www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktiváló e-mail?
2024 Március 28, 17:07:01

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Tawaszi Rallye
Budapest
2024. május 11.
920121 Hozzaszólás 218 Témában írta 1606 Felhasználó
Legújabb tag: Stoye
* Főoldal Bejelentkezés Regisztráció
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 299
Nyomtatás
Szerző Téma: BlackP  (Megtekintve 2435172 alkalommal)
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #11867 Dátum: 2022 Augusztus 29, 10:03:24 »

A céges kocsikra is megvettük a sima Siren7-t... azóta a kollégák sem jeleztek vadgázolást, vagy hasonlót... (előtte volt rá példa sajnos...)
ez mivel tud többet egy 1000ft-os verziónál?

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető TBK001
Hozzászólások: 29029


Road Force One

« Hozzászólás #11866 Dátum: 2022 Augusztus 29, 09:22:14 »

Úgy látom nekem is be kell szereznem 2 db-ot.
Nagyon megszaporodtak az elütések.

A céges kocsikra is megvettük a sima Siren7-t... azóta a kollégák sem jeleztek vadgázolást, vagy hasonlót... (előtte volt rá példa sajnos...)

Az állam a javadat akarja... És meg is fogja szerezni!! :-)

Bug's Forever!             VW1303/1974
http://tbk.hupont.hu    Hyundai i30 CW 2015
Elérhető abes
Hozzászólások: 14827

« Hozzászólás #11865 Dátum: 2022 Augusztus 29, 08:37:18 »

Huhhh... részvétem...
Nekem még szerencsére nem volt velük afférom, de minimum a magam kicsit megnyugtatására évek óta fenn van a családi kocsin a Siren7 és a múlt év végén a Bogárra megvettem a levehető, mágneses verzióját...
Azóta max csak tisztes távolban találkoztam velük... Hogy ez amiatt volt-e, vagy csak szerencsém volt, nem tudom, de reménykedem, hogy előbbi miatt...
Úgy látom nekem is be kell szereznem 2 db-ot.
Nagyon megszaporodtak az elütések.
Nem elérhető zsozsy
Hozzászólások: 3483


« Hozzászólás #11864 Dátum: 2022 Augusztus 29, 06:23:16 »

Majd lesz.
2 éve én is elcsaptam egyet. Utána kirakták oda is a táblát.

Egyébként tudjatok róla, az ország egész területe vadászterületté lett minősítve.
"minden, ami nem lakott terület, és nem a törvény által nevesített kivétel, mondjuk temető, tanya vagy repülőtér, az vadászterület"
nemvelem történt ,de a falum közelében............................    https://borsod24.hu/2022/08/28/a-vadveszely-nem-jatek-szarvas-lepett-egy-auto-ele-mezokovesd-mellett-kepek/

1200 EXPORT Norvég 1965.02.02.
T3 Hochdach   Münnich Rhodos 1981
Golf2 (Fire & Ice belső) 1989
Astra f 1996
Babetta
http://youtu.be/PJasikRH-eY
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #11863 Dátum: 2022 Augusztus 28, 20:07:00 »

apránként megvettem a cuccokat. Tragédia a beszerzés. Hirdetések felénél nincs reakció, volt, ahol 3 hirdetett cuccból kettő nem volt, egy meg nem az volt, mint amit hirdettek. Mindegy, sikerült megvennem a lámpát, lökhárítót, merevítőt, gondoltam mehet a szerelés. Lökhárító nem olyan, mint ami nekem van (volt), merevítő detto. Közben megláttam, hogy a zárhíd is törött. Na akkor unix. Lökhárító merevítő ott sem jött be elsőnek, ugyanazon a cikkszámon kétfélét árulnak. A második már jobb. Az olcsóbb szélvédőmosó motor elfogyott, nembaj, van drágább. Az ablakmosó tartályt be kellett foltozni, mert nem találok.

Mostanra fent van a zárhíd, a merevítő, tartály befoltozva, eredeti lámpa a helyén, a bontott vár a tartály száradására (még a helyén is ragasztani kellett), aztán kérdés, hogy a nem pont olyan lökös azért felmegy e. Csak ráncfelvarrás a különbség, remélem a rögzítés ugyanaz, amíg nem találok rávalót...

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető BlackPsenior
Hozzászólások: 19051

« Hozzászólás #11862 Dátum: 2022 Augusztus 09, 16:09:15 »

...
Egyébként tudjatok róla, az ország egész területe vadászterületté lett minősítve.
...

ja, meg fakitermelő terület, beleértve a természetvédelmi részeket is. 

amúgy meg öntözni és tankolni korlátlanul lehet, ha van mivel   Undecided
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #11861 Dátum: 2022 Augusztus 08, 15:09:18 »

Majd lesz.
2 éve én is elcsaptam egyet. Utána kirakták oda is a táblát.

Egyébként tudjatok róla, az ország egész területe vadászterületté lett minősítve.
"minden, ami nem lakott terület, és nem a törvény által nevesített kivétel, mondjuk temető, tanya vagy repülőtér, az vadászterület"
50m-re előtte van tábla, majd kiássák. Ha észreveszik a dögöt. Én nem szóltam, hogy ott van.

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Elérhető abes
Hozzászólások: 14827

« Hozzászólás #11860 Dátum: 2022 Augusztus 08, 14:15:52 »

Tábla nem volt (utána nem sokkal már igen).
Majd lesz.
2 éve én is elcsaptam egyet. Utána kirakták oda is a táblát.

Egyébként tudjatok róla, az ország egész területe vadászterületté lett minősítve.
"minden, ami nem lakott terület, és nem a törvény által nevesített kivétel, mondjuk temető, tanya vagy repülőtér, az vadászterület"
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #11859 Dátum: 2022 Augusztus 08, 08:49:47 »

oh, jaj.
eleve nem mentetek gyorsan? vagy nagy fékezés és szerencsére nem lett túl nagy a csatt?
ezekszerint a kocsi járóképes maradt. ?
volt is kirakva vadveszély tábla?

Ezek szerint meglépett? tudtál fékezni? Mennyire találtad telibe?
Nem lépett meg, kb 15-20 méterre mögöttem az árokban megtaláltam, már nem volt hátra neki. Fékezni tudtam, nem sokkal előtte mentem el egy dobozos áruszállító mellett, jött, de nem túl közel, szemben senki, láttam merre áll a feje, szóval a segge felé kitértem, ezért nem a motorháztetőre kenődött (köszi abs, hogy tudtam kormányozni).

mod.: némi kábelkötegelő és duct tape után jobb, mint az új Smiley

A fékezés nagy volt, amúgy valóban nem mentem gyorsan, óra szerint max 90. A képen nem látszik annyira mi minden ment szét hátul. Az energialnyelő tetter a dolgát és deformálódott, szakított magával némi műanyagot, a sárvédő is furán áll, a lámpa is nagyot kapott (ott úszik benne a prizma az index mellől, ill nyilván a H7 is kiégett). Lámpa alatti rácsos izé is széttört, ablakmosótartály motorja valahol az úton lehet. Csodálom (és szerencsém), hogy a légszák nem nyílt ki. Tábla nem volt (utána nem sokkal már igen).

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető TBK001
Hozzászólások: 29029


Road Force One

« Hozzászólás #11858 Dátum: 2022 Augusztus 08, 07:48:07 »

tegnap a családi autóval randizott egy őz vagy szarvas...lökhárító, mögötte a merevítő, műanyag darabok, ablakmosó tartály, sárvédő. Lesz mit csinálni.

Huhhh... részvétem...
Nekem még szerencsére nem volt velük afférom, de minimum a magam kicsit megnyugtatására évek óta fenn van a családi kocsin a Siren7 és a múlt év végén a Bogárra megvettem a levehető, mágneses verzióját...
Azóta max csak tisztes távolban találkoztam velük... Hogy ez amiatt volt-e, vagy csak szerencsém volt, nem tudom, de reménykedem, hogy előbbi miatt...

Az állam a javadat akarja... És meg is fogja szerezni!! :-)

Bug's Forever!             VW1303/1974
http://tbk.hupont.hu    Hyundai i30 CW 2015
Nem elérhető Typ117
Hozzászólások: 18387


1969

« Hozzászólás #11857 Dátum: 2022 Augusztus 08, 07:43:06 »

tegnap a családi autóval randizott egy őz vagy szarvas...lökhárító, mögötte a merevítő, műanyag darabok, ablakmosó tartály, sárvédő. Lesz mit csinálni.
oh, jaj.
eleve nem mentetek gyorsan? vagy nagy fékezés és szerencsére nem lett túl nagy a csatt?
ezekszerint a kocsi járóképes maradt. ?
volt is kirakva vadveszély tábla?
Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #11856 Dátum: 2022 Augusztus 08, 05:40:55 »

Ezek szerint meglépett? tudtál fékezni? Mennyire találtad telibe?
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #11855 Dátum: 2022 Augusztus 07, 19:57:54 »

tegnap a családi autóval randizott egy őz vagy szarvas...lökhárító, mögötte a merevítő, műanyag darabok, ablakmosó tartály, sárvédő. Lesz mit csinálni.

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #11854 Dátum: 2022 Június 20, 08:58:07 »

Kriszta is látta, mondta is, hogy itt egy BlackP hasonmás Bogár. :-)

bezony, visszafelé is láttunk pár találkozóról érkező gépet, integettünk, a találkozó most nem volt betervezve. A Kaál-féle múzeumot javaslom, nagy forma az öreg.

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #11853 Dátum: 2022 Június 20, 07:21:25 »

Kriszta is látta, mondta is, hogy itt egy BlackP hasonmás Bogár. :-)

jaja! láthattad. utána Dörgicse, A Kaál-féle autó és motormúzeumba.  Wink
Nem elérhető BlackPsenior
Hozzászólások: 19051

« Hozzászólás #11852 Dátum: 2022 Június 20, 06:35:35 »

Őrvényesen a  Huszárban egy jó ebéd ,ha jól láttam a a gépedet  Wink Cool

jaja! láthattad. utána Dörgicse, A Kaál-féle autó és motormúzeumba.  Wink
Nem elérhető gumibogi
Hozzászólások: 13356


20-9111-661 www.ftgumi.hu

« Hozzászólás #11851 Dátum: 2022 Június 20, 06:23:40 »

A heten egy Bekescsaba oda-vissza, majd Szentedre probakor, ma meg balaton, kb 900km ment bele a heten. Mult evben mentem ennyit osszesen Smiley
Őrvényesen a  Huszárban egy jó ebéd ,ha jól láttam a a gépedet  Wink Cool

Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #11850 Dátum: 2022 Június 19, 23:09:49 »

A heten egy Bekescsaba oda-vissza, majd Szentedre probakor, ma meg balaton, kb 900km ment bele a heten. Mult evben mentem ennyit osszesen Smiley

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető zsozsy
Hozzászólások: 3483


« Hozzászólás #11849 Dátum: 2022 Június 03, 08:14:21 »

Tegnap hazafelé menet látom, hogy apu valami turistával beszél.........
Ugyan kivel ha nem veled Grin  , remélem szállást biztosítottatok hamán kifizette!? Evil
Nálunk itthon otthon van Grin

1200 EXPORT Norvég 1965.02.02.
T3 Hochdach   Münnich Rhodos 1981
Golf2 (Fire & Ice belső) 1989
Astra f 1996
Babetta
http://youtu.be/PJasikRH-eY
Nem elérhető Imrüs
Hozzászólások: 2956


www.matraveteran.uw.hu

« Hozzászólás #11848 Dátum: 2022 Június 02, 21:21:23 »

Tegnap hazafelé menet látom, hogy apu valami turistával beszél a kertben, mondom csak rákérdezek. Kiderült, hogy a srác vietnámi, Debrecenben tanul, lefoglalt egy szállást és ezt a címet kapta meg. Majd az is kiderült, hogy már kifizette. Hát mondtuk, hogy ez marhára nem nyert, szóljunk a zsaruknak. 112 kapcsolt angol kontaktot, mert a srác csak angolul beszélt, elkértek tőle meg tőlem is sok infót, majd a végén be kellett mennie a kerületi kapitányságra. Mondtam, hogy elviszem, amiért nagyon hálás volt a 112.

Az örsön már előre szóltam, hogy sofőr vagyok, angol tolmács fog kelleni, én lépnék is. Hát nem nyert, mert vagy én tolmácsolok aznap, vagy senki (ez nem volt kimondva így, de lehetett érezni). Felvették a vallomását, amit le is írt angolul, én meg fordítgattam szóban meg írásban, amiért nagyon hálásak voltak.

Jó ki átverés, facebookon keresett lakást, valaki ráírt, hogy neki van, küldött útlevél meg bankkártya képet, meg azt, hogy baj van a paypaljával és a német haverjának utaljon. Nem fogott gyanút, megtette. Zajlik az élet.

Vow! Nem semmi  Shocked

"...bolond is lennék, ha nem lennék bolond..."
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #11847 Dátum: 2022 Június 02, 17:36:16 »

Tegnap hazafelé menet látom, hogy apu valami turistával beszél a kertben, mondom csak rákérdezek. Kiderült, hogy a srác vietnámi, Debrecenben tanul, lefoglalt egy szállást és ezt a címet kapta meg. Majd az is kiderült, hogy már kifizette. Hát mondtuk, hogy ez marhára nem nyert, szóljunk a zsaruknak. 112 kapcsolt angol kontaktot, mert a srác csak angolul beszélt, elkértek tőle meg tőlem is sok infót, majd a végén be kellett mennie a kerületi kapitányságra. Mondtam, hogy elviszem, amiért nagyon hálás volt a 112.

Az örsön már előre szóltam, hogy sofőr vagyok, angol tolmács fog kelleni, én lépnék is. Hát nem nyert, mert vagy én tolmácsolok aznap, vagy senki (ez nem volt kimondva így, de lehetett érezni). Felvették a vallomását, amit le is írt angolul, én meg fordítgattam szóban meg írásban, amiért nagyon hálásak voltak.

Jó ki átverés, facebookon keresett lakást, valaki ráírt, hogy neki van, küldött útlevél meg bankkártya képet, meg azt, hogy baj van a paypaljával és a német haverjának utaljon. Nem fogott gyanút, megtette. Zajlik az élet.

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #11846 Dátum: 2022 Május 25, 12:34:14 »

Érdekes dolog történt ma. Csörög a telefon, rendőrség az, nyomozást folytatnak én vagyok e én. Na mondom mit csináltam megint álmomban? Cheesy De semmit, volt még múlt évben (szinte napra 1 éve) egy átverésem, ahol nem tettem feljelentést, a múltkorinál sem tudott fizetni a (remélem már bejáratott) köcsög.

Na mindegy, mondtam, hogy mit vettem, meg mi volt, nem tettem feljelentést, de össze van szedve minden anyag (hirdetés, utalás, levelezés). Szuper, akkor átadják a kerületileg illetékeseknek és majd keresni fognak.

Pénzt nem remélek, de hátha ennyi kell az életfogythoz...

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető sparkafer
Hozzászólások: 13940


30-347-1939

« Hozzászólás #11845 Dátum: 2022 április 12, 07:31:14 »

vettem egy kompresszort nem épp tökéletes állapotban. Nem mondanám, hogy mindent megosztott velem az eladó, de mindegy:
- vonszoláshoz a kar le volt törve, visszahegesztettem (taknyoltam)
- műanyag burkolat fossá törve, megforrasztottam, ahol kellett ki is pótoltam, nem szép, de egyben van
- és akkor a fő gond, üresen szépen tölt (annyit mondott az eladó, hogy a kapcsolója rossz, szóval kihúztam 6-7 bar körül), de ha már van nyomás, rohadt nehezen indul a motor.

Gondoltam elsőnek jöhet egy kondi csere, de nem oldotta meg. Köv lépés egy új nyomáskapcsoló, ha már azt mondta a jóember, hogy az tuti rossz, de semmi változás, illetve a jelenség, hogy feltölt a beállított értékig, majd leereszt kb 2bar-t és újra kezd tölteni a melegedő nehezen induló motorral. Nem épp életbiztosítás. Megnézegettem pár videót a működésről, ugyanezt produkálta egy emberkének, mikor a kapcsoló szelepe volt rossz. Mondom vagy átvertek és használt, hibás kapcsolót adtak, vagy nem ott van a gond.

Mivel a hengert, dugattyút, szelepeket már kipucoltam és a kapcsolót is nagyjából kizártam maradt a visszacsapó szelep. Nem drága egy új, de kíváncsi voltam hogy néz ki belülről, szóval szétszedtem. Első ránézésre semmi, a szilikon szelep némileg mocskos, de semmi fura, majd benézve láttam, hogy rosszul áll a tömítés. Óvatosan kiszedtem, majd láttam, hogy nem tömítés, hanem valami fémdarab, ami odagyógyult a záró felülethez. Eltávolít, szilikon babusgat, összerak, hibátlan. Yeah
Ha az ára tükrözi az állapotát, akkor nincs gond. De lehet egy újjal lobban jártál volna. De ügyes vagy, hogy megcsináltad. Az enyém hamar elereszti a nyomást működés nélkül, de még nem volt kedvem hozzáállni.

Nem elérhető zsozsy
Hozzászólások: 3483


« Hozzászólás #11844 Dátum: 2022 április 09, 12:35:03 »

vettem egy kompresszort nem épp tökéletes állapotban. Nem mondanám, hogy mindent megosztott velem az........... összerak, hibátlan. Yeah
ez egy ilyen...... Undecided lényeg ,hogy jólett!

1200 EXPORT Norvég 1965.02.02.
T3 Hochdach   Münnich Rhodos 1981
Golf2 (Fire & Ice belső) 1989
Astra f 1996
Babetta
http://youtu.be/PJasikRH-eY
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #11843 Dátum: 2022 április 09, 12:10:29 »

vettem egy kompresszort nem épp tökéletes állapotban. Nem mondanám, hogy mindent megosztott velem az eladó, de mindegy:
- vonszoláshoz a kar le volt törve, visszahegesztettem (taknyoltam)
- műanyag burkolat fossá törve, megforrasztottam, ahol kellett ki is pótoltam, nem szép, de egyben van
- és akkor a fő gond, üresen szépen tölt (annyit mondott az eladó, hogy a kapcsolója rossz, szóval kihúztam 6-7 bar körül), de ha már van nyomás, rohadt nehezen indul a motor.

Gondoltam elsőnek jöhet egy kondi csere, de nem oldotta meg. Köv lépés egy új nyomáskapcsoló, ha már azt mondta a jóember, hogy az tuti rossz, de semmi változás, illetve a jelenség, hogy feltölt a beállított értékig, majd leereszt kb 2bar-t és újra kezd tölteni a melegedő nehezen induló motorral. Nem épp életbiztosítás. Megnézegettem pár videót a működésről, ugyanezt produkálta egy emberkének, mikor a kapcsoló szelepe volt rossz. Mondom vagy átvertek és használt, hibás kapcsolót adtak, vagy nem ott van a gond.

Mivel a hengert, dugattyút, szelepeket már kipucoltam és a kapcsolót is nagyjából kizártam maradt a visszacsapó szelep. Nem drága egy új, de kíváncsi voltam hogy néz ki belülről, szóval szétszedtem. Első ránézésre semmi, a szilikon szelep némileg mocskos, de semmi fura, majd benézve láttam, hogy rosszul áll a tömítés. Óvatosan kiszedtem, majd láttam, hogy nem tömítés, hanem valami fémdarab, ami odagyógyult a záró felülethez. Eltávolít, szilikon babusgat, összerak, hibátlan. Yeah

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #11842 Dátum: 2021 December 14, 18:12:49 »

az se tűnne fel nekik

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető zsozsy
Hozzászólások: 3483


« Hozzászólás #11841 Dátum: 2021 December 14, 08:15:45 »

Vízművek 10 éve nem érti, hogy nem ott lakom.

1200 EXPORT Norvég 1965.02.02.
T3 Hochdach   Münnich Rhodos 1981
Golf2 (Fire & Ice belső) 1989
Astra f 1996
Babetta
http://youtu.be/PJasikRH-eY
Elérhető abes
Hozzászólások: 14827

« Hozzászólás #11840 Dátum: 2021 December 13, 13:41:01 »

klassz..
mi a budapestbanknak nem tudtuk elmagyarázni vagy egy éven keresztül, hogy a régi címre ne küldjenek semmit
Vízművek 10 éve nem érti, hogy nem ott lakom.
Nem elérhető Typ117
Hozzászólások: 18387


1969

« Hozzászólás #11839 Dátum: 2021 December 13, 08:56:50 »

Allianz...rá vannak feszülve, hogy nekem papír alapú levélre van szükségem. Nincs. Nembaj, ők kitartóan küldik az előző lakcímemre. Jeleztem, erre kaptam is az új címre levelet. Kiváló! Erre egy hétre rá kottára ugyanazt kiküldték az előző címre is.

Ma ismét jeleztem, hogy egyik szerződésemmel kapcsolatban sem szeretnék sehova papír alapú levelet kapni, de ha már mindenképp az kell, akkor legalább csak egy és abból is az aktuális címemre kapjak. Meglátom megértik e. Ha nem, vagy újrakötöm itt, hátha akkor már megértik, vagy keresek valami értelmesebb bandát.

Ja, az még izgi, hogyha megadom mikor műszakizott a kocsi, meg hol tart a km számláló, olcsóbb lehet (jelentősen!) a biztosításom. Ami a csavar, hogy két helyről lehet belépni az online felületükre, de csak az egyiken lehet ezt az adatot megadni. Kis trükkösek (töketlenek?)...
klassz..
mi a budapestbanknak nem tudtuk elmagyarázni vagy egy éven keresztül, hogy a régi címre ne küldjenek semmit
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #11838 Dátum: 2021 December 13, 08:42:08 »

Allianz...rá vannak feszülve, hogy nekem papír alapú levélre van szükségem. Nincs. Nembaj, ők kitartóan küldik az előző lakcímemre. Jeleztem, erre kaptam is az új címre levelet. Kiváló! Erre egy hétre rá kottára ugyanazt kiküldték az előző címre is.

Ma ismét jeleztem, hogy egyik szerződésemmel kapcsolatban sem szeretnék sehova papír alapú levelet kapni, de ha már mindenképp az kell, akkor legalább csak egy és abból is az aktuális címemre kapjak. Meglátom megértik e. Ha nem, vagy újrakötöm itt, hátha akkor már megértik, vagy keresek valami értelmesebb bandát.

Ja, az még izgi, hogyha megadom mikor műszakizott a kocsi, meg hol tart a km számláló, olcsóbb lehet (jelentősen!) a biztosításom. Ami a csavar, hogy két helyről lehet belépni az online felületükre, de csak az egyiken lehet ezt az adatot megadni. Kis trükkösek (töketlenek?)...

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #11837 Dátum: 2021 Október 20, 21:07:14 »

"Ne kopogtass, nyissál be" (by Hofi). :-)

kopogtatással ne zavarja a rendelést!   beszarááás Grin Grin Grin
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #11836 Dátum: 2021 Október 20, 19:25:45 »

Egy kis szösszenet:
Tegnap fogdokinál várakozás közben(időpontra mentem Grin)........... a WC ajtón a következő felirat áll:
kulcsot a rendelőből kérje. Szíves megértésüket köszönjük.
Fej a rendelő felé forgat,melynél(többekközt) a következő felirat áll:
kopogtatással ne zavarja a rendelést!   beszarááás Grin Grin Grin
ott lehetett volna, hogy ne kérdd a kulcsot, vidd haza  Grin

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető zsozsy
Hozzászólások: 3483


« Hozzászólás #11835 Dátum: 2021 Október 20, 12:49:50 »

Egy kis szösszenet:
Tegnap fogdokinál várakozás közben(időpontra mentem Grin)........... a WC ajtón a következő felirat áll:
kulcsot a rendelőből kérje. Szíves megértésüket köszönjük.
Fej a rendelő felé forgat,melynél(többekközt) a következő felirat áll:
kopogtatással ne zavarja a rendelést!   beszarááás Grin Grin Grin

1200 EXPORT Norvég 1965.02.02.
T3 Hochdach   Münnich Rhodos 1981
Golf2 (Fire & Ice belső) 1989
Astra f 1996
Babetta
http://youtu.be/PJasikRH-eY
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #11834 Dátum: 2021 Szeptember 24, 18:51:25 »

Dejóhogyígyráértek Grin
szeretnék én ráérni, de ők elbakják a szabadidőmet. Egyszerűbb lenne a felesleges cuccaim a kukára tenni. Ahogy fogok cselekedni a szörpös üvegekkel is, mert mindegyikre azt mondja a bolt visszaváltója, ahol vettem, hogy nem ott vettem...

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető zsozsy
Hozzászólások: 3483


« Hozzászólás #11833 Dátum: 2021 Szeptember 24, 12:52:46 »

Dejóhogyígyráértek Grin
  • Én ma reggel 61 percet telefonáltam a vodafonnal. Ebből 2-3 perc menü, hogy eljussak a panasz gombig, utána 53 perc zenehallgatás. közben sétáltam, vonatoztam, buszoztam és végül szerencsém volt, hogy nem a tömött buszon vette fel élő ember Evil

  • Eladtam egy cuccot, a vevő postán kérte. Gondoltam velem nem cseszik ki, feladom automatában, nem fogok postán rohadni...Becsomagoltam egy dobozba, amiben postán kaptam cuccot, de nem tetszett a címirat kitöltőnek a méret, túl kicsi. Idefelé még jó volt, mindegy, beraktam nagyobb dobozba.

    Reggel melóba menet automata, ami közli, hogy nincs benne papír (miután végigmentem mindenen, nem egyből, mikor a feladásra nyomok). Kérdezem a benti még zárva lévő postán az embert, hogy tud e beletenni papírt, de nem. Hívom az ügyfélszolgálatot, keressek másik automatát. Kérdezem, hogy délutánra kerülhet bele papír? Igen. Hát.............

1200 EXPORT Norvég 1965.02.02.
T3 Hochdach   Münnich Rhodos 1981
Golf2 (Fire & Ice belső) 1989
Astra f 1996
Babetta
http://youtu.be/PJasikRH-eY
Nem elérhető Typ117
Hozzászólások: 18387


1969

« Hozzászólás #11832 Dátum: 2021 Szeptember 24, 07:46:18 »


nem rossz Jezusom ...

Én ma reggel 61 percet telefonáltam a vodafonnal. Ebből 2-3 perc menü, hogy eljussak a panasz gombig, utána 53 perc zenehallgatás. közben sétáltam, vonatoztam, buszoztam és végül szerencsém volt, hogy nem a tömött buszon vette fel élő ember Evil
Mindez azért, mert reggel a honlapjukon az extra adat opciók díjmentesek voltak. Tegnap délután csak a 30 napos 1 gigás volt ingyen, de szerettem volna, ha okt 24-ig tart a net, úgyhogy vártam egy napot. Reggel az 5 gigás meg a 3 gigás is díjmentes lett, úgyhogy kértem egy 3asat (valahol sejtettem, hogy gebasz lesz, de nem csináltam képernyőképet). A várakozáson kívül az ügyfélszolgálatos nagyon kedves volt és pár perc alatt visszautalta a pénzt.
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #11831 Dátum: 2021 Szeptember 23, 20:14:51 »

Eladtam egy cuccot, a vevő postán kérte. Gondoltam velem nem cseszik ki, feladom automatában, nem fogok postán rohadni...Becsomagoltam egy dobozba, amiben postán kaptam cuccot, de nem tetszett a címirat kitöltőnek a méret, túl kicsi. Idefelé még jó volt, mindegy, beraktam nagyobb dobozba.

Reggel melóba menet automata, ami közli, hogy nincs benne papír (miután végigmentem mindenen, nem egyből, mikor a feladásra nyomok). Kérdezem a benti még zárva lévő postán az embert, hogy tud e beletenni papírt, de nem. Hívom az ügyfélszolgálatot, keressek másik automatát. Kérdezem, hogy délutánra kerülhet bele papír? Igen. Hát visszajövök.

Délután újabb kör, feladási szám bepötyög, pipa, semmi. Pipa, nyomtat. Egy címiratot, vagy mifenét, meg egy üres papírt. Mivel tetű lassú, ezekszerint számolja hányszor nyomom a pipát, lehetett volna 20 üres papírom is, nem csoda, ha kifogy. Nem baj, felragasztottam a nyomtatványt, erre jön a térkép, hogy melyik rekeszbe akarom rakni. Nem mindegy? Egyformák. Ráböktem a legközelebbire..Persze nem fért bele a csomag, hogy rohadna meg. Ezért kellett nagyobb doboz, mi? Rányomok, hogy sikertelen feladás, erre kiírja, hogy beszéljek az ügyfélszolgálattal. Ők nagynehezen megértették, hogy kifizettem, majd nem fért be, szóval tenni kell valamit. Leginkább hozzak létre új csomagot és adjam fel, ennek az árát meg majd visszautalják.

Tűző napon téli motoros cuccban mindenem izzadt, de telefonon létrehoztam új csomagot nagyobb rekeszre, nyomtattam - ezúttal egy - papírt, felragasztom, a vonalkód olvasó nem olvas. Már úgy voltam, hogy felgyújtom, de jött egy arc, akivel sikerült összehozni (be kellett gépelni rosszul és utána észhez tért a vonalkódolvasó). Nyílik a jó fiók, csomag berak, örül. Ennyi idő alatt a postán is végeztem volna.

Az ügyfélszolgálat normális volt, a rendszer egy nagy szar. A foxpost képes lekezelni, hogy más méretű rekesz kell és megoldja egy csomagszámon, legalább van hová fejlődni. Erre ma csörög a telefonom, hívnak az x csomagelosztóból, hogy akkor most feladtam vagy sem. Felvázolom mi volt, erre kérdezi, hogy akkor vissza kéne utalniuk egy feladási díjat? Mondom igen. Vajon mi van, ha azt mondom mindkettőt, mert nem adtam fel? Nincs egy kivonat, amin látszik, hogy ugyanazzal a zsugával két egymás utáni feladás volt, amiből az egyiknél arra böktem, hogy nem sikerült? Ráadásul a címzés is ugyanoda szól? 

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető zsozsy
Hozzászólások: 3483


« Hozzászólás #11830 Dátum: 2021 Szeptember 07, 10:05:52 »

A kép Pápán készült. :-)
Lehet ,mert nálunk biztos nem Wink Grin

1200 EXPORT Norvég 1965.02.02.
T3 Hochdach   Münnich Rhodos 1981
Golf2 (Fire & Ice belső) 1989
Astra f 1996
Babetta
http://youtu.be/PJasikRH-eY
Nem elérhető BlackPsenior
Hozzászólások: 19051

« Hozzászólás #11829 Dátum: 2021 Szeptember 07, 10:05:02 »

A kép Pápán készült. :-)

Határeset, elfogadom. Ön nyert! Jutalmul fizethet egy söröt Pityubácsinak!  Grin
« Utoljára szerkesztve: 2021 Szeptember 07, 10:09:50 írta BlackPsenior »
Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #11828 Dátum: 2021 Szeptember 07, 09:47:47 »

Pedig a Rajzás sem volt rossz. :-)

A kép Pápán készült. :-)
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 299
Nyomtatás
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.153 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.