www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktiváló e-mail?
2024 Március 28, 22:54:02

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Tawaszi Rallye
Budapest
2024. május 11.
920121 Hozzaszólás 218 Témában írta 1606 Felhasználó
Legújabb tag: Stoye
* Főoldal Bejelentkezés Regisztráció
Oldalak: 1 ... 355 356 357 358 359 [360] 361 362 363 364 365 ... 395
Nyomtatás
Szerző Téma: Népautók  (Megtekintve 3504827 alkalommal)
Nem elérhető TBK001
Hozzászólások: 29029


Road Force One

« Hozzászólás #1406 Dátum: 2006 Május 31, 13:29:43 »

Rulezkának!

Ez a Mariann Minije, ami most már itt áll, az irodánk mellett:


[melléklet törölve a rendszer által]

Az állam a javadat akarja... És meg is fogja szerezni!! :-)

Bug's Forever!             VW1303/1974
http://tbk.hupont.hu    Hyundai i30 CW 2015
Nem elérhető Typ117
Hozzászólások: 18387


1969

« Hozzászólás #1405 Dátum: 2006 Május 31, 13:21:41 »

Csak nem elég gömbölü.............  Grin Wink

a szélvédője persze gömbölű  Tongue

és egész aranyos Smiley amíg itt Innocentiről beszélgettetek, én egy másik autóra gondoltam.. annak kerekek a lámpái és az autó is gömbölyű. kb olyan arányokkal mint ez, de hasonlít a minire.
Nem elérhető TBK001
Hozzászólások: 29029


Road Force One

« Hozzászólás #1404 Dátum: 2006 Május 31, 13:10:38 »

akkoris szép a hátulja  Wink


Csak nem elég gömbölü.............  Grin Wink

Az állam a javadat akarja... És meg is fogja szerezni!! :-)

Bug's Forever!             VW1303/1974
http://tbk.hupont.hu    Hyundai i30 CW 2015
Nem elérhető Lente
Hozzászólások: 807


« Hozzászólás #1403 Dátum: 2006 Május 31, 12:48:05 »

akkoris szép a hátulja  Wink


[melléklet törölve a rendszer által]
Nem elérhető BlackPsenior
Hozzászólások: 19051

« Hozzászólás #1402 Dátum: 2006 Május 31, 12:19:35 »

http://www.detomaso.it/


http://www.innocenti-turbo-detomaso.com/home.html


« Utoljára szerkesztve: 2006 Május 31, 12:21:33 írta BlackPsenior »
Nem elérhető Lente
Hozzászólások: 807


« Hozzászólás #1401 Dátum: 2006 Május 31, 12:13:31 »

Ez a de Tomaso hogy néz ki? Nekem egy endékás távirányítós kocsim volt, valami Mangusta de Tomaso, dehát az egy kétüléses, vérbeli 70'-es évek eleji középmotoros aszfaltrakéta lehetett, ez meg, amiről ti beszéltek, egy kisautó... Huh
Innocentiből ez egy változat, amolyan tuning, mint a Fiatoknál az Abarth.
De a De Tomaso kisszériás sportkocsikat csinált ja jól tudom
Nem elérhető gyuszkó
Hozzászólások: 13814


ABD-999 nem csak autó, CSALÁDTAG!

« Hozzászólás #1400 Dátum: 2006 Május 31, 10:57:34 »

...Egy de Tomasoról olvastam egy építési és használati élménybeszámolót pár éve, sok képpel. Egy sötétkékről. Hát csorgott a nyálam...


Ez a de Tomaso hogy néz ki? Nekem egy endékás távirányítós kocsim volt, valami Mangusta de Tomaso, dehát az egy kétüléses, vérbeli 70'-es évek eleji középmotoros aszfaltrakéta lehetett, ez meg, amiről ti beszéltek, egy kisautó... Huh

Ifj.Pethő Gyula
30/5671916
Nem elérhető PBéci
Hozzászólások: 2350


Az élet túl rövid,hogy unalmas autókat vezessünk

« Hozzászólás #1399 Dátum: 2006 Május 31, 05:49:07 »

...jó lehet robogózni ebben az időben...
Ha úgy vesszük, az ember mindig csak egyre koncentrál, és ha több dolog van, akkor a többi látja a kárát. Tapasztalom, látom, meg belátom.
Egyik barátom mondása: legjobb kocsi a céges kocsi  Grin

Béci: volt 500-asod is?  Shocked Cheesy
Mért adtad el?
Egy de Tomasoról olvastam egy építési és használati élménybeszámolót pár éve, sok képpel. Egy sötétkékről. Hát csorgott a nyálam.
Amúgy néztem a neten Metrot és találtam egy MG-t. A jelvénye nagyon teccik, meghogy ott virít a nagy piros felirat a kormány közepén  Smiley De azért a Mininek sokkal jobbak az arányai, és azt arra valahogy nem sikerült továbbvinni. A Bertone féle kocka-Innocenti sokkal szebben örökölte a minis arányokat. (najó meg olasz-sznob is vagyok és ezért az nyilván jobban tecc Cheesy) Igazából a hátulja lett igazán szép.

Jut eszembe Karotta esett ilyen hibába, hogy egyszerre 7 vetrán felújítgatásába kezdett, aztán nagyon nehezen akartak haladni a dolgok. Mikor 2004 nyarán összefutottunk, újságolta, van 6 kocsija és mind szervízban áll :-) Remélem ez a szám csökkent azóta  Evil
Volt 500-asom,de el kellett adni,mert nagyon beteg volt a kasznija,rengetegszer volt törve,gányolva meg ilyesmi Sad
Az MG kormány benne van az én Metromban is Grin Egyébként most vettem alkatrésznek egy MG Metrot,csak valahogy haza kéne hozni Huh
Nekem meg pont az Inno háta nem tetszik annyira,de az eleje brutál,főleg a DeTomasonak a műanyag lökhárítóval Evil

Mini 1275 Gt 1974
VW Golf C 1.6D 1984
Nem elérhető Lente
Hozzászólások: 807


« Hozzászólás #1398 Dátum: 2006 Május 31, 01:39:11 »

ja, ott van a klári autója meg a robogó is.
...jó lehet robogózni ebben az időben...
Ha úgy vesszük, az ember mindig csak egyre koncentrál, és ha több dolog van, akkor a többi látja a kárát. Tapasztalom, látom, meg belátom.
Egyik barátom mondása: legjobb kocsi a céges kocsi  Grin

Béci: volt 500-asod is?  Shocked Cheesy
Mért adtad el?
Egy de Tomasoról olvastam egy építési és használati élménybeszámolót pár éve, sok képpel. Egy sötétkékről. Hát csorgott a nyálam.
Amúgy néztem a neten Metrot és találtam egy MG-t. A jelvénye nagyon teccik, meghogy ott virít a nagy piros felirat a kormány közepén  Smiley De azért a Mininek sokkal jobbak az arányai, és azt arra valahogy nem sikerült továbbvinni. A Bertone féle kocka-Innocenti sokkal szebben örökölte a minis arányokat. (najó meg olasz-sznob is vagyok és ezért az nyilván jobban tecc Cheesy) Igazából a hátulja lett igazán szép.

Jut eszembe Karotta esett ilyen hibába, hogy egyszerre 7 vetrán felújítgatásába kezdett, aztán nagyon nehezen akartak haladni a dolgok. Mikor 2004 nyarán összefutottunk, újságolta, van 6 kocsija és mind szervízban áll :-) Remélem ez a szám csökkent azóta  Evil
Nem elérhető PBéci
Hozzászólások: 2350


Az élet túl rövid,hogy unalmas autókat vezessünk

« Hozzászólás #1397 Dátum: 2006 Május 30, 19:34:35 »



PBéci: nekem ez is régi álmom, nem tudom megmagyarázni, mért a kocka Innocenti, valszeg mert olasz és kicsi és kib. ritka, szóval egy uniqe  Wink Ugyanakkor formailag nem sokkal különbözik a 3 ajtós Unomtól ami helyett szerettem volna ilyet annó. Hát nehéz ez.
Viszont az első nagy lépés már megvan: valahogy Fortuna mellémállt és több zsét fog csöpögtetni a jövőben  Cheesy
Azért ne tévesztsd szem elől a kis kincset.
Ja, minis kérdés még: Volt az Innocenti későbbi változata, amit már a daihatsu vett át, és az sokhelyen megváltozott a technikát érintve is: csavarrugó, meg motor meg nemtom. Olyat is láttam hírdetni sokáig, de nem tartottam értelmes választásnak, mert ahhoz aztán gondolom semmi nincs az ég világon se. Na olyan azért biztos nem lesz később sem  Grin
Nekem igazán nem volt álmom az Innocenti sosem,de amikor Minit akartam venni az 500-as Fityó után akkor nem találtunk értelmeset.Aztán vettem egy Innocenti Mini DeTomasot és megszerettem Grin.Könnyű kaszni 72 lóerővel,ment mint állat,illetve a motorja még most is megy és hibátlan.Fel is lett újítva a gép,csak aztán belebotlottam ebbe a Gt Minibe és ezt meg kellett venni.Mai eszemmel az Inno-t meg lehetett volna tartani öcsémnek,de sajnos eladtam :'(Aztán vadparasztok szétütötték és hosszú idő után visszakerült hozzám,de már nem volt igazán menthető,úgyhogy bontás lett belőle Cry

Mini 1275 Gt 1974
VW Golf C 1.6D 1984
Nem elérhető PBéci
Hozzászólások: 2350


Az élet túl rövid,hogy unalmas autókat vezessünk

« Hozzászólás #1396 Dátum: 2006 Május 30, 19:15:21 »

erről ugatok.
ha csak 1 autóra kell figyelned, akkor azt rendben tartod.
de ha már 3-ról kell gondoskodni, akkor egyik sem lesz igazán tökéletes.
jelenleg ott tartok, hogy mindegyik járművemnek van valami baja, aztán azt sem tudom, hogy melyikkel kezdjem a reparálást.
Teljesen igazad van,nekem se tökéletes soha egyik sem,ráadásul 7. hóban lejár a Metro vizsgája úgyhogy lehet azt is túrni

Mini 1275 Gt 1974
VW Golf C 1.6D 1984
Nem elérhető Pityubacsi
Hozzászólások: 36020


« Hozzászólás #1395 Dátum: 2006 Május 30, 18:10:17 »

Mér, Ulrichon meg a Golfon kívül van még más is?  Shocked

ja, ott van a klári autója meg a robogó is.



flex 'em all!
Dízelt vezetni olyan, mint melegnek lenni. Ma már sokkal elfogadottabb, de még mindig szar dolog.
Nem elérhető Lente
Hozzászólások: 807


« Hozzászólás #1394 Dátum: 2006 Május 30, 11:23:47 »

erről ugatok.
ha csak 1 autóra kell figyelned, akkor azt rendben tartod.
de ha már 3-ról kell gondoskodni, akkor egyik sem lesz igazán tökéletes.

Mér, Ulrichon meg a Golfon kívül van még más is?  Shocked
...én most örülök, hogy az újat valahogy fent bírom tartani mert arra sincs időm, hogy lemossam, nemhogy egyéb... most 2 hónapja tologatoma szervízbemenést. De legalább az uno kitart még tesóm alatt, elég rendesen. Így 20 éves korára egész megbízható kocsi lett  Cheesy

Az tényleg baromi jó lenne, ha Lola újra menne, és lenne mellette egy szerethető régi mindennapi autó, akár egy 500-as vagy Innocenti vagy akár Austin Metro...
De egy éve eldöntöttem, hogy az egyszerűbb utat választom.
Nem elérhető r4hu
Hozzászólások: 183


én már nem akarok debreceni diák lenni...

« Hozzászólás #1393 Dátum: 2006 Május 30, 08:52:07 »

haha, nekem is egy éve vár motorcserére a cserekocsi, a motor is megvan már, de csak annyi történt vele, hogy szedegetem le róla az éppen szükséges alkatrészeket...

Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #1392 Dátum: 2006 Május 30, 08:35:57 »

erről ugatok.
ha csak 1 autóra kell figyelned, akkor azt rendben tartod.
de ha már 3-ról kell gondoskodni, akkor egyik sem lesz igazán tökéletes.
jelenleg ott tartok, hogy mindegyik járművemnek van valami baja, aztán azt sem tudom, hogy melyikkel kezdjem a reparálást.
naja a francba is, ugyanitt vagyok én is

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Pityubacsi
Hozzászólások: 36020


« Hozzászólás #1391 Dátum: 2006 Május 30, 07:23:15 »

Meg aztán annyi minden jó lenne tudod :-) Mongyam: ménem bogarazol?  Kiss

erről ugatok.
ha csak 1 autóra kell figyelned, akkor azt rendben tartod.
de ha már 3-ról kell gondoskodni, akkor egyik sem lesz igazán tökéletes.
jelenleg ott tartok, hogy mindegyik járművemnek van valami baja, aztán azt sem tudom, hogy melyikkel kezdjem a reparálást.



flex 'em all!
Dízelt vezetni olyan, mint melegnek lenni. Ma már sokkal elfogadottabb, de még mindig szar dolog.
Nem elérhető Lente
Hozzászólások: 807


« Hozzászólás #1390 Dátum: 2006 Május 30, 00:06:03 »

a bkv bérlet is megoldás  Grin Evil
Igen, annak biztos jó, aki budapesten lakik...
Itt annyit kell várni a buszra, hogy az ember rájön, ennyi erővel gyalog is elindulhatott volna, végülis Bp csak 17 km...
SZóval kössz nem kell  Tongue
Nem elérhető Lente
Hozzászólások: 807


« Hozzászólás #1389 Dátum: 2006 Május 30, 00:02:46 »

akkor én.
ne legyél már kuki!
először lolát hozd rendbe, utána minizzél meg inocsentizzél!
vagy akkor add el lolát, aztán vegyél inocsentit.
na!

Bácsi: azt te is tudod, hogy az Innocenti gondolata majdnem Lolável egyidős... Amúgy a coupé egy dísztárgy, nem szabad utcára vinni, mert összetörik, mint ahogy már annó és ehhez aztán semmi nincs az égvilágon.
Úgyhogy először a csődből szépen kimentem magam és lesz szépen lassan majd minden, de elsőként ház és fedett hely a Műtárgynak. Aztán baromi jó lenne megszabadulni az új kocsi hitelétől is... Meg aztán annyi minden jó lenne tudod :-) Mongyam: ménem bogarazol?  Kiss

PBéci: nekem ez is régi álmom, nem tudom megmagyarázni, mért a kocka Innocenti, valszeg mert olasz és kicsi és kib. ritka, szóval egy uniqe  Wink Ugyanakkor formailag nem sokkal különbözik a 3 ajtós Unomtól ami helyett szerettem volna ilyet annó. Hát nehéz ez.
Viszont az első nagy lépés már megvan: valahogy Fortuna mellémállt és több zsét fog csöpögtetni a jövőben  Cheesy
Azért ne tévesztsd szem elől a kis kincset.
Ja, minis kérdés még: Volt az Innocenti későbbi változata, amit már a daihatsu vett át, és az sokhelyen megváltozott a technikát érintve is: csavarrugó, meg motor meg nemtom. Olyat is láttam hírdetni sokáig, de nem tartottam értelmes választásnak, mert ahhoz aztán gondolom semmi nincs az ég világon se. Na olyan azért biztos nem lesz később sem  Grin
Nem elérhető PBéci
Hozzászólások: 2350


Az élet túl rövid,hogy unalmas autókat vezessünk

« Hozzászólás #1388 Dátum: 2006 Május 29, 19:58:26 »

a bkv bérlet is megoldás  Grin Evil
de akkor nem kell autó Evil

Mini 1275 Gt 1974
VW Golf C 1.6D 1984
Nem elérhető Qzma
Hozzászólások: 7186


http://t2ab4sale.blog.hu/

« Hozzászólás #1387 Dátum: 2006 Május 29, 19:39:56 »



a bkv bérlet is megoldás  Grin Evil

http://t2ab4sale.blog.hu/   ÚJ A TEFONSZÁMOM:06203692740
Nem elérhető Pityubacsi
Hozzászólások: 36020


« Hozzászólás #1386 Dátum: 2006 Május 29, 19:38:16 »

neme-nem, neked most erősen azt kellene mondogatnod, hogy nem szabad, nem lesz az jó nekem.. stb  Grin
Pénz csak sokára lesz sajna, ha ...

akkor én.
ne legyél már kuki!
először lolát hozd rendbe, utána minizzél meg inocsentizzél!
vagy akkor add el lolát, aztán vegyél inocsentit.
na!



flex 'em all!
Dízelt vezetni olyan, mint melegnek lenni. Ma már sokkal elfogadottabb, de még mindig szar dolog.
Nem elérhető PBéci
Hozzászólások: 2350


Az élet túl rövid,hogy unalmas autókat vezessünk

« Hozzászólás #1385 Dátum: 2006 Május 29, 18:44:52 »

Jujjj!! Ez így, ebben a formában, nagyon goni!!  Evil Cheesy
Áááá,csak szolid rábeszélés,szeretném ha jó kezekbe kerülne..ha már az én régi Innocentimet megölték Cry

Mini 1275 Gt 1974
VW Golf C 1.6D 1984
Nem elérhető TBK001
Hozzászólások: 29029


Road Force One

« Hozzászólás #1384 Dátum: 2006 Május 29, 18:21:15 »

egyébként itt áll a ház előtt,ha kinézek az ablakon pont látom...olyan szép Grin

Jujjj!! Ez így, ebben a formában, nagyon goni!!  Evil Cheesy

Az állam a javadat akarja... És meg is fogja szerezni!! :-)

Bug's Forever!             VW1303/1974
http://tbk.hupont.hu    Hyundai i30 CW 2015
Nem elérhető PBéci
Hozzászólások: 2350


Az élet túl rövid,hogy unalmas autókat vezessünk

« Hozzászólás #1383 Dátum: 2006 Május 29, 18:15:49 »

neme-nem, neked most erősen azt kellene mondogatnod, hogy nem szabad, nem lesz az jó nekem.. stb  Grin
Pénz csak sokára lesz sajna, ha ...
egyébként itt áll a ház előtt,ha kinézek az ablakon pont látom...olyan szép Grin

Mini 1275 Gt 1974
VW Golf C 1.6D 1984
Nem elérhető PBéci
Hozzászólások: 2350


Az élet túl rövid,hogy unalmas autókat vezessünk

« Hozzászólás #1382 Dátum: 2006 Május 29, 18:13:34 »

neme-nem, neked most erősen azt kellene mondogatnod, hogy nem szabad, nem lesz az jó nekem.. stb  Grin
Pénz csak sokára lesz sajna, ha ...
Majd szólsz ha aktuális lesz a dolog,addig kiderül hogy egyáltalán el akarják e adni,mert most csak feldobták az ötletet. Grin

Mini 1275 Gt 1974
VW Golf C 1.6D 1984
Nem elérhető Lente
Hozzászólások: 807


« Hozzászólás #1381 Dátum: 2006 Május 29, 18:11:07 »

Na ha tavalyi a történet akkor ez az a kocsi.szerintem simán kibírja az évi 30e km-t.amúgysem tart semeddig beletenni másik motort ha gond van Grin
neme-nem, neked most erősen azt kellene mondogatnod, hogy nem szabad, nem lesz az jó nekem.. stb  Grin
Pénz csak sokára lesz sajna, ha ...
Nem elérhető PBéci
Hozzászólások: 2350


Az élet túl rövid,hogy unalmas autókat vezessünk

« Hozzászólás #1380 Dátum: 2006 Május 29, 18:08:41 »

Ja, csak nem írtam, hogy tavaly nyáron telefonáltam, akkor kelt el az orrom előtt. És Miniclub oldalon volt. És szép piros volt :-)
De már mondtam, évi 20-25-30 ezer km-t kell mennem valamivel, éshát ugye... szóval ez se arra van.
Na ha tavalyi a történet akkor ez az a kocsi.szerintem simán kibírja az évi 30e km-t.amúgysem tart semeddig beletenni másik motort ha gond van Grin

Mini 1275 Gt 1974
VW Golf C 1.6D 1984
Nem elérhető Lente
Hozzászólások: 807


« Hozzászólás #1379 Dátum: 2006 Május 29, 18:02:29 »

Egy hete,akkor ez nem az a piros volt,mostanában nem néztem a hirdetéseket a miniclub.hu-n
Ez a kép meg pont úgy sikerült,hogy valamit még mutat rajta a Minim,pedig itt már eléggé ratlook volt Evil
Ja, csak nem írtam, hogy tavaly nyáron telefonáltam, akkor kelt el az orrom előtt. És Miniclub oldalon volt. És szép piros volt :-)
De már mondtam, évi 20-25-30 ezer km-t kell mennem valamivel, éshát ugye... szóval ez se arra van.
Nem elérhető Lente
Hozzászólások: 807


« Hozzászólás #1378 Dátum: 2006 Május 29, 17:59:34 »

Lente:úgy néz ki eladó lesz ez a piros Innocenti,amiről beszéltem.Most itt áll nálunk.
PBéci: ráér az még, erősen ráér... néhány hónap múlva okosabb leszek.
De azért minden infó érdekel majd, meg képek... köszi
Meg mingyá megnézem miről is beszéltél korábban.
(mindez akkor műxik, ha az új kocsit lepasszolom apámnak és a csillagok is jól állnak és fortuna is mellém áll tartósan és stb  Wink )
Nem elérhető Lente
Hozzászólások: 807


« Hozzászólás #1377 Dátum: 2006 Május 29, 17:57:05 »

ez nagyon állat!
Hosszított Kacsa  Cheesy
Olyan 600 ezer Ft az ára az ebeyen

http://totalcar.hu/magazin/hirek/?main:2006.05.29.&267444
Nem elérhető PBéci
Hozzászólások: 2350


Az élet túl rövid,hogy unalmas autókat vezessünk

« Hozzászólás #1376 Dátum: 2006 Május 29, 17:42:32 »

Nem nem ilyen "hibába" nem akarok motmég beleesni  Grin
Ez csak olyan elmélkedés. 2-3 éve törtem nagyon a fejem ezen és csakis szögletes Innocentin, akkoriban találtam 2-3 darabot is. És tavaly lemaradtam a Miniclub oldalán hírdetett csodaszép pirosról. Aztán időnként eszembe jut.
Különben miaz hogy végre AUTO felé kacsingatok?  Egy 850 kópé nem eléggé az?  Wink
Austin Metro azért nagyon nem ugyanaz nekem, de bevallom, évekkel ezelőtt nézegettem olyat is. Sok éve. Azóta a csóró egyetemistából csóringer munkássá fejlődtem Grin
Lente:úgy néz ki eladó lesz ez a piros Innocenti,amiről beszéltem.Most itt áll nálunk.Még semmi konkrétum nincs,de amint tudok valamit szólokDe szerintem csak 11.-e után,mert megyek Lengyelországba,meg Szlovákiába Mini Meetingelni Cool

Mini 1275 Gt 1974
VW Golf C 1.6D 1984
Nem elérhető TBK001
Hozzászólások: 29029


Road Force One

« Hozzászólás #1375 Dátum: 2006 Május 29, 15:37:08 »

www.kep.tar.hu/sylvacska

oda van írva a neve alá  Shocked Cheesy

Köszi, aztán megtaláltam, csak hirtelen nem ugrott be, hol keressem....  Tongue Grin

Az állam a javadat akarja... És meg is fogja szerezni!! :-)

Bug's Forever!             VW1303/1974
http://tbk.hupont.hu    Hyundai i30 CW 2015
Nem elérhető vw1966
Hozzászólások: 7992


« Hozzászólás #1374 Dátum: 2006 Május 29, 14:48:31 »

Hétvégén voltam a V. Nemzetközi Veteránautós és Motoros Túraversenyen, Komáromban.
Van egy pár kép a képtárban:)
Volt 2 Bogi is Grin

egyik győri Cheesy
Nem elérhető Sylvacska
Hozzászólások: 2143


Örült Nők ketrece

« Hozzászólás #1373 Dátum: 2006 Május 29, 14:13:52 »

Sajna nem mentem, mert úgy volt, hogy a lányomnak fellépése lesz...  Sad de az eső miatt elmaradt...

Az eső miatt sokan nem jöttek el, de azért voltunk páran...
Elég ramaty idő volt, mert hol zuhogott az eső, hol meg tűzőtt a nap, és szakadó esőben elég nehézkes volt
tájékozódni, amikor 2 centire nem láttam ki Embarrassed
De azért megérte elmenni, jó társaság volt...

www.hajbevarras.hu
06/20-320-5869
Nem elérhető Lente
Hozzászólások: 807


« Hozzászólás #1372 Dátum: 2006 Május 29, 13:53:46 »

szia Lente!
bocsi csak vicceltem,sajnos mostanában elég rossz passzban vagyok.. és emiatt se vagyok se forumon se, se formában se sehogy Sad

Én annak örülök, ha nem kell eladnom a Műkincset.
Én se voltam eddig toppon, de talán mostmár! Lett új melóhely, 2 hét múlva, végre nem ilyen megalázóan kevés pénzért kell majd görcsölni.  Cheesy
Nem elérhető Qzma
Hozzászólások: 7186


http://t2ab4sale.blog.hu/

« Hozzászólás #1371 Dátum: 2006 Május 29, 13:10:50 »

És hol található a képtárad???
Sajna nem mentem, mert úgy volt, hogy a lányomnak fellépése lesz...  Sad de az eső miatt elmaradt...

www.kep.tar.hu/sylvacska

oda van írva a neve alá  Shocked Cheesy

http://t2ab4sale.blog.hu/   ÚJ A TEFONSZÁMOM:06203692740
Nem elérhető TBK001
Hozzászólások: 29029


Road Force One

« Hozzászólás #1370 Dátum: 2006 Május 29, 12:57:12 »

Hétvégén voltam a V. Nemzetközi Veteránautós és Motoros Túraversenyen, Komáromban.
Van egy pár kép a képtárban:)
Volt 2 Bogi is Grin

És hol található a képtárad???
Sajna nem mentem, mert úgy volt, hogy a lányomnak fellépése lesz...  Sad de az eső miatt elmaradt...

Az állam a javadat akarja... És meg is fogja szerezni!! :-)

Bug's Forever!             VW1303/1974
http://tbk.hupont.hu    Hyundai i30 CW 2015
Nem elérhető Sylvacska
Hozzászólások: 2143


Örült Nők ketrece

« Hozzászólás #1369 Dátum: 2006 Május 29, 12:31:52 »

Hétvégén voltam a V. Nemzetközi Veteránautós és Motoros Túraversenyen, Komáromban.
Van egy pár kép a képtárban:)
Volt 2 Bogi is Grin

www.hajbevarras.hu
06/20-320-5869
Rulezka
« Hozzászólás #1368 Dátum: 2006 Május 29, 11:42:50 »

szia Lente!
bocsi csak vicceltem,sajnos mostanában elég rossz passzban vagyok.. és emiatt se vagyok se forumon se, se formában se sehogy Sad


Nem nem ilyen "hibába" nem akarok motmég beleesni  Grin
Ez csak olyan elmélkedés. 2-3 éve törtem nagyon a fejem ezen és csakis szögletes Innocentin, akkoriban találtam 2-3 darabot is. És tavaly lemaradtam a Miniclub oldalán hírdetett csodaszép pirosról. Aztán időnként eszembe jut.
Különben miaz hogy végre AUTO felé kacsingatok?  Egy 850 kópé nem eléggé az?  Wink
Austin Metro azért nagyon nem ugyanaz nekem, de bevallom, évekkel ezelőtt nézegettem olyat is. Sok éve. Azóta a csóró egyetemistából csóringer munkássá fejlődtem Grin
Nem elérhető PBéci
Hozzászólások: 2350


Az élet túl rövid,hogy unalmas autókat vezessünk

« Hozzászólás #1367 Dátum: 2006 Május 26, 20:00:29 »

Naná, ezt, ami a logódban van oldalt.

Az a piros pont egy hete kelt el, mikor telefonáltam... a srác is nagyon sajnálta, hogy lemaradtam róla. De biztos így volt ez a nagy könyvben megírva, tudod  Wink
Egy hete,akkor ez nem az a piros volt,mostanában nem néztem a hirdetéseket a miniclub.hu-n
Ez a kép meg pont úgy sikerült,hogy valamit még mutat rajta a Minim,pedig itt már eléggé ratlook volt Evil

Mini 1275 Gt 1974
VW Golf C 1.6D 1984
Oldalak: 1 ... 355 356 357 358 359 [360] 361 362 363 364 365 ... 395
Nyomtatás
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.164 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.