www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktiváló e-mail?
2024 Március 28, 20:37:02

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Tawaszi Rallye
Budapest
2024. május 11.
920121 Hozzaszólás 218 Témában írta 1606 Felhasználó
Legújabb tag: Stoye
* Főoldal Bejelentkezés Regisztráció
Oldalak: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 23
Nyomtatás
Szerző Téma: A készülő weboldalt...  (Megtekintve 563657 alkalommal)
Nem elérhető Pityubacsi
Hozzászólások: 36020


« Hozzászólás #541 Dátum: 2006 április 21, 22:18:06 »

újjabb frissítés
a bogárhátu logón effekt
lassabb képfrissítés

apropó Pityubá!
mikor kapom meg az avatarodat a fejléchez? Smiley

http://bogarhatu.uw.hu/test.htm

kiru :-))
muszáj váltogatni a képeket?
csak azért, mert a modemes skacok így is rinyáltak, hát még mi sírás lesz, ilyen képletöltöetés hegyekkel....

én most kognitóban vagyok (angolul: in kognitó), azért nem küldök képet. :-))



flex 'em all!
Dízelt vezetni olyan, mint melegnek lenni. Ma már sokkal elfogadottabb, de még mindig szar dolog.
Elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #540 Dátum: 2006 április 21, 22:15:22 »

újjabb frissítés
a bogárhátu logón effekt
lassabb képfrissítés

apropó Pityubá!
mikor kapom meg az avatarodat a fejléchez? Smiley

http://bogarhatu.uw.hu/test.htm
űbercool  Cool

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Batka Batkovich
Hozzászólások: 31

« Hozzászólás #539 Dátum: 2006 április 21, 22:10:03 »

újjabb frissítés
a bogárhátu logón effekt
lassabb képfrissítés

apropó Pityubá!
mikor kapom meg az avatarodat a fejléchez? Smiley

http://bogarhatu.uw.hu/test.htm
Nem elérhető Pityubacsi
Hozzászólások: 36020


« Hozzászólás #538 Dátum: 2006 április 21, 21:15:45 »


gecc, ez állat!!
van hint meg minden... disznó :-)))







itt lent meg a fikkantás:
a fejlécben lévő kép sűrű váltogatása az ratyi.



flex 'em all!
Dízelt vezetni olyan, mint melegnek lenni. Ma már sokkal elfogadottabb, de még mindig szar dolog.
Nem elérhető Batka Batkovich
Hozzászólások: 31

« Hozzászólás #537 Dátum: 2006 április 21, 18:14:38 »

menu, etc...
http://bogarhatu.uw.hu/test.htm
Nem elérhető Pityubacsi
Hozzászólások: 36020


« Hozzászólás #536 Dátum: 2006 április 19, 18:08:00 »

design:
az itt látható világosbarna, sötétbarna és fekete az official színek
betűtípus: arial (télleg, itt a fórumon is 1ségesíteni kéne majd)
meg a logo olyan, amilyen (balra néz, nincs rajta busz, estébé, estébé)



flex 'em all!
Dízelt vezetni olyan, mint melegnek lenni. Ma már sokkal elfogadottabb, de még mindig szar dolog.
Elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #535 Dátum: 2006 április 19, 15:54:49 »

Hali!
No, nálam vannak a JoPi -féle cuccok a váciaktól! Hogyan kerülhet fel? Illetve, célszerű lenne, ha a cikkek egységes kinézetűek lennének, azonos háttér pl., stb. Erre van valami irányelv?
szerintem most várjuk meg az új design élesítését, lazly még farag valamit a motoron, amiről fogalmam sincs, hogy mi az, de valami feltöltős cucc asszem..az tuti, hogy egységesen fog kinézni, attól ne félj! majd ha élesedett az új oldal, akkor kéne konzultálni lazly-vel.

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető te_o
Hozzászólások: 4260


Zeitwagen...

« Hozzászólás #534 Dátum: 2006 április 19, 15:35:50 »

Hali!
No, nálam vannak a JoPi -féle cuccok a váciaktól! Hogyan kerülhet fel? Illetve, célszerű lenne, ha a cikkek egységes kinézetűek lennének, azonos háttér pl., stb. Erre van valami irányelv?

VW Beetle - the original since 1938
Nem elérhető ESZ-764
Hozzászólások: 2746


Samu 66

« Hozzászólás #533 Dátum: 2006 április 13, 09:02:30 »

sztem ebböl a tartalombol is lehetne egy két dolgot becsempészni Grin    http://www.vwlimburg.be/aengels/index.htm

Nem elérhető Pityubacsi
Hozzászólások: 36020


« Hozzászólás #532 Dátum: 2006 április 12, 19:19:59 »

na parázz, indulok a Batkához és csinálunk valamit

hajrá-hajrá 

:-)))



flex 'em all!
Dízelt vezetni olyan, mint melegnek lenni. Ma már sokkal elfogadottabb, de még mindig szar dolog.
Elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #531 Dátum: 2006 április 12, 18:54:24 »

de legalább nem kell 231614-szor kattintani, hogy eljuss valahová.
ld. régi oldal menüje.
na parázz, indulok a Batkához és csinálunk valamit

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Pityubacsi
Hozzászólások: 36020


« Hozzászólás #530 Dátum: 2006 április 12, 18:52:22 »

szerintem igénytelen, kérdezd meg Batkát is. megoldható, de szerintem ronda lenne

de legalább nem kell 231614-szor kattintani, hogy eljuss valahová.
ld. régi oldal menüje.



flex 'em all!
Dízelt vezetni olyan, mint melegnek lenni. Ma már sokkal elfogadottabb, de még mindig szar dolog.
Elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #529 Dátum: 2006 április 11, 21:57:02 »

az miért baj, hogy rálóg a fórumra?
úgyis csak akkor nyilik le, ha a júzer arra csámpázik az egerével.
ld: www.ks.hu

szerintem igénytelen, kérdezd meg Batkát is. megoldható, de szerintem ronda lenne

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Pityubacsi
Hozzászólások: 36020


« Hozzászólás #528 Dátum: 2006 április 11, 21:39:57 »

ezt már a php-n belülre kéne, fejlécben legördülő menü csúnya lenne, pölö rálógna a fórumra, vagy hasonló. szal marad a phps rész

az miért baj, hogy rálóg a fórumra?
úgyis csak akkor nyilik le, ha a júzer arra csámpázik az egerével.
ld: www.ks.hu



flex 'em all!
Dízelt vezetni olyan, mint melegnek lenni. Ma már sokkal elfogadottabb, de még mindig szar dolog.
Elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #527 Dátum: 2006 április 11, 21:31:23 »

nyuszifülek!
csinájatok valami legördülő menüt, hogy egy szájbatolt cikkhez ne 2-3-4, hanem 1 kattintással lehessen eljutni.
ha kell, akkor teszek ide nektek menü engine-t
ezt már a php-n belülre kéne, fejlécben legördülő menü csúnya lenne, pölö rálógna a fórumra, vagy hasonló. szal marad a phps rész

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Pityubacsi
Hozzászólások: 36020


« Hozzászólás #526 Dátum: 2006 április 11, 21:27:39 »

nyuszifülek!
csinájatok valami legördülő menüt, hogy egy szájbatolt cikkhez ne 2-3-4, hanem 1 kattintással lehessen eljutni.
ha kell, akkor teszek ide nektek menü engine-t



flex 'em all!
Dízelt vezetni olyan, mint melegnek lenni. Ma már sokkal elfogadottabb, de még mindig szar dolog.
Nem elérhető Batka Batkovich
Hozzászólások: 31

« Hozzászólás #525 Dátum: 2006 április 11, 20:30:07 »

megfontolandó...
Nem elérhető BlackPsenior
Hozzászólások: 19051

« Hozzászólás #524 Dátum: 2006 április 11, 19:36:24 »

amíg nem látom nem tudom... küldd!
batkadrugs@gmail.com
http://img.tar.hu/blackp/img/21060517.jpg
Nem elérhető Batka Batkovich
Hozzászólások: 31

« Hozzászólás #523 Dátum: 2006 április 11, 18:34:13 »

Az általam rittyentett panorámaképet nem tudjátok használni a fejlécben?
Amúgy 177 képtára tök jó, juniorral mi is rajta vagyunk, ahogy vonulunk egymás után :-))
amíg nem látom nem tudom... küldd!
batkadrugs@gmail.com
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #522 Dátum: 2006 április 11, 17:01:33 »

nemis vagyok regisztrálva Smiley)

naszal az van, hogy megírtam a scriptet(scripteket), amik nézik, hogy milyen böngésző, milyen felbontás, szal 1-2 nap és akár ez is élesítve lesz, csak a 800*600-asok kedvéért.
OK, akkor regelj es nezd meg... Smiley
Elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #521 Dátum: 2006 április 11, 16:28:32 »

Galreia mostmar tenyleg bekapcsolva... lepj be tagkent... fent lesz a menusorban gomb. Egyenlore nem sokat latni belolle, szoval ezen ne lepodj meg... de ez is jo mindenre, csak be kell konfigolni rendessen.

Akkor hagyjuk ki a chatet.

nemis vagyok regisztrálva Smiley)

naszal az van, hogy megírtam a scriptet(scripteket), amik nézik, hogy milyen böngésző, milyen felbontás, szal 1-2 nap és akár ez is élesítve lesz, csak a 800*600-asok kedvéért.

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #520 Dátum: 2006 április 11, 16:12:21 »

hol van a bekapcsolt rész? nem látom. :/

szerintem a chat felesleges, bár utólag is kiszedhető, de a régin sem használtuk.

jólvan, majd szórakozunk a 800*600-as résszel, lehet szöveges menü képek nélkül, vagy oda beszúrunk valami mást, pölö fater panorámaképe megy körbe-körbe loopolva...

php nemtudom mennyire alkalmazkodik a felbontáshoz, viszont ha 800*600 lesz, oda úgy kell a fórum, hogy új ablakban nyíljon, mint most, de ezt is megcsináljuk.

mindenképp az 1024 a legfontosabb, hogy az új design éljen az új tartalommal, ha ez megvan, utána jön az elejére egy script, ami megnézi és a megfelelő oldalra dob. szerintem
Galreia mostmar tenyleg bekapcsolva... lepj be tagkent... fent lesz a menusorban gomb. Egyenlore nem sokat latni belolle, szoval ezen ne lepodj meg... de ez is jo mindenre, csak be kell konfigolni rendessen.

Akkor hagyjuk ki a chatet.
Elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #519 Dátum: 2006 április 11, 15:36:08 »

Bekapcsoltam a galeria modult... Meg nincs rendessen bekonfigolva de majd sor kerul arra is... Cheesy Nagyon nincs, van olyan szoveg ami egyszinu a hatterel, meg ilyemik.
Csak hogy lasd mirol is van szo. Ha megnezted szolj, kikapcsolom.

Kepet egyebkent eddig is fel lehetett tolteni a cikkek reszhez, cikk bekuldos segedletnel le van irva hogyan... Ott mindenki fel tud tolteni egy sajat kis adatlapot, majd kezdem en... Cheesy

Igazad van, hogy utana is lehet irogatni, bedobom szavazasra a chatet, addig probaljatok meg megcsinalni a 800*600as reszt... Szerintem inkabb legyen szoveges menu fejlec nelkul, de legalabb a tartalmat el lehetne olvasni. Ha gondoljatok PHP is lehet ezt szabajozni.

Udv!

hol van a bekapcsolt rész? nem látom. :/

szerintem a chat felesleges, bár utólag is kiszedhető, de a régin sem használtuk.

jólvan, majd szórakozunk a 800*600-as résszel, lehet szöveges menü képek nélkül, vagy oda beszúrunk valami mást, pölö fater panorámaképe megy körbe-körbe loopolva...

php nemtudom mennyire alkalmazkodik a felbontáshoz, viszont ha 800*600 lesz, oda úgy kell a fórum, hogy új ablakban nyíljon, mint most, de ezt is megcsináljuk.

mindenképp az 1024 a legfontosabb, hogy az új design éljen az új tartalommal, ha ez megvan, utána jön az elejére egy script, ami megnézi és a megfelelő oldalra dob. szerintem

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #518 Dátum: 2006 április 11, 15:29:18 »

képmodul az melyik része? mert én olyan adatlapra gondoltam, mint ami bejön, ha a nevemre kattintasz, csak plusz infó, hogy kinek mi a foglalkozása, mihez ért még, stb

jaja, fejléc az külön megy, ne keveredjen, átláthatóbb

ha végelgesen kialakul a menü, akkor majd kelleni fognak a linkek, bár asszem már meg is vannak, hogy melyikre melyik php-t kell hívni és akor kész is a csillivilli oldal, a php-s részt meg fejelsztheted az új desig alatt is
Bekapcsoltam a galeria modult... Meg nincs rendessen bekonfigolva de majd sor kerul arra is... Cheesy Nagyon nincs, van olyan szoveg ami egyszinu a hatterel, meg ilyemik.
Csak hogy lasd mirol is van szo. Ha megnezted szolj, kikapcsolom.

Kepet egyebkent eddig is fel lehetett tolteni a cikkek reszhez, cikk bekuldos segedletnel le van irva hogyan... Ott mindenki fel tud tolteni egy sajat kis adatlapot, majd kezdem en... Cheesy

Igazad van, hogy utana is lehet irogatni, bedobom szavazasra a chatet, addig probaljatok meg megcsinalni a 800*600as reszt... Szerintem inkabb legyen szoveges menu fejlec nelkul, de legalabb a tartalmat el lehetne olvasni. Ha gondoljatok PHP is lehet ezt szabajozni.

Udv!
Nem elérhető BlackPsenior
Hozzászólások: 19051

« Hozzászólás #517 Dátum: 2006 április 11, 15:11:34 »

Az általam rittyentett panorámaképet nem tudjátok használni a fejlécben?
Amúgy  177 képtára tök jó, juniorral mi is rajta vagyunk, ahogy vonulunk egymás után :-))
Elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #516 Dátum: 2006 április 11, 15:02:41 »

No online lett a cikkek resz, amit csinaltam... meg faragok rajta picit, pl berakok majd lentre egy bekuldes reszt, meg lesz egy ket helyen visszagomb, ahova kene... Smiley Maga a cikk olvasasa kozben meg nincs kesz, le lesz az is tisztitva, bar annak az alapfelepitese nem fog valtozni.

korlevelet lehet kuldeni forumbol, kep modult meg konfigolom, az kulon lesz, cikkbe is lehet kepet beszurni, de kepgaleriat kulon lehet letrehozni, fejlecet meg ugye ti csinaljatok...

Udv!

képmodul az melyik része? mert én olyan adatlapra gondoltam, mint ami bejön, ha a nevemre kattintasz, csak plusz infó, hogy kinek mi a foglalkozása, mihez ért még, stb

jaja, fejléc az külön megy, ne keveredjen, átláthatóbb

ha végelgesen kialakul a menü, akkor majd kelleni fognak a linkek, bár asszem már meg is vannak, hogy melyikre melyik php-t kell hívni és akor kész is a csillivilli oldal, a php-s részt meg fejelsztheted az új desig alatt is

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #515 Dátum: 2006 április 11, 14:56:46 »

jah, látom, lehet nagyítani.

viszont ami kéne, hogy küldeni körlevelet, hogy dőljenek a képek, rajzáson készült sok szép kép gondolom, bővüljön a fejléc, legyen változatos.
No online lett a cikkek resz, amit csinaltam... meg faragok rajta picit, pl berakok majd lentre egy bekuldes reszt, meg lesz egy ket helyen visszagomb, ahova kene... Smiley Maga a cikk olvasasa kozben meg nincs kesz, le lesz az is tisztitva, bar annak az alapfelepitese nem fog valtozni.

korlevelet lehet kuldeni forumbol, kep modult meg konfigolom, az kulon lesz, cikkbe is lehet kepet beszurni, de kepgaleriat kulon lehet letrehozni, fejlecet meg ugye ti csinaljatok...

Udv!
Elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #514 Dátum: 2006 április 11, 14:49:20 »

jah, látom, lehet nagyítani.

viszont ami kéne, hogy küldeni körlevelet, hogy dőljenek a képek, rajzáson készült sok szép kép gondolom, bővüljön a fejléc, legyen változatos.

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #513 Dátum: 2006 április 11, 14:48:10 »

Ok, mindjart befejezem ezt es megcsinalom... Hamar megvan, annyira azert mar kiismertem ezt a rendszert hogy tudjam ezeket hol tartolja... Udv!

u.i.: Itt a tartalmat kene nezni, mert ez a cikkek modul, amit irok...

abból épp semmit nem látok Smiley

http://bogarhatu.uw.hu/frame.htm

ez a jelenlegi verzió, csak ott van scroll, ahol kell. méretek adottak gondolom, bár csak a szélesség a fontos, a magasság scrollozni fog

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #512 Dátum: 2006 április 11, 14:28:52 »


ööö, ez nagyon szép, de a lényeg a fejléc meg a logines rész lehagyása illetve áthelyezése lenne Smiley (vagy most nem ez a lényeg a képen? akkor bocsika) meg persze a logó eltüntetése. mert ugye két menü nem fog kelleni, a login , támogatók, miegyéb megy a főoldalra és akkor már nagyon boldogok vagyunk, hamar összefésüljük a kettőt
Ok, mindjart befejezem ezt es megcsinalom... Hamar megvan, annyira azert mar kiismertem ezt a rendszert hogy tudjam ezeket hol tartolja... Udv!

u.i.: Itt a tartalmat kene nezni, mert ez a cikkek modul, amit irok...
Elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #511 Dátum: 2006 április 11, 14:19:45 »

Hat itt van a fooldal, ez mar nagyjabol alakot oltott, most a stabilitasat rugdosom ossze... meg az aloldalakat Cheesy
Pont nemlatszik de a fooldalon az adott kategoriabol csak n darab legfrisebb hir (itt pont 4) van megjelenitve, a kategoriara kell katintani ha az osszeset latni akarjuk. De a kategoria mellet a kategoriaban talalhato ossze cikk szama van kiirva. Smiley Maga a cikk megjelenitese elvileg nem fog valtozni.

Udv!


ööö, ez nagyon szép, de a lényeg a fejléc meg a logines rész lehagyása illetve áthelyezése lenne Smiley (vagy most nem ez a lényeg a képen? akkor bocsika) meg persze a logó eltüntetése. mert ugye két menü nem fog kelleni, a login , támogatók, miegyéb megy a főoldalra és akkor már nagyon boldogok vagyunk, hamar összefésüljük a kettőt

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #510 Dátum: 2006 április 11, 14:09:30 »

ok, kiváncsi vagyok a végeredményre. meg kéne oldani, hogy legyen egy taglista féle is, hogy tudjuk ki kicsoda..akár a fórumos adatlapot kibővíteni.

chat szerintem nem kell, csak azért van ott, hogy többminden működjön Smiley
Hat itt van a fooldal, ez mar nagyjabol alakot oltott, most a stabilitasat rugdosom ossze... meg az aloldalakat Cheesy
Pont nemlatszik de a fooldalon az adott kategoriabol csak n darab legfrisebb hir (itt pont 4) van megjelenitve, a kategoriara kell katintani ha az osszeset latni akarjuk. De a kategoria mellet a kategoriaban talalhato ossze cikk szama van kiirva. Smiley Maga a cikk megjelenitese elvileg nem fog valtozni.

Udv!

[melléklet törölve a rendszer által]
Elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #509 Dátum: 2006 április 11, 13:56:02 »

Mar egy ideje nem online csinalom az oldalmotort... Most a cikkek reszt egy kicsit szuneteltetem, megfaragom a linkek oldalt, hogy lehessen az aljara vesni cimeket is... Smiley Azt most felfogom tolteni, ha kesz... Smiley

Szereztem galeria motort is. Chatre akkor van szuksegunk tulajdonkeppen? Megszavazzuk? (En nem latom ertelmet, forum most is chat styleban megy)
Udv!

ok, kiváncsi vagyok a végeredményre. meg kéne oldani, hogy legyen egy taglista féle is, hogy tudjuk ki kicsoda..akár a fórumos adatlapot kibővíteni.

chat szerintem nem kell, csak azért van ott, hogy többminden működjön Smiley

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #508 Dátum: 2006 április 11, 13:48:16 »

valóban használhatatlan, mivel nem arra optimalizáltuk. 2006-ban használjanak 1024-et, egy 15"os monitor is tudja, 5% használja 800*600-ban, ez most a legkisebb probléma.

az oldal motorból mikor tűnnek el a felesleges dolgok? Smiley
Mar egy ideje nem online csinalom az oldalmotort... Most a cikkek reszt egy kicsit szuneteltetem, megfaragom a linkek oldalt, hogy lehessen az aljara vesni cimeket is... Smiley Azt most felfogom tolteni, ha kesz... Smiley

Szereztem galeria motort is. Chatre akkor van szuksegunk tulajdonkeppen? Megszavazzuk? (En nem latom ertelmet, forum most is chat styleban megy)
Udv!
Elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #507 Dátum: 2006 április 11, 12:27:43 »

Az nem lenne rossz, ha csak egy kep lenne, vagy javascriptbol atmeretezitek azt is. Egy a lenyeg: valamit muszalyj csinalni, mert hasznalhatatlan 800*600ban. Smiley

Udv!

valóban használhatatlan, mivel nem arra optimalizáltuk. 2006-ban használjanak 1024-et, egy 15"os monitor is tudja, 5% használja 800*600-ban, ez most a legkisebb probléma.

az oldal motorból mikor tűnnek el a felesleges dolgok? Smiley

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #506 Dátum: 2006 április 11, 11:31:03 »

Megoldható hogy az oldal megnézze, hogy a user milyen felbontásban is van éppen és a szerint tölt be, de nem csinálok meg minden képet dupla felbontásban az tutifix, ugyhogy vagy az lesz, hogy az alapból megjelenő uccso fehér bogi lesz a háttérben, amíg jobbat ki nem találok; vagy az, hogy vagyunk annyira bátrak (én lennék) és azt mondjuk: recommended 1024×768 (egy sima szöveges menü bántaná az esztétikai érzékemet).
Az nem lenne rossz, ha csak egy kep lenne, vagy javascriptbol atmeretezitek azt is. Egy a lenyeg: valamit muszalyj csinalni, mert hasznalhatatlan 800*600ban. Smiley

Udv!
Nem elérhető Batka Batkovich
Hozzászólások: 31

« Hozzászólás #505 Dátum: 2006 április 11, 11:23:17 »

A hibáról tudunk, megoldjuk, nem felbontástól függ, egyébként csak akkor jelentkezik, ha az oldalra való belépés után az ablakot átméretezik, ha átméretezés után frissítitek (F5) akkor megint normális lesz.

Megoldható hogy az oldal megnézze, hogy a user milyen felbontásban is van éppen és a szerint tölt be, de nem csinálok meg minden képet dupla felbontásban az tutifix, ugyhogy vagy az lesz, hogy az alapból megjelenő uccso fehér bogi lesz a háttérben, amíg jobbat ki nem találok; vagy az, hogy vagyunk annyira bátrak (én lennék) és azt mondjuk: recommended 1024×768 (egy sima szöveges menü bántaná az esztétikai érzékemet).

A faragásokért bocsi Smiley azért örülök, hogy tetszik, de belátható, hogy elég nehéz a 4:3 arányú képekből 8:1 -et csinálni Smiley próbálom mindből a legjobbat kihozni, a rendszámokat egyébként egységesen eltüntetem, még akkor is ha valakinek ez a nickneve.
Nem elérhető BlackPsenior
Hozzászólások: 19051

« Hozzászólás #504 Dátum: 2006 április 11, 10:40:44 »

elárulnátok, hogy milyen felbontásnál és milyen böngészővel valamint oprendszerrel jelentkezik ez a hiba?

1280*1024 IE 6.0 XP Prof SP2 MUI
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #503 Dátum: 2006 április 11, 10:31:47 »

Jo lett... Smiley

Ugyanakkor megneztem 800*600ban. Sad
Teljesen hasznalhatatlan. Kerdem en, nincs-e valamit modszer arra, hogy javascriptel ha 800*600 vagy meg annal is kisebb a felbontas fejleckepet ne rakjon be, valami szoveges menuvel koszontse, stb... Es kiirni a kedves emberkenek hogy sorry, nem a te gepedre van, de megprobaltuk megfaragni.
No? Velemeny?

Udv!
Elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #502 Dátum: 2006 április 11, 09:33:30 »

IE 1280*1024


érdekes, nálam jó, megnézzük mi a bibi vele

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Oldalak: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 23
Nyomtatás
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.145 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.