www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktiváló e-mail?
2024 Március 28, 14:05:59

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Tawaszi Rallye
Budapest
2024. május 11.
920121 Hozzaszólás 218 Témában írta 1606 Felhasználó
Legújabb tag: Stoye
* Főoldal Bejelentkezés Regisztráció
Oldalak: 1 ... 262 263 264 265 266 [267] 268 269 270 271 272 ... 299
Nyomtatás
Szerző Téma: BlackP  (Megtekintve 2435067 alkalommal)
Nem elérhető Pityubacsi
Hozzászólások: 36020


« Hozzászólás #1307 Dátum: 2006 Július 30, 16:28:24 »

jó volt a rasta party, volt ott egy Bogár, meg egy t2a, őket láttam rajzáson is, valamint a busz X-el ezelőtti tulaja, akié a fényezős család után birtokolta a buszt Smiley
ja meg egy fasz kamionos behajtotta a busz tükrét, bár nekem úgy tűnt, ogy nekiment. üvöltöttem vele durván, aztán hőbörgött, még jobban üvöltöttem, akkor már kevésbé, aztán mikor közöltem vele, hogy még egy szó és kiszedem a kamionból, akkor bekussolt. a többiek meg megszeppenve néztek csak rám, hogy mi van velem...de mindent összevetve jó volt Smiley

agresszív állat vagy.
50 évesen agresszív szuzukis tatter leszel :-)))



flex 'em all!
Dízelt vezetni olyan, mint melegnek lenni. Ma már sokkal elfogadottabb, de még mindig szar dolog.
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #1306 Dátum: 2006 Július 30, 16:25:15 »

jó volt a rasta party, volt ott egy Bogár, meg egy t2a, őket láttam rajzáson is, valamint a busz X-el ezelőtti tulaja, akié a fényezős család után birtokolta a buszt Smiley
ja meg egy fasz kamionos behajtotta a busz tükrét, bár nekem úgy tűnt, ogy nekiment. üvöltöttem vele durván, aztán hőbörgött, még jobban üvöltöttem, akkor már kevésbé, aztán mikor közöltem vele, hogy még egy szó és kiszedem a kamionból, akkor bekussolt. a többiek meg megszeppenve néztek csak rám, hogy mi van velem...de mindent összevetve jó volt Smiley

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető BlackPsenior
Hozzászólások: 19051

« Hozzászólás #1305 Dátum: 2006 Július 29, 06:56:43 »

Folytatódjék a horror: tegnap, úgy este 10 felé éktelen üvöltözésre figyeltünk fel a szomszédból. A 80 éves néni kajabált, hogy: "szomszéd, szomszéd, hívja a rendőrt!"
Nosza kilestem, és előadta az öreglány, hogy a meleg miatt a hátsó teraszon punnyadt, amikor valakit jönnimenni látni vélt a kertben. Előkaptam az elemlámpát, de már a másik szomszéd is ott nyüzsgött a blökijével a kerítésnél. (néhányan ismeritek is a fazont, neki van az a csőrös Csepelje).
Nosza magához vett a csepeles pacák egy rőfös vasdarabot, odacsődített engem is erősítésnek és nagybátran behatoltunk a pecóba, ahol tán a diverzáns lapult. Bevilágítottunk minden kis zugba, de persze sehol senki. Éppen hallgattuk a néni előadását, amikoris a kapuban megjelent az alkesz fia, aki többek szerint még a vigyorgóban is töltött némi kis időt.
Összenéztünk a csepelessel, hogy most hogyan fogunk eltűnni, de a végén minden jóra fordult: amíg a háziak egymás szidásával voltak elfoglalva, mi szépen kisliszoltunk.
Annyi a lényeg, hogy az alkesz gyermek (nálam azért korosabb) mindenféle alkalmi korcsmacimborának állítólag beadta, hogy az öreglány milliomos, és most mindenki őt akarja pumpolni. A néni szerint ebből annyi az igaz, hogy valamikor 963-ban volt egy négyesük a lottón és abból építették a házat. Hírek szerint a hálás ivadék már a házat is elkótyavetyélte némi haszonélvezettel-életjáradékkal terhelten. Lehet, hogy hamarosan új szomszédság elé nézünk :-((
Nem elérhető BlackPsenior
Hozzászólások: 19051

« Hozzászólás #1304 Dátum: 2006 Július 27, 07:25:10 »

Na jelentem: kellő mennyiségű anyagot eltávolítottunk az útkaparók elől, már csak rajtuk múlik a dolog... állítólag jövő kedden kezdik feltúrni a placcot :-(
Nem elérhető BlackPsenior
Hozzászólások: 19051

« Hozzászólás #1303 Dátum: 2006 Július 26, 14:54:31 »

szégyellem is magam, no... Grin

amúgy az a baj a betonnal, hogy szédülök rajta  Wink
Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #1302 Dátum: 2006 Július 26, 14:48:34 »

Dübörög a gazdaság, ömlik a lé! :-)))
Régen a beton is luxus volt, ma meg térkő.  Grin

Helyzetjelentés, meg nehogy elsüllyedjen a topik:
meghozták a jómunkásemberek a térköveket és lepakolták a bejárathoz. Mostantól házi feladat elhordani az útból, hogy a következő adag jómunkásember garázsbejárót tudjon alkotni. Qrvameleg van, nehezek a kövek és sokan vannak. Mindegy, ha kész lesz, egy fokkal kultúráltabban fog kinézni az udvar.
Nem elérhető BlackPsenior
Hozzászólások: 19051

« Hozzászólás #1301 Dátum: 2006 Július 26, 14:31:23 »

Helyzetjelentés, meg nehogy elsüllyedjen a topik:
meghozták a jómunkásemberek a térköveket és lepakolták a bejárathoz. Mostantól házi feladat elhordani az útból, hogy a következő adag jómunkásember garázsbejárót tudjon alkotni. Qrvameleg van, nehezek a kövek és sokan vannak. Mindegy, ha kész lesz, egy fokkal kultúráltabban fog kinézni az udvar.
Nem elérhető NGA
Hozzászólások: 10930

« Hozzászólás #1300 Dátum: 2006 Július 23, 20:43:43 »

Nekem megy ilyenem van otthon 1966-ból EL 3302:
Nem elérhető BlackPsenior
Hozzászólások: 19051

« Hozzászólás #1299 Dátum: 2006 Július 23, 20:26:40 »

Király oldal, köszi!!

Gimiben a cimborám hazafelé nem túl józanul egy ilyet hagyott el:

http://www.taxafinn.dk/2205.JPG

utána ilyet kapott az őseitől (egyszerű pedagógusemberek voltak, '70-ben megengedhettek maguknak-fiuknak ilyesmit...)

http://www.taxafinn.dk/2202.JPG
Nem elérhető NGA
Hozzászólások: 10930

« Hozzászólás #1298 Dátum: 2006 Július 23, 19:47:04 »

BlackP senior:

Érdekes link, amikor a Philips még nagy márka volt

http://www.taxafinn.dk/philipsmuseum.htm
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #1297 Dátum: 2006 Július 23, 13:54:53 »

Rövidgatyesz, félmeztelen döngetni a kanális prtján ne mond hogy nem kivitelezhető.  Grin
Csak bele ne ess a csalánosba fejjel.   Shocked
Nekem már volt olyanom, kegyetlen!  Embarrassed
hát igen, zakózni nem jó. mondjuk gondolkodtam, hogy lenne egy csapatós endurom, valami lepukkat, de megbízható kis dög, azzal terepen állatkodni, de városba jobban bejönnek a psort gépek. pedig régeben nem szerettem őket, akkor endurot akartam. a védőfelszerelést viszont nem szívesen teszem le, estem már én is

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
1303LS
« Hozzászólás #1296 Dátum: 2006 Július 23, 13:52:28 »

több lehetőség, az tény, csak minden göncöm speed motorhoz van és fene sem akar váltani Smiley volt már egy DT-m, de azt kényelmetlennek találtam...

Rövidgatyesz, félmeztelen döngetni a kanális prtján ne mond hogy nem kivitelezhető.  Grin
Csak bele ne ess a csalánosba fejjel.   Shocked
Nekem már volt olyanom, kegyetlen!  Embarrassed
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #1295 Dátum: 2006 Július 23, 13:45:54 »

Enduro--> több lehetőség.  Grin

Szerintem ha egy becsülettel felújított motor van benne az ezeknél a széttaposott bicikliknél jó dolog tud lenni.
Csak nehéz kideríteni a munka minőségét.
több lehetőség, az tény, csak minden göncöm speed motorhoz van és fene sem akar váltani Smiley volt már egy DT-m, de azt kényelmetlennek találtam...

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
1303LS
« Hozzászólás #1294 Dátum: 2006 Július 23, 13:39:00 »

köszi, írni fogok neki mailt, bár ez enduro, de lassan nem válogatok Smiley hétfpn megyek megnézni egy verseny gépet, majd kiderül mi a jó, köszönöm!

Enduro--> több lehetőség.  Grin

Szerintem ha egy becsülettel felújított motor van benne az ezeknél a széttaposott bicikliknél jó dolog tud lenni.
Csak nehéz kideríteni a munka minőségét.
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #1293 Dátum: 2006 Július 23, 13:26:46 »

BlackP!!

Hattila@tvnetwork.hu
voda kettőhetvenhat 0808

Yamaha DT 80/50ccm felújított motor japán alkatrészekkel.
110 000Ft
Most láttam itt a cégnél egy faliújságon.
köszi, írni fogok neki mailt, bár ez enduro, de lassan nem válogatok Smiley hétfpn megyek megnézni egy verseny gépet, majd kiderül mi a jó, köszönöm!

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
1303LS
« Hozzászólás #1292 Dátum: 2006 Július 23, 12:28:04 »

BlackP!!

Hattila@tvnetwork.hu
voda kettőhetvenhat 0808

Yamaha DT 80/50ccm felújított motor japán alkatrészekkel.
110 000Ft
Most láttam itt a cégnél egy faliújságon.
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #1291 Dátum: 2006 Július 21, 23:19:36 »

húbaszki, teljesen kiment a fejemből....
reloaded Wink

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Pityubacsi
Hozzászólások: 36020


« Hozzászólás #1290 Dátum: 2006 Július 21, 18:35:14 »

köszönöm Smiley
akkor bedobod vmikor faternak a rádiómat? Smiley

húbaszki, teljesen kiment a fejemből....



flex 'em all!
Dízelt vezetni olyan, mint melegnek lenni. Ma már sokkal elfogadottabb, de még mindig szar dolog.
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #1289 Dátum: 2006 Július 21, 16:17:40 »

izé, az igazi kötschögség az volna, ha megkérdezném, hogy azért, mert a szája elfáradt? :-)))

szóval lesz jó kis parasztlagzi, az lyó lesz :-)))

meg még gratulálok is!!
köszönöm Smiley

akkor bedobod vmikor faternak a rádiómat? Smiley

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Pityubacsi
Hozzászólások: 36020


« Hozzászólás #1288 Dátum: 2006 Július 21, 16:06:46 »

jelentem, megkértem a párom kezét, aki igent mondott
kötsögök

izé, az igazi kötschögség az volna, ha megkérdezném, hogy azért, mert a szája elfáradt? :-)))

szóval lesz jó kis parasztlagzi, az lyó lesz :-)))

meg még gratulálok is!!



flex 'em all!
Dízelt vezetni olyan, mint melegnek lenni. Ma már sokkal elfogadottabb, de még mindig szar dolog.
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #1287 Dátum: 2006 Július 20, 21:24:20 »

De tényleg tök jó lehet, mert bizonyos együtt töltött idő után a házasodási kedv erősen csökkenni szokott... Szóval, átmentél a vizsgán, gratula!
3 évnél tartunk Smiley

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető ABF-932
Hozzászólások: 10122


A bogaras külső buszos szívet takar

« Hozzászólás #1286 Dátum: 2006 Július 20, 17:50:02 »

kötsögök 

amúgy köszönöm mindenkinek.  Smiley

nem voltunk részegek, azóta sem lettünk azok, csak tökjó. azért az esküvő még arrébb van ám, még kár készülni Smiley
De tényleg tök jó lehet, mert bizonyos együtt töltött idő után a házasodási kedv erősen csökkenni szokott... Szóval, átmentél a vizsgán, gratula!

Bácsi Győző
Nem elérhető NGA
Hozzászólások: 10930

« Hozzászólás #1285 Dátum: 2006 Július 20, 17:45:28 »

Gratulálok énis :-)
Nem elérhető TBK001
Hozzászólások: 29029


Road Force One

« Hozzászólás #1284 Dátum: 2006 Július 20, 09:32:16 »

nem voltunk részegek, azóta sem lettünk azok, csak tökjó. azért az esküvő még arrébb van ám, még kár készülni Smiley

Én meg már azt hittem, hoigy szervezhetjük Nektek a Tatabányai Talin a felVWonulást, a házasságkötőtől, vagy az Orfűi Talin....  Evil Grin

Az állam a javadat akarja... És meg is fogja szerezni!! :-)

Bug's Forever!             VW1303/1974
http://tbk.hupont.hu    Hyundai i30 CW 2015
Nem elérhető Eszter
Hozzászólások: 754


« Hozzászólás #1283 Dátum: 2006 Július 20, 09:14:35 »

kötsögök 

amúgy köszönöm mindenkinek.  Smiley

nem voltunk részegek, azóta sem lettünk azok, csak tökjó. azért az esküvő még arrébb van ám, még kár készülni Smiley
Gratulálok én is! Smiley
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #1282 Dátum: 2006 Július 20, 09:13:30 »

csak a leányzó Grin
kötsögök 

amúgy köszönöm mindenkinek.  Smiley

nem voltunk részegek, azóta sem lettünk azok, csak tökjó. azért az esküvő még arrébb van ám, még kár készülni Smiley

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Holló
« Hozzászólás #1281 Dátum: 2006 Július 20, 08:43:28 »

Sokat ittatok? :-))))
Gratula!

csak a leányzó Grin
1303LS
« Hozzászólás #1280 Dátum: 2006 Július 20, 07:25:31 »

jelentem, megkértem a párom kezét, aki igent mondott

Gratulálok. 

Most biztos nagyon másnapos lehetsz.  Grin
Nem elérhető maxi
Hozzászólások: 9435


« Hozzászólás #1279 Dátum: 2006 Július 20, 07:13:11 »

jelentem, megkértem a párom kezét, aki igent mondott

"A vadászat többek szemében a férfiasság, az erő, a hatalom szimbóluma is. A vadászok azt tartják, hogy a vadászaton ismerszik meg, ki milyen ember valójában."
Nem elérhető TBK001
Hozzászólások: 29029


Road Force One

« Hozzászólás #1278 Dátum: 2006 Július 20, 07:12:46 »

jelentem, megkértem a párom kezét, aki igent mondott

VWisszakérdezés után is??? Nem értette félre???  Evil Evil Evil
Egyébként GRATULA!! Neked se legyen jobb, mint nekünk!! 

Az állam a javadat akarja... És meg is fogja szerezni!! :-)

Bug's Forever!             VW1303/1974
http://tbk.hupont.hu    Hyundai i30 CW 2015
Nem elérhető Typ117
Hozzászólások: 18387


1969

« Hozzászólás #1277 Dátum: 2006 Július 19, 22:36:10 »

jelentem, megkértem a párom kezét, aki igent mondott
Csatlakozom: Gratulálok!  Grin
Nem elérhető gumibogi
Hozzászólások: 13356


20-9111-661 www.ftgumi.hu

« Hozzászólás #1276 Dátum: 2006 Július 19, 22:35:11 »

jelentem, megkértem a párom kezét, aki igent mondott
Gratula!!

Nem elérhető Sagaris
Hozzászólások: 2302


« Hozzászólás #1275 Dátum: 2006 Július 19, 22:14:32 »

jelentem, megkértem a párom kezét, aki igent mondott

1961 VW1200 DeLuxe



http://www.vulture.hu
Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #1274 Dátum: 2006 Július 19, 22:14:10 »

Sokat ittatok? :-))))
Gratula!

jelentem, megkértem a párom kezét, aki igent mondott
Nem elérhető Vagabond
Hozzászólások: 24281


A busz is bogár "FOREVER"06-30-688-4298

« Hozzászólás #1273 Dátum: 2006 Július 19, 21:34:31 »

jelentem, megkértem a párom kezét, aki igent mondott

Tóth Zoltán
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #1272 Dátum: 2006 Július 19, 21:32:23 »

jelentem, megkértem a párom kezét, aki igent mondott

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Vagabond
Hozzászólások: 24281


A busz is bogár "FOREVER"06-30-688-4298

« Hozzászólás #1271 Dátum: 2006 Július 19, 18:15:36 »

Na végre, láttam élőben a Lassúkezűt!

)
Korrekt,részletes beszámolo!
Ne hasonlitsd egy 20 évvel ezelötti élményhez,mert az akkori koncertek varázsa egészen más volt.
Más volt a technika,nem volt vidió meg DVD,és azok a természetes bakik,improvizálások,zörejek mára már "letisztultak",már csak a steril,szigoruan eladhato zenét kapjuk.
Legyen az kondert,vagy rögzitett anyag.
Lassan a profizmus megöli az élö zenét.
Ma már soha nem fogod azt hallani,mint amikor a Kapitány mellényult,s közölte lazán
"-na ezt elbasztam" Cheesy

Tóth Zoltán
Nem elérhető BlackPsenior
Hozzászólások: 19051

« Hozzászólás #1270 Dátum: 2006 Július 19, 07:33:44 »

Na végre, láttam élőben a Lassúkezűt!

Tömény 3 órás bluesbomba, vérbeli profi előadás, tökéletes kép és hang, első osztályú zenészek.
Valami mégis hiányzott: a spiritusz.


Részletesebben

Meglepően pontosan kezdett a teltházas Arénában az előzenekar: Robert Cray és veterán társai.
Cray már feltűnt Clapton közelében, ha jól emlékszem a Crossroads c. gitárfesztiválon készüld DVD-n láttam.
Egy feketebőrű énekes-gitáros, akinek a vérében a blues, de érdekes módon fehér ember stílusában játszik. Nem tudom miért ez az érzésem, de a feketék egy picit másképp szokták adni. Jók voltak a kísérők is: billentyű-basszus-dob. Játszottak vagy 3/4 órát, a közönség jól viselte. Ez a banda megérdemelne önálló koncertet is, persze egy kisebb helyen és egy picit olcsóbban, de hát Claptonért fizettünk.

Rövid átszerelés után 1/4 10-kor kezdődött az attrakció.
Minden különösebb cécó nélkül bevonult a csapat és belecsapott a Pretending-be. Mellbevágott.
Talán még nem hallottam egyik sportcsarnokban sem ilyen jól szólni a cuccot, bár az is igaz, hogy sosem ültem ilyen jó helyen.

A zenészek (sokan vannak!):
Fúvósszekció: 3 fazon a háttérben, szaxival-trombitával-fuvolával. Színesítették a zenét , ahol kellett, ha nem volt dolguk, kimentek.
Háttérvokál: két dús hölgyemény, énekeltek és vonaglottak hátul, ez minden. Javukra szól, hogy időnként ők is kimentek pihenni.
Két billentyűs: eleinte nem értettem miért vannak ketten, később sem. Mindkettőnek volt alkalma szólózni, egyik rövidebben, másik hosszabban.
Nem voltak roszzak, de semmi kiemelkedő. Ismerek olyan billentyűst, aki az eddig felsorolt 7 főt egyedül is tudná helyettesíteni. Érdekes; mindenesetre Clapton dolga, ha így állítja fel a csapatot.
Színesbőrű vékony dobos, aki egy Ringo stílusú, mai szemmel nézve primitív szerkón zakatolt, tökéletesen.
Basszusgitár: szintén színes, tette a dolgát, szólózni nem volt alkalma, semmi különleges, de ha hibázott volna, az egyből kiderül.
Három szólógitár: hát igen. Lehet, hogy öregszik a mester? vagy nagyon hozzászokott az ilyen-olyan össznépi mindenkit-a-színpadra stílű koncertekhez?
Mindenesetre a két segítője nem vallott szégyent, magas szinten, jóformán hiba nélkül játszanak. (a balkezes hapsi mintha Roger Waters környékén bukkant volna fel régebben, de lehet, hogy tévedek). Sokat voltak előtérben, talán túl sokat.
Nem rosszak, sőt kifejezetten jók, de könyörgöm: Clapton koncertre jöttünk! A két srác kitesz magáért, nyomják az előre megírt szólókat, Lassúkezű, meg sokszor háttal a közönségnek ritmusozik.
Ja, szólók: az egész előadásból hiányzott a meglepetés, az improvizáció. A programlista már régen megnézhető az interneten, semmi változás, ugyanazok a számok, ráadásul több szám egyvelegszerűen előadva. Persze ekkora létszámú zenekarral nem is lehet improvizálni, arra ott a Cream.
Eric: semmit nem vesztett a technikájából, hangja is olyan, amilyennek lenni kell, szólói tökéletesek, a műsorválasztás igazodik az új Back Home lemezhez, megspékelve persze néhány klasszikussal. Érdekes, hogy Cream nem volt, hacsak a Crossroads nem tekinthető annak a ráadásban.

Technika:
Kép- legalább 5 kamerával vették és nyomták a kivetítőkre. Ami a kivetítőn megjelent, mehetne 1-1-ben DVD-re!! Profi távvezérlésű kamerák, real-time vágások, effektek. A közönség is be volt mikrofonozva, lehet, hogy találkozunk még valahol az előadással?
Hang: mintha nem lett volna a küzdőtér közepén keverő, nekem mindenesetre csak a kamera tünt fel. Lényeg az, hogy bárhol is volt a pult, jól dolgoztak a kezelők.
A színpadon persze nyüzsögtek a háttérben a ródok, rengeteg hangszercsere volt. Ha volt is baki, én nem vettem észre.

Közönség: telt ház, csak itt-ott egy-két foghíj, a küldőtér is majdnem tele.Normális, érdeklődő közönség, eléggé vegyes, persze minden korosztály ismeri és szereti Claptont. Az előzenekar műsorát vették, vissza azért nem tapsolták őket, de pl. kifütyülésről abszolút nem volt szó, pedig előzenekarokkal megesik az ilyesmi (persze nem az ilyen színvonalúval).
Clapton nótáira vevők voltak, csápoltak és tapsoltak, ahol kellett, csönben is bírtak maradni. Ami nagyon zavart, hogy Clapton egyáltalán nem kommunikált a közönséggel. Nem is vártam volna egy David Copperfield vagy McCartey-féle nyelvleckés-jópofizó erőlködést, de a műsor elején egy "Good evening Budapest" azért jöhetett volna. A műsor közben is csak egy-két halovány "Thank you". Gondolom ugyanez lett volna egy százezres stadionban vagy egy 50 fős klubban is. Kár.
(Jó, a ráadás végén, a búcsúmeghajlásnál a dobos(!) eleresztett egy "Ko-szo-nom"-ot, amin az egész zenekar szemmel láthatóan jót mulatott).
Egyébként is az volt az érzésem, hogy örömmel és nagy kedvvel játsszák már sokadszor ugyanazt a műsort. Lehet, hogy ez is a profizmus része?

Rendezés: az Aréna sajnos két dologra nem készült fel: az emberek szeretnének bejutni a koncertre, majd a végén haza akarnak menni. Mindezt tömegesen, egyidőben.
Befelé még érthető a kevés nyitott ajtó, elvégre a többszörös ellenőrzések korában élünk, ráadásul befelé időben jobban szétszóródik a tömeg.
Azt viszont nem értem, hogy kifelé miért nem nyitják ki az öszzes ajtót. A földalatti parkolóból kijutni meg gyakorlatilag lehetetlen, a cimboráméknak több, mint fél óra araszolás után sikerült.

Összességében nem volt rossz, sőt kifejezetten jó volt, de a mai világban egy kicsit már el vagyunk kényeztetve. 20 de még 10 éve is összetettem volna kezem-lábam, ha ilyenen ott lehettem volna és felsőfokon beszélnék a koncertről!! Vagy megöregedtem vagy kritikusabban nézem a dolgokat, az elvakult rajongás a múlté.


Előzenekar:
The Robert Cray Band

Eric Clapton - gitár, ének
Doyle Bramhall II - gitár
Derek Trucks - gitár
Chris Stainton - billentyű
Tim Carmon - billentyű
Willie Weeks - bőgő
Steve Jordan - dob
The Kick Horns (Simon Clarke, Roddy Lorimer, Tim Sanders) - fúvósok
Michelle John - háttérének
Sharon White - háttérének


Műsor:
Pretending
So Tired
Got To Get Better In A Little While
Old Love ( Robert Cray közreműködésével)
Everybody Oughta Make A Change
Motherless Children


akusztikus blokk
Back Home
I Am Yours
Nobody Knows You When You're Down And Out
Running On Faith


After Midnight
Little Queen of Spades
Let It Rain
Wonderful Tonight
Layla
Cocaine


ráadás
Crossroads (Robert Cray közreműködésével)
Nem elérhető TBK001
Hozzászólások: 29029


Road Force One

« Hozzászólás #1269 Dátum: 2006 Július 19, 07:23:56 »

Whitesnake-re nem jön valaki? Augusztus 1-én lesz..... PECSA....

Az állam a javadat akarja... És meg is fogja szerezni!! :-)

Bug's Forever!             VW1303/1974
http://tbk.hupont.hu    Hyundai i30 CW 2015
Nem elérhető BlackPsenior
Hozzászólások: 19051

« Hozzászólás #1268 Dátum: 2006 Július 18, 18:24:49 »

hajjaj, dehogynem... volt egy gázolás a Szerencs utcánál, a kivezető M3 tökig lezárva, a sor előttünk megy el.
én viszont ez ellenkező irányba fogok menni, de nem a 3-on, hanem Böske krályné útján a Mexikóiig  Cheesy
már csak az a kérdés, szenyóraBPsen hogyan ér haza. én szóltam neki időben  Grin
Oldalak: 1 ... 262 263 264 265 266 [267] 268 269 270 271 272 ... 299
Nyomtatás
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.172 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.