www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktiváló e-mail?
2024 Március 28, 17:24:04

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Tawaszi Rallye
Budapest
2024. május 11.
920121 Hozzaszólás 218 Témában írta 1606 Felhasználó
Legújabb tag: Stoye
* Főoldal Bejelentkezés Regisztráció
Oldalak: 1 ... 17 18 19 20 21 [22] 23
Nyomtatás
Szerző Téma: A készülő weboldalt...  (Megtekintve 563642 alkalommal)
Nem elérhető te_o
Hozzászólások: 4260


Zeitwagen...

« Hozzászólás #61 Dátum: 2006 Február 08, 15:29:38 »

Lazly:
A topicok megjelenítésénél pl. le lehetne venni a fölös szöveget onnan, hogy:
"Ma, ebben az időpontban: 15:02:03
  írta: te_o"

helyette: ma vagy dátum, 15:02:03, te_o, a hozzászólót esetleg vastagon.

hm?

VW Beetle - the original since 1938
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #60 Dátum: 2006 Február 06, 21:31:09 »

nekem a frissités nem segített. legalábbis egy nem. (?)
de már látom. szerintem jó!
a liláál sokkal jobb. és jó hogy nem a háttér szín

Igen ez volt a cel. Az egesz desing 2 szinre epul. Vezess be egy harmadikat... Grin Jo kis feladat
Nem elérhető Typ117
Hozzászólások: 18387


1969

« Hozzászólás #59 Dátum: 2006 Február 06, 21:28:39 »



nekem a frissités nem segített. legalábbis egy nem. (?)
de már látom. szerintem jó!
a lilánál sokkal jobb. és jó hogy nem a háttér szín
« Utoljára szerkesztve: 2006 Február 06, 21:31:54 írta Typ117 »
1303LS
« Hozzászólás #58 Dátum: 2006 Február 06, 21:21:36 »

Megtortent. Smiley

Végre,hibátlan.
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #57 Dátum: 2006 Február 06, 21:15:57 »

látom. köszi.
a másik kevesebb találatot hozott ki néha..

Igen, lattam... Grin

Uj idezet szin hogy tetszik? (ha neked meg mindig lila, nyomj frissitest)
Nem elérhető Typ117
Hozzászólások: 18387


1969

« Hozzászólás #56 Dátum: 2006 Február 06, 21:15:05 »

Megtortent. Smiley

látom. köszi.
a másik kevesebb találatot hozott ki néha..
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #55 Dátum: 2006 Február 06, 21:13:58 »

Ha ma akarnál dógozni,
kicserélhetnéd a "friss" gombot, hogy a megválaszolatlan üzenetekre mutasson a link, ne az új hozzászólásokra.
talán ez nem olyan nagy munka, de hasznos

Megtortent. Smiley
Nem elérhető Typ117
Hozzászólások: 18387


1969

« Hozzászólás #54 Dátum: 2006 Február 06, 21:04:25 »



Ha ma akarnál dógozni,
kicserélhetnéd a "friss" gombot, hogy a megválaszolatlan üzenetekre mutasson a link, ne az új hozzászólásokra.
talán ez nem olyan nagy munka, de hasznos


Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #53 Dátum: 2006 Február 05, 21:07:46 »

nemtudom tervbe van e véve, de kéne egy php-s hirdetési rovatot is csinálni, ami automata lenne

Tervbe van.
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #52 Dátum: 2006 Február 05, 21:01:33 »

nemtudom tervbe van e véve, de kéne egy php-s hirdetési rovatot is csinálni, ami automata lenne

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető BlackPsenior
Hozzászólások: 19051

« Hozzászólás #51 Dátum: 2006 Február 05, 17:07:10 »

Jóvanna...
Lazly: baszogatás felfüggesztve. KIZS meg sunyi, meg sem szólal :-))))
Jelzem Te is sunnyogtál egész nap, figyeltelek ám!!

Más: van hír neked az adok-veszekben, gondolkozz el rajta :-))
Követem Sto példáját: ser és szundi.
Üdvw
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #50 Dátum: 2006 Február 05, 17:03:52 »

akkor baszogassunk téged! amúgy ezen a fórumanyázásos részben már túlléptünk Tongue

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Pityubacsi
Hozzászólások: 36020


« Hozzászólás #49 Dátum: 2006 Február 05, 17:00:07 »

húúú, de jól elküldtétek lazlyt a picsába.
ezt az új fórumot stone találta ki, sto és kizs vezették be, és most lazly szopik vele.

a régi, sg-s fórummal az a probléma, hogy egy ingyenes szolgáltatás, egyik percről a másikra azt mondhatja a supergamez, hogy eddig volt, csókolom.

ezt az új fórumot lehet szidni az átláthatatlanságáért, és lehet dicsérni a plusz szolgáltatásokért (pl képfeltöltés saját gépről, naptár, stb)
lazly most az átláthatóságot próbálja javítani, és még egyszer hangsúlyozom, hogy ne őt baszogassátok, mert nem ő találta ki a váltást, hanem váltás után a már kész helyzetet próbálja kezelni, segíteni, testreszabni ezt a fórumot.

amióta megtaláltam fent a megválaszolatlan üzenetek megjelenítése gombocskát, azóta én is könnyebben használom ezt a felületet.



flex 'em all!
Dízelt vezetni olyan, mint melegnek lenni. Ma már sokkal elfogadottabb, de még mindig szar dolog.
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #48 Dátum: 2006 Február 05, 13:59:56 »

na akkor mielőtt ebből is sírász lesz, örülnék, ha az új oldal függetlenül a régitől megtekinthető lenne, mert ami most a fórummal kapcsolatos vitaként folyik az egy tragikomédia..páran mondjuk, hogy ez így nem jó, meg rossz irányba változik, páran meg mondják, hogy ne sírjunk meg idő kell és amúgyis minek romboljuk a közösséget...

szóval mielőtt lecserélődne az oldal, lehessen megtekinteni

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #47 Dátum: 2006 Február 05, 13:31:25 »

"Utana pedig arrol, hogy kezdem megszokni, kezd tetszeni..."

Erről beszélek: teljesen a sajátodnak tekinted, mint a gyereked (ebben semmi rossz nincs), ne éppen ezért nem látod meg a hibáit.
Az, hogy kezdem megszokni, sokaknak annyit tesz, hogy meg kell szokni, mert ez van.
Kezd tetszeni: sorolj neveket kérlek. Én tudok néhányat, akinem nem tetszik. Na, ki tud többet?

Javaslom: szavazzunk.

Sto is ügyesen javasolja, hogy szerezzünk másik motort. A régivel nem volt baj. A gondok ott kezdődtek, hogy ki voltunk szolgáltatva. Nem emlékszem, hogy bárki a motort szidta volna, de lehet, hogy tévedek.

Én szidtam... Cheesy Es en emleszek masokra is.

Azt a motort nem tudjuk beszerezni. Hasonlot meg nem fogsz talalni (nincs ra igeny..... Nem tud semmit...)
Nem elérhető BlackPsenior
Hozzászólások: 19051

« Hozzászólás #46 Dátum: 2006 Február 05, 13:24:34 »

"Utana pedig arrol, hogy kezdem megszokni, kezd tetszeni..."

Erről beszélek: teljesen a sajátodnak tekinted, mint a gyereked (ebben semmi rossz nincs), ne éppen ezért nem látod meg a hibáit.
Az, hogy kezdem megszokni, sokaknak annyit tesz, hogy meg kell szokni, mert ez van.
Kezd tetszeni: sorolj neveket kérlek. Én tudok néhányat, akinem nem tetszik. Na, ki tud többet?

Javaslom: szavazzunk.

Sto is ügyesen javasolja, hogy szerezzünk másik motort. A régivel nem volt baj. A gondok ott kezdődtek, hogy ki voltunk szolgáltatva. Nem emlékszem, hogy bárki a motort szidta volna, de lehet, hogy tévedek.
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #45 Dátum: 2006 Február 05, 13:18:01 »

Mégegyszer: nem "emiton", hanem "emotikon". magyarul hangultajelnek lehetne fordítani, az emote és az ikon szavak összevonásából. Az emiton nem jelent semmit, a számítástechnikában nem használják.

Amúgy honnan tudod, kinek tetszik az új fórum? Kapod a dícsérőleveleket? Mert itt eddig csak arról olvastam, hogy az előző jobb volt.
Miért várnánk a szavazással, egy csomó, esetleg felesleges melótól kímélnéd meg magad.

Utana pedig arrol, hogy kezdem megszokni, kezd tetszeni...
Nem elérhető BlackPsenior
Hozzászólások: 19051

« Hozzászólás #44 Dátum: 2006 Február 05, 13:16:40 »

Az teny, hogy gyorsan lett bevezetve. De a tarsasag nagyresze mar megszokta..... Es en tenyleg ugy erzem, hogy probaljuk a megfaragni... (Most is azt csinalom...)

Megszokta, mert nincs választása: leállítottátok a régit.
Annakidején, amikor eljöttünk az indexről, néha-néha visszanéztem, és azt láttam, hogy nem nagyon ment vissza senki.
Tartok tőle, most más lenne a helyzet.


Nem sertodok meg... Cheesy Cheesy Cheesy Azert koszonom. Egyedul akkor ragtam be kicsit, amikor "mi majd ugyis lekopunk" szoveg ment...

Ha emlekszel, egy listaba lett szedve, hogy mit kell csinalni. Most is azt csinalom. Emitonokat mar megcsinalta stone, most a gombot csinalom fentre az "uj hozzaszolasok" funkcioval. Tenyleg probaljatok meg egy kicsit megertobb lenni.

Es ha valakinek az uj forum tetszik? Es aztmondja hogy ez tok jo, es hasznalja. Akkor mi van? Aztmondod, hogy nem kell, mert neked nem tetszik?

Szavazasrol meg annyit, hogy lesz az, csak ep egyenlore arra varunk, hogy kiismerje mindenki.

Uf!

Mégegyszer: nem "emiton", hanem "emotikon". magyarul hangultajelnek lehetne fordítani, az emote és az ikon szavak összevonásából. Az emiton nem jelent semmit, a számítástechnikában nem használják.

Amúgy honnan tudod, kinek tetszik az új fórum? Kapod a dícsérőleveleket? Mert itt eddig csak arról olvastam, hogy az előző jobb volt.
Miért várnánk a szavazással, egy csomó, esetleg felesleges melótól kímélnéd meg magad.
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #43 Dátum: 2006 Február 05, 13:10:21 »

lófaszt!

megkaptuk és a régit pár nap után bázártátok, igényfelmérés, tesztidőszak nem volt..bár mintha egyszer régen ezt a motor már leselejteztük volna, mikor korábban volt szó más fórumról.

Az teny, hogy gyorsan lett bevezetve. De a tarsasag nagyresze mar megszokta..... Es en tenyleg ugy erzem, hogy probaljuk a megfaragni... (Most is azt csinalom...)

Idézet
Márpedig ez van. Tényleg folyamatosan alakítgatod, csak érzésem szerint rossz irányban.
Bármilyen észrevételen megsértődsz, az a válasz, hogy: ne használd, kapcsold ki, használj másik böngészőt, stb.
Félek, hogy ez a személyes homokozód lesz hamarosan, csak nehogy egyedül maradj benne.

Nem sertodok meg... Cheesy Cheesy Cheesy Azert koszonom. Egyedul akkor ragtam be kicsit, amikor "mi majd ugyis lekopunk" szoveg ment...

Ha emlekszel, egy listaba lett szedve, hogy mit kell csinalni. Most is azt csinalom. Emitonokat mar megcsinalta stone, most a gombot csinalom fentre az "uj hozzaszolasok" funkcioval. Tenyleg probaljatok meg egy kicsit megertobb lenni.

Es ha valakinek az uj forum tetszik? Es aztmondja hogy ez tok jo, es hasznalja. Akkor mi van? Aztmondod, hogy nem kell, mert neked nem tetszik?

Szavazasrol meg annyit, hogy lesz az, csak ep egyenlore arra varunk, hogy kiismerje mindenki.

Uf!
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #42 Dátum: 2006 Február 05, 13:07:18 »

esetleg felépíteni úgy a fórumot, meg az oldalt, hogy:

fórum: 1 vagy többszintű legyen e. szavazás, van rá egy hét.
          listás formában összeszedni milyen topicok kellenek, bár az sg-n bevált.
          milyen extrák kellenek bele, mennyi hangulatjel, naptár, miegymás
          fejlesztői ötletek, lehessen szavazást indítani, ahol indítványozunk egy fejlesztést, 51%-os többséggel létrejöhet

weboldal: ennek szerintem kisebb a jelentőssége, ha az írások, egyéb útmutatók össze vannak szedve, akkor hurrá, az jó dolog, de a fórum a lelke mindennek szerintem, ennek ellenére lehet szavazás arról is, hogy mi szerepeljen a weboldalon

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető BlackPsenior
Hozzászólások: 19051

« Hozzászólás #41 Dátum: 2006 Február 05, 13:02:18 »

Nem erzem ugy, hogy a forummal ez lenne.. Folyamatossan alakitjuk at, hogy kiszolgalja az igenyeket.

Márpedig ez van. Tényleg folyamatosan alakítgatod, csak érzésem szerint rossz irányban.
Bármilyen észrevételen megsértődsz, az a válasz, hogy: ne használd, kapcsold ki, használj másik böngészőt, stb.
Félek, hogy ez a személyes homokozód lesz hamarosan, csak nehogy egyedül maradj benne.

Javasolnék egy  szavazást, egyszerű kérdéssel: kinek melyik fórum tetszik jobban, a régi vagy az új. Próbáljuk ki....
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #40 Dátum: 2006 Február 05, 12:59:57 »

kiszolgalja az igenyeket.

lófaszt!

megkaptuk és a régit pár nap után bázártátok, igényfelmérés, tesztidőszak nem volt..bár mintha egyszer régen ezt a motor már leselejteztük volna, mikor korábban volt szó más fórumról.

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #39 Dátum: 2006 Február 05, 12:47:11 »

Ezzel is úgy járunk majd. mint a fórummal: egyszercsak "Itt van ni, ezt kell használnatok. Ja, hogy nem tetszik? Miért nem csinálsz jobbat, miért nem szóltál időben? Amúgy meg nem muszáj nézegetni."

Nem erzem ugy, hogy a forummal ez lenne.. Folyamatossan alakitjuk at, hogy kiszolgalja az igenyeket.
Egyebkent weblap szep fokozatossan fog atepulni, ennek elso lepcsoje a Forum.

Uf!
Nem elérhető BlackPsenior
Hozzászólások: 19051

« Hozzászólás #38 Dátum: 2006 Február 05, 12:31:28 »

Hat egyenlore csak vaktaba fikazzatok... Cheesy

Ezzel is úgy járunk majd. mint a fórummal: egyszercsak "Itt van ni, ezt kell használnatok. Ja, hogy nem tetszik? Miért nem csinálsz jobbat, miért nem szóltál időben? Amúgy meg nem muszáj nézegetni."
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #37 Dátum: 2006 Február 05, 12:27:27 »

láthatunk is valamit az új oldalból, vagy csak vaktában fikázzuk?

Hat egyenlore csak vaktaba fikazzatok... Cheesy
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #36 Dátum: 2006 Február 05, 12:06:30 »

láthatunk is valamit az új oldalból, vagy csak vaktában fikázzuk?

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Pityubacsi
Hozzászólások: 36020


« Hozzászólás #35 Dátum: 2006 Február 04, 19:42:23 »

Firefox?

Mozilla verzioja nem volt benne... Cheesy Igy csak fel pont.

 Tongue Tongue Tongue Tongue

a tűzrókára már nem tudok semmit, elment az ihletem...



flex 'em all!
Dízelt vezetni olyan, mint melegnek lenni. Ma már sokkal elfogadottabb, de még mindig szar dolog.
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #34 Dátum: 2006 Február 04, 13:55:28 »

mozilla tesója letiporta tokiót meg nyújorkot.
agresszív egy hüllő.  Tongue

Firefox?

Mozilla verzioja nem volt benne... Cheesy Igy csak fel pont.
Nem elérhető Pityubacsi
Hozzászólások: 36020


« Hozzászólás #33 Dátum: 2006 Február 04, 13:46:40 »

Cheesy

De gaz... Mozillara is tudsz valami szoviccet? Smiley Varj, verziot is ird bele: 1.7.4est hasznalok...

mozilla tesója letiporta tokiót meg nyújorkot.
agresszív egy hüllő.  Tongue



flex 'em all!
Dízelt vezetni olyan, mint melegnek lenni. Ma már sokkal elfogadottabb, de még mindig szar dolog.
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #32 Dátum: 2006 Február 04, 13:37:47 »

operában hallgasd meg a figarót meg az oféliát.
ott nem netezni kell  Tongue

Cheesy

De gaz... Mozillara is tudsz valami szoviccet? Smiley Varj, verziot is ird bele: 1.7.4est hasznalok...
Nem elérhető Pityubacsi
Hozzászólások: 36020


« Hozzászólás #31 Dátum: 2006 Február 04, 13:05:04 »

Nem tudom miért van, de Operában nem látom az Izzást

nem mintha annyira hiányozna, csak nem értem. gondolom "A hiba az ön készülékében van"

operában hallgasd meg a figarót meg az oféliát.
ott nem netezni kell  Tongue



flex 'em all!
Dízelt vezetni olyan, mint melegnek lenni. Ma már sokkal elfogadottabb, de még mindig szar dolog.
Nem elérhető Typ117
Hozzászólások: 18387


1969

« Hozzászólás #30 Dátum: 2006 Február 04, 12:48:46 »


Nem tudom miért van, de Operában nem látom az Izzást

nem mintha annyira hiányozna, csak nem értem. gondolom "A hiba az ön készülékében van"
Nem elérhető Pityubacsi
Hozzászólások: 36020


« Hozzászólás #29 Dátum: 2006 Február 03, 09:26:42 »

Pityuba: Winamp helyett is media playert hasznalsz? Cheesy Cheesy Cheesy Azzal sincs semmi bajod?

na jó, azt azért nem Smiley



flex 'em all!
Dízelt vezetni olyan, mint melegnek lenni. Ma már sokkal elfogadottabb, de még mindig szar dolog.
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #28 Dátum: 2006 Február 02, 22:19:23 »

minek ragaszkodsz akkor már az ofiszhoz?
van más is, ráadásul ingyenes. pl: Openoffice
Gagyesz... Smiley 2 evig azt hasznaltam, sot ELTEn meg most is azt hasznalom, de egyszeruen nem tudom megszeretni... Office 2003 a kiraly... Es az egy olyan microfos progi, ami nem szik rendellenessen sok eroforrast.

Udv!

Pityuba: Winamp helyett is media playert hasznalsz? Cheesy Cheesy Cheesy Azzal sincs semmi bajod?
Nem elérhető Pityubacsi
Hozzászólások: 36020


« Hozzászólás #27 Dátum: 2006 Február 02, 22:17:41 »

Egy fokkal általánosabb javaslat: Windowson es Officon kivul SEMMILYEN microsoft termeket ne hasznalj... Smiley

én csak mikrofost hasnálok és semmi bajom nincs vele.
béna faszok vagytok, az van :-P



flex 'em all!
Dízelt vezetni olyan, mint melegnek lenni. Ma már sokkal elfogadottabb, de még mindig szar dolog.
Nem elérhető Typ117
Hozzászólások: 18387


1969

« Hozzászólás #26 Dátum: 2006 Február 02, 22:13:42 »

Egy fokkal általánosabb javaslat: Windowson es Officon kivul SEMMILYEN microsoft termeket ne hasznalj... Smiley

minek ragaszkodsz akkor már az ofiszhoz?
van más is, ráadásul ingyenes. pl: Openoffice
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #25 Dátum: 2006 Február 02, 22:09:13 »

javallat: ne használj outlúkot! nálam semmi gond, merrt előjön egy varázsló, aztán cacel és kész :-P

Egy fokkal általánosabb javaslat: Windowson es Officon kivul SEMMILYEN microsoft termeket ne hasznalj... Smiley
Nem elérhető Typ117
Hozzászólások: 18387


1969

« Hozzászólás #24 Dátum: 2006 Február 02, 22:06:50 »

Javallat:


az E-MAIL gombot arréb kéne rakni a FÓRUM gombtól, mert nagyon kellemetlen amikor véltlenül mellé kattintok és akkor  az outlók el kezd kekeckedni !

köccce

javallat: ne használj outlúkot! nálam semmi gond, merrt előjön egy varázsló, aztán cacel és kész :-P
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #23 Dátum: 2006 Február 02, 21:53:48 »

Javallat:


az E-MAIL gombot arréb kéne rakni a FÓRUM gombtól, mert nagyon kellemetlen amikor véltlenül mellé kattintok és akkor  az outlók el kezd kekeckedni !

köccce
Valoszinu nagyobb linkek gombok lesznek, es nem ilyen lenyilos menusor, hanem egy rendes. Szal ha linkek, akkor atvezet a linkek oldalra...
Meg a frames rendszert is felszeretnem szamolni. 3 eve kiment a divatbol, no meg bongeszok nem is szeretik (nezd meg, 4 kilonbozo bongeszo 4 kulonbozo modon fogja megjeleniteni...) Igy nem lehet desinget epiteni...

Termeszetessen a problema meg lesz oldva... Wink

Udv!
Sompi
« Hozzászólás #22 Dátum: 2006 Február 02, 21:47:48 »

Javallat:


az E-MAIL gombot arréb kéne rakni a FÓRUM gombtól, mert nagyon kellemetlen amikor véltlenül mellé kattintok és akkor  az outlók el kezd kekeckedni !

köccce
Igen ezt már én is beszoptam párszázszor! Grin
Oldalak: 1 ... 17 18 19 20 21 [22] 23
Nyomtatás
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.158 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.