www.bogarhatu.hu
- ahol a Bogarazás kezdődik
Üdvözlünk,
Vendég
. Kérlek
jelentkezz be
vagy
regisztrálj
.
Nem érkezett meg az
aktiváló e-mail?
2026 Június 24, 11:58:54
1 óra
1 nap
1 hét
1 hónap
Mindig
Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:
Részletes kereső
Népautós Szilveszter
Pólus Center
2026. december 31.
921853
Hozzaszólás
218
Témában írta
1620
Felhasználó
Legújabb tag:
samlevy0515
www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik
>
Hová tartozol?
>
Adok-veszek
> Téma:
Komplett autók
Oldalak:
1
...
5
6
7
8
9
[
10
]
11
12
13
14
15
...
1192
Szerző
Téma: Komplett autók (Megtekintve 14535498 alkalommal)
drflexes
Hozzászólások: 4531
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47285 Dátum:
2017 Március 19, 11:43:04 »
Megindult lefele az ara
https://new.hasznaltauto.hu/szemelyauto/volkswagen/1200/volkswagen_1200_de_luxe-10849501
új számom van:20 592 5434
1303LS
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47284 Dátum:
2017 Március 16, 05:30:29 »
Idézetet írta: 1303LS - 2017 Március 16, 05:19:12
Először én is, de még Urkunde -je is van.
http://www.thedrive.com/news/8345/west-coast-choppers-is-selling-hermann-grings-vw-beetle-on-ebay
Jajj, de cselesek ezek az amcsik. Nem figyeltem.
Hát ez nem is az öreg pilótáé volt hanem csak a nevével illetett hivatalé.
1303LS
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47283 Dátum:
2017 Március 16, 05:19:12 »
Idézetet írta: tati - 2017 Március 15, 19:54:00
150 millió forint
Először én is, de még Urkunde -je is van.
http://www.thedrive.com/news/8345/west-coast-choppers-is-selling-hermann-grings-vw-beetle-on-ebay
VW T2b
Hozzászólások: 3053
Egon a gyenge 70-330-9994
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47282 Dátum:
2017 Március 15, 20:13:10 »
Idézetet írta: tati - 2017 Március 15, 19:54:00
150 millió forint
...meg egy kicsi.
1970 VW 1300
1978 VW T2b
2004 Mercedes-Benz E 270 CDI T Avantgarde
2019 Hyundai Ioniq Electric
Qek Aero Hp 650
IFA HP 401
tati
Hozzászólások: 10790
Ízirájder 0630 9850919 ÖRÖM AZ ERŐ ÁLTAL
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47281 Dátum:
2017 Március 15, 19:54:00 »
Idézetet írta: RNIE - 2017 Március 15, 08:31:03
http://www.ebay.com/itm/122398293887
150 millió forint
www.tatinson.hu
www.kck.hu
zsozsy
Hozzászólások: 3688
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47280 Dátum:
2017 Március 15, 09:11:39 »
Idézetet írta: RNIE - 2017 Március 15, 08:31:03
http://www.ebay.com/itm/122398293887
Megveszed? Tavaszi rajzáson ki is próbálhatnánk ,lesz terep rallye veterán tempóban
1200 EXPORT Norvég 1965.02.02.
T3 Hochdach Münnich Rhodos 1981
Golf2 (Fire & Ice belső) 1989
Astra f 1996
Babetta
http://youtu.be/PJasikRH-eY
RNIE
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47279 Dátum:
2017 Március 15, 08:31:03 »
http://www.ebay.com/itm/122398293887
Toma
Hozzászólások: 177
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47278 Dátum:
2017 Március 09, 19:05:39 »
Sziasztok!!
Eladó magyar papíros 1970-es Typ3-as.
Nagyon gatya állapotban de kompletten.Képeket tudok küldeni ha izgat valakit vagy pedig megtekinthető Bp.
Bővebb infó
bogar.toma@gmail.com
Ár:260.000Ft
gsattila
Hozzászólások: 11539
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47277 Dátum:
2017 Február 28, 20:20:18 »
Elszántak, álmodozók! Egy igazi project car!
Idézetet írta: hgy - 2017 Február 28, 20:06:33
Sziasztok,
Bogár megszállottak segítségét szeretném kérni.
Eladásra hirdetek egy 1965-ös VW1200 típusú gépjárművet. Elöl nagylámpás, hátul már nagyablakos kivitel.
A gépjármű darabjaira van szedve. Az elmúlt éveket tető alatt töltötte.Több részletében már megkezdődött a felújítás de mindenképp egy nullából induló projektként kezelendő, vagy alkatrészként felhasználható. Fontos, hogy csak egyben (bár kosárban) eladó.
A gépjárművet még az előző tulajdonos vonatta ki a orgalomból a 2000-es években. Rendszáma megvan, papírjai megvannak. Hivatalos adásvételi megvan.
Részletek e-mailban.
Érdeklődő e-mailokat várom a
haukgyuri@gmail.com
címre.
A gépjármű Mosonmagyaróvár mellett található.
hgy
Hozzászólások: 1
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47276 Dátum:
2017 Február 28, 20:06:33 »
Sziasztok,
Bogár megszállottak segítségét szeretném kérni.
Eladásra hirdetek egy 1965-ös VW1200 típusú gépjárművet. Elöl nagylámpás, hátul már nagyablakos kivitel.
A gépjármű darabjaira van szedve. Az elmúlt éveket tető alatt töltötte.Több részletében már megkezdődött a felújítás de mindenképp egy nullából induló projektként kezelendő, vagy alkatrészként felhasználható. Fontos, hogy csak egyben (bár kosárban) eladó.
A gépjárművet még az előző tulajdonos vonatta ki a orgalomból a 2000-es években. Rendszáma megvan, papírjai megvannak. Hivatalos adásvételi megvan.
Részletek e-mailban.
Érdeklődő e-mailokat várom a
haukgyuri@gmail.com
címre.
A gépjármű Mosonmagyaróvár mellett található.
zsozsy
Hozzászólások: 3688
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47275 Dátum:
2017 Február 17, 19:41:04 »
Idézetet írta: Varázsló - 2017 Február 17, 18:51:57
Igen, elmentem megnézni.
Nagyon durván törött volt a jobb oldala, de nem is ez a baj, hanem olyan, mintha én lakatoltam volna ki.
Sírva jöttem el.
Köszönöm a hasznos infót. Egyik barátom szemelte ki. Szeretne majd valamikor egy bogarat magának(most legalábbis úgy érzi)
...................de nem ezt.
1200 EXPORT Norvég 1965.02.02.
T3 Hochdach Münnich Rhodos 1981
Golf2 (Fire & Ice belső) 1989
Astra f 1996
Babetta
http://youtu.be/PJasikRH-eY
Varázsló
Hozzászólások: 13081
Low Fast -többet forog, jobban pörög
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47274 Dátum:
2017 Február 17, 18:51:57 »
Idézetet írta: zsozsy - 2017 Január 21, 07:38:01
Ezt esetleg ismeri valaki? infó?
https://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/1300/volkswagen_1300-10875442
Igen, elmentem megnézni.
Nagyon durván törött volt a jobb oldala, de nem is ez a baj, hanem olyan, mintha én lakatoltam volna ki.
Sírva jöttem el.
Stuntmanus
VW 1302 S
http://oettingertsv.blogspot.com/
"Már nem vagyok annyira fiatal, hogy mindenre azonnal tudjam a választ."
zsozsy
Hozzászólások: 3688
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47273 Dátum:
2017 Január 21, 07:38:01 »
Ezt esetleg ismeri valaki? infó?
https://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/1300/volkswagen_1300-10875442
1200 EXPORT Norvég 1965.02.02.
T3 Hochdach Münnich Rhodos 1981
Golf2 (Fire & Ice belső) 1989
Astra f 1996
Babetta
http://youtu.be/PJasikRH-eY
tati
Hozzászólások: 10790
Ízirájder 0630 9850919 ÖRÖM AZ ERŐ ÁLTAL
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47272 Dátum:
2017 Január 02, 22:40:59 »
Idézetet írta: RNIE - 2017 Január 01, 14:59:07
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/bogar_kafer/volkswagen_bogar_kafer_ultima_edicion_1600_i_mexico-10597975
ez már az 4.vagy 5. ultimája a Janinak 2-t én raktam rendbe .....
www.tatinson.hu
www.kck.hu
RNIE
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47271 Dátum:
2017 Január 01, 14:59:07 »
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/bogar_kafer/volkswagen_bogar_kafer_ultima_edicion_1600_i_mexico-10597975
xoyox
Hozzászólások: 1183
nincs autom, motorozok
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47270 Dátum:
2016 December 04, 09:58:02 »
Idézetet írta: abes - 2016 December 03, 18:44:35
Ha tudnád mennyiért vitték el. :-)
Mondjuk szeptember közepe óta nagyon nem volt ideje megmelegedni az új gazdánál.
szepen nez ki, apoltnak tünik... mennyiert vittek el? es azt is tudja valaki miert adtak tovabb ??
hello agyagedenyek !
mi a helyzet ?
abes
Hozzászólások: 15064
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47269 Dátum:
2016 December 03, 18:44:35 »
Idézetet írta: tazoli49 - 2016 December 03, 18:37:32
Csak tudnam mi a feneert adjak-veszik...
750-ert is tetszett fel eve...
http://new.hasznaltauto.hu/szemelyauto/volkswagen/1200/volkswagen_1200_de_luxe_black_friday-10849501
Ha tudnád mennyiért vitték el. :-)
Mondjuk szeptember közepe óta nagyon nem volt ideje megmelegedni az új gazdánál.
«
Utoljára szerkesztve: 2016 December 03, 18:59:41 írta abes
»
tazoli49
Hozzászólások: 3840
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47268 Dátum:
2016 December 03, 18:37:32 »
Csak tudnam mi a feneert adjak-veszik...
750-ert is tetszett fel eve...
http://new.hasznaltauto.hu/szemelyauto/volkswagen/1200/volkswagen_1200_de_luxe_black_friday-10849501
drflexes
Hozzászólások: 4531
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47267 Dátum:
2016 December 02, 20:18:04 »
Idézetet írta: StumRobi - 2016 December 02, 18:05:50
Psszt odaát tuti jobb a net, onnét még látszik
Te jobban tudod
új számom van:20 592 5434
StumRobi
Hozzászólások: 948
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47266 Dátum:
2016 December 02, 18:05:50 »
Idézetet írta: drflexes - 2016 December 02, 17:53:49
Masfel honap utan gondolom tudni kene mindenkinek melyik bogarrol volt szo.a hirdetes mar nem található o nagyuram.
Egy nem hozzáértő.
Psszt odaát tuti jobb a net, onnét még látszik
30/903-63-65
'71 1300
T3 WBX 2.1
drflexes
Hozzászólások: 4531
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47265 Dátum:
2016 December 02, 17:53:49 »
Idézetet írta: xoyox - 2016 December 02, 17:33:36
feltettem egy kerdest ---varok valaszt hozzaertöktöl.
Masfel honap utan gondolom tudni kene mindenkinek melyik bogarrol volt szo.a hirdetes mar nem található o nagyuram.
Egy nem hozzáértő.
új számom van:20 592 5434
xoyox
Hozzászólások: 1183
nincs autom, motorozok
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47264 Dátum:
2016 December 02, 17:33:36 »
Idézetet írta: 1303LS - 2016 December 02, 13:01:47
Megvetted?
feltettem egy kerdest ---varok valaszt hozzaertöktöl.
hello agyagedenyek !
mi a helyzet ?
1303LS
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47263 Dátum:
2016 December 02, 13:01:47 »
Idézetet írta: xoyox - 2016 December 02, 11:43:17
szerintetek ez magyarban egy jo ar, vagy mennyit szabad --sertödes nelkül--lealkudni ?
ha 1500 jurot kinalnek az tul keves lenne ?
Megvetted?
xoyox
Hozzászólások: 1183
nincs autom, motorozok
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47262 Dátum:
2016 December 02, 11:43:17 »
Idézetet írta: Logred - 2016 Szeptember 16, 21:41:09
Sziasztok!
El szeretném adni a bogaramat, mert időm nincs rá (ház és család), de nem akarom nézni, ahogy szétmegy.
Itt a link:
https://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/bogar_kafer/volkswagen_bogar_kafer-10605877
Szép estét!
szerintetek ez magyarban egy jo ar, vagy mennyit szabad --sertödes nelkül--lealkudni ?
ha 1500 jurot kinalnek az tul keves lenne ?
hello agyagedenyek !
mi a helyzet ?
gumibogi
Hozzászólások: 13454
20/911-1661 www.ftgumi.hu
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47261 Dátum:
2016 November 28, 21:36:05 »
Idézetet írta: 1303LS - 2016 November 28, 19:37:30
Klíma van benne?
nincsen
zengőgumi
1303LS
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47260 Dátum:
2016 November 28, 19:37:30 »
Idézetet írta: gumibogi - 2016 November 28, 19:35:59
1996 évjárat, 1.4 benzin, 60 LE 86800 km
2 tulaj,megkímélt állapot
480.000.- ft irányár
2017.04.05 ig műszaki vizsga
Klíma van benne?
gumibogi
Hozzászólások: 13454
20/911-1661 www.ftgumi.hu
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47259 Dátum:
2016 November 28, 19:35:59 »
1996 évjárat, 1.4 benzin, 60 LE 86800 km
2 tulaj,megkímélt állapot
480.000.- ft irányár
2017.04.05 ig műszaki vizsga
zengőgumi
zsolt
Hozzászólások: 833
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47258 Dátum:
2016 November 15, 22:55:12 »
Idézetet írta: RNIE - 2016 November 13, 16:57:28
Nem tudtam mennyit érnek.Másfélnél már elgondolkodnék a beszámításon,de 1 körül nem biztos.
Szerintem 1,5 simán tud itthon is. Főleg, hogy itt nem is nagyon van eladó. Ha néha van, 2,5 körül szokott felkerülni a hahu-ra.
RNIE
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47257 Dátum:
2016 November 13, 16:57:28 »
Idézetet írta: stonemen - 2016 November 13, 16:39:50
Kint többet adnak ezekért a kocsikért. Itthon kb a feléért tudtam volna eladni az Ovált, és azt is fikázta volna mindenki. :-)
Nem tudtam mennyit érnek.Másfélnél már elgondolkodnék a beszámításon,de 1 körül nem biztos.
stonemen
Hozzászólások: 17351
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47256 Dátum:
2016 November 13, 16:39:50 »
Kint többet adnak ezekért a kocsikért. Itthon kb a feléért tudtam volna eladni az Ovált, és azt is fikázta volna mindenki. :-)
Idézetet írta: RNIE - 2016 November 13, 11:53:02
1.Tök logikus
RNIE
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47255 Dátum:
2016 November 13, 12:43:36 »
Idézetet írta: tati - 2016 November 13, 12:01:31
akkor ki kell vinni
Megkérdeztem hogy 100 ezerért adják-e mert te annyit adsz érte,de sajnos nem.
tati
Hozzászólások: 10790
Ízirájder 0630 9850919 ÖRÖM AZ ERŐ ÁLTAL
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47254 Dátum:
2016 November 13, 12:01:31 »
Idézetet írta: RNIE - 2016 November 13, 11:53:02
Tehát másfél milla kint amit haza kell hozni,regadóztatani és forgalombahelyeztetni és akkor látod milyen,ha ott vagy.Ez itthoni,paíros vizsgás úgyhogy 1.Tök logikus
akkor ki kell vinni
www.tatinson.hu
www.kck.hu
RNIE
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47253 Dátum:
2016 November 13, 11:53:02 »
Idézetet írta: stonemen - 2016 November 13, 05:16:22
Másfél milláért van kint hasonló, egy gurigát adnék érte (persze kép alapján és szerintem).
Tehát másfél milla kint amit haza kell hozni,regadóztatani és forgalombahelyeztetni és akkor látod milyen,ha ott vagy.Ez itthoni,paíros vizsgás úgyhogy 1.Tök logikus
Ha sikerül vele megegyeznem akkor úgyis mondom a konkrét árat.
«
Utoljára szerkesztve: 2016 November 13, 13:48:59 írta RNIE
»
PéZsé
Hozzászólások: 1453
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47252 Dátum:
2016 November 13, 09:25:00 »
Idézetet írta: RNIE - 2016 November 13, 03:39:22
Magyar paíros,vizsgás,nem ot.
Ha a DoKába kell betudni,szerintem egy egyest kérjél rá.
stonemen
Hozzászólások: 17351
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47251 Dátum:
2016 November 13, 05:16:22 »
Másfél milláért van kint hasonló, egy gurigát adnék érte (persze kép alapján és szerintem).
Idézetet írta: RNIE - 2016 November 13, 03:39:22
Magyar paíros,vizsgás,nem ot.
RNIE
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47250 Dátum:
2016 November 13, 03:39:22 »
Idézetet írta: stonemen - 2016 November 12, 13:59:29
Paír? OT?
Magyar paíros,vizsgás,nem ot.
tati
Hozzászólások: 10790
Ízirájder 0630 9850919 ÖRÖM AZ ERŐ ÁLTAL
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47249 Dátum:
2016 November 12, 22:16:23 »
Idézetet írta: RNIE - 2016 November 12, 10:26:09
Mennyiért szabad beszámolni egy valóban jó állapotú 181-et?
<beszúrt kép törölve>
<beszúrt kép törölve>
<beszúrt kép törölve>
én százezerér beszámolom ....
www.tatinson.hu
www.kck.hu
vetart
Hozzászólások: 5290
1303'74: 297.861 db, Ghia'74 (California) 5608 db
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47248 Dátum:
2016 November 12, 21:26:47 »
Idézetet írta: RNIE - 2016 November 12, 10:26:09
Mennyiért szabad beszámolni egy valóban jó állapotú 181-et?
<beszúrt kép törölve>
<beszúrt kép törölve>
<beszúrt kép törölve>
Virág elvtárs! Se ajtó, se ablak?
Skoda Felicia '61, Skoda Octavia '62, VW 1303LS '74, VW Karmann Ghia '74, Fiat 127 L '74, Porsche 911 SC Cabriolet '83, Mercedes SL 500 '90, BMW E30 320i Cabriolet '91, Alfa Spider 2.0 '92, Fiat Panda 1000 i.e. '93, Mercedes G 400 CDI SW 2002, Renault Twingo 1,2 16V Quickshift 2002.
drflexes
Hozzászólások: 4531
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47247 Dátum:
2016 November 12, 14:18:33 »
Idézetet írta: RNIE - 2016 November 12, 10:26:09
Mennyiért szabad beszámolni egy valóban jó állapotú 181-et?
<beszúrt kép törölve>
<beszúrt kép törölve>
<beszúrt kép törölve>
Uuiu.
új számom van:20 592 5434
stonemen
Hozzászólások: 17351
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #47246 Dátum:
2016 November 12, 13:59:29 »
Paír? OT?
Idézetet írta: RNIE - 2016 November 12, 10:26:09
Mennyiért szabad beszámolni egy valóban jó állapotú 181-et?
Oldalak:
1
...
5
6
7
8
9
[
10
]
11
12
13
14
15
...
1192
www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik
>
Hová tartozol?
>
Adok-veszek
> Téma:
Komplett autók
Ugrás:
Kérlek válassz egy célt:
-----------------------------
Hová tartozol?
-----------------------------
=> Bogaras fórumok
=> Népautós fórumok
=> Adok-veszek
===> Lomtár
-----------------------------
Web szerviz
-----------------------------
=> A szervizes mondta
=> Itt lehet anyázni a szervizt
Töltés...