Dátum:
2017 április 12, 08:33:56 »
Idézetet írta: 1303LS - 2017 április 11, 20:12:45
Ez tényleg ronda.
anyad -d
hello agyagedenyek !
mi a helyzet ?
drflexes
Hozzászólások: 4531
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47302 Dátum:
2017 április 12, 08:12:27 »
Idézetet írta: xoyox - 2017 április 11, 19:59:27
volt mar 1 ugyanilyen zöld ,
valamit vennek, de igenyes vagyok
) mert magyarba elegge lenyuvasztottak vannak mar csak, , nehez egy kivalosagot kifogni--occson
)
Vegyé' osztrákba
új számom van:20 592 5434
1303LS
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47301 Dátum:
2017 április 11, 20:12:45 »
Idézetet írta: xoyox - 2017 április 11, 19:59:27
volt mar 1 ugyanilyen zöld ,
valamit vennek, de igenyes vagyok
) mert magyarba elegge lenyuvasztottak vannak mar csak, , nehez egy kivalosagot kifogni--occson
)
Ez tényleg ronda.
xoyox
Hozzászólások: 1183
nincs autom, motorozok
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47300 Dátum:
2017 április 11, 19:59:27 »
Idézetet írta: drflexes - 2017 április 10, 08:16:08
Mi bajod a libafossal?nekem tetszik amugy
volt mar 1 ugyanilyen zöld ,
valamit vennek, de igenyes vagyok
) mert magyarba elegge lenyuvasztottak vannak mar csak, , nehez egy kivalosagot kifogni--occson
)
hello agyagedenyek !
mi a helyzet ?
drflexes
Hozzászólások: 4531
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47299 Dátum:
2017 április 10, 08:16:08 »
Idézetet írta: xoyox - 2017 április 09, 21:41:47
megisvennemde aszine borzalmas
Mi bajod a libafossal?nekem tetszik amugy
új számom van:20 592 5434
xoyox
Hozzászólások: 1183
nincs autom, motorozok
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47298 Dátum:
2017 április 09, 21:44:36 »
Idézetet írta: hgy lin1k=topic=13.msg921556#msg921556 date=1488308793
Sziasztok,
Bogár megszállottak segítségét szeretném kérni.
Eladásra hirdetek egy 1965-ös VW1200 típusú gépjárművet. Elöl nagylámpás, hátul már nagyablakos kivitel.
A gépjármű darabjaira van szedve. Az elmúlt éveket tető alatt töltötte.Több részletében már megkezdődött a felújítás de mindenképp egy nullából induló projektként kezelendő, vagy alkatrészként felhasználható. Fontos, hogy csak egyben (bár kosárban) eladó.
A gépjárművet még az előző tulajdonos vonatta ki a orgalomból a 2000-es években. Rendszáma megvan, papírjai megvannak. Hivatalos adásvételi megvan.
Részletek e-mailban.
Érdeklődő e-mailokat várom a
haukgyuri@gmail.com
címre.
A gépjármű Mosonmagyaróvár mellett található.
ha ingyen lehozod a balatonra atveszem töled a roncsodat
hello agyagedenyek !
mi a helyzet ?
xoyox
Hozzászólások: 1183
nincs autom, motorozok
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47297 Dátum:
2017 április 09, 21:41:47 »
Idézetet írta: drflexes - 2017 Március 19, 11:43:04
Megindult lefele az ara
https://new.hasznaltauto.hu/szemelyauto/volkswagen/1200/volkswagen_1200_de_luxe-10849501
megisvennemde aszine borzalmas
hello agyagedenyek !
mi a helyzet ?
VW T2b
Hozzászólások: 3053
Egon a gyenge 70-330-9994
Re: VW T4-et vennék
«
Hozzászólás #47296 Dátum:
2017 április 07, 07:42:03 »
Megvételre keres jó ismerősöm VW T4-et, csak 9 személyes jöhet szóba a család létszáma miatt, 2.4-es dízel motorral. A jól ismert netes oldalakat már átlapoztuk, de hátha van még eladósorban lévő példány, amit nem hirdet nyilvánosan a gazdája. Nem lelakott melós buszra gondoltunk, inkább ott a 7 számjegyű árfekvés közelében keresgélünk.
1970 VW 1300
1978 VW T2b
2004 Mercedes-Benz E 270 CDI T Avantgarde
2019 Hyundai Ioniq Electric
Qek Aero Hp 650
IFA HP 401
TBK001
Hozzászólások: 29142
Road Force One
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47295 Dátum:
2017 Március 31, 13:44:05 »
Idézetet írta: abes - 2017 Március 31, 11:22:16
Jójó, de 1.3 Mpixelessel jobbat csinálok.
Oké, de a 23 Mpixelessel sem lesz jobb, ha összetapperoltam előtte, zsíros kézzel...
Az állam a javadat akarja... És meg is fogja szerezni!! :-)
Bug's Forever! VW1303/1974
http://tbk.hupont.hu
Hyundai i30 CW 2015
abes
Hozzászólások: 15064
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47294 Dátum:
2017 Március 31, 11:22:16 »
Idézetet írta: TBK001 - 2017 Március 31, 11:19:10
Koszos lencséjű mobiltelefon???
Jójó, de 1.3 Mpixelessel jobbat csinálok.
TBK001
Hozzászólások: 29142
Road Force One
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47293 Dátum:
2017 Március 31, 11:19:10 »
Idézetet írta: abes - 2017 Március 31, 10:38:15
Arra azért kíváncsi lennék ezeket a jó minőségű képeket hogyan és mivel sikerült összehozni.
Koszos lencséjű mobiltelefon???
Az állam a javadat akarja... És meg is fogja szerezni!! :-)
Bug's Forever! VW1303/1974
http://tbk.hupont.hu
Hyundai i30 CW 2015
abes
Hozzászólások: 15064
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47292 Dátum:
2017 Március 31, 10:38:15 »
Idézetet írta: drflexes - 2017 Március 31, 10:24:41
Ez is előkerül időről időre.tud rola vki valamit?
https://new.hasznaltauto.hu/szemelyauto/volkswagen/1300/volkswagen_1300_akar_napi_hasznalatra_is-11331555
Arra azért kíváncsi lennék ezeket a jó minőségű képeket hogyan és mivel sikerült összehozni.
drflexes
Hozzászólások: 4531
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47291 Dátum:
2017 Március 31, 10:24:41 »
Ez is előkerül időről időre.tud rola vki valamit?
https://new.hasznaltauto.hu/szemelyauto/volkswagen/1300/volkswagen_1300_akar_napi_hasznalatra_is-11331555
«
Utoljára szerkesztve: 2017 Március 31, 10:31:00 írta drflexes
»
új számom van:20 592 5434
tati
Hozzászólások: 10790
Ízirájder 0630 9850919 ÖRÖM AZ ERŐ ÁLTAL
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47290 Dátum:
2017 Március 22, 10:39:46 »
Idézetet írta: kormányzoo - 2017 Március 21, 21:20:52
nekem is van de az enyém krómozott
www.tatinson.hu
www.kck.hu
kormányzoo
Hozzászólások: 5812
redgear.hu
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47289 Dátum:
2017 Március 21, 21:20:52 »
Idézetet írta: tazoli49 - 2017 Március 21, 21:08:25
tazoli49
Hozzászólások: 3840
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47288 Dátum:
2017 Március 21, 21:08:25 »
Idézetet írta: drflexes - 2017 Március 20, 13:12:26
Igeeen?750-re még emlékszem.
drflexes
Hozzászólások: 4531
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47287 Dátum:
2017 Március 20, 13:12:26 »
Idézetet írta: abes - 2017 Március 19, 21:22:15
500-ért vette, szóval még engedjen.
Igeeen?750-re még emlékszem.
új számom van:20 592 5434
abes
Hozzászólások: 15064
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47286 Dátum:
2017 Március 19, 21:22:15 »
Idézetet írta: drflexes - 2017 Március 19, 11:43:04
Megindult lefele az ara
https://new.hasznaltauto.hu/szemelyauto/volkswagen/1200/volkswagen_1200_de_luxe-10849501
500-ért vette, szóval még engedjen.
Oldalak:
1
...
4
5
6
7
8
[
9
]
10
11
12
13
14
...
1192
www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik
>
Hová tartozol?
>
Adok-veszek
> Téma:
Komplett autók
Ugrás:
Kérlek válassz egy célt:
-----------------------------
Hová tartozol?
-----------------------------
=> Bogaras fórumok
=> Népautós fórumok
=> Adok-veszek
===> Lomtár
-----------------------------
Web szerviz
-----------------------------
=> A szervizes mondta
=> Itt lehet anyázni a szervizt
Töltés...