www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktiváló e-mail?
2024 Március 28, 13:41:48

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Tawaszi Rallye
Budapest
2024. május 11.
920121 Hozzaszólás 218 Témában írta 1606 Felhasználó
Legújabb tag: Stoye
* Főoldal Bejelentkezés Regisztráció
Oldalak: 1 ... 142 143 144 145 146 [147] 148 149 150 151 152 153
Nyomtatás
Szerző Téma: Az új fórumot...  (Megtekintve 1745184 alkalommal)
Nem elérhető te_o
Hozzászólások: 4260


Zeitwagen...

« Hozzászólás #264 Dátum: 2006 Február 01, 08:54:44 »

Egyetértek Blacp sen. -el... sajnos. Munka közben néha ránézne az ember, de ha egy ránézés ilyen bonyolult, akkor kihagyom. Ezt nem sértődésből írom, hanem sajnos így van. De érdemes megnézni a bejelentkezett felhasználókat is (és a számukat) napközben...
Agyon van strukturálva, és a legfontosabb funkciók látszanak legkevésbé( egy hozzászólásból nem az idézett előző, hanem maga a hsz. a fgontos, ki írta, mikor, és ennyi. Itt meg van két soros fejléc, lábléc, oldalinfók. Ha van egy egyszavas hsz., akkor a tartalom a legkevesebb. Ha pedig valahol megy a sok off, annyira nem látni át, hogy a lényeget kifigyelje az ember, hogy átugorja inkább. Vagy mi értelme van egyetlen egy fórumot négy szint mélyre tenni?)
Jómagam fiatal vagyok, hajlandó vagyok megtanulni új dolgokat (telekom bizniszben dolgozom), de itt nem a kezeléssel, hanem az átláthatósággal van gond. Lehet kezelni a legbonyolultabb dolgokat is, de ha van egyszerűbb megoldás ugyanarra, akkor az a jobb.

VW Beetle - the original since 1938
Nem elérhető Qzma
Hozzászólások: 7186


http://t2ab4sale.blog.hu/

« Hozzászólás #263 Dátum: 2006 Február 01, 08:36:47 »



Eggyetértek veled !  Evil

miért kell túl bonyolítani a dolgot ???

http://t2ab4sale.blog.hu/   ÚJ A TEFONSZÁMOM:06203692740
Nem elérhető BlackPsenior
Hozzászólások: 19051

« Hozzászólás #262 Dátum: 2006 Február 01, 08:31:14 »

Hali!
Nos, ha nem haragszotok, összegezném a tapasztalataimat az új fórumról, bocs, ha hosszú lesz.
Elöljáróban: nem akarok senkit sem bántani, nagyra értékelem a munkát, tudom, milyen nagy fába vágtátok a fejszéteket; pusztán az én szemszögömből írok.
Az esők között regisztráltam magam itt az új helyen, nagyon kíváncsi voltam :-)
Hozzátartozik a dologhoz, hogy magam is írtam már egy-két programot, teszteltem is jópárat, használok és üzemeltetek egy csomót, több, mint 4ezer felhasználót pátyolgatok, akik többnyire nem informatikusok.
Jómagam több gépről is fórumozok, legtöbbet persze a melóhelyről :-)  Itt szélessávú, megbízható bérelt internetkapcsolat van, központi tűzfallal. A domain policy nem enged más böngészők telepítését, 6.0-ás IE-t használok. A policy időnkét a cookie-kat is törli.
Fórumozok ezenkívül otthonról (ADSL), tanfolyamokról, más céges telephelyről, havertól, stb.

Számomra a fórum elsősorban információszerzés, kommunikáció a többiekkel.

Az Indexes fórum, ahonnan indultunk, egyszerű és megbízhatatlan volt, ki voltunk szolgáltatva az Indexnek. Zavaró volt még, hogy a különböző témák ömlesztve voltak, nehéz volt megtalálni az engem érdeklőt. Egy ilyen pörgős és szerteágazó fórumra nem alkalmas az Index, örültem, amikor meglett a "saját".

Ebben legjobban a topikok elkülönítése tetszett: az engem nem érdeklőre rá sem néztem. A tartalomjegyzék egyszerű: téma neve, utolsó üzenet ideje és elkövetője. Ennyi információ bőven elég, hogy pl. a Wolfsburgi túra topikra rá se nézzek, lássam, hogy a családi topikba volt-e új hozzászólás, a 18+-ban meg vagy vicc, vagy új csaj jelent meg. 3 másodperc alatt eldöntöm, hogy beljebb megyek vagy 1 óra múlva visszanézek.
Ha engem érdeklő topikban volt új hozzászólás, 1 mp alatt benn voltam, láttam, hogy ki írt, mikor, mire válaszolt esetleg. Amit akartam fél perc alatt megtudtam.
A nagyméretű beszúrt képektől néha ideges lettem, főleg, ha véletlenül modemmel fórumoztam, ezért olyankor bizonyos topikokat kerültem nagy ívben (pl.adok-veszek).
Lényeg, hogy meló közben is kb.15 másodperc alatt atláttam az egész fórumot és eldöntöttem, foglalkozok-e vele.
Ha az egyik hozzászólóról érdekelt valami, hát ráböktem a nevére.

Akkor az újról - csinálom is közben.:
Megnyitom, belépek, látok hét könyvtárat. Szimbólum jelzi azokat, ahol volt új beírás legutolsó belépésem óta.
Kinézek magamnak egyet és belépek. Megjelenik 7 újabb könyvtár, amiből 3 kiabál, hogy új hozzászólás. Na lássuk az egyiket.
kb. 7 másodperc, mire betöltődik...
Mi tis tartalmaz egy hozzászólás:
Bal oldalon: Nicknév (amire ha ráböksz előjön a profil), valami kategória, valami csillagok, szimbólum, hogy elérhető-e, statisztika, hogy hány hozzászólása volt eddig, pici bogárkép (piros, kék vagy lila), három pici ikon, amiből az egyik a profilra mutat, mint a nicknév, egy boríték, amivel levelet küldhetek a pacáknak meg egy buborék, amivel megintcsak üzenhetek. Na ezek közül itt most nem érdekel semmi, bármennyire is szépek, csak a hozzászóló neve egyedül. Ha kíváncsi vagyok a többire, hát megkeresem, mondjuk a júzerlistában.
Középen, a főmezőben található egy "Re:topik neve". ez arról ad információt, hogy melyik topikban is vagyok. Nem érdekel, mert én jöttem ide, felül a könyvtárszerkezetben úgyis látszik. Pici betűkkel ott a hozzászólás sorszáma, dátuma, ideje, ez OK.
Lentebb egy lila hasáb, ebben pici betűk: idézet. Túl a ronda és oda nem illő színén, nem érdekel egy többsoros idézet. Bőven elég, ha jelzem, hogy a XX sorszámú beírásra válaszolok, ill. ha pontosan idézek, ott a ctrlcé-ctrlvé.
Jön a lényeg, amiért is idejöttem.
Lentebb még valami számomra felesleges csicsa: jópofa beszólások mindenféle animációval, információtartalom nélül.
Már értem, hogy miért 7 másodperc a betöltése az oldalnak.
Mennék vissza. Nos béna voltam, nem a nyitott topik fölé, hanem még egy szittel feljebb mentem véletlenül. (Ezen a szintan az előbb 3 olyan topik volt, amiben új beírás keletkezett; eddig egyet néztem meg bele). Hát láss csodát, most nem jelzi, hogy a benne található 7 topikban lenne új beírás - pedig legalább kettőben is van, mert én a harmadikat néztem). Ahhoz, hogy újra felderítsem, mi is érdekel engem, megint beljebb kell menni egy-két szinttel, közben fejben tartani hol is jártam, mert már nem bízok az "Új hozzászólás" jelekben.
Végeredmény: 4-5 perc és egy csomó számomra felesleges információ után rájövök, hogy semmi engem érdeklő nem történt.
Hát ez az, ami hosszú távon részemről nem megy, ennyi időm és energiám erre nincs.

Nos, kb. két nap tapasztalata alapján ennyi.
Javasolnám, hogy egyszerűsítsük vissza a könyvtárszerkezetet, vegyük le a csili-vilit a beszólásokról, ezeknek lehetne a helye a taglista, ahova nem csak a picurka képeket, hanem nagyobb méretű, az autóról és a tulajról készült képet lehetne berakni: nézze, aki kíváncsi rá.

Még egyszer elnézést a hosszú hozzászólásért, higgyétek el, jót akarok és nem bántani senkit.
Üdvw
BlackPsenior
RNIE
« Hozzászólás #261 Dátum: 2006 Január 31, 21:32:53 »

Nagyon sok a lehetőség és a pozitívum ezen,de én sajnálom a régit Cry
a bringafórumiunk is tegnap újult meg,majdnem ugyanígy.Lost in space.Béke poraikra++
1303LS
« Hozzászólás #260 Dátum: 2006 Január 31, 21:06:44 »

Egyenlore A Kazánház üzeni neven fut, itt az anyazos resz felett..., homokozo alatt...
Azt találd még ki, hogy hogy lehet skype hívógombot varázsolni alulra az aláírásomra.
Ma egy csomót görcsöltem vele, de én hülye vagyok hozzá.
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #259 Dátum: 2006 Január 31, 21:00:33 »

Félreértettél.

Én arra gondoltam hogy ott a tglista környékén lehet kukkolni hogy ki merre is jár.
Na és ha valaki épp ír egy topicba azt ott látom, de még mielőtt elküldi már én tudom hogy ott tevékenykedik.
Tiszta kémprogram ez. Evil

Hat... Ezt eleg sok rendszer figyeli. Szinte mindegyik. Szerintem SG is (statisztikai okokbol...)
1303LS
« Hozzászólás #258 Dátum: 2006 Január 31, 20:58:31 »

Félreértettél.

Én arra gondoltam hogy ott a tglista környékén lehet kukkolni hogy ki merre is jár.
Na és ha valaki épp ír egy topicba azt ott látom, de még mielőtt elküldi már én tudom hogy ott tevékenykedik.
Tiszta kémprogram ez. Evil
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #257 Dátum: 2006 Január 31, 20:53:35 »

Az meg hol van?


Egyenlore A Kazánház üzeni neven fut, itt az anyazos resz felett..., homokozo alatt...
1303LS
« Hozzászólás #256 Dátum: 2006 Január 31, 20:51:44 »

Lásd közlemények rovatban...

Az meg hol van?
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #255 Dátum: 2006 Január 31, 20:48:01 »

Marhajó hogy lehet látni hogy valaki ír egy topicba de ha odamegyek még nem látom mert még nem nyomta el.

Lásd közlemények rovatban...
1303LS
« Hozzászólás #254 Dátum: 2006 Január 31, 20:45:29 »

Marhajó hogy lehet látni hogy valaki ír egy topicba de ha odamegyek még nem látom mert még nem nyomta el.
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #253 Dátum: 2006 Január 31, 20:20:22 »

512 chello
Akkor fogalmam sincs miert... Smiley Nekem nem lassu, de mastol se hallotam meg ezt a problemat...
Nem elérhető Qzma
Hozzászólások: 7186


http://t2ab4sale.blog.hu/

« Hozzászólás #252 Dátum: 2006 Január 31, 20:19:40 »



512 chello

http://t2ab4sale.blog.hu/   ÚJ A TEFONSZÁMOM:06203692740
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #251 Dátum: 2006 Január 31, 20:15:19 »

nekem ez az új fórum tettü lassu ! mé ? pityubá inne futatja a szopóbéka honlapot is ? :-))))

Milyen netkapcsolatod van?
Nem elérhető Qzma
Hozzászólások: 7186


http://t2ab4sale.blog.hu/

« Hozzászólás #250 Dátum: 2006 Január 31, 20:14:17 »

nekem ez az új fórum tettü lassu ! mé ? pityubá inne futatja a szopóbéka honlapot is ? :-))))

http://t2ab4sale.blog.hu/   ÚJ A TEFONSZÁMOM:06203692740
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #249 Dátum: 2006 Január 31, 19:58:05 »

Marmint photoshop atalakito script... Megcsinalom egy kepen es az osszes tobbit atlovi... Elvileg...

Nezem hol vannak a javitott gombok. En azokkal nem taliztam...

Egyebkent mivel szabtad at?

Udv!

photoshop, csak én az összes kis homályos ábrát is átrajzoltam, a szöveget is újraírtam, a javított stone mailboxában figyel akkor

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #248 Dátum: 2006 Január 31, 19:55:56 »

melyik fele nem volt kész? mert már küldtem bővítettet stone.nak és azon már a feliratok is feketék voltak, de én csak azokat a gombokat alakítottam át, amiket le tudtam tölteni, amivel találkoztam, ezért nem volt meg az összes..ha működik a script is, akkor hurrá

Marmint photoshop atalakito script... Megcsinalom egy kepen es az osszes tobbit atlovi... Elvileg...

Nezem hol vannak a javitott gombok. En azokkal nem taliztam...

Egyebkent mivel szabtad at?

Udv!
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #247 Dátum: 2006 Január 31, 19:54:35 »

Sorry...  Undecided
Gombok fele nincs ataliktva... :\ Ha meg mar ugyis ujra kell csinalni, rafuttatom a scriptet mindegyikre...

A gombjaidat termszetessen nem toroltem, el vannak rakva.....

melyik fele nem volt kész? mert már küldtem bővítettet stone.nak és azon már a feliratok is feketék voltak, de én csak azokat a gombokat alakítottam át, amiket le tudtam tölteni, amivel találkoztam, ezért nem volt meg az összes..ha működik a script is, akkor hurrá

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #246 Dátum: 2006 Január 31, 19:52:55 »

csak 1 órát basztam el rá, nem gond Wink

Sorry...  Undecided
Gombok fele nincs ataliktva... :\ Ha meg mar ugyis ujra kell csinalni, rafuttatom a scriptet mindegyikre...

A gombjaidat termszetessen nem toroltem, el vannak rakva.....
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #245 Dátum: 2006 Január 31, 19:44:55 »

blekkpí mintha csinált volna új gombokat.
oszt most megint a régi kékek vannak....

csak 1 órát basztam el rá, nem gond Wink

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #244 Dátum: 2006 Január 31, 19:14:37 »

Bocsi... Nem szoltam... Visszacsereltem a gombokat. Hetvegen ezek a gombok lesznek atszinezve, ugy tervezem, hogy a stilus megmarad ugyan ez, csak nem kek lesz, hanem a bejaratott szinekbol egy... Wink


Teszt gomb, hogy tetszik? Szerintem nem egyszinu hatteret csinalok, hanem valami arnyalt, mint a fenti gombnal...

[melléklet törölve a rendszer által]
« Utoljára szerkesztve: 2006 Január 31, 19:49:30 írta Lazly »
Nem elérhető Typ117
Hozzászólások: 18387


1969

« Hozzászólás #243 Dátum: 2006 Január 31, 19:11:13 »

blekkpí mintha csinált volna új gombokat.
oszt most megint a régi kékek vannak....

kékek?
nekem csak a fejléc elrejtő/előhozó háromszög kék..
meg még nem volt idejük a FEÉHASZNÁLÓ INFÓ kicserélésére sem.
Nem elérhető Pityubacsi
Hozzászólások: 36020


« Hozzászólás #242 Dátum: 2006 Január 31, 19:07:05 »

blekkpí mintha csinált volna új gombokat.
oszt most megint a régi kékek vannak....



flex 'em all!
Dízelt vezetni olyan, mint melegnek lenni. Ma már sokkal elfogadottabb, de még mindig szar dolog.
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #241 Dátum: 2006 Január 31, 18:30:59 »

http://www.bogarhatu.hu/forum/index.php?topic=23.msg1226#msg1226

Ajánlom mindenki figyelmébe... Mivel ezt elég sokan nem vettétek észre, hiányoljátok...

Remélem segitettem az uj motor megszokasat.

Üdv!
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #240 Dátum: 2006 Január 31, 16:35:33 »

régi fórum - régi képen jobb klikk - mentés valahova gépre - feltöltés valahova netre - majd:

profil - fórum profil információ - aláíráshoz kell beírni:

[ img ] <a kép netes címe> [ /img ]

(az előző sor persze szóközök és <> nélkül)

az internetes hivatkozást pedig ez után szóközzel elválasztva írtam
(teljes kell asszem, tehát: http://...)

lehet ENTER-rel is új sorba, de akkor több helyet foglal



a másik fajta:

[ url= <ide jön a teljes netes cím, amit nyitni akarsz> ] [ img ] <a képed netes címe> [ /img ] [ /url ]



szerintem ne hagyjátok a régi helyen, merugye az meg fog szünni


jaaa, köszi, né mindenáron a személyes szöveghez akartam írni, oda meg nem fér el...

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető tesztjani
Hozzászólások: 9

« Hozzászólás #239 Dátum: 2006 Január 31, 16:24:23 »

Olvasmany hozza, ttika (es mindenki mas... Cheesy )

http://www.bogarhatu.hu/forum/index.php?topic=19.msg1185#msg1185
Nem elérhető Typ117
Hozzászólások: 18387


1969

« Hozzászólás #238 Dátum: 2006 Január 31, 16:24:05 »

régi fórum - régi képen jobb klikk - mentés valahova gépre - feltöltés valahova netre - majd:

profil - fórum profil információ - aláíráshoz kell beírni:

[ img ] <a kép netes címe> [ /img ]

(az előző sor persze szóközök és <> nélkül)

az internetes hivatkozást pedig ez után szóközzel elválasztva írtam
(teljes kell asszem, tehát: http://...)

lehet ENTER-rel is új sorba, de akkor több helyet foglal



a másik fajta:

[ url= <ide jön a teljes netes cím, amit nyitni akarsz> ] [ img ] <a képed netes címe> [ /img ] [ /url ]



szerintem ne hagyjátok a régi helyen, merugye az meg fog szünni
működik : ))
Nem elérhető ttika1303
Hozzászólások: 405


« Hozzászólás #237 Dátum: 2006 Január 31, 16:22:33 »

régi fórum - régi képen jobb klikk - mentés valahova gépre - feltöltés valahova netre - majd:

profil - fórum profil információ - aláíráshoz kell beírni:

[ img ] <a kép netes címe> [ /img ]

(az előző sor persze szóközök és <> nélkül)

az internetes hivatkozást pedig ez után szóközzel elválasztva írtam
(teljes kell asszem, tehát: http://...)

lehet ENTER-rel is új sorba, de akkor több helyet foglal



a másik fajta:

[ url= <ide jön a teljes netes cím, amit nyitni akarsz> ] [ img ] <a képed netes címe> [ /img ] [ /url ]



szerintem ne hagyjátok a régi helyen, merugye az meg fog szünni
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #236 Dátum: 2006 Január 31, 16:14:28 »

nemtudom hogyan csinálták...

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Typ117
Hozzászólások: 18387


1969

« Hozzászólás #235 Dátum: 2006 Január 31, 16:07:54 »

Hol a régi cucc??! Annyi neki?

Ma kérdeztem valamit valakitől...de eltűnt. Shocked
a jobb felső sarokban ott van a linkje!
Nem elérhető Zoli
Hozzászólások: 8688


« Hozzászólás #234 Dátum: 2006 Január 31, 16:05:50 »

Hol a régi cucc??! Annyi neki?

Ma kérdeztem valamit valakitől...de eltűnt. Shocked

Nem elérhető Typ117
Hozzászólások: 18387


1969

« Hozzászólás #233 Dátum: 2006 Január 31, 15:40:00 »

és még rá is lehet kattintani, mert Url-el is egybe építhető
Nem elérhető Typ117
Hozzászólások: 18387


1969

« Hozzászólás #232 Dátum: 2006 Január 31, 15:39:07 »

hát, rákerestem az összes GumiB hozzászólásra, vagyis tartalmazza azt, hogy "a" és nincs találat...

ja, taget nem lehet betenni, nem fér el, csak 50 karakternyi fér el kb

Ha jál látom simán beilleszti oda a képet.

Próbálkozások  #100-as hozászólás körül!
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #231 Dátum: 2006 Január 31, 15:36:52 »

hát, rákerestem az összes GumiB hozzászólásra, vagyis tartalmazza azt, hogy "a" és nincs találat...

ja, taget nem lehet betenni, nem fér el, csak 50 karakternyi fér el kb

Keresobe beirod: "Gumibogi hogy" Igy szokozzel elvalasztva, idezojel nelkul. Ha jol emlekszem a negyedik hozzaszolas..... Smiley

Aki googleon no fel... Wink
1303LS
« Hozzászólás #230 Dátum: 2006 Január 31, 15:35:01 »

hát, rákerestem az összes GumiB hozzászólásra, vagyis tartalmazza azt, hogy "a" és nincs találat...

ja, taget nem lehet betenni, nem fér el, csak 50 karakternyi fér el kb
Jaaaa, akkor amire én gondoltam az ne is tag? Embarrassed
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #229 Dátum: 2006 Január 31, 15:31:15 »

hát, rákerestem az összes GumiB hozzászólásra, vagyis tartalmazza azt, hogy "a" és nincs találat...

ja, taget nem lehet betenni, nem fér el, csak 50 karakternyi fér el kb

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
1303LS
« Hozzászólás #228 Dátum: 2006 Január 31, 15:30:30 »

ezért kérdeztem, hogy tageket kezel e Smiley

amúgy nem vagyok ám hülye a weboldalakhoz Smiley

Kezel igen.

Nekem meg azt mondja meg valaki hogy hogy kell az aláírásomban lévő képre egy "callto:" skype hívó parancsot rádobni.

Csak mert én meg hülye vagyok webhez.  Grin
Nem elérhető Typ117
Hozzászólások: 18387


1969

« Hozzászólás #227 Dátum: 2006 Január 31, 15:29:50 »

Van kereso gomb, jol hasznalhato...

kivéve, ha nem tudod milyen szót keresel..
de persze lehet adott felhasználó, bizonyos idejű hozzászólásait megkeresni.
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #226 Dátum: 2006 Január 31, 15:26:42 »

tegnap Gumibogi kérdésére jött is a válasz hogy ezt hogy kell csinálni, de nem tudom ki válaszolt és melyik topikban..
próbáld megkeresni
(mondjuk listázd ki GumiB hozzászólásait, úgy meglesz.. )

Van kereso gomb, jol hasznalhato...
Nem elérhető Typ117
Hozzászólások: 18387


1969

« Hozzászólás #225 Dátum: 2006 Január 31, 15:26:07 »

ezért kérdeztem, hogy tageket kezel e Smiley

amúgy nem vagyok ám hülye a weboldalakhoz Smiley

tegnap Gumibogi kérdésére jött is a válasz hogy ezt hogy kell csinálni, de nem tudom ki válaszolt és melyik topikban..
próbáld megkeresni
(mondjuk listázd ki GumiB hozzászólásait, úgy meglesz.. )
Oldalak: 1 ... 142 143 144 145 146 [147] 148 149 150 151 152 153
Nyomtatás
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.141 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.