www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktiváló e-mail?
2024 Március 28, 17:49:21

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Tawaszi Rallye
Budapest
2024. május 11.
920121 Hozzaszólás 218 Témában írta 1606 Felhasználó
Legújabb tag: Stoye
* Főoldal Bejelentkezés Regisztráció
Oldalak: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 23
Nyomtatás
Szerző Téma: A készülő weboldalt...  (Megtekintve 563645 alkalommal)
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #461 Dátum: 2006 április 05, 12:29:28 »

akkor csinálunk hasznos címegyek menüpontot is, de ehez is kell Lazly, mert oda motor is kell, hogy bárki feltölthesse. addig ideiglenesen becopízom a régit. küldheted a mailcímemre a címet és majd beírom
Varjatok turelemmel legyszi, nagyon osszefutottak a dolgok. De jovoheten szunet van...
A desing hogy all? Varhatoan mikorra lesz meg?

Udv!
Nem elérhető te_o
Hozzászólások: 4260


Zeitwagen...

« Hozzászólás #460 Dátum: 2006 április 05, 10:54:01 »

akkor csinálunk hasznos címegyek menüpontot is, de ehez is kell Lazly, mert oda motor is kell, hogy bárki feltölthesse. addig ideiglenesen becopízom a régit. küldheted a mailcímemre a címet és majd beírom

Ja, meg ezekre a címegyekre is rá kéne nézni. Kicsit bug, hogy hülyeséget ír... de ez már fórum

A cím: Földes Gábor, autótükör-felújítás. http://www.autotukor.co.hu/
Nyitva: hétfő-péntek 8.00-17.00-ig
Cím: 1075 Budapest, Király utca 11.
Telefon: (1) 341 1261, (30)9 96 28 65
E-mail: info@autotukor.co.hu

Nekem a gyári tükröt 1250 Ft -ért gyönyörűen újraüvegezte. (És kapásból vágta, mikor kitettem a pultra, hogy Bogáré...)

VW Beetle - the original since 1938
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #459 Dátum: 2006 április 05, 10:18:13 »

akkor csinálunk hasznos címek menüpontot is, de ehez is kell Lazly, mert oda motor is kell, hogy bárki feltölthesse. addig ideiglenesen becopízom a régit. küldheted a mailcímemre a címet és majd beírom

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető te_o
Hozzászólások: 4260


Zeitwagen...

« Hozzászólás #458 Dátum: 2006 április 05, 09:55:26 »

A "hasznos címegyek" -kel milett? Lenne egy olyanom most...

Bazmeg, én címeket írok, nem címegyeket!!

VW Beetle - the original since 1938
Nem elérhető te_o
Hozzászólások: 4260


Zeitwagen...

« Hozzászólás #457 Dátum: 2006 április 05, 09:54:48 »

A "hasznos címek" -kel milett? Lenne egy olyanom most...

VW Beetle - the original since 1938
Nem elérhető Varázsló
Hozzászólások: 13081


Low Fast -többet forog, jobban pörög

« Hozzászólás #456 Dátum: 2006 április 05, 09:53:18 »

fontos kérdés merült fel: a fejlécben a rendszámok láthatóak legyenek, vagy ne?

Erre én is kíváncsi lennék, mert emberek szeretik letakarni a rendszámot, ha az autó képen van, de az utcán semmi bajuk nincs vele. Ezt soha nem értettem, de talán most majd valaki elmondja.

Stuntmanus

VW 1302 S
  


 
 

http://oettingertsv.blogspot.com/
 
"Már nem vagyok annyira fiatal, hogy mindenre azonnal tudjam a választ."
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #455 Dátum: 2006 április 04, 15:51:55 »

fontos kérdés merült fel: a fejlécben a rendszámok láthatóak legyenek, vagy ne?

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #454 Dátum: 2006 április 04, 15:41:09 »

mi a cím?
info kukac bogarhatu.hu?
vagy mi?


batkadrugs@gmail.com

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető ratro
Hozzászólások: 4513


« Hozzászólás #453 Dátum: 2006 április 04, 15:39:42 »

minél nagyobb képet a járművedről megjelölve, hogy melyik darabját szeretnéd a fejlécben látni.

a fejléc úgy fog működni, mint a mostani, csak másképp fog kinézni és nagyobb lesz, ezért kellenek új képek.

jah és a nicknevet is küldjétek a levélben

mi a cím?
info kukac bogarhatu.hu?
vagy mi?
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #452 Dátum: 2006 április 04, 15:37:44 »

Most akkor mit küldjek mekkora méretben?


minél nagyobb képet a járművedről megjelölve, hogy melyik darabját szeretnéd a fejlécben látni.

a fejléc úgy fog működni, mint a mostani, csak másképp fog kinézni és nagyobb lesz, ezért kellenek új képek.

jah és a nicknevet is küldjétek a levélben

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető ratro
Hozzászólások: 4513


« Hozzászólás #451 Dátum: 2006 április 04, 15:34:37 »

Most akkor mit küldjek mekkora méretben?
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #450 Dátum: 2006 április 04, 15:14:09 »

"Egy dolog kimaradt...
Lehet küldeni a fejléchez képeket Smiley
Mint említettem örülnék ha a teljes képeket küldenétek, mert könnyebb lesz velük dolgozni illetve van még egy rakat érv amit már lentebb említettünk.
Írjátok le hogy mely részét szeretnétek látni stb. és a végeredmény valami olyasmi lesz mint amit ecneB régebbi bannerével tettem.

batkadrugs@gmail.com"

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető te_o
Hozzászólások: 4260


Zeitwagen...

« Hozzászólás #449 Dátum: 2006 április 04, 15:12:52 »

BlackP: milyen képeket, hova? Nem követek mindent, sorry.

VW Beetle - the original since 1938
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #448 Dátum: 2006 április 04, 09:46:59 »

Lazly eltűnt... :-(((((


hát az elég baj, mivel a motort ő szúrja, nélküle nem megy

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető BlackPsenior
Hozzászólások: 19051

« Hozzászólás #447 Dátum: 2006 április 04, 09:41:31 »

A bokszban a kivetítőn akár offline is mehetne az oldal demója...
Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #446 Dátum: 2006 április 04, 09:37:00 »

Lazly eltűnt... :-(((((

akkor egyre égetőbb egy SzMB menüpont is, amit terveztünk is, Lazly, az alá is kéne feltöltős php-s cuccot faragni. meg a többi változtatást megcsinálni pölö bogarhatu.hu/teszt oldalon és akkor ott félig élesben ki tudjuk próbálni az új designes oldalt. akkor nem kell bántani a meglévő cuccokat, feltöltés addig szünetel, nem kell két adatbázis, stb, gyorsan összerakjuk az oldalt és minden működhet szépen
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #445 Dátum: 2006 április 04, 09:35:57 »

No emberek:
Beszéltem JoPi -val a váciaktól, feltehetjük az oldalra az anyagaikat - forrás megjelöléssel. El fogja majd küldeni nekem, Lazly, tudsz segíteni feltenni az oldalra?

Ezzel némi alap szerelési/ismereti útmutató mindjárt lesz tartalomként, lesz mit kiegészíteni pl. Stunt -féle finomságokkal! Smiley

Ezúton is köszönöm nekik a közreműködést!

akkor egyre égetőbb egy SzMB menüpont is, amit terveztünk is, Lazly, az alá is kéne feltöltős php-s cuccot faragni. meg a többi változtatást megcsinálni pölö bogarhatu.hu/teszt oldalon és akkor ott félig élesben ki tudjuk próbálni az új designes oldalt. akkor nem kell bántani a meglévő cuccokat, feltöltés addig szünetel, nem kell két adatbázis, stb, gyorsan összerakjuk az oldalt és minden működhet szépen

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető te_o
Hozzászólások: 4260


Zeitwagen...

« Hozzászólás #444 Dátum: 2006 április 04, 09:31:28 »

No emberek:
Beszéltem JoPi -val a váciaktól, feltehetjük az oldalra az anyagaikat - forrás megjelöléssel. El fogja majd küldeni nekem, Lazly, tudsz segíteni feltenni az oldalra?

Ezzel némi alap szerelési/ismereti útmutató mindjárt lesz tartalomként, lesz mit kiegészíteni pl. Stunt -féle finomságokkal! Smiley

Ezúton is köszönöm nekik a közreműködést!

VW Beetle - the original since 1938
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #443 Dátum: 2006 április 03, 20:45:24 »

Én is ezt mondtam... Mondjuk ha szélesebb az oldal, lehet, hogy szép benne a fórum is. Előbb legyen kész, utána szavazzunk.


naszal, akkor meg kell beszélni. a 760 kedvező a 800*600-as felbontásnak. ez mondjuk elenyészően ritka lehet, de nem kizárt. ha 1024*768-ra optimalizálunk, akkor lehet az oldal alsó része akár 1000px széles is. viszont akkor kitoltunk azokkal, akik 800*600-ban használják. a fórumon kívül más nem igényel 760px-nél szélesebb helyet szerintem. ez mondjuk tényleg részletkérdés, de szerintem ezért jobb a választható, merta nagy felbontásosok nyomhatják beágyazva, azon kevesek meg, akik kis felbontásban tolják, nézhetik új ablakban. de ez tényleg ráér. nemtudom Lazly vette e, hogy miket kell változtatni, hogy én is haladhassak.

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #442 Dátum: 2006 április 03, 19:44:26 »

Én is ezt mondtam... Mondjuk ha szélesebb az oldal, lehet, hogy szép benne a fórum is. Előbb legyen kész, utána szavazzunk.

ez plusz egy kattintás. nem kóser.
nem kéne összezavarni a népeket Smiley
Nem elérhető Pityubacsi
Hozzászólások: 36020


« Hozzászólás #441 Dátum: 2006 április 03, 19:24:21 »

na, szebben, de működésileg így gondoltam a fórumos választást. http://bogarhatu.uw.hu/newpage/

ez plusz egy kattintás. nem kóser.
nem kéne összezavarni a népeket Smiley



flex 'em all!
Dízelt vezetni olyan, mint melegnek lenni. Ma már sokkal elfogadottabb, de még mindig szar dolog.
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #440 Dátum: 2006 április 03, 16:05:28 »

ez a legkorrektebb megoldás, és akkor mindenki választhat, ha külön ablakban akarja a fórumot

a tervek pedig tetszenek Smiley

tényleg jó lenne a rajzáson is mutatni valamit, mondjuk egy főoldalt betenni háttérnek..

reméljük a rajzásra meglesz. felőlem mehetne úgy is a szavazás, hogy külön ablak, beágyazott fórum, választható.

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Typ117
Hozzászólások: 18387


1969

« Hozzászólás #439 Dátum: 2006 április 03, 15:58:30 »

na, szebben, de működésileg így gondoltam a fórumos választást. http://bogarhatu.uw.hu/newpage/

ez a legkorrektebb megoldás, és akkor mindenki választhat, ha külön ablakban akarja a fórumot

a tervek pedig tetszenek Smiley

tényleg jó lenne a rajzáson is mutatni valamit, mondjuk egy főoldalt betenni háttérnek..
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #438 Dátum: 2006 április 03, 13:25:58 »

Cár.


na, szebben, de működésileg így gondoltam a fórumos választást. http://bogarhatu.uw.hu/newpage/

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #437 Dátum: 2006 április 03, 12:59:59 »

Cár.

na a főoldallal a következő van. a fejléc gyakorlatilag bevetésre kész, ez tény. a számláló scriptet elkérem Lazlytől, mert ugye az általa szerzett jobban működik az általam írottnál, betesszük a random kép főlé, a következőket meg kitaláljuk.

most Lazlynek kéne leintézni, hogy a mostani oldalról tűnjön el a fejléc, a logo, meg a jobb oldali logines, banneres rész. a login meg banner(támogatók, motor, stb) átkerülhetne nagyhirtelen a hírek dobozba. ha egyik oldalon sincs már fejléc, meg a többi, akkor a cikkek, stb egyből beágyazható az áltlaunk csinált oldalba. tehát ha a fejléc, logo, login doboz megszűnik a mostani kódban, akkor egyből menni fog a hírek, fórum, cikkek, linkek, letöltés, naptár, keresés. én szívem szerint betenném a chat-et is, nem foglal helyet, majd keresünk egy megfelelőt, nem kötelező használni, nem zavaró, de mindegy. szmb gombot is betennék a majdani Stunt féle esszék miatt, hogy az oldalon is ott legyen, ez szerintem fontos.

akkor szavaztassuk meg ismét a fórumot, ha nagyon egyenlő lesz az eredmény, akkor meg mehet a választós, bár így mindenkinek igaza lenne, illetve saját szája íze szerint használhatná.

szal most Lazlyt kéne megkérni, hogy csinálja meg a változtatásokat a motoron, ami alkalmazkodik az új design-hez  és onnantól 1 nap és áthegesztünk mindent, feldobjuk a lábunkat azt asztalra, várjuk a fejléc bővülését, csináljuk a finomhangolást.
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #436 Dátum: 2006 április 03, 12:57:09 »

Batkánál az igazság. Össze kellene mosni a kettőt.
Ne legyen opció, csak az egyik legyen, amit a többség megszavaz. Ez egyelőre nem létkérdés, inkább a főoldal elkészülte.

na a főoldallal a következő van. a fejléc gyakorlatilag bevetésre kész, ez tény. a számláló scriptet elkérem Lazlytől, mert ugye az általa szerzett jobban működik az általam írottnál, betesszük a random kép főlé, a következőket meg kitaláljuk.

most Lazlynek kéne leintézni, hogy a mostani oldalról tűnjön el a fejléc, a logo, meg a jobb oldali logines, banneres rész. a login meg banner(támogatók, motor, stb) átkerülhetne nagyhirtelen a hírek dobozba. ha egyik oldalon sincs már fejléc, meg a többi, akkor a cikkek, stb egyből beágyazható az áltlaunk csinált oldalba. tehát ha a fejléc, logo, login doboz megszűnik a mostani kódban, akkor egyből menni fog a hírek, fórum, cikkek, linkek, letöltés, naptár, keresés. én szívem szerint betenném a chat-et is, nem foglal helyet, majd keresünk egy megfelelőt, nem kötelező használni, nem zavaró, de mindegy. szmb gombot is betennék a majdani Stunt féle esszék miatt, hogy az oldalon is ott legyen, ez szerintem fontos.

akkor szavaztassuk meg ismét a fórumot, ha nagyon egyenlő lesz az eredmény, akkor meg mehet a választós, bár így mindenkinek igaza lenne, illetve saját szája íze szerint használhatná.

szal most Lazlyt kéne megkérni, hogy csinálja meg a változtatásokat a motoron, ami alkalmazkodik az új design-hez  és onnantól 1 nap és áthegesztünk mindent, feldobjuk a lábunkat azt asztalra, várjuk a fejléc bővülését, csináljuk a finomhangolást.

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #435 Dátum: 2006 április 03, 12:48:17 »

Batkánál az igazság. Össze kellene mosni a kettőt.
Ne legyen opció, csak az egyik legyen, amit a többség megszavaz. Ez egyelőre nem létkérdés, inkább a főoldal elkészülte.
Nem elérhető Batka Batkovich
Hozzászólások: 31

« Hozzászólás #434 Dátum: 2006 április 03, 12:46:47 »

EPE tervéből át lehet venni ötleteket
amennyiben hozzájárul
nekem a színátmenet mindenképpen tetszik benne jól menne az általam készített fadelős fejléchez
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #433 Dátum: 2006 április 03, 12:38:31 »

Sziasztok!

Előre is köszi a segítséget. Ha a Lazlyt nem éritek el, a Pityubával és velem is lehet egyezkedni.
Mindenekelőtt a legfontosabb, hogy jó volna, ha vasárnapra lenne valami - ha nem is végleges - oldal, legalább dizájnban. Szombaton 300 matricát osztunk szét, blamázs, ha minden ronda és nem működik. Persze csak ha lehetséges.
Másik: ezt az oldalt leginkább a fórum élteti. Volt egy szavazás, ki hogy szeretné látni a fórumot. Ha nem értetek egyet a szavazás eredményével, akkor is érdemes lenne tiszteletben tartani. Esetleg legyen még1 szavazás, de önkényesen ne változtassunk.
EPE tervéből nem lehetne átvenni grafikai részeket?

akkor az újabb szavazást javaslom, mivel most lehet látni, hogy hogy képzeltük el. erről is kéne körlevél, hogy étnyleg mindenki szavazzon, akit érdekel. én azért is vagyok emellett, mert a régi oldal is tartalmazta a fórumot és függetlenül az oldal arculatától is fontos lenne, hogy a menü mindig látható legyen. én automatikusan kilövöm az oldalt, ha bejött a fórum, ha meg folyton látható a menü, akkor nem kell ablak, stb. Lazly nem szereti a frameket. de most mindenképp kelleni fognak, mert végülis a php-s részből egyetlen doboz fog megmaradni és a framekkel úgyis mi fogunk foglalkozni.

ha azt akarják, hogy a fárum új ablakban nyíljon meg, ám legyen, kb 8 betű átírni, nem téma. de hogy ennek mennyi a haszna, az már kétséges. igazán több nem fog látszani belőle 1024*768-ban., csak felfelé a fejlécnyi.

én nem értek a php-hez, de most jutott eszembe egy kompromisszumos megoldás: ha az megoldható, hogy lenne egy gomb a fórumon, hogy float(tehát kitenné egy új ablakba), akkor megoldódna a gond. másik megoldás lenne, hogyha rányomok a ófrum gombra, akkor alul, ahol most a hírek vannak, kijönne két lehetőség, hogy új ablak(nincs fejléc)/ide bele és akkor van fejléc. ez érthető remélem. akkor ki-ki kiválasztja, nem kell szavazgatni, a fórum kinézete nem igényel változtatást. vélemény?

EPE tervébl mit szeretnél látni és hol?

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #432 Dátum: 2006 április 03, 12:29:45 »

Sziasztok!

Előre is köszi a segítséget. Ha a Lazlyt nem éritek el, a Pityubával és velem is lehet egyezkedni.
Mindenekelőtt a legfontosabb, hogy jó volna, ha vasárnapra lenne valami - ha nem is végleges - oldal, legalább dizájnban. Szombaton 300 matricát osztunk szét, blamázs, ha minden ronda és nem működik. Persze csak ha lehetséges.
Másik: ezt az oldalt leginkább a fórum élteti. Volt egy szavazás, ki hogy szeretné látni a fórumot. Ha nem értetek egyet a szavazás eredményével, akkor is érdemes lenne tiszteletben tartani. Esetleg legyen még1 szavazás, de önkényesen ne változtassunk.
EPE tervéből nem lehetne átvenni grafikai részeket?
Nem elérhető Batka Batkovich
Hozzászólások: 31

« Hozzászólás #431 Dátum: 2006 április 03, 12:21:20 »

Egy dolog kimaradt...
Lehet küldeni a fejléchez képeket Smiley
Mint említettem örülnék ha a teljes képeket küldenétek, mert könnyebb lesz velük dolgozni illetve van még egy rakat érv amit már lentebb említettünk.
Írjátok le hogy mely részét szeretnétek látni stb. és a végeredmény valami olyasmi lesz mint amit ecneB régebbi bannerével tettem.

batkadrugs@gmail.com
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #430 Dátum: 2006 április 03, 12:06:34 »

hölgyek, urak, lezárult a szavazás, köszönet a bizalomért mindenkinek, aki nem a mi tervünkre szavazott azoknak is köszi, remélem ettől még elégedettek lesznek a munkánkkal! Batka és én karöltve dolgozunk tovább az oldal design részén. ötleteket várunk, hogy miként lehetne látványosabbá tenni a fejlécben a logo-t. cüppögjön, ha ráviszem az egeret, változzon meg ott az egér, kezdjen villogni, miegymás, amit lehet, megvalósítunk, erről talán kár szavazást indítani, de ötleteket várunk, addig marad a régiben.

Lazly, el kell beszélgetnünk az oldallal kapcsolatban is, hogy mit is tartalmazzon a menü(mostnai+SzMB, stb), továbbá a mostani kinézetet át kell majd szabni, hogy alkalmazkodjon az újhoz. ez ugye úgy néz ki, hogy:
fejléc és az alatta lévő terület., az egész 760px szélességben, magasságnak a felbontás szab határt.
gondolom a különböző rovatok, stb nem lesz nehéz feladat.
ki kéne találni, hogy a login hol legyen és, hogy a rendszámos téma bejön e mindenkinek
ha a logint, átmogatókat, számlűlót kiszórtuk a jelenlegi jobb oldali téglalapból és áttettük(tetted) őket a megfelelő helyre, akkor szépen, kényelmesen el fogunk férni.

én és Batka is támogatjuk, hogy a fórum legyen az oldalon belül, mint ahogy a régi oldalnál is volt. szélessége ugye nemigen változna, ha feltételezzük, hogy 1024*768-ban nézi valaki. aki ennél nagyobb felbontást használ, az a mostani háttérszínt látja mellette kétoldalon. ha a fürum bekerül az oldalba, akkor meg kéne oldani, hogy egyik oldalon se legyen margó, hiszen 760px széles az oldal, 768 a legkisebb felbontás, amilyen szélességre optimalizálva van, szóval 4 pixelnyi "margó" mindkét oldalon van minimum. amennyiben az oldalba kerül a fórum, úgy szerintem nyugodtan le lehetne szedni a nagy www.bogarhatu.hu fóruma feliratot meg a logót, hisz mindenki tudja hogy épp hol van, a logó meg a fejlécben lesz az ötletek alapján mindig látható.

a fejlécet mi úgy terveztük, hogy minden menügombra kattintás esetén működjön a random dolog(ahogy most is), ne minden betöltődéskor.

továbbá ami apróság, gondolom mire sikerül összehozni a nézeteket és összeépíteni az oldalt, már lefut a rajzás, így a fejléc feletti számláló aktualitását veszíti. szerintem ott mehetne állandóan a kövtkező találkozóig(találkozókig) való visszaszámlálás, esetleg valami fontos hír, kinek született gyereke, kinek készült el az autója, újrakezdték a Bogár gyrátását a holdon, vagy hasonló.

remélem minden érthető volt abóbl, amit leírtam.

jelenleg van egy ilyen demo oldal, még egy általam kreált ronda fejléccel: http://bogarhatu.uw.hu/newpage/
ami lényeges lenne, hogy a fórum így nézne ki, ha megfelel nektek. az, hogy a támogatókat, meg a logint hova tesszük, gondolom mindegy, mehetne a főoldalra, ahol most a hírek vannak, meg a piros dumám. természetesen lehet lefelé scrollozni majd az oldalt, ez most nincs benne a demo oldalban, de hangsúlyozom, a fórum elhelyezése lenne itt a lényeg. ha lesz egy este nyugalmam, akkor megcsinálom úgy az oldalt, hogy már Batka fejléce éljen ezzel a fórum elrendezéssel és szebben kialakított hírek oldallal addig, amíg Lazly nem hegeszti át a mostanit olyanra, hogy együtt tudjon működni az általunk kreáltakkal.

igazán hosszú beszólásomra várom a reakciókat Smiley
« Utoljára szerkesztve: 2006 április 03, 12:08:11 írta BlackP »

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #429 Dátum: 2006 Március 30, 22:53:22 »

Koszonom a kozosseg neveben mindenkinek a felajanlast.
Lelkes feltoltokre van szukseg. A feltoltest mar most is el lehet kezdeni az oldalon. Ehez pontosabbakat a segedletek reszben talaltok. De link itt:
http://www.bogarhatu.hu/forum/index.php?topic=50.msg17456#msg17456
Sok sikert, segitseg kell szoljatok.

Lazly
Nem elérhető SiD
Hozzászólások: 3302


« Hozzászólás #428 Dátum: 2006 Március 30, 17:06:42 »

OK. A másik dolog: kérdezzük meg SiD -et is, neki is van némi anyag, pl. Bogár vásárlása.
Na itt vagyok. Használjátok fel nyugodtan a firkálmányomat. (ha valahol kiegészítésre, helyesbítésre szorul, akkor közösen kijavítjuk)

1963 VW1200 DeLuxe
Nem elérhető te_o
Hozzászólások: 4260


Zeitwagen...

« Hozzászólás #427 Dátum: 2006 Március 30, 13:09:34 »

Ok, akkor ebben te vagy az illetekes... Smiley Beszeld le veluk, hogy belemennek-e.
OK. A másik dolog: kérdezzük meg SiD -et is, neki is van némi anyag, pl. Bogár vásárlása.

VW Beetle - the original since 1938
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #426 Dátum: 2006 Március 30, 11:46:17 »

Ok, akkor ebben te vagy az illetekes... Smiley Beszeld le veluk, hogy belemennek-e.
az én oldalamon van egy nagyobb történelmi áttekintés, azt is át lehet hozni ide

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #425 Dátum: 2006 Március 30, 11:44:15 »

Amúgy a készítők, ha komolyan gondolják, a Strano/JoPi által fémjelzett Váci klub oldaláról mindjárt kérhetnének nhémi anyagot. A Forrás megjelölésével nem hiszem, hogy baj, ha két helyen is van... el kell indulni valamerre, ha azt akarjuk, hogy tényleg legyen valami.
Ok, akkor ebben te vagy az illetekes... Smiley Beszeld le veluk, hogy belemennek-e.
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #424 Dátum: 2006 Március 30, 11:43:25 »

Lazly ,tegyük fel én nem cikket forditok le hanem megcsinálom csak példa,váltókodat leírom és azokat feltöltöm,az  gondolom nem engedélyköteles,attol függetlenül hogy a tartalmat pl CSP-töl lestem?
nos a netiket nem torveny. Sot, az oldalak nagyresze nincs ellatva semmilyen liszencel (bogarhatu.hu el lesz...)
Ep ezert a felrakott tartalmuk nem szamit a tulajdonuknak. Folytassam?

Persze vannak kivetelek, de hobbi oldalak koreben nagyon ritka.

Udv!
Nem elérhető ESZ-764
Hozzászólások: 2746


Samu 66

« Hozzászólás #423 Dátum: 2006 Március 29, 17:22:31 »

A kulfoldi cikkek megjelentetesehez engedelyt kell kernunk a weboldaltol. Ha ez megvan, es megadjak, akkor mehet a forditgatas... Smiley
A tartalom feltoltest egy honapja mondogatom, benne van a kozlemenyek reszbe, a segedletek resznel, sot meg korlevelben is, ami szetment a szavazas miatt...
Udv!
Lazly ,tegyük fel én nem cikket forditok le hanem megcsinálom csak példa,váltókodat leírom és azokat feltöltöm,az  gondolom nem engedélyköteles,attol függetlenül hogy a tartalmat pl CSP-töl lestem?

Nem elérhető te_o
Hozzászólások: 4260


Zeitwagen...

« Hozzászólás #422 Dátum: 2006 Március 29, 11:30:18 »

Hogyan vásároljunk Bogarat pl. SiD oldalán is fent van. Szintén egy ötlet.

VW Beetle - the original since 1938
Oldalak: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 23
Nyomtatás
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.139 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.