www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktiváló e-mail?
2024 Március 29, 10:05:41

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Tawaszi Rallye
Budapest
2024. május 11.
920121 Hozzaszólás 218 Témában írta 1606 Felhasználó
Legújabb tag: Stoye
* Főoldal Bejelentkezés Regisztráció
Szavazás *
Kérdés: Hol voltál / hova látogatsz el idén?
2021.08.05-08. Nemzetközi Bogártalálkozó - Gyomaendrőd - 7 (46.7%)
2021.12.31. Néputós Szilveszter - 8 (53.3%)
Összes szavazó: 12

Oldalak: 1 ... 1055 1056 1057 1058 1059 [1060] 1061 1062 1063 1064 1065 ... 1102
Nyomtatás
Szerző Téma: Találkozók, események  (Megtekintve 7659147 alkalommal)
Nem elérhető aaggoottaa
Hozzászólások: 2949


« Hozzászólás #1695 Dátum: 2006 Május 22, 13:24:06 »

http://www.online.rtlklub.hu/auto/hirek/?id=0605223855

ha esetleg erdekel valakit...

Holló
« Hozzászólás #1694 Dátum: 2006 Május 22, 09:21:27 »

nincs mese IQ (értsd jól) Paraszt vagy Grin
Nem elérhető Qzma
Hozzászólások: 7186


http://t2ab4sale.blog.hu/

« Hozzászólás #1693 Dátum: 2006 Május 21, 20:27:52 »


asztalos?



 Grin Evil Grin

http://t2ab4sale.blog.hu/   ÚJ A TEFONSZÁMOM:06203692740
1303LS
« Hozzászólás #1692 Dátum: 2006 Május 21, 18:59:23 »

2 fejet láttam és mivel rosszabul élsz mint 4 éve ebből gondoltam.

 Evil
Fék hogy fog?  Wink
Nem elérhető wob974
Hozzászólások: 13488


« Hozzászólás #1691 Dátum: 2006 Május 21, 18:50:38 »

olvasd el az előzményem és akkor talán logikusan te is tudsz következtetni,hogy mire gondoltam Tongue Cheesy Evil

2 fejet láttam és mivel rosszabul élsz mint 4 éve ebből gondoltam.

 Evil

Nem elérhető Bripery
Hozzászólások: 21999


www.elitevwclub.hu

« Hozzászólás #1690 Dátum: 2006 Május 21, 18:44:21 »

2 mi?
nap?
hét?
esetleg
asztalos?


 Evil

olvasd el az előzményem és akkor talán logikusan te is tudsz következtetni,hogy mire gondoltam Tongue Cheesy Evil

www.elitevwclub.hu

1994 Porsche 993 Carrera 2 cabrio
1982 Porsche 931 (924 Turbo)




Akit magyarnak teremtett az Úristen és nem fogja pártját nemzetének-nem derék ember. Gróf Széchenyi István
Nem elérhető wob974
Hozzászólások: 13488


« Hozzászólás #1689 Dátum: 2006 Május 21, 18:42:09 »

Cheesy
A wörtherseeig már csak 2  Tongue
és már ilyen autók ott vannak:
<beszúrt kép törölve>

2 mi?
nap?
hét?
esetleg
asztalos?


 Evil

Nem elérhető Bripery
Hozzászólások: 21999


www.elitevwclub.hu

« Hozzászólás #1688 Dátum: 2006 Május 21, 18:02:25 »

kinyírtad Smiley Te mész Rovinj-ba? még 3 nap!

Smiley

 Cheesy
A wörtherseeig már csak 2  Tongue
és már ilyen autók ott vannak:

www.elitevwclub.hu

1994 Porsche 993 Carrera 2 cabrio
1982 Porsche 931 (924 Turbo)




Akit magyarnak teremtett az Úristen és nem fogja pártját nemzetének-nem derék ember. Gróf Széchenyi István
Nem elérhető IQ23
Hozzászólások: 3366

« Hozzászólás #1687 Dátum: 2006 Május 21, 14:55:01 »

ááá, megöltem a topicot!! :-))

kinyírtad Smiley Te mész Rovinj-ba? még 3 nap!

Smiley

nem tudom mi történt de eltünt innen az avatar képem, meg a beírt szövegem is... Sad
Nem elérhető Pityubacsi
Hozzászólások: 36020


« Hozzászólás #1686 Dátum: 2006 Május 21, 11:06:23 »

ááá, megöltem a topicot!! :-))



flex 'em all!
Dízelt vezetni olyan, mint melegnek lenni. Ma már sokkal elfogadottabb, de még mindig szar dolog.
Nem elérhető Pityubacsi
Hozzászólások: 36020


« Hozzászólás #1685 Dátum: 2006 Május 20, 15:55:06 »

Na akkor nyilvánosan is:

Mivel akkor szoltam be a topicon, hogy mi ez az offtopic, amikor már ez ment folyamatosan, nekem nem a talikbol lett elegem, hanem ebből:

idézek

----------------------------------------------------------------------
neszójjálbele!
linerálbolsi vagyok és punktum!
dr. torgyán ezt olyan szépen megfogalmazta... :-))

sokkal jobb.
alig várom, hogy arc-az-arcba elküldjem az irredenta fejedet a 'csába :-)))


Viszont apám viszont!!........te libsi TEEeee _:)


jogos!

látod az ellenség még ide is beférkőzik! Az idegenszívűek lefordítják a szavaimat és a primitív nyelvükbő helyttesítik egyyvel..........labanckutyák

Ez már jobb??  

nyiss egy népkonyhát a blahán.
mekkora üzlet vóna... :-)))


----------------------------------------------------------------------

Na ebből lett elegem

És igenis olvastam volna értelmesen leirt élménybeszámolót minden taliról. És örülök neki, ha valaki eljut Spa-ba, Angliába, vagy bárhova a fórumról. és képvisel bennünket, mert mivel benne vagyok az első tizben, akik még 1999-ben a levelezőlistán elkezdtük ezt az egészet, és sajnos sokan akik ott voltak ide már nem jöttek, pont azért, mert 30 hozzászólásból van 2 ami a témához kapcsolódik. Ebből van elegem.


látom én vagyok az egyik fő off mester :-))



flex 'em all!
Dízelt vezetni olyan, mint melegnek lenni. Ma már sokkal elfogadottabb, de még mindig szar dolog.
Nem elérhető Hanyi
Hozzászólások: 2303


« Hozzászólás #1684 Dátum: 2006 Május 20, 15:12:16 »


Tudom,nekem még itt a forumon "seggemen a tojásháshéj"de ez ugyérzem egy kicsit azért rám is vonatkozik!!
Én hortobágyon évekota jol érzem magam!!!Ha netánn más volumenü rendezvényre vágyom,akkor máshova megyek!!Én tényleg SZERETEM azt a találkozot,és örülök neki,hogy valaki legalább öszeszedte magát és amit tudott és csinál is valamit,ráadásul nekünk Wink én részemröl köszönöm,hogy megint sikerült megrendezni Wink
NGA -nak a  Rovinj al kapcsolatos beirásai, pedig nekem különösen jolesnek,mert legalább látom,hogy nem csak én vagyok olyan "örült"hogy tudok dolgokért igazánn lelkesedni!!!ha nem lennének lelkes emberek,akkor....(nem lenne hortobágysem)én is baromira tudok lelkesedni Grin de nem is bánom ;)ugyanigy szoktam én is lelkendezni!!!de imádom is!!!ráadásul tényleg kiváncsivagyok,hogy milyen az a buli,szoooval én utánna is nagyon kiváncsilennék NGA lelkesedésére......


Köszönöm kedves támogatásodat.........................................merem remélni ha valaki ott nem érezte jól magát

az nem csak az én hibám :-)
Nem elérhető IQ23
Hozzászólások: 3366

« Hozzászólás #1683 Dátum: 2006 Május 20, 12:42:15 »

sztem meg jogosan sértődik be az ember.... néhányan nagyon primitv hangvételt ütnek meg

Mire gondolsz?

nem tudom mi történt de eltünt innen az avatar képem, meg a beírt szövegem is... Sad
Nem elérhető IQ23
Hozzászólások: 3366

« Hozzászólás #1682 Dátum: 2006 Május 20, 12:41:41 »

Na akkor egy kis okosítás!

NGA. Téged olyan könnyű felhúzni mint egy vekkerórát!Mióta itt vagyok kb 2-3 éve ezalatt legalább 4-szer mondtad, hogy ez az utolsó beírásom Smiley)
(Mondjátok ha nem így volt!:) nem azért írtam amit írtam mert nem kedvellnélek, (mondjuk nem vagy benne a top 100-amba) hanem mert felakartam pörgetni a topicot és olyan jó téged felhúzni, meg mondjuk nem is tetszett az ominózus beszólásod.

Azért mert egy találkozó kiértékelése után elhangzik 6-8 nem oda illő beszólás, azért még nem kell beugatni az embereknek szerintem.Már ne is haragudj de ha egy tábortűznél ahol ülnek 30-an és a téma a találkozók körül folyik és egyszercsak pár ember kicsit más irányba tereli a beszélgetést (egymást forclizzák) akkor mi van abban? leüvöltöd a hajukat, hogy te most épp rovinjról akarsz beszélni? ráadásul nem is beszélsz hanem csak jópofán visszaszámolsz.
Juszt se fogok 16 szor kattintani hogy más topikba kerüljek. Amennyit én írok ide annyit nyugodtan ellehet viselni.itt jártam ide írtam és kész!

De azért bocsánatot kérek, nehogy azt mondjátok bunkó vagyok (nem mintha érdekelne)
Elnézést NGA! Ne menj!Maradj!Szükségünk van rád!

üdv: Ákos

Smiley) lool

nem tudom mi történt de eltünt innen az avatar képem, meg a beírt szövegem is... Sad
Nem elérhető vw1966
Hozzászólások: 7992


« Hozzászólás #1681 Dátum: 2006 Május 20, 12:05:48 »

kár megint megsértődni, befordulni !

mindenki ilyen érzékeny lelkü ? minden hónapban van valami móka  Wink
kár komolyan venni

sztem meg jogosan sértődik be az ember.... néhányan nagyon primitv hangvételt ütnek meg
Nem elérhető lovászimi
Hozzászólások: 787


« Hozzászólás #1680 Dátum: 2006 Május 20, 11:52:14 »

kis pontosítás:

bp.-rovinj 580 km
pécs-rovinj 480 km
barcs-rovinj 415 km
letenye-rovinj 350 km
Köszönöm!
Nem tudtam pontosan, és nem akartam kevesebbet írni, nehogy a "kritikusok" megcimmogjanak.
Nem elérhető AZS
Hozzászólások: 11742


« Hozzászólás #1679 Dátum: 2006 Május 20, 11:44:51 »

A távolság a határtól (Barcs-Letenye) 500-550 km,

kis pontosítás:

bp.-rovinj 580 km
pécs-rovinj 480 km
barcs-rovinj 415 km
letenye-rovinj 350 km
Nem elérhető lovászimi
Hozzászólások: 787


« Hozzászólás #1678 Dátum: 2006 Május 20, 11:35:08 »

Üdv mindenkinek!


A jövő hétvégén kerül megrendezésre a hagyományosan mindig május utolsó hétvégéjére szervezett Rovinj-i bogártalálkozó, amit a zágrábi vw buba klub tagjai rendeznek az isztria gyöngyszemének számító Rovinj legjobb kempingjében a Polariban, 3 km-re a történelmi óvárostól.
A kempingben rendkívül színvonalas körülmények között, külön a bogarasoknak fenntartott szektorban minimális részvételi díjjal lehet résztvenni a rendezvényen.
A kemping a tengerparton fekszik, panziókat megszégyenítő infrastruktúrával, élelmiszerbolttal, sörözővel, medencével,  és még autómosási lehetőség is benne van a szállás árában.
A beugró 30 euro a kocsira és a vezetőjére, további 15 euro az utasokra/koponya.
Ezért az árért kempingezhetünk péntek délelőttől vasárnap délutánig, használhatjuk a kemping összes szolgáltatását, ill. a beugró mellé eddig minden évben komoly vw-s ajándékokat kaptunk, és a belépőkártyával az óváros bizonyos részein ingyenes a parkolás.
Az idei az ötödik alkalom, amikor ellátogatok Rovinjba, és minden évben teszi ezt rajtam kívül még vagy egy tucat magyar bogár.
A távolság a határtól (Barcs-Letenye) 500-550 km, egy útra 109 kn autópályadíjat kell kalkulálni bogárra, és kb. 180 kn-t transporterre. (ebben benne van az Ucka alagút ára is.)
Letenyétől végig autópályán lehet menni, Zágráb-Rijeka-Rovinj útvonalon, a kalandorok mehetnek a régi országúton, megmászva a Gorski Kotar-t, Karlovac után.
Óriási élmény az út is maga, jó utakon, csodálatos vidékeken lehet vezetni az öreg vw-t, ami a végén egy tengerparti krúzolásban teljesedik ki.
Az eddigi bogártalálkozós ranglistán nálam ez az első találkozó, megelőzve a Le Mans-i Super Vw-t is.
Ha valakit érdekelnek még részletek, infókat talál a www.vwbuba.hr honlapon, vagy hívhattok engem is a 30/520-7308 telefonon, szívesen megosztom tapasztalataimat.

Üdv!

Lovász Imi








 
  






 
Nem elérhető Csöpcsaj
Hozzászólások: 13

« Hozzászólás #1677 Dátum: 2006 Május 20, 10:54:19 »

Végre nekem is sikerült feltenni a Hortobágyon készült fotóimat. Smiley
Ha valakit érdekel, itt megtalálja.

http://kep.tar.hu/csayszy/

Csöpcsaj
Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #1676 Dátum: 2006 Május 20, 10:05:48 »

Akkor nincs mese, kell csinálnod egy levlistát annak a 10 embernek. Ez már sajna más. Képzeld el, hogy van 3 barátod, és hirtelen - a semmiből - lesz 30, amiből 27 tök más, mint Te. Velük sem jönnél ki. Emiatt tartom fenn én is magamnak a kicsi baráti társaságomat, és teljesen külön választom a fórumot. Bevallom, sokszor én is átsiklom néhány hozzászóláson, mert nem érdekel pl a politikai anyázás (általában). Tény, hogy 100 ember többet szól hozzá, mint 10. Erre csak 1 gyógyszer van, hogy csináltok magatoknak másikat. Illetve van az is, hogy agyon moderálod a fórumot, de azt nem szeretnénk.

Na akkor nyilvánosan is:

Mivel akkor szoltam be a topicon, hogy mi ez az offtopic, amikor már ez ment folyamatosan, nekem nem a talikbol lett elegem, hanem ebből:

idézek

----------------------------------------------------------------------
neszójjálbele!
linerálbolsi vagyok és punktum!
dr. torgyán ezt olyan szépen megfogalmazta... :-))

sokkal jobb.
alig várom, hogy arc-az-arcba elküldjem az irredenta fejedet a 'csába :-)))


Viszont apám viszont!!........te libsi TEEeee _:)


jogos!

látod az ellenség még ide is beférkőzik! Az idegenszívűek lefordítják a szavaimat és a primitív nyelvükbő helyttesítik egyyvel..........labanckutyák

Ez már jobb?? 

nyiss egy népkonyhát a blahán.
mekkora üzlet vóna... :-)))


----------------------------------------------------------------------

Na ebből lett elegem

És igenis olvastam volna értelmesen leirt élménybeszámolót minden taliról. És örülök neki, ha valaki eljut Spa-ba, Angliába, vagy bárhova a fórumról. és képvisel bennünket, mert mivel benne vagyok az első tizben, akik még 1999-ben a levelezőlistán elkezdtük ezt az egészet, és sajnos sokan akik ott voltak ide már nem jöttek, pont azért, mert 30 hozzászólásból van 2 ami a témához kapcsolódik. Ebből van elegem.

Nem elérhető NGA
Hozzászólások: 10930

« Hozzászólás #1675 Dátum: 2006 Május 20, 09:59:07 »

Elmagyarázom hogy értsd jól:  Te megengeded magadnak, hogy Rovinj elött 1 héttel képekkel beszólásokkal bombázod a topicot (nincs erre egy jobb MAGYAR szó?) beszólsz nekünk akik egy megrendezett (egyébként hamár itt tartunk elég szarul megrendezett szarhangulatu olcsó költségvetésű) hortobágyi taliról visszajőve ecseteljük élményeinket, és miután beszólsz folytatod tovább a kampányodat.Ráadásul ha visszajössz (HA visszajössz) ugyanúgy fogod mesélni káprázatos élményeidet. Akkor majd mi szóljunk rád?


Na akkor nyilvánosan is:

Mivel akkor szoltam be a topicon, hogy mi ez az offtopic, amikor már ez ment folyamatosan, nekem nem a talikbol lett elegem, hanem ebből:

idézek

----------------------------------------------------------------------
neszójjálbele!
linerálbolsi vagyok és punktum!
dr. torgyán ezt olyan szépen megfogalmazta... :-))

sokkal jobb.
alig várom, hogy arc-az-arcba elküldjem az irredenta fejedet a 'csába :-)))


Viszont apám viszont!!........te libsi TEEeee _:)


jogos!

látod az ellenség még ide is beférkőzik! Az idegenszívűek lefordítják a szavaimat és a primitív nyelvükbő helyttesítik egyyvel..........labanckutyák

Ez már jobb??  

nyiss egy népkonyhát a blahán.
mekkora üzlet vóna... :-)))


----------------------------------------------------------------------

Na ebből lett elegem

És igenis olvastam volna értelmesen leirt élménybeszámolót minden taliról. És örülök neki, ha valaki eljut Spa-ba, Angliába, vagy bárhova a fórumról. és képvisel bennünket, mert mivel benne vagyok az első tizben, akik még 1999-ben a levelezőlistán elkezdtük ezt az egészet, és sajnos sokan akik ott voltak ide már nem jöttek, pont azért, mert 30 hozzászólásból van 2 ami a témához kapcsolódik. Ebből van elegem.
Nem elérhető EPE
Hozzászólások: 907


« Hozzászólás #1674 Dátum: 2006 Május 20, 09:55:24 »

kevesebb topik van, mint négy éve  Wink
minéltöbb témához illő topik anál tisztábban átlátható forum......
kevesebb vita és nézeteltérés

Nem elérhető BlackPsenior
Hozzászólások: 19051

« Hozzászólás #1673 Dátum: 2006 Május 20, 08:51:43 »

kevesebb topik van, mint négy éve  Wink
Nem elérhető Balage
Hozzászólások: 6926


Low Fast - többet forog, jobban pörög

« Hozzászólás #1672 Dátum: 2006 Május 20, 08:47:21 »

A megszorító intézkedések sajnos topik összevonást eredményeztek.
Nincs pénz ennyi topikra!
 Grin

szerintem itt ami zavarja a jolmenö forumozást az az hogy , nem tom hova tünt a külföldi talik rovat.
ha az itt lenneako nem okozna egyeseknek gondot.
akartam szolni már elég rég hogy hova is let a külföldi talis rovat.


1971     VW 1300 GT-L
1999     Piaggio Liberty 50 2T
Nem elérhető EPE
Hozzászólások: 907


« Hozzászólás #1671 Dátum: 2006 Május 20, 08:42:07 »

szerintem itt ami zavarja a jolmenö forumozást az az hogy , nem tom hova tünt a külföldi talik rovat.
ha az itt lenneako nem okozna egyeseknek gondot.
akartam szolni már elég rég hogy hova is let a külföldi talis rovat.

Nem elérhető Pityubacsi
Hozzászólások: 36020


« Hozzászólás #1670 Dátum: 2006 Május 20, 08:33:47 »

engem anyázzatok lécci, kirekesztve érzem magam, innentől én képviselem NGA-t, csak lécci engem anyázzatok Wink

ne offolj, köcsög, mert bebaszom a szélvédődet!!  Evil

(most lyó?)



flex 'em all!
Dízelt vezetni olyan, mint melegnek lenni. Ma már sokkal elfogadottabb, de még mindig szar dolog.
1303LS
« Hozzászólás #1669 Dátum: 2006 Május 20, 07:07:36 »

Részemről igenis tetszik hogy ha valaki így lelkesedik valamiért.
Sőt ha egy olyan helyről jön vissza ahol én nem lehettem ott és beszámol az azért egy kicsit részesévé tud tenni annak az eseménynek engem is.
Pl. Rovinji utat előbb utóbb be fogok iktatni én is.
Köszönet NGAnak hogy egyáltalán tudhatok róla.
Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #1668 Dátum: 2006 Május 20, 05:43:57 »

Ez a folytonos menstruálás...
A szóljatok idében kifejtem bővebben, amit gondolok.
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #1667 Dátum: 2006 Május 19, 23:40:21 »

engem anyázzatok lécci, kirekesztve érzem magam, innentől én képviselem NGA-t, csak lécci engem anyázzatok Wink

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Dr.gonzo
Hozzászólások: 5089


The first rule of Fight Club is......

« Hozzászólás #1666 Dátum: 2006 Május 19, 23:40:17 »

Atyaág NGA!  Te tök kész vagy!  Nem lehetne ezt máshol?!  nyissál már magadnak egy Rovinj topikot!
Még 4 nap és eltünsz az országból! hurrá!

Elmagyarázom hogy értsd jól:  Te megengeded magadnak, hogy Rovinj elött 1 héttel képekkel beszólásokkal bombázod a topicot (nincs erre egy jobb MAGYAR szó?) beszólsz nekünk akik egy megrendezett (egyébként hamár itt tartunk elég szarul megrendezett szarhangulatu olcsó költségvetésű) hortobágyi taliról visszajőve ecseteljük élményeinket, és miután beszólsz folytatod tovább a kampányodat.Ráadásul ha visszajössz (HA visszajössz) ugyanúgy fogod mesélni káprázatos élményeidet. Akkor majd mi szóljunk rád?



Tudom,nekem még itt a forumon "seggemen a tojásháshéj"de ez ugyérzem egy kicsit azért rám is vonatkozik!!
Én hortobágyon évekota jol érzem magam!!!Ha netánn más volumenü rendezvényre vágyom,akkor máshova megyek!!Én tényleg SZERETEM azt a találkozot,és örülök neki,hogy valaki legalább öszeszedte magát és amit tudott és csinál is valamit,ráadásul nekünk Wink én részemröl köszönöm,hogy megint sikerült megrendezni Wink
NGA -nak a  Rovinj al kapcsolatos beirásai, pedig nekem különösen jolesnek,mert legalább látom,hogy nem csak én vagyok olyan "örült"hogy tudok dolgokért igazánn lelkesedni!!!ha nem lennének lelkes emberek,akkor....(nem lenne hortobágysem)én is baromira tudok lelkesedni Grin de nem is bánom ;)ugyanigy szoktam én is lelkendezni!!!de imádom is!!!ráadásul tényleg kiváncsivagyok,hogy milyen az a buli,szoooval én utánna is nagyon kiváncsilennék NGA lelkesedésére......

"Aki vadálatot csinál magábol,az megszabadul az emberi lét fájdalmátol"!
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #1665 Dátum: 2006 Május 19, 23:38:03 »

Bezzeg vagy 2-3 éve még olyan jóóó volt fórumozni, akkor még csak jókat röhögtünk az ilyeneken, most meg...
Nincs olyan hét vagy inkább hó, amiben nem veszne össze valaki egy hülyeségen!
A nagy semmiről folyik itt mostanság a semmi. Marhára semmi sincs, de tényleg!
Várom a leszúrásokat, én úgyis csak nevetek az egészen, bár néha inkább sírni kellene.
SZÍNVONAL Huh
lemaradtam valamiről? amúgy 4 éve voltunk 10-en kb a fórumon, most meg 360-an, ebből van 100 többé kevésbé aktív tag, nyilván vannak surlódások

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Kicsi Nelly
Hozzászólások: 3034


20/916-72-61

« Hozzászólás #1664 Dátum: 2006 Május 19, 23:22:23 »

Sztem NGA nem azért emlegeti annyiszor Rovinj-t, hogy hasraessünk, mert ő már járt ott, hamem azért, mert bírná, ha minél több magyar bogár/busz elmenne, és képviselné a magyar levegős társadalmat.
Nem elérhető Qzma
Hozzászólások: 7186


http://t2ab4sale.blog.hu/

« Hozzászólás #1663 Dátum: 2006 Május 19, 22:55:01 »

kár megint megsértődni, befordulni !

mindenki ilyen érzékeny lelkü ? minden hónapban van valami móka  Wink
kár komolyan venni

http://t2ab4sale.blog.hu/   ÚJ A TEFONSZÁMOM:06203692740
Nem elérhető Qzma
Hozzászólások: 7186


http://t2ab4sale.blog.hu/

« Hozzászólás #1662 Dátum: 2006 Május 19, 22:51:06 »


Várom a leszúrásokat,


várhatod is  Grin Evil

http://t2ab4sale.blog.hu/   ÚJ A TEFONSZÁMOM:06203692740
Leon 1303
« Hozzászólás #1661 Dátum: 2006 Május 19, 22:24:35 »

Az a baj, hogy nagyon leeset a színvonal! Talán a 18+ban a nők topik a kivétel! Undecided

Bezzeg vagy 2-3 éve még olyan jóóó volt fórumozni, akkor még csak jókat röhögtünk az ilyeneken, most meg...
Nincs olyan hét vagy inkább hó, amiben nem veszne össze valaki egy hülyeségen!
A nagy semmiről folyik itt mostanság a semmi. Marhára semmi sincs, de tényleg!
Várom a leszúrásokat, én úgyis csak nevetek az egészen, bár néha inkább sírni kellene.
SZÍNVONAL Huh
Nem elérhető maxi
Hozzászólások: 9435


« Hozzászólás #1660 Dátum: 2006 Május 19, 22:08:35 »

Az a baj, hogy nagyon leeset a színvonal! Talán a 18+ban a nők topik a kivétel! Undecided

hat ebben van valami.

"A vadászat többek szemében a férfiasság, az erő, a hatalom szimbóluma is. A vadászok azt tartják, hogy a vadászaton ismerszik meg, ki milyen ember valójában."
Nem elérhető Balage
Hozzászólások: 6926


Low Fast - többet forog, jobban pörög

« Hozzászólás #1659 Dátum: 2006 Május 19, 22:01:56 »

Az a baj, hogy nagyon leeset a színvonal! Talán a 18+ban a nők topik a kivétel! Undecided

Ne szívd mellre!
Ma nekem is szar napom volt - 2 napja nem vótam otthon, beszart az alig 1 éves cédém a kocsiban...
ráadásul te is meglépsz a fórumról... Undecided

Húzni akarták a fejed, kicsit átbillent a dolog. Lécci...
...inkább számolj el 100-ig... Smiley

1971     VW 1300 GT-L
1999     Piaggio Liberty 50 2T
Nem elérhető gyuszkó
Hozzászólások: 13814


ABD-999 nem csak autó, CSALÁDTAG!

« Hozzászólás #1658 Dátum: 2006 Május 19, 21:53:25 »

Rendben. Ezentúl mint szemlélő fogok a forumon részt venni. Legfeljebb, ha valakinek van valami kérdése hozzám, majd megválaszolom magánban.

Ne szívd mellre!
Ma nekem is szar napom volt - 2 napja nem vótam otthon, beszart az alig 1 éves cédém a kocsiban...
ráadásul te is meglépsz a fórumról... Undecided

Húzni akarták a fejed, kicsit átbillent a dolog. Lécci...
...inkább számolj el 100-ig... Smiley

Ifj.Pethő Gyula
30/5671916
Nem elérhető Chabeetle
Hozzászólások: 1005


« Hozzászólás #1657 Dátum: 2006 Május 19, 21:51:04 »

Rendben. Ezentúl mint szemlélő fogok a forumon részt venni. Legfeljebb, ha valakinek van valami kérdése hozzám, majd megválaszolom magánban.

én nem szeretném ha csak szemlélő lennél
Nem elérhető NGA
Hozzászólások: 10930

« Hozzászólás #1656 Dátum: 2006 Május 19, 21:48:20 »

Atyaág NGA!  Te tök kész vagy!  Nem lehetne ezt máshol?!  nyissál már magadnak egy Rovinj topikot!
Még 4 nap és eltünsz az országból! hurrá!

Elmagyarázom hogy értsd jól:  Te megengeded magadnak, hogy Rovinj elött 1 héttel képekkel beszólásokkal bombázod a topicot (nincs erre egy jobb MAGYAR szó?) beszólsz nekünk akik egy megrendezett (egyébként hamár itt tartunk elég szarul megrendezett szarhangulatu olcsó költségvetésű) hortobágyi taliról visszajőve ecseteljük élményeinket, és miután beszólsz folytatod tovább a kampányodat.Ráadásul ha visszajössz (HA visszajössz) ugyanúgy fogod mesélni káprázatos élményeidet. Akkor majd mi szóljunk rád?


Rendben. Ezentúl mint szemlélő fogok a forumon részt venni. Legfeljebb, ha valakinek van valami kérdése hozzám, majd megválaszolom magánban. Minden Rovinj-os beirásomat töröltem!
« Utoljára szerkesztve: 2006 Május 19, 21:50:47 írta NGA »
Oldalak: 1 ... 1055 1056 1057 1058 1059 [1060] 1061 1062 1063 1064 1065 ... 1102
Nyomtatás
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.19 másodperc alatt készült el 21 lekéréssel.