www.bogarhatu.hu
- ahol a Bogarazás kezdődik
Üdvözlünk,
Vendég
. Kérlek
jelentkezz be
vagy
regisztrálj
.
Nem érkezett meg az
aktiváló e-mail?
2026 Június 22, 13:27:37
1 óra
1 nap
1 hét
1 hónap
Mindig
Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:
Részletes kereső
Népautós Szilveszter
Pólus Center
2026. december 31.
921842
Hozzaszólás
218
Témában írta
1620
Felhasználó
Legújabb tag:
samlevy0515
www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik
>
Hová tartozol?
>
Adok-veszek
> Téma:
Alkatrészek
Oldalak:
1
...
4
5
6
7
8
[
9
]
10
11
12
13
14
...
2241
Szerző
Téma: Alkatrészek (Megtekintve 28005025 alkalommal)
sleepAIR
Hozzászólások: 3570
Re: Alkatrészek
«
Hozzászólás #89297 Dátum:
2020 November 25, 09:00:47 »
Idézetet írta: abes - 2020 November 24, 19:55:11
oda adom az összes 18650-es cellámat. :-D
Tudtam hogy valaki elkezdi felhajtani az arakat...kiszallok, ennyit nekem nem er
http://sleepair.blogspot.hu
Typ3 Variant ‘72
callook
Hozzászólások: 3234
Low Fast - többet forog, jobban pörög
Re: Alkatrészek
«
Hozzászólás #89296 Dátum:
2020 November 25, 08:15:27 »
Tökéletes tuning alapok. A fiatal 1,2 D blokkok pont ugyanolyan tulajdonságokkal bírnak mint az 1,6 blokkok. Viszont van egy nagy előnyük: egy könnyű bogár karosszériában futottak és csak 34 lóerő terhelte őket évtizedeken keresztül. Ergo jellemzően jobb állapotban vannak mint a jó tuning alapnak hitt 1,6 "busz motorok", amik egyeznek ezekkel a nagy olajfuratos 1,2 motorokkal, viszont már eleve alulméretezettek voltak a busz nehéz testéhez. Ehhez az alulméretezettséghez jött még a busz motoroknál a gyakori túlterhelés (platós, dobozos buszok megpakolva, lakóbuszok egy kiránduláskor teli pakolva, stb.). Ráadásul sok busz került a 80-as években az olcsó munkásbusz kategóriába, amiket nem a rendszeres karbantartás jellemzett. Mostanra eljutottunk oda, hogy a T2 buszokból kikerülő blokkok túlnyomó része konkrétan meg van vetemedve. Nem elég nekik a vonalba fúrás, síkolni is kell a blokkfeleket.
Egy nagy olajfuratos 1,2 blokk tökéletes tuning alap. Meg se kottyan neki, hogy egy könnyű kasztniban fut a legnagyobb gyári henger-dugóhoz (1.6) képest 200 köbcentivel nagyobb hüvelyekkel. Egy lelkiismeretesen megépített (tisztán összerakott, grammolt, kiegyensúlyozott) tuning motor sokkal jobb körülmények között üzemel mint egy elhanyagolt, olajsaras, rossz előgyújtással futó gyári. Ráadásul normális felhasználás mellett (városban autózás, autópályán haladás, kirándulsá, stb.) a tuning motor sem terheli jobban a blokkot mintha ugyanazt a közlekedést egy széria motorral produkálod. Azt a néhány kövérgázt, egy-egy gyorsulást meg kibírja... Maximum ha vadabb vagy és gyakran kínzod, akkor nem bír ki 300-400ezret mint egy gyári új motor, hanem megérik egy revízióra 100-200ezer után, de valljuk be, hobbiautóként mikor éri el azt a futásteljesítményt?
Idézetet írta: sparkafer - 2020 November 21, 21:30:45
Szerintem egy motort lehet tuningolni valamilyen szintig. De csak egy bizonyosig. 1,2-ből szerintem felesleges 1835. Előbb utóbb nem fogja bírni a terhelést. Nem erre tervezték. Aztán persze ne nekem legyen igazam. Persze mondom úgy, hogy nem építettem még motort, mert az összerakás az nem az. Elég sok kérdést vet fel a dolog. Csak 1 ami érdekelne, az az olajfurat pl. Elég neki?
www.schlosser-boxer.blogspot.hu/
abes
Hozzászólások: 15061
Re: Alkatrészek
«
Hozzászólás #89295 Dátum:
2020 November 24, 19:55:11 »
Idézetet írta: sleepAIR - 2020 November 24, 11:48:46
adok egy akksit cserébe
oda adom az összes 18650-es cellámat. :-D
sleepAIR
Hozzászólások: 3570
Re: Alkatrészek
«
Hozzászólás #89294 Dátum:
2020 November 24, 11:48:46 »
Idézetet írta: BlackP - 2020 November 23, 19:46:39
ha átállok elektromosra, eladó lesz a motorom
adok egy akksit cserébe
http://sleepair.blogspot.hu
Typ3 Variant ‘72
BlackP
Hozzászólások: 27216
Re: Alkatrészek
«
Hozzászólás #89293 Dátum:
2020 November 23, 19:46:39 »
Idézetet írta: Protheus - 2020 November 23, 17:23:31
Milyen motor volt es mennyiert kinalta ?
Ha ujra meggondolja magat es latjatok a hirdetest, szoljatok!
ha átállok elektromosra, eladó lesz a motorom
Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
abes
Hozzászólások: 15061
Re: Alkatrészek
«
Hozzászólás #89292 Dátum:
2020 November 23, 17:41:15 »
Idézetet írta: Protheus - 2020 November 23, 17:23:31
Milyen motor volt es mennyiert kinalta ?
Ha ujra meggondolja magat es latjatok a hirdetest, szoljatok!
"Felújítás után 2000km-t futott motor eladó.
Megmunkált blokk, erősített tőcsavarokkal
Új csapágyak
Új, megmunkált hengerfejek 35,5/ 32mm-es szelepekkel
Új 92x69 henger-dugó szett AA Pistons
Új vezérműtengely Engle W100
Új olajpumpa
12V-os generátor
Solex 34 PICT3 karburátor
Erős, nyomatékos, jelenleg még beépítve.
Kipróbálható!"
750e
Protheus
Hozzászólások: 20674
Pődör Gergely
Re: Alkatrészek
«
Hozzászólás #89291 Dátum:
2020 November 23, 17:23:31 »
Idézetet írta: Narancs - 2020 November 21, 22:39:55
Meggondolta magát,levette,megtartotta.Nem adta el.
Milyen motor volt es mennyiert kinalta ?
Ha ujra meggondolja magat es latjatok a hirdetest, szoljatok!
Buzi, aki fékez! :-)))
antpeter
Hozzászólások: 169
Re: Alkatrészek
«
Hozzászólás #89290 Dátum:
2020 November 22, 18:38:58 »
Idézetet írta: Narancs - 2020 November 21, 22:33:30
Pl a D1-es,1.2-es blokk,az egyik legjobb tuningalap Béla.Az már nagy olajfuratos.Az 1776-1915 ccm-es motoroknak,simán megteszi Béla.Még a nagyobbaknak is.Gondolom itt most csak az öntvényházról beszélünk.
A komoly Alu-HD blokk,csak 1-2 db van idehaza,és mégis mennyi tuningmotor van itthon,megmunkált,gyári,széria öntvényházból Béla?
Az igen,nem gondoltam,hogy ekkora tartalék van a blokkban.De gondolom valahogy meg kell erősíteni az öntvényházat,ugye?Ezek a blokkok már dupla olajfuratosak,akarom mondani két kis olajnyomás csökkentő dugattyú van bennük.
DO IT YOURSELF
antpeter
Hozzászólások: 169
Re: Alkatrészek
«
Hozzászólás #89289 Dátum:
2020 November 22, 18:34:32 »
Idézetet írta: sparkafer - 2020 November 21, 21:30:45
Szerintem egy motort lehet tuningolni valamilyen szintig. De csak egy bizonyosig. 1,2-ből szerintem felesleges 1835. Előbb utóbb nem fogja bírni a terhelést. Nem erre tervezték. Aztán persze ne nekem legyen igazam. Persze mondom úgy, hogy nem építettem még motort, mert az összerakás az nem az. Elég sok kérdést vet fel a dolog. Csak 1 ami érdekelne, az az olajfurat pl. Elég neki?
Angol fórumokon olvastam,hogy az 1835 ös henger fala nagyon vékony,könnyen deformálódnak,stb..Elvileg az olajfuratbővítésre már videók is vannak,valamint nagy olajszivattyúk,szűrővel felszerelve.Jelenleg az 1385 hengerszett a legkönyebben járható út,de ha hozzá kell nyúlni a főtengelyhez,csapágyakhoz,akkor lehet érdemes nagyot álmodni.Főleg,ha csak pár ezer km megy valaki egy évben,és találsz egy jó gépműhelyt.
DO IT YOURSELF
sparkafer
Hozzászólások: 14090
30-347-1939
Re: Alkatrészek
«
Hozzászólás #89288 Dátum:
2020 November 22, 13:32:31 »
Idézetet írta: Narancs - 2020 November 21, 22:33:30
Pl a D1-es,1.2-es blokk,az egyik legjobb tuningalap Béla.Az már nagy olajfuratos.Az 1776-1915 ccm-es motoroknak,simán megteszi Béla.Még a nagyobbaknak is.Gondolom itt most csak az öntvényházról beszélünk.
A komoly Alu-HD blokk,csak 1-2 db van idehaza,és mégis mennyi tuningmotor van itthon,megmunkált,gyári,széria öntvényházból Béla?
Köszi! Jó pap is holtig tanul.
sleepAIR
Hozzászólások: 3570
Re: Alkatrészek
«
Hozzászólás #89287 Dátum:
2020 November 22, 09:40:46 »
Idézetet írta: VW T2b - 2020 November 22, 07:18:29
Ha lenne hozzávaló autóm....
En is igy vettem meg, aztan nem lett hozza autom
http://sleepair.blogspot.hu
Typ3 Variant ‘72
VW T2b
Hozzászólások: 3053
Egon a gyenge 70-330-9994
Re: Alkatrészek
«
Hozzászólás #89286 Dátum:
2020 November 22, 07:18:29 »
Idézetet írta: sleepAIR - 2020 November 22, 00:29:27
Van egy csini Personal Collaudo fakormanyom elado, ha erdekel valakit. 38cm nagyon szep allapotban. Ritkabb es olcsobb mint a Nardik. 80e
Ha lenne hozzávaló autóm....
1970 VW 1300
1978 VW T2b
2004 Mercedes-Benz E 270 CDI T Avantgarde
2019 Hyundai Ioniq Electric
Qek Aero Hp 650
IFA HP 401
sleepAIR
Hozzászólások: 3570
Re: Alkatrészek
«
Hozzászólás #89285 Dátum:
2020 November 22, 00:29:27 »
Van egy csini Personal Collaudo fakormanyom elado, ha erdekel valakit. 38cm nagyon szep allapotban. Ritkabb es olcsobb mint a Nardik. 80e
«
Utoljára szerkesztve: 2020 November 22, 00:31:11 írta sleepAIR
»
http://sleepair.blogspot.hu
Typ3 Variant ‘72
Narancs
Hozzászólások: 8926
Re: Alkatrészek
«
Hozzászólás #89284 Dátum:
2020 November 21, 22:39:55 »
Idézetet írta: stonemen - 2020 November 20, 16:47:52
Eladták.
Meggondolta magát,levette,megtartotta.Nem adta el.
Narancs
Hozzászólások: 8926
Re: Alkatrészek
«
Hozzászólás #89283 Dátum:
2020 November 21, 22:33:30 »
Idézetet írta: sparkafer - 2020 November 21, 21:30:45
Szerintem egy motort lehet tuningolni valamilyen szintig. De csak egy bizonyosig. 1,2-ből szerintem felesleges 1835. Előbb utóbb nem fogja bírni a terhelést. Nem erre tervezték. Aztán persze ne nekem legyen igazam. Persze mondom úgy, hogy nem építettem még motort, mert az összerakás az nem az. Elég sok kérdést vet fel a dolog. Csak 1 ami érdekelne, az az olajfurat pl. Elég neki?
Pl a D1-es,1.2-es blokk,az egyik legjobb tuningalap Béla.Az már nagy olajfuratos.Az 1776-1915 ccm-es motoroknak,simán megteszi Béla.Még a nagyobbaknak is.Gondolom itt most csak az öntvényházról beszélünk.
A komoly Alu-HD blokk,csak 1-2 db van idehaza,és mégis mennyi tuningmotor van itthon,megmunkált,gyári,széria öntvényházból Béla?
sparkafer
Hozzászólások: 14090
30-347-1939
Re: Alkatrészek
«
Hozzászólás #89282 Dátum:
2020 November 21, 21:30:45 »
Idézetet írta: antpeter - 2020 November 17, 12:18:12
Valóban jó áron van,de én nem is gondoltam,hogy egy D -s motorból ezt ki lehet hozni.Ezek szerint egy kis gépmunkával be lehet tenni a 69mm lökethosszú főtengelyt.
Gondolkozom rajta.
Szerintem egy motort lehet tuningolni valamilyen szintig. De csak egy bizonyosig. 1,2-ből szerintem felesleges 1835. Előbb utóbb nem fogja bírni a terhelést. Nem erre tervezték. Aztán persze ne nekem legyen igazam. Persze mondom úgy, hogy nem építettem még motort, mert az összerakás az nem az. Elég sok kérdést vet fel a dolog. Csak 1 ami érdekelne, az az olajfurat pl. Elég neki?
stonemen
Hozzászólások: 17351
Re: Alkatrészek
«
Hozzászólás #89281 Dátum:
2020 November 20, 16:47:52 »
Eladták.
Idézetet írta: Protheus - 2020 November 20, 16:13:05
Mar ti sem latjatok a hirdetest, vagy nalam van a gebasz ?
Protheus
Hozzászólások: 20674
Pődör Gergely
Re: Alkatrészek
«
Hozzászólás #89280 Dátum:
2020 November 20, 16:13:05 »
Idézetet írta: stonemen - 2020 November 17, 06:24:02
Ez egy elég jó ajánlat:
https://auto.jofogas.hu/baranya/VW_Bogar_Typ1_felujitott_motor_1835_elado_112505436.htm
Mar ti sem latjatok a hirdetest, vagy nalam van a gebasz ?
Buzi, aki fékez! :-)))
stonemen
Hozzászólások: 17351
Re: Alkatrészek
«
Hozzászólás #89279 Dátum:
2020 November 17, 12:52:46 »
Simán.
Idézetet írta: antpeter - 2020 November 17, 12:18:12
Valóban jó áron van,de én nem is gondoltam,hogy egy D -s motorból ezt ki lehet hozni.Ezek szerint egy kis gépmunkával be lehet tenni a 69mm lökethosszú főtengelyt.
Gondolkozom rajta.
antpeter
Hozzászólások: 169
Re: Alkatrészek
«
Hozzászólás #89278 Dátum:
2020 November 17, 12:18:12 »
Idézetet írta: abes - 2020 November 17, 07:48:23
Én is néztem...
Valóban jó áron van,de én nem is gondoltam,hogy egy D -s motorból ezt ki lehet hozni.Ezek szerint egy kis gépmunkával be lehet tenni a 69mm lökethosszú főtengelyt.
Gondolkozom rajta.
DO IT YOURSELF
abes
Hozzászólások: 15061
Re: Alkatrészek
«
Hozzászólás #89277 Dátum:
2020 November 17, 07:48:23 »
Idézetet írta: stonemen - 2020 November 17, 06:24:02
Ez egy elég jó ajánlat:
https://auto.jofogas.hu/baranya/VW_Bogar_Typ1_felujitott_motor_1835_elado_112505436.htm
Én is néztem...
stonemen
Hozzászólások: 17351
Re: Alkatrészek
«
Hozzászólás #89276 Dátum:
2020 November 17, 06:24:02 »
Ez egy elég jó ajánlat:
https://auto.jofogas.hu/baranya/VW_Bogar_Typ1_felujitott_motor_1835_elado_112505436.htm
gumibogi
Hozzászólások: 13454
20/911-1661 www.ftgumi.hu
Re: Alkatrészek
«
Hozzászólás #89275 Dátum:
2020 Október 28, 20:05:23 »
selyem fekete ,színterezett motor burkolatok:
szimpla szívós :20000 ft/pár
alsó lemezek :10000 ft/pár
dupla szívós : 20000 ft/pár
zengőgumi
vetart
Hozzászólások: 5290
1303'74: 297.861 db, Ghia'74 (California) 5608 db
Re: Alkatrészek
«
Hozzászólás #89274 Dátum:
2020 Október 17, 20:31:25 »
Idézetet írta: sparkafer - 2020 Október 17, 13:20:45
Szerintem van valamim, de nagyon régi fajta.
Köszi Béla, de már vettem.
Skoda Felicia '61, Skoda Octavia '62, VW 1303LS '74, VW Karmann Ghia '74, Fiat 127 L '74, Porsche 911 SC Cabriolet '83, Mercedes SL 500 '90, BMW E30 320i Cabriolet '91, Alfa Spider 2.0 '92, Fiat Panda 1000 i.e. '93, Mercedes G 400 CDI SW 2002, Renault Twingo 1,2 16V Quickshift 2002.
sparkafer
Hozzászólások: 14090
30-347-1939
Re: Alkatrészek
«
Hozzászólás #89273 Dátum:
2020 Október 17, 13:20:45 »
Idézetet írta: vetart - 2020 Október 13, 17:31:11
Fetreng valakinél a közelben egy hátsó agyra való koronás anya? 1 dbkellene.
Szerintem van valamim, de nagyon régi fajta.
vetart
Hozzászólások: 5290
1303'74: 297.861 db, Ghia'74 (California) 5608 db
Re: Alkatrészek
«
Hozzászólás #89272 Dátum:
2020 Október 13, 19:17:02 »
Idézetet írta: stonemen - 2020 Október 13, 18:43:02
Szerintem van, de annyira messze vagy, hogy jobban megéri elmenni a misihez. :-)
Igen, azért írtam, hogy a közelben. Amúgy te vagy messze...
Skoda Felicia '61, Skoda Octavia '62, VW 1303LS '74, VW Karmann Ghia '74, Fiat 127 L '74, Porsche 911 SC Cabriolet '83, Mercedes SL 500 '90, BMW E30 320i Cabriolet '91, Alfa Spider 2.0 '92, Fiat Panda 1000 i.e. '93, Mercedes G 400 CDI SW 2002, Renault Twingo 1,2 16V Quickshift 2002.
stonemen
Hozzászólások: 17351
Re: Alkatrészek
«
Hozzászólás #89271 Dátum:
2020 Október 13, 18:43:02 »
Szerintem van, de annyira messze vagy, hogy jobban megéri elmenni a misihez. :-)
Idézetet írta: vetart - 2020 Október 13, 17:31:11
Fetreng valakinél a közelben egy hátsó agyra való koronás anya? 1 dbkellene.
vetart
Hozzászólások: 5290
1303'74: 297.861 db, Ghia'74 (California) 5608 db
Re: Alkatrészek
«
Hozzászólás #89270 Dátum:
2020 Október 13, 17:31:11 »
Fetreng valakinél a közelben egy hátsó agyra való koronás anya? 1 dbkellene.
Skoda Felicia '61, Skoda Octavia '62, VW 1303LS '74, VW Karmann Ghia '74, Fiat 127 L '74, Porsche 911 SC Cabriolet '83, Mercedes SL 500 '90, BMW E30 320i Cabriolet '91, Alfa Spider 2.0 '92, Fiat Panda 1000 i.e. '93, Mercedes G 400 CDI SW 2002, Renault Twingo 1,2 16V Quickshift 2002.
gumibogi
Hozzászólások: 13454
20/911-1661 www.ftgumi.hu
Re: Alkatrészek
«
Hozzászólás #89269 Dátum:
2020 Szeptember 30, 17:54:29 »
Idézetet írta: Protheus - 2020 Szeptember 30, 13:25:02
'75-os kocsiba keresek kormanymuvet.
* Gabi, ha ezt olvasod, a pedalos bogarbol megvan meg a kormanymuvem?
Vagy az mar elrohadt reg ? ;-)
nekem van eladó ,bevizsgált,normál állapotban.
«
Utoljára szerkesztve: 2020 Szeptember 30, 18:29:32 írta gumibogi
»
zengőgumi
d1987
Hozzászólások: 4060
56/61/71/78
Re: Alkatrészek
«
Hozzászólás #89268 Dátum:
2020 Szeptember 30, 15:39:31 »
Eladó! Szép állapotban, hiánytalanul, német nyelvű. Postázom is, ha szükséges! Ára: 5e Ft
1956-Oval
1961-L10B
1961-L391
1971-L60D
1978-L96F
Protheus
Hozzászólások: 20674
Pődör Gergely
Re: Alkatrészek
«
Hozzászólás #89267 Dátum:
2020 Szeptember 30, 13:25:02 »
'75-os kocsiba keresek kormanymuvet.
* Gabi, ha ezt olvasod, a pedalos bogarbol megvan meg a kormanymuvem?
Vagy az mar elrohadt reg ? ;-)
Buzi, aki fékez! :-)))
Zoli
Hozzászólások: 8690
Re: Alkatrészek
«
Hozzászólás #89266 Dátum:
2020 Szeptember 20, 21:46:10 »
Ehhelyett:
Keresek két ilyet:
Ja, és egy ilyet:
«
Utoljára szerkesztve: 2020 Szeptember 20, 21:51:23 írta Zoli
»
http://hapsi96.blogspot.hu/
kormányzoo
Hozzászólások: 5812
redgear.hu
Re: Alkatrészek
«
Hozzászólás #89265 Dátum:
2020 Szeptember 19, 06:23:54 »
T2 B kormányművet keresek.
Esetleg csak a pittman tengelyt... az a bibis
Typ117
Hozzászólások: 18551
1969
Re: Alkatrészek
«
Hozzászólás #89264 Dátum:
2020 Szeptember 13, 09:07:11 »
Idézetet írta: ABF-932 - 2020 Szeptember 13, 08:19:50
Traktoros boltban. Lehet választani, minek álljon ellen a cső, benzinnek, olajnak, levegőnek, UV-nek, gamma sugárzásnak... Komáromban Kombelt néven futnak, tankbetöltőhöz onnan vettem csövet, hadd ne mondjam, ha a gyárit veszem, annak az árából pont egy kilométernyit adtak volna itt. Ugye egy menő traktor, kombájn tele van mindennel, ami vagy olaj, vagy levegő, vagy nyomás, és nem szeretnek az idény közepén elmálló csövekkel szarakodni.
Kössz a tippet!
Annak idején a tankbetöltő kapcsán csak kamionos boltig jutottam. Ott meg csak gázolajálló csöveket tudtak adni
ABF-932
Hozzászólások: 10126
A bogaras külső buszos szívet takar
Re: Alkatrészek
«
Hozzászólás #89263 Dátum:
2020 Szeptember 13, 08:19:50 »
Idézetet írta: Typ117 - 2020 Szeptember 05, 07:00:51
Csak arra emlékszem, hogy valaki panaszkodott az egyik friss benzincsőre, hogy talán egy évesen már repedezik.
Van valakinek olyan tippje is, hogy milyet és honnan lenne érdemes venni?
Traktoros boltban. Lehet választani, minek álljon ellen a cső, benzinnek, olajnak, levegőnek, UV-nek, gamma sugárzásnak... Komáromban Kombelt néven futnak, tankbetöltőhöz onnan vettem csövet, hadd ne mondjam, ha a gyárit veszem, annak az árából pont egy kilométernyit adtak volna itt. Ugye egy menő traktor, kombájn tele van mindennel, ami vagy olaj, vagy levegő, vagy nyomás, és nem szeretnek az idény közepén elmálló csövekkel szarakodni.
Bácsi Győző
gas
Hozzászólások: 3283
Re: Alkatrészek
«
Hozzászólás #89262 Dátum:
2020 Szeptember 06, 14:30:42 »
Idézetet írta: kormányzoo - 2020 Szeptember 05, 18:45:27
ilyen?
https://autofejlesztes.hu/uzemanyagcso-vastagfalu-8-mm-fagumit-af100886
Igen
VW Bogár 1300 '71,Transporter1.6D '83
https://photos.app.goo.gl/WsANqntrkSdn7c6f6
kormányzoo
Hozzászólások: 5812
redgear.hu
Re: Alkatrészek
«
Hozzászólás #89261 Dátum:
2020 Szeptember 05, 18:45:27 »
Idézetet írta: gas - 2020 Szeptember 05, 18:23:35
Nálam a Gufero, semperit repedt, és most a FAGUMIT résolajba már 1 éve hibátlan a tranyón és a paszujon is.
ilyen?
https://autofejlesztes.hu/uzemanyagcso-vastagfalu-8-mm-fagumit-af100886
gas
Hozzászólások: 3283
Re: Alkatrészek
«
Hozzászólás #89260 Dátum:
2020 Szeptember 05, 18:23:35 »
Idézetet írta: Typ117 - 2020 Szeptember 05, 07:00:51
Csak arra emlékszem, hogy valaki panaszkodott az egyik friss benzincsőre, hogy talán egy évesen már repedezik.
Van valakinek olyan tippje is, hogy milyet és honnan lenne érdemes venni?
Nálam a Gufero, semperit repedt, és most a FAGUMIT résolajba már 1 éve hibátlan a tranyón és a paszujon is.
VW Bogár 1300 '71,Transporter1.6D '83
https://photos.app.goo.gl/WsANqntrkSdn7c6f6
Typ117
Hozzászólások: 18551
1969
Re: Alkatrészek
«
Hozzászólás #89259 Dátum:
2020 Szeptember 05, 07:00:51 »
Csak arra emlékszem, hogy valaki panaszkodott az egyik friss benzincsőre, hogy talán egy évesen már repedezik.
Van valakinek olyan tippje is, hogy milyet és honnan lenne érdemes venni?
stonemen
Hozzászólások: 17351
Re: Alkatrészek
«
Hozzászólás #89258 Dátum:
2020 Szeptember 04, 05:09:30 »
Szerintem mindkettő van, elviszed és kipróbálod.
Idézetet írta: te_o - 2020 Szeptember 03, 20:48:51
Generátorhoz külső fesszab esetleg?
Ill. balos ablakemelő(és leeresztő) milyen állapotú? ( A nyitott típus kell)
Oldalak:
1
...
4
5
6
7
8
[
9
]
10
11
12
13
14
...
2241
www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik
>
Hová tartozol?
>
Adok-veszek
> Téma:
Alkatrészek
Ugrás:
Kérlek válassz egy célt:
-----------------------------
Hová tartozol?
-----------------------------
=> Bogaras fórumok
=> Népautós fórumok
=> Adok-veszek
===> Lomtár
-----------------------------
Web szerviz
-----------------------------
=> A szervizes mondta
=> Itt lehet anyázni a szervizt
Töltés...